HOFSTEDE HOFSTEDE HOFSTEDE HOFSTEDE BOOMEN EIGENDOM Italië. Herstellingswerken aan de kerk van Stekene. VLEESCHH0UWEH1J Behuisde"iTÖFSTËDE BOOMElxf ARMGOEDEREN, G O E D E R E N DER GOEDEREN BOOMElsr HOFSTEDEKEN BOOMEN Openbare Verkooping Openbare Verkooping Men ontdekte dit eerst toen de man te rechtstond wegens een ernstige over treding. Toen de nieuwe statie Savignyplatz gebouwd werd, bevonden zich voort durend een groot aautal werklieden langs do spoorbaau. De gevaarlijke plek werd overdag door optische signalen aangeduid en 's nachts door eene lanteern met wit licht. Herhaaldelijk werd deze laatste echter vernield en alle kenteekens wezen er op,dat hier aan kwaadwilligheid moest worden gedacht. Eenige baanwachters legden zich op den loer en ontdekten dat de machinist van den trein bij het voorbijrijden met de vuurtang de lanteern stuk sloeg. De machinist werd voor den rechter gedaagd Ter zitting bleek, dat hij in 1892 bij eene botsing van twee treineu van zijne ma chine was gesiiugerd en met zijn hoofd op den hard bevrozen grond was terecht gekomen. Van dien dag af moest hij jaar lijks eenige maanden verlof hebben we gens ondragelijke hoofdpijnen. Het onderzoek der doktors bracht aan het licht, dat hij leed aan tijdelijke ver- standsverbijsteringen. De rechtbank ont sloeg daarom den man van rechtsvervol ging- Een strenge winter. Uit Rome wordt aan een Duitsch blad geschreven, dat een buitengewoon strenge winter over geheel Italië heerscht.Vooral uit Calabrië en Apulië worden langdurige,verwoesten de sneeuwstormen gemeld, die op vele plaatsen de huizen deden instorten en de wijnbergen verwoestten. In Potenza vielen drie huizen boven de inwoners in, zoodat er drie menschen omkwamen. In Pieve bereikte de sneeuw reeds eene hoogte van 30 centiemeters en nog duren do buien voort. Zelfs op Sicilië is hier en daar sneeuw gevallen. Alles duidt aan, dat Italië evenals in 1879, voor een buitengewoon strengen winter staat, die het reeds zoo zwaar bezochte land duur zal komen te staan. Daar men bovendien niet gewoon is alle huizen te verwarmen, vreest men voor een nadeeligen invloed op de algemeene gezondheid. In Sardinië zijn nu reeds twee gevallen voorgekomen van de vrecselijke ziekte, de honger-typhus. Ellende op Sardinië. Felix Cava- lotti, die eene reis heeft gedaan in het ongelukkig eiland, vertelde aan eenen redacteur van de Secoio wat hij gezien heeft Ik zou schilder willen zijn, zegde hij onder andere, om én de zonderlinge schoonheid én de onbeschrijfelijke ellende van het eiland te kunnen afmalen. Galtelli, om slechts een voorbeeld te geven, had vroeger 10,000 inwoners en nu is het een ellendig nest van 700 zielen geworden Er ziju nog slechts drie eigenaars, al het overige is den fiscus in handen gevallen. De fiscus is verplicht alle menschen te onteigenen,omdat zij hunne belastingen niet meer kunnen betalen. De agent van den fiiscus gaat van huis tot huis, aan de bewoners zeggende gij betaalt niet, uwe eigendommen vervallen aan den fiscus. De ongelukkigen verlaten daarop hunne woning maar zij gaan niet verre. Zij wach ten achter den eersten den besten hoek tot de agent verlrokkeu is, waarna zij in hunne woning terugkceren. De agent, die medelijden heeft, laat ze begaan. De huizen hebben geen deuren meer. Zelfs hebben te Galtelli, de inwoners verleden winter hunne daken afgebroken, om de pannen te Nuoro te gaan verkoo- pen, ten einde zich met de opbrengst een weinig meel te kunnen verschaffen en aldus hun ellendig bestaan eenigzins te rekken. Te Orosei zag ik eene vrouw in eene voor alle winden open hut, zonder meube len; zij poogde haar kind te verwarmen. Ik vroeg haar wanneer ze geëten had Gisteren morgend, antwoordde zij. Op iiet strand, aan do monding van de Ccdrino, had