EEN HUIS HOFSTEDEN EEN HUIS MEERSCH MEUBELS Zaailanden Meersch en Bosch en van Landen Zaailanden en Mecrsschen i ^i^»^-vvzr5ïe-ï^wvr;^fli-HtoiMiï^K3a3sicy«ieem!8«£zraniïaxyaa2 (legem aan den Steenweg naar Opvvijck, bij den heer Verhavert. Voor alle inlichtingen zich te vervoegen ten kantoore van den Notaris J)E WIN DT, te Aalst, Keizerlijkeplaats 49, alwaar gestadig te heko men zijn groote en kleine Kapitalen, aan gema- tigen intrest mits goed bezet. OPENBARE VERKOOP1NG van TE BAARDEGEM. De Notarissen BRECKPOTte AalstenEEJlAN te Erpe, zullen met gewin van plamslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen: Eerste koop. Een naakte eigendom van een Huis, Boom gaard en water, gestaan en gelegen te Baarde- gem, op het Stockt, aan de kasseide van Baardegem naar VVieze, gekend bij kadaster sectie B, nummers 133c, 154c en 15Gb, te za nten met eene grootte van 12 aren 40 centiaren, palende oostd'erven De.Bièvre en sieur Louis Schoonjans, zuid de kasseide, west de weduwe Louis Herremans en noord den zesden koop. Op te leggen boomprijs frs. 80-00. Tweede koop. Den naakten eigendom van eene partij Land, gelegen te Baardegem, op den Hoevekauter, gekend bij kadaster sectie C, nummer 580a, met eene grootte van 7 aren GO centiaren, pa lende oost de kasseide, zuidde weduwe Macha- ris, west Guillielntus Van den Bossche en noord de weduwe Cornelius De Meersman. Derde koop. Den naakten eigendom van eene partij Land, gelegen te Baardegem, op het Steenland, ge kend bij kadaster sectie G, nummer GO, met eene grootte van 35 aren 10 centiaren, palende oost de haan, zuid Thcophile Robyns-Coore- manende weduwe Verhavert, west den Armen van Baardegem, noord sieur Goedvinck-Ro- byns en de weduwe Van den Berghe. Op te leggen boomprijs t'rs. 25,00. Vierde koop. Den naakten eigendom van eene partij Land, Meersch en Bosch, gelegen ie Baardegem, op het Gebarmte, gekend bij kadaster sectie A, nummers 48n, 49a en 50b, te zaaien met eene grootte van 34 aren, palende oost de baan en Felix Moens, zuid den zeiven, west jufvrouw weduwe Danneboom en noord den volgenden koop. Op te leggen boomprijs frs. 700-00. Vijfde koop. Een perceel Land en Meersch, gelegen ie Baardegem, op het Gebarmte ol Wolfland, ge kend bij kadaster sectie A, nummers 48a en ex 50, met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende oost de baan, zuid den voorgaanden koop, west jufvrouw weduwe Danneboom cn noord Fidelis De Bidder. Zesde en laatste koop. En een perceel Boomgaard, gelegen te Baar degem, op bet Stockt, aan de kasseide van Baardegem naar Wieze, gekend bij kadaster sectie B, nummers 130, 151 en 152, te zamen met eene grootte van 4 aren GO centiaren en volgens titel 5 aren 70 centiaren, palende oost d'erven De Bièvre, zuid den eersten koop en de weduwe Louis Herremans, west gezegde kas seide en noord de weduwe Van den Berghe. Op tc leggen boomprijs frs. 80-00. Al de voorsehrevene goederen zijn bewoond en gebruikt door de weduwe Louis lleireinans- Van Nuffel, landbouwster te Baardegem. En de koopen 1, 2, 3, en 4 zijn in tocht en vruchtgebruik bezeten voor haar leven gedu rende door dezelve weduwe Herremans-Van Nuffel. ZITDAGEN Instel Donderdag 44 ,aoQ Verblijf Donderdag 25 A'jnl 1889' Telkens om 5 uren namiddag, ter herberg genaamd Den Pereboom hij sieur Louis Schoonjans, te Baardegem, aan de Hoogstraat. OPENBARE VERKOOP1NG van twee behuisde TE MELDERT EN BAARDEGEM. De Notaris BRECKPOT, to Aalst, zal, met gewin van palmslagen en gelagen openbaarlijk verkoopen. 