Een en ander. Revalenta Arabica. Te Antwerpen gaat het niet beter. Donderdag laatst had de Gazette van Antwerjien niet min dan zeven die/stallen aan te stippen en sedert eersten Januari wierden aan de kaaien van 5 tot 600 dief stallen bestatigd. En er is geen vooruitzicht op veran dering, op verbetering, voegt het blad erbij. Wel integendeel Vraagt men aan het Gemeentebestuur, dat In t toch de po litie zou vermeerderen en maatregelen nemen, die zouden beletten dat on/e stad in een Vrijbosch van Bar-kelant en in een Zoerselbosch worde herschapen, dan ant woordt menEr is geen geld Referendum. Wij hebben vroeger meêgedeeld dat een volksverte genwoordiger albier verklaarde dat Z. M. de koning met troonsafs'and had gedreigd. Hel feit werd van verscheidene kanten gelogenstraft. In de bezondere briefwisseling uit Brussel van 'l Handelsblad treffen wij hieromtrent 't volgende aan Hel schijnt dat bij de onderhandelingen over hel referendum, de Koning wezen lijk zoover is gegaan van troonsafstand te spreken. M. Beernaert gaf hem verslag over eene vergadering der rechterdij, en legde hem voor oogen hoe moeilijk hel zou zijn den alkeer voor die nieuwigheid te over winnen, die overigens door de linkerzij gedeeld werd. Alsdan, zegde de Koning, in eene opwelling van kwade luim. zou er mij niets overblijven dan weg te gaan. Dat zijn zijue eigen woorden. Men verzekert dat de Koning onlangs vanwege de Veraenigde-Staten aanbie dingen heeft ontvangen, voor den aan koop van Congo. Men zou hem al de kosten betalen, die hij reeds gedaan heeft en men zou ook Belgie schadeloos stellen. Men voegt er bij dat de Koning deze voorstellen geweigerd heeft. Handelsblad De Kempenaar, het invloedrijkste weekblad der Kempen, zegt dat de denk beelden van M. Nothomb algemeen stemrecht, persoonlijke dienstplicht en referendum niet die zijn van het Ketn- pische kiezerskorps. Het blad zegt rondweg dat men in de Kempen genoeg heelt van eenen Volks vertegenwoordiger die zijne persoon lijke denkwijze wil doen zegevieren, welke met die zijner lastgevers hoege naamd niet overeenstemt. De Kempenaar verneemt uit goede bron dat M. Karei de Brocqueville, pro vinciaal raadslid voor het kanton Moll, genegen is, bij de aanslaande wetgeven de kiezing der Kamer, de candidatuur aan te nemen, in vervauging van 51. Nothomb. De zaak schijnt dus reeds definitief be slist. Le Peuple, hel orgaan der socia listen te Brussel, kondigt den dood aan van Laurens Verrycken, een der oudste strijders van de roode partij. Volgens le Peuple is Verrycken zich in den dood gaan vereenigeu met de onlangs afgestorvenen De Paepe, Brismee, Van Cauberg, Wart, De Ridder en anderen. Maar zegt eens, roode kliekjannen, als volgens u, na de dood alles dood is, 'l is te zeggen, dat er van ons niets anders dan een stoffelijk overschot overblijft, dat wij geene ziel hebben, hoe gebeurt die vereeniging in den dood dan Ja, hoe kunnen de overledenen zich iu den dood met elkander vereenigen Legt ons dat eens uit. VrIJdenker»»cliool. Te St-Amandsberg bestaat eene vrijdenkers- school. Al de liberalen dropgen geldelijk bij om die school te houden si aan doch nu dat er twist is gekomen tusschen doctrinairs en progressisten, trekken de eersten achteruit. Zoo verwijten de doctrinairs aan M. Cambier dat hij geld gaf aan de kinde ren als zij niet naar de mis gingen. M. Cambier bekent zulks. Welke schoone opvoeding niet waar. De