lti;\ \Li:\I AKABICA V ischmar k l-Kermis U0UL1N8 ET BRASSERIE A VAPBUR GRESHAM. Jan De Somer-Penneman, IE3IEIN" HUIS eene Roei, een Rund, V ELDVRUCHTEN Hofstede en van Lami en Meersch, BEHUISDE HOFSTEDE, Hofstede, Bouwgronden EEU HZTJIS, en een perceel Bouwgrond, BEHUISDE HOFSTEDE, VAN ZAAILANDEN plaats daar laten. Op de vraag wie hij was, ant woordde hij stoker te Hornu te zijn. Hij wilde zelfs zijne horlogie en ketting in pand laten. Hij zegde Vlaming te zijn. Van Coppcnbergb leende hem eene broek en de man vertrok. Toen de kerel niet terug kwam, gelastte Van Cop- penbergh zijne vrouw, de achtergelatcne broek te wasschen, en toen ontdekte men dal zij met bloed bevlekt was. Dat heeft Van Coppenberijh aan den policie-kommissa- ris bekend gemaakt. M Estiévenart heeft hiervan verslag aan den pro- kureur des konings gezonden, die hem in gezelschap van Van Coppenbergh ontboden heeft met de broek in kwestie. Daar hebben beide mannen de hooger gemelde verklaring afgelegd. Het signalement dat bij van den persoon geeft, komt geheel overeen met dat van dien welke men te Hornu gezien heeft, en dat door den bediende van het huis, waar den ponjaard gekocht is, gegeven werd. Tusschen do portretten welke men aan Van Cop penbergh geloond heeft, bevond zich dat ook van Folie. Hij zegde dat Folie er op geleek, maar dat hij het niet was. Hij heeft echter, door de fotographie, de horlogie- kelling herkend. Moord tc Loth. De bladen van donderdag morgend brengen ons de treurige tijding van een afschuwelijken moord, in de gemeente Lotb, bij Brussel gepleegd, op een achttienjarig meisje, Ma- thilde Vander Smissen genaamd, welker lijk men,met schier geheel afgesneden hoofd, op 20 stappen af stand van hare woning l3ngs den trekweg der vaart vond liggon. Het was de vader zelf welke de schrikkelijke ont dekking deed. Ziehier volgens den .korrespondenl van een blad, het verhaal door Vander Smissen meê- gedeeld Mathilde was een (link meisje, bel tweede kind van den sluiswachter Vander Smissen, welke daar ver van alle andere huizen, legen de vaart woont. Het meisje had vroeger eenigen tijd als dienst meid te Brussel gewoond, doch was thans sedert eenigen tijd zonder post. Haandag avond, rond 7 ure was zij van huis naar het dorp gegaan, en wijl zij niet terugkwam, meen den hare ouders dat zij n.»ar Brussel gegaan was om een nieuwen dienst te zoeken Dijnsdag, rond 8 ure 's avonds, was haar vader met een zijner andere kinderen op weg naar Loth, toen eensklaps zijne aandacht getrokken werd op eene plek waarvan het gras vertrappeld was. Het struikgewas scheen ook doorwoeld en eenige tak ken waren er van gebroken Vander Smissen ontdekte kleêren tusschen het gebladerte, er. zijn klein dochterke niet willende verschrikken, gelastte hij haar, nadat zij eenige slap pen verder gegaan waren, haren weg voort te zet ten toen keerde hij zelf langs de helling van den dijk terug en ontdekte het lijk zijner dochter. De vader ging zelf do treurige tijding naar de gen darmerie brengen. Het parket van Brussel is Ier plaatse gekomen en heeft de doktors Stiénon en Lebrun met de lijkschou wing gelast. De vrouw Vander Smissen, welke in hel dorp een kleinen mutsenwinkel houdt, was sedert eenige dagen bij haren echtgonoot teruggekeerd. Deze woont aan de sluis n 50 zijn buis schijnt een wezenlijk arsenaal, men vindt er een aantal j oude geweeren, viscbnellen, kardoezen, enz. Het eerste gerucht van de verdwijning zijner doch- 1 ter maakte zekere opschudding in hel dorp en hare j dood werd zelfs aan eene zelfmoord toegeschreven, j Naast hel lijk, dat lot 's morgens toe was blijven i liggen, stond den korf waarin het brood en de kom vet, welke het meisje naar hel dorp moest brengen, zich nog