eene arme visschersfamillie zich eene hut gebouwd. De fiscus eischte betaling van dezen grond, die tot het openbaar domein behoorde, en daar zij geen geld had, brak men het hutje af. De familieleden verblyven nu in een omge keerd schuitje Rij zulke ellende dacht ik aan de velemilliocnen in het zand van Afrika begraven It^riz-lil De ondergeteekende heeft de eer het geacht publiek kenbaar te maken, dat zij kaar komt te vestigen als kleermaakster, bij hare ouders, ter EstaminetSl Lieven, Groote Kerk. Door haar goed werk en hare spoedige bediening, verhoopt zij de gunst van eenieder te verwerven. Prudence Van den Eynde. VERGROOTING EN Openbare aanbesteding op 26 Decem ber 1896. ter pastorij van Stekene. Bestek der werken fr. 94,594,55. De plans, bestek en lastenboek, liggen ter inzage bij den heer Voorzitter der Kerkfabriek. Voor nadere inlichtingen wonde men zich tot den heer Julius Goethals, Bouw kundige te Aalst, Dirk Martensstraat 15. De Voorzitter der Kerkfabriek, De PastoorF. Annaert. C. Paquay. OPENING op Zaterdag 12 December aanst. DER IIeotor VAN DE MAELE, Nieuwstraat Nr 36, ter slede. Runds, Kalfs- en Schaapsvleesch, enz. van beste kwaliteit zullen bij hem gestadig te vei krijgen ziju tegen gematigde prijzen. te ERPE, Oonegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal en overstaan van den heer Vrederechter, n het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Eene schoone behuisde Hofstede, zijnde de herberg genaamd De Meerlaan gestaan en gelegen te Erpe, in den Oonegem, gekadastreerd wijk B, nummers 285 en 286, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de kassei, ten zuide aan Jose ph us Cooman en aan de weduwe van Dominicus Cooman, ten weste aan den heer Venance De Boeck en ten noorde aan de Molenbeek, Bewoond door Evarist Van Herre- weghe, zonder termijn. Slechts ingesteld fr. 500,00 TWEEDE ZITDAG Zaterdag 19 December 1896, ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, ten Stadhuize, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van Kanada, Eilxn en Wilgen TE LEDE, HOFSTADE EN ERPE Do Notaris Louis MOENS, te Lede, zal op Maandag 28 December 1896, om 9 uren v oormiddag openbaar verkoopen le Te Hofstade, Kamdries, 7 kanadas. 2° Te Lede a) Iu de boschstraat14 kanadas ou 2 olmen. b) In den Solegem 5 kauadas. c) Op den Keiberg 26 kanadas. 3° Te Erpe, Zevenkoten 4 wilgen. 4e Te Lede, Gucht17 kanadas, 27 eiken, 4 beuken, 1 esch en 1 sparre. De verkooping zal geschieden in de orde hierboven aangeduid. Gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits borg. Te verborgen om 2 uren namiddag bij M. Emiel Melckenbeeck, te Lede, Statie. OPENBARE VERPACHTING van de der gemeente üaeltert. De Notarissen De Sadeleer en Arents verblijvende te Erembodegem en te Hael- tert, zullen ten aanzoeke der heeren Le den van het Bureel van Weldadigheid der gemeente Haeltert, openbaarlijk ver pachten Dijnsdag 22 December 1896, om 8 uren s morgens, ter herberg.- De Groene Lanteern, te Haeltert, aan de Hoogstraat De onroerende Goederen behoorende aan gemeld Armbureel, gelegen binnen de gemeenten Haeltert, Nieuwerkerken, Kerkxken, Meire, Aygen en Denderhau- tem. De verpachting geschiedt voor eenen termijn van 6 jaren. De pachters zullen moeten gereed be talen, 1/3 pachtsom voor wijngeld. De huurders die hunne vorige pacht sommen niet gekweten hebben, zullen noch als pachters, noch als borgen aan- veerd worden. Openbare Verpachting van de van KERKXKEN. De Notaris De Sadeleer, te Erembo degem, zal openbaar verpachten voor een termijn van 6 jaren, de Goederen gelegen te Pamel, Denderhautem, Heldergem, Haeltert en Kerkxken, en behoorende aan het Armbureel van Kerkxken, op Dijnsdag 29 December 1896, om 8 uren 's morgens, te Kerkxken, aan hel Dorp, ter herberg van Camiel Van Lon- dersele. De pachters zullen moeien voorzien zijn van 1/4 pachtsom voor wijngeld. De pachters die hunne vorige pacht sommen niet gekweten hebben, zullen noch als huurders, noch als borgen aan vaard worden. De pachters der landen in regie zullen gehouden zijn den dag der verpachtingen zich aau te bieden, vergezeld van eene goede borg. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal ten aanzoeke der kinderen Ghysens, van Tcnboscb, openbaar ver koopen met gewin van 1/j instelpreraie: Hunne, hofstede, met landen, mcorsch en boschen,te Erembodegem, groot samen 1 hectaar 61 aron, verdeeld in 14koopen. Men zie de plakkaarten. Zitdagen Vertel?) December 1896' telkens eenen woensdag, 1 ure namiddag ter herberg van den heer Judocus Ghy sens, te Erembodegem, Brusselschen steenweg. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal ten aanzoeke en ter hofstede der kinderen Ghysens, op Tenbosch, openbaar verkoopen Maandag 21 December 1896, om 8 urea 's morgens De huistneubels landbouwersalem gezaagd houtmest hooi eu strooi. 2 puike bekalfde koeien 1 schoone bekalfde vaars 2 vette verkens. Voor breedvoeriger beschrijving leze men de plakbrieven. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegene behuisde en een perceel Land te Erembodegem. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene schoone en welgelegene behuisde Hofstede, dienstig voor alle bedrijven zijnde de welgekende herberg genaamd De Smids, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brusselschen steenweg, gekadastreerd sectie A, deel van nummers 1442, 1443, 1444, 1445 en 1452, met eene grootte van 5 aren, 23 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide jufvrouw weduwe Van Vaerenbergh,teu weste en ten noorde jufvrouw weduwe Janssens. Boomprijs fr. 100. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Erembodegem, op den Hoogen Vosholle, groot 8 aren, palende ten ooste den Voetweg, ten zuide den heer De Bisschop,ten weste jufvrouw weduwe Van de Velue on ten noorde de kinderen Jacobs. Voorschrevene goederen zijn bewoond en gebruikt door don heer Benoit Ver- ghoylen, te Erembodegem. ZITDAGEN Verblijf! ^oa/ertbl® December 1896, telkens om 3 uren namiddag, ter estami net - In de Kroon, gehouden door den heer Gustaaf D'Haese, te Aalst, Gcntschc- straat. Daar zij allen staan aan of in de nabij heid der kassei, zal het vervoer er heel gemakkelijk van wezen. Men zal vergaderen te Meire, Broeck nabij de Vier Wegen, alwaar de verkoo ping zal aanvang nemen om 8 uren van den morgend. De verkooping der boomen staande op de gemeente Erpe, zal beginnen om 9 en half uren van den voormiddag, met de genen staande aan de Meirestraat, of Groote Kapel, en het voren aangeduid orde zal gevolgd worden. Openbare Verpachting der van het Armbestuur der gemeente Ottergem. gelegen te Ottergem, Erondegem, Ressegem en Vleckem. He Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Dijnsdag 22 Dkcembcr 1896, om 12 uren slipt 's middags, ten Gemeentehuize van Ottergem, bij den heer Petrus Fa» liever, nabij 't Dorp, namens het Armbestuur van Ottergem, overgaan tol de verpachting zijner gelegen te Ottergei - Goeder gein en Vleckem. Erondegem, Resse- De Notaris DE SADELEER, to Erem bodegem, zal op aanzoek der kinderen vanwylenCh. De Wetter, te Haaltcrt, openbaar verkoopen 7 perceelen land, te Kerkxken en Haal- tert, op de zitdagen en ter plaats, later bekend fee Openbare Verpachting van 't Armbestuur en der Kerkfabriek van MEIRE, gelegen le Meire, Aggem, Erpe, Haeltert en Ottergem. De Notaris Eeman, te Erpe, zal op Dijnsdag 15 December 1896, om 9 uren 's morgens, in de zaal van het Gemeen tehuis, te Meire, Nieuwstraat, namens het Armbestuur en de Kerkfabriek van Meire, overgaan tot de openbare ver pachting