Frankrijk. Duitschland. Vereenigde Staten. WOONHUIZEN, U. Arys-De Puepe. perceelen ZAAILAND, vX SJ''-«1908' Nieuw gebouwd Huis WOONHUIS. WOONHUIS LANDEN v3ii: i j*— ZAAILANDEN, Winkelhuis Goed perceel Land, behuisde HOFSTEDE, HUISM EOBELS, Stoutmoedige dieven.Terwijl eene jonge bediende alleen was in een tele foonbureel der rue Thérèse te Parijs, kwam een elegant gekleede heer naar nr 822-25 vragen. Het meisje begaf zich in een der babienen, om die aansluiting te vragen. Dit duurde zoolang dat de kwi- dam den tijd had de kabien met eene vijs toe te vijzen en aldus het meisje op te sluiten. Toen brak hij, geholpen door een andere kerel, intusschen binnengeko men, de kas open en nam de vlucht met a5oo fr. Het meisje moest een naburigen post oproepen, om bevrijd te worden. Het nummer 822-25, dat de dief vroeg, is het nummer der... Morgue of doodenhuis. Een gepensionneerde gendarm van Marseille heeft een ïöjarige dochter, een echte loopster, gedurig in gezelschap met allerlei slecht volk. Dezer dagen kreeg de vader bericht van de policie, dat hij zijne dochter op het bureel moest komen halen. Zij was opgepakt door de zedenpolicie, na verschülige dagen afwezigheid. De vader ging en het meisje loonde veel be rouw en b loofde zich te beteren. Des avonds vroeg zij hem, eene kleine wan deling te d.>en. Hij stemde toe, maar op de Place d' Aix werden zij eensklaps aan gevallen door eene bende jonge kerels. De vader word ten gronde geworpen en erg mishandeld. Toen hij weer recht ge raakte en zijne aanvallers wilde nazetten bemerkte hij, dat zijne dochter met hen de vlucht nam. Zij was het dus, die hem in eene hinderlaag had gelokt. De onge lukkige vader kon enkel eene klacht neer leggen en nu wordt het zootje ieverig opgezocht. Op de permanance van het stadhuis te Versailles heeft zich een ouderling aangegeven, die verklaarde in vier dagen niet te hebben gegeten. Hij was in Juni laatst nog ontvanger der onrechtstreeksche belastingen te Havre, toen hij, niettegenstaande zijne 61 jaar, nog verliefd werd, 5ooo fr. uit zijne kas nam en met zijn meisje vluchtte. Natuurlijk heeft deze hem onmiddellijk in de steek gelaten toen zijn centen op waren en sedert dien leed de arme dwaas vreeselijke armoede. Het parket van Versailles heeft aanstonds da» van Havre verwittigd. Maandag namiddag rond 5 ure, heeft in de Charlottenstrasse te Berlijn, een omtrent twintigjarige kerel een vreese- lijken messteek toegebracht aan de kleine Elsa Nuhlke, dochter van den schilder Julius Nuhlke, een meisje van vier jaar. Het kind is in den nacht gestorven. De moordenaar kon de vlucht nemen zonder herkend te worden. Nieuwe republiek. Uit New-York wordt aan Daily News gemeld Op 't einde van Januari zal eene groep van 5oo personen, aangeworven onder alle naties, zich begeven naar een eiland in den Stillen Oceaan, om er eene nieuwe republiek te stichten, onder het bestuur van den Ameiikaanschen journalist Pra ter. Elke deelnemer moet over i5oofr. beschikken. Men wil er eene vrije repu bliek vormen, waarvan de president elk jaar moet gekozen worden. Er zal ook een ministerie zijn, msar geen minister van oorlog. Elk moet zes uren per dag werken en heeft recht op eene maand verlof per jaar. POISSONNERIE. ZEEVISCHHANDEL. Wordt gevraagd, eene goede Keukenmeid, zich te bevragen ten Bu- reele van dit blad i5i OPENBARE VERKOOPING van ZAAILANDEN en een perceel