ÜIZEN OOMEN Openbare verkooping. ~B00M-VE1\ÖITBÊ~ Openbare Verknoping'. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van schoone TE AALST. De Notarissen BRECKPOT te Aalst en CRICK te Assche, zullen door liet ambt van den cerst- genoemden, met gewin van palmslagen en ge- lagen, openbaarlijk verkoopen: Eerste koop, Een Huis met zijne Erve, gestaan en gelegen te Aalst, in de Schoolstraat, geteekend N' 10, en gekend bij kadaster sectie C, N" 1098r, hou dende van d'eene zijde aan Jufvrouw weduwe Metsers-Huylebroeck en van d'andere zijde aan liet volgende buis. Bewoond en gebruikt bij sieur Joseph Van llove. Tweede koop. Een schoon en geriefelijk Huis met poort en grooten wel beplanten Hof, gestaan en gelegen te Aalst, nevenst liet voorgaande, geteekend N° 8 en gekend bij kadaster sectie C, Nos ICOSs 10ü8t, te zamcn met eeneoppervlakkigegrootte van 15 aren 10 centiaren, houdende van d'ecnc zijde met gemeenen scheidmuur aan het voor gaande huis en aan jufvrouw weduwe Melscrs- Huylenbroeck, van voren aan de Schoolstraat, van d'andere zijde met gemeenen scheidmuur aan het volgende huis en aan d'heer Judocus Van den Borre en verders aande eigendommen van den heer De Meester-De Roovers en van d'erven Leunckens en van achter aandeneigen- dom van de kinderen van den heer Guslave De Coen. Bewoond geweest door den heer Jacobus Van Sandethans onbewoond. De sleutel van dit huis bevindt zich ten huize van genoem den Joseph Von Hove. OP te leggen boom-hout en Iandprijs frs. 500. Derde koop. Een Huis met zijne Erve, gestaan en gelegen te Aalst, nevenst het voorgaande, geteekend N° 6, en gekend bij kadaster sectie C, N° 1098u, met eene grootte van 1 aar, houdende van d'eene zijde aan het voorgaande huis, van vo ren aan de Schoolstraat van d'andere zijde met gemeenen scheidmuur aan d'heer Judocus Van den Borre en van achter aan den hof van het voorgaande huis. Bewoond en gebruikt door sieur Auguste De Dril. Vierden en laatsten koop. En een schoon en groot Renteniershuis met Poort daarnevens!, Magazijn en Kelders, ge staan en gelegen te Aalst, in de Vrijheidstraat groot in gronde 5 aren 5(1 centiaren, gekend bij kadaster sectie A, Ne 2q, met eene grootte van 4 aren 40 centiaren, houdende ten voor hoofde aan de Vrijheidstraat, van d'eene zijde aan den eigendom van den heer Guillaume Do Smedt cn van d'andere zijde aan de Stads-Jon- gensschool en van achter aan den eigendom van d'heer Guslave Spitaels. liet huis be woond en gebruik hij d'heer Van de Yeeyaete. Het magazijnen keldersmetgrooteiugangpoort is niet verhuur. ZITDAGEN. Instel Donderdag 19 December 1889. Verblijt Donderdag 2 Jauuarij 1890. Telkens om 3 uren namiddag, ter Estauiinel De Kroon bewoond bij d'heer Franciscus Lauwereys, te Aalst, Nieuwstraatpoort. t,u raassoKH taMaHKMBnHHHaMI UPENIJAH15 VERKOOPING van een te AALST, Cumontstraat. De Notaris RREGKPÜT, te Aalst, daartoe in rechtc benoemd, zal ter lussclienkomst van zijnen amblgenoot de Notarts CRAUËT, te Catnbrai, en ten overstaan van den heer Vre derechter des kantons Aalst, openbaarlijk ver koopen llcnigen koop. Een schoon en welgelegen Hopmagazijn, met al zijne Materialen en toebehoorlen, te Aalst, Cumontstraat, nabij de Statie, groot in gronde 5 aren 58 centiaren 79 milliaren. Gebruikt geweest bij den eigenaar wijlen den beer Cagniart, thans ongebruikt. ZITDAGEN. Instel Dijnsdag 10 Verblijf Dijnsdag 17 Scomber 1889. Telkens om 3 uren namiddag, ter Zittings zaal van den lieer Vrederechter, ie Aalst, Groote Markt. De Notarissen BRECKPOT, te Aalst en ARENTS, te llaaltert, zullen met gewin van palmslagenen gelagen openbaarlijk verkoopen: 7 hectaren 21 aren 69 centiaren Zaailanden en Meerssclien, gelegen te Aalst-Scbaarbeke, Meire, Steenhuize. Opliasselt, Oultre, Helder- gem, Kerkxken, Welle en Aygem. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 December 1889. Verblijf Donderdag 9 Januari 1890. Telkens om 1 uur namiddag, ter Estaminet van d'heer Veiirebck-Van Kebii, te valst, Gliee- raerdsbergsehestraat. te Aalst-Mijlbeke, Aalst-Schaarbeke en Hofstade. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met tusselienkomst van zijnen ambtgenoot den No taris ARENTS, te llaaltert, op Maandag 10 De cember 1889, openbaarlijk verkoopen 132 koo- pen schoone Kanada Roomen, slaande te Aalst- MijlbekcMoorselschebaan, te Aalst-Schaarbeke Klein Binncveld aanden steenweg naar Lede, te Ilolstade aan de Brodde, Denderlaud en Gollingsbosch, te beginnen te Aalst-Mijlbeke om 8 uren 's morgens. De Notarissen KRECKPOT, te Aalst en ROLAND, te Soltégem, zullen openbaurlijk ver koopen I" Twee Wooningen te Ercmbodegem, Loke- renveld, seciie li. N" 1230c, groot 90 centiaren. 2" Een Huis met afhankelijkheden hof en boomgaard te Ercmbodegem, tegen de sialic van llaaltert, sectie B,N" 1356a, groot 1 Garen. 3° 12 aren 10 centiaren Land. te llaaltert, Mespelrolkautei', sectie A, N° 1489a. 4° 38 aren 50 centiaren Land, Ie llaaltert, Kruiskauter, sectie B, deel ten noorde, oosten, van N" 229. 5° li aren Tuin en Boomgaard, te Kerkxken, Boekensveld, sectie A, N° 137c. 6" 13 aren 60 centiaren Meersch, ie N'ieu- werkei'kci), Eikbosch, sectie B, Nls 1381 en 1382. 7» 60 centiaren Tuin, te Ercmbodegem, Dorp, tegen de statie, seclie B, N"5479. Instel Zaterdag 28 December 1889 Verblijf Zaterdag 11 Januari 1890. Telkens om 5 uren namiddag, ter Estaminet Den Hoek, bij jufvrouw Theresia De Pelsmaeker, te Aalst, Graanmarkt. Studie van de Notarissen ARENTS, te Haaltert en POELAERT, te Brussel. Dn Notaris ARENTS, te Haaltert, zal ter tusschenkomst van den Notaris POELAERT, te Brussel, voor den Instel op Vrijdag 6 De cember en voor liet Verblijf op Vrijdag 20 De cember 1S89, telkens oin 2 uren namiddag, openbaarlijk verkoopen, ter herberg van Bené Penninckte Haaltert, aan de Statie Eene Brouwerij in volle werking, met al liet noodige materieel, koer, tuin en afliangendhe- den, benevens een schoon Woonhuis met ver diepen, twee Werkmansbuizen, te Haaltert, aan de Statie, groot 28 aren 23 centiaren. Twccaaneenpalende Huizen, zijnde winkel cn herberg, met verdiep, te Haaltert, aan de Static, groot 3 aren 17 centiaren. Een Meersch cn Bosch, tusschen Haaltert en Ercmbodegem, groot 1S aren 74 centiaren. OPENBARE VERKOOPING van 130 koopen schoone en gare Hike, Kanada, Bukke, Olme, Abeele en Hssclie EN 55 KOOPEN SLAGHOUT, te Wanzele, Lede, hnpe en Smetlede. De Secretaris V. G BLONDEER te Impe, zal door'tambt van Deurwaarder Van Muvleji, te Aalst, op Maandag 16 December 1889, te begin nen om 8 urevooi'iniddag,openbaarlijk verkoo pen Gemeente Wanzele, 8 uren voormiddag. A. Namens Mijnbeer V. Blondecl, Burge meester te Wanzele, 19 koopen Eiken, wijk Billcgem en 2 koopen Kanada, wijk Huilen- hoock. B. Namens Madame weduwe J. De Gheest, te Aalst, 20 koopen Slaghout, wijk Uuilenlioeck. Gemeente Lede, 9 ui-en voormiddag. C. Namens Madame weduwe I'. Wellekens. 8 koopen Kanada, aan bare hofstede, wijk Lede zijde. Gemeente Impe. D. Namens Mijnheer Van Mossevetde, te Den- dermonde, 24 koopen Eiken cn 16 koopen Kanadas, in zijnen boscli wijk Opsmeer en 5 koopen Slaghout. E. Namens Mijnheer De Smet, te Gent, 2 koopen Kanadas. Gemeente Smetlede. F. Namens Mijnheer De Smet voornoemd, 7 koopen Bukken, 3 koopen Eiken, 3 koopen Ka nadas'en 20 koopen eiken Slaghout, in zijnen boscli wijk Rompland. Gemeente Impe. G. Namens Mijnheer L. Van der Steen, te Impe, 2 koopen Abeelen, wijk Kloosterbosch. 11. Namens Mijnheer A. Limpens, te Wette- ren, 22 koopen Kanadas en koopen elzen Slaghout, in zijnen boscli wijk Moleulioeck. I. Aan renen meersch daarnevens 4 koopen Kanadas. J. Namens Mijnbeer L. Van Cauter, te Impe, 2 koopen Esschcn, aan zijne bolstede wijk Dorp. K. Namens Madame weduwe Fr, Lamluyt, te Nieuwerkerken, 4 koopen Eiken, 8 koopen Olmen en 2 koopen Essclien, aan bunnen meersch nabij het Dorp. L. Namens Mijnheer S. Van Darnelte Lede, ■1 Kanada en 5 koopen elzen Slaghout, nevens voorgaande. Men zal vergaderen te Wanzele, wijk Bille- gcin, om 8 uren voormiddag, te Lede, wijk Ledezijde, om 9 uren voormiddag en het order hiervoren gemeld volgen. Alles op tijd van betaling mits borgstelling.

Aankondiger | 1889 | | pagina 2