hunner Goederen, gelegen te Meire. Aygem, Erpe, Haeltert en Ottergem. N. B. Het gewoon ongeld zal door de pachters op den oogonblik der ver pachting, in handen van den ontvanger der gemelde Besturen moeten betaald worden. Degenen welke voor verschenen pach ten nog zullen te betalen hebben, worden als pachter of medepachter geweigerd. OPENBARE VERKOOPING VAN 87 zware kanada-, wilgen-, esschen- en olmen te Meire en Erpe. De Notaris Eeman, te Erpe, zal op Maandag 21 December 1896, orn 8 uren s morgens, in het openbaar verkoopen TE MEIRE. Namens Mijnheer Petrus Van Melcke beek, le Aalst. 20 schoone Kanadas en 1 magere Olm, aan eon perceel meersch, op de Cauwen- berg. Namens mijnheer Leopold Van Was- senhove, te Erpe Aan een perceel meersch, wijk Broeck, nabij de Vier Wegen, 10 schoone en ga- vige kanada-boomen. TE ERPE. Aan een perceel land, aan de Meire- straat, (Groote Kapel), 3 schoone kanada- boomen en 1 mageren olm. Aan een perceel meersch, in den Lan- genbroeck, nabij de Statie van den IJze- renweg, 20 zware en zuivere kanada- boomen, 2 schoone wilgen-boomen en 2 esschen-boomen. Aan een perceel meersch, in de Koei- brugmeerschen, aan de Koeibrug, 24 schooneen hoogstammige kanada-boomen. Aan een perceel meersch, nabij voor gaande, achter de hofstede van M. Aug. De Somer. 9 zware en gavige kanada- boomen. En aan een perceel meersch, nabij voorgaande, in de Koeibrugmeerschen, 21 schoone en zware kanada-boomen on 1 esschen-boom. N. B. De te verkoopen boomen heb ben grootendeels eenen omtrek van 1 m. 50 c. tot 2 m. en zijn van buitengewone lengte en hoedanigheid. OPENBARE VERKOOPING van een behuisd te Mespelaere. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een behuisd hofstede ken, gestaan te Mespelaere, wijk A, num mers 268 en 269 van het kadaster, groot 3 aren, palende oost Eduard Van der Heyden, zuid de erven Boemans, west de Kerkfabriek van Mespelaere en noord Petrus Styleinan, Bewoond doorM. Karel-Lodewijk De Visscher. Enkele Zitdag Zaterdag 19 December 1896, om 3 uren van den avond, te Aalst, ter herberg Den Klokkenbol, bij M. L. Foncée, Molendries. Openbare verkooping: van eene behuisde Boomgaard en deel Land, te Moorsel, Hoeks ken. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met gewin van palmslag en gelagen, namens wien het behoort in net openbaar verkoopen: Eenige koop. Eene behuisde hofstede, met schuur, stallingen en bakhoven, boomg&rd en deel land, gestaan en gelegen te Moorsel,"aan het Hoekskcn, bekend bij kadaster wijk E, nummers 36gB, 370B en 40ob, groot aldaar 35 aren, 60 centiaren, en volgens meting 38 aren, 40 centiaren, palende oost Phile mon Van Herrcweghe en Jan De Craecker, zuid de straat, west weduwe Gustaaf Meert, Louis Van Biesen en de weduwe en kinderen Temmerman, en noord Fedclis Vinck. Onmiddclijk in gebruiktreding- Bewoond cn gebruikt door den eigenaar M. Be- nedictus Vermoeden. ZITDAGEN: Verblfji; D°" j December ,896, telkens om 3 uren van den avond, ter herberg Den Wijngaard, bij M. Frederik Van Herre- weghe, te Moorsel, Houten Kruis. Openbare Verkooping van eene behuisde Landen, Meerschen en Bosch, TE ERPE. Dc Notaris EEMAN, ie Erpe, zal namens wii het behoort, mei gewin van palmslag cn gelagen, bei openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde hotstede gestaan gelegen le Erpe, aan ue Vijl Huizen, oekend bij kanaster wijk A, nummers 780, 707 cn 7ÖÖ, groot 23 aren 3o centiaren, en volgens mei 26 aren 3o centiaren, palenue nooru en oost de Lcdeschcu- stcenweg, zuid de Gentschenslcenweg, en west mnnheer Philemon De Wolt. Tweede koop. Een perceel meersch gelegen te Erpe, in ue Molenmeersctien, gekadastreerd wijk li, nummer 308, groot 30 aren 70 centiaren, palenue oost mijnheer Pmlcmon De Wolf, zuid de Jaarovcr de kinderen