Meersch, TE ERPE. De Notaris EEMAN te Erpe, zal, met de pleegvormen derwet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgen de goederen, te weten Eerste koop. Een Huis, zijnde eene herberg en winkel met afhangen, boom gaard en tuin,geslaan en gelegen te Erpe. aan de Zevencootstraat,gekadastreerd wijk D, voorheen nummers 3g7M, 397° en 3g8E, te samen groot i5 aren, 40 centi aren, palende oost de Zevencootstraat, zuid juffrouw weduwe en kinderen Van Wezemael, west de erven De Bruecker en noord het huis onder koop 6 en M. Joannes Van Gysegem. Bewoond door den medeeigenaar M. Amand Wey- meersch. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, Erondegemkauter, aan den Gentweg, bekend bij kadaster wijk D, nummer 533b, groot 6 aren, palende oost den voetweg, zuid M. Benoit De Troyer, west de erven Domien De Wint en noord M. Borreman. Gebruikt door voornoemden heer Weymeersch. Derde koop. Eene partij Meersch, gelegen te Erpe, Kruiskens, wijk Drum mers 642 van liet kadaster, groot aldaar 44 aren, 60 centiaren en volgens titel groot 3g aren, 36 centiaren, palende oost de erve Elisius De Jonghe, zuid M. Be noit De Troyer, west M. Verbrugghen en noord M.Van Droogenbroeck en juffrouw weduwe en kinderen Victor De Sutler. Gebruikt door voornoemden heer Wey meersch- Boomprijs fr. 200. Vierde koop. Een perceel Land, ge- iegen te Erpe, Erondegemkauter, geka dastreerd wijk D, nummer 569B, groot aldaar i3 aren, 80 centiaren, palende oost juffrouw weduwe Van Cauter, zuid M. Alfons Van Droogenbroeck, west den voetweg en daarover M. De Ridder en noord M.Victor De Coninck. Gebruikt door voornoemden heer Weymeersch. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen te Erpe, Erondegemkauter, wijk D, nummer 548E, met eene grootte van 10 aren, 20 centiaren, palende oost M.Vi tal Coppens, zuid juffrouw weduwe Van den Steen, west M. Leon Sonck en noord M. Dominique De Vlieger. Ook ge bruikt door M. Amand Weymeersch. Zesde koop. Een Huis met afhan gen en tuin, gestaan en gelegen te Erpe, Zevencoot, bskend bij kadaster wijk D, voorheen deel van nummers 394 en 3g5B, met eene grootte van 4 aren, 90 centi aren, palende oost M. Joannes Van Gyse gem, zuid het goed onder koop een, west de kinderen De Bruecker en noord M. Joannes Stalpaert. Bewoond bij de maand door M. Jan-Baptiste DeSmet. ENKELE ZITDAG Zaterdag a5 Januari 1908, om 2 uren van den avond, te Aalst, ter Zittingzaal van het Vredegerecht. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ter studiön vanden Notaris EEMAN en van den Notaris BRECKPOT te Aalst. Leopoldstraal, 14, Aalst. Prijzen voor 9, 10 en 11 Januari 1908 HEILBOT fr. i,5o Hollandsche Zalm, den i/t kilo fr. 14,00 Hollandsche Kabeljauw fr. 0,90 Tongen (koppel) fr. 0.75, 1,00 Hollanilselie Schel viech fr. i,oo, i,25, i,5o, 2,00, 2,25, 2,50 3,00, 3,5o en 4,00 Roodbaarden (rougets) fr. 0,75, 1,00 1,25, tot i,5o Pladijs 't stuk fr. o,25, o,35, 0,50, 0,75 en 0,80 ï%Iieuvve Landolium fr. 0,00 Rog van fr. 0,75 tot 3,5o Makreelen 'tstuk fr. Kreeften 't stuk fr. 6,00 tot 7,5o Garnalen in doos, fr. o,5o, 1,00 en 1,5o Melkers Haring nieuwen Hol- landschen 0,20 Mosselen, de kilo, fr. 0,00 Pekelharing fr. 0,10 en o, i5 Croquelot fr. 0,10, 0,15 Bloaters fr. 0,12, o,i8 Nieuwe Hollandsche superior kroonharing het vaatje fr. 2,25 Oester» aan 5, 6, 8, 10 en 12 fr. Verders Pieterman en Spiering, Tar- botjes, Grieten en Sprot. Uit der liund te huren of te koop. Eenen schoonen Eigen dom, te Hofstade, Dendermondschen Steenweg, aan het Dorp een Woonhuis, Estaminet In de Stad Aalst, met ruime Beneden-en Bovenplaatsen. Ach- bouw, Poort ter straat, Pomp- en Regen water, palende van achter aan de Beek, schoonen Tuin en welbeplanten Boom gaard. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zich te wenden tot den eigenaar, Stanis las Gebroms, in voormeld huis te Hof- stade. OPNBARE VERKOOPING van twee goede TE ERPE, Seskonskauter. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wiei) het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eon perceel Zaailand, ge legen te Erpo. Seskonskauter, gekadastreerd wijk 1), nummer 786 en 'e helft ten weate van nummer 787a, groot te samen 22 aren 15 centiaren, palende oost den volgenden koop, zuid den heer Coppens, west den hoer Jan-Baptiste Meuleman on noord de Heir baan. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen te Erpe, Seskansknuter, bekend bij ka daster wijk I), nummer 788 on de helft ten ooste vnu nummer 787a, te samen groot 22 aren 45 centiaren, palende oost den heer Jo seph Veldeman, zuid den beer Coppens, west voorgaanden kcop en noord de Heirbaan. Laatst gebruikt door M. Auguste Iliano, te Erpe. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN telkens om 3 ursn van den avond, ter her berg van den heer Daniil Iliano, te Erpe, aan de Statie. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen Ie Moored. De Notaris EEMAN te Erpe zal, namens wien het behoort, met gewin vau palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een nieuwgebouwd Huis, zijnde Herberg en Winkel, met Afhangen eu Loehting, ge staan en gelegen te Moorsol, Groenstraat, békend bij kadaster wijk C, nummer 207b en noorddeel van 207a, groot ongeveer 6 aren 50 centiaren, palende oost Mevrouw Cumont. zuid M. Alfons De Wolf, west den Weg en noord de Groenstraat. Bewoond door den eigenaar M. Alfons De Wolf-I)e Craecker. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 31 December 1907. Varbljjf, 14 Januari 1908. Telkens om 2 uren nanoen, ter herberg van voornoemden heer Alfons De Welf, te Moorsel, Groonstraat. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Gijsegem, aan het Qorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gel.:gen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een Schoon Woonhuis, met Afhankelijk heden en Tuin, zijnde Herberg en Winkel, gestaan eu gelegen te Gijsegem, Dorp, aan don Steenweg van Aalst naar Dendermonde, bekend bij kadaster sectie A. nummers 293 en 292, met eene grootte van 13 aren 20 centia- ronpalende of gepaald hebbende ten ooste de heereu Petrus Rombaut-Vau Limbergen en Remy Maes-Van Hauwermeiren, ten zuide Dame weduwe van den heer Karel-Lodewijk Veruiers-Legain, teD weate den heer Vital Van Heck-Kinnaer,den heer Frans Van Belle- Peynseart en voornoemden heer Van Heek en ten noordo den Steenweg van Aalst naar Dendermondo. Bewoond en gebruikt door den heer Alfons Leuse ZITDAGEN: v 'S {!01"|or<)»e ?J> Jauuari 1908, Verblijf Donderdag 30 telkens om 3 uren vau den namiddag, ter herberg genaamd In dkn Uil, n gehouden door den beer Francois Van Belle, te Gyse gem, Dorp. OPENBARE VERKOOPING VAN F.EN onlangs nieuw gebouwd TE SMETLEDE, Briel. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, mot gewin van iustelpromie en gelagen in het openbaar ver koopen EENIGE KOOP. Een onlangs Dieuw gebouwd Woonhuis, mot aan hoor igheden, gestaan en gelegen te Smotlede, wijk Briel, bekend bij kadaster sectie A, nummers 402e, 403f en 403a, aldaar groot 6 aren 90 ceutiaren, palende ten ooste den heer Jan-Baptiste Menieman, ten zuide Juffr. Catharina De Rauw, ten weste den heer Auguste Banters en ten noorde de Straat. Rewoond door den eigenaar den heer Step'iaDue Janssens. De kooper zal van voorschreven woonhuis komen in het vry gebruik met 1 Maart aan- s taande. ZITDAGEN: Instol, Maandag 20 Januari 1 Verblijf, Maandag 3 Februari j Telkens om 3 ure vau den namiddag ter herberg gehouden door den heer Theophiet Janssens, te Smetlede, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van üleersch cn BohcIi, te Erpe, Lede, Nieuwerkerken, Massemen, Wetteren Heldergem. Do Notaris l»E GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het open baar verkoopen, de volgende goodereu, te weten Gemeente Erpe. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoogkauter, gekadastreerd wijk 0, nummer 931, met eene grootte an 13 aren, 80 centiarenpalende ten ooste aan Dame Meuleiuan-De Smet en Kinderen, ten zuide aan de straat van Aalst, naar Meire, ten weste aan den heer Domien Adriaens en ten noorde aan den heer Constant De Vuyst. Tweede koop. Een perceel Land, gelogen alsvoreu op den Hoogkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 960, mot eene grootte van 31 aren, 50 centiaren, palende ten ooste aan do Erveu Van S&nde, ten zuide aan de heeren Leopold De lluddere-Borreman en Frans De Gendt, ten weste aan het Weldadigheidsbu reel vau Meire en ten noorde aan de straat van Aalst naar Meire. Gemeente Lede. Derde koop. Een peroeel MEERSCII, ;elegen op het Brakveld, gekadastreerd wijk j, nummer 366, met eene grootte van 43 aren, palende ten ooste aan Dame Coppens- Vermeulen en Zuster, ten zuide aan de hoe ren D'Hooghe Joseph en Van den Steen de Jehay, ten weste aan deu heer Notaris Velge ten noorde aan de Reymeerschstraat. Verdeeld in oost helft en weatbelft. Ge bruiker den hoer Joannes De Wiune. Gemeente Nieuwerkerken. Vierde hoop. Een perceel Land gelegen op het Doorn veld, gekadastreerd wijlt B, nummer 517f, met eene grootte van 22 aren 70 centiaren, palende tan oosto met half baan aan do heeren Roeland t en De Groot en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten zuido aan den heer Prosper Verhuist en Kinderen, ten weBto aan het Weldadigheidsbureel van Nieuwerkerken en ten noorde aan den heer Verstraoten. Gebruiker den heer Domien Van Landuyt. Vijfde koop. Een peroeel LAND, gelegen op de Penne, gekadastreerd wijk B, nummer 1354, met eene grootte van 41 aren, 70 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Ferdi nand Bussohaert, ton zuide aan den heer Amand De Kerpel en Kinderen, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Nieuwer kerken en ten noorde aan de heersu Ras- schaert, De Groot en Bernauw en het Wel dadigheidsbureel van Nieuwerkerken. Gebruikers de Kiuderen Philemon Sonck. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen gehucht Huitwyck, gekadastreerd wijk C, nummer 256. met eene grootte van 2 aren, 40 centiaren, palende ton ooste aan koop zeven, ten zuide aan Juffrouw Melanie Cop pens en Zusters, ten weste aan den heer Gus- taaf an Liedekerke en ten noorde aan de üuytstraat. Gebruiker den heer Domien Ottoy. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoreu, gehucht Huitwyck, gekadastreerd wijk C, nummer 257, met eene grootte van 3 aren 70 ceutiarenpalende ten ooste aan de heeren Carolus en Franeiscus Van den Hende en Zuster, ten zuide aan Juffrouw Melanie Coppens en Zusters, ten weste aan koop zes en ten noorde aan de Duytatraat. Gebrui ker den heer Domien Ottoy. Achtste koop. Een pbrceel Land, gelegen als voren, gehucht Huitwyck, gekadastreerd wijk C, nummer 415, met eene grootte van 2 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit Van Caeckenberge, ten zuide aan de Duytatraat, ten weste aan koop negen en ten noorde aan Juffrouw Maria Van Was- senhove. Gebruiker den heer Domien Ottoy. Negende koop. Een perceel Land, gele gen alsvoren, gehucht Huitwyck, gekadas treerd wijk C, nummer 416, met eene grootte van 4 aren, palende ten ooste aan koop aoht, ten znide aan de Dnytstraat, ten weste aan den heer Gustaaf Ven Liedekerke en ten noorde aan Juffrouw Maria Van Wassenhove. Gebruiker den heer Domien Ottoy. Gemeente Massemen. Tiende koop. Een perceel Landgelegen op het Kruisveld, gekadastreerd wijk B, nummer 38d, mot eene grootte van 20 aren, palende ten noord-ooste aan den heer Cesar Kerkvoorde, ten zuide aan de Straat en ten weste aan de heeren Van Gansberghe en Zuster. Elfde koop. Een perceel Land, gelegen op het Langeveld, gekadastreerd wijk B, nummer 104, met eens grootte van 97 aren, 20 centiaren, palende ten ooste aan de Wng- veldstraat, ten zuide aan Mijnheer €traaf Henri de Mérode de We9terloo, ten weste aan den heer Jean-Auguste Van Itterbeek en ten noorde aan de Straat. Verdeeld in dry deelen van den noorde aan den zuide. Gemeente Wetteren. Twaalfde koop. Een perceel Land en een deeltje Bosch, gelegen in de Daelbroeken, gekadastreerd wijk F, nummers 1003o én 1003d, met eene grootte van 60 aren, 70 cen tiaren, palende ten ooste aan de heereu Petrus en Dominique Vlaeminck, ten zuide aan de heoren Van Herreweghe, ten weste aan den heer Jan-Baptiste De Winter en ten noorde aan Dame Emile Dommers-Van Kerchoven en andere. Gemeente Heldergem. Dertiende koop Een perceel Land, gelegen gehucht Borrewaterwalle,gekadastreerd wyk A, nr 795,met eene grootte van 43 a. 80 cen tiaren palende ten ooste aan 't gescheed met de gemeente Dondcrhautem, ten zuide aan den heer Csmiol De Graeve, tsn weste aau Dame JoBeph De Swaef-Van Wassenhove en Kinderen en ten noorde aan Dame De Saede- leor-Van Londersele. Gebruiker den heer Donatus De Vulder. Zitdagen Ten een uur namiddag ter herberg ge naamd An Lion d'Or, n by den heer Richard Eechauten Zusier, te Aalst, Hopmerkt. GELD. Ten kantore van bovengenoem- den Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizer lijke plaats, zyn er altyd groote en kleine krpitalen te bekomen, mits bezet, aan gerin gen intrest of wel aflosbaar met annuïteiten. OPENBARE VERKOOPING te Haeltert, Denderhautem en Nieuwer kerken. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zalschter- volgens vonnis verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van Eersten Aanleg, te Audenaarde, in date 3o October 1907, in het openbaar verkoo pen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE HAELTERT. Eerste koop. Een perceel Land gelegen op den achtersten Middelkauter, gekadastreerd wijk B, nummers 531 en 532 A, met eene grootte van 37 aren 34 centiaren, palende ten ooste aan den neer Louis De Sadeleer, ten zuide aan Jufvrouw Eivire Meganck en de erven van den heer De Vad- der-Baetens. ten weste aan den heer Livinus De Schryver en de erven De Vadder en ten noorde ook aan den heer De Schryver en aan den heer Eugène De Saedeleer-Van der Straeten GEMEENTE DENDERHAUTEM. 