Iets voor de liberalen Gemakkelijk Werk. Hooge Huur. Een en ander. Een vraagske. H? Verwezenlijkt. -JZln'vï 'T LIBERA L1SMUS is eene vrijdenkerij ge worden. En 't li- beralismus kan niets dan SLECHT VOLK f Overlijden. - „St-dm"! Allerhande Nieuws. Frankrijk. Meer dan eens hebben wij de meisjes op hunne hoede gesteld tegen de gevaren, die zy inloopen met, zonder vooraf goede inlichtingen te hebben genomen, eenen post in te steden te zoeken of aan te nemen. Het vooruitzicht op gemakkelijk werk en eene hooge daghuur steekt hun de oogen uit, en op de gevaren die ze ten allen kante bedreigen denken zij niet. Gemakkelijk werk I Over eenige maanden verschonen er in zekere dagbladen aankondigingen, waar door jonge meisjes voor gemakkelijk iverk gevraagd werden. Talrijke aanvragen kwamen er voor zoon'n postje af. Onder anderen ging er ook eene acht tienjarige dochter van St-Joost-ten-Noode op het aangeduide adres aanbellen. Daar werd zij ontvangen door eene Fransche dame Berthe Moret, die haar antwoordde dat de openstaande plaatsen in Engelsche handelshuizen beschikbaar waren. Naar Engeland Daar had het onnoo- zele kind nu juist zooveel schik niet in. Maar de Fransche dame wist het zoo te bepraten, beloofde zoo'n rijke daghuur en een zoo schoon en genoeglijk leven, dat het meisje zich liet overhalen en eenige dagen later mot eene Engelsche naar Londen vertrok. Te Londen werd zij, met verscheidene andere juffers in een hotel geherbergd en onder eeu valschen naam ingeschreven eiken dag ontving zij voor licht werk 20 fr. Zoo duurde het eene week toen kwam het bericht dat de juffrouwen naar Zuid- Afrika vertrekken moesten. Mejuffer X. van St-Joost-ten-Noode werd beangstigd zij ontvluchtte en schreef aan haren vader, die haar uit Londen kwam terughalen. Het parket werd verwittigd, de politie deed onderzoek en weldra kwam het uit wat die aangeprezen dienst te beteekenen had. De meisjes moesten naar Afrika ver voerd worden en daar, zooals reizigers getuigd hebben, aan factorerijen uitge leverd en vervolgeus voor eene som van 8000 fr. in slechte huizen verkocht wor den, om vervolgens aan gemeeno boeven tot speelbal hunner vuige driften te dienen. De Fransche dame Berthe Morel werd door de Eondensche politie aangehouden. De Belgische regeering vroeg hare uitle vering maar kon ze niet bekomen. Zy zelvo en haar zoogezegde man Desiré Brothier wachtten zich ook wel van op de dagvaarding van het Belgisch gerecht te antwoorden. Bij verstek zijn beiden veroordeeld tot vijfjaren gevang. verrichten heeft, kan en moet niet meer bestaan. De roode chefs sloten de zitting onder 't zingen der Marseillaise. Vertrekt vertrektO Koningen en Burgers Het volk sal heerschen thans Ziedaar, heeren liberalen, hoe uwe roode bondgenooten over u spreken en denken Ge zijt nog alleenlijk goed om weggevaagd te worden. Armzalige liberalen toch I... Ziedaar, jonge dochters en ouders een voorbeeld onder honderden. Neen, gij kent de strikk-.-u niet die u (of uwe kinderen) in de groote steden ge spannen worden. De ondervinding nochtans moet u lee- ren dat er van de tien meisjes, die er eenen post gaan zoeken, er misschien geen twee zijn van wie de ouders het zich niet beklagen ze te hebben laten ver trekken. Iloevoel gelukkiger zouden èn ouders èn dochters niet gebleven zijn, indien zij zich met een minderen dienst hadden tevreden gesteld. Dwingt u de nood uwe kinderen naar den vreemde te laten vertrekken, laat ze dan ten minste niet vertrekken vooraleer vertrouwbare, zekere inlichtingen te heb ben ingewonnen. Maten en gewichten. Wij roepen de aandacht van het publiek op het vol- fide koninklijk besluit, zondag in den oniteur afgekondigd; Op de plaatsen waar het peilen van vaatwerk aanleiding geeft tot inningen, berekend naar evenredigheid der gepeilde inhoudsgrootten, zal er ten alle tijde eene reeks wettelijke maten ter beschikking van