HOOIGRAS I100l-i:;\ NAGRAS, Grasvendilien 1889. EN TOEJIAAT, bericht" Het kantoor van den Deurwaarder Alfred mahieu, is gevestigd te Aalst, Korte Zoutstraat. 19. Namens Mp 15. Meuleman, te Lede; 2 koopen Hooigras en 1 koop Toemaal. 20. lueenen meersch wijk Groolennieerseh 5 koopen Hooigras en 1 koop Toemaal. 21. Namens het Kerkbestuur van Inipc; 10 koopen Hooigras en 7 koopen Toemaal, in den Groolen nieerseh. 22. Namens Mr E. Eeman, Notaris te Erpe 2 koopen Hooigras en Toemaal, in den Grootenmccrsch. 23. Namens Mr B. Meuleman voornoemd 2 koopen Hooigras en Toemaal, in den Groolennieerseh. 24. Namens Mm \Ye Dommer, te Aalst; 1 koop Hooi gras en I koop Toemaal. 25. Namens Mp Ph. Van den Abeele, te Smetlede, 2 koopen Hooigras en 1 koop Toemaat. 20. Namens Mr L. Blancqnaert, te Wiezc 1 koop Hooigras en 1 koop Toemaal. 27. Namens MrA. D'Hollander, leSchellebellc 5 koo pen Hooigras en 5 koopen Toemaal, in den Groo lennieerseh. 28. Namens M,nc \Ye Do Yos, te Mellc; 0 koopen Hooi gras en 0 koopen Toemaal, aan den Watermolen. 29. Namens Mr J. De Smet, te Impe; 1 koop Toe- maat, wijk Molenhocck. Men zal vergaderen te Wanzele nabij de herberg van Victor Van llauicc, om 8 uren voormiddag, te Smetlede in den Havenmcersch om 10 uren voormid dag, en te Impe aan den meersch van M' B. Lalle- manl, wijk Ledezijde, om 1 1/2 uren namiddag en het order hiervoren volgen. Alles op lijd van betaling mils borgstelling. JAABLIJKSCHE VEBKOOPING van 1GO koopen binnen de gcmecnlcns Ollergcm. Erondcgcm, Erpe en Impeopgcscheid van Erondcgcm. De Sekrelaris Désiré YAN BELLE, te Erondegein, zal door het ambt van Deurwaarder VAN MUYLEM, te Aalst, op Dijnsdag 18 Junij 1889, openbaar verkoo- pen A. Namens en ten verzoeke van d'heer Philippe De Saedeleer, Burgemeester teOttergein, 20 koopen Hooi en Nagras. B. Namens en ten verzoeke van d'heer E. YVibo- Yan den Steene, geneesheer, nu wonende te Brussel, 20 koopen Hooi en Nagras, wassende in zijne bekende meerschen te Erondegein, in de Exterbergen. C. Namens en ten verzoeke van d'heer J. B. de Kerchovc, te Gent, 15 koopen Hooi en Nagras, in den Groolennieerseh. D. Namens en ten verzoeke van d'heer T'Kinl, te Burst, 5 koopen Hooien Nagras, in de Kleinzijde. E. Namens en ten verzoeke van d'heer B. Schoc- kaert, te Erondegein, 3 koopen Hooi en Nagras, te Erondegem, aan de Zandstraat. F. Namens en ten verzoeke van het Armbestuur van Erondegem, 15 koopen Hooi en Nagras. G. Namens en ten verzoeke van d'heer Ivo Lopus, te Erondegem, 1G koopen Hooi en Nagras. II. Namens en ten verzoeke van d'heer Janssens-De Schryver, te Sl. Nieolaas, 17 koopen Ilooi en Nagras. Namens en ten verzoeke van d'heer llypolile Schoc- kaert, Schepenen te Erondegem, G koopen Ilooi en Nagras, waarvan 3 aan het hol' der wed. d'Hoye. J. Namens en ten verzoeke van d'heer Van Belle, te Erondegem, 7 koopen Hooien Nagras. K. Namens enten verzoeke van d'heer August Schoc- kaert, te Erondegem, 5 koopen Hooi en Nagras. L. Namens en ten verzoeke van juffrouw Noël, te Aalst, 5 koopen Hooi en Nagras. M. Namens en ten verzoeke van d'heer Domien Bcer- naert, te Erondegem, 2 koopen Hooigras. iV. Namens en ten verzoeke van d'heer Blom, te Brussel, 8 koopen Hooigras en Nagras, op de drij Bunders. O. Namens en ten verzoeke van de erven Madame Danneboom, te llamme, G koopen Hooi en Nagras. P. Namens en ten verzoeke van d'heer Meuleman, te Massemen, 2 koopen Hooi en Nagras. Q. Namens en ten verzoeke van d'heer Auguste De Smet, le Erondegem, 5 koopen Hooi en Nagras. Namens en ten verzoeke van de weduwe Ch. De Graeve, te Erondegem, 3 koopen Hooi en Nagras. S. Namens en ten verzoeke van d'heer Octave Tor- rekens, brouwer te Aijgem, 2 koopen Hooi en Nagras. 