PROPRIËTÉ twee Huizen twee Huizen ZAAILANDEN ZAAILANDEN Duitschland. Italië. Amerika. ZEEVISCHHANDEL II. Arys-De Paepe. men yiaa^i st00tkarre< zich te ui en vraagi voor bankwerk en Sterke Velo Over te nemen. FABRIQUE de Filature et de Tissage et BL A NCHISSERIE, HUIZEN en Land en Meersch, WINKELHUIS Openbare Verkooping Land Bouwgronden LAÜT 3D E IT Openbare Verkooping kromde gasbuiztn zagen liggen, en een hevigen gasreuk gewaar werden, die hen dwong, hunne huizen terug binnen te gaan. Ziehier wat er gebeurd is. Kwaaddoe ners zij moeten talrijk en van goed gereedschap voorzien geweest zijn had den 17 ijzeren gasbuizen, die de gasbek ken met de onderaardsche leiding verbin den, afgerukt. Een twintigtal andere gas lantaarns werden beschadigd. De kwaaddoeners hadden vervolgens eenige buizen in de rioolgaten gesteken, waarvan de deksels openstonden, hetgeen de voorbijgangers aan ongelukken bloot stelde. Andere buizen waren aan deuren of vensterluiken vastgemaakt, waardoor verscheidene inwoners belet waren, bui ten te komen. Alzoo werd een bakkersgast die zondag nacht zijae winkel, in de O L. Vrouwe straat wilde binnengaan, struikelend over zulk eeno buis, erg gekwetst. De misdadigers hadden ook eene buis vastgehecht aan de riggcls van den buurt- Boorweg op den Qarenmarkt, met het aarblijkelijk inzicht den tram te doen ontriggelen. Het schijnt dat men hier met heel ge wone dieven te doen heeft, want de loo- den buisjes waarvan de lanteerns voorzien zijn, zijn verdwenen. Deze schelmstukken moeten na 1 ure 's nachts gepleegd geweest zijninder daad, do werklieden gelast ten i uro de gaslanteerns uit te dooven, hebben niets ongewoou bemerkt, 't Is slechts wanneer de straten in de volledigste duisternis ge dompeld waren, dat de schelmen hunno misdadige feiten ten uitvoer gebracht hebben. Deze hadden de schrikkelijkste gevol gen kunnen hebben, door de mogelijkheid van eeno ontploffing, indien de een of andere voorbijganger met een solfer- Btekske de machtige gasontsnappingen genaderd was. Men begrijpt dan ook de groote ontroe ring die deze schurkenstreken in de stad taweeg gebracht hebben. Het parket heeft een streng onderzoek bevolen. Handelsblad. Charleroi, 18 Juli. Eene vrouw, die den 6 Augusti haren 100en verjaardag moest vieren, is gisteren gestorven. P aarlendiefstal. Verleden jaar is bij den pruisischen staatsman, graaf Eu- lenberg, toen hij op de doorreis een en kelen nacht in zijne villa te Berlijn door bracht, uit de slaapkamer eene reistasch met kostbare peerlen en andere juweelen van de gravin ontvreemd. Men had verdenking op een voormali- gen huisknecht en een dienstmeisje dat verdwenen was. Beiden werden in Han nover aangehouden, maar weèr in vrij heid gesteld, bij gebrek aan bewijs. Nu zijn beiden te Zurich achter slot, voor goed. Het paar kwam aldaar een aantal prachtige paarlen te koop aanbie den bij eenen juwelier, die achterdocht kreeg en de policie waarschuwde. Vóór deze kwam, had de dief lont geroken en trachtte te ontkomen en zelfs van eenen revolver gebruik te maken. Gelukkig trad toen juist de policie binnen en zoo werd het paar naar de gevangenis gevoerd. De uitlevering is reeds gevraagd. Onweir. In 't gebied der Opper- Sieg, Dill en Lahn,hebben verleden week hevige onweders gewoed. Verscheidene hoeven werden in brand gestoken, elec- trische geleidingen verstoord, enz. Te Sechshelden, Dillkreis, werd eeno 24jarige vrouw door den bliksem gedood. Te Haigor viel het hemelvuur op een ge laden hooiwagen, die in brand werd ge steken. Van de zes personen, die den wagen nog wilden in veiligheid brengen werd een man gedood, terwijl de andere bedwelmd ten gronde geslagen waren. Te