LECLERCQ Aalst Huis Louis Cuvelier Veevoeders Lactogeen Heer Odilon VAN DER SCHUEREN Men dient te begrijpen dat, in een demo cratisch land, een minderheid recht heeft me dezeggenschap te hebbben in het sociale leven, We drukken de hoop uit dat de minister zich door deze interpellatie niet zou laten af schrikken. Voor de liberale vakbonden moet en zal recht geschieden. De regering moet haar politiek op dat gebied voortzetten. We stellen daar vertrouwen in. Voor de liberale vakorga nisaties moet en zal recht geschieden. Maar de heer Major verklaarde dat de libe rale vakbonden tegen geringer bijdragen leden aansluiten. De heer Major. Ik heb gezegd dat de liberalen kleinere bijdragen hebben en meer voordelen bieden. Ze kunnen met hun bijdra gen dus meer verrichten dan andere syndi caten. De heer D'Haeseleer. Wij kunnen meer doen dan jullie, omdat wij onze kassen dege lijk beheren en voor onze leden dag-in dag- uit werken en hun rechten en belangen behartigen en geen moeite getroosten, zonder daartoe luxueuse auto's of vliegtuigen nodig te hebben 1 Er is iets veranderd. Eindelijk Wij hebben lang gewacht op de herstelling van het ons gedane onrecht. Een overgrote meerderheid van de arbeiders zal het besluit van de minis ter ongetwijfeld toejuichen. (Handgeklap op de liberale banken). Onze hartelijke gelukwensen, bieden wij aan de Heer Adolf SCRIBE, die vereerd werd met de Gouden Palmen in de Kroonorde, om zijn 35 jaren trouwen dienst bij de Heer Notaris Edmond Breckpot en thans nog bij de Heer Notaris Willy Breckpot. Wij wensen aan M. Scribe nog vele jaren in volle gezondheid. Vergeet niet vandaag nog uw 75 franken te betalen voor 1950. Verantw. Uitg. Liberale Partij, Graaf Egmont, Aalst Wij ve» overlijden van de Ere-Voorzitter der OUDE GARDE De Begrafenisplechtigheden, met de "Oude Garde,, zullen plaats hebben op MAANDAG 23 JANUARI 1950, te 10.30 uur. De H.H. Muziekanten en Ere-leden komen bijeen aan het sterfhuis, Albrechtlaan, te 9.30 uur. Allen stipt op post. Van twee zijden ontving onze Senator een uitnodiging om langs rechts of langs uiterst links zijn medewerking te verlenen in zake Koningskwestie. - Langs beide zijden heeft hij de voorstellen afgewe zen. - Wij zullen de briefwisseling in ons volgend nummer laten verschijnen. Wij herinneren aan onze 1°) muziekanten van de "Oude Garde,, dat de herhalingen plaats hebben elke week in "Graaf Egmont,, de Vrijdag van 8.30 u. 2°) muziekanten van de "Symphoniekring,, elke Donderdag vanaf 8.30 uur in lokaal "Tenor,, Gentsestraat. De Ere-leden zijn altijd welkom. het Yzerwaren. Gereedschappen. Huishoudartikelen. Alle Yzerwerk voor gebouwen. H. Hartlaan, 54, AALST Telefoon 211.19

Waarheid | 1950 | | pagina 3