mm IIE CAMPAGNE Hopmarkt. BOOME 1ST' E H O F S T E D ZAAILANDEN HOF STE DE Z AAIL 4NDEN WOONHUIZEN BOUWGRONDEN perceel ZAAILAND EEN HUIS, Openbare Verkooping. Quartier a louer Huis te huren terstond, Aalsterhop 1904 beschikbaar fr. 110,00 a 000,00 de 5o kil. POPERINGHER Stadhop 1904, be- schikbaar, fr. 77,5o de 5o kil. Aalsterhop igo5, op levering October- November per 25 balen fr. 62,5o de 50 kil. Markt kalm. KANTOOR SOTTEGEM. De ontvanger der Domeinen te Sotte- gem, zal bij opbod en gesloten biedingen op zegel, verkoopen. Op Maandag 7 Augustus igo5, om 10 ure voormiddag aan den voet der Boomen. a) 9 Olmen langs de liaan van Gent naar Maubeuge op het grondgebied van S'-Jans Hemelveerdegcm tusschen de palen 33 en 34. b) 20 Olmen en 8 canada.; langs de baan van Brussel naar Audenaarde op het grondgebied van Ophasselt, S'-Maria- Lierde, Sl-Martens Lierde, en S'-Maria- Audenhove, tusschen de palen 34 en 42. Kosten 10 en t,5o Ir. per boom put- geld, komptant betaalbaar. Voor verdere inlichtingen ziet dc plak brieven. M. C 11:Van Cnelenbergh.ten zuide de Kerkfabriek van Impe, ten weste de Kinderen Van Leuven en ten noor- de Jufvr. We Frans Pra. t. Vijfde koop. Een perceel Meersch gelegen te Iinpe, Kerkmeersch. geka dastreerd wijk B, nummer 135c,groot 6 aren, 30 centiaren, palende ten ooste Mr Pieter Jan De Kerpel, ten zuide de Kerkfabriek van Lede,ten weste Jufv. W® Van Paemel en ten noorde M. Frans Parmentier. Al de voorschreven goederen zijn gebruikt zonder termijn door M' Ca- miel Van Caelenbergh te Impe. ENKELE ZITDAG ZATERDAG 5 OOGST igo5, om 2 uren nanoen, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde K r%i LA1VD, TE MOORSEL, Rijgerstraat. De Notaris EEMAN te Erpe zal, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in net openbaar verkoopen Eene behuisde Hofstede en Land, gestaan en gelegen te Moorsel Rijger straat, bekend by kadaster wyk D, nummers 593b, 594b, 594a/2 en 596b, aldaar groot te samen 74 aren, 50 cen tiaren en volgens meting groot 72 aren, 99 centiaren, palende ten ooste de erven Van den Steen, ten zuide de Ransbeek, ten weste de Avouéstraat en ten noorde de Rijgerstraat. Onmiddellyk ingebruiktreding. Laatst bewoond en gebruikt door wylen M. Benedictus De Smedt. Verdeeld in 4 koopen. Eerste Koop. 20 aren 77 centi aren Land oostwaarts der party, pa lend ten ooste aan de Erven Van den Steen, ten zuide de Ransbeek, ten weste de volgenden koop en ten noor de de Rijgerstraat. Tweede Koop. 20 aren 77 centi aren Land, gelegen nevens voorgaan de palende ten ooste het goed onder koop 1, ten zuide de Ransbeek, ten weste de volgenden koop en ten noor de de Rijgerstraat. Derde Koop. Eene behuisde Hof stede met Schuur, Stalling en Grond, gelegen nevens voorgaanden koop, groot volgens meting 15 aren 75 cen tiaren, palende ten ooste koop 2 hier- voren, ten zuide de Ransbeek, ten weste de volgenden koop en ten noor de de Rijgerstraat. Vierde Koop. Een deel Grond met de heropstaande gebouwen van Hoppehast, groot volgens meting 15 aren, 75 centiaren, palende oost voor- gaaiaden koop 3, zuid de Ransbeek west de Avouéstraat en noord de Rij gerstraat. TWEEDE ZITDAG ZATERDAG 5 OOGST igo5. Om 2 uren nanoen te Aalst, ter Zit tingzaal van Vredgerecht. OPENBARE VERKOOPING van Tuin en lleerscb TE IMPE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Impe., Puttinck, genaamd het Rot, bekend