ü'iTiziiEnsr KEN HUIS ZAAILANDEN WOONHUIS Duitschland. ji?h H OF STEDE Openbare Verkooping Elyseum genoodigd worden, op den dag der aankomst van den tsaar. De Kamers zullen plaats nemen in de groote feest- galerij waar de tsaar hen zal bezoeken. Bij dit bezoek zullen alleen de president en de ministers aanwezig zijn, om goed de plaats af te teekenen van bet parle ment in de frausche grondwet. M. von Mohrenhcin heeft maandag aan den kardinaal-aartsbisschop van Pa rijs geschreven, om hem te melden dat hij met hem verlangde te beraadslagen over de reis van den 'tsaar. Kardinaal Richard heeft zich naar het ru- sisch ge- flmtschap begeven. De onderhandeling betrof vooral het bezoek vau den tsaar aan de Notre Dame en de ontvangst van den kardinaal in het gezantschap. Het leggen van den eersten steen der Alexander III brug zal zeer plechtig ge beuren, 10,000 uitnoodigingen zullen worden uitgegeven. Truweel en hamer, voor de plechtig heid bestemd, en die aan den tsaar zullen geschonken worden, zijn reeds bij oenen goudsmid besteld. De hamer zal in gepo lijst staal zijn met gouden sieraden de hecht zal in ivoor zijn. Aan den eenen kant zal het woord Pax, aan den anderen Bobur gegraveerd zijn. De truweel is geheel in goud en verbeeldt het schip der stad Parijs op de Seine, met het devies Fluctuat nee mergitur. Eene groote muzikale plechtigheid zal te dezer gelegenheid plaats hebben. Men spreekt van eene verrassing. Het is niet onmogelijk, daar het niet absoluut tegen de russische etikette ingaat, dat de tsaar op een der feesten zal verschijnen in zwart habiet met de eereteekens der Eerelegioen. De russische vorsten verlaten Balmoral zaterdag aanst., ten 10 uren 's avonds. In de rijschool houdt men zich thans bezig met het kiezen der peerden, die de tsaar en zijn gevolg zullen berijden. Men neemt proeven om ze aan trommels, trompetten en ander gei ucht gewoon te maken. Volgens Gaulois zou er te Versailles eene vertooning plaats hebben om den tsaar drie fransche kunstenaars te laten bewonderen, namelijk Sarah Bernhardt, Réjane en Coquelin aitfé. Zullen de ar- tisten van de Comédie Fran$aisc met hen willen spelen? Het nieuws is officieel, maar het stuk is nog niet gekozen. Admiraal Gervais, die als ordonnancie- officier aan den persoon der keizerin moet gehecht worden, heeft zich door eenen val aan het been gekwetst. Toch zal hij naar Parijs reizen, zegt meu. Vreeselijk rijtuig ongeval. Uit Grenoble wordt gemeld dat zondag avond, rond 6 ure, een ongeluk is gebeurd, 'twelk het leven gekost heeft aan M. Poulat, maire van Grenoble, algemeen raadsheer vanlsère. M. Poulat keerde terug van zijne elec- trieke fabriek op den Vence-bergstroora te Saint-Egreve,waar werkliê bezig waren met het doen van herstellingen, noodza kelijk gemaakt door het wassen der wa ters. Ter plaatse Chemin du pont de l'Ouelle, op den weg van Choix, gekomen, schrikte het pcerd door den val van eenige stee- nen, viel en sleepte het rijtuig met de inzittenden mee in de 15 meters diepe ravijn der Vence. feM. Poulat viel onder het peerd en M. lureau onder het rijtuig. M. Bureau kon zich losmaken en liep om hulp naar la Monta, maar toen men ter plaats kwam wasM. Poulat verstikt ouder het gewicht van zijn peerd. De toestand van M. Bureau zelf is on rustwekkend. M. Poulat was 50 jaar