Kabenscheid werd eene vrouw door den bliksem gedood, toen zy in hare woning van de eene kamer in eene andere ging. In do statie te Giesen sloeg de blik sem in eene groep meuschen een man was op den slag dood, de andere waren bedwelmd. Ook op andere plaatsen in Duitscbland hebben maandag ongewoon zware onwe ders plaats gehad, dio erge verwoestingen hebben aangericht. Zoo in Hannover, bij Bremen' in Silezië, enz. Bij Pinna sloeg de bliksem in een rij denden spoortrein, wat eene vreeselijk paniek tengevolge had onder de talrijke zondagsreizigers. Te Berlijn sloeg de blik sem vijf menschen op straat neêr, een Hn hen was op den slag dood. DT Lapponi over den Paus. De re- centi morbo et restituta valetudine SS. DD. Leonispp XIII. (Over de laatste ziekteen het herstel van Z. H. Paus Leo XUI) is de titel van een artikel door Dr Lapponi met toestemming des Pausen ge schreven in het halfmaandelijks verschij nend romeinsche tijdschrift Vox Urbis. Na den aard en het verloop der ziekte te hebben beschreven, bespreokt de ge neesheer de operatie en de bewonderens- weerdige geestkracht, waarmeê de Paus haar doorstond. Aan het slot van zijn in sierlijk latijn geschreven artikel zegt Dr Lapponi onder andere het volgende Nu Zyne Heiligheid zyne kracht weer heeft terugbekomen, heeft Hij zijne ge wone bezigheden horvat, en is tevens een nieuw tijdperk van tien jaren iugetreden. De hoop mag worden gekoesterd dat Z. H., de krachtige grijsaard, zijn 100® le vensjaar zal kunnen bereiken. Een monsterdier. Het museum voor natuurlijke historie te Washington is een hoogst belangrijk voorwerp rijker gewor den, een reuzenvoorwerp, het geraamte van een vóór wereldrijk dier, tot deMosa- sauriërs behoorende,waarvan in de vorige eeuw bij Maastricht een schedel werd ontdekt, die in 1795 door de Franschen werd buit gemaakt en naar Parijs ge bracht. Het Amerikaansch exemplaar is nog veel grooter en meet volgens het bericht in Science, in volle lengte 82 meters. Dit komt vooral wegens den buitengewonen langen staart, waarvan 72 wervels zijn teruggevonden, maar die er nog 14 meer had, zoodat de lengte nog ongeveer 8 me ters grooter was. De reusachtige kop is nog klein vergeleken met de enorme leng te er zijn verder 7 halswervels, 10 van de ruggegraat met ribben, 12 met valsche ribben,en dan nog een stuitwervel,waarop de ontzaglijke steert volgt. Het geraamte van het dier dat 4 korte poorten had, en dus geen slang maar een monster-hagedis was, is ontdekt in krijtlagen van Kansas. Eene nieuwe trust. De fabrikan- ted van gesmeede ijzeren buizen in de Vereenigde-Staten hebben zich vereenigd tot een trust met een kapitaal van tachtig millioen dollars. Prijzen voor 20, 21 en 22 Juli. Zalm de 1/t kilogr. fir. 3,00 tot 3,50 Tarbot fr. 1,75 Tarbottins fir. 1,60 tot 3,00 Steur fr. 1,60 Kabeljauw fr. 0,80 Tongen(koppel)£r.0,60, 1,00 tot 3,00 Groote Pladijs (stuk) van tr. 0,70 tot 1.50 Kog fr. 0,75 tot 3,00 Roobaard fr. 1,00 tot 1,50 Kreeften fr. 2,00 tot 3,00 1 vaatje nieuwe Hollandsche Ha ring 12 stuks fr. 3,00 Hollandsche Melkersharing 't stuk 0,25 1 vaatje zuivere Melkers 6 stuks 2.00 Hollandsche haring 0,10 Nieuwe Schotsche Haring 't stuk 0,20 Hfp>n vrano-f naar eene sterke adresseren Zonnestraat, N° 90, Aalst. Hl Pn vra a erf ••n bekwamen «mid stoven, bij Felix Colinet, Zoutstraatpoort. Hfpn vraao-l eene goede Keuken- itlCU >lddgl meid,ook gedienstig tot al ander huiswerk en genegen voor kinderen, goede maandhuur. Zich to bevragen ten bureele dezer. te koop, in zeer goe den staat. Adres te be vragen ten Bureele van Denderbode. voordeelige conditiën. Mits goede borg mag men het geld laten staan aan 2 0/0 Adres te vragen ten bureele