REPAIUTIEN Duitschland. ZAAILANDEN M E U BELS HOFSTEDE HOFSTEDEKEN MEERSCHEN HANDELSHUIS Tabakfab r iek WOONHUIZEN CAAADABOOMEV gezaagde Houtwaren gezaagde Houtwaren BUITENGOED KAIVADABOOME1Y Kindermeid. Gvra$ Reiziger in Schoeisels. TE KOOP. Te huren terstond. Maatschappij SINGER OLME BOOMEN CAMADA-BOOUEN AANGEKOMEN gierstor die haren man ter hulp kwam, werd door den anderen kerel ook afge slagen. Dumortier uitte doodsbedreigingen en verzekerde dat hij met andere makkers zou terugkeeren om do herberg onderste boven te keeren. Do agenten Brunin en Houttemano, door andere verbruikers verwittigd, hielden Dumortier aan en werd tor beschikking van het parket van Rijsol gesteld. Het inpalmen der Fransche kloos- terSr M. Klotz, Fransche minister van financiën heeft aan ('.en President der Repu bliek zijn verslag nedergelegd om aan do kamerleden te worden uitgedeeld, betrek kelijk de likwidaties der kloostergoederen gedurende de 9 laatste maanden van 1910. Volgens het dokument hadden er op 31 December 1910, 338 inpalmingen plaats gehad op 4079 stichtidgen, met een geza menlijk batig slot van 36 miljoen frank, en een te verwezenlijko aktief van 91 mil joen en passief van 70 miljoen, waarvan 31 miljoen nog niet erkend passief. Er waren 511 eigendommen te verkoopen en 1571 bevelen uit te voeren. Zoodat de kioostorinpalming half afgewerkt werd gedurende de 8 laatste jaren. Het beheer hoopt op 't einde van 1912 al de kloosters van Frankrijk ingepalmd te hebben, behalve een vijftigtal welke met bijzondere moeilijkheden zullen gepaard gaan. Bij den landbouwer M. Landais, in het dorp Montgaucher bij Laval, bood zich een persoon aan om fruit te koopen. Ter wijl de landbouwer het gevraagde ging halen, sleepte de onbekende het dochtertje van den landbouwer mede tot op eene afge legene plaats, waar hij poogde het schan delijk te mishandelen. Op de noodkreten van het meisje kwam Landais terug naar de woning, doch zag noch den man noch zijn kind. Oogenblikkelijk ging hij op zoek en ontdekte den ellendeling deze zich verrast ziende greep Landais bij de keel, maar deze trok zijn mes en plofte het in dun onderbuik van den laffen kerel, die dood ten gronde zeeg. De aardbeving, die heel midden Europa heeft getroffen, had haar centrum in den omtrek van het meer van Constans, streek die dikwijls genoemd is in de anna len der sismologie. De ernstigste schade is aangericht in Swaben en vooral in het prinsdom van Hohenzollern. Het oud kasteel van dien naam, to Hec- kingen, waar de regcerende familie van Pruisen ontsproten is, schijnt zich op eene byzonder getroffen plaats te bevinden, want de soldaten, hebben zich gehaast het ge bouw te vei laten, waar zij gelogeerd waren, ton einde te gaan kampeeren op het oefe- ningsveld in de nabijheid. Het kasteel zelf heeft, naar 't schijnt, veel geleden. De twee torens van den gevel zijn van onder tot boven gescheurd en zullen geheel moeten hersteld worden. Het schild der Zollern op den voorgevel van het kasteel, met het gekende devies Vom Fels zum Meer, is door een vallende pan geschonden. De bevolking toont hieromtrent eene bijge- loovige vrees. Het assisenhof van Oldenburg heeft den metser Langhage, 20 jaar oud, veroor deeld tot levensdurende opsluiting, wegens moord op zekere vrouw Cluver, die gewei gerd had hem eene aalmoes te geven. Langhage werd van die misdaad niet. ver dacht, maar hij werd eenige dagen later aangehouden wegens landlooperijIn zijnen slaap nu vertelde hij al de bijzonderheden van de misdaad en de andere gevangenen verwittigden het personeel der gevangenis. Do gevangene werd onder bewaking ge steld en eenige