bevonden. Niemand gelooft dat een jong en sterk meisje als Mathilde, daar zou vermoord geworden zijn, zonder ernstigen weérstand te bieden, en in dit geval ware in de worsteling den korf ongetwijfeld omgevallen. Woensdag avond moest Vander Smissen, in tegen woordigheid van het parket, de beschrijving van de ontdekking, ter plaatse van de moord herhalen men heeft hiertoe hetzelfde uur gekozen, zoodal dit ver hoor in den maneschijn moest plaats hebben. Nieuwe bijzonderheden. Volgens een ander brusselsch blad is het niet de vrouw maar wel Marie, de dochter van Vander Smis sen, welke het mutsenwinkelijo in het dorp houdt. Het was daar dat Mathilde het eten moest gaan dra gen dal zij in den korf bij zich droeg Op de plaats waar het lijk gevonden werd heeft men zeer weinig bloed bemerkt, hetgeen doet den ken dal de moord daar ter plaatse niet gepleegd is. [Nog later De vader zelve wordt van zeer nabij door de gen darmen bewaakt. Uit de lijkschouwing is niet ge bleken dat hel meisje, voor de moord, hel voorwerp van een anderen aanslag was. De begrafenis heeft woensdag ten 5 ure plaats ge had De doodkist werd alleen door den veldwachter gevolgd. Het gerecht bezit geene enkele aanwijzing die het op het spoor van den plichtige kan aanwijzen Te Namen schrijft de Gazette van Diesl, werden onlangs eenige soldaten gestraft om, terwijl ze de processie vergezelden, hunne policiemuts in de kerk op hunnen stoel te heb ben laten liggen. Te dier gelegenheid hebben de dagbladen voorbeelden aangehaald van mi litairen die, in uniform, dienst doen van kin- der-en keukenmeiden, werk-en waschvrou- wen, ja, blootshoofds dansen op draaiorgel- muziek, en shako, of policiemuts, wie weet waar laten liggen, enz. enz. Dijnsdag hebben wij iets anders ontmoet eenen soldaat in groolen uniform, met sabelriem, geele koord en kwast, shako met pompon en pluim er bo ven op en onder den arm.... eene mand erw ten Prestige militaire X. Tijdens het concert, zondag avond in de Promenade de sept-hmres, te Spa gegeven, werd het publiek, doch vooral de muziekanten, plotseling opgeschrikt door eene hevige ont ploffing. Eenige stukken vuurwerk en ben- gaalsch vuur, die moesten dienen om het feest te sluiten en voorloopig onder den planken vloer van den kiosk geborgen waren, hadden, men weet niet hoe, vuur gevat en men kan denken hoe het publiek en de muziekanten schrikten, en holderbedolder wegvluchtten. Gelukkig is men er met den schrik afgekomen. Holloway's Pillen.Leverziekten.De deug den van deze onvergelijke Pillen worden in elk deel der beschaafde wereld ten volle gewaardeerd Daar zij in het algemeen door den bloedsomloop op het geheele gestel werken, zijn er weinige kwalen, welke zij niet kunnen genezen, maar zij werkeu in het bij zonder goed op de lever. Daarvoor zijn zij in een middel zonder wederga. Zij bezitten een weergalooze kracht om goed te doen, terwijl zij daarentegen nimmer kwaad kunnen veroorzaken De zwakte vrouw of het zwakste kind kan deze Pillen gebrui ken, zonder het minste gevaar, behalve door het gebreuk er van zoo te overdrijven, daar het van de meest gezonde spijzen ter wereld kwaad zou be rokkenen. Door de overvloedige gal te verdrijven, de behoorlijke afscheiding daarvan te bewerken, en kracht aan de maag te geven, verschaffen zij eene volmaakte en voortdurende genezing. Eene proef is alles wal noodig is om hare heilzame eigenschap pen te bewijzen. GEZONDHEID AAN ALLEN wedergegeven zonder medecijnen, zonder buikzui vering en zonder kosten door de smakelijke gezond- h6idsbloem Du Barry van Londen, genaamd Vijf en dertig jaren onveranderlijke goede uilslag, genezende moeielijken eetlust, slechte spijsverte ringen, maagonlslekingen maag- en buikpijnen, slijmen, winden, maagzuur, hartkloppingen, slijme