het belanghebbend publiek staan, ten einde men, in geval van betwisting, kunne nagaan of de uitslagen bekomen met de val en die by gemelde peiling werden gebruikt, juist zijn. Die maten zullen aan al de voorschrif ten der reglementen op de maten en gewichten moeten voldoen. tusschen de Aalstersche blauwen, rooden en groenen schrijft voor Eerbied aan de overtuiging van allen behoud der bestaande toestanden in godsdienstige eaken. La Reforms het radicaal orgaan, moet onze Aalstersche liberalen en socia listen als mannen aanschouwen die 't libe ralism hebben afgezworen of, indien zij liberalen gebleven zyn, gelijk het wezen lijk is, als verachtelijke huichelaars. En inderdaad, volgens La Réforine een liberaal die den R. C. Godsdienst niet bevecht, verliest alle reden van bestaan, of beter, hij bevecht het liberalism zelf, vermits het liberalism niet bestaat in iets te verrichten, maar in alles te bevechten wat de catholieken verrichten. Wat zijt ge nu, blauwe en roode carte- listen mannen die 't liberalism hebben afgezworen of verachtelijke huichelaars 't Woord is aan Monsieur le Redac teur van DendsrgalmMaar of hij zwijgen zal 1De groenen zouden kun nen bemerken dat ze in de doekskens worden gedaan Een vliegtoestel. De Ameri- kaansche hoogleeraar Langley had twee jaren geleden een klein vliegtoestel doen vervaardigen, dat zooveel belovend was, dat de minister van oorlog te Washing ton hem 125,000 franks toestond voor een proefneming op ruimere schaal. Onlangs is hij met zijn grooter toestel van het dak van een drijvend hotel in den Potomac de lucht iugegaan.Hij bracht het tot eene hoogte van ongeveer 150 meters, legde daarna 270 meters in horizontale richting af en daalde toen weer. Den eersten keer had hij 1200 meters afgelegd, en toen heette het dat de te kleine stoomma- chien schuld had. Nu echter heeft hij een grootore laten maken, waarvan de gecondenseerde stoom weder gebruikt kon worden. Toch is de uitslag thans veel ongunstiger geweest. Het geheim van de vliegkunst is blijkbaar nog niet gevon den. gen of gij zult niets meer gijn voorzegde Anaeele aan de liberaleu en, inderdaad, de voorzegging komt zich te verwezen lijken te Brussel, te Gent en elders. 't Armtierig ti oepko dat over gebleven is van 't vroegere zoo machtige leger der fiere liberale sicambers zag men achter de roode vaan marcheeren, achter de vaan der Fransche Commune, dus achter de vaan van revolutie, diefstal, brand stichting en moordcrij.... Ja, ze gingen achter de vaan die zij zoo dikwerf uit ganscher krachten verwenscht hebben... Maar zie de hoop van hunne vurigste verzuchtingeu te kunnen voldoen, name lijk, van de catholieken van 't bewind te verdrijven, in hunne plaats treden en dus aau't zoo geliefkoosde schotelken te go- raken, heeft hun verleid, heeft bun dotn eeren wat ze vroeger verwenschten. Op 't oogenblik moeten onzo fiere libe rale sicambers reeds ontgoochel'! zijn, ja, gewaar worden dat al hunne hoop ijdel is, in tegenwoordigheid der houding van de overgroote meerderheid des volks 't welk onverschillig do schouders ophaalt voor al bun gewoel en lawijt... Ja, 't volk blijft onverschillig voor de roode, blauwe en groene betoogingen, 't volk is te vrede gelijk, Le Petit Rltu zegt, met den aan zienlijken stoffelijkeu voorspoed welken heden, dank zy 't catholiek ministerie, heerscht. En die voorspoed wil 't volk behouden en zal het behouden Muffe haver goed te maken. Muffe haver wordt weer goed, als men fijngemaakte houtskool (1 deel houtskool op 24 deelen haver) in gedroogden toe stand, bij het omzetten van de haver daarmee vermengd en zoo 8 dagen laat liggen. Het stof van de houtskool kan men later met de wan gemak kelyk verwijderen Maar voor eigen gebruik kan het stof van de houtskool ook met de haver vermengd blijveu, wijl dit voor de peerden dan een soort van zuiverings-geneesmiddel is. De heer