GeMl f Zwavelzuur Ammoniak en in het Sodanitraat ZIEKTEN DER INGEWANDEN NESTLE'S KINDERMEEL Borstsiroop Depratere •.«Mé DADA-ZEER Frankrijk Landbouwers Het Melkvoeder Gailly Wij Verzekeren Openbare Aanbesteding BURGERWACHT FRUITBOOMTEELT BUITENGOED Openbare Verkooping Openbare Verkooping Zaailanden en Meerschen Vergelijking tusschen de prijzen der Stikstof WOONHUIS Zaailanden Meerschen Openbare Verkooping. Eervolle en winstgevende betrekking Grande Compagnie d'Assurances uien 1 aagi een Maga!ijlliOT dM Zekeren heer Michel Arys, werd voor den diefstal van 200.000 fr. in «ene brandkast bij den heer Dessain, te Moche- len, tot 10 jaar gevang veroordeeld. De heer Arys deed deze groote straf uit. Na tien jaar heeft thans de persoon, die hem ten onrechte beschuldigde, erkend dat Arys onplichtig was I Deze heeft zich. met de geschrevene onschuldigheidsverklaring, naar het parket van Brussel begeven, dat thans do zaak in handen heeft. Maandag morgend vierden acht kop - pels hunne gouden bruiloft te Morlanwelz- Mariemont. Te dezer gelegenheid werden in de verschillende wijken feestelijkheden ingericht. De jubilarissen werden in stoet naar het gemeentehuis geleid, waar zij ontvangen werden door de leden van den Gemeenteraad. De heer Waroqué, burge meester, wenschte hen vurig geluk en on overhandigde hun geschenken, aange boden door het Gemeentebestuur en door den Honing. Een brief van harteüjke ge- lukwensohingen van den Koning maakte grooten indruk op deze brave lieden. Indien gij een schoone keus van Behangpapieren enz. wilt hebben en in vertrouwen en tegen gematigde prijzen be diend worden, begeeft u by Karei Van de Putte Korte Zoutslraat, 29, Aalst. Een droevig ongeluk gebeurde in den put n° 2, der koolmyn van den Borinage (.'entral, te Paturages. Eene gasontploffing had plaats en de j -nge werkman Antoine Liègeois, 14 jaar t ud, wonende te Dour, werd omver ge worpen. Een zijner werkmakkers, Clément I>ufra8ne, 55 jaar, snelde hem ter hulp, d )ch werd het slachtoffer van zyne zelf opoffering. De twee ongelukkigen verstikten en hot duurde verscheidene uren, voor men hunne lijken kon naderen. De werkman Dufrasne was gekend als ren brave en moedige arbeider. Reeds menigmaal had hij, met gevaar van zijn loven, werkgezellen gered. Om de voor te ltomen ofte bestrijden, die voor de zuigelingen gedurende de groote hitte gevaarlijk zijn, is het beste voedsel KOSTELOOZE VERZENDING eener doos als staal, mits vraag gericht tot M. Ferdinand DENY 15, rue du Grand Hospice BRUSSEL Het wordt bevestigd dat Leon Peltzer weldra voorwaardelijk in vrijheid zal worden gesteld. Er is nog een ander geval van eene voorwaardelijke invrijheidstelling, na 30 jaar opsluiting. Het betreft zekeren Leur- quin, van Chimay, die in 1860 door het Assisenhof van Henegouwen werd ter dood veroordeeld voor moord en diefstal op eenen handelsreiziger, gepleegd in het Bosch van Froid-Chapelle, nabij Chimay. Mr Defuisseaux was de advokaat van Leurquin. De doodstraf werd veranderd in levens langen dwangarbeid en Leurquin sleet 30 jaren van zijn leven in de gevangenis van Gent. Hij werd er den burgemeester genoemd en men toonde hem aan al de bezoekers. Hij werkte aan de herstellingen van metselwerk, kasseidon, enz., en liep zoo wat rond waar hij wilde. Zekeren dag was hij buiten den hoofd ingang aan het werk, toen de poort inviel hij stond alleen, in vrijheid,op de Coupure. Hij aarzelde echter geen oogenblik, maar belde en vroeg om weer binnengelaten te worden. Toen hij kort daarna in vrijheid werd gesteld, trok hij nogal eene schoone som geld, opbrengst