bij kadaster wijk B, nummer 59, «;root aldaar 9 aren, 10 centiaren, palende ten ooste de Kinde ren Govaert, ten zuide M. Philemon De Backer, ten weste Vr. D'haese en ten noorde de Kinderen De Prez en voornoemden M. Philemon De Backer. Tweede koop. Een perceel Land gelegen te Impe, Puttinck, gekadas treerd wyk B, nummer 52b, groot 9 aren, 10 centiaren, palende ten ooste M. Veremond Blondeel, ten zuide M. Alfons Jooris, ten weste de Kinderen Govaert en ten noorde de Kinderen Van Paemel. Derde koop. Eene partij Land. gelegen te Impe, Molennoek, kada straal bekend wyk B, nummer 313d met eene grootte van 18 aren, 70 cen tiaren, palende oost M. Pieter-Jan De Kerpel, zuid M. Désiré De Graecker, west M. Eugeen De Landtsheer en ten noorde de Kinderen Landuyt. Vierde koop. Een perceel Tuin, felegen te Impe, Dorp, bekond bij adaster wijkB, nummers 167en 177b, te samen groot 12 aren, 70 centiaren, palende ten oosto de Kinderen Petit en Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van een deel te Lede, Biestraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen 1/6 van et-n perceel Grond met de 8/12 deelen der Gebouwen er opstaande, te Lede, Biestraat, in het geheel groot 3 aren 41 centiaren, houdende aan de hee- ren Philemon Liivens en Constant Joos. EENIGE ZITDAG Vrijdag 11 Augusti igo5, ten 3 uren namiddag, ter heiberg van den heer Eduard Troch, te Lede, Statie straat. OPENBARE VERKOOPING van gelegen te Denderleeuw en Erpe. De Notaris DE GHEEST, te Aelst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het. open haar verkoopende volgende goederen Gemeente Denderleeuw. Een perceel Land groot volgens titel 30 aren 42 centiaren, geleden op de Deust, geka dastreerd wyk B nr 329 met eoDe groote van 30 aren 70 centiaren palende ten ooste met half kauterbaan leidende naar de dry Doore- kensstraat, aan het Weldadigheidsbureel van Denderleeuw, d'erven Schellhout en Dame Wed. De Clippele-Sonck, teu zuide aan de hooren Florimond en Robert Van der Poorten, ten weste aan den heer Rollier-Sonck en ten noorde aan Jufvrouw Nathalie Ruspost. Gebruiker Joseph De Boeck. Gemeente Erpe. Een peroeel Land en deeltje Bosch, groot 27 aren 72 centiaren, gelegen op den Hers- sinkkauter, gekadastreerd wyk B, n° 6 eu 7 met eene grootte van 25 aren 80 centiaren palende ten ooste met halfweg uan het ge- scheed met Aelst, ten znido aan don heer Evarist De Boeck, ten weste aan den heer De Somer en ten noorde aau den heer Gusta vo De Boeck. Gedrniker August Schollaert. ZITDAGEN Instel Vrijdag 28 Juli 1Qn, Verblijf Vrijdag II Augusti ten 3 uren namiddag ter afspanning Het Klein Gent, bij Madame Van Neck, te Aelst, Nienwstraat. By Licitatie. OPENBARE" VERKOOPING van schoone XK A.ALHX. De Notaris SCHELFHOUT te Oorde- gem, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg te Den- dermonde, zal ten overstaan van den heer Vrederechter des cantons Aalst en met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaarlyk verkoopen: STAD AALST. Eerste Koop. Een Woonhuis ge staan in de Sintjansstraat, bekend by kadaster sectie A, nummer 426w, al daar groot 1 aar 10 centiaren, palende van de eene zyde aan koop 2, van de andere zyde aan den neer Frans Schellaert en van achter aau de hee- ren Van der Scheuren en Singelyn. Verhuurd aan den heer Jan Marcel, mitsfr. 