Flandre libérale maakt daarop de volgende eenvoudige bemerking M. Cambier beloonde de kinderen, die niet naar de mis gingen. Waarom verweet hij dan met veront- weerdiging aan de zusters van liet hos pitaal, chocolaad gegeven te hebben, aan de zieken die gebiecht hebben Al hetgeen hij gezegd heeft tegen de zusters, wegens een feil, tot biertoe van bewijs ontbloot, kan hij op zichzelven toepassen. Hij moet zijne artikels van het Journal de Gand maar herlezen. Hij zal daarin zien, als hij het ver geten heeft, hetgeen men van kleine be- looningen moet denken en hoe die doen wijze de vrijheid schendt en de schijn heiligheid aanleert. Recht in uw oog, mijnheer Cambier, zegt bet Fondsenblad. Zout al» geneesmiddel. Er is een tijd new eest. toeu men, uil scherts of in ernst, als heilmiddel tegen veie, zoo niet alle kwalen, hel gebruik voorschreef van cognac met zout. De belgische hoogleeraar Dr Burggraeve van Gent, weet een goedkooper middel en wil alles genezen met zout, dus zonder cognac. In zijne werken tracht hij te betoogen, dal ieder mensch, die zijne voorschriften volgt, oud kan worden. Het universeele middel legen alle kwalen, dat hij be weert ontdekt te hebben, is zout. Een goed gebruik daarvan verzekert iemand, naar hij zegt, een langen levensduur. Hij houdt staande, dal tiet bezit eener goede gezondheid niet van het toeval of van het lichaamsgestel alha gt de wetten die het menschelijk leven regelen, /ouden, volgens hem, zekere bepaalde stille natuurwerkingen zijn, en wij hebben niets anders te doen dan le zorgen, dat die zich zonder belemmering kunnen omwikkelen. Volgens zijne theorie is het zout in deze de voorm a nste regelende kracht. Is het bloed le dik, dan zal zout tiet bloed verdunnen is hel bloed te dun, dan zal zout hel versterken. De geleerde schrijver verzekert ver der, dat zout een onfeilbaar heilmiddel is legen tering en choler.i, en verhaalt, dat russiscne boeren zich eens tegen pesi/iekte hebben gevrijwaard door zout in de melkte doen. Dus leve het zout vat Beschaving J S De com mandant Mattei au Parijs, heeft een vitiioolgeweor uitgevonden. Dal geweer schijnt voornamelijk be stemd om in Midden-Afrika de vijandelijke negerstammen te bestrijden, wanneer men met hen in een gevecht geraakt waarbij lijl om lijf gestreden wordt. De uitvinder heeft voornamelijk twee moeilijkheden moeten overwinnen. Hij moest namelijk een metaal vinden dal aan de vitriool weerstond en dan moest hij de kracht van een hevigen wind over winnen, die bij een gevecht het bran dend vocht op den schutter had kunnen werpen, in plaats van op den vijand. Commandant Mattei schijnt hierin gelukt ie zijn. Leve de vooruirgang. RECHTERLIJK KRONIJK. Het hof van beroep heeft Zaterdag middag de kandidaten voorgesteld voor de plaats van voorzitter der rechtbank van eersten aanleg te Gent, opengeval len door de benoeming van den titularis, den heer De Smet, tot raadsheer bij het beroepshof. De heer Vital Van Wambeke, voorzitter der rechtbank van Oudenaarde, bekwam 11 stemmen voorde eerste kandidatuur, tegen 9 gegeven aan den heer Baertsoen, oudste onder-voorzitter der rechtbank van Gent. Voor de tweede kandidatuur bekwam de lieer De Lange, ondervoorzitter der rechtbank van Kortrijk, 17 stemmen tegen ééne gegeven aan den heer baert soen. Er was een wil briefje. De heeren Van Wambeke en De Lange werden dus eerste en tweede kandidaat uitgeroepen. Zaak Van