1000 FRANK Elixir van Spa LMiikig der sttul Brussel 1886. Buitengewone groote Jotingen. BERICHT." Bernard, Kainbeaux en Verlynde, Vogrlsrliidin» met k «olie, Vooruit 10 franken, SCHALM. PI! I1RY en C",; Gasgesticht van Aalst. BERICHT. HUISMEUBELS BOOMEN EN SCHAARHOUT, BOOMEN BOOIIVENDSTIE V EMHTIË Meerseh en 2 perceelen Zaailand, van goede Zaailanden BOOME^T BOOM E Behuisde HOFSTEDE, en van Land en Bosch, AKM-ËOEIHREN, werd, dat hem het kaaksbeen verbrijzel de. De moordenaar, onmiddeiijk door de policie aangehouden, erkende de vader te zijn van het slachtoffer, doch deed geene verdere bekentenissen. Nog altijd denzelfden nacht trachtte de genaamde Picot zijne vrouw te vermoor den, als ook den genaamde V'. met wien hij haar op heeterdaad van echtbreuk be trapte. De twee slachtoffers kregen ge vaarlijke messteken. Picot werd Dijns- dag morgend aangehouden. En ten slotte, in de wijk St-Merri. had een woedend gevecht plaats tusschen een slachter, Duraont en den genaamde Daras. Deze leste werd door een mesteek afgrijselijk gewond. Revolverschot in de Kamer. Het wordt in Frankrijk eene mode revolver schoten te gaan lossen in de Kamer. Wie de aandacht op zich wil trekken neemt zijne toevlucht tot dit middeltje. Zoo deed donderdag zekere Cl. Litoux, oud 49 jaar. kantwerkster te Parijs. Zij lostte 5 revolverschoten aan de deur, langs waar de afgeveerdigden binnentreden. Onmiddellijk door de kwesteurs onder vraagd, zegde zij dat zij sedert 6 jaar voor de tribunalen pleet zonder recht te ver krijgen. Zij hoopte nu dat M. Laguerre, afge- veerdigde van Vaucluse, zich met haar zou willen bemoeien. Na de ondervraging werd de vrouw ter beschikking van het gerecht gesteld. Onaangename verrassing De ge nade der justitie kan wel lastige ge volgen hebben. Een echtpaar te Rijsel leefde sedert eenigen tijd gescheiden, om de eenvoudige reden, dat de achtbare echtgenoot wegens diefstal in de gevan genis zat. Daarom niet getreurd, dacht de vrouw in hare eenzaamheid kon zij vrienden genoeg vinden en van hare vrij heid profiteerde zij naar hartelust. Haar man had het inmiddels minder pleizierig in zijn staatspaleis en begreep, dat er niets anders voor hem tedoen viel, dan zich zoogoed mogelijk te gedragen,ten einde verlichting van straf te bekomen. Dat lukte en om zijn vrouwtje te verras sen, besloot de man onverwacht naar huis te komen. Nu, die verrassing gelukte wonder wel, maar was voor geen van beiden aangenaam. De huiswaarts keerende echtgenoot vond zijn vrouw in zulk goed gezelschap, dat hij het poeier niet moest uitgevonden hebben om te zien dat hij eer te veel was dan gemist werd. Hel ge volg laat zich denken. In woede ontsto ken, greep de man een mes, bracht zijne vrouw een wonde toe en... vier-en twin, tig uren na zijn ontslag uit de gevangenis, zat hij er weêr in, beschuldigd van poging tot moord. DUITSCHLAND. Ingestort. Evenals Dijnsdag te Gre noble, stortte woensdag namiddag te Keulen, in de Ztilpicherstrasse. een in op bouw zijnde huis van vier verdiepingen in. Zeven personen, die aan den bouw werkzaam waren werden onder die pui- nen begraven. De eerste hulp