Frankrijk. Duitscliland. Rusland. Oostenrijk. ZFJEVISCH HANDEL Arijs-De Paepe. Spanje. Ilalie. 4000 Larix Hopstaken, HOUTWAREN ZAAILANDEN PARTIJ LAND, HUISMEUBELS LANDBOUWALEM, H O F S T E D F EIGENDOM Buitengewone occasie. Willem DE WINTER, HUIS MEUBELS Zaailanden en Meersch Waimces-&Landbouwzaian Schoone Schepershond Hij werd natuurlijk stom dronken en op een handkar naar huis gebracht. De andere prijzen gl. o,5o, gl. o,25, gl. o. io vonden ook hun weg. Den vol genden dag was de eerste prijswinner met de anderen doodgewoon aan den ar- beid. De inventaris der kerkelijke goe deren.Weer een doode. M. André Régis, die erg gekwetst werd door eenen gendarm bij den inventaris der kerk van Moutregard, is volgens «Petit Parisien» aan zijne wonden overleden. Hij was veertig jaar oud en vader van twee kin deren. Baron d'Este is door de rechtbank van Pau tot 200 fr. boete veroordeeld, wegens beleediging van den agent bij den inven taris in de kerk van Billère. De pastoor van Aubin kreeg om zelfde reden voor waardelijke eene maand gevangenis. Ingevolge de incidenten te Montre- gard, waarbij een catholiek gedood werd, heeft de maire dier plaats zijn ontslag ge geven. De pastoor van S4 Pierre du Gros Caillou, is wegens weerstand aan de wet, veroordeeld tot 8 dagen gevangenis, voo - waardelijk en de pastoor van N.-D. de Plaisance tot 25 fr. boete. Maandag had te Montregard de be grafenis plaats van M. Regis, onder over- grooten toeloop. Er werden op het graf redevoeringen uitgesproken, waarin hevig geprotesteerd werd tegen de inventaris sen. Drij knapen var. 12 jaar oud, traden Zondag avond binnen in een wijnhuis te Toulouse, gehouden door een 7ojarig man. Terwijl deze hun drank inschonk, sprongen zij hem eensklaps naar de keel een van hen bracht hem een messteek toe in het hoofd, terwijl de twee andere hem poogden te bestelen. Niettegenstaan de zijn hoogen ouderdom kon de man weerstand bieden en om hulp roepen. Een der drie bandieten is aangehouden. Vreeselijk drama. in een:n plotse- lingen aanval van zinneloosheid heeft een werkman van Plauen zijne vrouw doodgeschoten en zijne schoonmoeder doodelijk gekwetst. Zijn eenjarig kind wierp hij door het venster en bedreigde zijne dochter, zoodat deze ook door het venster sprong, waarbij hij zich erg kwet ste. Daarna stak hij zijn huis in brand. Op de pompiers, die eene waterstraal op den zinnelooze richtten, schoot hij insge lijks en wondde eenige personen. Daarna keerde hij den revolver tegen zichzelven en wondde zich erg. Vrijdag en zaterdag heeft het in verschillende streken van Duitschlar.d dik gesneeuwd. Uit Kreuznach, Elber- feld, Hannover, den Hartz, Thuringen, Kiel, Hamburg, Kassei, enz., komenjae- richten van een sneeuwstorm, die zater dag het verkeer op straat belemmerde of onmogelijk maakte. In Holstein is de storm met overstroomir.gen gepaard ge gaan. In het Rhön-gebergte heeft het in den nacht van zaterdag tien graden ge- vrozen en ligt de sneeuw meters hoog. Te Padianitz, bij Lodz, zijn 34 arbei ders, die weigerden aan eene staking op de spinnerij der firma Kindier meê te doen, vergiftigd. Een onbekend gebleven schurk heeft op den vloer vergiftig poe der neêrgestrcoid, dat de vrouwen ina demden. Een is er gestorven, tien ver- keeren in levensgevaar en de overige zijn ernstig ziek. Een oom uit Amerika. Frank Krutzky, een coupeur te Weenen, heeft bijna 27 millioen gulden geërfd van eer.en oom, die indertijd naar Amerika was ge gaan en daar bosschen had gekocht. Op zijn grond werd een goudmijn ontdekt, die de oorzaak werd van zijn fortuin. Daar zijne kinderen allen dood zijn, erft de neef het heele vermogen. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 29. 3o en 3i Maart 1906- TARBOT de kil. fr. 3,00 TAI*BOTTIN» '/«.kilo 2,00 HEILBOT fr. i,5o lïttbeljauw, fr. 0,80 en 0,90 Griet fr. o,5o 0,70, 1,00, 2,00, 3,00 Tongen (koppel) fr. 1,00,2,00, 3,00 en 4,00 Steur fr- 2,00 Roodbaarden (rougels) fr. 2,00 Pladijs't stuk fr.o,i5 o,5o 0,70 i,5o Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo en 4,00 Hollandsche Schelvisch, grooten fr. 1,00, 1,25, i,5o 2,00 en 3.00 Makreelen 'tstuk fr. 0,70 1,00 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring 0,15 1 vaatje Beste nieuwe Haring, fr. 2,5o Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groote, midden 011 klein soort. Koude. Valschmuntcrs. Het is zeer koud in Catalonië. Op de Middel- landsche Zee heerscht storm. De spoor weg van Aragon is versperd door de sneeuw, tusschen Cataloyad en Sagunte. Verscheidene treinen bleven steken. Ook de lijn door de Sierra Guadarama is door sneeuw versperd. De dienst is gestaakt tusschen Leon en Oviedo. Uit Cadix wordt gemeld dat de storm aanhoudt. Men vreest dat de reis des konings zal vertraagd worden. De policie van Madrid heeft een fabriek van valsche munt ontdekt. Ver scheidene personen zijn aangehouden. Maandag morgend heeft men te Rome, den zoon van den Franschen consul, M. Ernest Arnaud en zijne vrouw in hunne woning. Piazza Madama, dood in hun bed gevonden, beiden hadden eene schot wonde aan het hoofd. Een revolver werd gevonden tusschen de beide lijken. M. Armand heeft, alvorens te sterven eenen brief aan zijnen vader geschreven. De echtgenooten laten drie kinderen na. De Capitale zegt dat men deze zelf moord toeschrijft aan geldelijke moeilijk heden of echtelijke twisten. Volgens dc Domani is het een aanval van zinne loosheid. M. Arnaud was kassier van de Fransche gestichten te Rome. VENDITIE VAN t© Aalst, Vaarlkaai. Op Maandag 2 April 1906, om 2 uren namiddag, docr het ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. DOOR STERFGEVAL. GROOTE~VENDITIE van TE AALST, Zwarten Hoek. aan den Tragel. i)e Notarissen DE GHEEST, en BRECK POT, te Aalst, zullen op Donderdag 29 Maart en ook op Dijnsdag 3 April 1900, telkens te beginnen van 8 nren 's morgens, nan het sterfhuis van den heer Francois Van Sneren, te Aalst, Zwarten Hoek, aan den Tgel, over gaan tot de openbare verkooping van eeno groote hoeveelheid nieuwe Houtwaren van verschillige dikte en lengte, bestaande voor namelijk iu Balken, Kopers, Vloerplanken, Plafoneerlatten, Punnelatten, Sparren voor Ladders, Grondstukken en Stellingen, Hout voor Inpakka8aeu, gemaakte Inpakknsson, ongezaagde Dennen blokken en ongezaagde Canada boomen. Gewone conditiën en voor de koopen boven de 20 franken tijd van betaling, mils borg Btelling. OPENBARE VERKOOPING van te Schellebelle en Cherscamp. De Notaris Eeman. te Erpe, zal, Daraecs wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openhaar verkoopen, de navolgondo goederen, te weten Eerste koop. Eeno party Land, ^oletren te Schellebelle, Brninbeek, genaamd de Vet- tekuip, gekadastreerd wijk B,'nummer 256b, groot 16 aren 60 centiaren en volgens titel groot 18 aren 35 centiaren, palende oost de Kr ijgelstraat, zuid het Wegeltje, west Frans Schockaei t en noord Frederik Van Doors- laero. Gebruikt zonder termijn door M. Emile Van Wesemael, to Schellebelle Tweede koop. Een perceel Land, gele gen te Schellebelle, Kanter, genaamd Oostnk- ker, bekend bij kadi ster wijk A. nummers 1004b en 1005b, met eene grootte vuu 21 aren 20 centiaren, palende oost Hortensia Ver- meiren, zuid de Kinderen Karei Baeyens. west de erven Papeians 011 noord do Kassei, Gebruikt zonder termijn door M. Joseph Roggeman, te Schellebelle. Derde koop. Eene partij Land, gelegen te Schellebelle. genaamd de Voorste Meuse, kadastraal bekend wijk B, nummer 616 groot aldaar 23 aren 70 centiaren, palende oost de Suikerstruat, zuid Philemon Kop pens, west Amand Bonnarens en noord Au- gustien Dalschaert. Onverpacht. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen te Cherscamp, Billegem. genaamd de Roo- bocht, gekadastreerd wijk E, nummer 474h, met eene grootte van 16 aren 50 centiaren, palende oost de Rede, zuid Philemon Steen- haut, west de Straat en noord Dame weduwe Jan Blondeel. Gebruikt zonder termijn door M. Karei Meerpoel, te Schellebello. ZITDAGEN „I»',.?15°°4er5'S Maart 1905, Verblijf Donderdag 29 telkens om 3 uren van den avond, ter hor- berg De Kroon, gehouden noor M. Au gusta Van Steendam, te Wanzele, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene goode wél gelegen BOUWGROND TE AALST. Moorselsche Baan. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wieu hot behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Eone voorname goede pnrtij Land, gelegen to Aalst-Mijlbeek, aan do Mooiselscbe Baan. nabij den Windmolen, bekend bij kaduster wfjk E, on nummer 364, groot 30 aren 30 centiaren, palende ten ooste do Moorselsche Baan, ten zuide do Rede en daarover M. Amedóe Corael, ten weste M. Edouard Mny- laert en ten noordo Madame Vun Achter en M. Louis Meert-De Bruyn. Gebruikt zonder termijn door M. Petrus Ledegen, to Aalst-Mijlbeek. ZITDAGEN Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van Landbouwalem 3 Paarden, 6 Melkkoeien, 1 Vaars, 3 Rundera, 2 Stieren, 2 Varkens, Hooi, Strooi, Mest, enz., TE 00RDEGEM, STICHELENDRIES. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordogem, zal Wohnsdag 18 April 1906 en desnoods den volgenden dag, telkens om 8 nre van den morgend ten hove der erven Vah Melckkbkke, te Oordegem, wijk Stichelendries, in het openbaar verkoopen 1° Huismeubels, zooals tafels, stoelen, stoven met toebehoorten, kleer- on andere kassen, melkteeleu, aarden tobbels, marmit- ten, douche, mooren, koffijpotten, testen, teelen, ijzeren kassarollen,temsfi n, bakmoeil- lie, kernmachion met hond, melk en andere kuipen, enz. 2° Landbouwalem, zooals 2 wagens, breed en smal geloop, 2 treemkarron, ressortkarre, hnrnassuren, zadel, anlatuk, aalkuipen, drij ploageD, nardappelploeg, 4 eggen, sledde, kruiwagen, arduinen en houten rolblokken, slijpsteon, dnivel(schoepper),loofmolen, wan molen, s nijp aard, dorschmaohien, balans met gewichten, pikken, zeissen, ladders, rieken, reekeu, wageureep, manden, zakken, aan schijnen, zwingen, vlasstreep, zwingelmoleD, Schaafbank, enz. 3° 10,000 kilogr. strooi, 6000 kilogr. hooi, 3000 kilogr. tarwe, 1000 kilogr. haver, 225 koopen goed geteerd mest, gezaagd berd en brandhout. 4° Beestialen een schoon negenjarig mer- riepaard vol veulen, een ruin, oud 4 jaar, een merriepaard, oud 2 jaren, 6 bekalfde melkkoeien, eene bekalfde vaars, 3 rnnders, 1 stier, oud 2jaren, 1 stier, oud 7 maanden, 2 joDge varkens, 2 boterhondon, 30 kiekens en een haan. De beestialen zullen om 1 ure stipt nanoen, verkocht worden. De verkooping zal geschieden op de ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eenieder te stellen, eene goede en ge kende borg. De koopen beneden do tien franken, zullen moeten comptaut betaald wordon, telkens om 4 nren van den avond, ter herberg u 't Kruiskkn, n bij M. Romaan Rogiers. te Aalst Mijlbeek, aan de Kerk van Onze Lieve Vrouw Bystand. JAARLIJKSCHE VENDITIE van Koei, Runders, Varkens, Hooi,Strooi, MestBetteraven enz. te Vlierzele, Strif meer«el>. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 16 April 1906, f2dfn Paasch- dag), om een uur nanoen, te Vlierzelo, wijk Strijmeerscb, in het openbaar verkoopen Namens de heeren Franciscns Van de Keere, Pieter Van do Keere, l'ieter Focquet, Dona- tusFocquet. Fianciscus Coppens, de weduwe Libbrccht, Jan De Windt, weduwe Janssens, Pieter De Mil, Franciscus Eloot, David De Swaef, Joseph Van de MeersBche, Auaust De Mil, kinderen Focquet, weduwe Mertens, Gustaaf Colpaert, Casemir De Swaef, allen te Vlierzele en anderen. Eene Koei, Runders, Varkens, Landbouw alem. verscheidene koopen Aardappelen, eene groote hoeveelheid Hooi, Strooi, Mest, Bette raven, gezaagd Berd, 1500 kilogrammen ge- dorsclien Rogge en Tarwe, 100Ö Princessta- koa, I'annelatten, Erwtrijs en meerandere voorwerpen, te veel om te melden. verkooping zal aanvang nemen om 1 uur stipt nnnoen, aan do herberg van den heer Jan De Windt. Verders geschiedt de verkooping op gewone voorwaardeu de koopen onder do 5 frank, moeten comptant betaald worden en voor da overige tijd van betaling, mits Btellende goe de en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde en een perceel BOOMGAARD TK ERPE, Hooeefjem. Dc Notaris SCHELFHOUT, te Oordegein, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoo pen Eerste koop. Eene behuisde Hofste de. gestaan en gelegen te Erpe, Hoonegem, bekend bij kadaster wfjk B, nummers 130 en 131a, gróót 18 aren 70 centiaren, pa lende oost den heer Michel Van de Sype, zuid het Arm bureel van Erpe on den heer Fran ciscus Van der Eist, west do heeren Philemon De Boeck en Egidios Neetens en noord de Hoonegemstraat en voornoemden heer Michel Van de Sype. Tweede koop. En een perceel Boom gaard, wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen- alsvorcn, to Erpe, Iloonegeui, nabij voormel de hofstede, gekadastreerd wijk B, nummer 127a, groot 3 aren 60 centiaren, palende oost den Voetweg en daarover de heeren Domien eu Jac-Baptiste Da Boeck, zuid en west den hoor Michel Van de Sype eu noord de Hoone gemstraat. Voorschreven goederen zijn bewoond en gebruikt door do eigenares jufvrouw Mario Van der Scheuren. ZITDAGEN Instel Maandag 2 Verblijf Maandag 9 APnl lüüb' telkens om 4 uren namiddag, ter herberg In Transvaal, n gehouden door den hoer GuBtaaf Duqnet, to Erpe, Hoonegem. MEUBEL A IRE- VENDITIE Voornoemde Notaris SCHELFHOUT, zal op Maandag 9 April 1906, om 1 unr namid dag, ten huizo van voornoemde Jufvrouw Marie Van der Schneren, te Erpe, Hoone gem. opeubaarlijk verkoopen Huismeubels zooals tafels, stoelen, kleer- eu andere kassen, hangende horlogie. heiligen beelden en printen, tobbens, teelen, ijzeren kas8srollen, ijzeren marmitten en potten, wnchkuipjn, borstels, broodmoelie en brood- platen, balnuce met gewichten, vleeschblok, houwmes, lepels, vorken en messen, lan- peu, verscheidene ladders, dorschvlengels, zeisen, reekeu, rieken, scbuppen en braken, landdraad, roskam. Verdors canada planken, zuivere wilgen 1 plankon dienstig voor kruiwagentremels, schelfhouten, hooi, strooi, mest, princessta- ken. allerlei zaden, hoenderkwef en acht kie kens. i De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden de koopen tot en met 5 fran- I ken znllen moeten comptant betaald worden; voor do overige tijd van betaling mits stel lende goodo en gekende borg. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van eenen schoonen 2ijnde de Gendarmerie van Oordegem. De Notaris SCHELFHOUT te Oor degem, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Mr DE MOOR ta Ledeberg- Gent, met gewin van palmslag en gelagen openbaarlijk verkoopen Een schoor.en Eigendom bestaande in drij Woningen met afhangen, boomgaard en tuiu, gelegen te Oordegem, Dorp, langs drn Steenweg van Gent naar Brus sel, kadastraal btkend sectie C, nummers 174D, 174E, 172D 172B, te samen groot 41 aren 70 centiaren, palende noord-oost de Kerkfabriek van Oordegem, zuid-oost Jufvrouw Rosalie de Schaepmeester en den Steenweg van Gent naar Brussel, zuid-west M. Petrus Goossens, M. Donaat Van der Vurst en M. Karei Galmart, noord-west Mad. Weduwe Galie-Bogaert, M. Hippoliet Van Driessche en Mad. Weduwe Amand Franscis. Dienende voor Gendarmerie en ver huurd aan den Belgischen Staat tot 15 October 1907, mits 900 fr. 's jaars. Boom prijs 400 fr. ZITDAGEN Instel Woensdag 28 Maart Verblijf Woensdag 11 April Telkens om 3 ure namiddag ter herberg a Ir. St-Eloi bij den heer Petrus Gysels, te Oordegem, Grooten Steenweg. En koop 7 Meersch te Herdersem bij de Kapelle en de Vaart, sectie A, 146a, groot 37 a80 c. In gebruik bij Louis Van Langenhove-De Meersman, mits fr. 42,50 's jaars, boven de lasten tot Kersavond aanstaande. tortel Zalurdag 7 A Verblijf28 Telkens om 2 ure namiddag, ter her berg De Vier Winden bij M. Jaak Van der Linden, Keizerlijke plaats. Te koop. VITRIEN in goeden staat, met dubbel deur, gesculpteerde kornis en pilasters, arduinen gepoliste plinten, kunnende dienen voor woningen van 4 meters 5o centimeters facade. Zich te bevragen ten bureele van De Den- Derbode. Groote afbraak van Magazijnen en Fabriek. Buitengewone occasie van ROUWM VTERIAEEM, bestaande uit goede Hollandsche en platte Pannen, R-imen, Deuren, schoone ronde Plavei, Dakvensters, Poutrelles, Roosters, van alle maten, alsook schoone Kepers, Slaghouten, Plancher en oude Ankers. Ook verscheidene eiken Balken. Zich te bevragen bij Rob. Mbganck- Kelders, Ondernemer van openbare wer ken, Schoolstraat, Nr 32, te Aalst. Hoeden en Mutsen Magazijn Molenstraat8, Aalst, heeft de eer het publiek te berichten dat er bij hem te bekomen zijn, eenen overgrooten en schoonen keus van Eerste Comnunic-Hoedekens alsook Hoeden in Zijde en Castor, aan voordeelige prijzen. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBAR E VERK O 0 PIN G van LANDBOUWALEM, 2 Paarden, 2 Koeiën, Os, Kalf, Zog, met Viggens, 2 Varkens, Hooi, Strooi, Mest, enz., TE LEDEwijk Vijverstraatnabij het Dorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Dondkrdao 12 April 1906, om 8 uren 's morgends, ten hove van don heer Bemardus Steenhaut, te Lede, Vijverstraat, in het open baar verkoopen Huismkubelb, zooals tafels, stoelen, kleer- en andere bassen, jachtconfoor, stoof met toebehoorten, borlogie, melkteelen, marmit ten. mooren, koffijpotten, testen, teelen, ijze ren potten en kassarollen, bakmoeillie, wasch- kuipeu, vlceschkuip en meer andere voor. werpen. Landbouwalem eene drijwielkarre, twee treemkarren, wanmolen, loofmolen, ploeg, eggen, slede, anlstuk, dorschvlegels. rieken, reeken, gaffels, schuppen, braken, mestha- ken, pikken en zeissen, zwingen, aanschij- neu en meer andere voorwerpen. Beestialen een schoon merriepaard vol venlen, een 2jarig paard, 2 melkkoeien, waar van eene onlangs gekalfd, een os oud 2 jtren, eon kalf, zog met 12 viggenB, 2 andere groote varkens, 20 kiekens en eenen haan. Ongeveer 2000 kilogrammen strooi en hooi, eene hoeveelheid gedorschen haver, mest en brandhout. l)e Beestialen znllen om oen uur nanoen verkocht worden. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaardeu en tijd van betaling, mits door eenieder te stellen eene goede en gekende borg. De koopen boneden de 10 franken zullen moeten comptant botaald worden. Studiën van den Notarissen FOBE, te Gent en DE PAUW, te Aalst. Bij Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van beste te Haeltert, NieuwerkerhenErpe, Lede en Herdersem. Koop 1 en 2 Zaailand, te Haeltert, wijk Den Bank sectie B, nr 456, groot 1 h. 14 a. 70 c. Boomptijs fr. i5. In gebruik bij de W® Leo De Vadder- Baetens en Kinderen, mits fr. 200 's jaars boven de lasten toi Kersavondaanstaande. Koop 3 Land te Nieuwt-rkerken, Res- tert, aan de Kwade Steenstraat, sectie B, 464, groot 25 a. 5o c. Boomprijs fr. 60,00. In gebruik bij Pieter Van der Linden, mits fr. 3o,oo 's jaars, boven de lasten tot Kersavond aanstaande. Koop 4 Land te Erpe, Erondegem- kauter, sectie D, 601, groot 16 a. 40 c. In gebruik bij Jan Buyens-Kuppens, mits fr. 3o,oo 's jaars, boven de lasten tot Kersavond aanstaande. Koop 5 De oosthelft, groot 18 a. 17 c. eoner partij Land, te Erpe, wijk Over- impe, aan de Overimpestraat, sectic A, 24. In gebruik bij Charles De Brueker, winkelier te Lede, Overimpe, mits fr. 20,00 's jaars, boven de lasten tot Kers avond aanstaande. Koop 6 Land te Lede, Baarevoet- B IJZON DERHEID VAN C. MAGNERY LUIK, 1, Montagne Se Walburge, 1, Huis gesticht in 1870 GROOT KLEIN Prijzenlijst en stalen op aanvraag. 5923 On deniande un comptable sé- rieux; appointements 2000 fr.s'adresser chez Dendauw, jue de Bruxelles, n° 22. Men vrnngt een uitdrager van 16 tot 17 jaar, Lange Zoutstraat, 22, Aalst. messen, q ^aiiu ic uaait.uti- tsnrns, gleisnn en andere tellooren, korven, ivoop o hukers, emmers, bedstoel en bedgerief. schenhock, sectie F,,464groot^3 a. 70 c. Landbouwalem, zooals kruiwagen, egge, I Ir. gebruik bij Jan Baptisten Pieter Ras aalkuip on aalschepper, snijpaerd, braskui- I schaert, mits fr. 100,00 s jaars. MEM VRAAGT eene bekwame meid, Brusselsche straat, nr 80, te Aalst. te koop. Zich te bevragen ten Bureele van Den Denderbodb. 120. Kluizen te koop, gestaan te Aalst, Korte Zoutstraat. N" 26 en 28, thans bewoond door MM. Meert en Van Branteghem. Zich te wenden tot Mej. Adèle Van Droogenbroeck, Keizer lijke Plaats, te Aalst. Te liuren terstond. Iluis dienstig voor alle bedrijven, hebbende verscheidene beneden- en bovenpliatsen, pomp en regenwater, gestaan in de Brus selsche straat, nr 33. Zich te bevragen bij de erven Bonner zelfdt straat, nr 3i. Te huren. Schoon Huis, dien stig voor alle bedrijven, te Aalst, Gent- schestraat, N° 26, bewoond geweest door Frans Biommaert. Zich to bevragen bij Louis De Bis schop, zalfde straat, Nr 22. Huis te huren, wel geklandcerd estaminet Den Biekorf, zich te be vragen bij den heer Max Moens, Molen dries, te Aalst. Te huren. Huis met groot magazijn, met diepte van 22 meiers, op 't verdiep groote zaal van 14 meters lengte op 8 meters breed te,gestaan Molenstraat, n° 38, te Aalst. KJit der hand te koop. Toog en Loketten, Molenstraat, 7, te Aalst. Te koop. Coffre-fort, handkar op ressort, een lessenaar met 4 plaatsen, enkele en dubbele ladders, stellingen, enz. enz. Zich te wenden te Aalst, Molenstraat, N° 40. Allerbeste Vlag en Klaverzaad, van Zeeland of Holland tegen zeer voor deelige prijzen te bekomen bij H. Luycx- Kerrbmans, in Het Gouden Tonneken ie te Aalst, Brusselsche straat.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3