Damme. Dins dag murgemi kwam de zaak Van Damme, van Hamme, voor de boetstraffelijke rechtbank van Dendeimonde. Op de hank der beschuldigden zaten Désiré Van Damme en twee zijner zonen. Mrs Delecourt en Mectielynck, advoka- ten te Gent Schell kens en Eyerman, advokaten ie Dendermonde, zijn met de verdediging gelast. De zaak werd in liet Fransch behan deld. De voorzitter begint met tot Van Damme te zeggen dat hij beticht is van talrijke aanslagen legen de eerbaarheid Daarop staat het openbaar ministerie recht en vraagt dat de zaak|met gesloten deuren zou behandeld worden. De heer Eyerman vraagt de openbaar heid, in het belang der beschuldigden. De rechtbank gaat in beraadslaging en beslist dal de behandeling met gesloten deuren zal plaats hebben. Iedereen bad zich aan die beslissing verwacht; er waren om zoo t<* zeggen geene toehoorders, huiten de gewone kalanten, opgekomen. Hel is le verwachten dat deze zaak ver scheidene zittingen zal innemen, en ten vroegste woensdag namiddag zal afloo- pen. STERFGEVAL. Uit Sinl-Aritelinckx meldt men het god vruchtig overlijder. van den lieer Desideer Van den Bossche, Burgemeester dezer gemeente en Lid van den Provincieraad van Oost-Vlaaaderen. De Volkskamer heeft hare werkzaamheden hernomen en hield zich vooreerst onledig niet de beraadslaging over de begrooling der openbare schuld. Allerhande nieuws. .Valat. Ongeval en ontriggeling Eene ontriggeling welke verschrikkelijke gevolgen kon hebben, had al'iier zondag lest aan den Brusselschen steenweg, aan de intrede der koopwarenstatie, plaats. Een koopwarentreiii samengesteld uit een twintigtal wagons, was aan 'l ma- nceuvreeren aan den Brusselschen steen weg. Een dezer wagons was geladen met houten ribben van 7 meters lang. Deze ribben waren met eene ketting verbon den. Bij het manoeu>reeren was de ket ting losgeraakt en een der ribben plaat ste zich d waars op de lading. £eu tiental personen bevonden zich aan den barreel. De trein kwam met vollen stoom aange reden en de rib moest onvermijdelijk tegen een der aldaar staande palen stoo- ten, dus ongelukken waren te vreezen. M Lejeu e, fabrikant van glucose aldaar wonende, bemerkte hel gevaar en riep zoo hard hij maar kon van te stoppen. Zijne noodkreten werden niet gehoord. Nu plotselings kwam de rib op den paal te recht, stootte hem omvsrre, sleepte een tweede paal meé en trol een jong meisje aan 't hoofd vervolgens viel de rib op 't wisselspoor en de wagon gela den met ribben alleen ontriggelde. Het meisje ernstig verwond viel in bezwij ming en men bracht haar naar de wo ning van M. Lejeune waar zij door den tieer Lacompte geneesheer verzorgd werd. Haar toestand levert geen ernstig gevaar op. De Vlaamsche nonnen, welke naar den Kongo vertrokken, zijn voor het oogenblik te Moauda. Vier of vijf barer zullen naar het gasthuis van Matadi wor den gezonden. Allen stellen het goed. Bende Sommer. Sommer werd nog als kind uil Duitschland naar Belgie gebracht en woonde lang te Vorst bij Brussel.Van zijn twintigste jaar af begon hij te stelen. Hij werkte voornamelijk op de spoorwegen. In 1878 werd hij te Antwerpen tot 10 jaar dwangarbeid verwezen, hij brak uit; in 1883 kreeg hij te Dusseldorf (Duitsch land) 13 jaren dwangarbeid, hij ontsnap te dan weer. In December 1889 was hij wéér te Brussel, in 1890 woonde hij te Asnières, bij Parijs, met Marie Richard,Strozensky en Hodryck; twee zijner luitenanten ver bleven