MEUBELS EEN HUIS HOOIGRAS Landen en meerschen HOOl-EA NAGRAS, Grasvciiditien 1889. EN TOEMAAT, Koop zes. Een Woonhuis, in de Maanslraat, gcleekend num mer 1 ihebbende twee groote benedenkamers, 2 bo venkamers, kelder en cour, bewoond bij Franciscus De Neef a 2 frs. 50 centiemen per week. Koop zeven. Een Woonhuis, in de Maanslraat, gelcckend num mer 15, verdeeld als voorgaande huis en bewoond bij Filemon Verbeek a 2 frs. 50 centiemen per week. Koop acht. Een groot Huis in voorzegde Maanslraat, geteekend nummer 45, hebbende groote benedenkamers, ruim waschhuis, keuken, kelder, bovenkamers, mansarde en zoldergroote cour, hof en grasplein, pomp en regenwater, bewoond bij de weduwe Thomas a 25 frs. per maand. Koop negen. Een Huis nevens voorgaande, geleekcndN°17, bevat tende twee benedenkamers, keuken, 2 mansarden en kelder, bewoond bij Joannes Liebaut. Koop tien. Een Iluis, in de Maanstraal. Nummer 19, neven voorgaande en met gelijke plaatsen, bewoond bij Jan Van Haudenhove a 2 frs. 50 centiemen per week. De koopen van 2 tot en met 10 maken eenen blok uit en zijn verhuurd aan een jaarlijksch huursom van 4557 frs. Koop elf. Twee aaneeuhangcnde Huiskens, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Nieuwstraatpoort, bekend bij cadaster sectie A, nummers 21 Q"2cbis, 210'lübis; komende ter eendereen van achteraan Joseph DeNaeyer, ter andere zijde aan de volgende huizen en van voren aan den Gentschen Steenweg. Verhuurd, het een bij de weduwe Van den 1 lende a 1 fr. 50 centiemen per week en het andere bij Louis Roelandt a 4 fr. 50 centiemen per weck. Koop twaalf. Twee aaneenhangende Huizen, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Nieuwstraatpoort, bekend bij cadaster sectie A, nummers 2 102bö&ü' en 2102b, komende ter eendere aan voorgaande koop, ter andere zijde aan de weduwe Camu, van voren aan den Gentschen steen weg en van achter aan Joseph De Naeyer. Verhuurd het eene aan Judocus De Coninck en bet andere aai^ Philippe Podevyn, elk aan twee franken per week. Koop dertien. Eene behuisde Hofstedeken, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeek, St. Apolonia of het Kreupèlveld, bekend bij cadaster sectie C, nummers 417a, 418a en 419a, groot aldaar 15 aren GO centiaren, palende oost Casimir De Boeck, zuid de straat, west Madame Borre- man-Van Melckebeke en noord d'heer Philippe Ilaes. Boomprijs frs. 400,00. In gebruik zonder^voorwaarde bij Aust. De Boeck. Koop viertien. Een perceelken Land, gelegen te Aalst-Mijlbeke, legen de Moorselschebaan, bij cadaster bekend sectie E, nummer 2G7ter bis, met eene grootte van 5 aren 70 centiaren, palende oost sieur Franciscus De Coninck, zuid Serafien Callebaut. west Franciscus Coppens eu zusters en noord hel Hospitaal van Aalst. In gebruik bij sieur Louis Beurms, te Aalst-Mijlbeke. Koop 45 eu laatste Een pcrceelkcn Land, gelegen binnen de gemeente Ottergem, op de Meij, groot zeven aren zeventig centi aren, palende oost de straat, zuid het Losgat, west Charles Klomp, noord Judocus Smet. In gebruik bij de kinderen Thienpont, teErondegem. ZITDAGEN Instel Woensdag 10 ,QQ0 Verblijf Woensdag 17 Jul' ,8bJ' T'elkens om 5 uren nanoen, ter Estaminet tv IIf.t Goud Tonneren bij d'heer Luyckx-De Schrijver, in de Pontstraat. Voor alle inlichtingen vervoege men zich bij ge noemde Notarissen. OPENBARE VERliOORLSÜ VAN volledig Keukengerief, Matrassen, Zilverwerk enz. ten sterfhuize van wijlen den heer Benedictus Van Cutsem, TE AALST, MOLENSTRAAT, N° 3. De Notarissen VANDER SMISSEN, te Moor- sel, en DE WINDT, te Aalst, zullen op Woens dag 10 Juli 1889, óm 9 ure 'smorgens, open- baarlijk verkoopen al de voorwerpen te bevin den ten bovengemelde Sterfhuize. Alles breeder bij plakbrieven aangeduid. OPENBARE VE11KOOP1NG van Ic Aalst, Lede, Ilofslade, Denderleeuw, Ercmbodcgem en M espelaar e. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal, ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen, de nabeschrevene Goederen, te weten STAD AALST. Eerste koop: Een schoon eu gerieflijk Huis en Erve, gestaan en gelegen te Aalst, in de Leopoldslraal, bekend ten ka daster sectie A, nummers 291 en 292, met eene grootte van 4 aren 70 centiaren, komende van den eenen kant aan het huis van den heer Jean De Mecler en van den anderen kant aan helgene van sieur De Mot vroeger sieur Deghcls. Bewoond bij jufvrouwen gezusters Vau Sanne. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst, gehucht Schaar- heke, in de Osbroeken, bekend ten kadaster sectie B, nummer 546d, met eene grootte van achttien aren zeventig centiaren, palende aan den ijzeren weg en aan den ouden Dender. In gebruik bij sieur Vital Guns. GEMEENTE EREMBODEGEM. Derde koop. Een perceel Land,.gelegen te Erembodegem, aan de Groenstraat, gekadastreerd sectie A, nummers 482a en 182b, met eene grootte van 20 aren 80 centiaren. In gebruik bij Judocus Verdoodt en Felix Verdoodt. GEMEENTE DENDERLEEUW. Vierde koop. Eenen Meerscb, gelegen te Denderleeuw, genaamd den Bruggenmeersch, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1771abis, met eene grootte van 25 aren 50 centiaren, groot volgens hermeting 27 aren 58 cen tiaren, palende van oudsoost verscheidene, zuid Joannes Van der Poorten, west de weduwe Asscherickx en noord den Dender. In gebruik bij sieur Vermuilden, te Liedekerke. GEMEENTE LEDE. Vijfde koop. Eene partij Land, gelegen te Lede, op den Roijer of Sleentjen, bekend ten kadaster sectie C, nummers 9G0 en 961, met eene grootte van 65 aren 90 centiaren en volgens titel groot 65 aren 04 centiaren, palende van ouds: oost, zuid en noord de heer Dooms en west Judocus Van Cauter. In gebruik bij de weduwe Victor Verbeke en de weduwe De Wandel. Deze partij zal, onder voorbehoud van samenvoe ging, opgeroepen worden in twee dcelen, te weten Het wcstdeel gekadastreerd sectie C, nummer 960, met eene grootte van 55 aren 20 centiaren. Eu het oosldecl, gekadastreerd sectie C, nummer 961, met eene grootte van 50 aren 70 centiaren. GEMEENTE IIOPSTADE. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Hofstade, op den Gol- lingsberg of Kaltenberg, bekend ten kadaster sectie A, nummer 596a, met eene grootte van 45 aren, groot volgens titel 45 aren 05 centiaren, palende: oost den heer Van Meldert, zuid Seraphina Rinckhoul, west Franciscus Pangaert en noord Theodore De Smet. In gebruik bij sieur Victor De Bruyn en Adrianus De Mol. GEMEENTE MESPELAARE. Zevende koop. Eenen extra goeden Vloeimeersch, rondom in grach ten, gelegen te Mcspelaare, op het Lippeveld, bekend ten kadaster een igc sectie, nummers 50üa 011 505, met eene grootte van 5 hectaren 44 aren 50 centiaren, groot volgens titel 5 hectaren 40 aren 09 centiaren en volgens meting 3 hectaren 44 aren 52 centiaren, pa lemie: oost den Tragel der Vaart, zuid Mijnheer Henri lleyvaert en de familie Lulens, west de Molenbeek en de erven van wijlen tien lieer J. li. De Bruyn cn noord dezelve. Deze Meerscb zal, onder voorbehoud van samenvoe