HOFSTEDE HOFSTEDE HOFSTEDE EEN HELS Oostenrijk. ^fTTË'iaTËT''" Nieuwe Belgische Illustratie Nieuwe Vlaamsche Illustratie ill A I S O i\ St. Marten St. Nikolaas. M. Meganck-Roggeman, "BERICHT? Henri DeClercq-LeClercq, TE KOOP Louis Dfi NAEYER, EAU MINERALE. Bel Val Govaebt Alné, Drogerij DE KEMEL TueywanS'Druck, Photographie A. Palatzky AELST Stad Aelst. VEE- PAARDENMARKT Stad Aelst. Militie. Meersch en Land, Overjarige Panden I1UISMEUBELS perceel LAND HOFSTEDE Openbare verkooping VEND1TI E Op bepaal ke tijdstippen zullen in elke streek vergaderingen gehouden worden ter beraadslaging over de katholieke be langen. Ieder jaar zal een nationaal katholie kencongres bijeenkomen, dat alle denk beelden eu plannen zal vereenigen en waarvan de gemeenschappelijke pogin gen tot verbetering van den toestand der katholieken zullen strekken. Aan eene commissie door het bestuur van het congres aangewezen, is opgedra- fen de noodige stappen te doen, om de oven beschreven inrichting tot stand te brengen. In het laatst van 1897 zal een nationaal Katholiekencongres voor het eerst bijeenkomen, te Parijs. Socialisten in de Icerk. Te Armeu- tières, waar door paters redemptoristen eene missie gepredikt wordt, zijn een 200-tal socialisten in de kerk van het H. Hart gedrongen. Een van hen hoeft, na het sermoen, het woord gevraagd. Men weigerde hem natuurlijk op den preek stoel toe te laten. Hierop begonnen de socialisten de Mar seillaise te zingen, de Internationale enz. Er ontstond een gevecht dat aanhield tot de kerk ontruimd was. Diana Vaughan. Sedert eenigen tijd gaf eenZwitsersche priester, M. Johan Künzle, te Feldkirch eenige schriften uit, die voor doel hadden aan het publiek de geheimen der vrijmetselarij te doen ken nen, onthuld door miss Vaughan. Die schriften maakten veel opschud ding. Toen men begon te twijfelen aan het bestaan van miss Vaughan verklaar de M. Künzle er stellig aan te gelooven. Zondag liet de eerweerde priester de volgende meedeeling verschijnen in de Tiroler Stiurnen Sedert twee jaar reeds deelden de dagbladen tijdingen meè betrekkelijk Diana Vaughan. De voornaamste anti- vrijmetselarij-bladen begroetten die ont hullingen iedereen, zelfs hooge digni tarissen, wiens namen wij hebben mee gedeeld, hielden hare bekeering of haar bestaan voor onbetwistbaar. Toen een schrijver van weerde ons een boek aanbood, getiteld De geheimen der Helaarzelden wij niet het te aan- veerden, en uit te geven eu er te goeder- trouw de bescherming van aan te nemen. Sedert dien hebben zeer verlichte perso nen bewezen dat alles betrekkelijk Diana Vaughan onzeker is. Wij verzooken dus onze lezers alles wat Diana Vaughan betreft, als twijfel achtig te aanzien, tot dat Rome, dat een onderzoek over de zaak bevolen heeft, er anders over beslisse. Dientengwolge schorst M. Künzle, onmiddelijk de uitgave der brochuur, al hoewel er veel in meegedeeld wordt dat echt is. Maar zelfs indien slechts 't tiende gedeelte valsch is, wil hij het niet meer verspreidon. Ziedaar een man die eerlijk bekent dat bij zich bedrogen heeft. Bij die verklaring voegt M. Johan Künzle een bericht, waarin hij zegt Van heden af neemt Mgr Johan Pruner, kanonik van Eichstcdt, Beieren, het alge meen bestuur van de paters der Aanbid ding, alsook de redactie der Eucharistia. Wij hebben ons vaderland en onze plaats verlaten, uit liefde voor de vereeniging. Maar ingevolge de onvoorzichtige hou ding, die wij hebben aangenomen in de zaak Vaughan, hebben wij de vereeni ging in gevaar gebracht. Wij offeren dus met vreugde onze plaats op. Aan al dege nen, die ons tot hiertoe geholpen hebben, zeggen wij God vergclde hot u, en wij verzoeken hen ons hunne gunst niet te onttrekken voor den Pelicandien wij behouden, alhoewel wij ook in dit blad gedwaald hebben ten opzichte van de Vaughan-kwestie. Feldkirch, 18 October. Johan KÜNZLE. 