dan te Brussel. In den nacht van 11 tot 12 Februari 1890 stolen zij bij den rechter Legrand, te Bergen. In Maart daarna pleegden zij vier diefstallen te Brussel. Daarna gin gen deze twee ook Parijs bewonen, waar Sommer dan verbleef, met twee meisjes, zekere Marie Ceulemans en Maria Szy- manska. De drie koppels beraamden sa men plannen. In Juli 1890 kwam Strozinski met Maria Szymauska terug naar Brussel. Sommer en Hadryck trokken met hunne gezellinnen naar den Havre in de oost- maand kwamen zij alle vier naar Brussel. Zij verbleven in het llotel Central en trok ken vervolgens naar Luik waar ;yj zich vestigden op den Orhan-boulevard op eenige meters van het politiebureel. Sommer en Hadryck, gingen altijd sa men heel den nacht uit. In den nacht van 13-14 Oogst 1890 stolen zij bij mad. wed. Rowan, in de Angleurstraat en den volgenden nacht te Lamhermoiit, bij Verviers, bij den heer Herck-Fassin. Daarop verdwijnen zij in Duitschland en gaan zich later wcêr le Parijs vesti gen. Iu Oogst en September pleegde Stro 'insky in Belgie verscheidene diefstallen met medeplichtigheid van eenen Hollan der, Koole genaamd, en die nu vastzit in zijn geboorteland Omtrent 15 Oktoher. na een speelreisje naar Parijs, steelt Strozinsky bij Mad. Meeus-Van Dessel teElsene in de Abdij straat. Hij werd den 10 December 1890 aangehouden. Maria en Stanislawa Szymanska woon den bij hem. In denzelfden tijd hadden Sommer en Hadryck eene omreis gedaan in Zwitser land en Noord-Iialie. Marie Ceulemans en Marie Richard, te Parijs gebleven, ver voegden zich bij ben te Ni/.za. Allen kwamen den 10 December wéér te Parijs juist op den dag der aanhouding van Straiizinsky. Sedert had men alle spoor van Sommer verloren. Dank aan de bekentenissen van Schi mansky, een medeplichtige die ook aan gehouden werd te Rysi l,bezit het gerecht vele kostbare inlichtingen. Tengevolge daarvan is reeds de minna res van Schimansky te Antwerpen aan gehouden. De parketten van Gent, Brussel, Ant werpen en Luik hebben een twintigtal aanhoudingsmandaten uitgevaardigd. Sommer en Sc'iimansky zijn aange houden toen zij poogden intebreken ii: een kasteel bij RouDaix. De politie heelt bestadingd dat de aan gevallene kasteelen deze waren van Isaac Holdem en mejufier Pauline Dazin, beiden bij Roubaix. Schimansky zegt dat de bende van Sommer uit een dertigtal leden bestaat onder deze zijn Slotmakers,loodgieters, glazenmakers, schaliedekkers, enz. Zij was goed ingericht. Na de rooverijen werd het goud en zilver naar Gent overgebracht, en daar gesmolten en ia staven gegoten. Antwerpen, was evenals Gent, een mid denpunt. Schimansky is 22 jaar oud en geboren in Hanover. De aanhouding. Toen Sommer gevat werd, was hij voorzien van twee geladen revolvers,een twintigtal kardoe zen, eene boor,5 Éngelsche wieken,twee vijsdraaiers, een glasdiamant, twee val- sche sleutels, een mes, een uurwerk,pen kompas, een doos bougiekaarsen, vijf doozen stekjes, e n paar handschoenen en eenen porie monnaie 3 fr. 30 centie men inhoudende. Sommer bekeut uiets en antwoordt onbeschoft. Schimansky had van zijnen kant de zokken op zich waarvan men bij alle inbraken de sporen vond, alsmede eenen geladen revolver, een pak groene zeep, eene tang, eenen beitel, een uurwerk, zes doozen stekjes, handschoenen en twee zakmessen. Schimansky heeft bekend dat zij ge reed stonden om op stelen uit te gaan toen zij aangehouden werden Naar men