werd gebracht door de werklieden die in de buurt arbeiden, spoedig was ook de (euerwehr (pompiers korps) op de plaats van het onheil. Tegen half vier werden drie doodelijk gewonden voor den dag gehaald, waar van er een weldra stierf. Een weinig later vond men drie andere werklieden die min of meer gekwetst waren. Maar de zevende metser wordt nog steeds gezocht. De opruimingswerken gaan snel vooruit. Een onderzoek naar de oorzaak der ramp is ingesteld. LekkerbekkenlenloomtcllingEene tentoonstelling van levensmiddelen en van alles wat op de kookkunst en de volksvoeding betrekking heeft, zal van 27 tot 51 januari te Leipzig gehouden worden. Deze tentoonstelling belooft zeer aantrekkelijk te zullen zijn. Zij zal de bur gerlijke en fijnere keuken omvatten, en als iets nieuws zal daaraan toegevoegd worden de keuken aan de hoven der duitsche vorsten. Yoor het eerst zal hier gelegenheid zijn de spijsbereiding in alle graden na te gaan van de eerste behandeling der ruwe stof fen, tot de algeheele voltooiing van het gerecht, hetgeen zeer belangrijk om zien is. Een zonderling proces. Onlangs zag de werkman Heinrich Wittstruck in de Potsdammerstrasse, te Berlijn, een voorwerp liggen dat helder in de zon flikkerde. Hij raapte het op, aanzag het voor een stuk glas en wierp het terug weg. Hij had echter nog geen 100 slappen verder gedaan, of eene jonge dame kwam hem achterna geloopen, en vroeg hem of hij geen steen had opgeraapt. Wel zeker, was hetantwoord, maar ik heb hem terug weggeworpen. Nu was goede raad duur. De steen, die een weerdvolle briljant was, werd niet meer teruggevonden. De dame, aan wie de steen toebehoorde en die hem door het balkon van baar huis had laten vallen, had den werkman hem zien opnemen zij moest het wegwerpen niet gelooven en trok den werkman voor het gerecht. De eerlijke werkman wist echter zoo goed zijne onschuld te bewijzen, dat het openbaar ministerie zelf de vrijspraak vroeg. Jachtopbrengst. De opbrengst van de jacht in Duitschland in het tijdsver loop van 1 April van het vorige jaar tot 31 Meert lestl., wordt door de volgende cijfers aangegeven 14,460 stuks rood wild, 6545 stuks damwild, 108,602 reeën, 9019 stuks zwartwild. 2,567,927 hazen, 314,009 konijnen, 84,301 vossen, 5051 dassen, 4090 vischotters, 606 wilde kat ten, 5475 boommartels, 5312 steenmar- tels, 72,108 bunzings, 23,578 wezels, en 502 zeehonden. Bovendien aan gevleu geld wild 378 woudhanen, 6016 berk- hanen 2209stuks hazelhoenders2,521,195 stuks patrijzen, 102,88§ wachtels, 139,568 fazanten, 818 trapganzen, 40.891 hout snippen, 277 wilde eenden,51,888 reigers en 119,694 roofvogels. De volgende zeld zame wildsoorten werden nog geschoten; 1 oorosch, 6 stuks elanden, 4 wolven en en 17 bevers. Deze opgaven zijn officieel. Bismark en de katholieken. De Mag deb. Ztg,. het hoofdorgaan der duitsche nationaal-liberalen spuwt vuur en vlam tegen prins von Bismark's officieuse Wordd. Al gem. Ztg. De reden van al dit rumoer is dat het blad van den kanselier, den 10 November den geboortedag van luther, in plaats van een hoofdartikel te wijden aan den her vormer, een artikel