LECLERCQ Aalst Veevoeders Lactogeen Huis Louis Cuvelier In hei voile van de Diskussie. BRIEFWISSELING. OPGEPAST. DE ONDERNEMINGSRADEN. toestanden en Liban Martens, voorzitter van de arrondissementsfederatie van de L. J. over de werking van de jeugd en de rol van de J. W. Ruim 150 leden waren tegenwoordig. Voorwaar, in het Arrondissement Aude- naarde-Ronse, worden alle records geklopt. Op 26 Januari heeft de Heer Ludovic Moyersoen een redevoering gehouden in de Kamer in verband met de Volksraadpleging. "De Gazet van Aalst,, heeft de rede van de Heer Moyersoen overgedrukt. - Geen onder brekingen. - Evenwel lezen wij in de Parle mentaire Handelingen, de onderbrekingen die van Socialistische zijde zijn uitgegaan. Zo vinden wij ondermeer een onderbreking van de socialist H.Demoitelle naar M.Moyer soen Vous avez vraiment l'air d'un sacris- tain of in 't Nederlands gij gelijkt hele maal een koster In de Liberale Kamergroep werd een nieuwe benaming gevonden voor de C.V.P. - In het frans noemt men die partij Parti Social Chre tien, en er is nen sloebber die zegde Parti Saxe Cobourg. Dat is er ook niet nevens. AALST. 9 Februari 1950 Geachte Heer Burgemeester, Mag ik U vragen het volgend punt aan de dagorde der eerstkomende zitting van de Gemeenteraad te willen plaatsen Voorstel tot steunverlening hetzij rechtstreeks door de Gemeente of door tussenkomst van de C.O.O. aan zekere vrouwen uitgesloten van de werklozensteun ingevole het Besluit v. de Regent van25-10-49„ Dit punt zal behandeld worden door de Heer Louis D'Haeseleer. Wil aanvaarden. Waarde Heer Burgemees ter, de verzekering mijner oprechte gevoe lens. Namens de Liberale groep. Gust. De Stobbeleir, Senator De Stobbeleir ZAL GEEN zitdag houden op de dagen van 19 tot 27 Februari inbegrepen. 't Is Carnaval voor iedereen. Dringende zaken kunnen schriftelijk worden gedaan. Kortelings zullen de verkiezingen plaats grijpen. De socialisten schelden de patroons uit voor "bloedzuigers,,. Zijn de socialistische werkgevers dan ook "bloedzuigers,, of beta len die dubbel loon Kunnen die werkgevers dan nog concureren Betaald Bomon dubbel loon aan zijn bedienden en aan zijn boden Het schijnt dat Bomon zelfs nen heel slech ten werkgever is en dat zijn personeel liever zijn hielen ziet als zijn tenen. - Inlichtingen op de Molendries of langs de Hoge Vesten. Verantw. Uitg. Liberale Partij. Graaf Egmont, Aalst Yzerwaren. Gereedschappen. Huishoudartikelen. Alle Yzerwerk voor gebouwen. FLHartlaan, 54, AALST Telefoon 211.19

Waarheid | 1950 | | pagina 3