OUDHEDEN BOUWGRONDEN WOONHUIZEN Italië. GOEDKOOPE lessen over boekhouden, enz. ZEEVISCHHANDEL H. ARYS- DEPAEPE. Overjarige Panden ZAAILANDEN ZAAILANDEN 6 HIVTIZElSr Venditie van Meubels, bebouwde Hofstede, VENDITIE PLANTE1Ï, 4000 HOPSTAKEN, VAN WOONHUIZEN HUIZEN TE, AALST. Openbare Verkooping Huizen, Meerschen en Bosschen, I)e staking der steenbakkerswerk- lieden, is op het punt van to eindigen. Reeds verschillende bazen van Elsene zijn met hunne werklieden overeengekomen. Te St-Pieters Jette kwam een be diende wonen op een kwartier, dat hij huurde in een huis, waar eene jonge dochter verbleef, welke kennis had ge maakt mét eenen weduwenaar uit de buurt. De nieuwe huurder, die dat niet wist, zag vrijdag avond in de duisternis eenen persoon over den hofmuur klauteren en voortsluipen om niet gezien te worden. Hij snelde naar beneden, gewapend met zijnen stok met looden knop, bracht er den indringer, die niet anders dan eenen dief kon zijn, eenen slag meè toe, pakte hem bij den kraag, smeet hem op straat tegen de kasseien en sloot de deur. Eene nachtronde vond den ongelukkige bloe dend liggen en herkende.... den verliefden weduwenaar. De metsersgasten te Gent, die bijna den heelen winter hebben kunnen werken dank aan het zachte weer, hebben nu de bazen bericht, dat zij met het loon van 83 tot 35 centiemen, niet meer tevreden zijn en na den 1 mei 40 centiemen moeten winnen. Daar de bazen weigeren dien eisch in te willigen, mag men zich aan eene staking verwachten. Mislukte meetingen der socialis ten. Zondag zijn een vijftiental socia listen naar het schijnt eeno meeting gaan geven naar Terdonck, doch ze werden door de bevolking verjaagd zonder het woord te kunnen voeren. Evenzoo te Doornzele en te Keirbrugge, en eindelijk te Evergem (dorp) waar zij rond 5 uren aankwamen. Een uur lang hebben zij hun beste gedaan om iets te kunnen zeggen, doch zijn ten slotte vertrokken, uitgejouwd door de bevolking, die door de wegrijden de socialisten grof beleedigd werd Dank zij den policiecoramissaris, die door zijnen takt de bevolking tot kalmte en de socialisten tot vertrekken heeft Kun nen overhalen, anders ware de uitdagende houding dier rijkmakers door de opge- wonde omstaanders in een gevecht ont aardt. Hondsrazemij. De stadsover heid van Brugge heeft allerstrengste maatregelen genomen tegen de razernij, die reeds verscheidene slachtoffers ge maakt heeft. In tegenwoordigheid van deze ongevallen is er eeu reglement aan geplakt, meldende dat al de honden, die des nachts langs de straten van de stad gevonden worden, zullen worden doodge- De politie hééft in de enkele dagen van vrijdag en zaterdag ongeveer drie hon derd eigenaars van honden in overtre ding verklaard, omdat de dieren geen muilband of medalie droegen. Een aantal honden die gevangen wor den zijn ook reeds afgemaakt. IJselijk ongeluk.Zondag avond, rond 7 uren, toen de tram van Brugge- Swevezeele, dienaar Brugge kwam"ge reden, aan het gehucht Waerdamme te Oostcamp was gekomen, wilde eenen voorbijganger zijnen wandelstok opra pen, die op de riggels was gevallen; hij kon zich niet in tijd terugtrekken en zijne voeten werden door de wielen dermachien tot boven de knoesels afgesneden. De ongelukkige werd meêgevoerd naar Brugge, waar hij naar het hospitaal is overgebrachtmen beeft daar zijne bee- nen afgezet. Het slachtoffer is zekere Hendr. Bau- wens, 28 jaar, timmerman te St-Michiels; hij was de eenige steun van zijn oude moeder.