oud. De storm. Schade. Schipbreu ken. De storm van zatordag heeft in I eheel Frankrijk veel schade aangericht. die oogsten die nog buiten stonden, heb ben vreeselijk geleden. Eeuwenoude hoo rnen zijn uitgerukt en gebroken. Van de kusten worden vele zeerampen gemeld .UitSables- d'Oloune seint men het ver gaan van de Perelie,gestrand te Minimes. Van de Ave Ma- ris Stella werd een kajuit jongen en eene boot over boord geslagen. Aan boord van de Gauloise zijn twee man verdwenen. Er ontbreken nog een tiental booten. Uit Brest wordt gemeld dat talrijke schepen aldaar^zijn binnengeloopen,meer of minder beschadigd door den storm. De Belgische stoomboot Belgique, van Ant werpen naar Bayouue varende, moest insgelijks te Brest binnenloopen met be schadigd roer. De visscberssloepen Saint-Pierre eu Notre-Dame de la Clarté zijn vergaan op de westkust van 't eiland Iioédic. De be manning der beide vaartuigen is gered. De Hortense Rosalie is gezonken voor Chassiron. Van de vier opvarenden zijn er slechts 2 gered. Vele visschcrssloepen zijn binnengeloopen, die mannen verloren hadden. De stoomboot Magdalenanationaliteit onbekend, is op 300 meters in volle zee van de kust gezonken. Men heeft geen nieuws van de bemanning. Uit Guilvinec komen droevige tijdin gen Zes booten uit die haven, met 43 tot 45 man aan boord, zijn nog niet terugge keerd. Men heeft het zeil van een dier booten op het water drijvende gevonden. De visschersbevolking verkeert in den grootsten angst. De visschcrssloep Aftranchi,\v&n Quim- per, word door den patroon van de Vélo- cipide geheel ontredderd gezien bij Belle Isle. Men denkt dat zij met man en muis is vergaan, in dou nacht van den 23 tot 24 september. Te Havre is een jongeling, die te dicht bij de zee kwam, door de golven meege sleept. Het weêr is nu kalmer. Door bijlslagen vermoord. Te Montcol, bij Aix-les-Bains,is eene moord poging gepleegd op de vrouw Léger, ge boren Cristyn. De schedel van het slachtoffer is open- gekapt en toch hopen de geueesheeren naar te redden. Diefstal schijnt de drijf veer der misdaad te zijn. Volgens een later bericht is de vrouw tot bewustzijn gekomen en weigert zij ha ren moordenaar te noemen. Er is een onderzoek geopend. Een woestaard. Een vreeselijk dra ma wordt uit Hohenkirch, Pruisen, ge meld. De zoor. vau pachter Sc hlaack, die reeds herhaaldelijk mot het gerecht had af te rekenen, vernam dat een gebuur, zekere Templin, veel geld had ontvangen. Vrijdag ging hij bij Templin, die nog te bed lag en vroeg hem een vlegel ter leen. Deze, die niets kwaads vermoedde, stond op om hem te geven, maar ontving van Schlaack onmiddellijk een aantal slagen met eenen hamer op het hoofd, zoodat de man bewusteloos neêrstortte. Daarop eischte hij van vrouw Templin het geld. Deze gaf het maar liep aan stonds naar een gebuur om hulp te halen. De moordenaar volgde haar en doodde haar met hamerslagen, op den dorpel der woning van zekere Zabel, waar zij hulp wilde vragen. Zabel, die haar ter hulp schoot, werd insgelijks zoo zwaar met den hamer ge slagen, dat hij zaterdag gestorven is. Intusschen was Templin, die vreeselijk gekwetst was, tot zichzolven gekomen en zich gaan verbergen in een aardappelen veld. Schlaack is aangehouden. Zie notariëele Annoncen op de Aide Bladzijde. Door uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwersalem, Beestialen, Strooi, Brandhout, Mest en Vruchten te velde te Nieuwerkerken, Laar. Deurwaarder Alfr. MAHIEU,te Aalst, zal op Woensdag 28 October 1890, om 9 uren voormiddag, ten huize van J.