SINGER NAAjMACHIENEN ECHTE SINGERMACHIENEN TE HUREN: TE HUREN HUISMEUBELEN NAGRAS HOFSTEDE, Gebruikt GASVUREN in uwe keuken dit is zuiver, gemakelijk en spaarzaam. iecjutze Jaarlijksche verkoop 650,000 Nieuw Singer mach ie 11 met Cylinder-Spoel Hel uitstekendsle voor huishoudelijk gebruik. A'lasnijverheid. Te huren terstoud. Bouwgronden Te koop. Revalenta Arabica. Uit ter hand te koop. CAMION" Huurhouderij. Schoon HUIS te koop. Uil der hand te KOOP: en ZAAILAND!^ Behuisde HOFSTEDE HTJIZE1T ZAAILANDEN, Misdaad in de Masuistraat te Schaar beek bij Brussel. Een schoenmaker welke in die.straat in eene kelderkeuken woont, heeft 's namiddags omtrent 5 ure in een twist met zijne vrouw, deze laatste eene steek toegebracht, bij middel van schoenmakersmes. Op het oogenblik dat men dit nieuws seinde, was de vrouw nog niet i dood, doch haar toestand liet geene hoop meer. j Volgens wij later vernemen, zou de I schoenmaker met geen mes gestoken hebben. Hij zou enkel zijne vrouw een pantoffel naar het hoofd hebben gewor- i n. De vrouw werd door den hiel getrof fen boven de rechter wenkbrauw, met zulk geweld dat zij als levenloos neêrviel, overvloedig bloed verliezend, Het slachtoffer is naar het gasthuis van Schaarbeek moeten gebracht wor den, terwijl de dader door de politie werd aangehouden. Het volk op straat jouwde hem uit, en de politie heeft veel moeite gehad om hem te beschermen. Kerkdiefstal. Zondag nacht is er een belangrijke diefstal gepleegd in de kerk van Authem,gehucht van Vilvoorde. De booswichten hebben een gat in den muur gebroken, de deur van de sacristij die van het tabernakel verbrijzeld. Al de voorwerpen van weerde zijn ver dwenen. De bareelwachter van Eppeghem heeft rond drie ure 's morgends, drie kerels welke eene vreemde taal spreken en een pak droegen, zien voorbijgaan men ver onderstelt dat het de dieven zijn, onge twijfeld Duitschers. De baan tusschen Brussel en Antwerpen wordt tegenwoor dig veel door vreemde misdadigers bezocht. In den nacht van zondag tot maan* jj dag laatstleden, is er te Spalbeek een Üeiligschendende diefstal plaats gehad. De dieven zijn door eene opening, welke zij in den muur der sakristij gemaakt hadden, gedrongen en hebben aldaar I alles onderzochtzij namen de vaatjes van de H. Olie en de relikwie van den H. Antonius mede. Vervolgens hebben zij hel slot der deur van de sakristij doen springen, waardoor zij den toegang der kerk verkregen. Daar hebben zij het ta bernakel opengebroken, waar zij de kleine zilveren pyxis, de custode, alsook eene metale verzilverde ciborie ont vreemden. De li. Hostiën hebben zij op een witten doek in het tabernakel ach tergelaten. Het is onbegrijpelijk dat de menschen, ie van Kermpt-kermis terugkwamen en die om 12 ure licht in de kerk bespeur den, niet op 't gedacht gekomen zijn dat hier iets buitengewoons moest plaats hebben, bijzonder in deze tijden, dat men zoo dikwijls van kerkdiefstallen hoort spreken. Zonderling feit. Men weet dat de karpel uit het water springt om insec ten in de vlucht te vangen. Het is ook bekend dal de snoek jonge eenden vangt, die op het water zwemmen, maar 't is ongetwijfeld piindér bekend dat die vraat- luchtige visch ook zwaluwen vangt. Woensdag laatst heeft M. G. in het kanaal van Blaton, te Ath, eenen snoek gevangen, die in zijne maag de halfver teerde overblijfsels had van eene zwaluw. Daar'de zwaluwen dit jaar geen gebrek hebben geleden gelijk 1881, wanneer zij uitgeput in de rivieren vielen, is bet te veronderstellen dat die visch de zwaluw in de vlucht, toen deze dicht bij het water kwam, zal hebben vastgegrepen. In den laatsten tijd werden her haalde malen door eenen treinwachter van het depot van Charleroi, aan het ijzerenwegbestuur geldsommen overhan digd welke hij verklaarde gevonden-te hebben in rijdende treinen. De bedienden zijn gewoon in dergelijke gevallen, en zulks is maar billijk, eene geldelijke belooning te krijgen, in ver houding van de gevondene som. Onze treinwachter nu, bad een middel uitgedacht om