} Het slachtoffer is aan zijne wonden overleden. Handelsblad. Boor roovers opgelicht. M. Gaspare- Kubino Manella, 76 jaar oud, de rijkste grondeigenaar van Castelvetraoo, was vrijdag te Roccazza aangekomen om af te rekenen metzijn voornaamsten pachter. De oude man was gewoon, wanneer bij te Rocazza kwam, te slapen in een klein nevengebouw, nabij de hoeve. Niettegenstaande zijn hoogen ouder dom, wilde hij niet dat men over hem waakte. Vrijdag nacht nu zijn vier roovers, na do ingangdeur van het klein gebouw te hebben opengebroken, bij M. Manella binnengedrongen, hem vastgegrepen, den mond gestopt en gedwongen zich aan te kleeden. Daarna drongen zij den stal der hoeve binnen, namen twee goede peerden en vertrokken met hunnee gevangene naar eene onbekende bestemming. Do onderprefect, de hoofdinspecteur der kwestuur, de ridder Rossi en de kapi tein der carabinieri ziju ter plaats ge komen. Talrijke soldaten zijn uitgezonden die de grotten van den omtrek doorzoeken. De millionnair was zeer goed gekend en taf veel aan de armen, zoodat de bevol ing veel belang stelt in zijn lot. Het verheugt ons te vernemen dat hier ter stede, in het sedert lang zoo gunstig bekend gesticht van Juff. J. Verleysen, op het Begijnhof, 46, het grondig onder wijs dat de scholiersters er ontvangen over boekhöudon en allerlei handelakten, zal toegankelijk zijn, te beginnen mot den l*n Mei aanst., aan andere jonge juffers die deze lessen alleen zouden willen bij- Mits 1 frank per maand op voorhand te betalen, zullen zij toegelaten worden tot het onderwijs, hetwelk plaats heeft den woensdag en den vrijdag van 10 1/4 's morgens tot 10 3/4. Wij weten ook door ondervinding dat men in het gesticht Verleysen de kleine jongetjes zeer behoorlijk voorbereidt tot verdere studiën in het College der EE. PP. Jesuïten. Prijzen voor 28, 29 en 30 April Zalm de kilogr. fr. 2,00 tot 3,50 Tarbot fr. 2,00 Heilbot fr. 1,50 Kabeljauw fr. 0,70 Tongen(koppel)fr.0,70, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van lr. 0,70 tot 1,50 Bog fr. 1.00 tot 2,50 Roobaard fr. 1,00 tot 2.0Q Nieuwe Hollandsche Schelvisch fr. 1,00, 1.60 tot 2,00 Groote Vloot fr. 3,00 tot 4,00 Volle haring 0,20 Melkers 0,30 Schotsche haring 0,10 Zeeuwsche Oesters aan 4,7, en tot 10 fr. Dagelijksche aankomst van verschen Zalm Berg van Bermhertigheid. AALST. VERKOOPING VAN der maanden Januari, Februari en Maart 1807, op Donderdag 5 Mei 1897, om 2 ure namiddag, in deszelfs lokaal, door het ambt van den Deurwaarder «lozef De Vos. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Erembodegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, ral met pewin van palmslagen gelagen, in het openbaar verknopen, de volgende goede Zaailanden, gelegen te Frembudt- gern, te weten Eerste koop. Het perceel Land gelegen op den Molenkauter, gekadastreerd wijk H, nummer 201, met eene grootte van 23 aren, f0 senliaren, palende ten ooste aan Franciscus Uytleuhove, ten zuide aan de erven Abbcloos. ten vieste aan de'Hospicién van Gent en ten noordo aan het Osbrockslraalje. Gebruikt door Joseph De Smet. Tweede koop. liet perceel Land gelegen op den Hoogen Vosholle, aan Boekhoutben!, gekadastreerd wijk A. nummer 775. met eene grootte van 27 aren. 