7'. Namens en ten verzoeke van d'heer De Troyer, te Haaltert, 2 koopen Hooi en Nagras. IJ. Namens en ten verzoeke van Yirgenie Bockstael, te Erondegem, 2 koopen Ilooi en Nagras. V. Namens en ten verzoeke van d'heer Francies De Bas, te Erondegein, 2 koopen Hooigras. Men zal vergaderen en beginnen om 9 uren voor middag, te Ottergem, aan den Watermolen. Men zal vergaderen en beginnen om tien uren voor middag, te Erondegem, aan de meerschen van August en Belluunius Schockaert, nabij het Moleken, in de Zandstraat en eindigen met de meerschen van llypolile Schockaert en Mijnheer Wibo. Alle koopers zijn gehouden goede en solvabele borg le stellen voor hel maeijen van hun gras of na de vcr- kooping, ten Gemeentehuize, te Erondegem. OPENBARE VERKOOPING van le Lede, Erpe, Wanzele, Clierscamp, Wichelen, Impe, Gijscgcm en Mespelaar. De Notaris MOENS, te Lede, zal, ten aanzoeke der hierna genoemde eigenaars, op Üe hierna gestelde dagen, openbaarlijk verkoopen A. GEMEENTE LEDE EN EBPE. Op Vrijdag 7 Juni, om 9 ure slipt voormiddag. 1. Namens de kinderen Van Langenhove, te Lede, op hunne meersch te Lede, nabij de Statie; G koopen hooigras. 2. Namens Mijnheer Albert de Kerchovc, grondei genaar le Gent, in het beluik zijns kastecls te Lede, Dricsch; 8 koopen hooigras en 8 koopen toemaal. 3. Namens Mevrouw de Baronnes Dellafaille, grond- eigenaresse le Lede, in het beluik van haar kasteel te Lede, Bonkenburg; 11 koopen hooigras. 4. Namens Mijnheer den Baron Kervyn-de Letten- hove, volksvertegenwoordiger te Sint-Michel bij Brugge, le Lede aan den Bumst; 5 koopen hartgras en 2 koo pen toemaat. 5. Namens den heer Petrus Joannes Mertens, grond eigenaar te Lede, in zijnen bosch le Lede, Boschstraat; 1 koop hartgras. G. Namens zeiven heer Mertens, op zijne meersch te Lede, lveibcrg; 4 koopen hartgras. 7. Namens den heer Adolf De Motte, le Lede, op zijne meersch te Lede, Keibcrg 5 koopen har/gras. 8. Namens de heer Frans Licvens, te Lede, op zijne meersch te Erpe, Keiberg; 5 koopen hartgras. B. GEMEENTE LEDE EN IMPE. Op Donderdag 13 Juni, om 5 ure voormiddag. 1. Namens Juffer Van Ilerzele, le Lede, op eene meersch te Lede, Gueht, aau de herberg bewoond ge weest door Frans De Cremer; 3 koopen hooigras en 5 koopen toemaal. 2. Namens de heer Petrus Joannes Mertens voor noemd, le Lede, Bijmeersch4 koopen hooigras. 5. Namens Juffer Matlhys, te Elsene, op hare meersch nevens voorgaande; 7 koopen hartgras. 4. Namens de erven van Mevrouw Van den Ilecke- Soenens, le Gent, op haren meersch le Lede, aan den Watermolen21 koopen hartgras. 5. Namens Mijnheer Pieters-dc Profl, le Nicl, op zijne meersch te Lede, Bijslmeersch9 koopen hooigras. G. Namens Mijnheer Leopold Gorus De Block, te Wanzele, te Lede, Ledezijde; 1 koop hooigras en na gras, alsmede 1 koop aardappals en 1 koop'belteraven, 7. Namens Mijnheer Bené De Swaef, le Lede, in de Bijmeersch; 5 koopen hooigras. 8. Op eene meersch nabij voorgaande; 2 koopen hooigras. 9. Namens genoemden heer Petrus Joannes Mertens, op de hoogen Bijmeersch 2 koopen hooigras. 10. Namens het Kerkfabriek van Lede; 2 koopen hooigras nevens voorgaande. 11. Namens Mijnheer Lep Lalemant, te Wichelen; 1 koop hooigras in de Bijmeersch. 12. Namens Mijnheer Albert de Kerchovc, te Gent, op zijne meersch, le Lede, Bijmeersch, 2 koopen hooigras. 13. Namens Juffer Marie de Kerchovc, te Gent, op den Impschendam; 14 koopen hooigras. 14. Namens de erven Mijnheer Ernest de Kerchove, te Gent, op hunne meersch nevens voorgaande; 8 koo pen hooigras en toemaal tot 1 October.1 15. Op eene meersch te Lede, Ossewcide; 5 koopen hooigras. 