van zynen arbeid hij keerde naar Chimay terug en leefde daar zoo afgetrokken als gepast was. De jachtwachters Groseaux, Muller, en Reizinger waren in de bosschen gelegen dichtbij de gemeente Blerd, Belgisch Luxenïmrg) op ronde toen zy verscheidene wildstroopers bemerkten die bij maneschijn jacht op het wild maakten. De jachtwachters bevolen de kerels zich over te geven. Twee revolverschoten wer den gelost, waardoor de jachtwachter Muller aan de linkerarm getroffen werd. De ongelukkige die ten gronde viel, kreeg een derde schot in het sleutelbeen. Grosseaux er Reizinger snelden de wild stroopers achterna, die gedurig schoten losten. Grosseaux werd door een geweer schot de rechterwang doorboord en liet oor afgeschoten. Reizinher, gelukten er in een der wild stroopers te snappen, een groot gevecht had alsdan tusschen de twee mannen plaats waarin ten slotte den jachtwachter er in gelukte don kerel de handboeien aan te doen, doch deze die buitengewoon straf /as, rukte de handboeien van een, ontsnapte en verdween evenals zijne medeplichtigen. Muller bevindt zich in bedenkelijken toestand de ongelukkige is zoo zeer ver zwakt door het overtollig bloedverlies, dat de geneesheer voor zijn leven vreest. Grosseaux die behalve zijne wonde ver scheidene slagen met den kolf van het geweer op het hoofd bekomen heeft, ver keert ook in stervensgevaar. Reizinger Leeft slechts lichte kneuzingen bekomen. VI A A R 0 M nog hoesten wanneer wij openbaarlijk verklaren dat eene enkele flesch den hevigsten en oudsten hoest geneest. Al deze die Siroop Depratere genomen hebben, zijn eens om te verklaren dat haar gelijke niet bestaat en zeggen aan al wie het hooren wilt Dat is de ware goede remedie. Te verkrijgen bij al de goede Apothekers, Valkeneer en Callebaut, te Aelst. E E N IG kig maakt een zacht, rein gezicht, een blozeno, jeugdig, frisch uiterlijk, een blanke zachte buiO, en verbhr.öenö schoon teint. Dit alles bewerkt van Borgmann Sc Co., Brussel 75 Cts. psr stuk. De soldaten Henri Nolot en Benjamin Misseau, van het 117e linie, de moorde naars der landbouwersvrouw, Marie Lucieau, te La Flèche, nabij Verron, zijn tot bekentenis overgegaan en werpen op elkaar de verantwoordelijkheid der mis- Zieliier wat Nolot verhaalde Ik was uitgegaan met Tisseau om een wandeling te doen. Rond 1 uur waren wij te Yerron gekomen, voor het huis van Mevr. Luceau. Wij zijn binnen gekomen om haar te vragen of zy ons eten wilde geven. Zij stemde er in toe en bediende ons dadelijk. Terwijl wij aten, sprak Mevr. Luceau met ons. Zy vroeg ons nieuws over het regiment. Dan sprak zij ons over haar man, ons vertellend dat hij in 1870 soldaat was geweest en dat hy brevetten bezat die zyn goed gedrag tijdens den oorlog vast stelden. Hij is daar niet, zei zij, maar ik ga u zyn papieren toonen. Mevr. Luceau begaf zich alsdan naar kast. Tisseau raapte toen aan den haard een zwaar stuk hout op en sloeg er de vrouw mede op het hoofd. Zij viel zonder een kreet te slaken. Tweemaal sloeg hij en het bloed spatte op onze kleeren. Eens de ouderling gedood, ontnam Tisseau haar 16,90 fr. en vluchtte. Ik volgde hem. Te La Flèche ging hij 4 fr. schnld betalen in een koffiehuis. Hij zij Tisseau niet te hebben aange klaagd, omdat hij bang van deze was, daar hij hem reeds had bedreigd hem te dooden. Tisseau zegde tijdens zijne ondervraging niet schuldig te wezen. Hij zegde dat Nolot de ouderling eerst bij de keel heeft gegre pen en dan doodgeslagen met het stuk hout, nadat hij ze haar geld wilde beroo- ven. Nolot is afkomstig van Parijs, waar hij alvorens in het