righeid, braaklust, maagopwerpingen, brakiogen, verstoptheid, buikloop, bloedloop, koliek, longtee- ring, hoest, asthma, beklemdheden, duizeligheden, benauwdheid, bloedaandrang, zenuwkwaal, slape loosheid, droefgeestigheid, suikerziekte, zwakheid, uitgeputheidbloedeloosheid, bleekzucht, alle de wanorden der borst, van de keel, des adems, van de stem, der luchtpijptakken, van de blaas, der lever, van '1 slijmvlies, der herssen en van 't bloed, als ook van alle ontsteking en koortsachtige reuk bij 't op slaan, ofwel na het gebruik van zekere verradende spijzen, anjuin en look, enz of sterke dranken, zelfs na den tabak. T Is bovendien het voedsel bij uitmun tendheid, 't welk alleen alle de ongevallen der kinds heid voorkomt - 90,l>00 genezingen er onder be grepen deze van mevrouw de hertogin de Castte- sluarl, do hertog de Pluskow, mevrouw de mark gravin de Bréhan, lord Stuarl de Decies, pair van Engeland, M. de dokter-professeur Wurger, enz., enz. N° 63,476 de E. H. Pastor Compare! van eenen 18 jarigen moeielijken eetlust, van maag, buik- en zenuwpijnen, van flauwten en nachtelijk zweeten. Genezing n° 99,625. Avignon, 18 April 1876. De Revalenta Du Barry heeft mij op 61 jarigen leeftijd genezen van twinlig jaren lang verschrikkelijk lijden. Ik was van zulkdanige vreeselijko benauwheden aan gedaan dal ik mij noch aankleeden noch ontkleeden kon, daarbij maagpijnen dag en nacht en akelige slapeloosheden. Alle remediën legen deze bedrukt heden leden schipbruik de Revalenta heeft er mij gansch van verlost. Borrel, geboren Carbonnetly, Bessemstraat, 1 i Genezing N° 98,614 Sedert jaren leed ik aan gebrek van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan kwalen van het hart, der lenden, van de blaas, aan zenuw-prikkelingen en droefgeestigheid; alle deze ziekten verdwenen onder den heilzamen invloed van de goddelijke Revalenta. Leo Péyclet, onderwij zer te Eynancas, (Haute-Vienne.) N° 49,812 Mevrouw Maria Joly, van vijftig jaren lang verstoptheid, slechte spijsverteering, zenuw aandoening, slapeloosheid, asthma, hoest, windach tigheid. krampen en brakingen. N° 46,270 M. Roberts van eene longleering met hoest, brakingen, verstoptheid en doofheid gedurende 25 jaren. N° 49,52-2 M. Baldwin van de volkomensle uit putting, verlamming der blaas en der lichaamsdeelen en gevolge van buitensporigheden der jeugd. Genezing N° 85,421. Brussel, 23 Juni 1874. Mijn jongste zoon, verlaten door de geneesheeren in den ouderdom van vijf maanden, wilde geen voed sel nemen, noch kon hel verteeren, en bevondt zich bij gevolg in eenen staat van zwakheid welken zijn leven in gevaar brachtT is alsdan dal ik hem de Revalenta deed nemen, welke hij met lust at, en gedurende verscheidene maanden bleef hij er zich meé voeden. Heden is hij lt jaar oud, en zeer wel varend. Deswert, prolessor aan T Conservatorium, Vonckslraat, 6t M F. W. Beneke. professor van geneeskunde aan de Hoogsehool, deed hel volgende verslag aan de cliniek van Berlyn, op 8 April 1872 Ik zal nooit vergeten dat ik het levensbehoud van een mijner kinderen aan de Revalenta te danken heb. Hel kind leed, op zijne vierde maand, zonder ge kende oorzaak, aan eene volkomene uitmergeling met gedurige brakingen die wederstand boden aan den meest bezorgden leefregel, aan de zorgen van twee minnen en aan alle de verplegingen der genees kunde. De Revalenta heeft de brakingen onmiddelijk doen achterblijven en iu zes weken lijds zijne ge zondheid hersteld. Mijne proefnemingen sedert dien werden met den zelfden goeden uitslag bekroond. Genezing N° 75,124 M en Mn,e Leger, 128 Ober- kampfstraat te Parijs, van eene leverziekte met bra kingen en verschrikkelijken buikloop, die 16 jaren lang aan