1G. Namens den heer Charles Govaert, te Wanzele, op eene meersch te Lede, genaamd de Wee; 8 koopen I hooigras en 8 koopen toemaat. 17. Namens den heer Losfrie 1 koop hooigras en toemaat, op de meersch genaamd Neerljove. 18. Namens de erven Mijnheer Leopold Matlhys, te Elsene; 1 koop gras en toömaat, le Impe, op den Wijmenier. 19. Namens dezelve, le Lede, Biestraat ;-9 koopen hooigras. 20. Op eene meersch te Lede, Overimpe; G kóopen hooigras. 21. Op eene meersch le Impe, genaamd Bijslmeersch; 10 koopen hooigras. 22. Namens Madame weduwe Verbrugghcn, te Erpe, op haren meersch, te Erpe, Puttingen5 koopen hooigras en toemaat. 23. Op eene meersch in den G rooien meersch; G koopen hooigras. C. GEMEENTE LEDE, CIIEBSCAMP en WANZELE. Op Vrijdag 14 Juni 1889, om 8 ure voormiddag. 1. Namens genoemden lieer Mertens, op zijne meersch, gelegen te Lede, Bammelkot, omtrent den Watermolen van den heer Hippolijle Matlhys; 4 koopen hooigras. 2. Op eene meersch daaromtrent5 koopen hooigras. 5. Namens Mijnheer Albert De Bièvre, le Aalst, op zijne mcersch, te Cherscamp, Tusschenbeke27 koo pen hartgras. 4. Namens hel Kerkfabriek der gemeente Wanzele, op eene meersch te Wanzele, Gevels, genaamd de Kerkemeersch9 koopen hooigras en 5 koopen toemaat. 5. Namens het Armbestuur van zelve Gemeente, op eene meersch te Wanzele, in den Held; 2 koopen hooi gras en 1 koop toemaat. G. Namens hetzelve Armbestuur, op eene meersch te Wanzele, Iluilcnhocck, aan de hofstede van Aman- dus Vyvcrman; 2 koopen hooigras cn 1 koop toemaat D. GEMEENTE GIJSEGEM EN MESPELAAB. üp Maandag 17 Juni 1889, om 9 ure juist voor middag. A. Namens Mijnheer den Baron de Broqueville, te Postel onder Moll. 1. Op eene partij meersch le Gijsegem, Meulen- hoeck7 koopen hooigras en 7 koopen loemaat. 2. Op eene partij meersch te Gijsegem, Osseweide; 12 koopen hartgras en 12 koopen toemaat. 5. Op eene partij meersch te Gijsegem, Groolen nieerseh G koopen hartgras en G dito toemaat. 4. Op eene partij meersch te Mespelaar, op den Doorn 5 koopen hartgras en 5 dito toemaat. 5. Op eene meersch te Gijsegem,* Banovens; 3 koo pen harlgras en 1 koop toemaat. G. En verders op eene meersch te Gijsegem, ge naamd Bruggeweide7 koopen hartgras. En ten 5 ure namiddag. 1. Namens de erven Madame Van Grasdorff; 55 koopen hooigras en verscheidene koopen nagras, op hunne meerschen te Gijsegem en Mespelaar, te begin nen aan de berberg Sl Bochus, nabij het Sas van Wieze. 2. Namens Mijnheer Joseph Van Mossevelde, grond eigenaar te Audegem5 koopen hooigras, op zijne meersch te Mespelaar, genaamd het Hoeksken. E. GEMEENTE WICHELEN. Op Woensdag 19 Juni 1889, om 3 ure juist namid dag, te Wichelen, Dorp, ter herberg Den Engel 1. 17 koopen hooigras, op eene partij meersch te Wichelen, eigendom van Mevrouw la Dauairière van den Hende-Fraters, te Aalst. 2. 2 koopen Hooigras, op eene meersch te Wichelen, eigendom van den heer Leander Van Bechem, te An- derlecht. 5. 17 koopen harlgras en 17 koopen toemaat, was sende op eene parlij meersch te Wichelen, aan den Watermolen, genaamd den Walenboschmeersch, ei gendom der Beurzestichting De Moor, te Dendermonde. N. B. liet recht van vlasrooten voor de koopen 8, 9, 10, 12, 13 en 14, wordt mede verkocht. Het ongeld zijnde 10 comptantte betalen. De verkoopingen geschieden in het order hiervoren aangcduid, op tijd van betaling, mits stellende goede „ekende en solvabele borg. Do personen die in voorgaande en reeds versehene vendition hebben gekocht en hunne koopsommen nog niet gekweten, zullen noch als koopers noch als horgen aanvaard worden en eerstdaags, tol betaling bij Deur waarder betrokken zijn. Men zal stipt op de gemelde uren beginnen.

Aankondiger | 1889 | | pagina 3