Revalenta Arabica. Joris en de Brief, 'T SPOORT ER, TWEE HUIZEN GROOT BAL perceel LAND SCHAARHOUT ZAAILANDEN HUISMEUBELS I'll. Van Styvendael-Deshoinmes. Luisterrijke Vertooning POLITIE. REGLEMENT Berg van Barmhartigheid, Overjarige Panden. BEDUISDE HOFSTEDE YEXD1TIE BOOM EX eo SXOEI, arme kinderen naar het gasthuis heeft moeten overbrengen. Gelukkiglijk hebben hunne oogen van liet vreeselijk vocht niet geleden. St-Gilles en ile Marollen Men weel dat de Marollen van Brussel en de bewoners van St-Gilles in gedurigeu oor log leven. Zekere herbergier Tone Poselantje ge- heeten, stond aan hel hoofd der laatste, maar Lij heeft het zuur moeten be- koopen. Zondag avond rond 7 ure beklommen zijne vijanden den muur zijner achter plaats en kwamen binnen. Tone fPoselantje zat bij de stoof- Eenige der indringers grepen hem langs achter vast, wierpen hem op den grond en brachten hem zeven messteken in het gelaal en in den hals toe. Zij ontrukten hem den revolver, dien hij bij hunne verschijning uit der. zak had gehaald, en waarmeê hij reeds drie scho ten gelost heeft. Terwijl dit bloedig tooneel plaatshad, bielden de anderen zich bezig met het breken van bier- en vensterglazen, het vernielen van stoelen en lateis, het ver scheuren der gordijnen, enz. De politie gelukte er in een tiental dezer brutale kerels aan te houden. Tone Poselantje is in erbarmelijken toestand naar het gasthuis gebracht. Misdaad te Vilvoorde. Men heef1 op hel grondgebied dezer gemeente, uit de Senne, het lijk opgehaald van eeuen persoon,die enkel met een geruiten hemd en eene broek gekleed was. De armen waren, ten gevolge van slagen of andere mishandelingen, sterk opgezwollen. Het lijdt geen twijfel of hier is eene misdaad gepleegd. Het gerecht onder zoekt de zaak. Vkkel. Zondag namiddag waren twee werklieden bezig meteen bornput te metsen in de Statiestraat te Ukkel op het goed van den heer Vanderelst, toen eens klaps eene ladder brak en de twee on- gelukkigen in de diepte stortten. Aan stonds was er een menigte volk ter hulp en men heeft de twee werklieden kunnen redden. De eene is echter een been ge broken en de andere heeft zware kneu zingen aan het hoofd. Afschuwelijke misdaad. Het par ket van Gent onderzoekt op dit oogenblik eene zeer ernstige zaak, eene misdaad gelijk er weinige voorkomen. Eene vrouw wordt beschuldigd haar eigen kind van honger te hebben laten sterven. De lijkschouwing is zondag morgend in de Bijloke gedaan geweest. Daaruit zal blijken of de afgrijselijke beschuldiging welke op vrouw X. weegt, gegrond is. Die/te. Zaterdag morgend is eene stoutmoedige diefte gepleegd in eenen winkel der Van de Veldestraat, te Gent. De winkelierster was rond half elf in hare keuken, zij meende de bel te hooren en ging in den winkel. Daar bevond zij zich in tegenwoordigheid van eenen ke rel die gerust bezig was de geldschuif te ledigen. De vrouw was zoodanig verschrikt dat zij geenen voel kon verzetten noch eenen kreet kon slaken. De schelm nam daarop de vlucht. Toen de vrouw bekomen was, liep zij op straat, vertelde het voorgevallene aan eenen brievendrager, maar het was te laat: de dief was verdwenen. Eenige doozen sardientjes en wal klein geld zijn buitgemaakt door den dief. Onze Belgen in den vreemde. De jonge heer Oscar Van Durme, van Exaarde. komt alweer eene groote onder scheiding te bekomen, door zijn talent als toonkunstenaar en komponist. Dezer dagen ontving bij het Eerediploma met titel van Lid der Akademie van toonkunde en het Instituut der komponistenvan Frank rijk, gevestigd te Darijs. Dit als belooning zijner muziekale ge wrochten voor orkest, die hij aan de jury der Akademie van Parijs had ingezon den. De heer