3.50 per week Tweede Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend by kadas ter sectie A, nummer 426x, groot 1 aar palende van de eene zyde aan koop 1, van de andere zyde aan koop 3 en van achter aan de heeren Van der Scliue- ren en Singelyn.— Verhuurd aan Juf vrouw weduwe Hoebeeck, mits frs. 3.50 per week. Derde Koop. Een Woonhuis ge staan als voren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 426y, groot 1 aar, palende van de eene zijde aan koop 2, van de andere zyde aan koop 4 en van achter aan de heeren Van der Schue- ren en Singelyn. Verhuurd aan den heer Gustaaf De Buck, aan frs. 3.50 per week. Vierde Koop. Een Woonhuis ge staan als voren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 426z, groot 1 aai-, palende van de eene zyde aan koop 3, van de andere zyde aan koop 5 en van achter aan de heeren Van oer Schue- ren en Singelyn. Verhuurd aan den heer Joseph Van der Meerssche, aan frs. 3.50 per week. Vijfde Koop. Een Woonhuis ge staan als voren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 426a2, groot 1 aar, palende van de eene zyde aan koop 4, van de andere zyde aan den heer Leon OPENBARE VERKOOPING van welgelegen goede Znnilnnden en Meerech, te ERPE 4 AALST-SCHAARBEEK. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort, in het open baar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, welge legen voor Bouwgrond, te Erpe aan de Vijf Huizen, gekadastreerd, wijk C, nummer 315a groot 29 nren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Donatus Schockaert-Van der Eisten de erven der vrouw, ten zuide de weduwe en kinderen van den heer Franciscus Van Droo- genbroeck, ten weste het Weldadigheidsbu reel van Erpe en ten noorde den Steenweg van Aalst naar Audenaarde. Verdeeld in oost en westhelft. Bruylandt en van achter aan de hee ren Van der Schueren en Singelyn. Verhuurd aan den heer Charles Buys, aan frs. 3.50 per week. Zesde Koop. Een Woonhuis ge staan in de Windmolenstraat, bekend by kadaster sectie A. nummer 1806d4, groot 40 centiaren, palende van de eene zijde aan den heer Charles De Prez, van de andere zyde aan koop 7 en van achter aan den heer Jan-Bap- tiste Jouret. Verhuurd aan den heer Leopold Steenhout, aan frs. 1.90 per week. Zevende Koop. Een Woonhuis gestaan alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 1806e4, groot 40 cen tiaren, palende van de eene zijde koop 6, van de andere zyde aan den heer Aimé Borreman en van achter aan den heer Jouret. —Verhuurd aan den heer Petrus De Schryver, aan frs. 1.90 per week. Achtste Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend bij kadaster sectie A, nummer 1806v3, groot 40 centiaren, palende van de eene zyde aan den heer Schuermans, van de an dere zijde aan koop 9 en van achter aan den heer Jouret. Verhuurd aan den heer Leopold Van den Hende, aan frs. 2.00 per week. Negende Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend by kadaster sectie A, nummer 1806w3, groot 40 centiaren, palende van de eene zijde koop 8, van de andere zyde den heer Delpierre en van achter aan den heer Jouret. Verhuurd aan den heerJaak Bastiaens, aan frs. 2.00 per week. Tiende Koop. Een Woonhuis ge staan aan den Grooten Bolleweg, be kend by kadaster sectie D, nummer 900p2, groot 90 centiaren, palende van de eene zyde koop 11, van de andere zijde Jufvrouw weduwe Keppens en van achter aan den heer August Cop- pens. Verhuurd aan den lieer Fre- derik De Troyer, aan frs. 2.50 