Distrikt -Commissaris, onze stedelijke Overheden,de heeren Officieren der Burgerwacht en eene talrijke bidden de menigte volgde het H. Sacrament. In de Zonnestraat,nabij de Hoogstraat, bcvoodt zich een dronken kerel voor zijne woning op 't oogcublik dat de Processie zou voorbijgaau. Die kerel begon te tem peesten en te schreouwen Ik ben geus Vivan Paster Donche Desmeerige dom pers gullen gaan komen met hunne pro cessie Vivan paster Donchenom de nom Die smeerlappenVivan paster Donche De heer adjunct-com missaris van politie, Commermau, bevool den dronkaard in zijne woning te gaan, doch daar hij weigerde bedreigde hij hem naar de politiewacht te doen leiden. M. Commcrraan deed de hulp van een agent vragen. Toen de agent hindermaus ver scheen, trok hij zijne woning binnen en men sloot er hem in op, maar bij opende het venster en ging voort met te tempee sten en zijne beleedigingen uit te braken. Proces-verbaal is tegen den kerel opge steld. De hond van baron Grenier, liep Woensdag in't cifé De Kar pel to Gent biunen eu sprong tegen do muren op niemand durfde het dier naderen. Men heeft den brigadier De Keukelaere ge roepen en deze heeft door eene ruit het dier doodgeschoten. De schade door den hond, in het café veroorzaakt, mag ruim op iOO fr. gerekend worden. De eigenaai zal die vergoeden. Een veearts heeft den hond onderzocht en verklaart dat het dier op hot punt was razend te worden. Brand. Een geweldige brand heeft vrijdag nacht den klecr- en klak kenwin.el van M.Karei Van den Bogaert, in de Kerkstraat, te Lokeren, in a'sch Op Zaterdag 23 Mei jl. werd er te Brus sel eene internationale vorgadering der socialisten, te Brussel in het Volkshuis, gehouden. De hoofdmannen Liebknecht, Vaillant, Singer en moer anderen hebben er de droevige toekomst van 't liberalism voorzegd - Al dezen, riep Liebknecht uit, die zich liberalen, vooruitstrevers, enz. noe men zyn de handlangers de achteruit- kruipery. Wy zullen ze weldra weg vagen Volgens Le Peuple drukte Lieb knecht zich in dezer voege uit - Men heeft ons gezegd dat het libera lism in Engeland verdwijnt't is evenzoo in FraDkryk want van 't oogenblik dat de liberale burgerij capitalist is gewor den, was tij noodzakelijk veroordeeld bare liberale overleveringen te vergeten en er aan te verzaken. In Duitscbland hebben wij de libe ralen, de vooruitstrevers, de valsche democraten zich zien vereenigen tegen de socialistische party. Zij die Bismarck gebroken hebben, zullen met ver achting die al te zwakke tegen strevers verbrijzelen En de Fransche socialist Vaillant zegde De liberale en zelfs de radikale party verdwijnt bij onsen in de overige landen. Da strijd blijf» noodzakelijker wijzo be perkt tusschen het socialistische prole tariaat en het catholieke capitalism. Gezel Hyndman voegde er het zijne bij en op zijne beurt riep bij uit De strijd tegen bet liberalism is ge ëindigd. Eene partij die niets mesr te Aalst. Roode betooging. Zon dag 11. deden onze socialisten, fanfaar aan 't hoofd, een uitstapje naar Mijlbeek voor de inhuldiging van eenen rooden wijk- club ter Moorsolsche Baan. De herborg waar de club gevestigd is, was met roode vaantjes behangen, en verder had men de driekleurige vlag ook uithehangen. Toen de stoet der stad aankwam, werd de roode vlag voor do deur gebracht en de fanfaar hief de - Marseillaise - aan. Zwkere Alexander Lenoir hield eene meeting in de opeue lucht. Onder anderen zegde hij Mcnschen nu zijn socialisten, libera len en donchisteu te samen vereenigd om u te verlossen van ons Stedelijk Be stuur dat u reeds te lang verdrukt heeft. Zijn het de eigenlijke woorden niet, 't is de zin. In alle geval Lenoir zal persoonlijk weiüig bijdragen om die verlossing te verwezenlijken. Volksoptelling. Uit de laatste volksoptelling blijkt dat, in 1898, België's bevolking met 83,139 zielen aangegroeid is, waarvan 61,834 Vlamingen en 21,305 