Aan de dooven. S AUX DAMES. KOORN WINDMOLEN Woonhuis en Gebouwen Vereenigde Eigenaars, E. Ïlumbaut-Mertens Grande Fèle de la Pr esse KERMESSE F0RAINE Een half ten honderd instel penning te win nen. ZITDAGEN: Instel Vrijdag 22 Februari Verblijf Vrijdag 1 Maart Telkens ten 3 ure namiddag ter herberg genaamd de Kroon, te Oorgem, wijk Dorp, be woond door de weduwe Jan-Bapt. De Paepe. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van eenen met schoon EN ZAAILANDEN TE WANZELE EN LEDE. De Notaris MOENS, te Lede, zal, met tus- schenkomst van zijnen ambtgenoot Meester DE DEYN, NotaristeSteenhuijzen-Wijnhuijzen, ten aanzoeke van den heer F,lie Lostrie, mole naar te Wanzele, op de hiernagestelde Zitda gen, in het openbaar te koop aanbieden Eerste koop. Een welgekalandeerden Koornwindmolen, hebbende schoon Woonhuis, Schuur, Stallin gen en verdere Gebouwen, mitsgaders eenen Lochting, gestaan en gelegen te Wanzele, op Wanzelekauter, bekend bij cadaster eenige sec tie, nummers 733a, 734b, 734c [en 734d, aldaar groot 50 aren, palende oost juffer Marie Blon- deel, zuid den Steenweg van Lede naar Smet- lede en Impe, west Pieter-Jan De Boeck en de rede of weg van Wanzele naar Impe en noord zeiven wegen August Van de Velde. Boomprijs frs. 600-00. Tweede koop. Een perceel Zaailand en deel Meersch; gele gen te Lede, Ledezijde, bekend [ten cadaster sectie D, nummer 500, groot 23 aren, palende oost Madame Saerens, zuid Victor De Gendt, west den Steenweg van Lede naar Smetlede en noord de kinderen Oste. Derden en laatste koop. Een perceel Land en deel Meersch, gelegen te Lede, op Neerhove, bekend ten cadaster sec tie D, nummer 277, groot 22 aren 60 centiaren, palende oost Domien Cooman als gebruiker, zuid Jan Van Leuven en andere; west Bernard Raman en uoord Mijnheer Blommaert. Boomprijs frs. 416-00. ZITDAGEN. Instel Maandag 18 F b 188n Verblijf Maandag 25 lemuan ,b8J- Telkens om 2 ure namiddag, te Impe, Dorp, ter herberg In 't Hof van Vrede bewoond door den heer Theophile Smetreyns. Een persoon genezen van 25 jaren doofheid en oorsuizing door een eenvoudig genees middel. Men zend vrachtvrij de beschrijving aan degene die de vraag doet aan Mr NICHOLSON, Dronotstraat, N° 4, Parijs. Belgische Maatschappij DER voor de verzekering tegen den brand, den donder de untplolling van de ketels en het gazlicht, gevestigd te Brussel, Loxumstraat, 20, ingericht in 1821 Maatschappelijk Kapitaal 10 milloenen. Hoofdagent te Aalst, Mijnheer R. EEMAN, Advokaat. N. B, Men vraagt Omleragenten voor de stad en vooral de gemeenten van het kanton Aalst, mits goede vergeldingen. Ten alle tijde zijn de verzekeringen door den verzekerden met de grootsten ligtvaardig- heid behandelt geweestvoor hen zijn allo de maatschappijen goed als de premie te betalen maar het geringste mogelijk is: het schijnt hen dat zoodra zij een verzekerings kontrakt in de handen hebben, zij bedekt zijn tegen al len voorval van brand. Nogtaus is liet zoo niet, in de afrekeningen en de bankbreuken der fransche en belgische maatschappijen zijn daar om het tegenstrijdig te betuigen. Wij herhalen dus, dat het niet voldoende moed zijn van berichten te lezen waar in de millioenen overvloeien, men moet zich over hunne wezentlijkheid bevestigen voor aleer men met eene Maatschappij handelt en u de tegenwoordigheid dier doordrevene opgaven, dienende om het publiek in veling te brengen, denkeu wij met recht dat ieder persoon welk eene verzekering zal aangaan, van de Ma'&O— schappij, tot de welke hij zich wend, uitleg gingen moet eisschcn over de hierna volgende punten. 1° Ilare statuten. 2° hare Maatschappe lijke hoofdsom. 3° of deze hoofdsom enkelijk toepasselijk is aan den brand. 4" hare voor zorg. 5° hare premien. 