meêdeelde, waarin gruwel voor die papenvreters de encykliek van den Paus aan de portugee- sche bisschoppen tot in de wolken verhe ven wordt. Beken met ons, lezers, dat er het kiekenvleesch van te krijgen is Maar de katholieken verblijden zich over de houding van den kanselier jegens de Kerk. Vroeger hield de Norddeutsche er ook aangedurig hetValikaan aan te vallen Thans roemt zij den Paus op den geboor tedag van Luther. Holloway's Zai.f en Pillen. Een onfeil baar middel voor kwade beecen en alle soorten van wonden. Zij genezen spoedig kwade bee- nen oude wonden, scheurbuik en huidziekten. Duizenden menschcn die aan deze verschrikke lijke kwalen lijden zijn er door genezen, nadat alle andere middelen gefeild hadden, en het is eene zaak builen allen twijfel, dat er geen geval is, hoe verharden verouderd ook. of het kan door deze wonderlijke middelen spoedig en volkomen genezen worden. Hunne vereenigde kracht is onwederstaanbaar, meer behoeft men niet te zeggen van deze beroemde Pillen, Dat zij, die aan hunne uitmuntende eigenscpappen twijfelen, er de proef van nemen. .Burgerlijke Stand der Stad Aalst. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 1G q. Vrouwelijk 11 OVERLIJDENS J. Van Langenhoven landb "7 j. Mijlb. M. Carrega, bez. 57 j. Zoutslr J. Blancquart, vr. Smekens, z. ber. 57 j. Sch. Fr. Perron, wed' Boulembercq, z ber. SO j. Sch. J. Hancart, broeder Krist leering 66 j. Keiz, pl. E. Claes, z. ber. 8i j. Leopoldstr. A Camu wed De Coker, landb. 59 j. Mijlb. M. Hof man, vr. De Cock, eigenaares. 48 j. Mijlb. 6 kinderen onder de 7 jaren. 6 trekkingen 's jaar». Uilwisseling der oude leemngeu,legen nieuwe titels. Men aanveert de inschrijvingen van heden af, zonder kosten,bij MM DE C'OEÜ en Cle. Dankiers, in de llieuwstrnntHi0 IO, Ie Aalst, alwaar men alle inlichtingen diesaan- gaaode kan bekomen. wisselaars, 24, Albert Liénartstraat, te Aalst, hebben de eer het publiek ter ken nis te brengen, dat zij van lieden af lol 14 DECEMBER AANSTAANDE, zich ge lasten met het uitwisselen der Brussdsche loten. KOSTELOOS. Aan de heeren liopkoop- lieden dei* stad Aalst. De ondergeteekende P. SERGEANT, camioneur, beveelt zich aan de gunst van eenieder, bijzonder aan de hopkooplieden die op tijd hunne hop aan de waag niet kunnen weghalen, en daardoor de regel matige werking der hopwaag staken. P. SERGEANT. STAD AALS™ GROOTE naar Geldprijzen, gegeven door de Maatschappij De ware Vrienden ean St-Job, gevestigd ter Estaminet Het Hof van Regelsbruggk. bij den heer P. SCHOUPPE, te Aalst. St-Job. op Woensdag fl December I486. Inschrijving van 2 lot 3 ure; begin om 4ure. De inleg is bepaald op 60 centiemen per scheut, bolrapersgeld medebegrepen aan dezen die opnieuw zal tandpijn hebben na het tandverslerkende keizerlijke wa ter van GoldmuTtn gebruikt te hebben. S. G0LDMANN en C° DRESDEN eenige ware, tegen fr. -1.00 de flesch bij M. V. Meirschaut, apotheker, Korte Zoutstraat, te Aalst, stokers-likoristen, LEVERANCIERS VAN HET HOF TE SPA de aangenaamste der tafellikeuren. GULDEN EERMETAAL TENTOONSTELLING VAN ANTWERPEN. Allerfijnste, fijne en gewone likeuren' EERMETALEN