Oscar Van Durme, 2o jaren oud, is leerling van onzen beroemden Vlaamschen Meester Tinei. (Tinei is oud- leerling van den heer Van Durme, vader.) Volgens het gebruik dor Akademie en bet Instituut van Frankrijk voornoemd, zal de levensbeschrijvingen met het por tret van den jongen kunstenaar Van Durme eerlang verschijnen, in het dag blad van gemeld Instituut. Vlaanderen heeft nog altijd uitgelezene zonen voor kunst en wetenschap. De lijkschouwing heeft bewezen dat hel meisje, welks lijk men in do nabijheid van St-Martenskerk te Kortrijk, gevonden heeft, inderdaad het slachtoffer is geweest van de twee personen, welke men in hechtenis genomen heeft. Deze zijn geene echtgenooten zooals men eerst dacht, maar zij leefden te samen. De man heeft zijne vrouw eu kinderen verlaten, zijne gezellin is zekere De Pretere. Zij zijn in bezit gevonden van eene heele geheime apotheek Het meisje is zoo als men verondelslelde, gestorven, ten ge volge van eene misdadige operatie, ten huize der verdachten. Daarna hebben deze zich van het lijk willen ontmaken en brachten het ter plaatse, waar het door de nachtwakers werd gevonden. Vrijdag avond kwam de koopman Ch. Veldeman, van Erlvelde, te Kluizen, in de herberg van den heer Scheeres. Hij was wat beschonken, en daar hij nog al veel geld op zich had, wilde Scheeres hem naar huis voeren, doch dat wilde de man niet. Toen hij vertrok, ging men hem een eindweege op afstand achterna, om te zien ot hij de baan kon houden en niet in hel water zou sukkelen dat langsheen den weg loopt. Daar hij goed op den steenweg bleef keerde men terug. De koopman kwam echter vrijdag avond niet te huis. Zaterdag morgend is zijn knecht op zoek gegaan en heeft zijnen meester langs de baan vinden liggen. De koopman zegt aangerand te zijn en heeft sporen van slagen op het lijf. Men heeft hem zijn geld, omtrent elf honderd frank ontstolen. De gendarmen hebben een onderzoek ingesteld. Groote brand. De stad Chimay gedeeltelijk vernield. Eeue depcche meldde Zondag morgend reeds vroeg dal een hevige brand de stad Chimay gedeeltelijk in assche had gelegd. De tijding is inderdaad waar. Zaterdag avond ontstond er brand in een magazijn van kramerijen in de nabij heid der Groote Markt. Het was toen 40 ure. Het vuur deelde zich met ongehoorde hevigheid meê aan de omliggende wonin gen, en eer men er aan denken kon het vuur te beperken,stond geheel de teerling in lichte laaie vlam. Er waren reeds meer dan 25 huizen vernield, eer men het vuur binnen zijne grenzen kon insluiten. Het was tijd. Het kasteel van Chimay was bedreigd, en de vlammen bereikten reeds der toren der kerk. Een pompier kon deze ramp voorko men, door het houtgewas dat zich tus- schen het kasteel en de brandende ge bouwen bevond en dat reeds volop vlamde, om te hakken. Men telegrapheerde naar Bergen, Char leroi en Binche om hulp en een zware slagregen hielp de redders het vernie lende element uit te dooven. Op deze wijze werd het verdere gevaar te keer gegaan. Maar de ramp was reeds groot genoeg en de schade zal verscheidene honderd duizenden bedragen. Voor zooveel men weet zijn er geene menschenlevens te betreuren. (Nadere bijzonderheden.) Van den Katholieken Kring blijft niets over. De Grand'Rue werd even als hel kas teel, met totale vernieling bedreigd. De pompiers en de bevolking hebben met bewonderensweerdigen iever ge werkt en die der gemeente Virelles, welke op het eerste alarm ter plaatse kwamen, verdienen mede den grootsten lof. Uit den grooten puinhoop, welke wel is waar uitgedoofd is, stijgen nog zware rookwolken op. En rond die puinhoopen dwalen de menschen, die vroeger de huizen bewoonden, en klagen elkander hunnen nood. Vele