Walen. Die verhouding duurt eu blijft duren. In 1830 waren er op 100 Belgen 47 Walen. Thans zijn er op 100 Belgen nog 37 walen in schijn, en 32 in werkelijkheid. Want de bevolkings-aaogroei in de Waalsche provinciën bestaat uit Vlamin gen, eD niet uit Walen. Bij de zuivere Vlamingen is de ver- houdiDg geboorten by na dubbel van die der zuivere Walen. De geboorte bij de Walen is op zijn hoogste voldoende om hun getal staande te houden. Jaarlijksch verbuizen duizende Vlamin gen naar de Waalscbo gewesten. Luik's bevolking bestaat voor een klein derde uit Vlamingen van geboorte of oorsprong. De inwyking van Walon in 'tVlaamscbe land is onbeduidend en bestaat bijna geheel uit ambtenaars. Het voorspoedig België dankt al zijoen wonderbaren vooruitgang den VlamiDgen alléén. kweeken. (Getrokken uit de gazet van Pie Daens van 5 October 1890), TE BRUSSEL, in 't socialisten-huis, had zaterdag eene vergadering plaats van de chefs der roode partij. La Petite République van Parijs deelt meê dat men daar eene dagorde heeft aangenomen tot verheerlijking der Commune van Pa rijs, welke door de blauwen en groenen hunne bondgenooten bijgetreden wordt. Do afgeveerdigdeu der socialisten- partijen van geheel de wereld, in con- - ferencie in 't Volkshuis to Brussel, voor do inrichting van het internationaal - Congres van 1900, nemen de gelegenheid waar, hun aangeboden door den ver- jaardag der laatste gevechten van de Commune te Parijs, om de gedachtenis n der dapperendie wisten heldhaftig te - sterven voor ome zaak, hun ontroerend geluk en aan de Fransche socialisten, vandaag vereenigd voor den Muur, waar de laatste bondgenooten vielen, hunne warme aanmoediging en dt uit- drukking van hunne internationale n broederlijkheid te Menden. a Leve do Commune van Parijs l Leve het internationaal socialism I En zoo helpen do blauwen en groenen do yselijke gruwelen der Commune van Parijs verheerlijken. De slaapster van Thenelles. Marguerite Boyenval, is Donderdag het 17e jaar van haren slaap ingetreden. Zij slaapt nu reeds sedert 29 Mei 1883. Zij is nu 35 jaar oud, en zoo mager als een" geraamte. Men voedt haar bij middel van lavementen. Nooit wordt zij wakker, zelfs voor geen kwart uurs. Zij is ingeslapen ten gevolge ecner hevige ontroering. Waes, het godvruchtig overlijden vau den heer Joseph-Jan CAÏÏTERMAN geneesheer, Voorzitter der provinciale geneeskundige Commissie, (af-leeling Don- dermondo),enz.,enz, Voorzitter der Kerk fabriek, geboren te Aalst den 22 Novem ber 1829. H. R. I V. 'JL\e> notttriëole Annoncen op «Je 4d' «Intlaziftle. Aalst. De Processie van het H. Sacrament heeft zondag 11. haren gewo nen ommegang gedaan, begunstigd mot een overheerlijk weder en onder den toe loop vau eene godvruchtigo menigte, die ingetogen ncderknielde bij de Benedictiën welke van op de rustaltaren gegeven wer den. Onze Processie wordt van jaar tot jaar luisterrijker, 't geno met vreugde door de Catholieken bestatigd wordt. Weinige buizen trof meu op den doortocht aan die niet bevlagd waren en waar geen heiligenbeelden, versieringen en bran dende keersen aan de vensters waren geplaatst. Dit getuigt dat de godsdienstziu nog zeer levendig is in onze stad. Een weinig over 2 uren werd do ramp in haren aanvang bemerkt. Enkele oogen- blikken daarna sloegen de vlammen rechts uit het magazijn en stond geheel de beneden verdieping in vuur. Om half 3 sprongen al de groote spie gelruiten van den Katholieken Kring daartegenover en was de gevel reeds zwart geblakerd. De bewoners van het brkndende huis werden door de hitte uit hunnen slaap gewekt toen alles beneden reeds een vuurzee was. Ontkoming langs den trap was een onmogelijkheid. Geburen stelden eene leer tegen een der vensters van het eerste verdiep,langs- waar het wennende gozin naar beneden daalde. Het huis met gansch zijn inhoud is heel en al opgebrand. De schade zal zeer aan zienlijk