-B. De Boeck, te Nieu werkerken, Laar, open baarlijk verkoopen 1 schoone kalfveers, 1 koei, 1 os, eeuige hoenders, verscheidene koopen mest, akkeralem, raapmolen, snijpaard. melkkuip. keern, melktobbens, teelen, bakmouillie, kruiwagen, beerkuip, balan ce met gewichten, koperen zijg, ijzeren en koperen marmiet, tafel, beddekoets, een groot deel ongedorschen graan, eene groote hoeveelheid zaadstrooi,brandhout, en meer andere voorwerpen. Alsook 30 aren 15 centiaren loof en 12 aren 30 centiaren beiteraven te velde. De koopen tot en met 5 franken moeten met gereed geld betaald worden verders op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits te stellen goede en gekende borg. Openbare Verkooping van TE AALST, Nieuwstraat en Gentschestraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag, in het open baar verkoopen, de volgende Huizen te weten STAD AALST. Eerste koop. Een schoon Huis, zijnde de herberg genaamd -Café Minard» hebbende Winkelplaats groote Billard- zaal, achtergebouwen overdekte bolle- baan, koer en hof, gestaan en gelegen in het begin der Nieuwstraat, nabij de Groote Markt, geteekend N° 3 en geka dastreerd wijk A, nummers 271 en 272, met eene grootte van 3 aren 80 centiaren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het huis van Madame Druck, van de andere zijde of westwaarts aan het huis van M. Leon Van den Hende en van ach ter aan M. Modeste De Mette. Bewoond door den heer Emile Druck, aan fr., 1200 's jaars. Slechts ingesteld fr. 15000,00 Tweede koop. Een Huis met grond achtergebouwen en lochting ten voor hoofde in de Gentschestraat, (Nieuw- straatpoort,) geteekend N* 95, en geka dastreerd wijk A, nummer 2098h, hou dende van de eene zijde of oostwaarts aan een huis van den heer Aloïsius Mertens en verders aan den hof van den heer De Mulder en Zuster, ten zuide aan de kassei van de andere zijde of westwaarts aan het huis en hof onder den 3D koop en ten noorde aan den 4n koop. Bewoond door Alfred Van Langenhove, aan fr. 16,50 per maand. Derde koop. Een Huis met grond, achtergebouw en Lochting ook ten voor- I hoofde in de Gentschestraat, (Nieuw- straatpoort), geteekend N° 97, en gekada streerd wijk A, nummer 2098o, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan den 3n koop ten zuide aan de kassei, van de andere zijde of westwaarts aan een huis en hof van den heer Monfils en ten noorde aan den volgenden koop. Bewoond door Cornelius Van der Poor ten, aan 3 fr. per week. 2® en 3e koop te zamen slechts ingesteld fr. 4000,00 Vierde koop. Twee werkmanshuizen met grond, in de Duivekeetstraat, getee kend N' 4 en 6, en gekadastreerd wijk A N" 20981 en 2098k, palende oostwaarts aan den hof van den tieer De Mulder en zuster, ten zuide aan de lochting van de koopen 2 en 3, westwaarts aan den hof van een huis, behoorende aan den heer Monfils, en van voren of ten noorde aan de straat. Bewoond door Ludovicus Meert en Camillus Eibers, te zamen aan fr. 3,50 per week. Slechts ingesteld fr. 2500,00 Derde en laatste Zitdag VRIJDAG 2 OCTOBER 1896, ten 4 uren namiddag,ter herberg genaamd Het Hof van Weeuen bij den heer Adolf De Ghendt, te Aalst Boterstraat de overdekte markt. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Molendries. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met winst van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Een Huis en Grond, te Aalst, ten voor hoofde aan den Molendries, geteekend n° 11 en gekadastreerd wijk A, nummer 672, houdende van de eene zijde of oost waarts aan het huis van jufvrouw wedu we Singelyn, van de andere zijde of west waarts aan een huis van den heer Notaris Eeman en van achter ook aan het huis van den heer Eeman. Bewoond door jufvrouw weduwe en kinderen Arents, aan 276 fr. 's jaars. Slechts ingesteld fr, 2600,00. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 25 September .fiQA Verblijf, id 9 October löy0. Ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd De Klok, bij den heer Egidius Eylenbosch, te Aalst, aan de Hopmarkt. Openbare verkooping van eene behuisde Boomgaard en Lochting te ERPE, Edixvelde. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Eene behuisde Hofstede, Boomgaard en Lochting, gestaan te Erpe, Edixvelde, groot volgens meting 50 aren, 27 centia ren, palende oost vrouw weduwe en kin deren Jan De Moor-De Ryck, zuid juffrouw De Schaepmeester, west het Baantje en daarover den Arme van Nieuwerkerken en noord de Straat. Gebruikt door M. Desideer De Smet, te Erpe. Voorschreven Eigendom is verdeeld in 5 deelen met rechte lijn van het noorden naar het zuiden. Eerste deel. Een perceel Boom gaard ten weste, groot 8 aren, 25 cen tiaren. Boomprijs fr. 65. Tweede deel. Een perceel Boom gaard neven voorgaande, groot 8 aren, 57 centiaren. Boomprijs fr. 20. Derde deel. Een perceel Hofstede- grond met de gebouwen van Woonhuis, Poort, Bakoven en Stalling er op staande, groot 14 aren, 90 centiaren. Vierde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 8 centiaren. Boomprijs fr. 30. Vijfde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 45 centiaren. Boomprys fr. 35. ZITDAGEN Instel Maandag 5 0(,lober 1896 Verblijf Maandag 19 ucl0Der 18yb> telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Benjamin Hof- felinck, te Nieuwerkerken, Edixvelde. Openbare Verkooping van goede MEERSCII, BOOMGAARD EN LOCHTIXG te Erpe en Nieuwerkerken. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met tusschenkomst van den Notaris VAN DE VELDE te Lebbeke, namens wien het behoort en met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, aan de Meireslraat, (Groote Kapel), bekend bij kada ster wijk G. nummer 497 2bis, groot 28 aren 80 centi aren, palende oost den heer Isidoor de Saedeteer, zuid de Meireslraat, west de erven Moyersoen cn noord de erven Dc Wint. Boomprijs fr. 90,00 Gebruikt door M. Jos. De Moor, te Nieuwerkerken Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Boschveld, gekadastreerd «ijk C, nummer 962, groot 20 aren 20 centiaren, palende oost den heer baron Betbune, zuid de erven Danrn boom, west dc erven van den lieer Frederik De Saedeleer eu noord den Arme van Meire. Gebruikt door M. August Vau Landuyt, te Nu uwer- kerkèn. Derde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, bekend bij kadaster wijk C. nummer 1048, groot II aren 20 centiaren, palende oost de erven Coppens, zuid jufvrouw weduwe Gull- lelmus Ulrys-Van Vaereubergh, west en noord bel