ZAAILANDEN Huismeubelen HOFSIEDE EN 11 IJKEN, Tc itekomeii. sterf huizo van NicMemus Huysseeeltll, te Nieu- werkerkcn nabij dc Kwalestraat, op Donderdag 24 Januavij 188!', te beginnen om 1 uur stipt namiddag, openbaarlijk verkoopen: Alle de aldaar te bevinden Huismeubels en Bocrenhalam, zoo als: tafels, stoelen, sloof niet toebelioorten, hangende borlogie, kassen, 5 bedstoelen. koperen koffijpot en marmit, 2 kruisbeelden, kandelaars, bloemvasen, printen, ijzere potten, steenen melklobbens en kannen, bakers, kofïïjpotten, koffijmolen, koffij- en peeën doozen, bier- en geneverglazen, messen, lepels en fourchetten, kopkens en taskens, 2 quinquets, spiegel, flesschen, bakmoelde, kist, lijnwaad- en andere manden, weefgetouw, weegschaal, bakken, eemers, braken, seliup- pen, gaffels, rieken, roeken vlegels, zeissensen pikken, kortewagen, becrkuip, landdraad. bijl, schaven, zagen, beitels, snei- en kapmessen, hamers, booren, eenig berd, kepers enz. Verscheidene koopen strooi, dooier, mest en brandhout. De koopen tot 10 franks comptant te betalen. Verders gewone conditiën. OPENBARE VtRKOOPING van TE LEIJE. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen: 1° 19 aren 10 centiaren Zaailand, te Lede, op den Grooten Kauter, sectie D, nummers 845 en 844. 2" 28 aren 90 centiaren Zaailand, te Lede, op den Grooten Kauter, sectie C, nummer 152a bis. 3° 22 aren 50 centiaren Zaailand, te Lede, op den Kleinen Kauter, sectie B, nummer 163a. 4° 6 aren 90 centiaren Zaailand, te Lede, op den Kleinen Kauter, sectie B, nummer 168b. 5* Een Huis met Tuin en Boomgaard, te Lede, in de Rammelstraat, groot in gronde 3 aren 3 centiaren. Bewoond bij de kinderen Benoit Van der Steen. 6° Een Huisje met deeltje Tuin, te Lede, in de Rammelstraat, groot in gronde een aar 71 centiaren. Bewoond bij Vital Coppens. Instel 8, Verblijf 22 Januari 1889. Telkens om 5 uren namiddag, ter estamiuet St Anna, bij d'heer Carles Duquet, te Lede, Dorp. Bij sterfgeval. VERKOOUPING VAN Landbouwersalam, 2 sclioone Jlclklspeijen, 1 Rund, 1 Kali, 2 Trekhonden enz., te W1EZE, in de Kieuwstraat. D. IIEYNDEHIGKX, Gemeentc-Sekretaris te Wieze, zal door bevoegd ambt, op Woensdag 23 Januari 1889, tc beginnen om 8 ure voor middag, ten sterfh uize van Joseph De Wolf- Macharis, te Wieze, wijk Hieuwslraat, open baar verkoopen Al de Huismeubelen aldaar te bevinden als Stoelen, Tafels, Kassen, Koffers, Sloof met toebelioorten, Horlogie, Bakmoëlie, linkers. Emmers, koperen Moor, Koflijpotlen, Telloo- ren, Mclkteilcn, Melklobbens, een Botervat, Onderval, Raapmolen, Vlassireep, 2 Kortewa- gens, groote Wascbkuip, Braskuipen, Beirkui- peu, Balans met 105 kilos gewichten. Al den Landbouwalam, als: Egden, Gallcls, Rieken, ftlesthaken, Pikken, Zeijssen, Dorsch- vlegcls. Houweel, Bijl, Pikken enz. Al liet Hooi, Strooi, Mest, 4100 kilos Pulpe, 8000 kilos Belteraven, Loot te velde, Brand hout, gezaagd Berd, 2500 kilos Patatten, 90 Hopstaken, 100 Boonstaken, eene Hondenkar op ressort enz. Twee goede Koeijen waarvan een onlangs gekalfd hebbende, i Rund van 8 maanden oud, 1 Kalf en 2 goede Trekhonden, immer alles wat er ten zeiven sterfhuize zal bevonden worden. Daarna zal men nog verkoopen ten hove van Frans Van der Waerden, wijk Nieuwstraat, ver- scheide koopen Mest. Op lijd van betaling voor de koopen boven de 5 franks, het ongeld en de koopen beneden de 5 franks zullen gereed moe-ten betaald worden. Degene die nóg schuldig zijn over vroegere verkoopingen, zullen als koopers of borgen niet aanvaard worden. Veiling bij uitwinning. OPENBARE VERKOOl'ING van een TE Al El BE. De Notaris MOfflfc le Lede, zal met de pleegvormen der wet van 13 Oogst 1854, arti kel 80 en volgende, op den hierna gestelde Zitdag, openhaar verkoopen Eenigen koop. Eene Hofstede, gestaan en gelegen te Meire, op den