1 weede koop. Een perceel Land, gelegen op het groot Broekveld, gekadastreerd wijk B, num mer 562, met eene grootte van 3o aren 69 centia ren, palende ten ooste aan den heer Charles Van Iseghem en het Weldadigheidsbureel van Dender hautem, ten zuide aan Dame Eugenie Schouppe- De Winter en de heeren Victor Verbeeren en Be- nedikt De Mets, ten weste aan den heer Goubert- D'haeseleer en ten noorde ook aan voornoemde Dame Schouppe-De Winter. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op den Varent of Koeiveld, gekadastreerd wijk C, nummer jg3o, met eene grootte van 17 aren, pa len'e ten ooste aan Jufvrouwen Buyl en den heer Ferdinand Coppens, ten zuide aan het Weldadig heidsbureel van Denderhautem, ten weste en ten noorde over de BaaD aan het gescheed met de Gemeente Oultre. GEMEENTE NIEUWERKERKEN. Vierde Koop. Een perceel Land, gelegen nabij het Dorp, aan den Breeden Weg, gekada streerd wijk B, nummer 114, met eene grootte van i3 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Biesbrouck en Zuster, ten zuide aan Dame Philemon Van Landuyt, ten weste aan den heer Isidore De Saedeleer en ten noorde aan den heer Charles-Louis De Clercq. ZITDAGEN Instel Vrijdag 27 December 1907, Verblijf Vrijdag 10 Januari 1908, ten a uren namiddag, ter herberg Café de l'Uni- vers, bij den heer Jan Pannemans, te Aalst, Esplanade. N. B. Het cohier van voorwaarden berust t'elks inzage ter studie van bovengenoemden No taris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Zonnestraal. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis der Recht bank van Eersten Aanleg te Dendermon de, in date 21 Juni 1907, zal ter tusschen- komst van den heer Vrederechter des Cantons Aalst, in het openbaar verkoo pen. STAD AALST. Een Winkelhuis met Hof, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Zonne- straat, gekadastreerd wijk A, nummer 1874 7Bis, met eene grootte van 2 aren, palende van de eene zijde aan een huis van Mijnheer Schelfhout en van de ande re zijde aan een huis van Mijnheer Petrus Van Melckebekc, Laatst bewoond geweest door Juffrouw weduwe Charles Daens Van den Eynde, Onmiddolijk ingebruiktreding. EENIGEN ZITDAG: Zaterdag 25 Januari 1908, ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stad huis. OPENBARE VERKOOPING van een te LEDE, Overimpe. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een perceel Land, gelegen op Over impe, gekadastreerd wijk D, nummer 1172, met eene grootte van een hektaar 27 aren 3o centiaren. Gebruikt door de Kinderen Van der Snickt. Verdeeld in vier loten. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 14 Januari Verblijf, - 28 '908' ten 1 uur namiddag, ter herberg van den heer Laurent Fiquière-Hoffelinck, te Erondegem, aan den Steenweg. Bij dadelijke uitwinning. OPEN BARE VERKOOPING te Denderleeuw, (Leeuwbrug). Do Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, krachtenB bevel verleend door den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg te Audenaerde den 12 December 1907, met het houden van eenen enkelen zitdag bepaald op Dijnsdag 14 Januari 1908, om 2 uren namiddag, ter her berg van de Gezusters Van