huizen waren niet verzekerd. GEZONDHIED AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnenzonder purgat ie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekSten, slechte spijsvert- ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zuree den, wrangheden,u hartklopping, slijmerighbedei- brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloedsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uiti geputhcid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der horst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't In bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wjjken. 100,000 genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré- han, lord Stuart de Dccies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 65,476de E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, sleehtc spijsvertcering maag- en zenuwpijnen,zwakheid en nachtelijk zweten ft. 09,620. Avignon 18 April 1876. Üe Reva lenta van Du Barry heelt mjj op 6i jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aankleeden, noch ontkleeden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen al e deze kwalen, waren alle remedién even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft m(j volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N 1. Genezing N- 08,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsvcrtecring, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuw prikkelingen cn langmocdigheidalle di ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Pejclet, onder wijzer te EynanjastFrankrjjk.) S' Si,292- Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heid, asthma, hoest, winderigheid, krampen cn bra kingen. N» 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en Joofbeid van i5 jaren. N. 49,5422 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas eu der ledematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige vers.'optheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van geneesheer Routh, opperheelmeester van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Samaritaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- en voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vlaesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmnntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang vaa de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene wakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen e \eest. Voor de lijders, aan teering en achitis is gij oordecliger dan de levetraan. Viermaal voedzamer dan het vlecsch spaart zij 80 maal den prijs der medecijnen. In doozcu van i/4 kilo fr. 2,25 i/2 kilo fr. 4,00i kilo fr. 7,00 ;2 i/2 kilo fr. i6,00 6 kilo Ir. 56.00; i2 kilo fr. 72,00. C beschuiten van Revalenta in doozei. van 4,00 en 7,00 fr.Bevalen" a-Chocolaad i/2 pond fr. 2,25 pond 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen postbon rancoAlgemeen agent voer België M. EMIEL TEMMERMAN, Rouppeplaats, 4, Hrussel. Depots: Te Aaltt, MM. Emiel Mcgaiuk, Callebaut cn Meirsstiaut, apothekers en A. Delhaize en O, qie- cerijen.Te Ninove, b(j M. Druwé-Jelie koojnan n specerijen. ORCS rÈTAIL Commerce en poissons frais (salés et fumés) Moules de Philippinne, Huttres, Homards. POI8§OMIVERIE, RUE LONGUE DE SEL, N. 53, ALOST, Etabli aux pêcheties d Ostende. Abonnement de poissoüs frais pour famil ies, pensionnals, écoles. Commissions, soupers, banquets. Prix très-modérés contre toute concurence. Sur demande envoi franco du prix-oourant et conditions. Lettres et tólógrammes Van Styvendael Poissonnerie, Alost. Tout les jeudis soirs, grand choix de pois sons frais k la poissonnerie. Rue Longue de Sel, N. A3, Alosl, 5 des prix