zegt zou de beruchte Marie Richard geene vrouw /.ijn maar een man. Meri zal eens nadere inlichtingen inwin nen betrekkelijk den burgerlijken slaat van dezen persoon. Een Turnhouter, die Brussel be woont, was de vastenavonddagen in zijne geboortestad komen doorbrengen. Na des Maandags 's avonds verscheidene her bergen bezocht te hebben, trof hij eene groep gemaskerden aan, waaronder hij eenen zijner neven meende te herken nen. Welaan, Karei, zijl gij hel f vroeg de Brusselaar. Wel ja, antwoordde hel aangespro ken masker. En zonder verdere uitleggingen werd die blijde ontmoeting en kennismaking bezegeld door het ledigen van een lekker glaasje, waarop de gulhartige Brusselaar gansch het gemaskerde gezelschap ont haalde. Nadat men zoo eenigen tijd lustig had geklonken en gedronken, leidde de ge heimzinnige troep haren gezel naar eene afgelegene plaats, en hier veranderde eensklaps het tooneel, De gansche bende viel den braven Brusselaar onverhoeds op het lijfzij ontroofden hem zijn geld, eene som van 30 tot 60 franks, trokken zijn gouden uurwerkketting aan stukken, en, lieten den laf bestolene natuurlijk verbluft on verontwaardigd, aan 2ijn lot over. Toen de man 's anderendaags bij zijnen neef, een achtingswaardig en deftig bur ger om inlichtingen ging, was deze als van den donder geslagen bij het zonder ling verhaal van zijn wedervaren, en bewees zonneklaar dat hij daags te voren niet zijne woning had verlaten. De brave bewoner van het hart en brein was het slachtoffer geworden van een der dievenbenden, welke zich niet schamen hier in klaarlichten dag de personen aan te randen en uitteschud- den. Moordpoging le St-J oost-ten-Noode. Zaterdag avond, omtrent half zes, kwam zekere L., van Laeken, bedronken in de herberg binnen van vrouw Smolders op de Marktplaats en vroeg 'oen druppel. Na dezen leeg te hebben gedronken,wilde hij vertrekken zonder te betalen, maar de bazin, die juist ook van geen klein gerucht vervaard is, begreep de zaak zoo niel en er ontstond eene worsteling. Opeens pakte L.. het stoofdeksel en sloeg de vrouw zoo geweldig op het hoofd dat deze, badend in haar bloed neêrviel. Op haar hulpgeschreeuw kwa men geburen bijgesneid en terwijl de eenen vrouw Smolders verzorgden,liepen de anderen den dronkaard na en hielden hem aan in de Zerezostraat. De toestand van het slachtoffer is zeer zorgwekkend, want de doktors vreezen verwikkelingen in de hersens. Wontergem. Zaterdag is een smartelijk ongeluk in deze gemeente voorgevallen. Karei Cornelissen van Aersele, landbouwwerkmau bij pachter De Walsche, oud 33 jaren, was aan het mest voeren met een wagen bespannen met twee peerden en werd overreden. Men veronderstelt dat de ongelukkige is uitgegleden en gevallen- De wagen liep tiem over 't lichaam en de dood was oogenblikkelijk. Cornelissen laat eene weduwe en drij mindeijarige kinderen achter. Schipbreuk. Aangaande de schip breuk van hel belgische vaartuig Brugge- Zeehavendeelt de Duinengalm van Oostende liet volgende meé Donderdag avond heeft M. Aug. Ham man, reeder, een telegram uitgangen, de droevige tijding aanbrengende, dal de sloep Brugge-Zeehaven, n. 108, stuurman Pieter Maeckelberghe, reeder M. Haeckel- berghe, gezonken was in zee. De sloep was aangevaren geweest door een onbekend schip. Het volk had redding gezocht in de boot; twee dagen en twee nachten hadden zij alzoo gezworven, zonder eten noch drinken, versteven van