van Den- derbode. VENTE PUBLIQUE d'uno belle comprenant A usage ALOST. Le Notaire DE G H E E S Tré- sidant A Alost, procédera le Samedi 5 Aoüt 1899, a 2 heures de relevée au prétoire de la Justice de Paix, A Alost. Grand' Place A l'adjudication définitive d'une belle Propriété, située A Alost, contigue A la Gare des Marchandises, composée d'une Fabrique A usage de Filature de Jute et de Tissage de Toiles et d'une Blanchisserie, contenant ensem ble un hectare,81 ares, 61 centiares,-divi- sée en 4 lots, savoir: 1" LOT. Les BAtiments de la Fabrique avec le terrain en dépendant, contenant 17 ares, 34 centiares. Et le Matériel consistant notarament en machine A vapeur horisontale de 75 chevaux, (systême Nolet A condensation), chaudière, installation compléte J'éclai- rage électrique, reservoir, tuyaux, transmissions, pièces de rechange et autres accessoires. 2m® LOT. Le Matériel do la Filature de Jute. 3m* LOT. Le Matériel du Tissage de Toiles. 4me LOT. La Blanchisserie contenant un hec tare, 64 ares, 27 centiares, avec 5 reser voirs en cuivre, 7 cuves en bois, 21 euvel- les et 4 brouettes. Les états détaillés du Matériel com- posant les Lots 12 el 3, se trouvenl déposés en Vélude de Mrc De Gheest, oü les amateurs peuvent s'en procurer des copies, sans frais. Les biens pourrant ètre visités les Lundi et Jeudi, de 9 A 6 heures. Bij Lieitatie. OPENBARE VERKOOPING van twee te Aalst en ZAAILAAIDEI* gelegen te Lede, Impe, Zele, Berlaere en Welle. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen 1 1. Huis en Grond te Aalst,Molenstraat poort, bewoond door de weduwe Constant Bosschaert. 2. Huis en Grond te Aalst,Molenstraat- poort,bewoond door Edmond Keymeulen. 3. 29 aren, 35 cent. Land te Lede, op het Steenland, gebruikt door Benoit Ver meulen. 4. 24 aren, 70 cent. Land te Impe, op het Hoogmigelbroek,gebruikt door August Rottiers. 5. 20 aren, 65 cent. Land te Impe, op Papegemkauter, gebruikt door Petrus Janssens. 6. 90 aren, 67 cent. Land te Zele, op de Eekers, gebruikt door Theodore Van Eet- velde. 7. 78 aren, 85 cent. Land te Zele, op de Eekers, gebruikt door Gustaaf Moens. Verdeeld in zuid- en noordhelft. 8. 62 aren, 20 cent. Land, Meersch en Bosch te Berlaere, in het Oudbroek, ge bruikt door Ch.-L. De Graeve. 9. 30 aren, 10 cent. Laod te Welle, op het groot Moortelveld, gebruikt door J.-B. Van Mulders. Definitief Verblijf ZaterdagSi Augusti 1899. Ten 2 uren namiddag, ter zittingzaal van het Vredegerecht, ten stadhuize, xe Aalst. Om reden van onverdeeldheid. OPENBARE VERKOOPING van te AELST, te Aelst-Mijlbeek en Haeltert. De Notarissen Eo GhOOSt, te Aelst en Moens, te Led», zullen ia het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten Stad Aelst. Eerste Koop. Een huis en grond met schoenen hof, in de Schoolstraat, geteekend N» 12, gekadas treerd «uk C, nummer U03I/2, met eene grootte van 3 aren, 90 centlaren, houdende van de eene zijde aan een huis van den heer Van der Gucht en aan den eigendom van den heer Van derSchueren, van de an dere zjjde aan het volgende huis en van achter aan grond van den heer De Meester. Laatst bewoond geweest door M. Maurice De Coen. De kooper van dezen koop zal moeten opleggen de prijswaarde bepaald op fr. 400, van eenige roerende voorwerpen zich in gezegde huis bevindende en waar van de lijst of beschrijving aldaar kan gezien worden. Tweede Koop. Een huis en grond met hof, ook in de Schoolstraat, geteekend N° 14, gekadastreerd wijk C, nummer 1103n/2. met eene grootte van 2 aren, 40 centiaren, houdende van de eene zijde aan het voorgaande huis, van de andere zijde aan het huis van den heer Droeshout en van achter aan grond van den heer De Meester. Bewoond door den heer Jules Du Brulle. Voorschreven buizen mogen bezichtigd worden de maandagen, woensdagen en vrijdagen van 2 tot 5 uren 's namiddags. Atlst-Mijlbeek. Derde Koop. Een perceel land, op den Roosen- kauter, groot een hectaar, 3 aren, 30 centiaren, ge kadastreerd wijk E, nummer 206, palende ten ooste, ten zuide en ten weste aan de Godshuizen van Aelst en ten noorde aan de heeren De Coen. Gebruikt door de weduwe U'.b.