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Sche pers en Joannes Van de Velde, icn zuide aau den heer Adrianus De Gendt, ton weste aan Leonardus Go- vaerten ten noordo aan M. Leonardus Vorlevsen. Gebruikt door Potrus Van Vaerenbergb. Derde koop. liet perceel Land, gelegen op den Leegen Vosholle, nabij voorgaande, gekadastreerd wijk A, nummer 792, mat eene grootte van 2öaren, 6u centiaren, palende teD ooste aan Carolus De Wilde, ten zuide aau Jacobus Van Holsbeeck, ten weste oek aan Jacobus Van Holsbeeck en aan de erven De Coninck en ten noorde aan de familie De Loose. Gebruikt door Franciscus D'Haen. ZITDAGEN: Instel, WOENSDAG 18 ,RQR Verblijf, WOENSDAG 23 MEI 1898' ten 4 uren namiddag, Ier herberg genaamd t Land van Riem, bij den heer Victor Keppens, te Aalst, Nieuwsrtaat. nabij de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, GROOTE MARKT. De Notaris De Glieest, te Aalst, zal op Dijnsdag 3 Mei 1898, ten 12 uren te middag, in de bovenzaal der eslaminct Het Beiersch Hofbij den heer Jean Kestens, te Aalst, aan de Groote Markt, met gereede betaling, in het openbaar verkoopen Eene schoone verzameling van Oudhe den, bestaande in merkweerdige Schilde rijen, Spiegels, Schouwgarnituren in oud koper, Pendulen en Kandelabers. De te verkoopen voorwerpen zijn van heden ten toon gesteld en mogen door de liefhebbers bezichtigd worden. OPENBARE VERKOOPING van Doscli en Meersch, te HOFSTA DE en WICHELEN. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoo pen de volgende goederen, gebruikt door de weduwe n Cb.-L. Van Hauwermeiren Gemeente Hofstade. Eerste koop. Een perceel Land, gehucht Eeck- hout, op bet MeervelJ, groot volgeus maling 33 aren 36 ceniiaron, gekadastreerd wijk A, nummer Ui) met eene grootte van 39 aren, 70 centiaren, palende ten ooste aau de erven van Felix Claessens, ten zuide aan dcu heer Van Mossevelde, ten weslc aan de erven van Franciscus Ue Coninck cn ten noorde met half kauterbaan aan de weduwe van J.-B. Van Hanwermeiren. Verdeeld in oost- on westhelft. Tweede Koop. Een pereocl Land, op het Bab- belaervfld. groot volgens meting 13 areu, 18 centi aren, gekadastreerd wijk A, nummer 949, met «ene grootte van 12 aren, 70 cenliarin, palend* ten ooste aan de kinderen Matlhys, ten zuid* aau de Vondel beek, ten weste aan den heer Leirens en les noorde an den Babbelaarwrg. Derde koop. Een perceel Bosch, op den Drinke line, groot volgens meting 11 aren, 18 centiaren ge kadastreerd wijk A, nummer 41, met eene grootte van 11 aren, 30 centiaren, palende ten ooste aan den lieer l'oktor Caudron, ten zuirle aan Joannes- Baplisle Van Hauwermeiren, ten weste aan de Veld- baau eu ten noorde aan Petrus-Joannes Huylebrocck. Gemeente Wichelen. Vierde koop. Een perceel Meench, in dc Her- rewrghemeerschen, gekadastreerd wijk A. nummer 149n, met eene grootte van 18 aren, 40 cmitiar«n, palende oost over do Sloot aan de gemeente Berlacrc, ten zuide aan den boer Pastor Seraphinus Van Her- rewrghe, ten «est aan de weduwe Beeckman en den Arme van Wichelen, ten noorde aan verscheidenen. ZITDAGEN InstelVrijdag 22 )R Verblijf, Vrijdag 2'J "pr" 898' telkens om 5 uren namiddag. Ier herberg t In Ter- kamerenboscb, by Amand De Kerpel, te Hofitade, Kamdri*#. OPENBARE VERKOOPING van welgelegen te AALST, Kerrebroek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen: 8 Bouwgronden allerbest gelegen te Aalst, op Ker rebroek, ten voorhoofde aan de kassei leidende van de Lcdcbaan naar den Dendermondschensteenweg, hebbende naast de kassei de volgende breedte met de volgende grootte, te weten Lót 1. 7 met. 40 continu groot 12 aren 91 cent. Lot 2. 3 i 3 74 Lot 3. 5" 3 i 50 Lot 4. 