EEN HUIS vèSSSl SIms BOOMEN Elixir d'Anvers AVIS AUX DAMES. TABAK. en Slaghout Te bekomen PIERRE LELEU, Vereenigde Eigenaars, De pasliel Waltuéry geneest den hoest binnen de twee dagen, FR. 1. OPENBARE VERKOOPING van TB BEDE, NABIJ DE STATIE. De Notaris MOENS, te Lede, zal, ten aanzoe ke van wien liet behoort, op de hierna ge stelde zitdagen, in het openbaar te koop aan bieden: Eenigen koop. Een Huis en Erve, gestaan en gelegen te Lede, nabij de Statie, groot 1 are 26 centiaren, palende oost Petrus Troch, zuid de Straat, west de erven Mijnheer Amandus Osselaere en noord de kinderen De Vriendt. ZITDAGEN Telkens om 3 ure namiddag, te Lede, Dorp, ter herberg De Casino, bewoond door Juf fer Prudeneia De Sadeleer. JAARLIJKSCHE VEND1TIE van TE LEDE, Driescli, Hofveld, Bumst en Heipias. De Notaris MOENS, te Lede, zal ten aanzoe- ke van wien het behoort, op Donderdag 28 No vember 1889, om 8 ure 's morgens, in (het open baar verkoopen A. Ten 8 ure 's morgens, in het kasteel van Mijnheer Albert deKerchove, te Lede, Driescli, 12 koopen Schaarhout en 4 koopen wilgen Boomen. B. In het kasteel van Mevrouw de baron nesse Dellalaille, te Lede, Ronkenburg, 18 koo pen Snoei- en Shaarhout en verscheidene koo pen Brandhout. C. Ten 9 ure, te Lede, Bumst en Hofveld, ten aanzoeke van Mijnheer den Baron Kervyn de Lettenhove, 78 koopen Canada, 2 koopen Eiken en 1 koop Olmen Boomen, en 40 koopen Eiken- Elzen- Esschen en Hazelaren Slaghout, dienstig voor kuipers, enz. D. Ten aanzoeke van Willem Coppens, te Lede, Eiplas, aan zijne Hofstede, lö koopen Eiken Boomen en 1 Beuk. Met den afslag moet eiken kooper zijnen borg overgeven, op pene van onmiddelijke her- verkooping. Gevaarborgde gezondheidslikeur. Een enkel glas stilt de hevigste maagpijn; 1/4 liter aan een stuiptrekkend paard of zwel lend runder op gegeven redt de zelve op min dan 3 minuten tijds, zooals meer dan -2,000 genezingen, verleden jaar geschied, getuigen. Eere diploom ter gezondheidstentoonstelliug te Boulogne a Z. 1887, voorgezeten door doctor Pasteur van Parijs. Eere diploom te Adelaide 1888. Exp. univer- selle. Meer dan 28 medaljes op wereldtentoon stellingen behaald; gebruikt aan het hof van Z. M. de Koning Leopold 11. F.-X. de Beukelaer. Likeur stoomstokerij van lste klas te Ant werpen, handelt slechts met likeurislen en handelaars aan zeer gematigde prijzen. bij GROOTE MARKT, AALST. Eerste kwaliteit van Waasklaverzaad, Ajuin zaad enBloemkoolzaad. Spaansche Tarwe, Vogelzaad, Boonen enz., Aan eenen zeer civielen prijs. Belgische Maatschappij DER ioor de verzekering tegen den brand, den donder de ontploffing van de betels en het gazlicht, gevestigd te Brussel, Loxumstraat, 20, ingericht in 1821. 111 11d ijk Kapitaal 10 milloene n. Hoofdagent te Aalst, Mijnheer R. EEMAN, Advokaat. N. B. Men vraagt Onderagenlen voor de stad en vooral de gemeenten van het kanton Aalst, mits goede vergeldingen. Ten alle tijde zijn de verzekeringen dooi den verzekerden inet de grootsten ligtvaardig- lieid behandelt geweest; voor hen zijn alle de maatschappijen goed als de premie te betalen maar het geringste mogelijk is: het schijnt hen dat zoodra zij een verzekerings kontrakt in de handen hebben, zij bedekt zijn tegen al len voorval van brand. Nogtans is het zoo niet, in de afrekeningen en de bankbreuken der fransche en belgische maatschappijen zijn daar om het tegenstrijdig te betuigen. Wij herhalen dus, dat het niet voldoende moed zijn van berichten te lezen waar in de millioenen overvloeien, men moet zich over hunne wezentlijkheid bevestigen voor aleer men met eene Maatschappij handelt en u de tegenwoordigheid dier doordrevene opgaven, dienende om het publiek in veling te brengen, denken wij met recht dat ieder persoon welk eene verzekering zal aangaan, van de Maat schappij, tot de welke hij zich wend, uitlog gingen moet eisschcn over de hierna volgende punten. 