alle verpleging hadden wederstaan. Genezing N° 79,721 Mm# Chauvet Pizzala, van bloede loosheid, uilputting en benauwdheden. Viermaal voedzamer dan het vleesch, zonder ver hitting, spaart zij 50 maal den prijs der medecijnen. !n doozen van 1/4 kilo, fr. 2.25 1/2 kilo. fr. 4 1 kilo, fr. 7 00 12 kilo, fr. 70. De beschuiten van Revalenta in doozen van 4, 7 en 16 fr. De chocolade- Revalenta 1/2 pond, fr. 2.25 1 pond, fr. 4 2 pond, fr. 7. Verzending tegen postwissel; de doozen van 36 en 70 fr. franco. Depot overal bij de apothekers en kruideniers. Du Barry en C° limited. Algemeene agent voor Belgie M. Emiel Timmermans, Rouppestraat, 6 en 8, te Brussel Depots te Aalst bij MM. G. Beydeler en Meirschaut, apothekers. te Geerardsbergen bij M. D. Wittmck, apotheker. te Ninove bij M Druwé- Jelie, kruidenier. Burgerlijke Stand der Stad Aelst. GEBOORTEN. Ma anneluk '1 Vrouwel. 10 HUWELIJKEN. P. Viergé, vleeschhouwer, met H Spaens, naaist. G. De Winter, winkel., met F. Bal, z b A. Do Smet, werkman, met R. Claus, twijnster. OVER1J.IDENS. M. Steleman, vr. Verhulsi, dagl. 59 j., te St. Gilles bij Brussel. A. De Sadelecr, vr. Borreman, z. b 48 j Zoulst. A Mertens. dienstm 3s j., Esplana destraat. 4 kinderen onder de 7 jaren. Burgerlijke Stand der stad Ninove. Aangiften vau den 17 tol den 23 Juli 1885. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht l Vrouwelijk 2 0VERL1JDENS. J. J. Birmanl, 54 j., hoofdbediende in het bestuur van bruggen en wegen, ongehuwd, Statiestraat. Ziehier de prijzen van het vee, op de markt woensdag te Antwerpen gehouden Beesten verkocht. Besteedde prijzen op voet 102 Ossen, 0 85 tot 0 95 95 Koeien, 0 80 0 85 14 Stieren, 0 80 0 00 325 Kalveren, 0 75 83 Op de veemarkt, welke donderdag te Brussel gehouden werd, waren 1528 stuks vee te koop gesteld. De besteedde prijzen per kilogram op voet zijn: ossen, fr. 0.77 tot 1.05; stieren,0.65 tot 0.85; koeien en veerzen, fr. 0.65 tot 0.85 Op de markt te Brussel werden dijnsdag 519 varkens te koop gesteld, en men betaalde per kilogram op voet van Ir. 0.83 tot 0.93. Aelst, 25 Juli Tarwe, Masteluin Rogge Geersi. Haver. Spelt Koolzaad Lynzaad Koolzaadolie Lijnzaadolie, Koolzaadkoeken, Lijnkoeken, Aardap. (roode de 100 Aardap. (geelej Nieuwe Boter, de 3 kilogram s, do 25. Vlas per 3 kilos. Viggenen, per stuk, \l soert HOPHANDEL. Heden wordt de hop van 1884 verhandeld tegen fr. 00 it 50.00 de 50 kilogr. POPERINGHE, 10 Juli. Hoppe 1884. Stad.. Fr. 4800 00—00 s Gemeenten 00—00 0000 Per t heet. 32 Ut. 50 cent 2-50 a 22-50 18-00 19-U0 15-00 16-0i) 15-00 16-00 per 400 kil 00-00 00—00 1)0-00 per ito kil 24 —00 25-00 23-üP 53—0 0 34-00 54 -00 55-00 00 00 00 -00 00-00 00 - 00 1 72 3 20 20 00 ANTWERPEN, 24 Juli. De kuipboter werd heden morgend ler merkt per kilogram verkocht, aan de prijzen van a fr. 2,15 fr. 2.30. De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit, fr. 1.10 a 1,30; zwaar gewicht fr. 0,00 a 0,00 De aardappelen worden per zak. verkochl aan fr. 7,80 tot 10.00; polderper 100kilos fr. 0.00 0.00. De eiers betaalde men per 25 stuks fr. 1,80 a 2,25 Ziehier de prijzen der granen op de merkt in hel Bolleken gehouden Tarwe, per 100 kil. fr. 19—00 a 20—00 ;ge, 18-00 18—75 Wintergeerst, 00 00 0000 Zomergeerst, 22—50 00—00 Haver, 20—00 20 - 50 Boekweit, 00—00 00—00 Boonen, 19—50 20 -50 Bitterpeën, 17—50 18—00 ROEMRIJKE EERZUCHT. ZeidencensdeSchylhischeafgezanlen lot Alexan der: Ware uwe persoon zoo groot als uwe eerzucht, dan zoude de wereld u niet kunnen bevatten! wij hebben nu in ons midden een veroveraar, wiens eer zucht even grenzeloos is als die van Alexander. Wij hebben het oog op Professor Holloway, wiens be geerte om den mensch wel te doen, onverzadigd door de lallooze genezingen, welke