leger te treden, rekenplich- tige was. Hij werd bij het 103" regiment te Alengon ingelijfd, waar hij deserteerde en voor zijne straf naar het 117e regiment gezonden werd. Tisseau afkomstig van Chollet, werd reeds verwozen voor slagen aan de policie, tat 1 jaar gevang. Hij is een geweldige brutale kerel, een echte apache. De twee ellendalingen zyn naar Mans overgebracht om voor don krijgsraad te verschijnen. Het ongelukkig slachtoffer is Woensdag te midden eenen grooten toeloop van volk BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. Geboorten Mannelyk geslacht 10) M Vrouwelijk 10) Huwelijken A. Van Hauwermeiren, vleeschhouwer, met P. De Winter, lacetb. T. Vera, metser, mot P. De Backer, breister. T. Willems, spinner, met L. Van der Speeten, twijnster. B. Wauters, brou wersgast, met M. De Brouwer, nestelbe werkster. G. Podevyn, voerman, met E. Claessens, twijnster. V. Vandorvorst, werkman, met E. Claessens, z. b. Overlijdens V. Van Gysegem, vr. Liebaut, z. b., 60 jaar, Pieter Coeckestraat. P. De Veylder, vr. Slachmeulen, z. b.. 80 jaar. Peperstraat. M. Hertsens, w® Do Brauw, z. b., 64 jaar, Brussolschestraat. J. Berghman, m, Strickx, voerman, 57 jaar, Ouden Dendermondschen steen w. 3 Kinderen ondor de 7 jaren. Marktprijzen. Zaterdag 7 Oct. 1911. Aardappelen de 100 kil. 8,00 k 9 00 Boter per 3 kil. 9,00 k 10,00 Roomboter 90 kil.; per kil. 3,8o k 0,00 Eiers de 25 3,50 k 4,00 Ajuin de 100 kil. 21,00 k 00 10 Viggenen, per koppel 65,00 75.0° BOTERMARKT. Heden Zateidag werden 228 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 2810 kilogi. HOPMARKT. AALST, 14 Oktober. Heden werden 25 balen primé ter markt gebracht, prijs 160 tot 202,50 fr. 13 balen gewone pluk, prijs 165 tot 175 fr. In Engeland is ©r wat meer vraag naar Engelsche hop, aan 175 tot 250 fr., en naar Belgische hop aan 165-190 frank. De Belgische markt blijft vastbeschik bare waar, 162 fr., en December- Januari, 170-175 frank. In Duitschland is de handel wat flauwer gestemd 10 mark afslag vosr gewone Wilt gij groot profijt trekken van uwe afgeroomde melk Wilt gij uwe kalvers en viggens snel zien groeien Wilt gij den zoo besmettelijken en gevaarlijken buikloop vt-rmijden Beproeft dan (Lactéine Gailly) van Peruwelz (Henegouw) allerb st en zeer goed verteerbaar veevoeder bevattende eene hoeveelheid zoutzure koolstof, die het vet vervangt en, door vermenging met chloorpotascb, de lede maten der dieren versterkt. Voorwaarden van verkoop 0,50 fr.de kilo peri k°|o,38fr.dek0per5o kos 0,45 5 k°so,37 100 0,40 25 |o,35 400 X© v©i*k«*ïjeren te Aalst, Del- haize Broeders C'°, Molenstraat;te Lede, op den Bril te Wetteren, ter Markt te Assche, Gentsche steenweg te Ternath, alsook ter Samenwerkende Melkerijen te Lemberge.te Burst,te Mnorsel,te Opwijck, en ook bij M.A. De Rijck-Limpens,winke lier te Aalst en bij Mej. A. Rabier drogiste te Lebbeke. volkomene genezing in 3 uren van den Afloop of 't Schijt der kalvers en veulens door het Amerikaansche Poeder Depratere nu Constipogene genoemd. Eene enkele doos is voldoende, cm verscheidene dieren te redden en het kost maar een frank. Te bekomen in alle apotheken j namely k te Aalst, bij De Valkcneer en Callebaut. Stad Aalst. van de levering van 8CIIOOLMOBIL1ER Het College van Burgemeester en Sche penen brengt ter kennis van de belangheb benden dat op Maandag 6 November 1911, te 11 uren voormiddag, er ten Stad- huize zal worden overgegaan tot de opening van de biedingen voor de Aanbesteding van de levering van lossenaars ten dienste van de lagere gemeentescholen. He lastenboek en de plans berusten