3 fr. 60, per jaar of Deze premiën moeten in elk huishou den welkom zijn want zij verschaffen een aangenaam tijdverdrijf en vormen elk af zonderlijk op het einde van 't jaar een schoon, groot boekdeel van 416 bladzij den, gevuld met duizenden schoone pla ten ou goed verzorgde lectuur. Dat voordeel in prijs, mag dus wel als eene zeldzame en voortduurende premie aanzien worden voor onze lezers, daar de inschrijvingsprijs voor de niet-geabon- neerde fr. 10 bedraagt. Om elke week geregeld eene of bei de Illustraties te ontvangen, moet men slechts het inteekenbewijs op onze vierde bladzijde behoorlijk invullen met naam en adres, men gelieve ook aan te duiden welke Illustratie ofwel men beide Illustraties begeert en dit naar ons bureel zenden of aan onze gazetdra gers meegeven. Leest in de Nieuwe Belgische Il lustratie, Weergekeerd boeiende schetsen uit het leven. Men verzuime ook niet do roman Dr Nikola te lezen, voorkomende in de Nieuwe Vlaamsche Illustratie, hij is belangwekkend en aangrijpend tot het einde toe. PROEFNUMMERS gratis eu franco. De reeds verschenen nummers zijn verkrijgbaar ten bureele van De Den- derbode. n DE COMMERCE BELGE demaude un agent serieux pour la vente de vins en fflt et en bouteilles. Réponse H. G. L. Namur, Bureau restant. Grooie uitstalling van kinderspeelgoed en geschenkwaren, allergrootste voorraad van allerlei kostelijk eu goedkoop speel goed aan de voordeeligste prijzen; bijzon dere voorraad van pippen, velocipeden, Engelsche wagentjes voor kinderen, fan- taisiewerken voor geschenken, groote keus van nieuwigheden, J. LOCUS, Lange Zoutstraat Aalst. Oud vermaard huis FRANS ROGGEMAN-COPPENS, OPVOLGER te Aalst, Zoutstraatpoort, in de IJzeren grillie voorbij de Afspanning «In den Meiboom heeft de eer het publiek ter kennis te brengen dat er gestadig bij hem te ver krijgen zijn Hangende en staande Chineesche en Japoneesche lampen, alsook prachtige Lusters en Spiegels in alle grootten, te beginnen van 5 tot 150 franks. Schoone keus van Tafel- en Cafe-servie- sen. Eerste schoone keus van Schouw- garnituren, Beelden, Vazen, Posturen van alle grootten. Steenen Buizen in alle nummers voor Bouwmeesters zyn ook verkrijgbaar. Verders geelt men ter leen Tafelgerief voor Huwelijksfeesten en Banketten,tegen zeer geringe prijzen. Hij beveelt zich aan de gunst van eenieder. recht over het Postkantoor, AALST, heeft de eer zijne achtbare klienten aan te sporen hunne provisie te doen namen- lijk in luxe wijnen zoo als Oporto, Ma- dère. Vermouth, Malaga, Paxarete, Pe dro Ximenez, Tintilla de Gota, Mabroisie, Constance en andere spaansche wijnen die waarschijnlijk zeer hoog zullen ge schat worden met de herziening der nieuwe wet op den invoer der wijnen. Champagne kan men nog verkrijgen per mande van 50 flesschen, Delbeck aan fr. 3.50 de flesch in kelder geleverd, Kupfenberger aan fr. 3,25 en andere mar ken te veel om te melden. Hij vraagt naar een groot getal ijdele vaatjes van 16, 32 en 65 liters. bij den heer Leo De Coen-Burny, Nieuw- straat, 49, Aalst. Schoonen droogen Mutsaard. Geerardbergsclieslraat34, Aalst. MAGAZIJN van alle soorten van papieren zakken en wit papier (cassé) voor winkeliers, alsook emballeer- en brouwerspapier, alle soor ten van wijn- en likeurflesschen. Door de goede hoedanigheid zijner waren, verhoopt hij de gunst van een ieder. la meilleure des eaux de table; la bouteille d' un litre fr. 0.40 la demi bouteille, fr. 0.30. Dépot M. BORREMAN CP* 61, Place Impériale, Alost. Vins. Bordeaux, depuis fr. 1.00 la bouteille. Oporto, 1.50 Madère. 