Wifgendfiêsch, nabij het Broek, groot van gronde 8 aren 77 centiaren, palende oost Constant Lelon, zuid de Straat, west Ciiailes Wesemael en noord den armen van Meire., EENIGEN ZITDAG op Woensdag 30 Januari 1889, om 2 ure namiddag, te Erpe, Dorp, ter her berg Her ou» GuuEorKiiuis bewoond door den heer Charles Van llauwe. Bij uitscheiding van bedrijf. O P E N B A R E V E li K O O P 1 N G van nieuwe koopware bestaande in EN VAN HERBERGGER1EF, MEUBELS EN EENEN CAMION, TE LEDE, Dorp. Deurwaarder Willem VAN S1UYLEM, te Aalst, zal overgaan op Dijnsdag 15 Februari 1889, ten 9.ure's morgens, ten verzoeke en len huize vansieur Frederik D'llondt, handelaar te Lede, Dorp, met behoorlijke toelating, tot de open bare vorkooping van ,1. De nieuwe Koopwaren hieronder be schreven. B. Het Herberggerief bestaande in tafels, stoelen, banken, buffel, lampen, glazen, malen, roomer enz. C. De Meubels, te weten, stoelen, kassen, Wel, stoof met toebelioorten, spiegels, aller hande keukengeriel', 2 mostaardmolens, al het wiukelgeriel', hoerenlialm en eenen schoonen en sterken kuinion. Ten jare achttien honderd negen en taclien- tig den vijftienden Januari. Aanwezig Mijnlieoren Aug. Coppens, Burge meester, Alex. Blancquaert en E. Wibo, Sche penen en S. P. Corte, Gemeente-Secretaris. HET COLLEGE: Gezien de vraag gedaan door sieur Frederi- cus D'llondt. handelaar in oliegoederen en her bergier. wonende te Lede, strekkende tot liet bekomen van machtiging om zijne koopwaren te verkoopen in 't klein ter zijner woning wijk Nieuwstraat, door hot ambt van Deurwaarder VAN MUVLEM, te Aalst, op Dinsdag 15 Februari 1889, ten 9 ure 's morgens. Gezien den staat van beschrijving der te ver koopen Kommerschappen. Gelet op de artikelen 3, 4, 5, G, 7, 9 en 10 der wet van den 20 Mei 1846 en op de Ministe- rieele onderrichtingen van 29 Mei daaropvol gende BESLUIT: De gevraagde machtiging wordt verleend daar den aanzoeker vertoond dat verscheidene reden hem dwingen zijnen handel te staken, namcntlijk dat hij de gemeente Lede verlaat om naar Brussel te gaan wonen waar zijne belangen hein roepen. Gedaan in zitting dale als ten hooide. Namens, 't College, De Secretaris, De Burgemeester Voorzitter, S. P. I)E COIiTE. Aug. COPPENS. Slaat der te verkoopen Waren zich bevin dende ten magazijne van Frederic D'llondt, handelaar te Lede. 5S handdoeken, 8 nieters witten dimitte, 15 idem witten dimitte, 20 idem voedering, 58idem witten dimitte, 29 idem voedering, 40 idem voedering, 28 idem voedering, 5 idem kleer- stof, 6 idem pakgoed, 16 idem cretonne, 18 idem pakgoed, 22 idem beddegoed, 49 idem voedering, 44 idem katoen, 47 idem katoen, 5 idem cotonnette, 8 idem kleergoed, 8 idem wollegoed, 7 idem rokgoed. 7 idem siamois, 29 idem molton, 14 idem molton, 11 idem mol ton, 9 idem Orleans, 3 idem molton, 7 idem kleergoed, 10 idem lustrinne, 12 idem dimitte, 21 idem matrasgoed, 6 idem rooden baai, 7 idem rooden baai, 6 idem bruine fluweel, 7 idem iluweel, 4 idem fluweel, 5 idem lustrinne, 1 i idem wollegoed, 9 idem Orleans, 19 idem coloiuiette, 3 idem lijnwaad, 3 idem katoen, 6 idem lijnwaad, 7 idem katoen, 5 idem witte dimitte, 25 idem katoen, 3 idem lijnwaad, 3 idem stof, 59 idem blauw lijnwaad, 8 idem lijnwaad, 4 idem dimitte, 3 idem katoen, 5 idem beddegoed, 56 idem katoen, cretonne, 16 idem cotonnette, 16 idem blauw kantoen, 4 idem cotonnette, 9 ide a inüfpowa, 7 idem coton nette, 5 idem coulil, IS idem merinos, 10 idem broekstof, 8 idem molton, 7 idem broekstof, ■11 idem dimitte, 4 idem fluweel, 38 idem di mitte, 50 idem wit katoen, 4 idem croissé, 9 idem kleerstof, 10 idem kleerstof, en eenige kleine coupons. Met gereed geld en 10 p. r/0 voor veilings- kosten. Bij Joseph DE SMET, Aa 1st-Alijlbeke, Beek straat, N° 16, eerste kwaliteit van Klaverzaad.

Aankondiger | 1889 | | pagina 2