in het Gemeentesecretariaat waar zij kunnen kunnen geraadpleegd worden alle werkda gen van 9 tot 12 uren. De beraming der levering bedraag fr. 4169. Aelst den 13 October 1911. De Burgemeester en Schepen, De Secretaris, M. L. Gheeraerdts. Oscar Reyntens. Provincie Oost- Vlaanderen. STAD A.A.LSX. Zittijd van den burgerlijken Revisieraad. De Voorzitter van den burgerlijken Re visieraad bericht de inwoners der Stad Aalst dat de Raad zal Zitting houden op DIJNSDAGEN 7 en 21 NOVEMBER, 5 en 19 DECEMBER 1911, telkens van 17 tot tot 19 uren, ten Stadhuize ie Aalst, Mili tiezaal. Aalst, den 12 October 1911. De Voorzitter, 0. Van der Haegen. UITTREKSEL DER WET Art. 26. Do burgerlijke Revisieraden zijn gelast 1° De inschrijvingslysten per gemeente vast te stellen, ze aan te vullen of te wijzi gen, zelfs ambtshalve 2° Uitspraak te doen over de toelating of de schrabbing der vrijwilligers 3° Uitspraak te doen over alle bezwaren gericht, zoowel door bet Hoofd der Wacht als door de belanghebbende schutters, tegen de beslissingen van het College van Bur gemeester en Schepenen 4. Uitspraak te doen over de bezwaren van de schutters, die redenen tot ontslaging of tot vrijstelling zouden te hebben doen gelden, ontstaan na hunne bepaalde inlij ving 5° Overeenkomstig artilkel 48, de op gaven op te maken, voorbereid, tot het vormen der korpsen 6° Jaarlijks de nieuw aangewezen schut ters te verdeelon onder de verschillen een heden gevormd overeenkomstig art. 48 7° Uitspraak te doen over de bezwaren tegen do geldigheid der verkiezingen. STAD AALST Openbare Leergang van Het College van Burgemeester en Sche penen Gezien het ministerieel besluit van 28 September 1910, brengt ter kennis van het publiek dat op de hierna volgende dagen, telkens om 8 3/4 uren voormiddag, open bare lessen van Fnrtboomteelt, zullen gegeven worden in den Stadshof en in de Militiezaal ten Stadhuize. te Aelst, door den heer Jan De Clercq, gediplomeerde teeltkundige te Aelst. De lessen zijn kosteloos. Alhoewel zij toegankelyk zyn voor ieder, wien dit onderricht van nut kan wezen, zyn de leergangen en vyftien lessen echter bijzonderlijk ingericht met het doel de personen, welko verlangen het bo- kwaamheidseertificaat te bekomen voor het kweeken en snoeien der fruitboomen too te laten zich met kans op gelukken aan te bieden tot de daartoe ingestelde examens. De inschrijvingen worden ontvangen ter hooger genoemde Militiezaal door den voordrachtgever ter gelegenheid van zyne eerste les. VOLGORDE 1911 29 October, le Les. 5 November, 2® Les. 19 November 3° Les. 10 De cember, 4° Les. 24 December, 5e Les. 1912 14 Januari, 6® Les. 28Januari, 7e Les. 18 Februari 8e Les. 3 Maart, 9e Les. 24 Maart, 10* Les. 14 April,. 11® Les. 28April, 12- Les. 12 Mei, 13c Les 19 Mei, 14® Les. -- 2 Juni, I5e Les. Gedaan te Aelst. den 28 Sept. 1911. De Secretaris, De Bur gom. en Schep. Oscar Reyntens. M.-L. Gheeraerdts. OPENBARE VERKOOPING van een genaamd Kasteel T'SIuys, onder Esscliene en Sw- CatharinaLombeek. De NotariB BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Buitengoed, genaamd Kasteel T' Sluys onder Esschene en Ste-Cat- harina-Lombeek op 3 minuten afstand van de statie Esschena Lombeek, groot 1 hektaar 86 aren. Onmiddelijk inge- bruiktreding. Dienstig voor zomerverblijf of geeste- lijkgesticht. Verdeeld in 5 deelen. Boompr. 6030 fr. Zitdagen: Instel, Maandag 23 October r Verblijf, Maandag 6 Novemb. Telkens om 3 uren namiddag, in het Hotel du Comte de Flandre n, bij Mijn heer Henri Galle, te Aalst, Statieplein. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem. 1. 