baantje of het geschecd met de gemeente Erpe. Boomprijs fr. 450,00 Gebruikt door M. Domien Dc Kegel, te Nieuwer kerken. Vierde koop. Een perceel Boomgaard, gelegen te Nieuwerkerken, Edixvelde, bekend bij kadaster wijk G, nummer 1047a, groot 10 aren,80 centiaren.palende oost den heer Domien De Kegel eu koop 5 hierna, zuid M. Karei Van Vaerenbergh, west de rede en noord jufvr. weduwe Guillelmus Bleys-Van Vaerenbergh. Boomprijs fr. 12,00 Gebruikt door M. Frans Van Gaeckenberghe, te Aalst. Vijfde koop. - Een perceel Lochting, gelegen le Nieuwerkerken, Edixvelde, gekadastreeid wijk C, nummer 1037c, groot 8 aren 46 centiaren, palende oost de kassei, zuid de heereu Domien De Kegel, Philemon Boelaerl en Kaiel Van Vaereubergh, west koop 4 hiervoren en noord Domien De Kegel voor noemd. Gebruikt door MM, Franciscus Roelandl en Rerni Callebaut, le Nieuwerkerken. Zesde knop. Een perceel Laad. te Nieuwerker keu, Edixvelde. bekend op 't kadaster wijk C. nummer 835. groot 17 aren 87 centiareu, palende oost juf vrouw Van de Velde, zuid de baan en daarover den Ariu.! van Nieuwerkerken, wcsl jufvrouw Angelique Boelaert en noord voornoemde jufvrouw Van de Velde. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen le Nieuwerkerken, Streek, gekadastreerd w jjk C.nummer 911, groot 11 aren 40 centiaren, palende oost den heer l'aetens. zuid jufvrouw Angelique Boelaert,west jufvrouw Van de Velde en noord de straat. Gebruikt door M. Philemon Boelaert, te Nieuwer kerken. Achtste loop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, Streek, bekend op 't kadaster wijk C, nummer 92Ibis, groot 14 aren 10 centiaren, palende oost jufvrouw weduwe cn kinderen Van Landuyt,zuid de stiaat, west jufvrouw «eduweGuillelmus Bleys- Van Vaerenbergh en noord dc erven De Wint. Negende en laatste koop. Een perceel Land, gelegen Ie Nieuwerkeiken, Groot Broeckveld. gekada streerd wijk C, nummer 1074b bis, groot 15 aren 60 centiaren, palende oost jufvrouw weduwe Guillelmus Bieys-Van Vaerenbergh, zuid de erven Langendries, west voornoemde jufvrouw weduwe Bbys eu noord mijnheer Baetens Gebruikt door M. Karei Vau Vaereubergh, te Erpe. ZITDAGEN Instel, Dijnsdog 0)o t Verblijf, Dijnsdag 20) °ctob- 1800 telkens om 2 uren nanoen ter herberg Den Gouden Leeuw, bjj den heer Joseph Van den Eeckhaut, te Erpe, Dorpplaats. De Notaris Breckpot, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Stad Aalst. 1° Een Huis in de Pontstraat. Be woond door Mr Weymeersch, aan 425 fr. 2° Een Huis nevens voorgaande. Bewoond deer Mad. wed" Van Cauwen- bergb, Q**n 431 fr. 3° Een Huis hoek der Poni- en nlap- straat. Onbewoond. 4° Een Huis in de Klapstraat. Be woond door de kinderen Van Nuffel. 5° 30 aren, 60 centiaren Land, in de Bergemeerschen, sectie F, nummers 863 en 864. Gebruiker Mr De Leeuw. 6° Eene hoveniers hofstede, in de Berge- straat, sectie F, nummers 729b en 733d, groot 1 hectaar, 44 aren, 70 centiaren. Verdeeld in 5 deelen. Bewoond en gebruikt door Van Ysewyn en Fr. Sonck, aan 436 fr. 7° 84 aren, 32 cenliaren Land op Spits- veld, Mijlbeke. Gebruiker Frans Van Langenhove. 8° 46 aren. 50 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, nummer 769d. Onverpacht. 9° 46 aren, 50 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, 769c. On verpacht. 