3 3 i 61 i Lol 5. 5 i 3 i 79 v Lot 6. 3 i 3 86 Lot 7. 5 i 3 94 Lot 8. 7 40 ccntim. 15 62 Voorscbrevene Bouwgronden maken le zamen eenen blok uit, groot 31 aren 6 centiaren, palende ten ooste aan den yzerenweg, ten zuide aan de kassei, ten weste aan de huizen van den heer Parewyck-Soetens, en ten noorde aan de kinderen van den "heer Bonnereu de Hospiciên van Aalst. Ingebruiktreding met de betaling der koopsom. ZITDAGEN: Instel Donderdag 28 April.OOQ Verblijf i 12 Mei ,öyö- Ten 4 uren namiddag, Ier afspanning Het Klein Gent by de weduwe Van Ncck, te Aalst, Nieuw straat OPENBARE VERKOOPING VAN te AALST, in de St-Jobstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen; Stad Aalst. Zes Huizen en Grond nevens elkander, ten voor hoofde in de St-Jobstraat. getee end N« 1, 3. 5, 7. 9, 11 cn gekadastreerd wijk A, nummers 2176c, 2176f.' 2176e, 2176d. 2176c, 2176b. tezamen met eene grootte van 5 aren, 2 centiaren, verdeeld in 6 loten, alsvolgt Het Huis n. 1, bewoond door Edüard van Cutsem, aan 3,00 fr. per week. Het Huis ïi. 3. bewoond door Benoit De Saedeleer, aan 2.50 fr. per week. Het Huis n. 3, bewoond door Frans Bombeeck, aan fr. 2,30 per week. Het Huis n. 7, bewoond door Frans Bicqué, aan 2.30 per week. Het Huis n. 9, bewoond door Gustaaf Van de Meerssche, aan 2,50 per week. fcn het Huis n. II, bewoond door Jossina Geerlruy, aao 3,00 per week. ZITDAGEN. Instel, DIJNSDAG 10 ..pi .RQR Verblijf, DIJNSDAG 24 MEI 1898, (en 4 uren namiddag, ter herberg van den heer Odilon Lievens, te Aalst, in de Nazarethstraat. 16. Studie van den Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. Landbouwersalem en Beesten op Maandag 2 Mei 1898, om 8 uren 's morgens, ten huize van de WcBl Callebaut, te Haeltert, 's Gravenkerselaer. OPENBARE Vb5kSop5S~ van een TE GIJSEGEM. De Notaris Moens, te Lede, zal ten verzoeke van wie het behoort, met ge win van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden Eene behuisde Hofstede, te Gijsegem, op den Driesch, gekadastreerd sectie A, nummers 617, 616a, 616b en 618, met eene grootte van 6 aren, 40 centiaren, en een perceeltje Tuin, gelegen achter zelfde hofstede, gekadastreerd sectie A, nummer 620, met eene grootte van 1 aar, 80 centiaren, palende mijnheer Louis De Coninck, Frans Everaert, Jozef Coppens, madame De Grauwe, Judocus Verspeet en de straat. Bewoond door Louis Van Gysegera. Verdeeld in twee koopen. Instel Donderdag 28 April .RQÖ Verlyf, Donderdag 5 Mei 1ÖVÖ« telkens om 2 uren namiddag, ter herberg der kiuderen Landuyt, te Gijsegem, Steen weg. door het ambt van den Notaris Moens, te Lede, van mobilaire voorwerpen A. Herberggerief: toogen, tafels, stoe len, bierpomp, buffet, tinnen liters en maten, flesschen, glazen, enz. B. Meubels: bed met ressort, bedkoet- sen, kleerkas, spiegel, koffers, stoven en kachels. C. Landbouwersalem: wanmolen, loof- molen, haverbakken, keern, botervat, enz. D. Eene schoone bekalfde Melkkoei, E. Eene vierwiel-voituur (calèche) in goeden staat. F. Eene hoeveelheid hooi, strooi, bet- teraven,enz. Ten huize van den heerEmiel Melcken- beeck te Lede, aan de Statie, op Dijns dag 3 Mei 1898, om 8 uren voormiddag. Zie de plakbrieven. Bij verandering van woonst. OPENBARE VERKOOPING Tan 3 Lusters en Voituur, XE A.AESX. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal op Maandag 2 Mei 1898, om 2 uren namiddag, ten huize van Mevrouw DyHaenensrHerman, te Aalst, Keizer lijke Plaats, Nr 61, openbaarlijk ver koopen A. Planten. t Phenix Tenius, waaronder een van 3 meters hoogte 3 Phenix Reclinata, 2 meters 2 Chamerops 1 Coripha Au- stralis, 1 m. 50, 20 bladeren 1 Arica Sapida, 2 meters 2 Latania Borbonica 6 Yucca Gloriosa, waaronder gepana cheerde 6 groote Dracenas 60 kleine Dracenas 2 Ficus Elastica, 3 m. 50 4 Eronymus 3 Laurus Tinus, 2 meters 22 groote Clivias 30 kleine Clivias 25 Bromelias 1 groote Aralia Siboldi 1 Asclepia Carnosa 60 Begonias Rex Een aantal schoone Geraniums Zonale 50 Adrianthums 3 tot 400 ornement Planten, enz. B. Drij allerschoonste Lusters, waaronder eenen in cristaal(style empire) en twee in vergulden brons. O. Eene Voituur op vier wielen (calèche). De verkooping geschiedt met gereed geld vo^r de koopen van en onder de 10 franken/voor d« anderen 14 dagen tyd van betaling mits goede borg. Studie van den Notaris Breckpot, te Aalst. VENDITIE VAN te AALST, Vaartkaai op Maandag 2 Mei 1898, om 2 uren na middag. OPENBARE VERKOOPING TE AALST. De Nstaris LIMPENS, te Aalst, en de Notaris MOENS. te Lede, zullen ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, open baar te koop aanbieden Stad Aalst. Eerste koop. Een Woonhuis met zijne Erve, gestaan en gelegen te Aalst, achter de Werf kapel, in het Molenstraatje, uitmakend den hoek dezer met de Achterstraat, gekend bij kadaster sectie A, nummer 767, komende aan de Achterstiaat, aan gezegd Mo lenstraatje en aan den lieer P. De Paepe. Verhuurd per maand tegen 17 franks. Tweed* koop. Een Woonhuis mal zijne Erve, gestaan en gelegen te Aalst in de Keyzerstraat, ge kadastreerd sectie A, nummer 68. met eenen inhoud van 80 centiaren, heudende van den eenen kam aan den eigendom van den heer Charles Cumont-Faidrr, van den anderen aan Petrus Perdaens en vau achter aan den eigendom van den lieer Moyersoen-Liëiiart. Verhuurd tegen 15 franks per maand. ZITDAGEN: Instel, MAANDAG 9 Verblijf, MAANDAG 16 ten luren namiddag, ter herberg «'t Land vau Riem, by des bear Vistsr Kepytos. MEI 1898, Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING VAN XE AALST. De Notarissen DE PAUW en LIMPENS. te Aalst, zullen ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, openbaariyk verkoopen Eerste Koop. Zeven nevenseenslaaude Woonhuizen, te Aalst, in den Postweg, geteekeud N. 119, 121, 123, 125. 127, 129 en 131, b'-ki-ml ten kadaster sectie B, nummers 434a. 434b, 434c, 454d. 454k, 43lr en 454c. mei eene totale grootte van 3 aren, 70 centiaren, palende van de eene zijde aan huizen van den heer Chéri Schelf hout-Nuyls, Notaris, te Oordegcm, eu van de andere zijde aau den volgen en Koop. Deze koop zal onder voorbehoud van samenvoeging opgeroepen worden in zeven loten, te weien 1° Lot. Het Huis dragende N. 119, bekend ton kadaster sectie'11, nummer 4.ï4a. met «ene grootte vau 60 centiaren, staande naast de huizen vau den heer Schelfhout -Nuyts, 2* Lot. Hetgene nevens voorgaande, dragende N. 121, bekend len kadaster sectie B, nummer 434b. nu t eene grootte van 50 centiaien. 3* Lot Hetgene daarnevens,dragende N. 123, bekend ten kadaster sectie B, nummer 434c. met eene grootte van 50 eentiaren. 4* Lot. Hetgene daarnevens, dragende N' 125, hekend Ion kadaster sectie B, nummer 454b, met ne grootte van 50 centiaren. 5« Lot. Hetgene daarnevens, dragende N. 127, bekend ten kadaster sectie B, nummer 431s, looi eene grootte van 50 centiaren. 6* Lot. Hetgene daarnevens, dragende N. 129, bekend ten kadaver sectie B, nummer 434r, met eene grootte van 56 centiaren. 