Davids fonds Aalst-Mijlbeek, To- neelgilde Hoger Op richt een jubileumshog '68 in van Will Ferdy, op 2 februari te 19 u. Mu zikale begeleiding trio Frank Coene. Stadsschouwburg, Vredeplein: 10 februari te 20 u. door SVV en KLV, kleinkunstavond Kris kras door de Liefde met de groep Jaak Vermeulen, onder de auspi ciën van het Min. van de Nederl. Cultuur, dienst Volksontwik keling Feestzaal stadhuis, Grote Markt 4 februari te 20 u. door Yoga- Vedanta voordracht De Waar heid over Yoga» met de film Yogis en Ashrams van Ar- naud Desjardins. 12 februari te 20 u. door V.T.B.: voordracht met dia's. Zaal van de Kring, Dr. De Moorstraat, 21 februari te 20 u. gespreksavond door K W B-H. Hart over Het verbruik en de verbruiker St.-Gabriëlsgilde houdt op 23 februari te 14.30 u. haar maande lijkse vergadering in De Co- ninck van Espagniën Grote Markt. —Kleine vergaderzaal, Kattestr. 33 24 februari te 20 u. Studie avond C.S.C. De Rank. Het Willemsfonds Aalst houdt de jaarvergadering gevolgd door projectie en dia's over Lon den en Parijs, op 26 februari te 20 u. Raadszaal stadhuis, Grote Markt 27 februari te 20 u. door C.S.C. De Rank forumgesprek en debat met W. Maertens (CVP-jongeren) en J. Wijninckx Jong-socialisten) over «Wat willen de jongeren op het politiek vlak Kontaktcentrum Mikis Theo- dorakis, Keizerlijke plaats 10 1 maart te 20 u., voordracht en debat over De kristenen tegen over het socialisme Spreker Pater De Keersmaeker. STEDELIJK POPPENTHEATER. Kattestraat 33. Iedere zondag te 14.30 u. (toe gang naast het speelgoedmaga zijn Dirk Martens). 2 en 23 februari Janneke Maan en de toverlantaarn Ingevolge de winterfoor en de karnavalfeesten zal er op 9 en 16 februari niet gespeeld worden. Met uw G-KAART hebt U altijd en overal 10.000 fr. op zak. Uw Generale Bankmaatschappij-vestiging zal U met genoegen inlichtingen verschaffen en U een uitvoe rige documentatie overhandigen.

Aalsterse Berichten | 1969 | | pagina 3