EEN HUIS AVIS AUX DAMES. Elixir d'Anvers TABAK. Landen en meerschen Vereen igde Eigenaars, OPENBARE VEUKOOPING van te Aalst, LedeHofstadeDenderleeuw, Eremhodegcm en Mespclaarc. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal, ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkóopen, de nabeschrcvene Goederen, te welen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en gerieflijk Huis en Erve, gestaan en gelegen te Aalst., in de Leopoldstraat, bekend ten ka daster sectie A, nummers 291 cn 292, met eene grootte van 4 aren 70 centiareu, komende van den eenen kant aan het huis van den heer Jean De Meeter en van den anderen kant aan helgene van sieur De Mol vroeger sieur Deghels. lng. frs. 7780-» Bewoond bij jufvrouwen gezusters Van Sanne. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst, gehucht Schaar- beke, in de Osbroekeu, bekend ten kadaster sectie B, nummer 54Gd, met eene grootte van achttien aren zeventig centiaren, palende aan den ijzeren weg en aan den ouden Dender. Ing. frs. 600-» In gebruik bij sieur Vital Guns. GEMEENTE EREMBODEGEM. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, aan de Groenstraat., gekadastreerd sectie A, nummers 182a en 182b, met eene grootte van 20 aren 80 centiaren. Ing. frs. 400-» In gebruik bij Judocus Verdoodt en Felix Verdoodt. GEMEENTE DENDERLEEUW. Vierde koop. Eenen Meersch, gelegen te Denderleeuw, genaamd den Bruggen meersch, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1771abis, met eene grootte van 25 aren 50 centiaren, groot volgens hermeting 27 aren 58 cen tiaren, palende van oudsoost verscheidene, zuid Joannes Van der Poorten, west de weduwe Asscherickx cn noord den Dender. Ing. frs. 1500-». In gebruik bij sieur Vermuilden, te Liedekerke. GEMEENTE LEDE. Vijfde koop. Eene partij Land, gelegen te Lede, op den Roijer of Steentjen, bekend ten kadaster sectie C, nummers 960 en 961, met eene grootte van 65 aren 90 centiaren en volgens titel groot 65 aren 04 centiaren, palende van ouds: oost, zuid en noord de heer Dooms en west Judocus Van Gauter. Ing. frs. 2900-» In gebruik bij de weduwe Victor Verbeke en de weduwe De Wandel. Deze partij zal, onder voorbehoud van samenvoe ging, opgeroepen worden in twee deelen, te weten Het vvestdeel gekadastreerd sectie C, nummer 960, met eene grootte van 55 aren 20 centiaren. En het oostdeel, gekadastreerd sectie C, nummer 961, met eene grootte van 50 aren 70 centiaren. GEMEENTE IIOPSTADE. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Hofstade, op den Gol- lingsberg of Kallenberg, bekend ten kadaster sectie A, nummer 596a, met eene grootte van 45 aren, groot volgens titel 45 aren 05 centiaren, palende: oost den heer Van Meldert, zuid Seraphina Rinckhoul, west Franciscus Pangaert en noord Theodore De Smet. In gebruik bij sieur Victor De Bruyn en Adrianus De Mol. Ing. frs. 700-» GEMEENTE MESPELAARE. Zevende koop. Eenen extra goeden Vloeimeersch, rondom in grach ten, gelegen te Mespelaare, op het Lippeveld, bekend ten kadaster eenige sectie, nummers 506a en 505, met eene grootte vari 5 hectaren 44 aren 50 centiaren, groot volgens titel 5 hectaren 46 aren 69 centiaren en volgens meting 5 hectaren 44 aren 52 centiaren, pa lende: oost den Tragel der Vaart, zuid Mijnheer llenri Heyvaert en de familie Lutens, west de Molenbeek en de erven van wijlen den heer J. E. De Bruyn en noord dezelve. Ing. frs. 15450-» Deze Meersch zal, onder voorbehoud van samenvoe ging, opgeroepen worden in 6 deelen. ZITDAGEN Instel Zaturdag 29 Juni ,qQQ Verblijf Zaturdag 15 Juli Telkens om 5 ure namiddag, binnen de Stad Aalst, ter Estaminel Df.n Graaf van Egmont, bewoond bij den heer Edmond Bannevillcaan de Groole Markt. De tons les jouruaux de modes, celui que nous croyons devoir recommander le plus chaleurcuscnicnl d 7ios leclriccs est sans conlredil LA MODE FRAN (^AISE, gazette parisienne illuslrée de la familie, pa- raissani tous les samedis, qui, grace a la vigourcuse impulsion que lui a donnée son éminente redactrice en chef, Mn,e la baronne de Clessy, est devenu l'indispcn- sable conseiller de loute familie désireuse d'unir 1 ele gance a 1'économie. Lilléralure morale, instructive el recreative; nombreuses gravures de modes, simples, élégantes, pratiques confections nouvelles, costumes d'enfauts, travaux a l'aiguille, pairons tracés et décou- pés. Tous ses modèles sont toujours nouveaux et pa- raissem un mois avanl ceux des aulres jouruaux. L\id- minislralion de cel intéressant journal d créc un service regulier de Commission permellant d loules ses leclrices de cc procurer d Paris, auprix de gros el avec de tres grandes facililés de paiemenl, lout ce qui peut leur êlre nécessaire en nouveautés, costumes, confections, linges meubles, machines a coudre, etc. Ajouleza celalechoix d'une PRIME parmi cinq objets