defiant toute con curence. Een Buitenmeisje oud 23 jaren, niet gediend hebbende, goed geleerd, vraagt eenen dienst in een hotel of winkelbuis. Zicb te bevragen ten bureele dezer. Stad Aalut. Bond der Katholieke Bekwaamheidskiezers. OP STADSSCHOUWBURG, Zondag T Februari 1892, on 6 4/2 ure 's avonds. kluchtspel. Jan Breidel bï| het Lijk zijner moederdramatissche alleenspraak. kluchtspel met zang. Enz. Opening der deuren om 6 4/2 ure. Gordijn om 7 ure. De Katholieken, vreemd aan den Bond, hebben toegang mits een inkom geld van fr. 0,50 per persoon. Kinde ren onder de veertien jaren worden streng geweigerd. 8TAD AALST. nopens de publieke Danspartijen en Concerts. De Burgemeester brengt ter kennis van het publiek, dat de Gemeenteraad, in zitting van 8 Januari 1892, besloten heeft, dat voortaan de politie onmidd'lijk de publieke Danspartijen, Concerts of alle andere Muziekfeesten zal doen ophouden die zullen plaats hebben inoverlreding van de politieverordening van 22 Juni 47 September 4888, en het Lokaal des noods zal doen ontruimen en het Geslicht, de Herberg of de Tente zal doen sluiten waar de overtreding is gepleegd. Deze beslissing zal te rekenen van 45 Februari aanstaande, in voege komen. Gedaan en afgekondigd te Aalst, den 27 Januari 1892. De Burgemeester, V. VAN WAMBEKE. Bestuur der Burgerlijke Godshuizen van Aalst. OPENBARE VERHURING van XE AALST. De Besturende Commissie der Burger lijke Godshuizen van Aalst, brengt ter kennis van bet publiek, dal zij in hare gewone vergaderingszaal, op Vrijdag 5 Februari 4892, om 9 ure voormiddag, zal overgaan tol de openbare vet huring van 4. Een Huis, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Vischmarkt. Bewoond geweest door Henrielle Rot- tiers. 2. En een Huis, gestaan eu gelegen te Aalst, in de Pontstraat, Beveu| hetgene i bewoond door den heer Jozef Van Cau- wenbergh. Voor de voorwaarden, zich te bevragen ten Bureele van voormeld Bestuur, te Aalst, in de Leopoldslraat. De Vooizitter, Baron Paul BETIIUNE. De Sekretaris, Frans CHICK. op Iloveniersdag;. Zondag 7 Februari 1892. bij den lieer Dom. De Wtnne, Ier Estamlnet In de PoortBinne- straat, Aalst-Mijlbeek. AALST. VERKOOP1NG VAN der maanden October. November, December 1890. Op DONDERDAG 4 FEBRUARI, en des noods den volgeoden dag telkens om 1 ure na middag, in deszelfs lokaal, door bel ambt van Deurwaarder Jozef DE VOS. Openbare Verkooping van een te Hekelgem. De Notaris DE SMET, te Erembodegem, daartoe in rechte benoemd, zal, met de pleeg vormen voorgeschreven bij de wet van 16 Juni 1816, ten overstaan van den heor Vrede rechter des Kantons, opcnbaarlijk verkoopen Een perceel Land, gelegen te llekelgem, ter plaats Poslerveld of Ballye, aangewezen ten kadaster sectie D, nummer 336a, met eene op pervlakte van 36 aren 6'> centiaren, groot vol gen meting 37 aren 24 centiaren, palende aan JansFrans Van Heygbem,Judocus Do Bisschop, den voetvveg medegemeten en Felix Du Bis schop. Dit perceel zal in twee deelen opgeroepen wordon met recht van samenvoeging, om er in hel gebruik van te treden met betaling van koopsom en onkosten. ZITDAGEN Instel, Woensdag 3 Februari l892 Verblijf, id 17 j reoroan is«. Telkens ten 2 ure namiddag ter herberg De Lelie, bij de weduwe Jan Baptist De Coninck, te Erembodegem, aan bel Dorp. Vooralle verdere inlichtingen zich te bevra gen ten kantore van voornoemde Notaris DE SMET. VENDITIE VAN Erwtrijs en Brandhout te Aalst Mijlbeek. De Notaris DE GI1EEST te Aalst, zal op Maandag 8 Februari 1892, ten I uur nanoen, ten verzoeke van Mijnheer Camiel De Schaep- dryver, grondeigenaar te Aalst, op zijn buiten goed te Aalst Mijlbeek, Bergenkaulcr, in het openbaar verkoopen Ten Eerste koopen Elzen, Esscben, Zeeling en Kaslaniën Schaarhout, dienstig voor Hop en Boonstaken,Dekroeden en Tonbanden. Ten Tweede 35 koopen Erwtrijs. En Ten Derde 30 koopen droog Brandhout- Gcwoone konditiën en tijd van betaling mits borgstelling. Openbare Verknoping van eene te Nieuwerkerken, Maal. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal ter tus- schenkomst van Meester DE RIEMAECKER, Notaris te Sotlegem, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eene behuisde Hofstede met Tuin, groot om trent 6 aren, gestaan en gelegen te Nieuwer kerken, wijk Maal of Klein Coppenbolle, ge kadastreerd wijk A, nummers 97c en 97d, palende ten ooste aan Joannes-Baptist Van Kaeckebeke, ten zuide aan de straat leidende naar Meire, ten wesie aan den arme van Aalst en len noorde aan Petrus De Gendt. Bewoond geweest door den eigenaar Leopold De Mol Van Gucbt Ingesteld fr. 1,420 00. Tweede en laatste zitdag Dijnsdag 9 Februari 4892. Ten 3 ure namiddag, ter herberg genaamd IN BRUSSEL, gehouden door Domicn Tas, te Nieuwerkerken, Maal. Openbare Ver Looping van allerbeste XE ERPE De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eerste Koop. Een perceel land gelegen te Erpe op hel Boschveld aan den groerenweg bekend bij kadaster wijkC nummer 988k groot aldaar 16 aren 80 centiaren, palende oost den heer Alb. Van Vaerenbergh, zuid den heer Die8iré De Troyer, west den Groeneweg cn noord den heer Nicodemus Van Impe. Gebruikt door Mijnbeer Frans De Nys to Meire Tweede Koop. Een perceel land gelegen te Erpe op den Loogkauler g'-kend bij het plan kadastraal wijk C nummer 938 groot 30 aren 80 cenli ren palende oost den Omraegangweg, zuid de Meiresiraat, west Jufviouw Mabille en noord de Erven D'baegeleor Verdeeld m oost on westhelft. Gebruikt door Mijnheer Frans Van Vaeren bergh en J. Claus te Meire. Derde Koop. Een perceel land gelegen te Erpe op dtiD Kleyöerg bekend bij kadaster wijk C nummer 755 groot aldaar 25 aren 80 centi aren palende oost den beer Lelebvre, zuid den heer Benoit De Feyter en de Erven van Petrus Van Landuiyl. west bet gescheed met de ge meente Meire en den hoer Do Feyter voor noemd en noord den Hoogkaulerweg. Gebruikt door Mijnheer Frans De Nys te Meire. ZITDAGEN INSTEL MA NDAG 15 FEBRUARI) VERBLIJF 10 29 1D ,öy2 Telkens om 4 ure vaD den avond ter herberg a Het klaverken - bij deu beer Scbouppe te Meire nabij bel Klooster. Venditle van Landbouwers- en Schupmakersalem, eene Koei4 Varken, Hoenders, Hooi, Strooi, Mest, enz., TE OTTERGEM, Keer, nabij 't Dorp. De Notaris EEMAN, to Erpo. zal op Maandag 8 Februari «892, om t uur slipt namiddag, ten sterfbuize van den h6er Karei Baeyens, te Ottergem, aan de Keer, nabij 't Dorp, open baarlijk verkoopen Huismeubels als Tafels, stoelen, kleer- en andere kassen, hangende borlogie.bedstoelen, quinquet, spiegel, stoof met toebeboorten, koperen moor en koffljpol, koffljmolen,koperen en zinken bakers, melkzijden, melktobbent, melkkuip en keern, aarden scholels en teelen, ijzeren casserollen, marmillen, gleizen, tel- looren cn kommen, broodmouillie, vloesch- en andere kuipen en meer andere voorworpen. Landbouwersalem, zoo als wanmolen, kruiwagen, aalkuipen, egge, spaden, braken, meslhaken, rieken, reekon, pikkeu, zeisen, dorschvleugels, enz., enz. Eene Koei, een Varken, wegende 450 kilos, eene Geil, 15 Hoenders en een Haan, alsmede eene hoeveelheid hooi, strooi, mest, 2 kanada boomenen eenen olm, die aan zijne hofstede geveld liggen en oen volledig schupmakers alem. De koopen van en onder de 5 franks moeten comptant betaald worden. Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borg te stellen. van eene bekalfde Melkkoei, eene kar, eene aalkarre met goed aalstuk en trefter, eenen grooten karrereep, Landbou wersalem en 75 koopen strooi, te Aalst- Nieuwstraatpoorl, teii huize van Jufvrouw wed. Fr. Van Hauwermeiren en baren broeder, op Dijnsdag 2 Februari 4892, om 4 uur namiddag, door het ambt van den Notaris BRFCKPOT, te Aalst. De Notaris Breckpot te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene Behuisde HOFSTEDE XE 8CKIOONIAARDE, VRANKRIJKSTRAAT. groot 7 aren 70 centiaren. Bewoond en gebruik, bij Frans Donalus Verbeke. Eenige zitdag: Maandag 8 Februari 1892. Om drij ure namiddag ter Kstaminet La Taverne Viennoise, bij mijnheer Fr. De Cock, te Aalst, Statieplaats. OPENBARE VERKOOPING vau kanada, abeelen, esscben, olmen, beuken, eiken en wiigeu- Te Aalst-Mijlbeek en Moortel. De Kandidaat-Notaris CH. DE VIS te Aalst, zal door bevoegd ambt, op Donderdag li Februari 1892, openbaarlijk verkoopen TE AALST-MIJLBEBK, Om 9 ure 's morgens. 1. Namens Hortense Van den Bossche, te Aalst-Mijlbeek 3 koopen zware kanadas aan hare hofstede rechtover de katholieke school, Paperodedriea. 2. Namens Judocus Scbockaerl, te Aalst- Mijlbeek 5 koopen kanadas aan zijn buis, Breedeslraal. 3. Namens de wed. Jan-Bapliste Volkaert- Staes, te Aalst Mijlbeek 8 koopen zuivere kanadas aan eene partij land aan de Breede- straat. 4. Namens den heer De Cock-Hofman, te Aalst 3 koopen drooge boomen, waarvan 1 aan de Komme en t aan bet buis bewoond door Bernard Vonck. 10 koopen berzelaren erwtrijs achter bel buis van Bernard Vonck. TE MOORSEL, Om iï ure 's middags. 5. Namens Leander Hendrickx, te Moorsel 2 koopen kanadas, I beuk en 1 each, iu den Abeelbosch. 6. Namens Pietcr Van Wiebelen, te Moorsel; a. 2 koopen dikke kanadas, 4 zwaren wilg, 2 koopen olmen en 1 kerzelaar aan zijn hof. wijk Kattenbroek. 3 koopen kanadas en 4 escb aan eene partij land op d' Uofsleê, wijk Kattenbroek. 7. Namens de weduwe Joseph De Gols- Moens, tc Melderl; 6 koopen kanadas op de Pachting, Moorseischebaan, aan bel land in gebruik bij de weduwe Joseph Van Langen- hoven. 8. Namens Madame alexander Liénart, te Aalst 2 koopen kanadas op de Pachting, Moorseischebaan, aan bel land in gebruik bij Henri Verhoeven. 9. Namens Pieler Van Wichelen, voornoemd 12 koopen snoei in zijnen boscb aan 't hof Texel. 19 Namens Domien Muylaert, te Moorsel kanada aan eene partij land aan'l bof Texel, wijk Waver. li. Namens de wed. Van der Borgbt, te Moorsel 1 mageren olm, (2 meters omtrek) aan hare hofstede. Waver 12 Namens den heer Cnoops, te Antwerpen 7 koopen kanadas aan de hofstede in gebruik bij Frans Vermeir, Waver. 13 Namens den ht6r Theopbile Robyns- Cooremao, te Erembodegem 4 koopen scboo- ne eiken, waaronder 2 molenroeden, 1 kanada en 1 abeel, in zijnen boscb, wijk Waver. 14. Namens de weduwe De Gols, voornoemd I dikken escb, achter de hofstede van de weduwe Domien Schoerlinek, Pauwerslraat. 15 Namens Madame Liénart, voornoemd 4 koopen beuken, op de konijnaarde, nabij bel bof van Gregoor Moens, aan bet land in ge bruik bij Petrus Vas.enavond en andere, ló. Namens den heer Louis De Coninck, te Aalst a. 5 koopen kanadas, 1 olm en 1 wilg in zijuen boscb, aan de hofstede van Brussel mans, wijk Snruitboek: B r» loopon kana das, op den NufTel, nabij St-Stevenskapel, aan bel land gebruikt door llonaventura Borms. Te beginnen om 9 ure, klokslag, te Aalst- Mijlbeek, rechtover de kalholieko school Paperodedries, om 12 ure te Moorsel, in den Abeelbosch, om zoo hel biervoren geschreven order te volgen. De koopers zullen voor de koopsommen tijd van betaling genieten tot I Oktober 1832, mits ieder zonder onderscheid borg te stellen. De onkosten moeleu gereed belaad worden.

De Denderbode | 1892 | | pagina 3