VOORDRACHTEN, DEBAT- EN GESPREKSAVONDEN De Rank houdt een studievergadering, op 21 oktober te 20 uur, in het conferentiezaaltje van de Kattestraat 33, te Aalst, over De theorie van Marcuse met als inleider Bert Comhère. De Rank richt een paneelgesprek in op 28 oktober te 20 u. in de raadszaal van het Stadhuis, over 150 jaar Karl Marx met W. De Brock, Piet Franzen en Pater Bertrand J. De Clercq (deze laatste gevraagd) Spreekbeurten van 7 tot 11 oktober 1968 telkens te 20 u. in de feestzaal van het Stadhuis, ingericht door de Belg. Federatie der Adventkerken, in naam van de Internationale Bond Leven en Gezondheid met film en raadgevingen op fysisch en psycholo gisch vlak. Gespreksavonden Feestzaal Stadhuis telkens te 20 uur. 17 oktober Verhouding ouderen en jongeren 22 oktober Aktuele vragen over het huwelijk 29 oktober Hernieuwing in de Kerk 30 oktober Is God dood Ingericht door St. Martinusparochie. Kring Dr. De Moorstraat 104, Aalst, telkens te 20 uur. a) Iedere laatste vrijdag van de maand, behalve in juli en augustus over het thematiek Gezin, Liefde en Wereld b) 21 oktober Pluralisme, wij en de anderen 22 oktober God is dood 23 oktober Emancipatie van de vrouw (man-vrouw-verhou- ding) 24 oktober Bestaat er geen kwaad. Doet de mens niets dan goed 25 oktober Is het niet beter het huwelijk af te schaffen Heeft het gezin nog zin Met uw G-KAART hebt U altijd en overal 10.000 fr. op zak. Uw Generale Bankmaatschappij-vestiging zal U met genoegen inlichtingen verschaffen en U een uitvoe rige documentatie overhandigen.

Aalsterse Berichten | 1968 | | pagina 5