in alle deTENTOONSTELLINGEN Het gesticht gelast zich kosteloos met het zuiverhouden der leidingen bij de gasverbruikers het bestuur zal met alle dienstwilligheid genoegen schenken aan de personen welke zich zullen tot hem wenden. Nieuwe instellingen worden geplaatst, vrij van handwerk, en aan den laagsten prijs mogelijk voor hetgeen de bekken of toestellen betreft. VENDITIE VAN Landbouteersalem Hooi, Strooi, ongedorschen Granen, Hoppe enz. Ie Erembodegem, BRUSSELSCHEN STEENWEG. De Notaris DE SMET te Erembodegem zal lor lusschenkomst van den Notaris DE GHEEST te Aalst, op Dijnsdag 23 November 1886, om I uur namiddag, ten slerfhuize en ten verzoeke der erfgenamen van Felix Arys. tc Erembode gem, aan den Brusselschensteenweg, openbaar lijk verkoopen Alle de Meubels en Meubelaire Voorwerpen aldaar te bevinden, bestaande namelijk in Tafels. Stoelen, hangende Horlogie, koperen Kundc-laars, Kassen, Confoor, Ziften, Qumquet, Tellooren, Koffijkommen, koperen Moor, linnen Schotels, koperen Bolhntaarn. Gieter, 2 kope ren Marmillen, koper.t. Pan, ijzeren Potten en Casserollcu. Tobbe». Teclen, V b eschkuip. Bo tervat, ijzeren Balance on gewichten 3 Kisten, Bakmoeilie, Wregi.uisel Bcddekoetssn, Slaap lakens, Flow ij nen, Sargiën, Hoofdpeluwen, linnen en katoenen Hemden. Manskleederen, Lijn waad koorde, Suingen, Kapmessen, Schei mes, ledige Flesschcn, Manden, 1 Geit, groote Braak, Loofurank. lioppekrabber, Hoppeboor, Dorschkleed, Graanzakken, 3 Kruiwagens, Lad der, Har.dwafi. Kafzift, Egge, Beirkuip. Book- hamer. Stoof en llouillebalc, eene partij Berd, Hooi, Strooi, Brandhout en Toemaat, Hoppe- slakeu, Mesl, circa I2«» kilogrammen geplukte Hoppe, eene partij Aardappelen en geschud Strooi, eene paiij ,myedorv en Tarwo. Maste- luin en Koorn, Scbrijnwerkersalem, 10 aren Loof te velde, aan den Schooiersweg en 3 aren Loof aan het Hagenveld, 5 aren Klaveren ook op het Hagenveld en meer andere voorwerpen te veel om le melden. VENDITIE VAN te Denderleeuw en Welle. De Notaris DE SMET to Erembodegem zal ten verzoeke van die bet behoort, op Woensdag I December 1886, (St-Eloi,) om 2 ure nanoen, openbaarlijk verkoopen ter herberg La belle Alliance,» bij Hetiricus Van Santen, le len- derleeuw aan de Statie. I. Namens den heer Rollier-Sonck, bierbrou wer le Denderleeuw 29 koopen Kanadaboomen en 26 koopen Elzen schaarhout, wassende op zijnen bosch te Denderleeuw, in hetSloenrtk, aan het Sas van Denderleeuw en Teralphene. Eq:3 knopen Essehen, en 2 koopen Kanada boomen in den Maelegem, aan eene partij land in gebruik bij de gebroedors .'.anckman en Frsnciscus Pots. 2 Namens den heer Joannes Verleysen-Van den Sieene, te Erembodegem 1(1 koopen Kanadaboomen staande aan zijnen meerseh le Welle, nabij hel hof van den heer Domien Hoevelinck, wijk Leeuwbrug. 