Bernard Maithys, voetweg en daarover juffrouw Philomcna De Boeck en noord de Doorebeek. Derde koop. Een perceel land gelegen te Erpe, op nel liol'velu, bekend op 'l kadaster wijk B, nummer a33>,» groot 3i aren 20 centiaren, pa lende oost mijnheer Btuicmon De Wolt en andere, lid den IJzeren weg, west voornoemden Acer De oir, cn noord ue Molenstraat. Vierde koop. Een perceel land gelegen alsro- n te r.rpe, op het Hoiveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer a35ü2 groot 25 aren 80centiaren, palende oost den heer Gustaat Boelaert, zuid de Kactelinestraat, west den heer Gustaat" De Boeck, 1 nooru den IJzerenweg. Vijfde koop. Een perceel land gelegen te Erpe, op den (Joucmkautcr, gekadastreerd wijk C, num' 22 3d, groot 17 aren 20 centiaren, palende oost den heer benedictus Van Landuyt, zuid de kinderen De Boeck, west den heer Frans Van aer Elst„cn noord den Cotlemweg en daarover dame weduwe De Clippele-De Schaepdryver. Zesde koop. Een perceel land gelegen te Erpe, op den Cottemkauter, gekadastreerd wijk C. num' 224B, groot 62 aren 80 centiaren, palende oost den heer brans Van der Eist, zuid den steenweg van Aalst op AuJenaarde, west den heer Casimir De Boeck, en noord den Cotlemweg. Verdeeld in noord- cn zuidhelft. Zevenue koop. Een perceel land gelegen te Erpe, op Erpekautcr, bekend bij kadasler wijk C, imcr 292a groot 29 aren 10 centiaren, palende den heer Casimir de Boeck, zuid oen Arme Erpe, west de heeren Duimen cn Jan-Bapustc De Boeck en noord den steenweg van Aalst op Audcnaarde. Achtste koop. Een perceel bosch gelegen te Erpe, in de Zurebosschcn, gekastreerd wijk C, ner 12, groot 33 aren 80 centiaren, palende dame weduwe Verbrugghen en den heer Donalus Schockaert-Van der Eist, zuid den voet weg en daarover juffrouw van der Noot, west dame weduwe Veldeman Rasschaert en noord den heer David Parewyck. Boomprijs en grondhout fr. 275,00 Negende koop. Een perceel meersch gelegen te Erpe, op het Langevcld (Kruiskens), bekend bij kadaster wijk D, nummer 641 h groot 44 aren, palende oost de heeren Victor de Suttcr cu Amand Weymeersch, zuid den heer Martines Meuleman, it den heer Jozef Meuleman en noord den heer Van den Eeckhaut. Boomprijs fr. 475,00 Tiende en laatste koop. - Een perceel meersch gelegen alsvoren te Erpe, in dc Kruiskens (steen weg naar Erondegem), gekadastreerd wijk D, num mers 635 en 636, groot 33 aren, palende oost den heer Jozef Meuleman. zuid den heer Benjamien Ruyssinck, west de kassei, cn noord dame weduwe Veldeman Rasschaert. Boomprijs fr. 23,00 Voorschreven goederen zijn allen gebruikt door M. Thcodoor en juffr. Cclina Peerlinck, te Erpe ZITDAGEN Instel, Donderdag 26 November) Vcrblijf, 10 December) telkens om 3 ure van den avond, ter herberg De Vijf Huizen,» gehouden door den heer Judocus Vermassen. te Erpe, Genuchcn steenweg. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en Zaailanden TE VLIERZELE. De Notarissen EEMAN, te Erpe, en DE WINDT, te Aalst, zullen namens wien liet behoort, met gewin van palmslag en gelageu, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde hofstede, met stal ling, schuur, bakhoven, lochting en land, gestaan en gelegen te Vlicrzele, wyk Uileubroeck, bekend bjj kadaster wijk B, nummers 284a, 283a eu 286b eu deel van nummers 279a, 280 en 284b, groot volgeas meting 18 aren 90 centiaren,paleode oost den voetweg en daarover mijnheer Dominicus Judocus Verstraeten- Vcrslraeten, zuid koop twee hierna, west de kassei en noord voomoemdau heer Verstraeten en koop drjj ■"'erna. Tweede koop. Een perceel lochting en land gelegen alsvoren te Vlierzele, Uilenbroeck, gekadas treerd w(jk B, deel van nummers 280 en 284b, groot volgens meting 9 aren 83 centiaren, palende oost den voetweg en daarover mijnheer Domiuicus-Judocns