zijne medecijnen ten gevolge hebben gehad, nu bezig is, om aan de behandeling der ziekten in dit land eene andere wen ding tegeven. Hij stelt zich ten doel om de verschil lende kwalen, waarmede de mensch te worstelen heeft, te overwinnen lo onderdrukken! Overal kun nen de zegelcekens van zijne bekwaamheid gevonden worden, want zijne middelen vermogen alles, en waar zij door drongen, zijn alle kwalen verdwenen voor hunnen invloed op de gezondheid. Hoogst waarschijnlijk bestaan ergeenzeslal nieuws bladen, welke, niet vrijwillig getuigenis af gelegd hebben van de wonderlijke heilzaamheid van de Pillen en Zalf van Holloway. Tot nu toe is de bijna algemeene klagt, zelfs tegen de meest populaire ge neesmiddelen geweesl, die missehien tijdelijk do pijn verdrijven, maar die nimmer de bestanddoelen der ongesteldheden in het bloed materies morbi bereiken. De pillen van Holloway daarentegen wer ken in 't bijzonder op de voornaamste aauleiding lol de ziekten, en de vochten van het lichaam waaruil zij voortkomen, bij uitwendige kwalen wordt de Zalf aan de Pillen toegevoegd, en dc heilzame uit werkselen daarvan zijn zeker niet minder te bewon deren. Wij geven deze verzekeringen hoe stout zij ook schijnen op zeer vaste gronden Wij hebben de waarborgen er van in de toelating der faculteit, in de berichten van de beste geneeskundige tijd schriften aan weerszijden van den Allantischen Oceaan, in de openbaar gemaakte verklaringen van duizendo dankbare herstelden, en eindelijk, (naar onze inzigten voorzeker niet de geringste,) in onze eigene ondervinding en opmerkingen. Aan hem door wiens grondig onderzoek, en prac- lische bekwaamheid op het gebied der geiiees- heelkundige wetenschappen zulke onvergelijkelijke geneesmiddelen zijn voortgebracht, en door wiens bemoeiing, doortasling en onderneming zij in elke bewoonde streek tusschen den Evenaar en de polen zijn verspreid, komt de hulde der wereld toe. Deze is hem ten deel gevallen. Overal schenen zijne reizen eene soort van triomftochten te zijn en de hoogste Europeesche aristocratie was er trolsch op om bij zijne vergaderingen tegenwoordig te zijD. Sunday Courtier. STAD AALST. OP ZONDAG 26 JULI 1885. Den Zaterdag 25 Juli, zullen de feesten door het spelen des beiaards en het uitroepen der feestelijk heden door den Deken der Vischmijn en St3dsbellc- man, benevens de Damen en Jonkvrouwen der Halle in prachtige rijtuigen gezeten, aangekondigd worden. Zoodag '16 Juli. Luisterrijke Garr6bolling, naar schoone prijzen, om 5 ure des namiddags. Loopwedslrijd naar buitengewone colossale prij zen, met engclsche harddraverspaarden systeem eavalkade,) Handicap, hagen-en grachlsprongen voor dames en beeren, gekleed in amazonen eu jockeien. Begin ten 6 ure. Opstijging van Duitsche Luchtreizigers. Algemeene verlichting der Vischballe om 8 ure, gevolgd van het machtig luisterrijk A'olksbnl waar- onderbengaalsche vuren en electriksche lichtvverpen. Het Bestuer der Vischballe. S0CIÉTË ANONYME DES BE SENEFFE. Nous soussignés DUPONT Joseph, Administrateur Gérant, et NAVARRE Louis, Agent-Comptable dc la Société Auonyme des Moulins el Brasserie ii vapeur de Seneffe, cerlifions que sur trois coflres-forts que contenail notre établissement, aujourd'hui comple ment détruit par le terrible inccndie du 10 au 11 Fé- vrier dernier. un seu! a pu résister; eelui-cinous a été fourni en 18S2 par laMaison L. RIBEAL'i'ILLE cl C' de Bruxelles. Nos livres el valeurs qu'il contenait, ont été retirés intacts. Senefte le 5 Mai 1885. L'Agent ConptableL'Aministraleur-Gérant, L. NAVARRE. J. DUPONT. Ce coffre-fort esth voir chez le fabricant, (Breveté) O® (Boulevard Anspacli, Kruxelles. MÊME MAISON Halles en fer pour exploruteurs au Congo. Fournisseur de I'Association Internationale. Maatschappij van Verzekering op het Leven. Directie te Brussel. Waarborgfonds: H7 millioeugereed geld. Fondsen voor lolelingen en kinderen. Lijfrenten volgens de jaren. Voor alle inlichtingen en prospectus, zich le be vragen bij M. Leo VAN HULLE, opzichter, Savaan- straat, 31, Gent. Men vraagi goede agenten, voorzien van voordee- jige getuigschriften. HllU lP hnrpn °P de Hopmarkt, be- UUh lC "UICII woond door Aug Kie. kens,herberg.