7* Lot. En hetgene daarnevens of nevens den .olgenden koop, dragenda N. 131, bekend ten ka- dasler sectie B, nummer 434c, m«t eene grootte van 60 ceDtiaren. Tweede Koop Vier Woonhuisjes on Tuis daarachter gestaan en gelegen te Aalst, uitmakend# den hoek der Scherre- alraat en den Postweg, houdende in den Postweg aan voorgaanden koop en in de Sclierrestraat aan den volgenden koop, en samengoatcld uitliet Huisje dragende nr 62, bekend ten kadaster sectie B, nummer 4a/bis, met eene grootte van 60 cenliaren hetgene dragende n' 63, sectie B, nummer 634a/2bis. met eene groolto van 60 centiaren betgem- dragende nr 65, sectie B, nummer 34c/2bis, met rune van grootte 60 centiaren hetgene dragende nr 67. sectie B. nummer 654b/4bis. met eene grootte van 70 centiaren en eenen Tuin, sectie B. nummer 435b, met eene groette van 5 aren, 10 eentiaren. Derde Koop. Zes nevenseenstaande Woonhuizen, te Aalst, in de Sr.herrestraat, nevens voorgaanden koop, dragende du N. 69, 71, 73, 75, 77 en 79, bekend ten kadaster sectie B, nummers 435c, 431d, 435s, 435f, 133u en 435it, met eene grootte ieder yan 70 centiaren, hou dende van de eene zyde aan voorgaanden keop en van de andere zijde aan eene partij grond vau den heer Leon Van Overstraeten-Hyde. Deze koop zal opgeroepen worden onder voorbe houd van sameuvocging in zea loten, te «eten 1* Let. Zijnde het Woonhuis naast koop twee, dragende N. 69, sectie B, nummer 435c. 2«Lo. Zijnde belgas# daarnevens, drtgends N. 71. sectje B, nummer 43yo. 3* Lot. Zijnde hetgene daarnevens, dragende N'. 73, sectie B, nummer 455b. 4* Lot. Zijnde hetgene daarnevens, dragende N. 75, sectie B. nummer 435r. 5* Lot. Zijnde hetgene daarneveas, dragende N. 77, sectie B, nummer 433c. 6« I ct. Zijnde bet Huis nevens den eigenden van den heer Leen Van Overslraeten Hyde, dragende N, 79, sectie B, unmmer4Sïn. Vierde en laatste Koop Vier nevenseenstaande Woonhuizen met Afhange- lijkheden, gestaan te Aalst, in de Schei restraat, dra gende do N. 49, 47, 43» en 43», bekend ten kadaster sectie B, nummers 43tm, 430o, 430i> on 430o, met eene totale grootle van 4 aren, 30 cenliaren, palende ten voorhootde in de Scberreslraat, van de eene zijde aan huizen van den heer J. De Raeve- Waulers er. aan den heer Van Kerckbove, van de andere zijde aas huizen van de heereu Dèsiré en Jan Baptist# Franek en Tan achter aan den eigendom van den heer Ed mund Stelcraan. Deze koop zal oDder voorbehoud van samenvoeging worden opgeroepen io vier loten, te neten Lot. Het Huis naast deu heer De Raeve- Wauters, drag-ude N. 49, sectie B, nummer 430n, met eene grootte van 1 aar, 5 centiaren. 2' Lot. Hetgene daarnevens, dragende N. 47, sectie B, nummer 430Q, met eeue grootte van 1 aar, 5 centiaren. 5* Lot. Datgene dasrnexeut, dragende N. 45», sectie B, nummer 430p, met eene grootte van 1 aar. 5 centiaren. 4* Lot. Het Huis nevens de beeren Pranek, dragende N. 45', sectie B, nummer 430o, met eene grootte 1 aar, 15 centiaren. ZITDAGEN: Instel. MAANDAG i .RQfl Verblijf, MAANDaG 16 UHI ,898' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg In Sint- Antonius, bij M.idame Weduwe Benoil Van llum- bceck, te Aalst, in de Molenstraat. Voor nadere inlichtingen wrvocge men zich ter studiën vau boven genoemde Notarissen DK PAUW LIMPENS te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van schoone De Notaris Breckpot, te Aalst, sal open baarlijk verkoopen 1° Een Huis, in de Albert-Liénartstraat. Bewoond door mad. wed. Cam. Backaert. Ingesteld fr. 8500. 