POL TT XE REGLEMENT Vastenavond 1892. Revalenta Arabica. Bericht aan de Landbouwers. De Clercq, Cie TE HUREN TE HEREN. TE KOOP Ph. Van Slyvendael-Deshommes, perceel LAND ZAAILANDEN perceel LA1VD BOOMEU Behuisde HOFSTEDE VE1TDITIE BOOMEN en SNOEI, Er bestaat ook een keizerlijk decreet van 6 februari 1890, dat evenals het ver slag van den prins van Saksen ingaat tegen de soldaten mishandeling. Daarin wordt onder andere gezegd In mijn leger zal elke soldaat wettig, recht- veerdig en weerdig behandeld worden, daar zulke behandeling noodzakelijk is om den soldaat met liefde voor zijn be roep te vervullen. Verder geeft de keizer de generaals bevel, hem op de hoogte te houden van de straffen, die aan de solda ten worden opgelegd. Naar thans uit een nauwkeurig onder zoek schijnt te blijken, is aan geen enkel van die twee decreten eenig gevolg gege ven geweest. OOSTENRIJK. Hooge ouderdom. ln het hospi taal van het vierde arrondissement van Weenen stierf donderdag eene genaamde Marguerite Gredschik in den hoogen ouderdom van 11" jaar. Zij was geboren te Pless, in Bohemeu, in 1775 en bezat tot op hare laatste jaren het volle genot barer verstandvermo gens. AMERIKA. D© brand van New-York. Uit New-York verneemt de Daily News de volgende bijzonderheden over den brand in het Royal Hotel aldaar. Het hotel was vijf verdiepingen hoog en kon twee honderd personen logeeren. Des avonds waren al de kamers, uitgenomen 4 bezet. Een ingenieur ont dekte den brand in den middenophaalbak en gaf aanstonds het alarm het was alsdan rond 3 ure in den morgend. De brand verspreidde zich zoo snel, dat het onmogelijk was de reizigers te wekken, die, niettegenstaande de ieve- rigste pogingen, enkel gewekt werden door hei gefluit eener locomotief, welke nevens het hotel voorbij reed. Toen de pompiers een kwartier nadat zij verwittigd waren ter plaatse kwamen, waren de vlammen zoo hevig, dat zij er niet konden aan denken de menschen te redden, en zelfs de pompen niet in wer king stelden. Spoedig verdrongen talrijke personen in nachtgewaad zich aan de vensters, wanhopig tot de pompiers en de toege snelde menigte om hulp roepend. In elke kamer waren koorden aanwezig, met aanwijzing voor hun gebruik. Eene jonge moeder wierp eene koord uit het venster der vierde verdieping, en haar kind in den arm nemende, liet zij zich naar be neden schuiven. Zij geraakte veilig voor bij de derde en tweede verdieping, maar toen zij nog vijftien voet van den grond was waren hare krachten uitgeput zij liet de koord los en viel met eenen gil ten groude moeder en kind waren op den slag dood. Eene korte leer werd tegen een ven ster der tweede verdieping gezet, een politieagent klom er op, greep eene vrouw en kwam er mee naar beneden. Toen hij half wegkwam, daalde er eens klaps uit den warrelenden rook een lichaam naar beneden 't was dat eener vrouw, die uit de vierde verdieping ge sprongen was. Zij viel op de twee, die zich op de leer bevonden en allen stort ten naar beneden. De politieagent en de eerste vrouw waren licht gekwetst, maar de andere vrouw, die uit de vierde ver dieping was gesprongen, bleef op den slag dood. Eene huivering liep door het volk, bij 't aanschouwen van dat vreeselijkschouw- spel. Men zag in een venster der vierde ver dieping een man staan de vlammen woedden dicht achter hem hij sloeg kalm het volk beneden gade dat hem toe riep spring naar beneden Hij zag om leeg en dan achter zich. Neen riep hij uit, 't zal morgen beter zijn De vlam men hadden hem bereikt en hij stortte in den vuurgloed. De pompiers verdubbelden hunne werkzaamheid en haalden met hunne ladders yele ongelukkigen naar beneden. Verscheidene dramatische reddingen werden door hen gepleegd. Aan twee naburige vensters van de hoogste ver dieping