-L- Bauwens, Petrus De Neef cn Constant De Smedt. Verdeeld in drn doelen. Gemeente Haeltert. Vierde Koop. Een perceel meersch. in de Ves- sing, groot 20 aren. 74 centiaren, gekadastreerd wijk C, nummer 586, palende ten ooste aan den Weg, ten zuide aan de kinderen Sterck, ten weste en ten noorde aan de kinderen Peerlinck. Gebruikt door Desiré De Hond t. Boomprijs fr. 00 Vijfde Koop. Een perceel meersch, ook in de Vessing, groot 37 aren, 45 centiaren, gekadastreerd wjjk C, nummer 319, palende ten ooste De Sehryver- Raes, ten zuide aan den zelfden en aan Benedictus en Delphine T'Kint, ten weste Philemon De Houdt, ten noorde aan Ie heeren De Graeve en Van Cromp^ront. Hoomprijs fr. 3 5. Gebruikt door Charles-Louis Neirinckx. ZITDAGEN: Instel, Maandag 17) ,„Q# Verblijf, Maandag 31 Juu ten 3 uren namiddag, ter herberg Het Land van Riem, bjj den heer Victor Keppens, te Aelst, Nicuwstraat, nabij de Markt. OPENBARE VERKOOPING van en welgelegen BOUWGRON DEN, te AALST De Notarissen De Gheest, te Aalst e i Schelfhout, te Oordegem, zullen met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaai verkoopen Stad Aalst. I. 2 Huizen en 4 Bouwgronden, in de Gentschestraat,(Nieuwstraatpoort). II. 5 Bouwgronden, uitkomende in de nieuw ontworpene straat leidende van de St-Jobssteeg, naar de Nieuwheekstraat. III. 10 Bouwgronden, in do Dirk-Mar- tenstraat. Alles breeder beschreven en met plan aangeduid op bezondere plakbrieven. ZITDAGEN Instel, Woendag 19 Juli lcof. Verblijf, Woendag 2 Augusti ten 4 uren namiddag, ter herborg Thierry Martens, bij den heer Eduard Barbier, te Aalst, Esplanade. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te AALST, in de Kerkstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen STAD AALST. Een schoon en aangenaam Winkelhuis met Achtergebouwen allervoordeeligst gestaan en gelegen te Aalst, in de Kerk straat, geteekend N° 18 en gekadastreerd wijk A, N° 876a, met eene grootte van 2 aren, houdende van de eene zijde of oostwaarts aan het huis van den heer Aimé Borreman en Zuster, van de andere zijde of westwaarts aan een huis van den heer Borré Bewoond door den heer Eduard Van den Bossche. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 18 Juli .QQQ Verblijf, Dijnsdag 1 Augusti ten 4 uren namiddag, ter herberg - Sint Lieven bij den heer Victor Van den Eynde, te Aalst, aan de groot® Kerk. De Notaris De Gheest, te Aalst zal in het openbaar verkoopen I. Een huis en grond, groot 2 aren 36 centiaren, te Erembodegem, buiten de Zoutstraatpoort van Aalst, aan den steen weg naar Ninove, nabij het houten hand. Gebruikt door Alexis Van Londersele. II. Twee huizen en grond, groot 2 aren 60 centiaren, ook te Erembodegem, buiten de Zoutstraatpoort van Aalst, aan de steenweg naar Geeraardsbergen, nabij het houten hand. Gebruikt door Philemon Renneboogh en August Boxstael. Eenige zitting Zaterdag 5 Augusti 1899, ten 2 uren namiddag, ter zittingszaal van het Vredegerecht, in het stadhuis te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM. De Notaris De Gheest, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen: I. 33 aren, 25 centiaren allerbeste Land, te Erembodegem, op den Molen- kauter, wijk B, nummer 166. II. 8 loten schoone Bouwgronden, te