1.50 Champagne 2.50 Marché-au-bois, 7, ALOST, TISSAGE DE TOILES Spécialité de Sacs en tous genres. oo» Toiles d'Emballages, Toiles a Houblons, h Oignons, Grains, etc., etc. o Baches Imperméables, CAPARACONS, FICELLES. Hui» va.\ Vertrouwen. 7, Groote Markt, 7, AALST. Zeer voordeelig te bekomen allerhande Vernissen, Verfwaren, Olie, Siccatif, Terpentijn, enz. Alsook Lijm, Sponsen, Zemvellen, Borstels in alle soorten Kleuren om stoffen te verwen Vitriool, Spiritussen en alle drogerijen. Eerste kwaliteit van Specerijen. GROOT. KLEIN. 16 Albert-Liénartstraat, 16. Beveelt zich aan voor alle slag van portretten, familiegroepen enz, kun stig afgewerkt. Week- en feestdagen, open van 9 uren voormiddag. Men begeeft zich ook ten huize op aanvraag. VAN ST. MARTINÜS op 11 November 1896. Het College van Burgemeester en Schepenen, brengt ter kennis der belanghebbenden, dat de St-Martens-Jaarmarkt zal plaats hebben IVotnsdag n November aanslaande en dat er dezer gelegenheid de volgende premiên zullen uitgeloofd worden Voor het Hoornvee i° Voor het meeste getal magere beesten gescho ten van ten minste 2 tanden 1*40 fr.225 fr. 3» i5 fr.4* 10 fr. 20 Voor het meeste getal jong Vee ongeschoten ic 40 fr.2* 25 fr.3» i5 fr.4* 10 fr. 3° Aan den verkooperdie het grootste getal Kalt- beesten ten minste zes beesten zal hebben ter markt gebracht 1* 5o fr.2' 23 fr. 4° Aan den verkooper die de schoonste Kalfbeest (2 tot 4 tanden) zal ter markt brengen25 franken. 3- Aan den verkooper die dc schoonste en vetste Vaars (van 2 tot 4 tanden) zal ter markt brengen 25 franken. Voorwaarden De voorschrevene premien zullen eeniglijk toe gewezen worden na vaststelling en bewijs dat het daartoe vereischte getal Vee ter markt zal verkocht en geleverd geweest zijn. Nogthans zal de levering der verkochte dieren slechts mogen geschieden na de uitreiking der premien. In geval van gelijk getal, zullen de premien toegekend worden aan den verkooper die de schoonste verzameling zal hebben ter markt ge bracht. De verkoopers welke vermeenen recht te hebben tot eene der voormelde prcmiön. zullen gehouden zijn zich te doen inschrijven op gemelden dag, vóór het begin der markt van 7 tot 8 uren, bij den Secre taris der Commissie of Jury die zich ter plaats zal bevinden. De Jury zal voor elke soort van beesten de belooningcn mogen inhouden, indien zij oordeelt dat geen der aangeboden dieren cenen prijs ver dient. De uitreiking der premien zal plaats hebben den zelfden dag. met den klokslag van 10 uren s voormiddags, en dit op het verslag van eene door het College van Burgemeester en Schepenen aan gestelde Jury, samengesteld uit hceren landbou wers, stokers, vleescnhouwers, enz., die over alle schikkingen zal beslissen zonder beroep. Er zal hulp aan de koopers en verkoopers verleend worden. De Paardenmarkt zal gehouden worden op het Esplanadeplein, nabij.de Statie des IJzerenwegs en de Vekmarkt, aan de Brusselschepoort, op de Houtmarkt. De Paarden en het Vee ter markt gebracht zijn vrij van plaatsgeld. Gezien te Aelst, den i5 October 1896. Op bevel De Secretaris, De Burgemeester en Schepenen Edm. Scheerlinckx. Leo Ghberaerdts. DE HEERSCHOUWING van de in verlof zijnde dienstplichtigen zal plaats hebben op Dijnsdag 3 Novem ber 1896, ten Stadhuize, Militiezaal, ten 8 uren 's morgens, voor do klassen van 1889, 1890 en 1891, alsook voor de vrij willigers zonder premio en voor de voor gaande klassen die hunne acht jaren dienst niet bereikt hebben. Woensdag 4 November 1896. ten 8 uren 's morgens, voor de klassen 1892, 