zijn. Eene herberg nabij de Papenvest te Brussel, is zoudag avond het tooneel geweest vau oen vreeselijk drama. In eeDen twist,naar aanleiding van eon kaartspel, heeft Edmond L., 22 jaar, zijnen jongeren broeder oenen steek in de zijde toegebracht met een brooJmes, dat hij in zijne woning was gaan halen. De jongo broeder, Edmond met het mes ziende binnenkomen, had eene flesch gegrepen om zijnen aanvaller er meê op het hoofd to slaan. En het was, terwijl hij den arm oplichtte om den slag toe te brengen, dat de andere hem het mes tot aan den heft tusschen de ribben stak. Jan-Baptist, het slachtoffer stortte neer en toen de dokter kwam,was hy reeds dood. De moordenaar is aangehouden. Io de verlengde Masuistraat woont in do bleekerij Harmes eene brave vrouw de huisbewaarster der inrichting, sedert 12 jaren in dienst van het huis, en die een kind opvoedde, haar door een jong huwelijk toevertrouwd. Zaterdag was men haar komen verwit tigen dat de ouders besloten hadden, hun kind terug to nemen, en dit bedroefde haar zoozeer dat zij eenen brief naar de ouders schreef, dat zij nog liever het kind zou dooden, dan het aan de ouders af te staan. Dadelijk zonden de verontruste ouders iemand naar de huishoudster om hot meisje te halou. En daar was deze persoon getuigen van een vreeselijk schouwspel. De vrouw had het kind hot hoofd afge- De policio, die aanstouds verwittigd werd heeft dadelijk de zionolooze vrouw in veiligheid gebracht. Deze is de echtgenoote van eenen voer man der bleekerij. Het kind was een nichtje. De vader van het kind, die gewoonte had dit laatste alle dagen te komen bezoeken, was denzelfden dag ook per velo gekomen. Moa oordeele over hetgeen er gebeurde, toen hy het vreese lijk ongeluk vernam. Do hoogcre gezondheidsraad heeft een heel ontwerp aangenomen van voor stellen, aan de regeering te onderwerpen, om een wetsontwerp voor gezondheidsher vorming te maken. Dit ODtwerp zou aan do regeering bet recht geven, op advies der bevoegde gezondheidsoverheden,regle menten van gezondheid uit te veerdigen, om de overdraagbare ziokteu of deze die vau aard zijn besmettelijk to worden, te bestrijden. Een spion gespionneerd. Wij hebben gesproken over de aanhouding te Herbestal.aan de duitsch-belgische grens, vau eeueu persoon, die gelast was met eenen spionneudienst voor rekening van Frankrijk. Ziehier bijzonderheden over dit feit, meegedeeld door oenen persoon, die in dc zaak betrokken was, eu door de Union libérale de Verviers wordeu afgekondigd. Sedert verscheidene wekeu was een hoofdofficier van het 61' linie, to Leipzig in garnizoen, uit deze stad verdwenen. Daar deze persoon in bezit was van kostbare en geheime ii lichtingen betref fendc liet duitsclie leger en de forten vreesdo men dat hij gevlucht was, om dit geheimen tegen geld aan eene vreemdt mogendheid te leveren. Eeu voornaam beambte van de hnogert policie werd te zijoer opzoeking uitgezon den,deze vernam dat de officier in kwestie naar België was overgestoken. Hij ont moette hem inderdaad te Antwerpen. Zijne doenwijze, zijne houding, de per soucn, met wien de officier hier nog om ging, bevestigden de vermoedens. Van Antwerpen bogaf de officier ziel naar Brussel, altijd gevolgd door dei duitschen detective, die ten slotte m« hem betrekkingen zocht aan te knoopen Weldra werden do twee mannen diklï vrienden, die er goed van leefden en vefi geld verteerden. Maar de middelen van den officiei waren weldra uitgeput en hij maakte zijn! geldelijke moeilijkheden bekend aan dei joliciebeambte, die hem 200 market Bekommer u ni^t om de teruggaaf zegde deze ik heb te Eupeu eenen doo en door rijken oom, die mij niets lu ontbreken. De policieman leidde toen den officie! naar Oostende, naar Spa, maar het gel dat van den oom uit Eupen moest komen verscheen niet. Dan bracht hij hem naa Herbestal, bij Eupen en zegde, terwijl J officier in een