WOONHUIS WINKELHUIS Landen en Meersschen VERKOOPING VERKOOPING. 15 andere HUIZEN HOFSTEDEKEN en LANDEN UIT ER HAND TE KOOP OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw gebouwd TE AALST-SCHAARBEKE, in de Scherrestraat, N* 12. De Notaris LiMPENS te Aalst, zal, ten ver- zoeke van wie bet behoort, met gewin van plamslagen gelagen, openbaarlijk, verkoopen: Eenigen koop. Een schoon Woonhuis, gestaan en gelegen te Aalst-Scliaarbeke in de Scherrestraat, getee- kend N° 12, gekadastreerd sektie B, nummer S06a, met eene grootte van 60 centiaren, pa lende noord de Scherrestraat, oost en zuid den verkooper beer Gustave Scheerlincken west de lieer Edmond Steleman. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN. Instel Donderdag 25 Juli ,Roq Verblijf Donderdag 8 Augusti Telkens on>'4 ure namiddeg, ter Estaminet bewoond bij den heer Ciiéhi Van Hoorebeeck, te Aalst, in de Molenstraat. OPENBARE VERKOOPING van te Ilofstade, Lede en Gijsegem. De Notarissen EE.MAN, te Erpe en DE GHEEST, te Aalst, zullen met gewin van palm slag en gelagen in het openbaar verkoopen: 3 hektaren 40 aren Landen en Meersschen, gelegen te Ilofstade op de Reutelaar, het Bol- leveld, de Wee, de Baardebrug, te Lede aan de Bresiliestraat en te Gijsegem in de Gijsegem- meersschen, verdeeld in '12 koopen, omstan- diglijk beschreven op gedrukte plakbrieven, tolel Donderdag 11 Julij lg89_ Verblijl Donderdag 25 J Te 4 ure namiddag, ter herberg genaamd Het Schipken, bij jufvrouw Rosalie I) llaese, te Hotstade, Dorp. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des kan tons Aalst, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816 en met gewin van palmslag, ten aan- zoeke van de kinderen Alexis Jansegers, open baarlijk verkoopen Eerste koop. Eene Ilolstede met Woonhuis, Schuur en Stallen, zeer voördeelig gestaan en gelegen te Herdersem op wijk Kluis, op vijl minuten van de Loskaai der Vaart, gecadastreerd sectie A, nummers 595 en 596, met eene grootte van 18 aren 90 centiaren, groot volgens titel 20 aren 72 centiaren, palende oost Judocus De Witte en de erven Meys, zuid Jan Baptist Raes, west den steenweg naar de Vaart en noord de ge zusters Buyle. Tweeden en laatsten koop. Een perceel Land, te Herdersem aan het Monikkenhof, gecadastreerd sectie B, nummer 551a, met eene grootte van 12 aren 90 centia ren, palende oost en zuid de kinderen Van Nuffel, west llortense Jansegers en noord Ben jamin Vermoesen. IN GEB RU 1KTREDING De koopers zullen in 't gebruik komen van het bewerkte deel der Bolstede en van koop 2 na het scheeren der vruchten daaropwassende en van de gebouwen der hofstede den 1" Oc tober naast-, ZITDAGEN: Instel, 16 T i, oen Verblijf! 23 Jllh 188J' Telkens eenen Dijnsdag, om 3 uren nanoen, ter Zittingszaal van den heer Vrederechter ten ijtadhuize tc Aalst. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal ten aan- zoeke der voogden der minderjarige kinderen van wijlent de echtelingen Janssens- Wellemans, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen: Eenige loop. Een goed en zeer welgelegen Winkelhuis en Erve, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Zout- straatpoort bekend bij kadaster sectie A, N° 2I62f, komende ter eendere aan sieur Emma nuel Van Styvendaele, van den anderen kant en van achter aan d'erven van mijnheer Joseph De Glieest. Lest bewoond geweest bij de gezegde echte lingen Janssens- Wellemans. Onmiddelijke in gebruiktreding. Gebracht op frs. 2200,00. DERDEN EN LAATSTEN ZITDAG, 13 Julij 1889. T'slkens eenen Zaturdagom 2 ure namiddag, te Aalst, Groote Markt, ten Stadhuize, ter Zit tingzaal van denbeer Vrederechter. Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en groot le Aalst, Groote Markt, Maanstraal en Nieuwstraatpoort te Aalsl-Schaarbeke, Aalsl-Mijlbeke en Ollergcm. De Notarissen DE WINDT te Aalst en VAN DER SMISSEN te Moorsel, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoopen Koop een. Een schoon, groot en geriefelijk Iluis en Erve, ge staan en gelegen te Aalst, tegen (Ie Groote Markl, len voorhoofde der Molenstraat, hekend hij cadaster sectie A, nummer 865a, met eene oppervlakte van 1 aar 70 centiaren, komende ter eendere aan den heer Emilc Van den Bossche, ter andere zijde aan den heer August De Keyser en van achter aan d'erven Van den Bossche. Dit Huis, hebbende verscheidene ruime hoven en beneden kamers, kelders, pomp en regenwater, is door zijne gelegenheid aan de Groote Markt allervoor- dceligs't geschikt voor liet uitoefenen van alle bedrijven. Laatst bewoond geweest hij wijlent den heer Bene- diclus Van Cutsem. Onmiddelijk in gebruiktreding. Ingesteld frs. 20,000,00 Koop twee. Een