dergelijke sommen onver diend te krijgen. Een landman stapte onlangs uit eenen trein in de kleine statie van Couillet; kort daarop kwam hij in de volgende statie en beweerde eene vrij ronde som vergeten te hebben in den wagon, op het oogen blik dat hij te Couillet afgestapt was.Der- gelijke som werd inderdaad overhandigd aan den overste van de tweede statie door den treinwachter premiedrager. De uitleggingen van het boerkeu wa ren zoo ingewikkeld, dat men argwaan kreeg en een onderzoek opende. Door strikvragen in het nauw gebracht, beken de het boerken dat hij hei geld aan den treinwachter had gegeven om het als ge vonden te gaan aangeven bij den statie overste; hij ging zelf zoo verre den brief aan den kommissaris te toonen, waar door de treinwachter hem had voorge steld die komedie te spelen. De zaak maakt tusschen het personeel vaü het depot van Charleroi veel ophef, en de al te eerlijke agent zal zijne bedrie gerijen ongetwijfeld duur betalen. Abraham, Isaak en Jacob aan 't werkt. De Abrahamszonen die in Belgie im mer in getal toenemen, werken met han den en voeten om hunne geloofsgenooten drie of vier thans openstaande plaatsen te bezorgen. De schrafelzucht dier bloed zuigers is zoo driftig, datzij zelfs plaatsen itttchen die nog niet open slaan. Ge ziet, de Israëlieten zorgen voor de toe komst.Indien het bestuur geen waakzaam oog in 't zeil houdt, zullen de joodsche microben hier welhaast alles afvreten. Peer den zonder oogkleppenOp een der drukst bezochte wegen, even De t>uitenlei(lin£;en zullen door de gasfabriek koste loos geplaatst worden levering van kooktoestellen aan inkoomprijs. Zij zijn de beste VOOR FAMILIEGEBRUIK VOOR NAAISTERS VOOR KLEERMAKERS VOOR SCHOENMAKERS voor alle orten van werk. Om namaaksels te voorkomen, eischt den naam Singer en ons fabriekmerk. HOOFDHUIS TE GENT, 4, Zonnestraat. Hulphuizen voor de Provincie AALST, 6, Kerkstraat. I St-NICOLAAS, 61, Statiestraat. NINOVE, 29. Biezenslraat. AUDENAERDË, 52, Nederslraat. GEERAERDSBF.RGEN, 4, Penitentestraal 1 SOTTEGEM, Groote Merkt. buiten Londen, leest men aan den voet van een hevel, het volgende opschrift Verzoekschrift vgn een peerd. Bij het klimmen stijgen sla mij niet Bij het dalen jaag mij niet In den stal vergeet mij niet Hooi en graan misgun mij niet Weiger mij 't frisch water niet Spaar mij spons en borstel niet Ontneemt mij't droog strooibed niet; Heb ik T warm, verkoel mij niet Ruk mij aan de teugels niet Zijt gij boos, dan beul mij niet Plaag mij ook met den opschik niet; En bedek mijn oogen niei. In Rusland worden geene oogkleppen gebruiktdaardoor schrikken de paarden zelden. Als zij leven hoorei), kunnen zij daar de oorzaak van zien. De oogkleppen werden uitgevonden door een Eugelsch edelman, ten einde daarmeê een gebrek aan de oogen van een kostbaar peerd te verbergen. Toen de adellijken bedachten, dat zij daarop hun wapen konden schilderen, kwamen die kleppen spoedig in de mode. Zij zijn nadeelig voor de oogen van het peerden beletten tiet achterom te zien. Reeds hebben velen in Amerika de gewoonte, hunne peerden, zoowel voor het rijtuig als onder don man, zonder oogkleppen te dresseeren en hun toe te staan hunne oogen weer te gebruiken. Te Amsterdam volgen eenige ingezete nen dit praclische voorbeeld. Koririjk, 23 oogst. De kleine aan- koopen worden voortgezet te lande, iedereen is nu bezig aan de rootwerken in de Leye. Het schoon weder schijnt ons opnieuw te verlaten; sedert eenige dagen krijgen wij regenvlagen die gedeeltelijk het root- werk beletten. De aankoopen van groen vlas te lande duren voort, dagelijks worden en groote ladingen naar de Leye gestuurd. Het wa ter is goed voor de roling. Onze markten van Wareghem, Loke- ren, Ueynze, St. Nikolaas, Zele en This- selt blijven altijd lamlendig; gebrek van aanbrengsten en overal kalmte op dezen oogenblik. Gent. Zeer beperkte zaken, gebrek van bevoorradingen, met ondersteunde prijzen voor al de soorten en hoedanig heden. Brugge. De markt bewaartf altijd de gewone kalmte van deze laatste weken; indien het vlas op dezen oogenblik niet ontbrak, de zaken zouden ongevoelig hernomen worden. Intusschentijd staan de prijzen tamelijk vast, vooral voor de soorten. N. 99,625. Avignon 18 April 1870. De Reva- lenta van Du Barrv heeft mij op 61 jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen al e deze kwalen, waren alle remediên even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N 11 Genezing N. 