per week. Elfde Koop. Een Woonhuis ge staan als voren, bekend bij kadaster sectie D, nummer 900q2, groot 60 cen tiaren, palende van de eene zijde aan koop 10, van de andere zijde aan koop 12 en van achter aan den heer Cop- pens. Verhuurd aan den heer Ca- mille Bonner, aan frs. 2.50 per week. Twaalfde Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend bij kadas ter sectie D, nummer 900r2, groot 60 centiaren, palende van de eene zijdo aan koop 11, van de andere zyde aan koop 13 en van achter aan den heer Coppens. Verhuurd aan den heer Adolf Van Driessche, aan frs. 2.50 per week. Dertiende Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend bij kadas ter sectie D, nummer 900s2, groot 60 centiaren, palende van de eene zijde koop 12. van de andere zyde koop 14 en van achter aan den beer Conpens. Verhuurd aan den heer Philemon Pops, aan frs. 2.50 per week. Veertiende Koop. Een Woon huis gestaan als voren, bekend by ka daster sectie D. nummer 900t2, groot 60 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 13, van de andere zijde aan koop 15 en van achter aan den heer Coppens. Verhuurd aan den heer Benoit Van Langenhove, aan frs. 2.50 per week. Vijftiende Koop. Een Woonhuis gestaan als voren, bekend by kadas ter sectie D, nummer 900u2, groot 60 centiaren palende van de eene zyde aan koop 14, van de andere zijde aan koop 16 en van achter aan den heer Coppens. Verhuurd aan den beer Van Cauwenbergh, aan frs. 2.50 per week. Zestiende Koop. Eo» woonhuis gestaan als voren, bekend by kadas ter sectie D, nummer 900v2, groot 60 centiaren, palende van de eene zyde aan koop 15, van de andere zijde aan koop 17 en van achter aan den heer Coppens. Verhuurd aan den heer Theophile Felix, aan frs. 2.50 per week. Zeventiende Koop. Een Woon huis gestaan als voren, bekend bij kadaster sectie D, nummer 900w2, groot 50 centiaren, palende van de eene zyde koop 16, van de andere zij de aan den heer Guillaume De Winter en van achter aan den heer Coppens. —Verhuurd aan den heer Frans Wuy- tens, aan frs. 2.50 per week. Tweede en laatste zitdag ZATERDAG 19 AUGUSTI 1906. Om 2 uren namiddag, ter Zittings zaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. I Gebruikt door M. Edward De Bruecker, te I "Ïwkrdk koop. Een perceel Land, welge legen voor Bouwgrond, te Erpe, aan «1.» Vijf Huizen, llofveld, bekend bij kadaster wijk B, nummer 335v groot 42 nren 50 centiaren pa lende ton ooste da boeren Domien en Jan-Bap- tiste Do Boeck, ten zuide de Kattelinestraat, ten weste den beer Gnstaaf De Boeck en ton noorde don IJzerenweg. Gebruikt door M. Charles Claus te Erpi Dkhdk koop. Een percoel Land, gele^ te Erpe, lloonegom-Hof ter Varent. gekend op het kadastei wijk B, nummer 578, groot 23 aren 10 centiaren, palende teu ooste en ten zuide den heer Evnriste De Boeck, ten weste den beer Gustaaf He Boeck on ten noordo den heer Joseph-Camiel De Coninck-De Windt. Boomprijs fr. 50,00. Gebruikt door M. Jan Van de Syp to Erpe. Vierde kn laatste koop. Een perceel Meer8oh, gelegen te Aalst-Schaarbeek, in de Hoonegemmeersch. n, gekadastreerd wijk C, nummer 40, groot 26 aren, 40 centiaren, pa lende ten Joost.) den heer Defoere-van den Hende, ten zuide zeiven heer Defoere-van den Hende en den heer Henri Van der Poorton, ten weste zelfden beer Vander Poorten en ten noorde mot deD gracht den heer Pieter-Fran- oiscus De Smedt en kinderen. Boomprijs fr 20,00. Gebruikt door M. Adolf Franssen, te Lede. ENKELE ZITDAG Maandag 21 Augusti 1905, om 4 ure namiddag, ter herberg In de Vijf Hnizen gehouden door den heer Alfons Cbristiaens, te Erpe, Vyf Huizon. OPENBARE VERKOOPING vau een goed te Nieuwerkerken. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wieu hot behoort openbaarlyk verkoopen EENIGE KOOP. Een goal perc - i Zaailand, gelegen te Nieuwerkerken, op het Doernveld, groot 29 aren, 52 centiaren, gekend ten kadaster sectie B, nummers 481 en 482, doorsneden met den voetwag, palende ten ooste den hoer Jacobus Schockaert-Focquet, teu znido do llospiciën van Aalst, ten weste den heer Franciscus Do Troch-Van den Brocck en teD noorde Madame Moyersoen-Van den Hendo on den heer Jozef Van Gyseghem. Ingubrnik by den heer Désiré Peerliack. ENKELE ZITDAG Donderdag 24 Augusti igo5. Om 3 ure van den namiddag ter herberg gehouden door den heer Désiré Peerlinck, te Nieuwerkerken, Restert. VERITE PUBLIQUE d'uue belle a Ei'cmbodegeni Alost. Les Notaires LIMPENS Alost et MIN- NAERT Lierde Su-Marie, vendrout publi- quement Une belle Maison de Campagne, nppelóe Villa tor Muren coinprumnt innison d'habitatiou confoi table, spaciouse, maison de jardinier, éouries pour 2 chevanx, remises, grandos serres, le tont connu au cadastre d'Eremb<degem, section B, Nuraéros 3c, 3d, 4k et 5d et au cadastre d'Alost, section B, Numéro 548h, ensemble d'une coutenaDce de 1 hectare. 29 nres, 97 centiares. Miso 4 prix fr. 26,000. Distant 2 kilom. de la gare d'Alost, un kilom. de la gare d'Erembodegem. Pour la visite s'adresser au Jardinier. Adjudication définitive Samedi 19 Aoüt 1906, 4 2 heures relevée i i.'Hötbl de la Gare. place de la Station 4 Alost. Studie van den Notaris LIMPENS. te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Keizerlijke Plaats, N° 48, groot 3 aren, bewoond door den heer Derzei le. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 1 c Vciblijf Dijnsdag 8 Aue"s" '9oS' om 2 uren namiddag, A la Bourse d'Amsterdam, te Aalst, Groote Markt. Studie van den Notaris DE PAUW, te Aelst. De Notaris DE PAUW, zal mot tus- schenkomst zijns ambtsgenoots Mees ter DE VUYST, Notaris te Borsbeke, openbaarlyk verkoopen. Een huis, te Aelst, Korte Zout- straat, n° 58, groot 80 centiaren be woond door Arthur Schollaert. Ingesteld fr. 4000. 2e Eenen Lusthof met pavilloen, welbeplanten fruittuin, huis voor ho venier en tien werkmanswoningen te Aelst, Ajuinveld groot 28 aren 50 cen tiaren. De lusthof gebruikt door den heer Werck en de huizen door ver- schillige. Ingesteld fr. 9000. 3® Eene party Land te Gysegem, Ansmeer groot 29 aren 80 centiaren gebruikt door Victor Baeten. Ingesteld fr. 2040. 4e Een Huis met tuin en land te Gv- :gem, Dries wijk, groot 27 aren 20 centiaren, gebruikt door denzelfden. Ingesteld fr. 1900. Een perceel Land te Gysegem, Camphof groot 41 aren 60 centiaren, gebruikt doordenzelfdeu. Ingesteld fr. 1920. 6® Een Huis te Denderbelle, Dorp, groot 2 aren 20 centiaren bewoond door Frans Van Geert. Ingesteld fr. 1870. 7® Eene partij Land te Burst, Klein Baerdegem. groot 23 aren 30 centia ren, gebruikt door Jan Baptist Van Bockstael. Ingesteld Ir. 1300. 8® Eene partij Land te Burst, Groot Baerdegem. groot 33 aren 30 centia ren. gebruikt door Petrus De Blanck en Frederik Eeckhoudt. Ingesteld fr. 1600. 