3. En Damens den heer Alphonse Lariduyt, te WettereD 7 koopen Kanadaboomen en I Abeel, staande aan zijnen meerseh te Welle, Leeuwbrug tegen eene partij meerseh genaamd Sonckens-boscb De nabijheid van den gekanaliscerden Den der, van de Statie van den IJzeren weg en van den provincialen steenweg van Aalst naan Ni- nove geven al.e gemak voor den transport. OPENBARE VERKOOP1NG van schoone en zware Kanada, Wilgen, Essehen, Bueken, Eiken, Olmen en Abeelen gestaan te Moorsel, Daordegem en Heldert. De Kandidaat-Notaris CH.I'EVIS te Aalst, zal door bevoegd ambt openbaarlijk verkoo pen Op Woensdag 1 December 1886, (Sl-Elot,) om 12 ure juist 's middags Te Itloorsel. a. Namens den heer Jan-Baptist Coorêman, te l.ebbeke. 18 koopen kanadas, wilgen en herzelaren, op den Dressel aan do hofstede in gebruik bij do gebroeders Van der Borcht. b. Namens Jufvrouw Calharina Coorêman, te Lebbeke. 4 koopen schooue wilgen en 2 koopen kana das, wijk Beugem. c. Namens den heer Joannes Van Keer, le St Gilles. 27 koopen kanadas, wilgen, essehen en ma gere olmen, in zijnen bosch, wijk Beugem. d Namens de erven van den heer Victor Van Roy, le Wieze. 4 koopen schoone kanadas op deD Romelaar, aan het land gebruikt door Emmanuel De Meyst e. Namens Jufvrouw Coorêman voornoemd. 2 koopen zware kanadas op het Molenveld, aan het land gebruikt door Benoit De Wolf. Te Banrdegem. f. Namens d6n heer Frans Borms te Lebbeke. 7 koopen schoone bueken in zijnen bosch op het Kasteelbosch. Tc Heldert g. Namens den heer Anionius Moens, te Her- dersem. 3 koopen zware kanadas in zijnen bosch wijk Klaarhaag h Namens de weduwe De Croes, te Meldert. 4 koopen gavige bueken, in haren bosch aan het bof van de erven Van Nicuwenborgb, wijk Kokerij. i. Namens den heer Louis De Coninck, te Aalst 3 koopen kanadas, aan de meerseh genaamd de Meeters in gebruik bij den heer Victor De Vos j Namens Madame De Coninck, te Aalst. 5 koopen wilgen en kanadas aan zelfden meerseh de Meeters. Men zal beginnen te Moorsel, Dressel en hel hiervoren geschreven orde volgen. leder zal moeten borg stellen en het gewoon ongeld gereed betalen. Dag der betaliogen, alle zaterdagen der maand October, van 9 ure 's morgens tot 12 's middags. AANZIENLIJKE le Wieze, nabij 'I Sas. De Notaris Daniël VAN DE VELDE, te Lebbeke, zal op Donderdag 25 November 1886, om 12 ure 's middags, openbaar verkoopen 113 koopen Kanada, Abeelen, Essehen en Eiken Boomen, waaronder liet grootste getal van 2 lot 5 meters dikte, staande op den eigendom van Madame weduwe Sinay- Raman, te Oultre, aan den steenweg van Wieze naar Gysegem en dicht bij de Vaarl. Van Meubels, Landbouwalem en ingeoogsle Vruchten, te Aalsl-Mijlbeke. Bergenkauter, op maandag 22 November 1886, om 8 ure voor middag. ter. huize van Jufvrouw Maria Petro- nella Vander Biest weduwe Van Assche, onder de direklie van Louis Buekens, zaakwaarnemer te Aalst. Bij uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een perceel gelegen te Metre en Haelterl. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854. openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Een perceel Meerseh, gelegen te Meire, wijk Oostdorp. met eene grootte van 25 aren 8u centiaren, gekadastreerd wijk C N. I»04, palende ten oosle Constantinus Maes- schalck, ten zuide den voetweg, ten wesle de erven van Donalus Meuleman en ten noorde aan de kassei. Tueedekoop. Een perceel Land, gelegen le Haelterl, op den Nederkraaiwinkel ofNederveld, groot