d'une valeur de 20 francs, pour tout abonnement d'une année. Pour qu'il soit accessible a toutes les bourses, il se divise en qualre édilions, savoir ler Edition 52 Numéros illuslrés, 12 feuilles de pairons et 4 patronsdécoupés par an. Paris el Déparlemenls Un au, 12 fr. Six mois, 7 fr. Trois mois, 4 fr. Élranger Unan, 15 fr. Six mois, 8 fr. Trois mois, 5 fr. 2° Edition 52 numéros illuslrés, 12 feuilies de pa trons 26 gravures coloriées et 12 patronsdécoupés en Gr N"e par an. Paris et Déparlemenls un an, 16 fr. Six mois 9 fr. Trois niois, 5 fr. ÉlrangerUnan, 19 fr. Six mois, 10 fr. Trois mois, 6 fr. 5e Edition 52 numéros illuslrés, 26 gravures colo riées, 26 pairons découpés en Gr Nll#, et 12 feuilles de patrons par an. Paris el Déparlemenls Un an, 18 fr. Six mois, 10 fr. Trois mois, 5fr. 75. Élranger Un an, 20 fr. Six mois 11 fr. Trois mois, 6 fr. 50. 4e Edition 52 numéros illuslrés, 52 gravures colo riées 26 pairons découpés, 12 feuilles de patrons par an. Paris el Déparlemenls Un an, 25 fr. Six mois, 15 fr. 50. Trois mois, 7 fr. 75. Élranger Un an, 29 fr. Six mois, 15 fr. Trois mois, 8 fr. 75. Les demandenl d'abonnemenl, maudals, reclama tions, elc., doivenl êlre adressésa M. ORSONI, Admi nistrateur. Bureaux, 57, rue de Lille, PARIS. Gevaarborgde gezondheidslikeur. Een enkel glas slilt de hevigste maagpijn 1/4 liter aan een stuiptrekkend paard of zwel lend runder op' gegeven redt de zelve op min dan 3 minuten tijds, zooals meer dan 2,000 genezingen, verleden jaar geschied, getuigen. Eere diploom ter gezondheidstentoonstelling te Boulogne a Z. 1887, voorgezeten door doctor Pasteur van Parijs. Eere diploom te Adelaide 1888. Exp. univer- selle. Meer dan 25 medaljes op wereldtcntoon stellingen behaald; gebruikt aan het hof van Z. M. de Koning Leopold II. F.-X. de Beukelaer. Likeur stoomstokerij van lsle klas te Ant werpen, handelt slechts met iikeuristen en handelaars aan zeer gematigde prijzen. Belgische Maatschappij KEK loor de verzekering tegen den brand, den donder de ontplolling van de ketels en het gazliclit, gevestigd te Brussel, Loxumstraat, 20, ingericht in 1821. Maatschappelijk Kapitaal 10 milloenen. Hoofdagent le Aalst, Mijnheer It. EEMAN, Advokaat. N. B. Men vraagt Onderagenten voor de stad en vooral de gemeenten van liet kanton Aalst, mits goede vergeldingen. Ten alle tijde zijn de verzekeringen door den verzekerden met de grootsten Iigtvaardig- heid behandelt geweest; voor hen zijn alle de maatschappijen goed als de premie te betalen maar het geringste mogelijk is: het schijnt hen dat zoodra zij een verzekerings kontrakt in de handen hebben, zij bedekt zijn tegen al len voorval van brand. Nogtans is het zoo niet, in de afrekeningen en de bankbreuken der fransche en belgische maatschappijen zijn daar om het tegenstrijdig te betuigen. Wij herhalen dus, dat het niet voldoende moed zijn van berichten te lezen waar in de millioenen overvloeien, men moet zich over hunne wezentlijkheid bevestigen voor aleer men met eene Maatschappij handelt en u de tegenwoordigheid dier doordrevene opgaven, dienende om het publiek in veling te brengen, denken wij met recht dat ieder persoon welk eene verzekering zal aangaan, van de Maat schappij, tot de welke hij zich wend, uitleg gingen moet eisschen over de hierna volgende punten. 1° Hare statuten. 2° hare Maatschappe lijke hoofdsom. of deze hoofdsom enkelijk toepasselijk is aan den brand. 4" hare voor zorg. 5" hare premien. (3° den uitleg der plaatsing barer fondsen op 51 December van het vorig jaar. 7° de lijst der aandeellieb- bers.8° of deze verantwoordelijk blijven tot het volle beloop hunner actiën en of zij recht streeks grondeigenaars zijn. De maatschappij der vereeningde Eigenaars, begrijpende liet belang der verzekerden ten einden alle deze opgevingen te kennen, doet de voorstelling en overhandigt de liiervorengemel- de uitleggingen aan alle diegene welke liet ver langen, als ook aan hare verzekerden. Het beschikkend geld en loopende rekenin gen in kas en in waarden, op 51 December 1872, beliep tot4,719,597-44 De waarborg der aandeelhebbers 2,864,244-00 De premien in 1872 ontvangen 1,814,207-48 9,428.048-92. De waarborg der maatschappij op 31 Decem ber 1872, was dus van negen millionen, vier honderdacht-cn-twintig duizend, acht-en-veer- tig frs. en twee-negentig cenlimen. De Overstroomingen der rivieren Samber en Eau-d'Heure welke de landen van Zone komen overdekken, legen er eenpn slijk neder, die al lerbest is voor de tabakteelt. In kwaliteit en geur overtreft deze tabak den besten Obourg en Roisin. Wordt per kilo voor staal gezonden. Oogst van 84 de kilo 5 frs.van 85, 4 frs.van 86, 5,50 frs.; van 87, 3 1 rsvan 88, fr. 2,50. Zich te bevragen bij M. Nalinne-.loncquet. Mar- chienne Zone (Henegauw) 10615.

Aankondiger | 1889 | | pagina 3