8 aren 35 centiaren Land, op Heyen- hroeck. 2. 11 aren 97 centiaren Land, op Kat- tens of de Kempeneer. 3. 19 aren 70 centiaren Land, op den Huit. 4. En 11 iren 65 centiaren Land, op den Iloogenvosholle, Gebruikt door Theophile Van der Heyden. Eenige Zitdag Zaterdag 28 October 1911. Om 3 uren namiddag, ter Eataminet van M. Bouvyn-Ary8, te Aalst, Brussel- 8chen steenweg, aan den Tir. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 13o aren zo centiaren Land, te Lede, in den Geesthoek 2. 16 aren 20 centiaren Kanada- en Schaarhoutbosch, te Lede, Karreveld. Boomprijs frs. 260. 3. 27 aren 10 centiaren Land, te Lede, op den Kleinen Kauter. Eenige Zitdag Woensdag 25 October 1911. Om 3 uren namiddag, ter herberg St. Anna, te Lede, dorp. Bij sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van allerbest gelegene te Nieuwer kerken, Meire, Erpe, Haeltert, Welle en Aygem. De notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Nieuwerkerken Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Doorenveld, gekadastreerd secte B, nummer 517e, groot 26 aren 40 centiaren, palende noord Dame wed. Domien Van Landuyt-Van-de Velde en kinderen, oost het Weldadigheidsbureel van Aalst, zuid M. De Cannière-Verhulst te Aalst en west het Bureel uan Weldadigheid van Nieuwer kerken. In gebruik bij M. Camiel Langelet, mits 55 frs. Tweede koop. a) Een perceel Land, gelegen wijk Edixveld, gekadastreerd sectie C. nummer 954B, groot garen 30 centiaren, palende noord en oost het Bureel van Weldadigheid van Nieuwer kerken, zuid den heer Baeten De Veughel, Schoo ien en west M. De Cannière-Verhulst te Aalst. b). Een perceel boomgaard Wijk Edixveld, ge kadastreerd sectie C g55B, groot 2 aren 10 centi aren, palende noord het Weldadigheidsbureel van Nieuwerkerken,oost M.De Cannière Verhulst voornoemd, zuid de heer Karei Baeten-De Veughel te Schooten en west de heer Frans en Juffouwen Marie, Leonie Baeten te Nieuwer kerken. Samen in gebruik bij M. .Tan Baptist Fleurinck mits i5 franken. Boomprijs 35 fi. Derde koop. De helft van een perceel land, wijk Dooreveld, gekadastreerd sectie B, nummer 565k,groot 3 aren palende noord M.De Cannière- Verhulst voornoemd, oost het Weldadigheids bureel van Aalst, zuid M. Albert Duwez te Aalst en west M. Romaan Moyorsoen-Liénart te Aalst. Gemeente Meire. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen te Meire, wijk Langenmeersch, gekadastreerd sectie A, nummer 1201, groot g aren 70 centiaren, palende noord Dame wed. Frans Lievens-De Smet en kinderen, oost Jufvrouw Elise Van Landuyt te Nieuwerkerken. zuid de gemeente Aygem en west de heer Gustaaf Van Boxtael te Aygem, In gebruik bij M. René De Troyermits 3 Irs. Vijlde koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Stuiversveld. gekadastreerd sectie C, nummer 86, groot 14 aren 40 centiaren, palende noord de ervenDe Schampmeester te Oordegein,oost denheer Frans en Juffrouw Coleta Van der Haeghen, zuid Juffrouw Murie-Stephanie Bossaert te Kortrijk en west den heer Joannes Van Liedekerke-Seminck te Meire. In gebruik bij M. Victorien Maesschalck, mits 18 frs. Boomprijs 7 frs. Gemeente Erpe. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op Grooten Boschkauter, gekadastreerd sectie A, nummers 223a en 223B, groot 7 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Van de Velde te Erpe, oost IN HET gedurende de 10 laatste jaren JAREN 1901 1902 1903 1904 igo5 1909 1910 Middelprijs der 10 Zwavelzuur Ammoniak Prijs per kilogram stikstof Sodanitraat Prijs per kilogram stikstof. 