stonden twee vrouwen. Twee stormladders werden opgericht en twee pompiers snelden haastig naar boven grepan elk eene der vrouwen en daalden weer naar beneden. Toen zij de tweede verdieping! bereikten stortte eensk.'sps de muur, waartegen de ladders leunden, met vreeselijk gekraak in. Zij zijn dood riep het volk van schrik als verstijfd maar de behendige redders hadden het gevaar in tijds bemerkt en toen de muur viel, sprongen beiden naar beneden, kwamen op hunne voelen terecht en hadden evenmin als de gered de vrouwen, geen het minste letsel. Een andere pompier had eene leer be klommen, die slechts tot de derde ver dieping reikte. Hij ging op den top der leer staan, met zijnen rug tegen den muur geleund met groote moeite haalde hij eene vrouw uit de vierde ver Aleer het daglicht verscheen waren zes personen dood en werden er vele andere vermist. Daar al de muren inge stort zijn, is het zeer moeilijk, alvorens de puinen zijn opgeruimd, iets te weten over de wezenlijke uitgebreidheid der ramp. Men denkt dat minstens 25 perso nen het leven hebben verloren en mis schien, ook wel vijftig. Niemand heeft iets van zijne kleeren kunnen redden. Andere bijzonderheden. Naar't schijnt waren er in 't geheel omtrent 175 perso nen in het hotel aanwezig, en men schat het getal slachtoffers op 75 tot 100. Vele heldhaftige reddingen zijn ge daan. Een der eerste getuigen van den braud klom zonder eenig werktuig tot aan de tweede verdieping en redde eene vrouw en twee kinderen. Een tramwegkoetsier, die het hotel voorbijreed, hield zijn rijtuig stil, sprong in de vlammen en redde twee vrouwen. Men heeft vele personen, die aan de ven sters in doodsangst om hulp riepen, in de vlammen zien storten, alvorens men hen kon ter hulp komen. Een der pompiers werd een oogenblik door het instortend puin geheel begra- ven alhoewel zijne makkers hem spoe dig redden was hij toch erg gekwetst. Aan den voet van den ophaalhak heeft men een verkoold lijk gevonden. Op de 175 personen, die zich in het hotel bevonden, heeft men er tot hiertoe slechts 63 terug gevonden. Men vreest dat het grootste gedeelte der anderen omgekomen zijn. Men weet nog niet hoe het vuur ont staan is. Men denkt dat het inde buis van den ophaalbak aanving en hel hier aan is toe te schrijven dat de brand zich zoo snel verspreidde. Het vreesplijkste tooneel was de in storting van geheel het binnenste van 't hotel. Talrijke reizigers vielen alsdan in den vuurpoelop dat zelfde oogenblik echter sprong een reiziger, die reeds in vier hotelbranden geweest was, met een geopendeu regensohem door het venster en hij kwam bijna ongedeerd op den grond. Eene andere maakte zich gereed zijne vrouw te dooden en zich daarna te zelf moorden, om den vreeselijken vuurdood te ontgaan. Eensklaps bemerkte hij eene reddingskoord en beiden lieten er zich meê naar beneden schuiven. Volgens een later bericht zijn 81 perso nen gered. De overige zijn verdwenen. STAD AALST. nopens de publiek© Danspartijen en Concerts. De Burgemeester brengt ter kennis van het publiek, dat de Gemeenteraad, in zitting van 8 Januari 1892, besloten heeft, dal voorlaan de politie onmidd-lijk de publieke Danspartijen, Concerts of alle andere Muziekfeesten zal doen ophouden die zullen plaats hebben inovertrediug van de politieverordening van 22 Juni 17 September 1888, en het Lokaal des noods zal doen ontruimen eu het Geslicht, de Herberg of de Tente zal doen sluiten waar de overtreding is gepleegd. Deze beslissing zal te rekenen van 15 Februari aanstaande, in voege komen. Gedaan en afgekondigd te Aalst, den 27 Januari 1892. De Burgemeester, V. VAN WAMBEKE. Een perceel Land, gelegen te Hekelgem. ter plaats Posterveld of Ballye, aangewezen len kadaster sectie D, nummer 336a, met eene op