LECLERCQ Aalst Veevoeders Lactogeen Huis Louis Cuvelier Het Verkleed Kinderbal. Hartelijk Proficiat Voor een bomvolle zaal Over onze Stadsfinantiën. Nog eens 700.000 Franken bij. Zondag 19 Maart, te 16 uur, begint het verkleed kinderbal ingericht door de Liberale Damesbond van Aalst. Het feest gaat door in BURGERSHUIS De ouders moeten lid zijn van de bond. aan de Heer Pol. Van Cauter, Provinciaal Raadslid en oud-burgemeester te Aaigem. - De vriend Pol werd vereerd met de Medaille van de Weerstand. Iedereen weet dat de streek van Aaigem het lievelingsoord was van de Engelse vliegers. De vriend Pol., die toen nog burgemeester was, heeft zich ten zeerste verdienstelijk ge maakt. Hij werd ook tot Ridder benoemd in de Leopoldsorde en ontving tevens de medaille Eerste klasse om zijn 25 jaren trouwe dienst aan het land. De talrijke vrienden van M. Van Cauter zullen zich ten zeerste verheugen over deze prachtige onderscheidingen en dergelijke zaken moeten ongetwijfeld gefeest worden. Verantw. Uitg. Liberale Partij. Graaf Egmont, Aalst sprak Senator De Stobbeleir, te Ronse, ter gelegenheid van de Algemene Vergadering van het Liberaal Syndicaat. - Daar waren de afgevaardigden van het syndikaat van de Openbare Diensten, van de bedienden en van de werklieden. - De vergadering werd voor gezeten door de Heer Frans Van Herpen. - De Heer Charles Van Der Cruyssen, Provin ciaal raadslid was ook aanwezig. Yzerwaren. Gereedschappen. Huishoudartikelen. Alle Yzerwerk voor gebouwen. H. Hartlaan, 54, AALST Telefoon 211.19 Verleden jaar liet onze schepen van finan- tiën zijn verslag over de begroting verschijnen in het C.V.P.blad. Wij kregen vier uitgaven telkens van twee kolommen. Het was nuttig om de kwispeltoeren van onze schepen enigzins te volgen. Bij de bespreking van de begroting 1950 las hij opnieuw een voor hem opgemaakt epis tel voor. In dat verslag bracht hij hulde aan zijn voorganger Schepen De Stobbeleir en stelde nogmaals het overschot van miljoenen in het licht overgelaten door het vroeger stadsbestuur. In het C.V.P.blad verscheen thans slechts een deel van de redevoering maar daar waar er sprake was van Schepen De Stobbeleir, dat was er zorgvuldig uitgelaten. - Het groot publiek mag dat niet horen zeggen uit de mond van een C.V.P.schepen. De katholieke cerkel kost al een heel raar sommetje aan Land, Provincie en Stad. De eerste uitgaven waren onvoldoende. Er waren onvoorziene werken bijgekomen. Vroeger kwam de maatschappij van de katholieke cerkel er tussen voor 5 °/o. In de nieuwe uitgaven komt zij er tussen "voor den drol,,. Alles ten laste van de Staat, Provin cie en Stad. Het is een historisch geklasseerd monument.

Waarheid | 1950 | | pagina 3