dagen later verraadde hij zich weer in zijnen slaap. Langhage heeft niettemin tot het einde toe zijne onschuld staande gehouden. OPENBARE VERKOOPING van goede te LEDE en te AALST. De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Koop I. 2 hectaren 71 aren 40 centi aren land op de Soessels, wijk A, num mer 309. Gebruikers de heeren Keymeulen, Schuddinck, Van Dorpe,De Smet, D'Haese Benjamin, Coppens en de kinderen De Rijbel. Verdeeld in 5 loten, zie bezondere plak brieven. Stad Aalst. Koop II. 63 aren 10 centiaren land op den Siesegemkauter, wijk C, nummer 1291. Boomprijs 60 fr. Koop III. 76 aren 43 centiaren land op den Siesegemkauter, wijk C, nummer 1292. Boomprijs 90 fr. Gebruikers de heeren De Vidts, De Cooyman en Van Mossevelde. Koop IV. 63 aren 50 centiaren land, op den Hoezenkauter, wijk B, nummer 24D. Boomprijs 116 frs. Koop V. 1 hectaar45 aren 10 centi aren land op den Hoezekauter, wijk B, nummer 23E. Verdeeld in twee loten. Oosthelft boom prijs 170 frs. Westhelft boomprijs 170 frs. ZITDAGEN Instel Vrijdag 1 December) Verblijf Vrijdag 8 December~y Ten 2 ure namiddag ter Borze van Amsterdam bij den heer Charles Van den Bossche, te Aalst, Groote Markt. N. B. Er zal geenen derden zitdag plaats hebben, VENDITIE van 1© AEL8T, Kicuwatraat, De Notaris Oscar TIBBAUT, te Aelst, zal op Donderdag 23 November '1911, te beginnen om S uren 's morgens, ter nage- melde plaatsen overgaan tot de openbare vi rkooping van aldaar te bevinden meube- laire voorwerpen, als volgt Ten eerste. Ter Afsganning Hei- Klein Gent bij den heer Dogen te Aelst, Nieuwstraat. Vier eiken geboureerde Stoelen en Zetel, 2 Zetels, 10 Stoelen en Sopha in acajou, 8 lieten Stoelen, nog 4 eiken Stoelen en Zetel, Zetel in acajou, eiken Zetel en anuere Zetel, Bibliotheek, Lavabogarni- luur, Postuur, kristale Fruitkommen, Printen, Christusbeeld in Medaillon, Tabakdoos, Likeurservies, nog Christus beeld, Likeurservies in zilver, Plateau en andere voorwerpen. En ten tweede- Ten Lokale«DeCasino» bij den heer Renders, ook te Aelst, Nieuwstraat. Herbergtoog Étagere, Tafels, Stoelen, Banken, Bier en Likeurglazcn, Kachel, VenBtergarnituren, onlangs nieuwe Ladder (3o sporten), Handkar en meer andere voorwerpen, Gewone conditiën. N. B. De studie van den Notaris Oscar Tibbaut, is overgebracht ten kan- toore van wijlen de Notaris De Gheest, te Aelst, Keizerlijke Plaats, 31. OPENBARE VERKOOPING van eene te WICHELEN, Elsbrug. De Notaris TIBBAUT te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eene hofstede, gekadastreerd wijk B, nra 1849, 1850, 1851 en 1852, groot 15 aren 40 centiaren. Verdeeld in tweegelijke loten. Onmiddelijke ingebruiktreding. EENIGE ZITDAG Maandag1 4 December 1911. Om 2 ure namiddag ter herberg De Voerman bij Leopold Melckenbeek, te Wichelen, wijk Heide. OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen te SCIIOOIVAliltOI?, toijh Opstaldriesch. De Notaris Oscar TIBBAUT te Aalst, zal namens wie het behoort, openbaarlijk verkoopen Een WOONHUIS met Afhankelijkheden en Grond, gestaan en gelegen te Schoonaerde, wijk Opstaldriesch, bekend bij kadaster eenige sectie, deel van num mers 1773B, 1774-B en 1775c, groot in gronde 5 aren 69 centiaren, palende 003t cn zuid Mijnheer Matthys-Blancquaert. west de erven Leo Van Damme en noord de Opstalstraat. EENIGE ZITDAG Maandag 11 December 1911. Om 2 uren namiddag, ter herberg be woond door Mijnheer Joseph Govaert- Veeckman,te Schoonaerde, aan den Bareel. OPENBARE VERKOOPING van t© Deniderleeuw. De notaris VAN OUDENHOVE. te Dender- haulem, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Oudenaarde, zal open baar