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigheidalle d( ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyctet, onder wijzer te Eyuancas(Frankrijk.) N° 54,292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N» 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en doofheid van -25 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas en der cdematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige versioptheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en bardnekkigen heest. Verslag van geneesheer Routh, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- len voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang vaa de kindoren en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene zwakheid zjjn door de Revalenta volkomen genezen geweest. Voor de lijders, aan teering en achitis is zij voordeeliger dan dc levetraan. Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 50 maal denprjjs der medecijnen. In doozcu van 1/4 kilo fr. 2,25 1/2 kilo fr. 4,001 kilo fr. 7,00 ;2 1/2 kilo fr. 16,00 6 kilo fr. 36.0012 kilo fr. 72,00. De beschuiten van Revalenta in doozei. van 4,00 en 7,00 r.Revalenla-Chocolaad 1/2 pond fr. 2,25 1 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon franco. Algemeen agent voor Bclgié M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Brussel. Depots Te Aalst, MM. Emiel Meganck, Callebaut en Meirschaut, apothekers en A. Delhaize en O, spe cerijen. Te Ninove, bij M. Druwé-Jelie koopman in specerijen. Een geriefllijk Huls met llof, te Aalst, aan de Moorseischebaan, rechtover de Siroop straat. Zich te bevragen bij den heer Burny- Antbeunis, brouwer, te Aalst, Vischmarkt. uit ter hand te koop te Aalst, Siatieplaals en Nijverheidstraat Zich te bevragen bij den Notaris BRECKPOT te Aalst. GEZONDHEID AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgatie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel. Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gen e zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsvert- .ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zuree den, wrangheden,u hartklopping, slijraerighhedei- brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uiti geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- tever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, t In bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wijken. 100,000 genezingen jaarlijks er onder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré han, lord Stuart de Dccies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,476 de E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteering maag- en zenuwpijnen, zwakheid en nachteli.k zwee- 2 schoono Tilburys, 2 poneykarren, een 1000 kilos kunnende diagen, eenen lichten camion en eene broget voor 4 mannen in goeden slaat bij Joseph VAN DER BIEST, Nicuwstraat, Aalst. Bovenmagazijnen zich te bevragen Zonnestraat, n°27, te Aalst. een schoon en gerieflijk buis in de Dender- straat, hebbende grooten en droogen kelder, ruime beneden- en bovenplaatsen, voorzien van regen- en pompwater. Voor de voorwaarden, gelieve men zich te bevragen bij dame W» De Coninck-De Smedl, Korte Zoutslraat, alhier. Een schoon nieuw HUIS, met stal en hof, groot 5 aren 72 centiaren, hebbende beneden eene grooie keuken, groot seholelhuis, eenen groolcn kelder en twee kamers, boven twee kamers - groote zolder, voorzien van goed pompwater. Gestaan en gelegen te Aalst-Schaa. heek, Kerrebroekstraal, N. 13. Zich te bevragen bij Livinus FOSSELLE, Gisthandelaa Pontstraat, Aalst. XE KOOP aan voordeelige