2° Een Huis, nevens voorgaande. Be woond door M. Vernieuwen-De Clereq, opzichter der lager# scholen. Ingesteld fr. 5600. 3° Een Huis, op den hoek de Albert Liénartstraat en Vaartstraat. Bewoond door mad. P. Van Haver, winkelierster. Ingesteld fr. 4600. 4° Een Huis, in de Vaartstraat nevens voorgaande. Bewoond door M. Van der Scheuren. Ingesteld fr. 3500. 5° Een Huis, in de Albert Liénart straat. Bewoond door M. Paul D'Outre- lingne-Meganck. Ingesteld fr. 4100. Een Huis, op den hoek der Albert Liénartstraat en Esplanadestraat. Be woond door M. Clinckenborg, coiffeur. Ingesteld 4500. 7° Een Huis, nevens voorgaande in de Esplanadestraat. Bewoond door voor noemden M. Clinckenborg. Ingesteld fr. 2500. Laatste Zitdag Maandag 2 Mei 1899, om 4 uren, In St-Lieven, bij M. Viot. Van den Eynde, te Aalst aan de St-Mar- linuskerk. De Notaris VAN OUDENHOVE, te Denderhautem.zal met tusschonkomst van zijnen ambtgenoot den Notaris BRECK POT, te Aalst, openbaariyk verkoopen Gemeente Denderhautem. i8 Een Huis, in de Vondelen, groot 8 aren. Bewoond door de weduwe Roelandt-Guns, herbergierster. 2" Circa3 hectaren 17 aren 91 centiaren meersch, land, bosch en weimeersch, in do Drijmeerschen, Eigemstraatveld, Boes- daal, Borrekensmeerschen, Killemeers- schen, Leebeke en op den Selkauter. Verdeeld in 8 koopen. Stad Ninove. 3e 2 hectaren 46 aren 60 centiaren, rette weide, gansch omringd met hagen, ge- naamdden Hinnenwinkel. Verdeeld in 4 gelijke deelen. Gemeente Kerkxken. 4* En 1 hectaar 30 aren 15 centiaren weide, op den Berg. Verdeeld in 4 deelen. Gebruikt door Gust. De Graeve, koopman in hoornvee te Denderhautem. (Ziet verders plakbrieven.) Instel Dynsdag 3) M .8Qft Verblijf 17)Mei 1808> om 2 uren, in Den Willekom by M. Joseph De Schryver, te Denderhautem, Leebeke. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Baardegem, Erondtgem en Hekelgem. De Notarissen Breckpot A De Pauw, te Aalst, zullen met gewin van palmslag en gelagen, openbaariyk verkoopen 1° Een schoon, groot en welgelegen Koophandelshuis, met magazijnen, ruime kelders, koer en hof, groot 3 aren, 01 centiaren, te Aalst, Korte Zoulstraat. Bewoond bij den verkooper M. Louis Buekens. Slechts ingesteld fr. 16,000. 2° Een Huis, te Aalst, Geerardsberg- schsstraat, groot 90 centiaren. Be woond bij Frans Perdaens, herbergier en winkelier, aan 17,90 per maand. Slechts ingesteld fr. 4000. 3* Eenen Eigendom, bevattende acht woonhuizen, koer eu tuin, te Aalst, St- Job, groot 18 aren, 59 centiaren. Ver deeld in 6 loten. Bewoond bij ver scheidene aan fr. 15,90 per week. Gebracht op fr. 9580. 4° 14 aren, 40 centiaren Bosch, te Baardegem, genaamd Zuetenbosch of Zwitten, sectie D, nummer 61. Onver- pacht. Boomprijs fr. 320. Gebracht op Ir. 220. 5° 9 aren, 65 centiaren Bosch en Meersch, te Baardegem, genaamd den Poel, sectie A, nummer 396. Onver- pacht. Boomprijs fr. 170. Gebracht op fr. 120. 6° 12 aren, 29 centiaren Meersch, te Erondegem, in den Grooten Meersch, sectie A, nummer 10. Onverpacht. Slechts ingesteld fr. 100. 7° 21 aren, 70 centiaren Meersch, te Hekelgem, genaamd Steentjusmeercch, sectie A, nummers 179a. Gebruikt bij Benoit De Gols, aan fr. 60 te jare. Slechts ingesteld fr. 1460. Laatste zitdag DONDERDAG 28 APRIL 1898, om 3 uren namiddag, ter estaminet De vier Winden, te Aalst, Keixererlnke Plaats

De Denderbode | 1898 | | pagina 3