pervlakte van 36 aren 6<» centiaren, groot vol gen meting 37 aren 24 centiaren, palende aan JansFrans Van Heyghem.Judocus De Bisschop, den voetweg medegemelen en Felix Do Bia- scbop. Dit perceel zal in twee deelen opgeroepen worden met recht vau samenvoeging, om er in het gebruik van te treden met betaling van koopsom en onkosten. ZITDAGEN Instel, Woensdag 3 P.hril„pi ,fiq, Verblijf, id *17 Februari 1892. Telkens ten '2 ure namiddag ter herberg De Lelie, bij de weduwe Jan Baptist De Coninck, te Erembodegem, aan hel Dorp Voor alle verdere inlichtingen zich te bevra gen ten kantore van voornoemde Notaris DE SMET. Gedurende de Vaslenavonddagen zullen geene gemaskerde personen toegelaten wor den ter estaniinel In den Zwarten Leeuw, gehouden door August Kiekens, Hopmarkt, te Aalst. GEZONDHIED AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgatie, zonder kosten door het aangename gezondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsvert- ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zuree den, wrangheden,u hartklopping, slijmerighhedei brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, teering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, bloeiisopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uiti geputhcid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, blaas- lever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd en bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bjj het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't In bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wijken. ïOO.OOO genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen It. Pius IX, van dame de hertogin van Castlestuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin dc Bré- han, lord Stuart dc Dccies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing N. 63,476de E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, sleehte spijsverteering maag- en zenuwpijnen.zwakheid en nachtelijk zweten N. 1*9,625. Avignon 18 April i876. —De Reva- Ienta van Du Barry heeft mij op 6i jarigen ouderdom genezen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik gcene beweging meer kon maken, noch mg aanklecdcn, noch ontklecden, met maagpij nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen al e deze kwalen, waren alle remedién even krachte loos gebleven, de Revalenta heeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnetty, Bessemstraat, N 1. Genezing N' 98.6i4. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwpnkkelingcn cn langmoedigheid alle d. ze kwalen zijn verdwenen onder den weldoenden invloed van uwe goddelgke Revalenta. Leo Peyclct, onder wijzer te Eynan$as( Frankrijk.) N» 51,292. Dame Marie Joly, van vgftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploosfl heid, asthma, hoeat, winderigheid, krampen en bra kingen. N» 46,270 M. Roberts van eene longvcr- leering, met hoest, spuwen, veratopthcid en ioofheid van .5 jaren. N. 49,522 M. Baldwin, van de vol- komenslc uitputting, werkeloosheid der blaas en der ledematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkige vers optheid, verlies van eetlust, verkoudheid en bron chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en hardnekkigen hoest. Verslag van geneesheer Routh, opperheelmeesttr n 't vrouwen- cn kinderen hospitaal den Sam.i'itaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare bestanddee- en voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang van de kinderen en der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene wakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen e veest. Voorde lijders, aan leering en achitis is dieping over, om zich door bet venster zij er °°rdeeli dan dtl levetraan. te laten zakken en met hare