verkoopen. Gemeente Denderleeuw. Eerste koop. Een perceel beplante meersch, gelegen te Denderleeuw, in de Bordellen, bekend kadaster sectie A, nummers 5o en 50/2, groot tren 80 centiaren, palende oost de erven Niko- la'as Steenhoudt zuid Wellekens, west De la Royère, en noord Van den Steen. Op te leggen boomprijs fr. 100. Tweede koop. Een perceel beplante meersch, degen te Denderleeuw, in de Veldbroeken, bekend ten kadaster sectie B, nummers i5o6 en 1507,. groot 32 aren, palende oost Meert, zuid De Brabander, west de Molenbeek, en noord den Arme van Iddergem Op te leggen boomprijs fr. i5o, ZITDAGEN Instel: Woensdag 13 December VerblijfWoensdag 27 December 9 Telkens om 2 uur namiddag, ter estaminet ge houden door dame Weduwe Cortvriendt-DeRijcke te Denderleeuw, aan de Statie. Voor alle verdere inlichtingen zich te wenden ter studie van voornoemden notaris Van Oudcn- hove, alsook ten kantore van den notaris DE VIS te Aalst. Bij dadelijke uitwinning OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen en een te AELST, Korte Zoutstraat. De Notaris DE VIS, te Aelst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtbank van eersten aanleg zitting houdende te Dendermonde, zal openbaar verkoopen Stad Aelst. Eerste koop. Eén Woonhuis, zijnde een Winkelhuis, gestaan en gelegen te Aelst, Korte Zoutstraat, aan de Geeraerds- berg8chestraat, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1917, met eene grootte van i aar 30 centiaren, houdende aan het huis en erve van den heer Hubert Van de Putte aan de Straat en aan het huis en estaminet genaamd de Vier Winden thans eigendom van den heer Odilon Van der Schueren. Bewoond door den heer Edmond Nyns- D'Haese. Tweede koop. Eene Tabakfabriek met afhangendheden en met de Machienen ertoe dienstig, gestaan en gelegen te Aelst, in de Korte Zoutstraat, bijna recht over voorgaande huis, dragende liet N° 56, bekend ten kadaster sectie A, nummer 1884, met eene grootte van 2 aren 10 cent. houdende van den eenen kant aan het huis van den heer Gamiel Brantegem, van den anderen kant aan den heer Emiel D'Haese-Minnaert, vanachter, aan hetgene van Dame Bosteels en kinderen, van voren aan de Straat. In huur bij voornoemden heer Nyns- D'Haese. ZITDAGEN Telkens om 2 uren namiddag, ter Afspanning In den Meiboom,» gehouden door Dame Wed. Theo/iel Wauters, te Aelst, Korte Zoutstraat. GELD. Te bekomen ten kantore van voornoemden Notaris De Vis, aan geringen intrest. OPENBARE VERKOOPING Zaailanden, Meerschen en Bosch, te Nieuxoer kerken. Aelst, Lede, Ressegem en Ottergem. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal openbaarlijk verkoopen namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen. Gemeente Nicnwerlcerken. Eerste koop. Een Woonhuis, gestaan en ge legen rabij het Dorp, aldaar gekadastreerd sectie C, nummers 772B en deel van 772c, met eene grootte van 6 aren 12 centiaren, palende noord Mijnheer Romain Moyersocn-Liénart, oost en zuid de verkoopers en west Mijnheer Philemon Ringoot. Boomprijs 30 lr. Koop twee. Een Woonhuis, gestaan en gelegen nabij het Dorp, gekadastreerd sectie C, nummers 77IB en deel van 772c, .met eene grootte van 6 aren 37 centiaren, palende noord Mijnheer Romain Moyersoen-Liéaart, oost verscheidene, west koop 1 en zuid de verkoopers. Boomprijs Ir. 175. Koop drij.Eer. Woonhuis, gestaan en gele gen wijk Grooten Driesch, aldaar gekadastreerd wijk B, nummers 984, 985 en 986,mét eene grootte van i3 arc-n 76 centiaren, palende noord Domien Verlée, oost verscheidenen, zuid koop vier en west de SiTaat. Boomprijs ir. 180 Bewoond door Adolf De Coninck. Koop vier. Een Woonhuis, gestaan en gele gen alsvoren aldaar gekadastreerd sectie B, num mer 98613 en deel van 979c, met eene grootte van 14 aren 67 centiaren, palende noord koop 3, zuid Madame Weduwe Philemon Sonck, west de Straat en oost koop 5. Boomprijs fr. 225. Bewoond door Dominicus Verlée. Koop vijf. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, aldaar gekadastreerd sectie B, deel van nummer 979c, met eene grootte van 20 aren 74 centiaren,'palende noord Mijnheer Arthur Lambeau oost den IJzerenweg, zuid Madame Wed. Phile mon Sonck en west koop 5. Boompr. fr. 200. In gebruik bij Mad. Wed. Sonck. Koop zes. Een perceel Hooiland, gelegen alsvoren, wijk Grooten Driesch, aldaar gekada streerd sectie B, nummer 1144A, groot 3o aren 10 centiaren, palende noord Mijnheer Louis Calle- baut-Verstraeten, oost Mijnheer Constant De Clercq, zuid Juflrouw Marie Van Biesbrouck en Madame Wed. Domien Van Landuyt-Van deVelde en kinderen, wesf Mijnheer Amedée Roelandts- Focquet. Boomprijs fr. 3go In gebruik bij Mijnheer Charles Lievens. Koop zeven. Een perceel Land, gelegen alsvoren op de Dweershaege, aldaar gekadastreerd sectie B, nummers 64.9, Ö49bis, 65o en 651, met eene grootte van 1 garen, palende noord liet Bureel van Weldadigheid van Nieuwerkerken, oost Mijnheeren Philemon Piron,Jullrouwen Joanna en Adelina Van den Bremt,Cainiel Callebaut, Amedée Roelandts en Désiré Pcerlinck, zuid Juffrouw Marie-Theresia Van Biesbrouck en west Mijnheer Désiré Peerlinck-De Smet. Boompr. fr. 30. In gebruik bij de heeren Philemon Piron en Petrus Peerlinck. Koop acht. Een perceel Land, gelegen alsvo- n wijk Doorenveld, aldaar gekadastreerd sectie B, nummer 591A, met eene grootte van g aren, palende noord de Godshuizen van Aelst, oost Madame Wed. Van Landuyt-Van de Velde, zuid Mijnheer Theofiel Van Bever-Redant, west Mijn heeren Juflrouw Donatus en Benedikta Muylaert. In gebruik bij Mijnheer Petrus Peerlinck. Koop negen. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, wijk Doorenveld, aldaar geka dastreerd sectie B, nummer 665e, met eene grootte van 3 aren, palende oost M.Romain Moyer- soen-Liénart, oosten zuid het Bureel van Welda digheid van Aalst en west M. Albert Duwez. In gebruik bij M. Jozef Neetens. Koop tien. Een perceel Land, gelegen alsvo- n, op 't Hoeverenveld, gekadastreerd sectie B, nummer u42A, aldaar groot 26 aren 3o centiaren, palende noord M. Louis Cailebaut-Verstraeten, oost M.M, Louis Cailebaut-Verstraeten en Amedée Roelandts, zuid M.M. Gustaaf Spitaels en Gustaaf Sterck en Juflrouwen Marie en Delphine Sterck, est de verkoopers. In gebruik bij M. Constant De Boeck. Koop elf. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op 't Reukensveld, aldaar gekadastreerd sectie C, nummer 1057E, groot 29 aren, palende noord De Meirestraat, oost Juffrouw Rosalie De Schutter, zuid den ijzerenweg en west Madame weduwe Celestine Roelandt. In gebruik bij M.M. Joseph en Aug. De Moor. Koop twaalf. Een perceel Bosch, gelegen als voren, wijk Spechtemeersch, gekadastreerd sectie D, nummer 282, aldaar groot 20 aren, palende noord verscheidenen met den voetweg, oost M. Valery Baeten,zuid verscheidenen, west M.Cyrille Van Sande. Boomprijs 800 ir. Stad Aalst. Koop dertien. Een perceel Land, v/ijk Wijn gaard, aldaar gekadaslreerd sectie D, nummer 62, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende noord de erven Van Mol en M. Isidoor Bauwens- De Cqck, oost de erven De Bièvre en M. Hector De Craecker, zuid M. I.eon Van Overstraeten- Hyde en west het Staatsdomein. In gebruik bij M. Petrus Van de Maele. Koop veertien. Een perceel Land, gelegen alsvoren, wijk Lindeveld, gekadaslreerd sectie B, nummer 553, met eene grootte van 6 aren '5o cen tiaren, palende noord de straat, zuid Mad. wed. Boterberg-Spruyt en M. Désiré De Wolf-Mertens, west de Nieuwbeekstraat en noord M. H. Brante- gem-De Coninck. 