tfelIM Meersch en Land, ZAAILANLEN HOFSTEDE HOFSTEDE HOFSTEDE perceel LAND HOFSTEDE EEN HUIS Engeland. Duitschlaud. TE KOOP Gemeente Erembodegem. PREMIE! Nieuwe Belgische Illustratie Nieuwe Vlaamsche Illustratie St. Marten St. Nikolaas. TE KOOP TE KOOP UITVERKOOP Overjarige Panden BOOMEF HUISMEUBELS BOOMEN Openbare verkooping Overstromingen. Zooals wij reeds gemeld hebben zijn de rievieren in Frank rijk ingevolge de langdurige regens buiten hunne oevers getreden. Sedert zaterdag is de toestand weer merkelijk vererergerd. De Seine is thans zoo hoog gestegen, dat boven en beneden Parijs huizen en kelders overstroomd zijn. De vaartdienst heeft eene aanhoudende waakzaamheid ingericht want men vreest dat deze overstrooming erger zal worden dan al de voorgaande. Te Parijs zelf is het eiland onder de Pont Neuf geheel onder het water ver dwenen. Het eiland Croissy, boven Bougival, is insgelijks gedeeltelijk overstroomd en een hoeve op het eiland is bedreigd. De tijding dat de Marne weer plotseling snel gestegen is, heeft langsheen do rivier grooten schrik verspreid. Overal worden toebereidselen getroffen voor het geval van overstrooming. Aan het point du Jour staat er op den oever reeds een meter water, al de restau rants op deze plaats benevens de andere huizen, staan onder water. Op de rivier drijven allerlei voorwerpen. Volgens latere berichten staat het water in de wijken Siam en Soudan, te Alfortvillc reeds 1 m. 50 hoog. De bewo ners dier wijken hebben een onderkomen gevondeu in onbewoonde villas. De Seine te Parijs vormt thans een breede gele stroom, die met geweldige kracht zijne golven rolt. Alle bootdienst op de Seine is gestaakt. Verscheidene kleinere booten zijn losgerukt en tegen do bruggen verbrijzeld. Bijna al de kelders der huizen langsheen de hoevers staan onder water. Een eigenaardig gevolg der overstroo ming. Het water dringt ook do groote riolen onder de stad Parys binnen en jaagt eene menigte ratten op de vlucht, die zich 's nachts in de straten van Parijs versprijden. Overal is het werk op de kaaien langs heen de Seine opgeschorst, daar byna alle overstroomd zijn. Het water heeft hier en daar aan de koopwaren groote schade toegebracht. Zondag avond was het water 5 centim. gezakt, maar men vreest dat die daling niet zou aanhouden, aangezien het nog steeds regende in de kom der Seine. Uit de overige departementen van Frankryk komen gelijkluidende berich ten. Overal heersent er watersnood en zijn de huizen langsheen de rivieren overstroomd. In vele plaatsen is het verkeor in eenige Btraten nog enkel per boot mogelijk. Uit Nizza, Nimes, Bergerac, Avignon, Vienne, Valance, Nantes, Macon, Angers enz., komen berichten van overstroomin- gen en groote verwoestingen, door het water aangericht. Eene martelares fin de siècle. Vrijdag morgend verloor een nederig ge kleed meisje, dat plaats had genomen in den omnibus van noord-Londen, het be wustzijn, op 'toogenblik dat het rijtuig san de statie van King's Cross kwam. Men (hield stil, en de zieke werd naar het hospitaal van Gray's Inn Road ge bracht. Vóór den middag was zij reeds een lijk niettegenstaande de boste zorgen van het personneel. Het onderzoek van den coroner bracht de vreeselijke waarheid aan het licht. De overledene eene dienstmeid, Florence Kate Dunnett genaamd, was het slacht offer geworden van haar corset, 't welk tij nauw toehaalde, om eene slanke ge stalte te hebben. Hare bloedverwanten, in der haast ontboden, verklaarden dat de ongelukkige zich altijd inriemde om te stikken en zij nog niet tevreden was met den heelen dag een corset te dragen, dat haar be lette zich te bewegen, maar zy zelfs sliep met een ijzeren harnas, dat met een slot gesloten was. De lijkschouwing bewees de grootste terstooi ingen in het lichaam. De lever had geheel