voeten op Viermaal voedzamer dan het vleesch spaart zij 30 zijne schouders te komen staan, ng 1 TÜ7WtTSf^7»° life greep ze vast, nam haar voor zich en ir. 16,006 kilo tr. 36.00 >2 k.io fr. 72.00. c bracht haar ongedeerd beneden, onder I beschuiten van Revalenta in doozei, van 4,00 en 7,00 de wilde toejuichingen VHM het volk fir. Revalenia-Chocolaad; i/2 pond fr. 2,25 1 pond w-i- 4,00 fr. 2 ponden fr. 7,00. Verzending tegen Vele personen werden gered door in postbon ranco- Algemeen agent vow ticigü m. opengehouden netten te springen, maar BMIEL temmerman, Rouppcpiaats, 4, kassei, verscheidene andere, sprongen eer del Depots Te Aalst, MM. Emici Mcgarrt.Cniiebaut TER FABRIEK van katoenen Dekens en D wij len At. Jozefsstraat, Aalst. mag men kosteloos dagelijks ongeveer 1000 kilos afval van katoen weg haten. Eerste klas van vet voor meerschen, vruch ten en groenten. 4 hectaren 20 centiaren allerbeste dender- meerscb, genaamd de Nederweide, gelegen te Okegem, op 5 minuten afstand der statie, dienstig voor het vetleggen en gansch afge sloten met baliën. Zich te bevragen bij M. Josse DE MEETER, Zonnestraal, Aalst. Geriefelijke huizen met grooten hof ge staan aan de Houtmarkt en Brabandstraat Zich te bevragen bij den eigenaar Govnert Sadoine. bij Clemens Goossens, Trapstraat, Sotlegera Een schoon onlangs nieuwe Harnasuur. GB.CS BÊT/uIi Commerce en poissons frais (salés et fumés) Moules de Philippione, Huttres, Homards. POISSONNERIE, RUE LONGUE DE SEL, N. 53, AL0ST, Etabli aux pickeries a Ostende. Abonnement de poissons frais pour famil ies, pensionoals, écoles. Commissions, soupers, banquets. Prix très-modérés contre loule concurence. Sur domando envoi franco du prix-eourant et conditions. Lettres et télégrammes Van Slyvendael Poissonnerie, Alosl. Tout les jeudis soirs, grand choix de pois sons frais a la poissonnerie. Rue Longue de Sel, N. S3, Alost, h des prix détiacl loule con curence. Bouwgronden uit tei* hand te koop te Aalst, Siatieplaats en Nijverheidstraat Zich te bevragen bij den Notaris BRECKPOT te Aalst Huis en llof (e Huren met 180 roeden Grond dienstig voor hoveniers. Zich te bevragen bij de eigenaresse de wed. Van Mol n' 54, binnestraat, Aalsl-Mijlbeke, Een Ruitenmeisje oud 23 jaren, niet gediend hebbende, goed geleerd, vraagt eenen dienst in een hotel of winkolhuis. Zich te bevragen ten buroele dezer. Openbare Verkooping van een te Hekelgem. De Notaris DF. SMET, te En mbodegem, daartoe in rechte benoemd, zal, met de pleeg vormen voorgeschreven bij de wet van '6 Juni (816, ten overstaan van den heer Vrede rechter des Kantons, opcnbaarlijk verkoopen Openbare Verkooping van allerbeste XE ERPE De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het behoort mei gewin van palmslag en gelagen, openbaarlijk verkoopen Eerste Koop. Een perceel land gelogen te Erpe op hol Boschveld aan den groenenweg bekend bij kadaster wijkC nummer 988b groot aldaar 16 aren 80 centiaren, palende oost den heer Alb. Van Vaerenbergh, zuid den heer Diesiré De Troyer, west den Groeneweg en noord den heer Nicodemus Van Impc. Gebruikt door Mijnheer Frans De Nys te Meirc Tweede Koop. Een perceel land gelegen te Erpe op den Loogkauler gekend bij het plan kadastraal wijk C nummer 938 groot 30 aren 80 centiaren palende oost den Ommegangweg, zuid de Meirestraat, west Jufviouw Mabille en noord de Erven D'baegeleer Verdeeld in oost en westhelft. Gebruikt door Mijnheer Frans Van Vaeren bergh en J. Claus te Meire. Derde Koop. Een perceel land gelegen te Erpe op den Klcvberg bekend bij kadaster wijk C nummer 755 groot aldaar 25 aren 80 centi aren palende oost den heer Lefebvre, zuid den heer Benoit De Fpyter en de Erven van Petrus Van Landuiyt, west het geselleed met de go meente Meire cn den beer