1 In gebruik bij M, Leon De Bundel. Gemeente Lede. Koop vijftien. Een perceel Meersch, gelegen wijk Truysveld, gekadastreerd sectie F, nummers 479 en 480, met eene grootte van 54 aren 50 cen tiaren, palende noord M August De Meester- Halleydt en de erven Ghislain, oost M. Albert de Kerchove d'Exaerde en andere, west M.Serafien Haleydt en consoorten. In gebruik bij M. Germain Jean. Gemeente Ressegem. Koop zestien. Een perceel Land, gekadas treerd sectie B, nummer 404, met eene grootte van 10 aren 70 centiaren, palende noord het Bureel van Weldadigheid van Ressegem, oost M Camiel De Neve-Van Keymeulen en M. Pieter Barlos- Scheerliock, zuid M. Benedikt Kielemoes-Van de Velde en west Madame weduwe Eduard Van der Maeren-'t Kint en kinderen. In gebruik bij M. Achille Schouppe. Gemeente Ottergem. Koop zeventien. Een perceel Land, gelegen op den Seskenskouter, gekadastreerd eenige sectie, nummer 194*, met eene grootte van 7 aren 90 cen tiaren, palende noord en oost M. Pieter De Boeck- Rydant, zuid M. Louis Cailebaut-Verstraeten en west M. Evariste De Winter. In gebruik bij M. Jan-Bapt. De Boeck-De Vuyst. ZITDAGEN Instel, Maandag 11 December Verblijf, Maandag 19 December Telkens om 1 ure namiddag, ter herberg In de Vrije Jacht gehouden door dame weduwe Clémeitce Van Coningsloote Aalst, St. Job. OPENBARE VERKOOPING van schoone en zware BEUKEN- en Sparren, t© Smctlede. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal op Maandag 4 December 191 1, om 8 ure 's mor gens, openbaarlijk verkoopen t. Namens Mijnheer Limpens, Vrederechter te Frasnes. A. 125 Beukenboomen wassende te Smetlede, wijk Briel, (Zandputten) hebbende van 1,40 m. tot 1,75 m. dikte. B. 6 koopen Sparren aldaar. 2. Namens Mijnheer August Luwaert, eigenaar te Smetlede. 26 zeer schoone Bosch-Canadaboomen, te Smet lede, wijk Binnenveld, metende van 1,65 m. tot 2,20 m. omtrek. Deze Canadaboomen zullen moeten gekandelaard worden anders zullen de koopers moeten de schade betalen die zij bij het vallen der boomen zouden kunnen veroorzaken aan de jonge plantsoenen. Men zal vergaderen aan de Canadabooman van Mijnheer Luwaert. Tijd van betaling mits stellende goede en ge kende borg er. betalende het ongeld komptant,. De verborging zal geschieden ter herberg van den heer Frederic Meuleman, te Oordegem, OPENBARE VERKOOPING TE NIEUWERKERKEN. Op 'Dijnsdag 28 November 1911, om 8 ure 's morgends, ter herberg gehouden door Mad. weduwe Van Bleyenberg, nabij de kerk. De notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, hout handelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats en uur openbaarlijk verkoopen: 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander. 2000 abeelen hout 2000 paneel en kistenberd 2000 pannelatten. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen platen, flieringen en kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 25 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaliog mits door eiken kooper zonder onderscheid, testellen eene goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING t© AALST. Op Maandag 27 November 1911. om 1 uur nanoen, ter afspanning In de Groenpoortge houden door Mad. WellekensGheeraardsberg- schestraat, (Zoutstraatpoort). De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, houthandelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats, en uur openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald canadaberd en ander. 