Vanaf hoden starten we met een nieuwe reeks artikelen on der de naam HAHAHAHAHAHAHAHAILiKAHA Deze serie zal door U zelf gemaakt worden. Het komt er op neer dat u fijne mopjes instuurt naar onze "Black Box". Wij publiceren er de beste van en het. allerbeste natuurlijk wordt bekroond met een prij s. Vanzelfsprekend verwachten we meestal pompiersmopjes. Mogen we alvast beginnen t.iODEBN Een pompier zei tot zijn vrouw "Als ge alles zo ziet, moesten we ook eens modern gaan doen Marie, en een elektrische gasoven aanschaffen, maar dan met een prosstaat, hé?" - - LIFT In een warenhuis "Maak U maar geen zorgen, en vooral geen paniek", moedigde de man van de brandweer aan. "Het gebeurt wel eens meer dat de lift stilvalt voor 2 a 3 uren, tussen do tweede en de derde verdieping, maar zo erg is dat ook niet". BAAND Tijdens een nachtelijke brand komt do Commandant van de plaatselijke brandweer bij een van zijn nieuwe spuitgasten en reikt hen de hand. "Prachtig werk Léon, prachtig, en helemaal gelijk de kunst uit het boekje, heb je die vrouw langs de ladder vanaf de 2de verdieping uit die venster gehaald, prachtig. Maar in hot vervolg neem je die vrouw uit het hranden- de huis Léon IN HET GEKKENHUIS In het gekkenhuis op de binnenkoer. "Sn ik bon Napoleon" "Nee, ik ben Napoleon "Goed, jij bent Napoleon, maar dan ben ik do Commandant van do brandweer"! MUIS GIEKEN OP DE A-WEG. Honderden slachtoffers van verkeersongevallen - gewonden en doden - worden ieder jaar br;- fo V r tieren van de autowegen". Sn het aantal diefstallen dat aeze "gieren" plegen, neemt ieder jaar toe, meent de Westduitse politie, die eerste gegevens over dit verschijnsel bekendmaakte De diefstallen gebeuren altijd volgens hetzelfde scenario kort na het ongeval verschijnen de "gieren". Zij doen alsof ze hulp komen bieden, maar gaan integendeel vakkundig op zoek naar de inhoud van jaszakken bij gewonden of dode slachtoffers, ruk ken schaamteloos zingen of horloges van de lijken, en verdwijnen zodra ziekenwagen, politie of te lastige(en oplettende) getuigen dichterbij komen.

De Aalsterse Spuiter | 1973 | | pagina 15