1,29 1,45 1,45 De landbouwer, die gedurende de tien laatste jaren zwavelzuren ammoniak gekocht heeft in plaats van sodanitraat, heeft dus 15 centiemen per kilogram stik stof ^espaard, zij 300 frank per wagon,zonder te rekenen dat het zwavelzuur ammo niak hem vrachtvrij van alle onkosten is geleverd geworden, in poeder, in goede zakken op 100 kilogram geregeld, zorgvuldig gesloten bij middel van eenen naad en gezegeld bij middel van een lood dat in uitkomende letters de volgendefirma draagt: Conipioir beige du Sulfate d'ammoniaque, ten einde alle bedrog te voorkomen. Door den voorkeur aan den zwavelzuur ammoniak te geven, heeft de landbouwer niet alleenlijk nut getrokken uit de voordeelen hierboven aangestipt, doch hij heeft ook een spaarzaamheid gedaan op de kosten van karren, malen, uitstrooien en op harken en op de noodige hoeveelheden, dank aan den grooten rijkdom van het produkt, aan zijne poederachtigheid en aan zijne eigenschap den grond niet te verkorsten. Hij heeft eene meststof ontvangen die gemakkelijk uit te strooien is, in goede zakken welke hij na hunne ledigmaking heeft kunnen terug gebruiken. Het Comptoir beige du Sulfate d'ammoniaque, Herekmansstraat, S, te Brussel, zendt kosteloos aan eiken landbouwer die er naar vraagt, een staal dezer uitmuntende meststof en de uitleg gingen welke hij mocht verlangen. Naar Brandbury Hirsch, van Liverpool. Juffrouw Laurence Fiévét te Brussel, zuid Mad. wed. René Van de Bossche-De Windt te Aalst en west den steenweg van Gent op Brussel. Gebruikt door M.Camiel Baeyens, mits 12,5o tr. Gemeente Welle. - Zevende koop. Een partij Meersch in de Wellemeerschen, gekadastreerd sectie A, nul«m«;r 58 groot 34 aren 3o centiaren, palende noord M. Jan Callebaut te Erembodegem, oost den heer August Beeckman-Scheerlinck te Denderleeuw, en West den heer Felix De Leenheer-Van Mulders te Welle. In gebruik bij M. Frans Perdaens mits 40 lr. Gemeente Haeltert. Achtste koop. Een pereeel land gelegen wijk Broeck, gekadastreerd sectie A, nummer 899A, groot 22 aren 5o centiaren, palende noord Dame Weduwe Pieter Van Lul-Lauwereys en kinderen te Haeltert, oost Dame Weduwe Lodewijk Van Der Eecken-Sienaert te Haeltert. zuid de straat en west Domien Van den Steen- De Troyer te Haeltert. In gebruik bij M. Jozef Hendrickx. Gemeente Aygem. Negende koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Varinck, gekadastreerd sectie A, nummer 1600, groot 11 aren 40 centiaren, palende noord de gemeente Meire, oost de Molenbeek, zuid den heer Karel-Emiel Meganck en west de straat en de erven van den heer Jozet Van den Eeckhaut-De Smet te Erondegem. In gebruik bij den heer Albien Slagmulder, mits 12 frs. Boomprijs 30 frs. ZITDAGEN: Instel, Maandag 3o Oktober, j Verblijf, Maandag 13 Novemb. y Telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg In het Brouwershuis bewoond door den heer Remi Schepens-De Backer te Nieuwer kerken, Dorp. Bij dadelijke Uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van een te B AKVEGE UI. De notaris MEERT te Erpe, daartoe benoemd, bij vonnis, verleend door de Burgerrechtbank van Eersten Aanleg, zitting houdende te Dendermonde zal openqaarlijk verkoopen Eenige koop. Een woonhuis met aanhoorig- heden/koer én lochting, groot 13 aren tachtig centiaren, gestaan en gelegen te Baevegem, wijk Hoog-Baevegen, gekend bij kadaster Sektie A, nummer 70c cn deel van nummer 64e, palende oogst met de scheidingshaag M. Philemon Ver- haeyen, zuid de straat, west nog de straat en M. Eugeen Veckebroeck. Enkele zitdag, Maandag' 23 October 1911. Om 2 uren van den namiddag, ter herberg van den heer Camille De Nayer te Baeveger, Hoek. Voor verdere inlichtingen en nazicht van het kohier van lasten, wende men zich ter studie van genoemden notaris Meert te Erpe, Vijihuizen, alwaar er ook te bekomen zijn groote en kleine kapitalen aan gematigde intresten. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede en WOOXHUZE». te NIEUWERKERKEN en ERPE. De Notaris LIMPENS, te Aelst, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Meersch, met de gebouwen van drij Woonhuizen, gelegen te Nieuwer kerken, Mael, gekadastreerd sectie A, nummers 202B, 219c, 219D, 219K, 219F, met eene grootte van 70 aren 90 centiaren en volgens meting groot 67 aren 99 cent. Verdeeld in drij deelen A 20 aren 69 centiaren ten oosten (of naast Aalst) palende oost de rede en daar over Frans Coppens, zuid den steenweg, west het lot B en noord den Zadelweg. Boomprijsfr. 90 B 22 aren 69 cent. met de drij woon huizen daarop staande, palende oost lot A, zuid den steenweg, west lot C en noord de Zadelweg. Boomprijs tr. 90 C 24 aren 61 cent en westen palende oost lot B, zuid den steenweg, west de voet- weg en daarover Frans De Graeve en noord den Zadelweg Boomprijs fr. 120 Tweede koop Een perceel land te Nieuwerkerkeri Grootbroekveld, gekadastreerd sektie C nummer 1079A. groot 52 aren 70 cent pa lende oost Leon Lievens, zuid den Broek- meersch, west W° Louis Callebaut en noord den losweg. Gebruikt door We Die- rickx. Verdeeld in oost en west helft. Derde koop Een perceel Land gelegen te Nieuwer kerken, Wasland, gekadastreerd sectie A nummer 61 groot 32 aren palende oost M. Langendries, zuid M. Charles Vander Hey den, west en noord het Bureel van Welda digheid van Erpe. Gebruikt door M. Victor Troeh. Vierde koop Een perceel Meersch gelegen te Erpe, Suerenbosch, gekadasteerd sektie C num- mer 4» groot 23 aren 80 centiarsn palende oost wed. De Kegel, zuid de weduwe. De Clippele, west de weduwe Versmessen-De Windt en noord de boek. Onverhuurd. Boomprijs fr. 200. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 Oktober) VerblijfDijnsdag31 Oktober) I^11 Telkens om 2 ure namiddag, ter herberg gehouden door M Karolus Huylebroek, Zager, te Nieuwerkerken, Mael. De notaris DE VIS, te Aalst, zal open baar verkoopen 1. 31 aren 10 centiaren land te Erembo- dengem. Wilde Veld. Gebruiker Viktor Rampelberg te Welle. 2. 16 aren land te Erembogem, Helle. Gebruiker August De Schrijver teDender- hautem. 3. 14 aren 5c centiaren land te Dender- hautem, Blokkenveld. Gebruiker Viktor Praet te Welle. 4. 48 aren meersch te Denderbelle nevens de Vaart langs Audegem. Gebruiker Ivo Gillis-Varenberg, te Audegem. ZITDAGEN Instel Maandag 30 October Verblijf i3 November 1911 Om 2 uren namiddag, ter Estaminet Het Paviljoen bij den heer Emiel Van de Maele te Aalst, Groote Markt. Men verlang in kennis te komen met Heeren van den hoogen wereld welke veel vrienden en kennissen hebben om de nieu we werkzaamheden uit te breiden van eene belangrijke finar.cieë onderneming. Zou goed van pas komen aan zoon van familie tijd or too hebbende en verlangende zijne inkomsten merkelijk te vermeerderen. Beste getuigschriften volstrekt .noodzakelijk. Schrijv. A. S. 741, 'office de publicitó Brus sel. BEMANDE littN IKSPECIEUR au courant des branches VIE et INCENDIE, Appointoment et commissions. Ecrire E. C. Journal gruxelles. XXe Siècle ill Pil "VP'iaoi ee" magazijnier bij UBUll tia&1 M. Em. De Coen- Moyersoen, Lange Zoutstraat,te Aalst. 11 nn voor een breifabriek stiel goedkennende. Schrijven Bureel van Ds Denderbode onder de letters A.B.C.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3