9* Eene partij Land te Burst, Groot Baerdegem, groot 17 aren 70 centia ren, gebruikt door dezelfde. Ingesteld fr. 800. 10® Eene partij Land te Herzele, Heye, groot 40 aren 50 centiaren ge bruikt door Benoit Goossens, Frans Vidts en Frans Van Heddegem. Ingesteld fr. 2200. 11® Een perceel Land, te Herzele, Heye, groot 9 aren 30 centiaren, ge bruikt door J.-B. Schamp. Ingesteld fr. 300. 12® Een perceel Land, te Herzele, Heye, groot 56 aren 90 centiaren ge bruikt door Frans Vidts, Frans Buyle en Auguste Van de Keere. Ingesteld fr. 2260. 13* Een perceel Land, te Herzele, Heye, groot 40 aren 60 centiaren in gebruik bij Van Keere, Wijnendaele en Ch.-L. Ponnet. Ingesteld fr. 2500. 14® Een perceel Land gelegen te Herzele, Heye, doorgesneden met de Tramlijn groot circa 15 aren 33 centi aren gebruikt door C.-L. Van Bock- staele. Ingesteld fr. 400. 15* Een perceel LaDd te Denderhau- tem, Selkauter, groot 13 aren 60 cen tiaren gebruikt door Victor Taelman te Kerkxken. Ingesteld fr. 600. 16® Een perceel Land te Aygem, grooten Boschkauter groot 25 aren 70 centiaren, gebruikt door J -B. Van Buggenhout te Aygem. Ingesteld fr. 1250. 17* Eene partij Land te Borsbeke, Tiende land, groot 30 aren 40 centia ren, gebruikt door Louis Van Melcke- beke. Ingesteld fr. 1550. 18* Eene partij Land te Borsbeke, Heykauter groot 22 aren 40 centiaren, gebruikt door J.-B. Goossens, Wynen- daele, vroeger vrouw Vander Heyden. Ingesteld fr. 800. 19" Eene partij Weiland, te Borsbe ke, Manvondel, groot 19 aren 80 cen tiaren, gebruikt door Judocus Goos sens. Boomprys fr. 100,00. Ingesteld fr. 800. 20® Een party Land te Borsbeke, Manvondel, groot 40 aren 30 centia ren gebruikt door Judocus Goossens. Ingesteld fr. 1500. 21® En eene partij Land te Borsbeke Manvondel, groot 40 aren 40 centiaren gebruikt door Livinus Fosselle, Cam. Van Tittelboom en Ch. Vereecken. Ingesteld fr 1720. 22® En eene party Land te Ressegem groot 7 aren 20 centiaren, gebruikt door de kinderen Hoffelinckx. Ingesteld fr. 420. Instel Dijnsdag 25 Juli 1905. Verblijf Dijnsdag 8 Augusti 1905. Telkens om 1 uur namiddag ten kof- fiehuize Taverne Viennoise by den heer Gustave Frederix, Statieplein, t« Aelst. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Eene Hofstede, te Aalst Mijlbeke, hoek der Groen- en Binnenstraat, groot io aren 46 centiaren, bewoond door Leander Van de Meerssche. Verdeeld in 6 deelen. Slechts gebracht op fr. 4600. LAATSTE ZITDAG Donderdag 3 Augusti igo5, telkens om 3 uren namiddag, terestaminet A la Salie d'attente, bij Camille Bosschaert, te Aalst, Koophandelstraat, nabij de Statie. Goed paardenmegt te koop bij Ch. Corael-Van den Bonne, huur houder, Keizerlijke Plaats. 22, Aalst. s'adresser rue de l'église, n° 8, Alost. met grond of zonder goed geschikt voor menschen zonder bedrijf, nevens de kerk te Erpe en den doktoor Wynant. X© liurcn twee onlangs nieuw opgebouwde Burgershuizen, hebbende tonen Hof van vijftig meters diepte, aan den Dendermondschen Steenweg, recht over den Jager. Te bevragen bij den heer Julius Gob- thals, Stadsbouwkundige, Dirk-Marlens- straat, N' 14. X© huren tornt ontl een schoon en gerieflijk Huis, dienstig voor renteniershuis, hebbende verschei dene boven- en benedenplaatsen, pomp en regenwater en hof, gestaan in de Es planadestraat, 18, te Aalst. Zich te bevragen bij P. Van Melcke- beke-De Boom, Brusselsche straat, 12 te Aalst.

De Denderbode | 1905 | | pagina 3