HOFSTEDE ZAAILANDEN Hiiismeubelen HOFSTEDE en Zaailanden EN HUIZEN, Vereenigde Eigenaars, Te bekome.i. 1. Namens Mr I). Kegelte Gent3 Kanadas, -wijk Pauvrette. Alle deze Boomen hebben eene dikte van lm,60 tot 2,30. Te vergaderen te Wanzele, wijk Huijlen- hoeck, om 9 ure stipt voormiddag. Alles op tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een T E E 11 E MBODEG E M De Notaris BRECKPOT, te jAalst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen, de volgende goederen gelegen te Erembodegem, te weten 1° Eene behuisde Hofstede, aan den Meersch- driesch. sectie A, nummers 1749 en 1750, groot circa 15 aren 40 centiaren. Verhoogd op frs. 1000.00. 2° 10 aren 50 centiaren Hoplochting, aan de Kapellestraat, sectie A, nummers 3413a en 3413b. le deel verhoogd op frs. 220.00. 2C deel verhoogd op frs. 220.00. 3° 6 aren Lochting, centiaren Land, op Stil- lebreck, sectie A, nummer 2821. Verhoogd op frs. 340.00. 4° 18 aren 90 centiaren Land, aan den Brus- elschensteenweg, sectie A, nummer 59. Verhoogd op frs. 860.00. 5° En 12 aren 40 centiaren Land, aan den teenweg van Aalst naar Ninove, sectie B, nummer 793d. Verhoogd op frs. 700.00. Alle de voorschreven goederen bewoond en gebruikt bij den verkooper sieur Fredei'icus Lievens, te Erembodegem, DERDEN EN LAATSTEN ZITDAG. Woensdag 16 Januari] 1889. Telkens om 3 uren namiddag, ter estaminet De Roos bij d'heer Alphonse De Smet, te Aalst-Mijlbeke, Brusselsehen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen: 1° 19 aren 10 centiaren Zaailand, te Lede, op den Grooten Kauter, sectie D, nummers 845 en 844. 2° 28 aren 90 centiaren Zaailand, te Lede, op den Grooten Kauter, sectie C, nummer 152a bis. 3° 22 aren 50 centiaren Zaailand, lo Lede, op den Kleinen Kauter, sectie B, nummer 16öa. 4° 6 aren 90 centiaren Zaailand, te Lede, op den Kleinen Kauter, sectie B, nummer 168b. S* Een lluis met Tuin en Boomgaard, te Lede, in de Rammelstraat, groot in gronde 3 aren 3 centiaren. Bewoond bij de kindereu Benoil Van der Steen. 6° Een Huisje met deeltje Tuin, te Lede, in de Rammelstraat, groot in gronde een aar 71 centiaren. Bewoond bij Vital Coppens. Instel 8, Verblijf 22 Januari 1889. Telkens om 3 uren namiddag, ter estaminet Sr Anna, hij d'heer Carles Duquet, te Lede, Dorp. Bij sterfgeval. VERKOOOPING VAN Landbouwersalam, 2 sclioone Melkkoeijen, 1 Rund, 1 Kalf, 2 Trekhonden enz., te WIEZE, in de Nieuwstraat. D. HEYNDERICKX, Gemeente-Sjgretaris te Wieze, zal door bevoegd ambt, op Woensdag 23 Januari 1889, te beginnen om 8 ure voor middag, ten sterfhuize van Joseph De Wolf- Macharis, te Wieze, wijk Nieuwstraat, open baai verkoopen Al de Huismeubelen aldaar te bevinden als Stoelen, Tafels, Kassen, Koffers, Stoof met toebehoorten, Horlogie, Bakmoëlie, Hakers, Emmers, koperen Moor, Koffijpotten, Telloo- ren, Melkteilen, Melktobbens, een Botervat, Ondervat, Raapmolen, Vlasstreep, 2 Kortewa- gens, groolo Wasohkuip, Braskuipen, Beirkui- pen, Balans met 105 kilos gewichten. Al den Landbouwalam, als: Egden, Gaffels, Rieken, Mcsthaken, Pikken, Zeijssen, Dorsch- vlegels, Houweel, Bijl, Pikken enz. Al het Hooi, Strooi, Mest, 4400 kilos Pulpe, 8000 kilos Betteraven, Loof te velde, Brand hout, gezaagd Berd, 2500 kilos Patatten, 90 Hopstaken, 100 Boonstaken, eene Hondenkar op ressort enz. Twee goede Koeijen waarvan een onlangs gekalfd hebbende, 1 Rund van 8 maanden oud, 1 Kalf en 2 goede Trekhonden, immer alles wat er ten zeiven sterfhuize zal bevonden worden. Daarna zal