—Zich te bevragen bij Frans Callcbaut, ter Erembodegem. RERITHT Josephine C0SSAERT, Brus- ULlllvli l selscheslraat82, brengt ter kennis van het geëerd publiek dat er bij haar te bekomen zijn alle soorten van kronen voor graven, alsook bouquets voor huwelijken, en verders alle soorten van bloemen en pluimen, alles aan zeer ge matigde prijzen. Zij beveelt zich in de gunst van eenieder. laat hel geëerd publiek weten dat hij gevestigd ls in eenen ijzerwinkel, aan de Nieuwslraalpoort, N° 18, zijnde hot gewezen huis Victor De Somer Zijn magazijn is nu merkelijk beter voorzien van allerhande koopwaren aan prijzen die ten minste 15 per honderd verminderd zijn. Hopende het getal zijner klanten nog te zien aan groeien, beveelt hij zich in de gunst van eenieder. Te huren of te koop geslaan en gelegen te Meldert, dienstig lot alle be drijven, laatst gediend hebbende tot bakkerij. Men wende zich voor de voorwaarden tol de eigenaresse Juffer Pauline DR VALCK, le St Nicolaas of tot liet Bureel van Den Denderbode. OPENBARE VERK00PING van l.andboimcrsalem, gedorschen Granen en Vruchten Ie Velde, te Erpe, Edixvelde. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Donderdag 30 Juli 1885. om 1 uur nanoen, ten hove van den heer Joannes De Nys-Renneboog te Erpe, (Edixvelde) open baarlijk verkoopen a. Eene schoone Koei en e6n Rund b. Een Raapmolen, Kuip en Keern, aarden Tobbens en Melkleelen. c. 10 schoone Esschenen Planken, dienstig voor karretremels en scheden, Eene groote hoeveelheid gedorschen Masteluin cn Rogge, Strooi en Brandhout. d. Vruchten te velde. 1. 18 aren 44 centiaren Klavers, gestaan te Erpe, op het Boschveld, (Edixvelde 2 14 aren 75 centiaren Masteluin, gestaan te Erpe, op het Boschveld, (Edixvelde 3. 22 aren 44 centiareu Masteluin, gestaan te Erpe, op het Boschveld, (Edixvelde.) 4 12 aren 91 centiaren Masteluin. gestaan te Erpe, op bet Boschveld, (Edixvelde 5. 20 aren 29 centiaren Rogge, gestaan te Erpe, op het Boschveld, Edixvelde.) 6. 23 aren ü5 centiaren Tarwe, gestaan te Erpe, op hel Boschveld, (Edixvelde Verdeeld in koopen t'elks gerief. Op gewone voorwaarden en lijd van betaling mits stellende goede en gekende borge. OPENBARE VERPACHTING. Voornoemde Notaris EEMAN, zal ten verzoeke van voornoemden heer De Nys, op Donderdag 30 Juli 1885, om 4 ure slipl nanoen, ter herberg vau den heer August Van Landuyt, in het openbaar verpach ten 1 hectaar 12 aren goede Zaailanden, gelegen te Erpe, op het Boschveld (wijk Edixvelde), zijnde de goederen hiervoren beschreven. De pachters zullen zich moeten voorzien van eenen solvabelen medepachter OPENBARE VERKOOPING VAN te NieuwerkerkenMaal. De Notaris EEMAN te Erpe zal. namens de volgen de eigenaars op Maandag 27 Juli 1885, om 1 uur na middag, openbaarlijk verkoopen 1. Namens jufvrouwen Rosalia en Adela De Smet, te Nieuwerkerken A 1 hectaar 8 aren Tarwe gestaan te Nieuwerker ken op de Kriek, B. 33 aren Haver, geslaan te Nieuwerkerken, Blau- wenberg. C. 20 aren Haver, ook geslaan te Nieuwerkerken, Blauwenberg. 