LECLERCQ Aalst Huis Louis Cuvelier Veevoeders Lactogeen De nieuwe wijk Molenstraat Zou het niet verkeerd zijn Oproep tot de Bevolking. Automobilisten.... opgepast. Verleden Zaterdag werd het eerste han delshuis opnieuw geopend sedert Mei 1940. Het was de café van Victor Van Gaever, zoon van Oscar, de bruggedraaier. Ook de Heer en Mevr. Arthur De Pelsmaecker zijn die dag naar hun nieuwe woonst gegaan. Proficiat, leder rechtgeaard aalstenaar zal met die men sen de indrukken hebben beleefd van wat het betekend, na 10 jaar opnieuw zijn verwoeste wijk te gaan herbewonen. - De bouwonder nemers zijn fier over hun werk, en met reden. Jammer heeft het aalsterse stadsbestuur niet geoordeeld deze opening te moeten bijwonen. Het zou die mensen, die aalsterse geteister- den zoveel plezier hebben gedaan. Ons huidig stadsbestuur geeft zo weinig blijken van initia tief en meeleven met onzeAalstere bevolking. Alleen Sen. De Stobbeleir was tegenwoordig. Churchill verklaart in zijn kiescampagne "Als ik terug eerste minister word zal ik persoonlijk een voetstap doen bij Stalin om de oorlog trachten te vermijden,,. Moet hij daarvoor eerste minister zijn om de wereld een derde ramp te besparen, een ramp die het einde van de wereld kan zijn Dat om de liefde van God dan maar alle Engelsen voor Churchill stemmen en hem met een gouden vliegtuig en twee dikke siga ren van drie meter lang in zijn mond, in vorm van V bij Stalin voeren. Langs de andere zijde bekeken is het de weerspiegeling van het Engels Egoïsme. Het Stadsbestuur nodigt hierbij de bevol king uit op Zondag 19 Februari e. k. de huizen te bevlaggen om aldus de duizenden vreemdelingen te verwelkomen die ter gele genheid van CARNAVAL onze stad zullen bezoeken. I.O. De Burgemeester Schepenen De Secretaris J. Borreman. Fr. De Meyst. De baan AALST-BRUSSEL is onderbro ken. - Rijden langs Ninove naar Brussel ofwel over Moorsel, Baerdegem, Merchtem (rechts af) Wemmei en gij komt aan het Heyzel- stadium uit. Laat ons niet jammeren.... het is meer dan tijd dat die werken worden uitgevoerd. PRIJSVRAAG voor het uitvoeren van 1) Schrijnwerkerij 2) Behangwerk 3) Schilderwerk. Prijs wordt gevraagd voor het leveren en plaatsen van 1) Schrijnwerkerij 2) Behangwerk 3) Schilderwerk, in de Dekenij Sint-Martinus te Aalst. Deze prijs vraag is uitsluitend voorbehouden aan aannemers welke de Stad Aalst bewonen. De nodige inlichtingen kun nen bekomen worden op het Stadhuis, Bureel 14, Dienst der Openbare Werken. - De aanbiedingen zullen geopend worden op Dinsdag 28 Februari 1950, te 11 u.. in het Kabinet van de Heer Schepen van Openbare Wer ken. - De aanbiedingen mogen ten laatste afgegeven wor den de dag der zitting, vóór de aanvang der openingen. OPGEPAST. Stobbeleir ZAL GEEN op de dagen van 19 tot Senator De zitdag houden 27 Februari inbegrepen 't Is Carnaval voor iedereen. Dringende zaken kunnen schriftelijk worden gedaan. De redaktie vraagt ook een week congé. Toegestaan nietwaar. Verantw. Uitg. Liberale Partij, Graaf Egmont, Aalst Yzer waren. Gereedschappen. Huishoudartikelen. Alle Yzerwerk voor gebouwen. H.Hartlaan, 54, AALST Telefoon 211.19

Waarheid | 1950 | | pagina 3