10° 1 hectaar, 20 aren, 80 centiaren meersch in de Bergemeerschen, sectie F, nummer 770. Onverpacht. 11° 29 aren, 80 centiaren bosch in de Bergemeerschen, sectie F, Nr 773. Onverpacht. 12° 1 hectaar, 28 aren, 30 centiaren beplanten meersch in de Bergemeerschen, sectie F, num. 772. Onverpacht. 13° Eene hoveniershofstede, Brussel- schensteenweg, groot 95 aren, 50 centi aren.Bewoond en gebruikt door Joseph De Witte. Verdeeld in 3 deelen. 14° 36 aren, 70 centiaren land nevens voorgaande hofstede. Gebruikt door den zelfden De Witte. 15° Eenen eigendom bevattende woon huis, stoom- wol- en katoenweverij en garenbleekjrij, stoommachien en ketels, aan den Brusselschen steenweg, groot volgens meling 83 aren, 34 centiaren. Het fabriek en grond daarachter gebruikt door Mr Emile de Cocquéau-Leirens aan 1000 fr. 's jaars boven de contributiën, en het overige onverpacht. Verdeeld in 18 deelen. 16° 34 aren, 98 centiaren bouwgrond aan de Saskaai, in de Eilandstraat, met een huis daarop, bewoond door Egidius Spitaels, aan 104 fr. 's jaars, 't overige onverpacht. De bouwgrond verdeeld in 30 deelen. Qemeente Kerkxken. 17" 22 aren, 40 cenliaren land in den Boekent, Houdsbroeck, sectie A, num. 3. Gebruiker Fr. De Wilde. 18° 27 aren land op den Houdsbroeck, sectie A, nummers 11a en 11b. Gebrui ker Dom. De Neef. 19° 9 aren, 70 centiaren land op het Smesveldeken, sectie A, nummers 104 en 105. Gebruikster wed® Bellens. 20° 1 heet., 52 a., 67 c. meersch en bosch in den Boekent, sectie A, num™ 62 tot 66. Verdeeld in 5 deelen. Gebruiker» wedc Cobbaert en andere. 21° 11 aren, 80 centiaren, tuin landweg op den Neuken, sectie A, num1' 509a en 509bis. Gebruikers kinderen Domien De Troyer. 22° 12 aren. 20 centiaren bosch op Landlede, sectie A, num" 211 en 212. Gebruiker Camille Scheerlinck. 23° 13 aren, 30 centiaren land op Land lede, sectie A, nummer 222. Gebruiker Petrus Vonck. 24° 45 aren, 40 centiaren land op den Moerkauter, sectie A, nummers 299, 303 en 304. Gebruikers Charles Ghysels en J.-B. Sonck. 25° 27 aren, 27 centiaren land en meersch op den Moerkauter, sectie A, nummers 25<)a en 251. Gebruiker Elias Coppens. 26° 13 aren, 30 centiaren land op den Moerkauter; sectie A, nummer 252. Gebruikers Charles en Alox. Taelman. 27° 27 aren, 90 centiaren land op den Moerkauter, sectie A, nummer 287. Gebruiker Elisius De Neef. 28° 12 aren, 20 centiaren land op den Moerkauter. Gebruikster wed* Van Impe. 29° 18 aren, 45 centiaren land op Boekent veld. Gebruiker Petrus De Pelsmaeker. 30° 7 aren, 23 centiaren tuin in den Boeckent op Bergveld. Gebruiker Frans Vy verman. Gemeente Haaltert. 31° 13 aren, 50 centiaren land op het Nederlarenveld, sectie A, nummmer513A. Gebruiker Ch.-L. Eeckout. 32° 34 aren, 70 centiaren land op Bran- legemveld, sectie C, nummers 706a en 706b. Gebruiker Frans De Wilde. 33° 24 aren, 50 centiaren land op Willekensborre, sectie C, nummer 894. Gebruiker Petrus De Pelsmaeker. 34° 27 aren, 20 centiaren land op Holbeekveld, sectie C, nummer 1118. Gebruiker Modest Scheerlinck. 35° 31 aren, 80 centiaren land en meersch op Holbeekveld, sectie C, numm" 1125 en 1126. Gebruikster wede Marti- nus De Smet. 11 aren, 70 centiaren land op Fierensveld, sectic C, nummer 1156bis. Gebruiker Frans De Jaegher. 37° 32 aren, 30 centiaren land, Drooge- eide, sectie C, nummer 1216. Gebrui ker Ch. De Schrijver. 