ongeveer 17 aren 20 centiaren, gekadas treerd wijk A N. 422a. palende ten oosten Joan nes Sterck, ten zuide het kautergat, ten weste de weduwe Callebaut, en ten noorde den Lae- renbroeck. Derde en laatste koop.37 aren 50 centi aren Land, gelegen te Haelterl, op het Hoog- Laerenveld, nabij de Wapestal, gekadastreerd wijk A N. 766, palende ten ooste de meerschen, ten zuide den heer De Saedeleer, ten wesle Cornelius De Loose, en ten noorde Joanues- Baptiste Baoyens. ENKELE ZITDAG Donderdag 25 November 1886, om 3 ure nanoen,ter herberg genaamd «De Goude Leeuw gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, le Erpe, Dorp. Bij uitwinning. OPENBARE VERKOOPING gelegen Ie Aalst-Aflijlbeke. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort en luidens de wet van 15 Oogst 1854, openbaarlijk verkoopen Eerste hoop. Eene partij Zaailand, groot 19 aren 52 centiaren, genaamd de Veertig Roeden gelegen te Aalsl-Mijlbeke, op bet Spitsveld, pa lende ten ooste den volgenden koop en wijlen Joannes Podevyn, ten zuide Virginia en Con- stancia De Ries, ten weste de hofstede van de zelve, en ten noorde de Kauterbaan. T> cede koop. Eene partij Zaailand, groot 24 aren 2ü centiaren, genaamd de 6-» Roeden, gelegen te Aalsl-Mijlbeke, cp het Spitsveld, pa lende ten ooste de kinderen van den heer Eliaert Cools, ten zuide wijlen Joannes Podevyn ten weste voorgaanden koop en ton noorde de Kauterbaan, Dei de en laatste koop. Eene partij Meerseh. groot 15 aren a 7 centiaren, met de helft van den rootput, gelegen te Aalst-Uijlbeke, op het Boschken, omtrent de Langestraat, palende ten ooste Joannes-Bapliste Van Geit, ten zuide den lieer Franciscus De Wolf, ten weste Maria-Tbe- resia De Hauwere en Joannes-Baptisle De Smet. ENKELE ZITDAG Donderdag 2 December 1886, om 3 ure r.a- neen, ter herberg genaamd De Klokkenbol, gehouden door den hoer L. Foncée, te Aalst, Varkensmarkt. MERKWAARDIGE VERKOOPING van zware Eiken, Abeelen, Essehen, en Kanada- le Aloorsel. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 22 November 1886, om 12 ure stipt 's middags in bet openbaarverkoopen, de volgendekoopen Boomen, allen geslaan te Moorsel, te welen 1 Namens den heer Frans De Rop, te Moor sel, in een perceel bosch nabij Stevenskapel 4 zware en hoogstammigc Eikenboomen, dienstig voor Molenborsten. 2o zware en gavige Abeelboomen, ■1 dikke en langslammige Kanadaboomen. 2. Namens den heer J-B. Van Bogaart te Baerdegem 8 dikke en schoone Kanadaboomen,aan eene partij land in den Tinnenhoek (dikken Hey- vaert). 3 Namens den heer Casimir Temmerman, te Moorsel, aan een perceel meerseh aan de Kruisabeelslraat 12 zware en zuivere Kanadaboomen, 1 zware Eik en 1 Abeel. Aan een perceel land in de Holbeek 6 zware en hoogstammigc Kanadaboomen. 4 Namens den heer Frans De Ridder, te Moorsel, aan zijne hofstede nabij Stevenskapel: 2 zware Eikenboomen, 1 groote Esscbenboom. 5. Namens den heer Louis De Rop, en Jufvr. Eugenie De Rop, te Moorsel Aan een perceel land op het Boekveld. 4 zuivere en dikke Kanadaboomen. 6. Namens jufv. Joanoa Saeys, te Moorsel 17 schoone Kauadaboomen, geslaan te Moorsel, Drijsel. 