konditien.te bevragen bij Petrus Van Bever, huurhouder, Vaart straat, Aalst. Petrus Van Bever, huurhouder, te Aalst, heeft de eer het publiek ter kennis te brengen dat bij zich komt te vestigen in de Vaartstraat nabij de Statie, alond gekende Estaminet In Antwerpen. Hij beveelt zicb aan de goede gunst van eenieder. To koop een schoon HUIS, te Aalst, in de St. Janstraat, nummer 5, bewoond door den eigenaar F. Callebaut-Govaert, gansch nieuw opgebouwd; Salon, Eetplaats, Verandah, Keu ken, Scbotelbuis en Wascbhuis, vier schoone Slaapkamers, grooie en schoone Zolder, schoone Kelders. Pomp- en Regenwater, schoone en groote Cour, een Hof van 50 roe den grootte, beplant met Fruit- en Ornement- planten, Grasplein, uitgang gevende in de Scherreslraat door eene groote Koetspoort, boven de Koetspoort, Magazijn eu Zolder Zichtbaar DijnsdagWoensdag en Vrijdag van 10 tot 12 eu vaa 3 tol 5 ure. Door uitscheiding van bedrijf en verande ring van woonst. "Venditïe van schoone HERBERGGERIEF, LOOFMOLEN, BRANDHOUT, ENZ. te Aalst, Gentschestraat. Ter van ouds gekende estaminet IN DE KROON, bewoond bij den heer Frans Lauwereys. De Notaris L1MPENS te Aalst, zal, ten ver zoeke van wien het behoort, op Maandag 14 September 1891, te beginnen om 1 uur nanoen ter bovengemelde Estaminet, openbaarlijk verkoopen Coulisse- herberg en andere tafels, banken» stoelen, spiegels, klcer- en andere kasson, koffers, printen, posluurkens, koperen-ijzeren- blikken- aarden en gleizen keukengerief. groote stoof, jachtcomfoor en duivelksn met toebe- hoerten, beds loeien en beddegenef, hangende horlogie, koperen koffijpol en moor.quinquets, stors en iransparenlen, drapcaux met stokken. Herbergloog, étagère, bier- eu likeurglazen, wijnroomers, karaffen, likeur en veel andere flesschen, linnen liters, koperen versijp, cata- rets, trefters, phosfoorbakjes, vogelmuiten. Verders eenen goeden loofmolen, schoone boterkuipkens, mouillie, bluschlobben, groo- ten ijzereo marrait, walelijzers, vensterramen, ladders, brandhout en meer andere voorwer pen. AANMERKINGEN. De venditie geschiedt onder dc gewone voorwaarden De koopen tot 5 franken gereed te betalen voor de overige; tijd van betaling mits stel lende eene goede en gekende borg. Een welgelegen HUIS, hebbende verschei dene beneden- en bovenplaatsen, grooie ach- terbouw, geschikt voor alle bedrijven, koer, voorzien van pomp- en regenwater, geslaan le Aalst, in de Leopoldstraat nummer 19. Zich te bevragen bij de wed. J.-B. Mertens eigenaresse, bet bedoelde buis bewonende. VENDITIE VAN te A«l«t-MI|lbeek, Langestraat. De Notaris DE) GHEEST te Aalst, zal op Vrijdag 28 Augusti 1891, om 4 ure namiddag, overgaan tot de openbare verkooping van het nagras, wassende op hel buitengoed der EE. PP. JesuTlen, te Aalst-Mijlbeek, Lange straat Gewone konditién en tijd van betaling nits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde te Hotetade XE LEDE. De Notaris EEMaN te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en met de pleegvormen der wel van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen EERSTE KOOP. Eenen eigendom met de gebouwen van Woonhuis en verdere aanhoorigbeden, geslaan en gelegen te Hofstade, omtrent het Dorp, groot ongeveer 2 aren 46 centiaren, deel ten zuide van meedere, palende ten ooste de straal naar het Dorp, ten zuide juffrouw wedu we De Boecit en andere, ten wesle juffrouw weduwe Frans Burny en ten noorde het overi ge van den te verkoopen eigendom of het deel der gebouwen en grond aan den Bel gischen Staat tot het verbreeJen der kassei, af te staan. Bewoond door de kinderen De Craecker. TWEEDE KOOP. Den naakten eigendom van 15 aren 10 cen tiaren Land, gelegen te Lede, op Ledezijde, bekend bij bet plankadastraal ondernummer 164 der wijk D, palende ten ooste Bernard Schockaert, ten zuide madame De Pulter, ten weste Bernard Schockaert en andere en ten noorde de Hospiciên van Gent. DERDE EN LAATSTE KOOP. Deu naakten eigendom van 8 aren 8ö centi aren Meersch, gelegen te Lede, in den Rymeersch, bekend bij bel kadaster wijk D, nummer 340, palende ten zuide de erven Mattbys, ten wesle Renó De Swaef en ten noorde Victor Blondeel N. B. De goederen onder den iweeden 6n derden koop, behooren voor bet vruchtgebruik aan Judoca-Tberesia Schockaert, weduwe van Emmanuel Van Cauter, bijzondere, zonder beroep, wonende te Impe, oud 91 jaren. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 5 .a. .co. Verblijf, Id. 19 j september <891. Telkens om 3 ure namiddag, ter Zittingszaal van hel Vredegerecht te Aalst, aan de Groote Markt. Bij uitscheiding van bedrijf door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone TE AALST (Sint-Job.) De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in bet open baar verkoopen Eene schoone behuisde hofstede roet schuur, Eaard- en koeistal, remisiën en verdere af- ankelijkheden, alsmede wel beplanten boomgaard, gestaan en gelegen te Aalst, achter Sint Jobskapel, groot in grond volgens meting 34 aren 55 centiaren, gekadastreerd wijk B. nummers 14t'a 141 met eene grootte van 34 aren 40 centiaren, palende ten ooata aan de baan, ten zuide aan d' erven van den heer Emiel Schouppe, ten weste over de beek aan hel Kasteel van mijnbeer Liónarl en ten noorde aan mijnheer Bernard Buekens-Vsn Mol. Bewooud door Jufvr. Joanna Van Caeckenberg. Boom prijs fr. 800.00 ZITDAGEN Telkens ten 4 ure namiddag ter herberg De Vrije jacht, bij d' heer Ph. Van Coningsloo te Aalrt, Sint Job. De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 1. Eene behuisde hofstede met een verder woonhuis er opstaande te Lede, Keiberg, gekadastreerd sectie C, N. 662e 663e, 664b, 664c en 668b bis groot 40 aren 50 centiaren. De hofstede bewoond geweest door Edm De Prez en het woonhuis bewoond door Isidore Janssens. Dit goed zal in 2 deelen opgeroepen wordeu. Boomprijs fr. 30,00 te zamen ingesteld fr. 3300 2. Eene hofstade te Lede, Keiberg, gekadastreerd sectie C, N. 658a, 659 en 660 groot 32 aren 30 centiaren. riet buis bewoond door Al. Vera, gebracht op fr. 2450 3. En eene partij land te Lede, Keiberg gekadastreerd sectie C, N. 671 en 672 groot 49 aren 10 centiaren. te zamen gebracht op fr. 2320 Deze partij zal in twee deelen opgeroe pen worden. Derde en laataten zitdag t Donderdag 27 Augusti 1891. Om 3 ure namiddag, bij jufv. Wed. Alb. De Geyter in St. Marten, te Lede, Rammelstraat, OPENBARE VERKOOPING van en te Aalst, Nieuwerkerken, Lede, Haaltert. Nederhasselt en Heldergem. De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen SXAD AALST. 1. Een winkelhuis met groote achter gebouwen, in de Lange Zoutstraat, tegen de Groote Markt, groot 3 aren 60 centi aren. Laatst bewoond geweest door wijlen M. Abel De Vylder. 2. Een buis in de Vrijheidstraat, groot 80 centiaren. Bewoond door M. Francois De Petter. GEMEENTE NIEUWERKERKEN. 3. Een perceel land op het Broekveld, sectie C, N. 1064, groot 10 aren 70 centi aren. Gebruikt door Ch. L. Lanwereys. 4. Eene partij land op het groot Mo- lenveld, groot 32 aren 80 centiaren, sec tie C, N. 693. Gebruikt door de weduwe Raes. GEMEENTE LEDE. 5. Eene partij land, op den grooten Kauter of Wan, groot 32 aren 34 centl aren. Gebruikt door Dornien Van Hauwer- meiren. GEMEENTE HAELTERT. 8. Eene partij land, op den grooten Kauter, sectie A, N. 1029, groot 23 aren 80 centiaren. Gebruikt door Pipar. 7. Een perceel land op Tuskensveld, groot 9 aren 70 centiaren, Sectie A, num mer 1168. Gebruikt door Pipar. 8. Eene partij land op Tuskensveld, groot 23 aren 25 centiaren, Sectie A, nummer 1172. Gebruikt door Victor De Smedt. GEMEENTE NEDERHASSELT. 9. Eene partij land op deu Real, groot 55 aren 44 centiaren, sektie A, nummer 345. Gebruikt door Victor Geerts en J. B. Van Bever, te Aspelaere. GEMEENTE HELDERGEM. 10. En een perceel land op het Stokt, groot 13 aren 25 centiaren, sectie A, nummer 524. Gebruikt door Josephus Mertens. Instel, 2 Sept. Verblijf 16 September 1891 Telkens om 3 uren namiddag ter Zittingszaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt.

De Denderbode | 1891 | | pagina 3