Erembodegem, in het Dorp, ten voor hoofde in de Kerkstraat. Zie plan op bezondere plakbrieven. ZITDAGEN Instel, Vrijdag 14 (RQ0 Verblijf, Vrijdag 28 Juh 1899 ten 4 uren, In het Hof van Weenen, bij den heer Adolf De Gendt, te Aalst, aan de Botermarkt. Kantoor van deu Notaris De Sadeleer, te Erembodegem. OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem. I. Op Donderdag 20 Juli 1899, om 2 uren namiddag, ter herberg van Charles Jacob, van eene partij Kand, te Erem bodegem, op de Vosholle. II. Op Donderdag 20 Juli 1899. voor den instel en op Donderdag 27 Juli 1899, voor 't verblijf, telkens om 3 uren na middag, ter herberg van dame weduwe P. Cardon, te Erembodegem, aan de Statie, van eene party Land, gelegen te Erembodegem, op den Zwaluwkauter. OPENBARE VERKOOPING van gelegen te Wanzele, Cherscamp en Impe. De Notaris EEMAN te Erpc, zal namens wien het behoort cn met gewin Tan palmslag en gelagen het openbaar verkoopen, de navolgende gocde- n, te weten Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Wanzele, Wanzelekauter, gekadastreerd wijkA, nummer 714, groot aldaar 21 aren 60 centiaren en bij meting ai aren, palende oost de heeren Lode- wijk Van Bicsen en Frans Wya, zuid zelfden heer Van Bicsen en de heer Frans Blondeel, west de Kauterbsan en noord Kinderen Theophiel Blon deel. In pacht zonder termijn bij de kinderen van wijlen mijnheer Emiel Blondeel te Wanzele, aan fr. 4a,So 'sjaars. Ingesteld fr. 1400. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te herscamp, Billegem, groot volgens meting a6 aren 16 centiaren, gekadastreerd wijk E, noorddccl nummer 565, palende oost de rede, zuid den ilgenden koop, west jufvrouw De Clercq en noord de erven Danneboom. Ingest, fr. 1020. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, Billegem, groot volgens meting 26 aren 16 centiaren, gekadastreerd wijk E, midden deel van nummer 565, palende oost de rede, zuid den navolgenden koop, west jufvr. De Clercq en noord vcrengaanden koop. Ingest, fr. 1040. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, Billegem, groot volgens meting aö aren 18 centiaren, bekend bij kadaster wijkjE, zuiddeel van nummer 565, palende oost de rede, zuid de heeren Auguste Vercecken en Verhulst-De Schaepdryver, west jufvrouw De Clercq en noord vorengaanden koop. Ingesteld fr. 1040. De goederen onder de drij laats'e koopen zijn gebruikt zonder termijn door M. Alphonse Mel- ckenbeek, te Cherscamp en andere mits 127,67 fr. jaars. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, Klautcrbosch, gekadastreerd wijk A, west helft van nummer 5d8, groot deze helft 46 aren •en cn volgens meting 45 aren 74 centi aren, palende ten ooste den navolgenden koop.tcn zuide M. Uroryte Gent en de erven Boyétc Aalst, ten weste M. Karei de la Haya en ten noorde M. Vital Van den Abccle en Leo Van de Velde. Boomprifs 410 fr. Ingesteld fr. 5oo. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen te Impe, Klauterbosch, gekadastreerd wijk A, helft ten ooste van nummer 558, groot aldaar 46 aren en volgens meting 45 aren 74 centi aren, palende oost M. Drory en juffrouw Van Innis, zuid zelfden heer Drory en de erven Boyé, west voorgaande koop en noord de heeren Vital Van den Abeele en Leo Van de Velde. Ingesteld ff. 5oo. In pacht zonder termijn, beide leste koopen, bij M. JosephusVan Moorter, te Impe en Frans Van Wesepoel, te Smetlede, mits 100,5o 's jaars. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag li j Verblijf, Dynsdag 25 Juu 18vy' telkens om 2 uren nanoen, ter herberg De Af spanning, bij de kinderen Emile Blondeel, ta Wanzele, Dorp. De Notaris De Pauw, te Aalst, zal met tusschenkomst van den Notaris Van Ham, te Ninove, op Zaterdag 29 Juli 1899, overgaan A. Om 2 uren namiddag, tot de open bare verkooping van verscheidene koo pen Masteluin, Tarwe, Rogge en Haver, te Aalst-Mijlbeek, wijk Zaadbeek, nabij de planterij van den heer Limpens, was sende op landen eigendom van den heer Baron de Pelichy-de Meulenaere, onder zoeksrechter te Dendermonde, vroeger in gebruik geweest by den heer Benediktus Vereecken. B. En om 4 uren namiddag, ter her berg van den heer Franciscus Arys, te Aalst-Mijlbeek, in de Langestraat, tot de verpachting van zelfde landen waarop de gezegde vruchten worden verkocht en van «enen meersch en verder land ge deeltelijk voor 1899 in pacht bij den heer Petrus Borms. Studiën van de Notarissen Breckpot, te Aalst en Hens, te Geerardsbergen. van Zaailanden, Huizen, Meerschen 'en Bosschen, te Lede, Wanzele, Smetlede, Wichelen en Chercamp. Verdeeld in 16 koopen. Ziet verdors de plakbriezen. Instel, Dijnsdag 25 Juli .ft Verblijf, Dynsdag 8 Augustilövy> om 2 uren namiddag, In de Laars, te Lede, Dreef, bij M. Lievens-Osselaer. OPENBARE VERKOOPING van MEER8CI1E1V, BOOMGAARD en BOSCII De Notaris Breckpot, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. 1® koop. 46 aren, 30 cent. Land, op Broeckveld. Gebruikt door Petrus Sterck en Leo Versnickt. Verdeeld in 2 deelen. 2® koop. 39 aren, 10 cent. Land, op Landdries. Gebruikt door de kinderen van Judodus De Ryck. Verdeeld in 2 deelen. 3® koop.14 aren, 50 cent. Land, op Landdries. Gebruikt door J.-B. Pari- daens. Gemeente Haeltert. 4® koop. 25 aren, 20 cent. Boom gaard, in den Eede. Gebruikt door Constant Fahy. Boomprijs 450 fr. Verdeeld in 2 deelen. 5® koop. 17 aren, 40 cent. Bosch, in den Larenbroack. Gebruikt door Ben. Van den Steen.Boomprijs 510 fr. 6" koop. 33 aren, 60 cent. Land, op den Bril. Gebruikt door Felix Sterck, grofsmid. Boomprijs 635 fr. 7® koop. 31 aren Land, op 't Soncks- veldeken. Gebruikt door Charles De Smet. Boomprijs 135 fr. 8® koop. 7 aren, 40 cent. Land, op den Grootkauter. Gebruikt door J.-B. Van Boven en de kinderen van Joseph Coppens. 9" koop. 14 aren, 10 cent. Land, aan de Plaats. Gebruikt door het Klooster van Haeltert. 10" koop. 9 aren, 50 cent. Land, op den Brilkauter. Gebruikt door Char les De Smet. 11* koop. 7 aren, 50 cent. Land, op den Brilkauter. Gebruikt door Fr. Van den Steen en Martin Saey. Boom prijs 75 fr. 12® koop.— 15 aren, 20 cent. Land, op den Droeskauter. Gebruikt door Ed. Van den Bruelle. 13® koop.34 aren, 20 cent. Meersch, op het Musschenzeleveld. Gebruikt door Vict. Roelandt.Boomprijs 780 fr. 14® koop.13 aren, 90 cent. Land, op den Kleinen Droeskauter. Gebruikt door Joseph Horremans. 15® koop.60 aren, 60 cent. Land, op den Wyngaerd. Gebruikt door MM. J.-B. Goossens, Philemon Verhofstadt en de kinderen D'Haegeleer. Verdeeld in 2 deelen. Boomprys '230 fr. 16® koop.8 aren, 40 cent. Land. op den Herbeziënborm. Gebruikt door Fr. Allard. 17" koop. 57 aren, 40 cent. Land, op het Boekentveld. Gebruikt door de kinderen van Leander De Smet. Ver deeld in 2 deelen. 18® koop.24 aren, 10 cent. Meersch, in de Coelsbroeken. Gebruikt door de erven van M. Ambr. De Decker, te Aygem. Boomprijs 20 fr. 19® koop.— 31 aren, 40 cent. Meersch, in het Tem nthout of Langemeerschen. - Boomprijs 500 fr. 20® en laatste koop. En 93 aren, 70 cent. Land, op den Brilkauter.Gebruikt door de kinderen van J. Coppens, J. De Smet, J.-B. Van Boven, Aug. De Ryck en door den heer verkooper. Boomprijs 12 fr. Verdeeld in 4 deelen. Instel, Donderdag 27 Juli ,HQQ Verblijf, Donderdag 10 Augustilöyw» om 2 uren. -Inde Vlasmark t, - bij M. Joseph Van der Vorst, te Aalst. Vlas- markt, N® 2, St-Martenskerk.

De Denderbode | 1899 | | pagina 3