Ka de vlaggen gehesen te hebben en de symbolische klop op de rug en steek onder water, zal eerst de afgaande ploeg buiten marcheren en de opgaande al slenterend binnen komen, waarna bestijging der trappen tot 09.00 u. 09 00 - 10.00 u. Volledig kuisen - WC. gelijkvloers (volledig in zuivere staat stellen binnen en buiten) 10.00 - II.30 u. lichaamsoefeningen in de grote turnzaal onder leiding van een 1ste sergeant. Afstemmen op BRT 2 (zie lektuur in de bibliotheek) 11.00 - 14.00 u. Volledig nazicht en controle van a/ of iedereen er nog wei is... b/ de gazetten al aangekomen zijn c/ er nog niets kapot is aan het materieel en om geen tijd te laten verloren gaan zal men systematisch te werk gaan, zal ook gebeuren (ja, er zal gewerkt worden) - afhalen van de betegde broodjes - genieten van het middagmaal - 1 personeelslid geholpen door centralist, zal de ruzie beginnen om de afwas te doen - 2de personeelslid zal na de middag (na het middagmaal) onmiddellijk en wij drukken er op in het lokaal "postoverstetot bij ée aflossing van de ploeg tot 14 uur, plaats nemen en zijn dutje doen. En dit tot nadere orders_1_ Aflossen van de ploeg -zie hoger op- -alleen dat de vlaggen al gehesen zijn. 14.00 - 14.13 u. volledig nazicht en controle van a/ of de vorige ploeg wel gewerkt heeft b/ of het tweede personeelslid al wakker is 14.15 - 15.30 u. na volledig nazicht van de WC. en andere ver trekken van het eerste verdiep, politiek debat, bij slecht weder gezameiijk TV-kijken in de ontspanningszaal 15.30 - 17.30 u. ophalen van koekjes, gebakjes en taartjes tijdens een gezellig samenzijn wel degelijk alleen voor het personeel. Bui tenstaanders mogen de drank ophalen in de om geving - dit binnen een straal van 50 m NB nu nog niet beginnen met de koffie AUB. 17.30 - 22.00 u. Heren, schenk de koffie maar in NB eens de koffie ingeschonken, zal men de vaat beginnen, door diegene die verloren heeft bij het belotten. Zonder commentaar. vanaf 22.00 u. ontdoen van zijne lasten 22.00 - 06.00 u. zal de stadskledij vervangen worden door een 7 o

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 7