zyn natuurlijken vorm verlo ren en kankerachtige gezwellen begonnen üch onder de armen te vormen. De coroner betitelde de dood lang zame zelfmoord uit behaagzucht, en rerzocht de aanwezige dagbladschrijvers er zooveel ruchtbaarheid mogelijk aan te [even. Zal die les iets teweegbrengen Het talt te betwijfelen, 'tis oene manier van de eneelsche misses, zich het lichaam te martelen, om maar dun te schijnen. In Regenstreet is eene winkeljuffer, wiens taille niet dikker is dan het scho teltje van eene theetas en bijna al de on- gelsche dames, die haar door de vitrien gaan bewonderen, benyden haar Een geneesheer, die al het mogelijke gedaan had, om deze mode tegen te wer- icn, gaf hel ten slotte op, zeggende Zij zullen slechts veranderen, wanneer er eene het leven bij laat. Wij zullen nu eens zien of het zal waar zijn. Hooge ouderdom. De oudste man van Pruisen, Ivan Szittkehney, is in 118 jarigen ouderdom overleden. Tot kort voor zijne dood was de man nog zeer sterk. bij den heer Leo De Coen-Burny, Nieuw- straat, 49, Aalst. Schoonen droogen Mutsaard. De plaats is open van muziekmeester bij de katholieke muziekmaatschappij. Zijne conditiën in te zenden bij M. H. De Cock, Burgemeester. 3 fr. 60, per jaar of Deze premiën moeten in elk huishou den welkom zijn want zij verschaffen een aangenaam tijdverdrijf en vormeD elk af zonderlijk op het einde van 't jaar een schoon, groot boekdeel van 416 bladzij den, gevuld met duizenden schoone pla ten cn good verzorgde lectuur. Dat voordeel in prijs, mag dus wel als eene zeldzame en voortduu rende premie aanzien worden voor onze lezers, daar de inschrijvingsprijs voor de niet-geabon- neerde fr. 10 bedraagt. Om elke week geregeld eene of bei de Illustraties te ontvangen, moet men slechts het inteekenbewijs op onze vierde bladzijde behoorlijk invullen met naam en adres, men gelieve ook aan te duiden welke Illustratie ofwel men beide Illustraties begeert en dit naar ons bureel zenden of aan onze gazetdra gers meegeven. Leest inde Nieuwe Belgische Il lustratie, Weergekeerd boeiende schetsen uit het leven. Men verzuime ook niet de roman Dr Nikola te lezen, voorkomende in de Nieuwe Vlaamsche Illustratie, hij is belangwekkend en aangrijpend tot het einde toe. PROEFNUMMERS gratis en franco. De reeds verschenen nummers zijn verkrijgbaar ten bureele van De Den- derboae. n Stad Aelst. VEE- PAARDENMARKT VAN ST. MARTINUS op 11 November 1896. Het College van Burgemeester en Schepenen, brengt ter kennis der belanghebbenden, dat de St-Martens-Jaarmarkt zal plaats hebben op Woensdag ii November aanslaande en dat er te dezer gelegenheid de volgende premiên zullen uitgeloofd worden Voor het Hoornvee i° Voor het meeste getal magere beesten gescho ten van ten minste 2 tanden i« 40 fr.2* 25 fr. 3' i5 fr.4' 10 fr. 2» Voor het meeste getal jong Vee ongeschoten i« 40 fr.2' 25 fr.3' i5 fr.4' 10 fr. 3° Aan den verkooper die het grootste getal Kalt- beesten ten minste zes beesten zal hebben ter markt gebrachti' 5o fr.2' 2b fr. 4° Aan den verkooper die de schoonste Kalfbeest (a tot 4 tanden) zal ter markt brengen25 franken. 5» Aan den verkooper die de schoonste en vetste Vaars (van 2 tot 4 tanden) zal ter markt brengen 25 franken. Voorwaarden De voorschrevene premiên zullen eeniglijk toe gewezen worden na vaststelling en bewijs dat het daartoe vereischte getal Vee ter markt zal verkocht en geleverd geweest zijn. Nogthans zal de levering der verkochte dieren slechts mogen geschieden na de uitreiking der premiên. In geval van gelijk getal, zullen de premiên toegekend worden aan den verkooper die de schoonste verzameling zal hebben ter markt ge bracht. De verkoopers welke vermeenen recht te hebben tot eene der voormelde premiên, zullen gehouden zijn zich te doen inschrijven op gemelden dag, vddr het begin