Woonhuis, gestaan en gelegen te Aalst, in de Maanstraat, geteekend nummer i, hebbende 2 groote benedenkamers, 2 mansarden, kelder en cour, be woond hij sieur Hulsebaut. Koop drij. Een Woonhuis, gestaan en gelegen alsvorcn, in de Maanstraal, nummer 5, hebbende gelijke kamers als voorgaande huis, in huur hij Joannes Ghysbrecht. Koop vier. Een Woonhuis, gestaan en gelegen alsvoren, getee kend nummer 5, hebbende 2 groote beneden plaatsen, 2 bovenkamers, kelder, bewoond hij Gustaaf Calle- haut, a 2 Irs. 50 centiemen per week, met dit huis wordt medeverkocht de gang geteekend nummer 7. De koopen 2, 5 en 4 zullen mogen samengevoegd worden. Koopen 2, 3 en 4 le zamen ingesteld frs. 4550,00. Koop vijf. Een Woonhuis, in de Maanstraal, geteekend num mer 9, hebbende 2 groote beneden plaatsen, 2 boven kamers, kolder en cour, benevens de twee zich er achter bevindende woonsten, welker bewooners ge bruik zullen mogen hebben van den gang daarneven. Het iluis aan'de straat is bewoond hij Henri De Coniiick, en de twee andere hij Pieternelle Gelade en Bombeeck a 4 frs. 50 centiemen per week. Koop zes. Een Woonhuis, in de Maanstraat, geteekend num mer' tt, hebbende twee groote benedenkamers, 2 bo venkamers, kelder en cour, bewoond hij Franciscus De Neef a 2 frs. 50 centiemen per week. Koop zeven. Een Woonhuis, in de Maanstraal, geteekend num mer tê, verdeeld als voorgaande huis en bewoond hij Filemon Verheek a 2 frs. 50 centiemen per week. Koopen 5, 6 en 7 te zamen ingesteld frs. 5900,00. Koop acht. Een groot Huis in voorzegde Maanstraat, geteekend nummer 15, hebbende groote benedenkamers, ruim waschlniis, keuken, kelder, bovenkamers, mansarde en zoldergroote cour, hof en grasplein, pomp en regenwater, bewoond hij de weduwe Thomas a 25 frs. per maand. Koop negen. Een Huis nevens voorgaande, geteekeridlVi 7, bevat tende twee benedenkamers, keuken, 2 mansarden en kelder, bewoond bij Joannes Liebaut. Koop tien. Een Huis, in de Maanstraat. Nummer 19, neven voorgaande en met gelijke plaatsen, bewoond bij Jan Van Haudenhove a 2 frs. 50 centiemen per week. De koopen van 2 tot en met 10 maken eenen blok uil en zijn verhuurd aan een jaaiJijksch huursom van 1557 frs. Koopen 8, 9 en 10 te zamen ingesteld frs. 6000,00. Koop elf. Twee aaneeuhangende Huiskens, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Nieuwstraatpoort, bekend bij cadaster sectie A, nummers 2102cbis, 2102dbis; komende ter eendereen van achteraan Joseph DeNaeyer, ter andere zijde aan de volgende huizen en van voren aan den Gentschen Steenweg. Verhuurd, liet een hij de weduwe Van den Hende a t li'. 50 centiemen per week en liet andere bij Louis ltoelandt a 1 fr. 50 centiemen per week. ingesteld frs. 1750,00. Koop twaalf. Twee aaneenhangende Huizen, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Nieuwstraatpoort, bekend hij cadaster sectie A, nummers 2102u3(iis en 2102n, komende ter eendere aan voorgaande koop, ter andere zijde aan de weduwe Canui, van voren aan den Gentschen steen weg en van achter aan Joseph De Naeyer. Verhuurd liet eene aan Judocus De Coninck en het andere aan Philippe Podevyn, eik aan twee franken per week. Ingesteld frs, 2800,00. Koop dertien. Eene behuisde Hofstedeken, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeek, St. Apolonia of liet Kreupetveld, bekend bij cadaster sectie C, nummers 417,v, 418a en 419a, groot aldaar 15 aren 60 centiaren, palende oost Casimir De Boeck, zuid de straal, west Madame Borre- man-Van Melckebeke en noord d'iieer Philippe Raes. Boomprijs frs. 100,00. in gebruik zonder voorwaarde hij Aast. De Boeck. Ingesteld frs. 1500,00. Koop viertien. Een pcrceelken Land, gelegen le Aalst-Mijlbeke, legen de Moorselschehaan, bij cadaster bekend sectie E, nummer 267ter bis, met eene grootte van 5 aren 70 centiaren, palende oost sieur Franciscus De Coninck, zuid SeraDcn Callebaut. west Franciscus Coppens en zusters en noord het Hospitaal van Aalst. In gebruik hij sieur Louis Beurms, te Aalsl-Mijlbeke. Ingesteld frs. 100,00. Koop 15 en laatste Een perceelken Land, gelegen binnen de gemeente Ottergem, op de Meij, groot zeven aren zeventig centi aren, palende oost de straat, zuid het Losgat, west Charles Klomp, noord Judocus Smet. In gebruik bij de kinderen Thienpont, teErondegem. Ingesteld frs. 160,00. ZITDAGEN instel Woensdag 10 ,uU )gg9 Verblijf Woensdag 17 T'elkens om 3 uren nanoen, ter Estaminet Het Goud Tonneken bij d'heer Luyckx-Ue Schryver, in de Pontstraat. Voor alle inlichtingen vervoege men zich bij ge noemde Notarissen. Eenen sclioonen COFFRE-FORT, zoo goed als nieuw. Zich te bevragen ten bureele dezer.

Aankondiger | 1889 | | pagina 2