hotel wachtte, per rijtui naar zijnen oom te zullen gaan, on dez zelfs te zullen meêbrengen. Maar in plaats van de rijke oom kwt men or twoe gendarmen, die den spion b dc-n kraag vatten en hem naar Leipzi brachten, waar hij zal geoordeeld worde voor hoogverraad. Brand te Antwerpen. Twaa peerden verbrand. Men seint telefoon uit Antwerpen, dat maandi morgend om 4 uren een brand is ui geborsten in den houten circus die t-hai op de Zuiderlaan staat. Den brand was zoo snel dat men ma- tien peerden kon redden en dat twa» pcerden waarouder zeer kostelyke 1 de vlammen zyn omgekomen. Het naburig huis, den Café Cosmop lite is ook beginnen branden de bovenste verdiepingen zijn vernield, schade is aanzienlijk. Men gelooft nietd er iets verzekerd was. Nadere bijzonderheden. Het houti gebouw vormde op eenige oogenblikki nog slechts een vuurpoel en eenige aa palende barakken werden eveneens prooi der vlammen. De hitte was groot dat een'twaalftal huizen in den oi trek eveneens in brand schoten. Tusschen de vernielde barakken vindt zich de hippodroom Antheunisse daar ook kwamen verscheidene peerdi in de vlammen om. De afgebrande cirk hoorde toe aan Bovin on bad eene woerde van ongevn 3500 frs. hij was Diet verzekerd. Bovin, die te Brussel woont, werd ooge blikkelijk verwittigd. Het is in den sü in wiens nabijheid een electriek machi stond, dat de brand zal ontstaan zijn, drie nachtwakers van den cirk gaven delijk het noodsein en maakten de pa den los, doch de verschrikte dieren vo den den uitweg niet. Een kunstenmak van den cirk, die in het Café Cosmopil verbleef, heeft een kofferken verion inhoudendo voor 30,000 frank juweel en andere voorwerpen van weerde. De inwoners der bedreigde huizen men ten prooi aan den grootsten schr de vlucht de policie en de pompie moesten al hunne krachten inspann om te beletten dat verscheidene bunn door de vensters sprongen. De troep bestond uit 50 personen alles in don brand verloren hebben. W» neer de brand gebluscht was, zag men ongelukkigen tusscheu de puinen roo dwalen om te zien of het vuur soms gespaard had dat hen toebehoorde. De misdaad van Rijsel. Niet incident. Een nieuwe brief dorde is over de poort in de school broeders geworpen en, gevonden do eonen leerling, aan den broeder-bestuo der gegeven, die onmiddelyk M. Delal verwittigde. Die brief is de twee eerste gaan vervw gen op het parket. Hij draagt hetzelfd opschrilt in letters uit een blad gesnede en bevat over den dood van don kleim Gaston Fovaux inlichtingen, die de eerJ volledigen. M. Delalé weigerde meedeeling aan pers, inbrengende dat de verschafte lichtiugen te nauwkeurig waren om de pers te worden meegedeeld. Het liberale blad Echo du Nord,dat de hand is van M. Delalé in dezo zaal schrijft nu voor dc eerste maal Zou de geheimzinnige schrijver det brieven niet de ware moordenaar zijn Ondertusschen gaan maanden voorl en men vindt niets tegen broeder Flan dien, niets. Men gelooft dat M. Delalé hern in vn heid stellen zou, indien hy niet het schreeuw van zekere pers vreesde, M. Leon Lefèvre, van Parijs, kwa met zijne vrouw eu eenen conductur, automobiel van Bordeaux. Te Montalembert de helling van Butterougo met overdreven snelheid afd lend, sprong de band van het voorste zoodat do conducteur niet meer sturen. Rijtuig en reizigers werden ook van de drie meters hooge hellii naar beneden geworpen. Men meendo dat Mad. Lefèvre op slag dood was, maar eouigeu tijd kwam zij weer tot zichzclven. De reizigers kwamen er met lichte kwetsurt van af en konden met eeue volgendo aut« mobiel naar Parys vertrekken Het rijtuig was in stuk keu. lliei wan midi van Dup de r barii Ti kwa D Lou over dc k D toe. lede Pat de t ■ton t le< E geds M offic beto Voo dels M.l eem ciea Z tian van M ge»! IJ toe. met che: heb robj F E Een 0 mut to gan; E ont' van wac JS ma: aan I slac gevi 2 aan 1 gel;

De Denderbode | 1899 | | pagina 2