14. - het lelijk is van diegenen die de rechtse raitraillet van onze bedford om zeer hebben geholpen, de eigenaar van betreffond stuk heeft er een v/eek het hart van in geweest, - hilly Alloo, als hij naar Jean Lauwers belt, steeds terechtkomt bij de 'aters Oblaten in Mere terechtkomt, hoe is dat mogelijk - onze '.commandant bij de maandelijkse oefening van het derde trachtte een homo-trainer to verschachelen (oh die conunersanton) - sergeant Anteine (brwra) or do brand in Ylekkem een volo maakte, waar non kan achter het hoeksken rijden, - wij donken dat er twee brandweermannen geweldig aan hot verdikken zijn, want on dezelfde brand in Vlokken vielen den Union 3j imik en V,'. Van der 3orre met hun klikken en klakken door de zitbank van de hord, - wij deze keer niéts over Pijplcen M.V. kunnen schrijven, hij is misschien zielc of STIjr, of hij heeft geen benzine meer, - er meer Politieagenten bij do brandweer waren dan wij wel vermoedden, want bij do brand van zondag op maandag stond er een exemplaar hot ver keer te regelen in do hoogstraat, on 's maandags vertrok er eentje moe naar do twee branden, hot waren respectievelijk 1ste sunor speciaal sjampottor Chris De Naoycr, en hoofd Adjunct-inspecteur van polis Danny D' Vaoseleor'niet geil. - de nieuwe bijlen 33.121 aftrekkers zijn voor bierflesjes, nietwaar hannes - onze icsto nierro beweert dat onze radiogolven van de zenders in "vogelvlucht" gaan - de goddolijkcn getrouwd is, hij had er genoeg van met een ezel to spelen, - onze commandant moester houthakker is geworden - 'oora onzo böomzaag is ton tonele verschenen, - gehoord over do radiogolven van "radio.267", Zeg, denne mensj es 91 joor on den doktoer he govraugd ver dor een bot- jen verzichtig. me tc zon - er mensen zijn, die durven versterking vragen - voor al uw dopannages en herstellingen van liefdesverdriet één adres Garage Luc te Cordogo.a, - Zaak over te nemen, so goed als nieuw, wegens verandering van branche Patisserie Kreo.n Projto bevragen bij Luc VS, rechtover nolitieburoel, - to koon, in hout 20 cm op 0 cm, niet gouden letters on koperen haakje volgende tekst Al is ons huisje nog zo klein, het is goed om er thuis to zijn, te bevragen Van do ..'iele Paul, - wij danken alle brandweermannen voor do geleverde prestaties... Naar aanleiding van oen artikel uit do oudo doos stond er oen oenoeming van Polydoor De Paopc ton jare van 1875. Naar dat verhaal hooft floere vinger een ouuo anekdote onthouden, uit ac iaaron volgende jaren, als alle uitnodigingen en bevelen in heu frans waren. Zo kroeg men eens te lozen on eon uitnodiging excereises sur les Dames de ..arie avcc ^lumés". Jie van onze oudere lecie.i kan nog zulke vomaj.0.. ophalen want hier komt er nog oen verzameling m hot arsenaal mot witte schoenen en zwarte handschoenen"!! wij wachton op do volgende. floere vinger

De Aalsterse Spuiter | 1973 | | pagina 14