1893,1894 en 1895. Openbare verkooping van te Denderbelle en Moorsel. De Notarissen DE GHEEST en BRECKPOT, te Aalst, zullen met gewin van palmslag en gelagen in '1 openhaar vcrkoopen.devolgende Goederen te weten: GEMEENTE DENDERBELLE. Eerste koop. Een perceel Meersch, in de Kra- kcelmcerscben, gekadastreerd wijk A, nummer 18, met eene grootle van 53 aren, 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Bicscn, ten zuide aan den heer Advocaat Limpens-Mocns, ten weste aan den heer Dubois-Uaems en ten noorde aan de Beek. GEMEENTE MOORSEL. Tweede koop. Een perceel Meersch en Land, op den Triest, gekadastreerd wijk A, nummers 102 en 165 met eene groolte van. 14 aren. 40 centiaren palende ten ooste aan Joannes-Baptist Speeckaert, en August Liessens, ten zuide aau Camille Uevens- Moens en anderen, ten weste aan de kinderen Ver- raoesen en ten noorde aan de erven Coppens, te Wteze. Boomprijs fr. 200. Derde koop. Een perceel Land, op het lioeks- ken, boven Spruithoek, gekadastreerd wijk B, num mer 183 met eene groote van 16 aren, 30 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van dc Muerssche, teil zuide aan Frcderik Dc Kegel, ten weste over den weg aan den heer Gustaal De Meyer en ten noorde aan Pctrus-Joannes De Kegel. Vierde koop. Een perceel Land, op 't Hof te Wal, gekadastreerd wijk C, nummer 483, met eene grootte van 63 aren. 40 centiaren, en bij meting groot bevonden 66 aren, 13 centiaren, palende te.i ooste aau den weg, daarover aan verscheidene», ten zuide aau de hofstede van Josepgus De Wever, ten weste aan Jden heer Dokter Gaudron cn aan Petrus Cornells, ten west-noorde aan de enen Nackers. Verdeeld in 3 loten elk van 22 aren, 3 centiaren, af te leggen ten ooste, ten midden en ten weste. Houtgewas van 't derde deel fr. 50. EENIGE ZITDAG Donderdag 19 November 1896, len 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Goed Leven, bij den heer Alphonse Van Maldcren, te Moorsel, aan 't Kasteel. Openbare Verpachting der Landgoe deren van het Armbureel van Erembode- gem, en van het Jachtrecht op zelfde goederen, gelegen binnen de gemeente Erembodegem, Teralphene, Denderleeuw, Welle, Nieuwerkerken en te Aalst-Mijl- beke. Door het ambt van den Notaris DE SADELEER, te Erembodegem op Dijns dag en Woensdag 3 en 4 November 1896, telkens om 8 uren 's morgens, ter Estaminet van dame Weduwe Vander Poorten, te Erembodegem, aan de statie. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op Maandag 9 November 1896, openbaarlijk verkoopen Hoogstammige BOOMEN, te Haal- terten Kerkxken. Men zie de plakbrieven. Berg van Bermhertigheid. AALST VERKOOPING VAN der maanden Juli, Augusti en September 1895, op Donderdag 5 November 1896 om 1 ure namiddag, in deszelfe lokaal, door het ambt van den Deurwaarder •Jozef De Vos. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal met het houden van 2 zitdagen, de eene tot Instel op Dijnsdag 3, en voor Verbbijf op Dijnsdag 10 November 1896, telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Diepe Lochting gehouden door den heer Edouard Van Cauter, te Aalst, Gentschostraat, met winst van palmslag en gelagen, openbaarlijk ver koopen Een schoon Winkelhuis, gestaan te Aalst in de Rosemarijnstraat, nabij de Hoofdkerk, geteekend nr 4, en gekadas- reerd wijk A, nr 838. OPENBARE VERKOOPING Landbouwersalem, te Meire, Dorp. De Notarissen EEMAN, te Erpe, en SCHELFHOUT te Oordegem, zullen op Woensdag 18 November 1896, om 1 ure nanoen, ten huize bewoond geweest door den heer Pieter-Jan Van den Eeck- haut, te Meire, Dorp, openbaarlijk ver koopen Huismeubels, als stoof met toebe- hoorten, tafels, kassen, stoelen, hangende horlogie, quinquets, koperen kandelaars, beelden, glazen bocals, printen, karaffen en bierglazen, koperen ketel, koperen koffiepot en moor, bollantaarn, aarden- gleisen- en ijzeren keukengerieven,zinken hakers, wafelijzer, tafeldeksel, Gordijnen, bedstoelen, enz., enz. Landbouwersalem, zooalskruiwa gen, aalkuip, vleeschkuip, rieken, mest- haken, braken, houwmes en andere voor werpen, alsmede eene hoeveelheid hooi. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en met gereed geld. OPENBARE VERKOOPING van eene welgelegen behuisde Zaailanden en Meersch TE MEIRE. De Notarissen EEMAN, le Erpe, en SCHELFHOUT, to Oordegem, zullen namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Eerste koop. Eene Hofstede met twee woonhuizen schuur en stalling, gestaan en gelegeh te Meire, aan het Dorp. bekend bij kadaster «ijk B, nummers 678c, 679g cn 679u, groot t2 aren, 60 centiaren, palende ten ooste de heeren Gustaaf Dc Troyer cn Domicn Van Druogenbroeck, ten zuide het Baunjte, ten weste den Ommegangweg en ten noorde de Dorpplaats. Gebruikt door MM. Picler-Jan Van den Eeckhaut en Camiel Raes. Tweede Koep. Een perceel land, gelegen le Meire, op den Hoogkauter, gekadastreerd wijk B, num. 817, groot 15 aren, 40 centiaren, palende ten ooste den Groenen Weg, ten zuide jufvrouw Delphine De Nys, ten weste dezelfde jufvrouw De Nys en den heer Constant Van den Brulle-Lievens, en ten noorde den heer Jozef De Nys-Wynant. Gebruikt door voornoemden beer Pieter-Jan Van den Eeckhaut. Derde koop. Ken perceel land, gelegen te Meire, op het Langeveld, bekend op 't kadaster wijk B, num. 618 groot 11 aren, 70 ceutiareu, palende ten ooste de Diepestraat, ten znide jufvrouw weduwe Jozef De Schuttcr-DeLuyck, ten weste deu heer Victor De Vos- De Vulder, en ten noorde julvrouw wed« en kinderen Karel-1 odewijk Van Ncck-Van Rillas. Gebruikt door jufvrouw weduwe Franciscus Van den Eeckhaut, te Meire. Vierde koop. Een perceel land, gelegen te Meire, op het Kerkveld, gekadastreerd wijk B, num. 744c, groot 4 aren, 80 centiaren, palende ten ooste den Ommegangweg, ten zuide en ten weste den heer Karei De Smet en ten noorde den heer Jozef D'Hoog. Gebruikt door jufvrouw weduwe Karei De Troyer, te Meire. Vijfde en laatste koop. Een perceel meersch, gelegen te Meire, wijk Beek, bekend bij kadaster wijk B, deel ten ooste van nummer 526b, groot 13 aren, 23 centiaren, palende ten ooste den heer Domien Van Droogenbroeck.ten zuide jufvrouwen Van Buggenbout, ten weste den heer Franciscus Sienaert Raes en ten noorde den Dreef. Gebruikt door M. Pieter-Jan Van den Eeckhout voornoemd. ZITDAGEN: INSTEL, Woensdag 4 November 1896, ter herberg Het Keizershof, by den heer Ch.-L. Van den Steen te Meire, Dorp. VERBLIJF, Woensdag 18 November 1890, ter her berg Het Gemeentehuis, bij den lieer Petrus Bracckman, te Meire, Dorp, telkens om 3 uren van den avond. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE SMETLEDE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Land, gelegen te Smetlede, op den Grooten Elsch, aan den Pontweg, bekend bij kadaster wijk B, westdeel van nummer 119a, groot volgens titel 30 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Auguste D'Hondt, ten zuide den heer Paul De Smet, ten weste het Godshuis van Gent en ten noorde den Pontweg. Gebruikt door M. Franciscus Hofman, te Smetlede. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 29 October ,ftor Verblijf, 12 November) löyü> telkens om 3 uren namiddag ter herberg «Het Gemeentehuis gehouden door den heer Vital Schockaert, te Smetlede, Dorp. Openbare verkooping van eene behuisde TE IMPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Impe, wijk Langehaag, bekend bij kadaster wijk A, nummers 239a en 239b, groot 24 aren, 70 centiaren, pa lende ten ooste den heer Alfons Jooris, ten zuide de Straat, ten weste den heer August Luwaert en ten noorde de heeren Victor Van Cauter en Leo Herman. Gebruikt geweest door M. Jan-Bap- tiste Adam. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 27 October Verblijf Dijnsdag 10 November Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg Het Wachtgeld, bij M. Camiel Van den Berghete Impe, Opsmeer. 1896. Openbare verkooping van eene behuisde Boomgaard en Lochting, te ERPE, Edixvelde. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar ver koopen Eene behuisde Hofstede, Boomgaard en Lochting, gestaan te Erpe, Edixvelde, groot volgens meting 50 aren, 27 centia ren, palende oost vrouw weduwe en kin deren Jan De Moor-De Ryck, zuid juffrouw De Schaepmeester, west het Baantje en daarover den Arme van Nieuwerkerken en noord de Straat. Gebruikt door M. Desideer De Smet, te Erpe. Voorschreven Eigendom is verdeeld in 5 deelen met rechte lijn van het noorden naar het zuiden. Eerste deel. Een perceel Boom gaard ten weste, groot 8 aren, 25, con- tiaren. Boomprijs fr. 65. Tweede deel. Een perceel Boom gaard neven voorgaande, groot 8 aren, 57 centiaren. Boomprijs fr. 20. Derde deel. Een perceel Hofstede- grond met de gebouwen van Woonhuis, Poort, Bakoven eu Stalling er op staande, groot 14 aren, 90 centiaren. Vierde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 8 centiaren. Boomprijs fr. 30. Vijfde deel. Een perceel Lochting en Boomgaard neven voorgaande, groot 9 aren, 45 centiaren. Boomprijs fr. 35. DERDE ZITDAG Maandag 2 November 1896. ten om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Benjamin Hof- fdinck, te Nieuwerkerken, Edixvelde. Openbare Verkooping van eene welgelegen te Gysegem, Molendijk, kassei naar Dendermonde. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien bet beboort met gewin van palmslag en gelagen, in bet zpenbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene Hofstede met huis, schuur en stalling, wel geschikt voor tweewoonst, gestaan en gelegen te Gysegem, Molendijk, aan de kassei naar Dendermonde, bekend bij kadaster wjjk A, nummers 209 en 210 met eene grootte van 6 aren,en volgens titel groot 8 aren, palende oost den heer Baron de Brocqueville, zuid dame wed. Marccllin De Clippele, west den Dender- mondschen steenweg, en noord den kerkdreef. Gebruikt door M. Karel-Lodewijk Van Limbergen, to Gysegem. ZITDAGEN Instel, Maandag 26 October ).0ftfl Verblijf, 9 November) telkens om 5 ure namiddag, ter herberg Het Kcipje» by M. Adolf Van Limbergen, te Gysegem aan de kerk. Openbare Verkooping van TE EREMBODEGEM Brusselschen Steenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een huis zijnde eene herberg en winkel, groot 12 aren, 93 centiaren. Bewoond door den verkooper J.-B. Callebaut-Cas- siman. Instel 6, Verblijf 20 November 1896 om 3 uren namiddag Au Faubourg te Aalst-Mylbeke, Brusselschen De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen EEN HUIS le Aalst, Kerkstraat nT 4, groot 70 centiaren. Laatst bewoond ge^ weest door M. Adam Toussaint-Moons aan 550 franks 's jaars, thans onbewoond'. Te bezichtigen den maandagen donderdag van iedere week 's namiddags. Instel 3, Verblijf, 10 November 1896, om 3 uren namiddag Au Café du Centre te Aalst, hoek der Kapelle- en Molen straat. Uit oorzaak van Vertrek. van schoone meubels en meubelaire voor werpen, waaronder eenen goeden Velo op Vrijdag 30 October 1896, om 9 uren voormiddag te Aalst, in de Esplanade straat, door hel- ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3