2000 abeelen hout. 2000 paneel en kistenberd. 2000 pannelatten. 20 koopen olmen, eiken, esschen en beuken planken van 4 tot 17 centimeter dikte. 20 koopen platen flieringen en kepers. 20 koopen kortewagentremen en sledeplanken. 23 koopen schalen, brandhout en gerieflijken afval. Het hout zal droog en daags te voren zichtbaar Verders zal de verkooping geschieden op gewo ne voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een genaamd Kasteel T'Sluys, onder Esscheneen Slt-CatharinaLombeeh. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Buitengoed, genaamd Kasteel T' Sluys onder Esschene en Ste-Cat- harina-Lombeekop 3 minuten afstand van de statie Esschene-Lombeek, groot 1 hektaar 86 aren. Onmiddelijk inge bruiktreding. Dienstig voor zomerverblijf of geeste lijk gesticht. Verdeeld in 5 deelen. Boompr. 6030 fr. Slechts gebracht op fr. 21,000. Laatste Zitdag Maandag 27 November 1911. Telkens om 3 uren namiddag, in het Hotel du Comte de Flandre bij Mijn heer Henri Galle, te Aalst, Statieplein. Studie van den notaris BRECKPOT te Aalst. VENDITIE VAN 175 koopen en 110 koopen ELZEN SCHAARHOUT. te Erembodegem, Osbroeck, op Donderdag 7 December 1911, om 9 ure 's morgens, door bevoegd ambt. stad, meisje van 14 tot 15 jaar. Zich te bevragen ten bureele dezer. Hu ie te huren terstond, Nieuwstraat, 40. Zich te bevragen, zelfde straat, 34. TE HUREW TERSTOND Een HUIS in de Nieuwstraat, n° 36. Zich te bevragen zelfde stiaat, n° 34. Voor de beide Vlaanderen wordt ge vraagd voor fabriek de gewone soorten makende. Schr, met getuigschriften bij V. A. Coullier, 174, Van Volxemlaan, Brussel. Clienteel zal afgeleverd worden. Toestand zeer wel passende voor uitver- kooper of winkelier. 3000 Mutsaarde (droog). Nieuwstraat. 34 AELST. Ta hiiuAn een schoon en gerieflijk huis, hebbende .ver scheidene beneden- en bovenplaatSen, koer hof, pomp- en regenwater, gestaan en ge legen te Aalst., Moorselsche baanrechtover de kerk van O. L. Vrouw-Bijstand. Intrede 1 November. Zich te wenden tot de Wed. Louis Boeykens, 45, Groenstraat, Aalst- Mijlbeek HUIS met Magazijnen, gestaan en gelegen te Aelst, Vaartstraat. Zich te bevragen zelfde straat N° 11. van NAAIMACHIENEN aller stelsels en merken worden zorgvuldig gedaan in de bijzondere werhuizen der Aalst9, Albert Liénartatraat, Spoedige bediening. - Goedkoop VENDITIE VAN 92 koopen schoone Ilanada- Kilte- ©11 te Moorsel, Beugem en Geer, te Meldert, Kammestraat en Falluintjes, en te Hekel- gemBleregem en Diepestraat, op Maandag 11 December, 1911 om 9 uren 's morgens, te beginnen te Moorsel, Beugem, door 't ambt van den notaris BRECKPOT te Aalst. VENDITIE van 76 koopen te GYSEGEM Hoek, Winningen en te LEDE, Vogelenzang, Te beginnen te Gysegem, Hoek, op Maandag 4 December 1911, om gure 's morgeus door 't ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aelst. Oprecht schoon, middelmatig en veelop- brengend Plantsoen van de volgende beroemde aardappelsoorton Marjolaine (Keitjes), Krüger (Eigenheimer), In dustrie en Roode Star. Matige prij zen. Komt zien om u te overtuigen. Cyr. I>© Meersman, Bestuur der van het Algemeen Landbomoofjice, te Aalst-Mijlbeke, Langestraat. OPRECHTE SIROOP VAN aanbevolen door de aanzien lijkste geneeskundigen voor de haastige genezing van alle Borstkwalen, Bronohitis. Hoest, Vallingen, Zinkingen. Hoogst noodzakelijk voorR miswassen aan klierlijdende f kinders, vol van humeuren csèi en aangedaan van huiduitslag De flesch hierneven eischen. Depots te Aalst Apothekers Callebaut, Ghysselinckx en Meganck Aloemeene Agencib B. DUPUY, 8 Zaadkorelstraat, Brussel.

De Denderbode | 1911 | | pagina 3