1° Hare statuten. 2° hare Maatschappe lijke hoofdsom. 5'or deze hoofdsom enkelijk toepasselijk is aan den brand. 4" hare voor zorg. 5° hare premien. 6° den uitleg der plaatsing barer fondsen op 31 December van het vorig jaar. 7° de lijst der aandeelheb- bers. 8" of deze verantwoordelijk blijven tot het volle beloop hunner actiën en of zij recht streeks grondeigenaars zijn. De maatschappij der vereeningde Eigenaars, begrijpende het belang der verzekerden ten einden allo deze opgevingen te kennen, doet de voorstelling en overhandigt de hiervorengemel- de uitleggingen aan alle diegene welke hel ver langen, als ook aan hare verzekerden. Het beschikkend geld en loopende rekenin gen in kas en in waarden, op 51 December 1872, beliep tot4,719,597-44 De waarborg der aandeelhebbers 2,801,241-00 De premien in 1872 ontvangen 1,814,207-48 9,428.048-92. De waarborg der maatschappij op 31 Decem ber 1872, was dus van negen millionen, vier lionderdacht-en-twintig duizend, acht-en-veer- tig frs. en twee-negentig centimen. Do tons los journaux de modes, celui que nous croyons devoir reeoinmandcr le plus chaleureusement d nas Icclriccs esl sans conlredil LA MODE FRAN- tjAlSE, gazelle paiisieuue illuslrée de la familie, pa- raissaiil lous les samedis, qui, grace a Ia vigoureuse impulsion que lui a dounée son éminente rédaelrice en chef, Mme la baronne df, Clessy, esl devenu l'indispen- sable conseillcr de toule familie désireuse d'unir l'élé gauce a l'écouomie. Lilléralure morale, instructive et recreativenombreuses gravures de modes, simples, éléganles, pratiques confections nouvelles, costume, d'enfanis, iravaux a l'aiguille, pairons tracés et décou- pés. Tous ses modèles soul ioujours nouveaux et pa- raissenlun mois avanl ceux desautres journaux. L'ad ministration de cel intéressant journal d créé un service régulier de Commission permcllanl d toutes ses leclrices de cc procurer d Paris, auprix de gros el avec de trés grandes facililésde paiemenllout ce qui peul leur êlre nécessaire en nouveautés, costumes, confections, liuges meubles, machines a coudre, etc. Ajouteza celalechoix d'une PRIME parmi cinq objets d'une valeur de 20 francs, pour tout abonnement d'une atinée. •Pourqu'il soil accessible a toutes les bourses, il se divise en quairc édilions, savoir ier Edition 52 Numéros illuslrés, 12 feuilles de pairons el 4 paironsdécoupés par an. Paris ét Déparlemenis Un an, 12 fr. Six mois, 7 fr. Trois mois, 4 fr. Élrangcr Unan, 15 fr. Six mois, 8 fr. Trois mois, 5 fr. 2° Edition 52 numéros illuslrés, 12 feuilles de pa- rons 20 gravures coloriées et 12 patrons découpés en Gr N,,e par an. Paris el Départements un an, 1G fr. Six mois 9 fr. Trois mois, 5 fr. Ëirangor: Unan, li) fr. -Six mois, 10 fr. Troi mois, G fr. oe Edition 52 numéros illuslrés, 2G gravures colo riées, 2G patrons découpés en Gr NUa, et 12 feuilles de patrons par an. Paris el Départements Un an, 18 fr. Six mois, 10 fr. Trois mois, 5 fr. 75. Elranger Un an, 20 fr. Six mois 11 fr. Trois mois, G fr. 50. 4e Edition 52 numéros illuslrés, 52 gravures colo riées 2G pairons découpés, 12 feuilles de patrons par au. Paris el Départements Un an, 25 fr. Six mois 15 fr. 50. Trois mois, 7 fr. 75. Élrangcr Un an,29 fr. Six mois, 15 fr. Tioi mois, 8 fr. 75. Les deinandeul d'abonnemenl, mandats, réelama- ions, elc., doivent êlre adressésa M. ORSONI, Admi nistrateur. Bureaux57, rue de LillePARIS. De Overstroomingen der rivieren Samber en Eau-d'Heure welke de landen van Zone komen overdekken, legen er eenen slijk neder, die al lerbest is voor'de tabakteelt. In kwaliteit en geur overtreft deze tabak den besten Obourg en Roisin. Wordt per kilo voor staal gezonden. Oogst van 84 de kilo 5 Ies.van 85, 4 Irs.van 86, 3,50 Irs.van 87, 3 Irs.van 88, fr. 2,50. Zich te bevragen bij M. Nalinne-Joncquet. Mar- chienne (Zone Henegauw) 10615. O

Aankondiger | 1889 | | pagina 2