er toch mannen zijn die EN een bel EN een telefoon teveel hebben hoe bestaat het, - de brandweer weer eens verhuisd is, want op een uitnodiging stond er Vrijheidsstraat 35 - het altijd jeukt achteraan, bij Maurits de Braa, - Van de Spiegel jJoger, zich kandidaat stelt als nlaatsvervanger Gustje van de Burgemeester, - Jef Nijs, z'n commerce" oneerlijke concurrentie wordt aangedaan door een zekere Clemens..., zelfs bij nacht... - de sportofficier onze sportploeg de benen afsneed, - Adjudant en Lucien vlammenste godverheilmelste.weir stoon der oeik isj in, - klik, klik, klik, (5x), hlits Staafke, - Jean van den Hauwe, neig kaan zwanzen, zodanig dat er zijn ruiten van invallen, - Alloo hij Willy - Benoit z'n deuren voor 100 jaar geverfd zijn, - er onlangs bij den Sam een mot vloog waarop een klant repliekeerde "Zie na isj, den Sam hei zennen portemaimee open gedoon", - Van de Velde Frans zich een woonwagen gaat aanschaffen, om niet meer te moeten verhuizen, - onzen harman een rare hobby heeft, namelijk het verzamelen van "Pennell" - Callebaut Aené op eigen houtje de brandweer van Lede in rep en roer zette, door vals alarm te geven, - voor biefstuk hard en fijn, moet ge hij Tijl zijn, - onze Sergeant-ÏWajoor klaagde over hard vieosfmet reden) tijdens de sport wedstrijden te Oudenaarde, bij Tijl (zie hierboven), en de serveuse prompt een goed geslepen mes bracht, - Van de Velde Jean-Paul, streken en placementen in z'n lijf heeft, - de sportploeg "goed bevonden" werd, - Jef de Vervanger zijn naam veranderd is in Jef Chocolat, - Onzen Commandant en Ajudant in panne vielen... - Jaco, opgepast, hardt genoeg doorsnokken, maar niet meer dan 2 keer of alle wagens zijn in frut vaneen, hé joon, - do sekretaris van hot muziek, met zijn klikken on klakken in de hakken bier viel, - naar het schijnt er iets niet in orde zou zijn in de show "Barend Servet" volgens een Luitenant, - voor grashranden zich wenden Sergeant Pierre, specialist verzonken wa gens, - er een Taunus to koop is, zo good als nieuw, slechts eenmaal gebokst,te bevragen bij Luc, kamertje 511, - Korporaal-Klaroen-Knaap Staaf op alle bijeenkomsten van het muziek tijdig aanwezig is behalve 's morgens (kwestie van nie uit zijn bedde te kun nen, want ten droomt hij dat hij op een he-gravenis is in Gent), - Miel, do bloemist den chauffeur-amublancier, nu ook benoemd is tot Chauffeur-Knaap bij het muziek, - Franske Lievens, wijn krijgt van onze kommandant, om hem te troosten, omdat hij niet mee mocht naar Duitsland, - dat de kapper zijn vijzen laat vastzetten op het arsenaal,

De Aalsterse Spuiter | 1973 | | pagina 12