Eenige Depót. Hofstedeken, ZAAILAND Elixir d'Anvers BREUKEN. Y W' PËTEGI1EM, TE KOOP. a Paris, 125 frs. EXTRA VERMINDERING VAN PRIJS II U I s J. De Troch-Borreman, J.-D. Callebaul, Vcrcenigtle Eigenaars, Louis DelVaeycr. OPENBARE VEKKOOPING van een TE LEDE, OVEIUMPE. De Notaris MOENS, te Lede, zal, ten aan- zoeke van wie het behoort, op de hiernage- stelde zitdagen, in het openbaar te koop aan bieden Eenigen koop. Een behuisd Hofstedeken met zijne Erve, gestaan en gelegen te Lede, Overimpe, Visch- poel, gecadastreerd sectie D, nummer 492, aldaar groot 4 aren 50 centiaren, palende noord-oost Theresia Vergeylen, zuid oost Mijn heer Sarens, zuid-west Madame Moens, noord west de kinderen Joos. ZITDAGEN. Instel Woensdag 5 ,OQ„ Verblijf Woensdag 12 1 Telkens om 3 ure namiddag, te Lede, Over impe. ter herberg De Haas bewoond door d'lieer Juliaan Mertens. OPENBARE VERKOOPING van eene goede partij TE OORDEGEM. De Notarissen MOENS, te Lede, en ROELS, te Deinze, zullen, door het ambt van den eerst- genoemden, openbaar verkoopen: Eenige koop. Eene schoone partij Zaailand, gelegen te Oordegem, wijk Bavenshauw, bij cadaster ge kend sectie E, Nummer 359bis, voor eene grootte van 41 aren 30 centiaren, palende noord de kinders Raes en den heer D'haese, zuid M. Van Sande-Roels, oost den lieer Gali- aert en west M. Dooreman. Gebruikt door den verkooper tot 24 Decem ber 1889. Eenige Zitdag voor verblijf: Maandag 27 Mei 1889, om 4 ure namiddag, ter Aerberg Het. huis van Commercie bewoond door den heer Philemon De Kerpel, te Oorde gem Dorp. Verdere inlichtingen te hekomen bij de Nota rissen MOENS en ROELS. Gevaarborgde gezondheidslikeur. Een enkel glas stilt de hevigste maagpijn 1/4 liter aan een stuiptrekkend paard of zwel lend runder op gegeven redt de zelve op min dan 3 minuten tijds, zooals meer dan 2,000 genezingen, verleden jaar geschied, getuigen. Eere diploom ter gezondheidstentoonstelling te Boulogne a Z. 1887, voorgezeten door doctor Pasteur van Parijs. Eere diploom te Adelaide 1888. Exp. univer- selle. Meer dan 2o medaljes op wereldlentoon stellingen behaald; gebruikt aan het hof van Z. M. de Koning Leopold 11. F.-X. de Beukelaer. Likeur stoomstokerij van lsle klas te Ant werpen, handelt slechts met iikeuristen en handelaars aan zeer gematigde prijzen. m mu compre"' le logementles repos au Palais-Royal, ii l'Éxposilion, aux Grands Bouillons, au Grand Hotel ou a l'hötel Continental, les entrées ii l'Ëxposition, les parcours en bateaux et les promenades en voitures pour visiter les monu ments et curiosités de Paris. S'ad. a l'agence des Excursions collectives, 25, Passage Saulnicr, Parisqui adressera le prospectus détaillé. Spoeüiio en grondige genezing ingewonc gevallen. Zekere voldoening en onmiddelijke verzachting in de ergste gevallen. Onmiddelijke stilstand en genezing der verzakkingen en verplaatsing der baarmoeder. Speciale vervaardiging van toestellen om de misvormin gen van liet lichaam le voorkomen of lo genezen, alsook voor kunstmatige ledematen, volgen de beste voorschrif ten liet inzetten van kunstoogen. behalve de 30 medalies en diploma's benevens de tal rijke eervolle vermeldingen verkreeg de Uitvinder nog de goude medalie op de Internationale Tentoonstelling te Londen in 188i en New-Orleans. iir is voortdurend eene dame aan de inrichtingaanwezig, Spreeckuren van 8 tot 4 uren. WAEItSEGERS, breukmeester, Groen Plaats, Si», Antwerpen. TE AALST, KORTE ZOUTSTllAAT, 11. Wijnen en Likeuren aan alle prijzen. bij BEHAEGEL, gewezen bestuurder der Apotheek fi-saiBSe Xoutstraat, Magazijn van alle