De Feytcr voor noemd en noord den Hoogkauterweg. Gebruikt door Mijnheer Frans De Nys te Meire. ZITDAGEN INSTEL MA -NDAG 15 FEBRUARI10Cl. VERBLIJF II) 29 ID 1892 Telkens om 4 ure van den avond ter herberg Het Klaverken bij deu heer Schouppe Meire nabij hel Klooster. Bij uitwinning. OPENBARE VCRK00PING van een Xe Wiebelen. De Notaris EEMAN te Erpe, zal namens wien het boboort en luidens de wet van 15 Augusti 1854, openbaarlijk verkoopen BENIGE KOOP Eeno partij Land, gelegen te Wichelen, aan d'Hulst, groot 35 aren 47 centiaren, palende ten ooste do Beek, ten zuide jufvrouw D'Hooghe, ten weste de Straat en ten noorde de weduwe en kinderen Frederic Van Hauwermetren. Gebruikt door den eigenaar Augusta Van Lippevelde, te Wichelen. ENKELE ZITDAG Maandag T Meert 1999. Om 3 ure namiddag ter herberg gehouden door den heer Louis Steeman, Kantonier, te Lede, Steenweg naar Wichelen Openbare verkooping i 118 koopen zware en boogstammigo Kanada, Wilgen, Esschen, Olmen, Eiken en Abeelen TE ERPE EN NIEUWERKERKEN. De Notaris EEMAN te Erpe, zal op Maandag 22 Februari 189ï, in het openbaar verkoopen Om 10 ure voormiddag, ter GEMEENTE ERPE. Namens Mijnbeer Jan Van de Velde, te Erpu 8 koopen zware kanada boomen aan eenen meersch aan den Eenhoorn 10 koopen zware kanada boomen aan eenen meersch, in liet Foot 2 koopen wilgen koplronken, aan eenen meersch, in het Foot4 koopen zware boschkanadas in eenen boscb, in het Fooi Namens de kinderen De Nys, te Meire 4 koopen schoone en boogstammige kanada boomen 2 koopen schoone essche boomen 2 koopen schoone magere olmen boomen; 1 koop schoone eiken boom; 20 koopen olmen esschen en eiken troukboomen. Allen slaande aan de hofstede van wijlen den heer Jan De Nys, op Edixvelde. Om 42 's middags, ter GEMEENTE NIEUWERKERKEN. Namens jufvrouw De Schaepmeester, te Aalst. 8 koopen zware kanada boomen; 1 koop eik i a Aan eenen meersch op E.lixvclde, gebruikt geweest door mijnheer Judocus Itoelandt. Namens M Janssens-De Schrijver, te Sinl- Nikolaas. 9 koopen zware kanada boomen; 4 koop wilge boom. Aan eene partij land op Edixvelde, gekruikt door jufvrouw wed. Ruyssicck. Namens M. Joseph Van Biesbroeck, te Nieu- werkerken 1 koop schoone magere olm; 1 koop schoone eik. Aan een perceel meersch, aan de Restert- straat. Namens M. Emmanuel Ringool, te Nieuwer- kerken. 1 koop schoone albeel, metende in omtrek 1 m. 95 cent 4 xoopen hoogstammige en gavige kanada boomen, ter dikte van 4 m. 60 cent. tot 2 m. 4 cent. Staande aan een perceel meersch genaamd de Kerkemeersch gebruikt door mijnheer Victor Van Bever, te Nieuwerkerken. 35 koopen schoone cn gavige kanada boo- nun, waarvan verscheideno eenen omtrek hebben van t m. 70 cent. tot 1 ra. 95 cent. Aan een perceel meersch op den Zueren- of Kleinendries, gebruikt door voornoemden,lieer Van Bever. En 4 koopen gavige kanada boomen,ter dikte van 4 m. 50 tot 1 m 75 cent. Aan een perceel land, nabij het kasteel van M. Liénarl, fSt Job), in gebruik bij meerge- noemden beer Van Bever. Voormelde boomen zijn allen gestaan aan de kassei ol in de nijbijheid dezelve, bijgevolg zal het vervoer aan de koopers veel gemak opleveren. Orde dei* Verkooping Men tal vergaderen te Erpe, ter herberg DE STERRE, bij mijnheer Dom. ScbeLaert, Gcntscbesteenweg. De verkooping zal aanvang nemen, om 10 ure stipt voormiddag, in don meersch van dc heer Van de Velde, nabij den Eenhoorn, aan den voet van koop één, en vervolgens het hiervoren aangewezen orde volgen Verders op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits door elke koopcr voor zijne koopsom en onkosten solv'abelc borg te stel len. OPENBARE VERKOOPING van eene te MEIRE, Kruiskauter. De Notaris EEMaN tc Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palm3lsg en gelagen openbaarlijk