2. Namens de erven van wijlen den heer Th. De Ghendt, te Nieuwerkerke. A. 17 aren Tarwe B. 17 aren Rogge gestaan te Nieuwerkerken op het Broeckeveld. C.30 aren Rogge D. 3t aren Tarwe, gestaan te Nieuwerkerken aan de Nieuvvslraat. E. 46 aren Tarwe ook gestaan te Nieuwerkerken aan de Nieuwstraat. Verdeeld in koopen 't elks gerief. Men zal vergaderen aan de partij Tarwe op de Kriek, beschreven onder de letter A nummer l", al waar de verkooping zal aanvang nemen. Op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borgen. OPENBARE VERKOOPING VAN eene schoone behuisde te Aalst-Schaarbeek De Notaris DE GHEEST te Aalst zal, met winst van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen afhangende van de nalatenschap van Jufvrouw de Weduwe De Commer, le weten Aalsl-Schaarbeek. Eerste Koop. Eene behuisde, bebouwde en be plante Hofstede, gestaan en gelegen op het Karie- broek, gekadastreerd wijk C, N" 835a, 836a, 836b, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende ten oosto aan d'crven Soetens, ten zuide aan de straat, ten weste ook aan de baan en ten noorde aan den heer Désiré Bonner. Bewoond geweest door jufvr. weduwe De Com mer. Tweede Koop. Een perceel Land, gelegen op het Klein Binnenveld, gekadastreerd wijk C, N° 806, met eene grootte van 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste met half kauterbaan aan de Hospiciën van Aalst, ten zuide aan den heer Seraphinus Haleydt, ten weste aau den zelfden, en ten noorde aan'den heer Gustaaf Spitaels. Gebruikt door het sterfhuis De Commer. Derde Koop. Een perceel Land, gelegen op het Klein Binnenveld, gekadastreed wijk C, N™ 804a en 808b, met eene grootte vau 83 aren 50 centiaren, palende ten ooste met half kauterbaan aan jufvrouw de weduwe De Boeck en den beer Liénart, ten zuid® aan de beeren Spitaels en Haeleydt, ten weste aan den ijzerenweg en ten noorde aan den heer Janssens- De Schijver en aan Madame Van den Hende. Gebruikt door hel sterfhuis Do Commer. Veideeld in 2 deelen zuid- en noordhelft. Vierde Koop. Een perceel Meersch, gelegen aan den Eeuegemmeersch, gekadastreerd wijk C, Nr 54, met eene grootte van 27 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Coen-vander Noot, ten zuide aan den heer De Clippele-De Schaepdryver, ten weste aan den heer Josephus Boelaert, en ten noorde aan de kassei naar Lede Gebruikt door het sterfhuis De Commer. Vijfde Koop. Een perceel Land, gelegen ir. het Schouwbroeck, gekadastreerd wijk C, Nr 738a, met eene grootte van 9 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan d'erven Van Nuffel, ten zuide aaD den heer Franciscus De Wulf, ten weste aan verscheidene en ten noorde aan den heer de Kerchove. Gebruikt door Joannes-Baptist De Roeck. Zesde Koop. Een perceel Land, gelegen op 't Veld- aalst, gekadastreed wijk C, Nr 899c, met eene groot te van 42 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den ijzerenweg, ten zuide aan Madame Liénart-Van den Broucke, ten weste met den voetweg naar Lede aan de hofstede van den heer Judocus Van Caecken- berg, ten noorde aan den heer De Coen-van der Noot en andere. Gebruikt floor Joannes De Witte. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 28 Juli Verblijf, Dijnsdag tl Augusti Ten 3 ure namiddag, ter herberg Het Brus- sklschhof, bij den heer Pieter De Winter, te Aalst, aan de Botermarkt. OPERBARE VERKOOPING bij uitwinning van eene Meersch en Zaailanden, te Lede en Wichelen. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ingevolge artikel 90 en volgende der wet van den 15 Augusti 1854 openbaai lijk verkoopen 1. I ene behuisde Hofstede, met 2 woningen en verdere gehouwen ie Lede, op den Heipias, groot in gronde 9 aren 86 centiaren. 13 aren 25 centiaren Vloeimeersch, ta Wichelen in de Bergeineersehen. 3. Den naakten of blooten eigendom van eene partij Zaailand, te Wichelen op de zeven Dag- wand, groot 24 aren. 4. Den naakten of blooten eigendom van eene partij Zaailand, te Wichelen op D'elsbrug, groot 30 aren 80 centiaren. 