der markt van 7 tot 8 uren, bij den Secre taris der Commissie of Jury die zich ter plaats zal bevinden. De Jury zal voor elke soort van beesten de belooningen mogen inhouden, indien zij oordeelt dat geen der aangeboden dieren eenen prijs ver dient. De uitreiking der premiên zal plaats hebben den zelfden dag. met den klokslag van 10 uren 's voormiddags, en dit op het verslag van eene door het College van Burgemeester en Schepenen aan gestelde Jury, samengesteld uit heeren landbou wers. stokers, vleeschhouwers, enz., die over alle schikkingen zal beslissen zonder beroep. Er zal hulp aan de koopers en verkoopers verleend worden. De Paardenmarkt zal gehouden worden op het Esplanadeplein, nabij de Statie des IJzerenwegs en de Veemarkt, aan de Brus3elsehepoort, op dc Houtmarkt. De Paarden en het Vee ter markt gebracht zijn vrij van plaatsgeld. Gezien te Aelst, den i5 October 1896. Op bevel De Secretaris, Dt Burgemeester en Schepenen Edm. Scheerlinckx. Leo Gheeraerdts. Groote uitstalling van kinderspeelgoed en geschenkwaren, allergrootste voorraad van allerlei kostelijk en goedkoop speel goed aan de voordeeligste prijzen; bijzon dere voorraad van poppen, velocipeden, Engelsche wagentjes voor kinderen, fan- taisiewerken voor geschenken, groote keus van nieuwigheden, J. LOCUS, Lange Zoutstraat Aalst. bij Achilles Eeman, fabrikant van mest stoffen te Aalst, buitengewone schoone Betteraven (jaune ovoïde des Barres) tegen voordeelige prijzen. eenen Camion dienstig voor een of twee paarden, een lich ten Char a bancs voor 4 per sonen,een Ressortkerre en eenen Tilbury, bij J. Van der Biest, Nieuwstraat, 48, Aalst. Ruin olif Te bekomen bij Qer- oeiiLIil. maan Van de Maeie, Ouden Dendermondschensteenweg, alle soorten van Essence voor het bereiden van Limonaden. Eenige Depot van het huis Polak Schwarz van Amsterdam, aan den prijs van factuur van Elastieken, Mantellakens, Mosco- wa, wollen en katoenen Sargièn, Foulards, Kleerstoffen, schoone wollen Doeken, enz., enz. In 't huis J ean SCHEERLINCKX-DU CAJU, Lange Zoutstraat, Nr 7, Aalst. Berg van Bermhertigheid. AALST VERKOOPING VAN der maanden Juli, Augusti en September 1895, op Donderdag 5 November 1896, om 1 ure namiddag, in deszelfs lokaal, door het ambt van den Deurwaarder Jozef De Vos. Openbare Verkooping van schoone en kastanje schaarhout, te Aalst-Mijlbeek, ten Roosen. De Notaris DEGHEEST, te Aalst, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot MsWr BOONE, verblijvende te Turnhout, op Dijnsdag 24 November 1896, ten 9 uren 's morgens, aan het buitengoed ten Roosen, te Aalst-Mijlbeek, Botermelk- straat, overgaan tot de openbare verkoo ping van het volgende, te weten Boomen.1 eik, 6 beuken, i kastanje, 2 drooge Sparren en 77 kanadas van zuiveren opwas en meestendels van 2 tot 2 meters dikte. Schaarhout. 25 koopen gekapt lig gende kastanjehout, dienstig voor banden, dekgerief en hopstaken. En 15 ksopen erwtrijs. Gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits stellende goede en gekende borg Openbare verkooping van te Denderbelle en Moorsel. De Notarissen DE GHEEST en BREOKPOT, te Aalst, zullen met gewin van palmslag en gelagen in 't openbaar verkoopen.devolgende Goederen te weten: GEMEENTE DENDERBELLE. Eerste koop. Een perceel Meersch, in de Kra- keelmeerschen, gekadastreerd wijk A, nummer 18, met eene grootte van 53 aren. 10 centiaren, palende ten ooste aan den beer Van Biescn, ten zuide aan den heer Advocaat Limpens-Muens, ten weste aan den heer Dubois-Haems en ten neordc aan de Deek. GEMEENTE MOORSEL. Tweede koop. Een perceel Meersch en Land, op den Triest, gekadastreerd wijk A, nummers 162 cn 163 met eene grootte van 14 aren, 40 centiaren palende ten ooste aan Joannes-Baptist Spceckaert, en August Liessens, ten zuide aan Camille Lievens- Moens en