Beste Lezers, Tóen we in ons vorig blad een oproep deden om zoveel raogelij 1' medewerking, dan is dit Blij klaar in slechte aarde gevallen. In onze "Black box" hébben we niets van tekst gevonden, wel een muntstuk van Ifr, een van 0,50 Br, een afgebrande lucifer en een cigarette peukje van het merk St. Michel. Indien U hang bent dat een tekst zal verdwijnen geef hem dan persoonlijk aan een van de redaktie- leden. koeten We daaruit hesluiten, dat onze inspanningen geen en kele waarde heeft, of moeten wij een populariteits enouote houden. Voel beloofden ons een tekst te zullen bezorgen maar daar is helaas niets van in huis gekomen, moeten wij werkelijk grof gaan beginnen doen en namen gaan noemen, om realities uit te lokken om alzo een lezers- correspondentie te krijgen Anonieme plakbrieven kunnen blijkbaar wel opgesteld worden, doch wanneer men ze hun mening openlijk kunnen aanklagen of verdedigen of ook nog verduidelijken dan krahelt iedereen terug, of is men te laf om op te komen voor zijn mening. .Bis wij nagaan dat in de café's vrijwel iedereen zijn mond vol heeft over de brandweer en het hoge woord voert, dan is het toch verwonderiijh dat niemand iets op papier durft zetten. ,7o hopen danoook voor de volgende maal enkele teksten te ont vangen, eventuele verbeteringen, vragen en pikante opmerkingen, des noods anekdotes worden met veel dank aanvaard of beantwoord. Deze oproep gaat naar allen ook de brandweervrouwen of verloofden. Daarmee hopen wij een blad te kunnen samenstellen dat van en voor ons allen is. namens de redaktie de goddelijlcen V003STSL Son van onze leden uitte dan toch nog een vraag, niet op papier doch wel mondeling een volgens ons een gegronde wens Kan men geen oefeningen inrichten voor ambulanciers en helpers Het is immers niet e.lleen nodig het diploma te bezitten, men moet met het beschikbare materiaal kunnen werken. V/ij vinden dat het dan ook gepast ware dat IBBSHBSr!ook gasmaskerdra gers, mechaniciens en hulpmecaniciens grondig de werking van alle null-motors en zuurstofapparaten zouden kénnen. Zou dit niet eens veel interessanter zijn, dan elkaar nat te spuiten of ellenlange theoriën te moeten aanhoren Het is P3AKTIJK dat bij de brandweer telt S HST K0BF5LB73IT Ons lid C0ILB3L UBBAIN bevindt zich in het ziekenhuis voor een heelkun dige ingreep, de redaktie en brandweermannen wensen hem een spoedig herstel toe voör bezoek kamer 3, eerste kamertje De Mulder Pierre, peter van Lieilekeïx, heeft zich een kootje afgekapt bij het in stuk snijden van een kip, ook namens de reca.ktio een spoe dig herstel. 6 o

De Aalsterse Spuiter | 1972 | | pagina 6