7. Namens jufv Philomena Sa6ys,te Moorsel: 4 schoone Kanadaboomen, gestaan le Moor sel Drijsel. 8 Namens de kinderen van wijlen den heer F Vermoesen, aan hunne hofstede te Moorsel, Houten Kruis. 2 schoone Kanadaboomen. Aan een perceel land nabij liet Houten Kruis, in gebruik door jufvrouw Mathilde Verberg- moes. 2 zware Kanadaboomen. Aan een perceel land aan de Kruisabeelslraat gebruikt door den beer P. De Smet. 3 zware Eikenboomen van ongeveer 2 meiers 50 centimeters omtrek. Aan een perceel bosch te Herdersem,Schaap dries, gebruikt door de kinderen Van Onder bergen, te Moorsel. 2 zware Eikenboomen van 2 meters 50 cen timeters. De voormelde Boomen hebben allen eenen omvang van 2 meters tot 2 meters 50 centime- ers en zijn van buitengewone hoogte en ga- vigheid. De Eikenboomen door hunne zwaarte en hoogte, zijn allerbest geschikt voor pestels en lassen, voor kuip-en wagenmakerij. Al de Beomen zijn gestaan en in de nabijheid der kassei, dus gemakkelijk voor den trans port. Men zal vergaderen ter herberg van den heer Ch. De Rop, te Moorsel, wijk Houten Kruis. Verders op gewone voorwaarden en lijd van betaling mils stellende goede gekende borge. OPENBARE VERKOOPING van schoone Wilgen, Kanada, Abeelen, Essehen, Olmen en Eiken- te Moorsel. De Notaris EEMAN, le Erpe, zal len aanzoeke der erfgenamen van Francisca Van Roy, op Maandag 6 December 1886, «ra 12 ure slipt 's middags, openbaarlijk verkoopen 1. Aan eene partij Land op de Buuk, ge bruikt door d- weduwe Comelis en Joannes Verbeiren, 2 koopen Wilgen. 2. Aan eene partij land en bosch, aan het Potaardeken, gebruikt door Louis Hendrickx, 6 koopen Abeelen, 2 koopen Kanadas. 3 koo pen Eiken en 1 schoone magere Olm 3. Aan eene partij land in Beugem, gebruikt door Peirus-Josephos Boucquet eu Verbeiren, 7 koopen Kanadas en 2 koopen Wilgen. 4. Aan eene partij meerseh in Beugem, aan de Meer, 16 koopen zware Kanadas. 5. Aan eene partij land aan de Berghaag, 5 koopen Kanadas. 6. Aan eene partij land aan de Berghaag, ge bruikt door Domien Van den Steen, 5 koopen Eiken en 1 eseh. 8 Aan eene partij laDd in 't Exterken in ge bruik bij de weduwe Kempenhout 7 koopen kanadas en 2 koopen Abeelen. 8. Aan eene partij land op den Romelain, ge bruikt door Emmanuel De Meyls 7 koopen schoone Wilgen. 9 Aan eene Meerseh in de wagenhuizen nabij de statie 40 koopen schoone en gavige Wilgen, 1 Eik, 3 koopen Essehen, 1 Olm, en 4 koopen Kanadas. Deze boomen zijn van zuiveren wasdom en dienstig voor blok en wagenmakers. De verkooping zal aanvang Deinen op de Buuk, om alzoo het hiervorengeschreven orde le volgen. Men zal verborgen ter herberg Ik di Vlaoischb poort bij de gezusters Van Nuffel, nabij de Statie. OPENBARE VERKOOPING VAN EENE le Moorsel en Herdersem. De Notari» Victor DE GH^EST te Aalst ver blijvende, zal over de erfgenamen van Bene- dictus Vanden Steen, in hel openbaar verkoopen met gewin vau palmslag en gelagen MOORSEL. Eerste koop, Eene behuisde Hofstede, met schuur en stallen, op het Krui3abeel, groot in gronde 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan Ivo Bal, ten zuide aan den heer Liénart, ten