ging, opgeroepen worden in G deeleu. ZITDAGEN Instel Zaturdag 29 Juni ,„Q0 Verblijf Zaturdag 15 Juli Telkens om 5 ure namiddag, binnen de Stad Aalst, ter Estaminet Des Graaf van Egmont, bewoond hij den heer E&mnil Banneville, aan de Groole Markt. JAAKLIJKSCIIE VEKKOOPING van 100 koopen y a binnen de gemeentens OUcrgcm. Erondegem, Erpeen lmpeopgescheld van Eromlegcm. De Sekrelaris Désiré VAN BELLE, te Erondegem, zal door hel ambt van Deurwaarder VAN MUYLEM, te Aalst, op Dijnsdag 18 Junij 1889, openbaar verkoo pen A. Namens en ten verzoeke van d'heer Philippe De Saedeieer, Burgemeester te Ottergem, 20 koopen Hooi en Nagras. B. Namens eu ten verzoeke van d'heer E. VViho- Van den Sleene, geneesheer, nu wonende te Brussel, 20 koopen Hooi en Nagras, wassende in zijne bekende meersehen te Erondegem, in de Exterbergen. C. Namens en ten verzoeke van d'heer J. B. de Kerchove, te Gent, 15 koopen Hooi eu Nagras, in den Grootenmeersch. L). Namens en ten verzoeke van d'heer T'Kint, te Burst, 5 koopen Mooi en Nagras, in de Kleinzijde. E. Namens en ten verzoeke van d'heer B. Schoc- kaert, te Erondegem, 3 koopen Hooi en Nagras, te Eromlegcm, aan de Zandstraat. F. Namens en ten verzoeke van hel Armbestuur van Erondegem, 15 koopen Hooi eu Nagras. G. Namens en ten verzoeke van d'heer Ivo Lopus, te Erondegem, 10 koopen Hooi en Nagras. II. Namens en ten verzoeke van d'heer Janssens-De Schryver, te St. Nicolaas, 17 koopen Hooi en Nagras. I. Namens en ten verzoeke van d'heer Hypolite Schoc- kaert, Schepenen te Erondegem, 6 koopen Hooi en Nagras, waarvan 5 aan het hof der wed. d'Hoye. J. Namens eu ten verzoeke van d'heer Van Belle, te Erondegem, 7 koopen Hooien Nagras. K. Namens enten verzoeke van d'heer August Schoc- kaert, te Erondegem, 3 koopen Hooi en Nagras. i. Namens en ten verzoeke van juffrouw Noël, te Aalst, 5 koopen Hooi en Nagras. II. Namens en ten verzoeke van d'heer Domien Beer- naert, te Erondegem, 2 koopen Hooigras. IV. Namens en ten verzoeke van d'heer Blom, te Brussel, 8 koopen Hooigras en Nagras, op de drii Bunders. O. Namens en ten verzoeke van de erven Madame Danneboom, te Hamme, 0 koopen Hooi en Nagras. P. Namens en ten verzoeke van d'heer Meuleman, te Massemen, 2 koopen Hooi en Nagras. Q. Namens en ten verzoeke van d'heer Auguste De Smet, te Erondegem, 5 koopen Hooi en Nagras. R. Namens en ten verzoeke van de weduwe Ch. De Graeve, te Erondegem, 5 koopen Hooi en Nagras. S. Namens en ten verzoeke van d'heer Octave Tor- rekens, brouwer te Aijgem, 2 koopen Hooi en Nagras. T. Namens en ten verzoeke van d'heer De Troyer, te Haaltert, 2 koopen Hooi en Nagras. II. Namens en ten verzoeke van Virgenie Bockstael, te Erondegem, 2 koopen Hooi en Nagras. V. Namens en ten verzoeke van d'heer Francies De Bas, te Erondegem, 2 koopen Hooigras. Men zal vergaderen en beginnen om 9 uren voor middag, te Ottergem, aan den Watermolen. Meii zal vergaderen eu beginnen om tien uren voor middag, te Erondegem, aan de meerschen van August en Bellaunius Schockaerl, nabij het Moleken, in de Zandstraat en eindigen met de meerschen van Hypolite Schockaert en Mijnheer Wiho. Alle koopers zijn gehouden goede en solvabele borg te stellen voor het maeijen van htm gras of na de ver- kooping, ten Gemeentehuize, te Erondegem. OPENBARE YERKOOPING va» Gijsegem, M espelaar en Wichelen De Notaris MOENS, te Lede, zal, ten aanzoeke der hierna genoemde eigenaars, op de hierna gestelde dagen, openbaaiüjk verkoopen;

Aankondiger | 1889 | | pagina 3