kou, toen zij eindelijk opgenomen wer den, in het /icht van Southwald, door d« engelsche smack J. Will, Y. H., n. 723 van Yarmouth, toebehoorende aan M. Cooper. De jongen, genaamd Frans Coopman, 14 jaar oud, zoon van Benedictus, is in de boot gestorven van koude en ombee- ringen. De Oostendsche visschers zijn in de haven van Yarmouth binnengebracht. De consul van Belgie, M. Lovewelle Blake, heeft hen doen opnemen in het zeemans huis sailors home). De ongelukkige jongen is, insgelijks door de zorgeu van M. den consul, le Yarmouth begraven. De andere mannen zijn in goede ge zondheid. Sequah is sedert Zaterdag in de stad Leuven aangekomen. Hij heeft reeds twee vertooningen gegeven in de Beriot/aal, welke hij le dien einde ge huurd heeft. Het is er nog al woelig geweest, want er waren vrel studenten aanwezig, gekomen om Sequali uil le fluiten. Tot hiertoe heeft er zich niemand aan geboden om door den wonderdokloor behandeld te worden. (l Sequali zal eene maand aldaar ver- bi blijven. J Eene schuit, geladen met 70,000 k. p tarwe, is zondag morgend op de vaart van E Charleroi tusschen Hal en Lembeek ver zonken. De Waalscbe duivenliefhebbers heb- h ben dus besloten hunne prijsvluchten in Duitschland te doen plaats hebben, daar de inki-mer.de rechten op de duiven in Frankrijk te hoog beloopen. Ook de Vlaamsche duivenliefhebbers zullen dit voorbeeld volgen. Men weet dal sedert eenigen tijd een persoon van Ellignies, (Doornik) zekere Deueubourg, spoorloos verdwe- nen was. Thans meldt men dat zijn lijk in tenen vijver bij Leuze gevonden werd. Men is stellig overtuigd dat er eene mis daad gepleegd is. Het nieuws der aanhouding van eenen dwangbeveldrager der belastingen te Luikwordt gelogenstraft. De man wordt j zelfs niet van oneerlijkheid verdacht, doch was alleen met zijne zaken een wei nig ten acutere. Eei.e dienstmeid te Hoei, die 23 jaar in denzellden post woonde, stond op trouwen. Zij wilde hare meesters niet verlaten dan op den dag der bruiloft zelf, en toen schikte zij nog de kamers, eer de bruidegom haar kwam afhalen. Toen men haar eindelijk opzocht, had zij zich op den zolder in den regenbak verdron ken. Daar de bak slechts 75 centimeters water inhield dat zij zich moeten bukken om met het hoofd onder te blijven. Zij was bij middel van een leerke in den bak geklommen. DUITSCHLAND. De onlusten te Berlijn.— Naar 't schijnt was de charivari onder de vensters van keizerin Frederik het hevigst. Men zong de Marseillaise. De keizer is bij zijne wandeling inder daad geschuifeld, zelfs kou hij op som mige oogenblikken moeilijk eenen weg banen. Hij heeft echter veel koelbloedigheid aan den dag gelegd en het eenige wat men van hem gezien heeft, was een teeken van bedanking voor eenen man, die eenen derschuifelaars eene krachtige oorveeg gaf. Eigenaardig bal. Dezer dagen is te Berlijn een bal gehouden, waaraan enkel doofstommen deelnamen. Omtrent 500 van die ongelukkige» dansten er lus tig op los, en de muziek speelde de vroo- lijkste arias,alsof er werkelijk op gedanst moest worden, terwijl toch natuurlijk geen der dansende paren er iets van hoorde. Er waren bij deze eigenaardige feeste lijkheid slechts tien niet doofstommen uitgenoodigd, want natuurlijk zijn de misdeelen hel liefst ouder elkander. GEZOND1IIED AAN ALLEN teruggegeven zonder Medecijnen, zonder purgaliezonder kosten door het aangename gczondheidsmeel, Du Barry van Londen genaamd