soorten van Amerikaansclie Cols en Manchetten, voor mans en vrouwper sonen, alsook voor de heeren geestelijken. Deze Cols wasschen zich met water en zeep en zijn o ogen bl i k kei ij k droog na liet vuil er afgewasschen is, zij verslijten of pluizen aan de boorden niet. in Sl. I'ieter, Erembodegem, Dorp, laat aan het publiek weten dat hij zich gelast met het opzetten van vogels en andere gedierte, aan gematigde prijzen. Te bekomen bij Jan LENSSENS, Herdersem, Boschkant, eerste k' Valiteit van SCHEIKUNDIGE MESTSTOFFEN, hoedanigheid gewaarborgd aan de minste prij zen mogelijk. Perceel BOUWGROND, te Aalst-Scliaarbekin aan de Koolstraat, straat nabij liet Kappelleken, der Medlieclietten, nevens de buizen van d'heer Beechnan. Zich te adresseren aan Alph. Van Nuffel, gezworen Landmeter, te Aalst, Botermarkt. Belgische Maatschappij UEIt tuur de verzekering legen den brand, den donder de onlploHing van de ketels en het gazliclit, gevestigd te Brussel, Loxumstraat, 20, ingericht in 1821. Maatschappelijk Kapitaal 10 milloenen. Hoofdagent te Aalst, Mijnheer R. EEMAN, Advokaat. N. B. Men vraagt Onderagenten voor de stad en vooral de gemeenten van het kanton Aalst, mits goede vergeldingen. len alle tijde zijn de verzekeringen door den verzekerden met de grootsten ligtvaardig- heid behandelt geweestvoor hen zijn alle de maatschappijen goed als de premie te betalen maar het geringste mogelijk is: het schijnt hen dat zoodra zij een verzekerings kontrakt in de handen hebben, zij bedekt zijn tegen al len voorval van brand. Nogtans is het zoo niet, in de afrekeningen ca de bankbreuken der fransche en belgische maatschappijen zijn daar om bet tegenstrijdig te betuigen. Wij herhalen dus, dat liet niet voldoende moed zijn van berichten te lezen waar in de millioenen overvloeien, men moet zich over hunne wezentlijkheid bevestigen voor aleer men met eene Maatschappij handelt en u de tegenwoordigheid dier doordrevene opgaven, dienende om het publiek in veling te brengen, denken wij met recht dat ieder persoon welk eene verzekering zal aangaan, van de Maat schappij, tot dc welke hij zich wend, uitleg gingen moet eisschen over de hierna volgende punten. 1° Hare statuten. 2° hare Maatschappe lijke hoofdsom. 33 of deze hoofdsom enkelijk toepasselijk is aan den brand. 4n hare voor zorg. 5° hare premien. t>° den uitleg dei- plaatsing barer fondsen op 51 December van het vorig jaar. 7» dc lijst der aaudeellieb- bei's. 8° of deze verantwoordelijk blijven tot liet volle beloop hunner actiën en of zij recht streeks grondeigenaars zijn. De maatschappij der vereeningile Eigenaars, begrijpende liet belang der verzekerden ten einden alle deze opgevingen te kennen, doet de voorstelling en overhandig! de hiervorengemel- de uitleggingen aan alle diegene welke liet ver langen, ais ook aan hare verzekerden. liet beschikkend geld en loopende rekenin gen in kas en in waarden, op 51 December 1872, beliep tot4,719,597-44 De waarborg der aandeel hebbers 2,864,244-00 De premien in 1872 ontvangen 1,814,207-48 9,428.048-92. De waarborg der maatschappij op Si Decem ber 1872, was dus van negen millionen, vier honderdacht-en-twiniig duizend, achi-en-veer- tig Irs. en twee-negentig centimon. Koopman in oude metalen en antiketeiten Zoutstraatpooi t. 58, ie Aalst,laat weten dat er bij hem te bekomen zijn, eerste kwaliteit van goede Matrassen, alsook Kachels Kachels cn Sloven, welke hij verhuurt per maand. Hij laat ook weten dalhij eersten keus heeft van Cham pagne flesschen te koop of te huren, aan oenen geringen prijs.

Aankondiger | 1889 | | pagina 2