men nog verkoopen ten hove van Frans Van der Woerden, wijk Nieuwstraat, ver schelde koopen Mest. Op tijd van betaling voor de koopen boven de 5 franks, bet ongeld en de koopen beneden de 5 franks zullen gereed moeten betaald worden. Degene die nog schuldig zijn over vroegere verkoopingen, zullen als koopers of borgen niet aanvaard worden. Veiling bij uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een TE MEIRE. De Notaris MOENS te Lede, zal met de pleegvormen der wet van 15 Oogst 1854, arti kel 90 en volgende, op den hierna gestelde Zitdag, openbaar verkoopen Eenigen koop. Eene Hofstede, geslaan en gelegen te Meire, op den Wilgendriesch, nabij liet Broek, groot van gronde 8 aren 77 centiaren, palende oost Constant Lelou, zuid de Straat, west Chailes Wesemael en noord den armen van Meire. EENIGEN ZITDAG op Woensdag 30 Januari 1889, om 2 ure namiddag, te Erpe, Dorp, ter her berg Het oud Gemeentehuis bewoond door den heer Charles Van Uauwe. Belgische Maatschappij DER voor de verzekering legen den brand, den donder de ontploffing van de ketels en het gazlieht, gevestigd te Brussel, Loxumstraat, 20, ingericht in 1821. Maatschappelijk Kapitaal 10 milloenen. Hoofdagent te Aalst, Mijnheer R. EEMAN, Advokaat. N. B. Men vraagt Onderagenten voor de stad en vooral de gemeenten van het kanton Aalst, mits groote vergeldingen. Ten allen tijde zijn de verzekeringen door den verzekenden met de grootste ligtvaardig- lieid behandelt geweestvoor hen zijn alle de maatschappijen goed als de premie te betalen maar liet geringste mogelijk is: het schijnt hen dat zoodra zij een verzekering» kontrakt inde handen hebben, zij bedekt zijn tegen al len voorval van brand. Nogtans is het zoo niet, in de afrekeningen en de bankbreuken der fransche en belgische maatschappijen zijn daar om het tegenstrijdig te beluigen. Wij herhalen dus, dat het niet voldoende moed zijn van berichten te lezen waar in de millioenen overvloeien, men moet zich over hunne wezentlijkheid bevestigen voor aleer men met eene Maatschappij handelt en u de tegenwoordigheid dier doordrevene opgaven, dienende om het publiek in veling te brengen, denken wij met recht dat ieder persoon welk eene verzekering zal aangaan, van .de Maat schappij, tot de welke hij zich wend, uitleg gingen moet eisschen over de hierna volgende punten. 1° Hare statuten. 2° hare Maatschappe lijke hoofdsom. 3° of deze hoofdsom enkelijk toepasselijk is aan den brand. 4° hare voor zorg. 5" hare premien. 6° den uitleg der plaatsing barer i'onds'en op 31 December van liet vorig jaar. 7° de lijst der aandeelheb bers. 8° of deze verantwoordelijk blijven tot het volle beloop hunner actiën en of zij recht streeks grondeigenaars zijn. De maatschappij der vereeningde Eigenaars, begrijpende het belang der verzekerden ten einden alle deze opgevingen te kennen, doet de voorstelling en overhandigt de hiervorengemel- de uitleggingen aan alle diegène welke hel ver langen, als ook aan hare verzekerden. Het beschikkend geld en loopende rekenin gen in kas en in waarden, op 51 December 1872, beliep tot 4,719,597-41 De waarborg der aai \elliebbers 2,864,244-0! De premien in 1872 ontvangen 1,814,207-4! 9,428.048-92. De waarborg der maatschappij op 51 Decem ber 1872, was dus van negen millionen, vier honderdacht-en-twintig duizend, acht-en-veer- tig frs. en twee-negentig oentimen. Bij Joseph DE SMET, Aalst-Mijlbeke, Beek straat, N° 16, eerste kwaliteit van Klaverzaad,

Aankondiger | 1889 | | pagina 2