anderen, ten weste aan de kinderen Ver- moesen en ten noorde aan de erven Coppens, te Wiere. Boomprijs fr. 200. Derde koop. Een perceel Land, op het Hoeks- keD, boven Spruithoek, gekadastreerd wijk B, num mer 153 met eene groote van 16 aren, 30 centiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van dc Meerssche, ten zuide aan breder ik De Kegel ten weste over den weg aan den heer Gustaaf De Meyer cn ten noorde aau Petrus-Joannes De Kegel. Vierde koop Een perceel Land, op't Hof te Wal, gekadastreerd wjjk C, nummer 483, met eene grootte van 63 aren. 40 centiaren, en bij meting groot bevonden 66 aren, 13 centiaren, palende te.i ooste aan den weg, daarover aan verscheidenen, ten zuide aan de hofstede van Josepgus De Wever, ten weste aan (den heer Dokter Caudron en aan Petrus Cornelis, ten west-noorde aan de erven Nackers. Verdeeld in 3 loten elk van 22 aren, 3 centiaren, af te leggen ten ooste, ten midden en teu weste. Houtgewas van 't derde deel fr. 30. EENIGE ZITDAG Donderdag 19 November 1896, len 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Het Goed LeveD,bij den heer Alphonse Van Malderen, te Moorsel, aan 't Kasteel. OPENBARE VERKOOPING van te Cherscamp en Wanzele. De Notaris EEMAN te Erpe,/al namens wien het behoort en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, op den Dender- mondschen Bosch, gekadastreerd wijk C, nummer 139, groot 49 aren, palende oost den heer Jan De Smet en dame weduwe Liénart, zuid de Hospiciën van Gent,west het gescheed met de gemeente Smetlede en noord den heer Leander Govaert. Verdeeld in noordhelft en zuidhelft. Gebruikt door M. Donatus Blancquaert te Wanzele. Tweede en laatste koop.— Een perceel Land, gelegen te Wanzele, op den Stuv- venberg, bekend bij kadaster wyk A, nummers 197a en 200a/bis, groot 15 aren, palende oost den heer Emmanuel Bosman zuid jufvrouw weduwe en kinderen Auguste Vereecken, west het gescheed met de gemeente Cherscamp en noord den heer Edmond De Neve. Gebruikt door M.Donatus Moerenhout, te Wanzele. ENKELE ZITDAG Zaterdag 28 November 1896. Om 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aelst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene welgelegen behuisde Zaailanden en Meeracb TE M EI RE. De Notarissen EEMAN. Ie Erpe, en SCHELFHOUT, ta oordegem, zullen namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openhaar ver koopen Eerste koop. Eene Hofstede met twee woonhuizen schuur en slalliug, gestaan en gelegeh te Meire, aan het Dorp, bekend bjj kadaster wjjk B, nummers 678c, 679c en 679h, groot <2 aren, 60 centiaren, palende ten ooste de heeran Gustaaf De Trojrer en Uomien Van Druogfenbroeck, ten zuide bet Baanjta, teu weste den Ommegangweg en ten noordede Dorpplaals. Gebiuikt door MM. Pieter-Jan Van den Eeckhaut en Cimiel Raes. Tweede Koop. Een perceel laud, gelegen te Meire, op den Hoogkauter, gekadastreerd wijk B, num. 817, groot 15 aren, 40 centiaren, palende ten ooste den Groenen Weg, ten zuide jufvrouw Delphine De Nys, ten weste dezelfde jufvrouw DeNysen den ueer Constant Van den Brulle-Lievans, en ten noorde en heer Jozef De Nys-Wynant. Gebruikt door voornoemden heer Pieter-Jan Van den Eeckhaut. Derde koop. Ken perceel land, gelegen te Meire, op het Langeveld, bekend op 't kadaster wijk B, num. 618 groot tl aren, 70 centiaren, palende ten ooste ae üiepestraat, ten znide jufvrouw weduwe Jozef De Schutlcr-De Luyck, ten weste den heer Victor De Vos- De Vulder, en ten noorde jufvrouw wed' en kinderen Karel-i odewijk Van Neck-Van Rillas. Gebruikt door jufvrouw weduwe Franciscus Van den Eeckhaut, te Meire. Vierde koop. Een perceel land, gelegen te Meire, op het Kcrkveld, gekadastreerd wjjk B, num. 744c, groot 4 aren, 80 centiaren, palende ten ooste den Ommegangweg, ten zuide en ten weste den heer Karei De Smet