1° Een Hofstede met de gehouwen hoornen en houtwas erop en aanstaande, te Meldert, wijk Parijs, groot 7 aren 12 centiaren, sectieB, nummers 549b, 548c en deel van nummers35lA, cu351a, op ie leggen boomprijs frs. 311,0(1. Bewoond en gebruikt bij Ricbardus De Myts. 2- Eene Hofstede met de gebouwen er op staande, te Melderl, Parijs, groot 4 aren G5 centiaren, deel van de nummersöölA, en 334a. 3" 7 aren 70 centiaren Land, te Meldert, Pa rijs, sectie B, deel van nummer 534a. 4° Eu 4 aren 60 centiaren Land, te Baarde gem, op het Wolfpenningsveld, sectie E, num mer 49a, cn deel van nummer 49b. ZITDAGEN Instel 30 April, Verblijf 14 Mei 1889. Telkens om drij uren namiddag, ter herberg van de kinderen Fieremans, te Meldert, Parijs. "OPENBARE VERKOOPING van TEMELDERT. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ten overslaan van den heer Vrederechter, met ge win van palmslagen openbaurlijk verkoopen: 1° 24 aren 87 centiaren Land, te Meldert, op Gooseubroeek, sectie B, nur<imers472.\en473B. 2" 7 aren 50 centiaren Land, te Meldert, op 't Houweelsveld, sectie B, nummer 439b. 3" 25 aren 90 centiaren Meersch, te Meldert op Gooseubroeek, sectie B, nummer 230a. 4" 7 aren Meersch, te Meldert, op Goosen- broi ek, sectie B, nummer 228a. 5" En een Huis, met 2 aren 60 centiaren Grond te Meldert, op [Goosenbroeck, sectie B, nummer 229u. ZITDAGEN: Instel 27 April, Verblijf 11 Mei 1889. Tel Kens om 3 uren namiddag, ter Zittings zaal van den heer Vrederechter, te Aalst; Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene allerbeste partij TE OOItDEGEM. De Notaris MOENS, te Lede, zal, ten aan- zoeke van die het behoort, met het houden der twee hiernagemelde zitdagen, openbaar verkoopen Eene goede partij Meersch, gelegen te Oor- degem, wijk Fonteinbosschen, ten kadaster bekend sectie C, nummer 502, groot 55 aren 80 centiaren, palende oost d'heer Hippolyte Galinart, zuid de Kauterbaan, west Mejufvrouw Van Gromphout en noord Mijnheer De Potter- D'Yndoye. Boomprijs frs. 125-00. De koopers zullen van voorschrevenen Meersch, in het gebruik koinen met den dag der betaling hunner koopsom. ZITDAGEN Instel Donderdag 18 wii )8aq Verblijf Donderdag 25 Al)1" ,889' Telkens ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd IIei Kbuiskex, bewoond door sieur Livinus Francois, te Oordegem, wijk Hooging. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van schoons en onlangs nieuwe Zilverwerk, IVijnen en Boeken, ter Pastorij, TE WANZELE. Do Secretaris V. G. BLONDEEL te Impe, zal door bevoegd ambt, op Woensdag P" Mei 1889 en des noods den volgenden dag, te beginnen om 9 ure stipt voormiddag, ten sterfliuize van wijleut den Eerwaarden Heer Th. D'IIaese, Pastor te Wauzele, openbaarlijk verkoopen Alle de Meubilaire Voo rwerpen, bestaande in aarde en Geleivverk, koperen Moor en Koffie pot, ijzere Potten en Pannen, immers al het Keukengerief, Stoelen en Zetels, Tafels 2 Cou- lissetalels in acajou, Kommoden, eikene Kleer- kas, kerzelare Kasken en andere Kassen, Les senaar, Goffre-fort, Bibliotheek met Boeken, kerzelare en andere Bedstoelen met ressort, Lavabos met spiegels, Matrassen, Slaapdekens en Sargien, Tafeldekens en Servetten, Venster sloren, Schilderijen, Printen en Vasen, kopere en andore Kandelaars, 2 Lampes Beige en Quiuquets, een schoon volledig Tafelservies, Messen, Fourchetten en Lepels, Telloorcn, Karaffen, kristale Roomers, Bekers en Glasen, ecu porcelein Kollieservies, twee Kachels, Stool en groot Jaehtkonfoor, Waschkuipen en Hovenierslialam enz., enz. Het Zilverwerk, bestaande in 18 Lepels en 18 Fourchetten, Souplepel, 18 zilveren Koffie lepels en Suikertang. Eene hoeveelheid goede oude Wijnen en Likeuren. IV. 11. Het Zilverwerk, de Wijnen en Likeu ren zullen om 2 uren namiddag verkocht wor den. De koopen tot vijf franks compiant te betalen, voor de overige op tijd van betaling mits borgstelling.

Aankondiger | 1889 | | pagina 2