6° den uitleg der plaatsing harer fondsen op 51 December van liet vorig jaar. 7° de lijst der aandeelheb bers.8° of deze verantwoordelijk blijven tot het volle beloop hunner actiën en of zij recht streeks grondeigenaars zijn. De maatschappij der vereeningde Eigenaars, begrijpende het belang der verzekerden ten einden alle deze opgevingen te kennen, doet de voorstelling en overhandigt de hiervorengemel- de uitleggingen aan alle diegene welke het ver langen, als ook aan hare verzekerden. Het beschikkend geld en loopende rekenin gen in kas en in waarden, op 51 December •1872, beliep tot4,719,597-44 De waarborg der aandeelhebbers 2,804,244-00 De premien in 1872 ontvangen 1,814,207-48 9,428.048-92. De waarborg der maatschappij op 31 Decem ber 1872, was dus van negen millionen, vier honderdacht-en-twintig duizend, acht-en-veer- tig frs. en twee-negentig centimen. koopman op de Vaart, te Aalst, over de St. Annabrug, tegen den ijzeren weg. Opening van zijne nieuwe magazijnen van alle soorten van Kruidenierswaren, Granen en Zaden. Huis gekend voor den beste Koffijs dezer Stad. Buitengewoone laage prijzen. Voor de winkeliers worden de goederen kos teloos uitgevoerd 4 uren rond Aalst. De lous les journaux de modes, celui que nous croyous devoir reeoinmander le plus clialcurcuscmenl d nos Icclrices esl sans centred it LA MODE FRAN (^AISE, gazelle parisienne illustrée de la familie, pa- raissani lous les samedis, qui, grace a la vigoureuse impulsion que lui a donuée sou eminente rédacirice en chef, Mme la baronne de Clessy, est devenu l'indispen- sable conseillcr de toule familie désircusc d'unir Iele gance a l'éconoinie. Liiléralure morale, instructive et recreative; nombreuses gravures de modes, simples, élé^anies, pratiques confections nouvelles, costumes d enlanls, travauxa l'aiguille, pairons tracés et décou- pes. lous ses modules soul ioujours nouveaux et pa- raissenl uil uiois avanl ceux des aulres journaux. L\id- minislralion de eet intéressant journal d créé un service régulier de Commission permcllant d loules ses leclrices de ce procurer d Parisauprix de gros et auec de trés grandes facilücs de paiemenllout ce qui peul leur êlre nécessaire en nouveautés, costumes, confections, liuges meubles, machines a coudre, etc. Ajoutez a celalechoix d'une PRIME parmi cinq objets d'une valeur de 21) francs, pour tout abonnement d'une aunée. Pour qu'il soil accessible a loutes ies bourses, il se divise en quatre editions, savoir ler Edition 52 Numéros illuslrés, 12 feuilles de patrons et 4 patronsdécoupés par an. Pariset Département» Dn an, 12 fr. Six muis, 7 fr. Trois mois, 4 tr. Élranger En an, 15 fr. Six mois, 8 IV. Trois mois, 5 fr. 2° Edition 52 numéros illuslrés, 12 feuilles de pa trons 20 gravures coloriées el 12 patrons découpés en Gr N"e par an. Paris et Départemenls un an, 1G fr. Six mois 9 fr. Trois mois, 5 fr. ÈtrangerUnan, 19 fr. - Six mois, 10 fr. Trois mois, 6fr. 5" Edition 52 numéros illuslrés, 20 gravures colo riées, 20 patrons découpés en Gr Nllc, el 12 feuilles de patrons par an. Paris et Départemenls Un an, 18 fr. Six mois, 10 fr. Trois mois, 5 fr. 75. Ètranger Un an, 20 fr. Six mois 11 fr. Trois mois, 6 fr. 50. 4e Edition 52 numéros illuslrés, 52 gravures colo riées 2G pairons découpés, 12 feuilles de patrons par an. Paris et Départemenls Un an, 25 fr. Six mois, 15 fr. 50. Trois mois, 7 fr. 75. Élranger Un an, 29 fr.Six inois, 15 fr. Trois mois, 8 fr. 75. Les demandenl d'abonnemenl, mandats, réclama- tious, etc., doivcnl êlre adressésa M. ORSON1, Admi nistrateur. Bureaux, 57, rue de Lille, PA BIS. au Théatre royal de la Monnaie A BRÜXELLES Ee Sametli 2 Mars, ti onze heures du soir, avec le concours des dames artistes des divers Theatres Bruxelles. Inlermèdes Bal paré, masqué et travesti. Éclairage électrique a Giorno. Cartes de cavalier 10 fr. Cartes de dame 5 fr. Ou peut se procurer des cartes au bureau de location du Théatre de la Monnaie.

Aankondiger | 1889 | | pagina 2