verkocpen EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Meire, op den Kruiskauler, gekadastreerd wijk B, nummers 376, 377 en 378, groot 12 aren 40 centiaren, palende ten ooste de Hoogkauterstraat, ten weste de Beekstraat en ten noorde den heer Domien Raes. Boomprijs fr. 150,00 Bewoond door Mijnheer Petrus Godaerl en andere. ZITDAGEN Instel, Donderdag 25 Februari Verblijf, idem. 3 Meert Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg genaamd Het Meiershuis, gehouden door den heer Frans Perdaens-Godaert, te Meire, Broek. van Schaarhout, Sparren Hopstaken, sleun en Boomen, TE MELDKRT, Cravaalbosch, op Maandag 22 Februari 1892, om 9 ure voormiddag, door het ambt van Notaris Breckpot te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van kanada, abeelen. esschen, olmen, beuken, eiken en wiigeu- Te Aalst Mijlbeek en Moortel. De Kandidaat Notaris CH DE VIS te Aalst, zal door bevoegd ambt, op Donderdag It Februari 1892, openbaarlijk verkoopen TE AALST-MIJLBEEK, Om 9 ure 's morgens, t. Namens Hortense Van den Rosscbe, te Aalst-Mijlbeek 3 koopen zware kaoadas aan hare hofstede rechtover de katholieke school, Paperodedries. Namens Judocus Schockaert, te Aalst- Mijlbeek 5 koopen kanadas aan zijn huis, Breedestraat 3. Namens de wed. Jan-Baptiste Volkaert- Staes, to Aalst Mijlbeek 8 koopen zuivere kanadas aan eene partij land aan de Breede straat. 4. Namens den heer De Cock-Hofman, te Aalst 3 koopen drooge boomen, waarvan 2 aan de Komme en I aan het huis bewoond door Bernard Vonck. 10 koopen herzelaren erwtrijs achter het huis van Bernard Vonck. TE MOORSEL, Om 42 ure's middags. 5. Namens Leander Uendrickx, te Moorsel 2 koopen kanada3, 1 beuk en 4 esch, in den Abeelboscb. 6. Namens Pieter Van Wichelen, te Moorsel; 2 koopen dikke kanadas, 1 zwaren wilg, koopen olmen en 1 kerzelaar aan zijn hof. ijk Kattenbroek. 3 koopen kanadas en I esch aan eeno partij land op d' Hofsteé, wijk Kattenbroek. 7. Namens do weduwe Joseph De Gols- Moens, tc Meldert; 6 koopen kanadas op de Pachting, Moorselschebaan, aan het land in gebruik bij de weduwe Joseph Van Langen- ïoven. 8. Namens Madame alexander Liénart, te Aalst 2 koopen kanadas op de Pachting, Moorselschebaan, aan hel land in gebruik bij Henri Verhoeven. 9. Namens Pieter Van Wichelen, voornoemd 42 koopen snoei in zijnen bosch aan 't hof Texel. lu Namens Domien Muylaert, te Moorsell kanada aan eene partij land aan't bof Texel, wijk Waver 11Namens de wed. Van der Borght, te Moorsel 1 mageren olm, (2 meiers omtrek) aan hare hofstede. Waver 12 Namens den heer Cnoops, te Antwerpen 7 koopen kanadas aan du hofstede in gebruik bij Frans Vermeir, Waver. 13. Namens don heer Theophile Robyns- Coorcman, te Erumbodegom 4 koopen schoo ne eiken, waaronder 2 molenroedeu, 1 kanada en I abeel, in zijnen boscb, wijk Waver. 14. Namens de weduwe De Gols, voornoemd dikken esch, achter de hofstede van de eduwe Domien Scheerlinek, Pau^erslraat. 15 Namens Madame Liénart, voornoemd 4 koopen beuken, op de konijnaarde, nabij het hof van Gregoor Moens, aan het land in ge bruik bij Petrus Vas.enavond en andere. tö Namens den heer Louis De Coninck, te Aalst k. 5 koopen kanadas, 1 olm en i wilg in zijuen boscb, aan de hofstede van Brussel mans, wijk Snruitboek: B. n loopen kana das, op den Nuflei, nabij Sl-Sievenskapel, aan bel land gebruikt door Bonavenlura Borma. Te beginnen om 9 ure, klokslag, te Aalst- Mijlbeek, rechtover de katholieke school Paperodedries, om 12 ure te Moorsel, in den Abeelboscli, om zoo het biervoren geschreven order te volgen. De koopers zullen voor de koopsommen tijd van betaling genieten tot I Oktober 1892, mits ieder zonder onderscheid borg te stellen. De onkosten moeten gereed betsald worden.

De Denderbode | 1892 | | pagina 3