Veertig jaren onveranderlijke goede uitslag, gene zende verstoptheden, maagziekten, slechte spijsvert- ringen, maag- en buikpijnen, slijmen, winden, zuree den, wrangheden,u hartklopping, slijraerighhedei- brakingen, spuwingen, afgang, loop, kolieken, leering, hoest, asthma, verkoudheid, beklemdheid, duizelig heid, benauwdheid, blocdsopdrang, zenuwkwalen, sla peloosheid, droefgeestigheid, suikerpis, zwakheid uiti geputheid, bloedarmoede, bleekzucht, al de ontstelte- nissen, der borst, keel, adem, stem, loozen, Mass iever, nieren, ingewanden, slijmvlies, hoofd eD bloed als ook alle ontstekingen en alle koortsachtige geur bij het opstaan, of na zekere gevaarlijke schotels, ajuin en ook z. of sterke dranken, zelfs na den tabak, 't Iu bovendien het voedsel bij uitmuntendheid dat alleen ter in gelukt alle de ongevallen der kindsheid te on- wjjken. ïOO.OOO genezingen jaarlijks eronder be grepen deze van Z. M. Keizer Nicolaas, van wijlen Z. H. Pius IX, van dame de hertogin van Castlcstuart den hertog van Pluskow, dame de markiezin de Bré- han, lord Stuart de Uecies, pair van Engeland, M. de geneesheer professor Routh enz, enz. Genezing S. 63,476 de E. H. pastoor Compar- van 18 jarige maagziekte, slechte spijsverteering maag- en zenuwpijnen,zwakheid en nachtelijk zweten N. 90,625. Avignon 18 April i876. De Keva- lenta van Du Barrv heelt mij op 6i jarigen ouderdom geuczen van 20 jaren verschrikkelijk lijden. Ik was van de verschrikkelijkste benauwdheden aangedaan, zoodanig dat ik geene beweging meer kon maken, noch mij aanklecden, noch outkleeden, met maagpij, nen dag en nacht en akelige slaaploosheden. Tegen ale deze kwalen, waren alle remedién even krachten loos gebleven, de Revalenta beeft mij volkomen gereed Borrel, geboren Carbonnettjr, Bessemstraat, N 1. Genezing N- 98,614. Sedert jaren leed ik aan verlies van eetlust, aan slechte spijsverteering, aan aandoeningen, van het hart, der nieren, der blaas, aan zenuwprikkelingen en langmoedigheid alle d< ze kwalen zijn verdwenen onderden weldoendeninvloed van uwe goddelijke Revalenta. Leo Peyclet, onder wijzer le Eynan^asi Frankrijk.) N» 31,-292. Dame Marie Joly, van vijftig jaren verstoptheid, indigestie, zenuwaandoening, slaaploos heul, asthma, hoest, winderigheid, krampen en bra kingen. N* 46,270 M. Roberts van eene longver- teering, met hoest, spuwen, verstoptheid en loofheid van 5 jaren. N. 40,522 M. Baldwin, van de vol- komenste uitputting, werkeloosheid der blaas eu der ledematen ten gevolge van overdaad der jeugd. M. Gauthier, te Luzarches van eene hardnekkig- vers optheid, verlies van eetlust, verkoudheid en brone chitis. De vrouw van den heer Meier van Volvie, van een longontsteking met bloedspuwing en bardnekkigen hoest. Verslag van geneesheer Routh, opperhcelmcesttr van 't vrouwen- en kinderen hospitaal den Sama-itaan te Londen. Natuurlijk rijk aan onmisbare beslanddee- en voor het bloed om de ontwikkeling en het behoud te verzekeren van het hoofd, der zenuwen, van 't vleesch en der beenderen. De Revalenta is het voedsel bij uitmuntendheid welke alleen voldoende is om den vooruitgang vaa de kinderen cn der zieken van allen ouderdom te verzekeren. Vele vrouwen en kinderen ver kwijnende door uitmergeling en wel bewezene wakheid zijn door de Revalenta volkomen genezen e-eest. Voor de Ijjders, aan teering en achitis is sjj ar oordeeli dan de levetmn.

De Denderbode | 1892 | | pagina 2