Muldrrs, her bergiersters, te Welle, Steonweg van Aalst naar Ninove, open baarlijk verkoopen EENIGE KOOP. Een Woonhnis met Afhangen en Grond, gestaan en gelegen te Denderleenw, wyk Leeuwbrug, bekend sectie A, des kadasters, deel van nummers 236a, 236b en 237 groot circa 2 aren, palende oost Jean-Baptiste Wy- zens, zuid de weduwe De Coninck, west Hen drik D'Haeseleer en noord den Voetweg. By sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van schoone Landbouwalem, Schaap, Hoenders Canada en Eiken Hoornen, te Lede, Vrijdagmarkt andere plaatsen De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal op Maandag 20 Januari 19C8, om 1 uur namid dag, ten sterfhnize, van wijlen Mynheer Jan-Baptist Dc Winne, te Lede, Vrydagmarkt- straat en andere plaatsen, in het openbaar verkoopen a) Huismeubels Stoelen, Zotel, k leer kas sen, Commodekassen, Badstoelen, wolle Ma trassen, Gemak, Stoven, koperen Moor, Kof- fijpot en Kandelaars, Horlogiën, Heiligen beelden en Printen, Olielampen, Spiegels, koperen-, ijzeren-, gleisen- en steenen Keu- kengerieveu en meer andere voorwerpen. b.) Landbouwalem Kortewagen, drij Lad ders, Weegschaal met Gewichten, Tonnen, Kuipen, Egge, Schnppen, Braken, Rieken, Gaffels en meer ander Alem. Eenige koopen Rogge, Betteraven, Brand hout, Mest en Aal. 0.) Beesten Een Schaap en 4 Hoenders. d). II O O M E M 10 Canadaboomeo, gestaan te Léde, Vrij dagmarkt, aan voormeld sterfhnis. 6 Eikenboomen, gestaan te Lede, in den Dreef, naby zelfde sterfhuis. 11 Canadaboomen, gestaan te Lede, in de Brezilstraat. 3 Canadaboomen, gestaan te Hofstule op den Hoogeubosch. Voormelde Booinen. allen van zuiveren opwas, itaan aan eigendommen der erveu De Winne, dewelke gelegen zijn aan de kassei of naby dezelfdo, dus gemakkelijk voor het ver voer de Canadaboomen hebben eenen om trek van 1,60 m. tot 2,10 m. en de Eikenboo men hebben oenen omtrek van 1,25 m. tot 1,50 m. De veiliug zal geschieden op d3 gewone voorwaarden en de hiervorenaangeduide orde volgen. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 5i aren 3o centiaren Land, te Lede, Ileiplas, aan den Steenweg op Wichelen. Gebruikt door Amandus De Boek. Gebracht op fr. 2780. LAATSTE ZITDAG Vrijdag 10 Januari 1908, otn 3 uren namiddag, ter herberg van Jacobus Impens, te Lede, Heipias, aan den Steenweg, op Wichelen. Bericht. De ondernemers der werken aan de Sint-Josephskerk, te Aalst, maken de belanghebbenden bekend, dat er bij hen te bekomen zijn alle soorten van timmerhout zooals roosterstukken van 0,18 X 0,07 en 0,16 X 0,07 kepers, schalieberd, stellingsplanken 6/4 dikte en o,23 breed 5/4 planken 0,16 breed, voortkomende van de stellingen, niet be schadigd en zichtbaar alle werkdagen aan voornoemde kerk, teger. zeer voor- deelige prijzen. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Xe koop uit der hand. Een schoon Winkelhuis met 2 Vitrie- nen, te Aalst, Korte Zoutstraat, Nr i5. Bewoond door MrThcybaert, schilder. Uit der linnd te koop. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aalst, Eilandstraat, groot 6 aree, met eenen uitgang van 6 meters 43 c ntime* ters in gezegde straat, komende aan den eigendom van den heer Charles Schuer mans en aan huizen van de heeren Calle- baut. Voor de conditiën en de sleutel, zich te bevrag' n ter studie van den Nota ris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt,

De Denderbode | 1908 | | pagina 3