38° 12 aren, 70 centiaren land op Nederlareveld, sectie A, nummer 424a. Gebruiker Frans Van Cauwenbergh. Gemeente Aygem. 23 aren, 80 centiaren meersch in den Volckaert, sectie A, nummer 1404. Gebruikster wed® J.-B. Van der Stockt. Gemeente Steenhuffel. 40° 74 aren, 20 "ezilarüc land on r"ee^scb, IRiaoosschen, sectie B, nummer 308. Verdeeld in 3 deelen. 41* 55 aren, 60 centiaren op den Peertsberg, sectie B, nummer 294e. Ver deeld in 2 deelen. Deze twee laatste koopen gebruikt door de wed® Verstraeten. Instel, Maandag 5) 0ptober ao™ Verblijf, - 19) öcloüer 18y6' om 9 uren voormiddag, voor de goederen gelegeD te Aalst, en voor de andere goederen om 2 uren namiddag, te Aalst in St-Lieven - bij M. Victor Van den Eynde, aan de Groote Kerk. OPENBARE VERKOOPING van een Bouwgrond en Land TE BURST en BAMBRUGGE. De Notaris VAN DEN BOSSLHE verblijvende te Her/ele, zal, namens wien het behoort, openbaarljjk verkoopen Gemeente Burst. Eerste koop. Een Woonhuis met Stallinf en Grond, gestaan en gelegen te Burst, aan de Plaats, groot ongeveer I aar, 33 centiaren, palende noord ea oost lienri Van der Slraeten Ie Burst, als naakten eigenaar, zuid de straal naar dc Statie en west Camiel De Vuyst. Tweede koop. 3 aren, 7 centiaren Bouwgrond, gelegen te Burst, langsheen den steenweg van Aalst naar Audenaarde, deel van nummer 395c, der sectie A, palende noord voormelden steenweg, oost Henri Van der Slraeten voornoemd, als naakten eigenaar, zuid Camiel De Vurst voornoemd en west den volgen den koop. Derde koop, 3 aren, 7 centiaren Bouwgrond, gelegen te Burst, nevens voorgaanden koop, deel van nummer 395c, der sectie A, palende noord den steen weg van Aalst naar Audenaarde, oost k«op twee hiervoren, zuid Camiel De Vuyst voornoemd en west den volgenden koop. Vierde korp. 3 aren, 7 centiaren Bouwgrond, gelegen te Burst, nevens voorgaanden koop, deel van nummer 395c, der sectie A, palende noord den steen weg van Aalst naar Audenaarde, oost koop dry bier voren, zuid Camiel De Vuy»t voornoemd en west den volgenden koop. V(jfde koop. 3 aren. D centiaren Bouwgrond, gelegen te Burst neven voorgaanden koop. deel van nummer 3'. 5c, der sektie A; palende noord den steenweg van Aalst naar Audenaarde, oost koop 4 hiervoren, zuid cn west C. De Vuyst voornoemd. Gemeente Bambrugge. Zesde koop. Eene partij Zaailand, gelegen te Bambrugge. aan De Landsheerestraat, bekend hg kadaster sectie A. nummers 6i3, 636 en 625a, voor eene grootte van 37 aren, 10 cenliaren, palende noord Eduard Benneboog en Livinus Van Kerckhove, oost de weduwe Schouppe, zuid Frederik Sienaerl, west voornoemden Eduard Renueboog en De Landsbeere- straat. Gebruikt door Eduud Renneboog, te. Bambrugge, mits 70 fr. 's jaars tot 24 December 1896. Boomprijs 75 fr. Zevende en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen slsvoren te Bambrugge, aau de Landsheer»- straat. bij kadaster bekend sectie A, nummer 636a, met eene grootte van 7 aren, palende noord de kinde ren De Paepe als gebruikers, oost en zuid de erven De Paepe en west den los. Gebruikt door Verbraekel. te Bambrugge, mits 12 fr. s jaars tot 24 December 1896. Boomprgs 25 fr. EENIGF. ZITDAG: Donderdag 8 October 1890, om 3 uren namiddag, ter herberg van Henri Van der Slraeten. te Burst, op de Plaats.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3