Verstraeten-Verstraeten, zuid den Kerkweg en den heer Frederic Van de Winkel, west zelfden heer Van de Winkel cn de kassei, en nuurd koop een hiervoren. Derde koop. Een perceel land, gelegen te Vlier zele, Uilenbroeck, gekend op 't kapastcr wijk B, deel van nummer 279a, groot volgens rneliog 21 aren, palende oost den voetweg cn daarover mijnheer Domi nicus Judocus Verstraeten-Verstraeten, zuid koop een hiervoren, west voornoemden heer Verstraeten, en noord koop vier hierna. Vierde koop. Een perceel land, gelegen te Vlier zele, Uilenbroeck,neven voorgaande, bekend bij kadas ter wijk B, deel van nummer 279a, groot volgens meling 20 aren 48 centiaren, palende oost den voetweg en daarover mijulieer Dominicus-Judocus Verstraeten- Verstraeten, zuid koop drij hiervoren, west voornoem den heer Verstraeten en noord den heer Pieter-Livien De Swaef-De Paepe. Vijlde eu laatste koop. Een perceel land, gelegen te Vlierzele, op het groot veld, genaamd het Witte- brood land, gekadastreerd wijk A, nummer 100, groot volgens meting 14 aren 42 centiaren, palende oost den heer Frans De Graeve-Verstraeten, zuid het Bureel van Weldadigheid vau Vlierzele, west jullrouw Maria- Catbarioa Blom, en noord de kinderen Engel De Moor. Allen gebruikt door juflfr. wed» Constant De Swaef- Rotliers, te Vlierzele. Voormelde eigendommen zijn afgeschetst op een grondplan opgemaakt door mijnheer Henri Van Cley- ueubreugel, landmeter aan 'l kadaster te Aalst. ZITDAGEN: vérbfy); Woe"sdaB ,1 j December 1886, telkens om 3 ure namiddag, ter herberg a In het klem Brussel gehouden door M. Domien De Moor, te Vlierzele, Uilenbroeck. VENDITIE VAN Schaarhouten Snoei, TE EREMBODEGEM, aan den Niüofschen steenweg, aan de Burgtstraat, op Theymbroeck en op den Cluysenbosch, Dondebdag 17 Deoembkb 1896, om 8 uren 's morgens, door het ambt van den Notaris ARENTS, te Haal- tert, op verzoek van den Notaris Breckpot te Aalst. VENDITIE VAN SCHAARHOUT EN SNOEI, te Nieuwerkerken, ten kasteele van Regelsbrug, ten verzoeke van den heer Senateur Charles Lieuart, op Woensdag 23 December 1896, om 12 uren 's mid dags, door het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eenen groot eou hectaar 27 aren 31 centiaren. Verdeeld in 105 loten schoonen bouw grond, te Aalst, aan de Saskaai, door de Notaris BRECKPOT, te Aalst, Zaterdag 19 December 1896, om 2 uren namiddag, op het Vredegerecht te Aabt, Groote Markt.Voor de konditien zich te bevragen tenkantoore van de Notarissen Bbeckpot en De Paüw, te Aalst. De Notaris BRECKPOT, to Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen le Het handelshuis Het Volksgeluk te Aalst, Nieuwstraat, groot 23 aren 80 centiaren. 2® En 5 loten Bouwgrond, ieder van 7i centiaren, te Aalst, Lange Ridderstr. Instel 14, Verblijf 28 Decembeb 1896, om 3 uren namiddag In de Vlasmarkt by Mr Joseph Van der Vorst, opvolger van Mr Torfs, te Aalst, St-Martinuolcerk. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen Gemeente Meire. 3 hectaren 96 aren 36 centiaren zaai landen en meerscheu ter plaatsen ge naamd Appelsakker, Ysberg, Meirelput, Mertensmeersch, Nesteveld, Schoonhemd, Hoefken, Nederhoef, Segersveld, Lange- meerschen, Cauweuberg, Hoogkauter, Kerk veld, Bavokauter en Kleinen Kruis- kauter. Gemeente Erpe. 14 aren 30 centiaren meersch, op Lan- gebroekveld. Gebruiker Joannes Vy- verman. Gemeente Ottergem. 26 aren meerscii, op Vleckem. Gebruiker Camille Govaert. Gemeente Erondegem. 7 aren 73 centiaren liofstedegrond, op Ganzendries. Gebruiker J.-B. Schamp. Gemeente Aygem. 13 aren 20 centiaren land, op den Varinck. Gebruikers Désiré Eeckhout en David Litvens. Instel 1, Verblijf 15 December 1896, om 2 uren namiddag, «In het Keizershof» bij M. Ch.-L. Van den Steen, te Meire, Dorp.

De Denderbode | 1896 | | pagina 3