5. En den naakten of blooten eigendom van de weslhelftvan eene partij Zaailand, te Wiche len genaamd, den Belleman, in het geheel groot 36 aren 90 centiaren. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 21 .oot? Verblijf. id. 28 JuU <885' Telkens om 3 ure namiddag, ler herberg St. Anna, bewoond bij den heer Charlee Duquet, te Lede, dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone behuisde EN ZAAILANDEN, te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKROT, te Aalst, zal ten ovelstaan van den heer Vrederechter des kan tons Aalst, openbaarlijk verkoopen, met gewin van palmslag, de volgende goederen te welen; 1° Eene schoone en welgelegene behuisde en bebouwde Hofstede, te Aalst-Mijlbeke, aan den Bruseelschensteenweg, zijnde eene herberg ge naamd, tAufoubourg d'Alostgekadastreerd S. G, nummers 85a, 86a en 86b te samen met eene oppervlakkige grootte van 17 aren 20 cen tiaren. Deze hofstede zal in 2 deelen opgeroepen worden. 32 aren 10 centiaren Land, te Aalst-Mijl beke, op den Overhanikauter, sectie G. nummers 101a. 3® 4 aren 10 centiaren Land, dienstig voor Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeke, aan den Brussel- schensteenweg, sectie G. nummer 123. Op te leggen Boomprijs fr. 20. 4® 15 aren 40 centiaren Bouwgrond, te Aalst- Mijlbeke, aan den Brusselschensteenweg, sectie G. nummer 193a. Op te leggen boomprijs fr. 60. 5° 17 aren 90 centiaren Land, te Aalst-Mijlbe ke, omtrent deü Brusselschensteenweg, achter den voorgaanden koop, sectie G. nummer 183a 6° 46 aren Land, te Aalst-Mijlbeke, wijk Zommergem, op hel Zelzel, sectie G, nummers 180 en 180b. Veerdeeld in 2 deelen, helft ten oosten en helft ten westen. 33 aren 80 centiaren Land, le Aalst-Mijlbe ke, op den BergeDbosch, sectie G, nummer 209a. Op te leggen boomprijs fr. 40. 8° 30 aren 10 centiaren Land, te Aalst-Mijl beke, op dea Bergenbosch, sectie G. nummer 247 b bis, Op te leggen boomprijs fr. 180,00. ZITDAGEN INSTEL, DIJNSDAG 4 .ITriKT, AMK VERBLIJF, 11 AUGUSTI 1885. Telkens om 3 ure namiddag, ter zittingszaal van den heer vrederechter te Aalst, groote markt. OPENBARE VERKOOPING VAN te Aalst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen 1. Een Huis te Aalst, in de Leopoldstraat, sectie A, N®321, groot 90centiaren.Bewoond bij den heer Afbien Claus-De Rouck,herbergier, 2. En een perceel Bouwgrond,te Aalst-Schaar- beke, aan de Koolstraat, groot 2 aren 24 cent. ZITDAGEN Instel, Donderdag 30 Juli lOQ^ Verblijf, id. 15 Augusti 1885' Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg «Den Brouwersgast, bij den heer Albien Claus De Rouck, te Aalst, Leopoldstraat. Uit hoofde van bankbreuk. OPENBARE VERKOOPING VAN te Nieuwerkerken, EN VAN ELF HUIZEN, te Aalst- De Notaris BRECKPOT, le Aalst, zal met gewin van palmslag, openbaarlijk verkoopen Eene behuisde en bebouwde Hofstede, le Nieuwerkerken, aan de Bergeslraat en 11 Huizen te Aalst, in de Koophandel-en Denderstraat, nabij de Statie van den ijzerenweg. Breeder bij plakbrieven beschreven. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 11) tQOK Verblijf, id. 25 Au9ustt im- Telkens om 1 uur namiddag, ler Zittingzaal van den heer Vrederechter te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING te Aalst-Mijlbeke. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen 118 aren 45 centiaren Land, te Aalst-Mijl- beka, op den Molenkauter of Drijvelden, sectie E ex N° 377b. 2. 18 aren 44 centiaren Land, le Aalst, Mijl- beke, op het Hoogveld, sectie D deel van N3 289d. ZITDAGEN: VerbUp; Vrijdag 21 Augusti 1885. Telkens om 4 ure namiddag, ter herberg Den dikken boom, bij de weduwe J.-B. Vau Geert- Van Cauler, te Aalst-Mijlbeke, aan het Verbrand hof.

De Denderbode | 1885 | | pagina 3