en ten noorde den heer Jozef D'Hoog. Gebruikt door jufvrouw weduwe Karei De Troyer, te Meire. Vijfde en laatste koop. Een perceel meersch, gelegen te Meire, wijk Beek, bekend bij kadaster wijk B, deel ten ooste van nummer 326b, groot 13 aren, 23 centiaren, palende ten ooste den lieer Domien Van Droogenhroeck.ten zuide jufvrouwen Van Buggenhout, ten weste den heer Franciseus Sienaert- Racs en len noorde den Dreef. Gebruikt door M. Pieter-Jan Van den Eeckbout voornoemd. ZITDAGEN: INSTEL, Woensdag 4 November 1896, ter herberg Het Keizershof, bij den heerCh. L. Van den Steen te Meire, Dorp. VERBLIJF, Woensdag 18 November 1896, ter her berg Het Gemeentehuis, bij den heer Petrus Bracckmao, te Meire, Dorp, telkens om 3 uren van den avond. Openbare verkooping van eene behuisde TE IMPE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal na mens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar v erkoopen Eenige koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en g<4egen telmpe, wijk Langehaag, bekend bij kadaster wijk A, nummers 239a en 239b, groot 24 aren, 70 centiaren, pa lende ten ooste den heer Alfons Jooris, ten zuide de Straat, ten weste den heer August Luwaert en ten noorde de heeren Victor Van Cauter en Leo Herman. Gebruikt geweest door M. Jan-Bap- tiste Adam. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 27 October 4ftQA Verblyf Dijnsdag 10 November Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg - Het Wachtgeld, bij M. Camiel Van den Berghete Impe, Opsmeer. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Landen en Meerschen, TE ERONDEGEM EN IMPE De Notaris EEMAN. te Erpe, zal namens wien bet behoort en met de pleegvormen der wet van 13 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen Eerste koop. Eene behuisde hofstede, gestaan en gelegen te Erondegem, op het Hemelsveld (Ileis- dries), bekend bjj kadaster wijk B, nummert 93tA, 933a en 934a, groot 24 aren 40 centiareD, palende ten oeste het baantje en daarover den heer Karei Van den Eynde, zuid de Kassei, west den heer Aug. Mertens en noord de beeren Leander Van Canter, Jan Dullaert en jufvrouw De Yalck. Tweede koop. Een perceel land, gelegen te Eron degem, op den Koningsdries, gekadastreerd wijk B, nummer 864a, groot 11 aren 60 centiaren, palende ten oosts en ten zuide den heer Gustaaf Van den Eeckhaut, ten weste de Kassei sn ten noorde den heer Angslus De Windt. Derde koop. Een perceel meersch, gslegen te Erondegem, op de NeerkouUr (Exterbergen), bekend op 't kadaster wijk B, nummers 396 en 397b, groot 25 aren, 10 centiaren, palende ten ooste jufvrouw weduwe en kinderen Van den Ecckbaut, ten iiidt den heer Philemon De Ridder, ten westo den bear dokter Wibo en ten noorde de Molenbeek. Vierde en laatste koop. Een percael land en meersch, gelegen te Imps, op Papegemkauter of Zelfaarts, gekadastreerd wjjk B, nummers 610b, 611a, 610a en 61 tc, groot 44 areu 60 centiaren palende ten ooste den Arme van Impe, ten zuide jufvrouw weduwe Jao-Baptiste Blom, ten weste dsn bear Blommaert en ten noorde jufvrouw weduwe en kin deren Roman. Voorschrevene goederen zijn gebruikt door de kin deren van Jan Van Haudenhove-Lemaire, te Eronde gem. Enkele Zitdag Zaterdag 21 November 1896, om 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vrede gerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwersalem, te Meire, Dorp. De Notarissen EEMAN, te Erpe, en SCHELFHOUT te Oordegem, zullen op Woensdag 18 November 1896, om 1 ure nanoen, ten huize bewoond geweest door den heer Pieter-Jan Van den Eeck haut, te Meire, Dorp, openbaarlijk ver koopen Huismeubels, als stoof met toebe- hoorten, tafels, kassen, stoelen, hangende horlogie, quinquets, koperen kandelaars, beelden, glazen bocals, printen, karaffen en bierglazen, koperen ketel, koperen koffiepot en moor, bollantaarn, aarden- gleisen- en ijzeren keukengerieven.zinken hakers, wafelijzer, tafeldeksel, Gordijnen, bedstoelen, enz., enz. Landbouwersalemzooals kruiwa gen, aalkuip, vleeschkuip, rieken, mest- haken, braken, houwmes en andere voor werpen, alsmede eene hoeveelheid hooi. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en met gereed geld. OPENBARE VERKOOPING van een goed TE SMETLEDE. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Land, gelegen te Smetlede, op den Grooten Elsch, aan den Pontweg, bekend bij kadaster wijk B, westdeel van nummer 119a, groot volgens litel 30 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Auguste D'Hondt, ten zuide den heer Paul De Smet, ten weste het Godshuis van Gent en ten noorde den Pontweg. Gebruikt door M. Franciscus Hofman, te Smetlede. ZITDAGEN: Instel, Donderdag 29 October aor Verblyf, - 12 November) löyü' telkens om 3 uren namiddag ter herberg - Het Gemeentehuis - gehouden door den heer Vital Schockaert, te Smetlede, Dorp. Openbare Verkooping van eene welgelegen teGysegem, Molendijk, kassei naar Dendermonde. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien bet behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het vpenbaar verkoopen EENIGE KOOP; Eene Hofstede met huis, schuur en stalling, wel geschikt voor tweewoonst, gestaan en gelegen te Gysegein, Molendijk, aan de kassei naar Dendermonde, bekend bij kadaster wjjk A, nummers 209 en 210 met eene grootte van 6 aren,en volgens titel groot 8 aren, palende oost deD heer Baron de Brocqueville, zuid dame wed. Marcellin De Clippele, weal den Dender- mondschen steenweg, en noord den kerkdreef. Gebruikt door M. Karei-Lodewijk Van Limbergen, te Gysegem. ZITDAGEN Instel, Maandag 26 October ),aQfl Verblijf, 9 November)1WÖ' telkens om 3 ure namiddag, ter herberg Het Kuipje bij M. Adolf Van Limbergen, te Gysegem aan de kerk. Merkweerdige Openbare Verkooping van 187 koopen zware en bestaande in eiken, beuken, kanadas, ol men, populieren, linden, elzen, sparren, kerzelaars en meer andere, op het buiten van M. Leon Van den Hende, te Aalst- Schaarbeek Kerrebr. genaamd De Mot, op Maandag 23 November 1896, om 10 uren voormiddag, door het ambt van den Notaris LIMPENS, te Aalst. Men zie de plakbrieven. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal op Maandag 9 November 1896, openbaarlijk verkoopen Hoogstammige BOOMEN, te Haal- terten Kerkxken. Men zie de plakbrieven. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal met het houden van 2 zitdagen, de eene tot Instel op Dijnsdag 3, en voor Verbbijf op Dijnsdag 10 November 1896telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Diepe Lochting gehouden door den heer Edouard Van Cauter, te Aalst, Gentscbcstraat, met winst van palmslag en agen, openbaarlijk ver koopen gel Een schoon Winkelhuis, gestaan te Aalst in de Rosemarynstraat, nabij de Hoofdkerk, geteekend nr 4, en gekadas- reerd wyk A, nr 838. Slechts ingesteld fr. 3400. Openbare Verkooping van TE EREMBODEGEM Brusselschen Steenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een huis zijnde eene herberg en winkel, groot 12 aren, 93 centiaren. Bewoond door den verkooper J.-B. Callebaut-Cas- siman. Instel 6, Verblijf 20 November 1896 om 3 uren namiddag Au Faubourg te Aalst-Mylbeke, Brusselschen Steenweg. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen EEN HUIS te Aalst, Kerkstraat nT 4, groot 70 centiaren. Laatst bewoond ge weest door M. Adam Toussaint-Moens, aan 550 franks 'sjaars, thans onbewoond. Te bezichtigen den maandagen donderdag van iedere week 's namiddags. Ingesteld fr. 6700,00 Instel 3, Verbluf, 10 November 1896, om 3 uren namiddag Au Café du Centre te Aalst, hoek der Kapelle- en Molen straat.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3