weste aan Franciscus Uytlersprot en ten noorde aan de Populierestaat. Boomprij8 fr. 40.00 Gebruiker Felix Buyle. Tweede koop. Een perceel Land, groot 16 aren 76 centiaren, gelegen op het Pectersveld, nabij het Hoeksken, gekadaslreed wijk E Na 386. palende len ooste aan Casimir Temmer man. ten zuide aan den heer van der Noot, ten ten weste aan Alolsu Daelman als gobruikeren ten noorde aan Cornelius Vinck. Gebruiker Felix Buyle. Derde koop Een perceel Land, groot 26 aren 61 ceutiaren, gelegen op het Boeikens- veld, nabij bet Houtenkruis, gekadaslreed wijk D N. 121 palende len ooste aan d'Erven De Meyer en de kinderen van Seraphien Callebaut, ten zuide aan Augustus De Craeker, ten weste aan Petrus De Smet en ten noorde aan den heer Franciscus Moyersoen. Gebruiker Felix Buyle. Vierde koop. Een perceel Land. groot 26 aren 5» centiareo, gelegen op de Mot, aan den Rijger, gekadaslreed wijk D N. 422. palende ten ooste aan Judocus Lowies, ten zuide aan jufvrouw Sophia Meert, ten weste aan Josephus Goossens en ten noorde aan Franciscus Meert. Gebruikers Ludovicus Willems en Petrus- Josephus Van Wichelen. Vijfde koop. Een perceel Bosch, groot 52 aren 35 centiaren, gelegen op het hol Texel, gekadastreerd wijk C N. 508, palende ten ooste aan Josephus Goossens, ten zuide aan de Beek, ten wesle den heer Rorreman en ten noorde aan den heer Lauwerickx. Onverpacht Boom en schaarhoutprljs fr. 440.00 HERDERSEM. Zesdo koop, Een perceel Land. groot 17 aren 87 centiaren, gelegen nabij den Breeden- weg. gekadastreerd wijk B N. 629, palende ten ooste aan Franciscus Jansegers, ten zuide aan den lieer Liénart. ten weste aan Ludovicus Van Essche en ten noorde aan Constantius Van Geit. Gebruiker Felix Buyle. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 19 November,fi#R Verblijf, 26 l88t>' Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd i De Slerre, bij den heer Pieter-Joseph De Wolf, le Moorsel, nabij de Statie. OPENBARE VERPACHTING der van Aalst. De Notaris DE GHEEST, le Aalst, zal namens, het Bestuur van het Bureel \an Weldadigheid der stad Aalst, op de hierna gemelde dagen, ter herberg genaamd HET BRUSSELSHOF, aan de Botermarkt, te Aalst, overgaan lot de openbare verpachting voor negen jaren, van de Goederen aan gezegd Weldadigheids- Bureel toebehoorende, beschreven en aange duid op bezondere plakbrieven, te weten Dijnsdag 23 November, voor Erpe. Meire, Burst, Borsboke, Aygem, Kerkxken en Haaltert, Woensdag 24 November, voor Erembodegem Donderdag"25 November, voor Welle, Neder- hasselt, Denderhauiem, Denderleeuw, Liedc- kerke en Teralphene. Telkens le beginnen ten 12 ure stipt lo middag. De Notaris BRECKPOT le Aalst zal openbaarlijk verkoopen 80 aren 10 centiaren goed Zaailand te Huakert, op den Brulkauter, Ingebruik bij Pieter Slcrck en Charles De Smet, le Haaltert. Verdeeld in 3 gelijke deelen. Ingebruik- Ireding met 24 December 1886. Te samen ingesteld fr. 3700.00 Instel 10 Verblijf 24 November 1886. Telkens om 5 uren namiddag ter Estami net In den ouden Vlaminck. bij den heer Verbeeck-Van Keer, te Aalst Zoulslraat- poorf.

De Denderbode | 1886 | | pagina 3