Oorlog In Meye Oorlog in leg iaman OORLOGSBERICHTEN. OORLOGS JAMMER. Robert Van de Lanott ii Mummim STABSfflEUWS Voor Hoest, Bronchiet en Influenz Voor Maagpijn, Italiaansche Oorlog lil! Hei GagM eener Jonge Vrouw BiJeenkoiDSt iq sen Havre vin Belglsciie ïolKsverlegenwooroigers. ZAAILANDEN xm^ - Vereenigde iVijveraar WISSELAGENT Grondkrediet van Bel In België en Frankrijk Uit Duitsche bron. BERLIJN, 26 Juni. Ambtelijk bericlit van hedenmiddag Legergroep kroonprins Rupprecht Ten zuiden van de Scarpeviel de Engelsch- man gistermorgen met verschillende kom- j pagnieën in uitgestrekte vakken aan. Bij Fenchy en Neuville-Vitasse werd hij door een tegenaanval teruggeworpen. In de naburige vakken mislukfcn gedeeltelijke aanvallen in ons vuur. 's Avonds werd de geschutbedrij- vigheid bijna op het gansche front levendiger. Tusschen Atrecht en Albert en op beide oevers van de Somme bleef zij gedurende den nacht levendig. Herhaaldelijk viel de vijand tijdens sterke verkenningen aan. Hij werd teruggeworpen en liet gevangen in onze handen. Legergroep Duitschen kroonprins Tusschen de Avre en de Oise soms leven diger wordende gevechtsbedrijvigheid. Ten westen van de Oise maakten wij tijdens ge vechten op het voorterrein Fransche machi negeweren buit. Een vijandelijke gedeelte lijke aanval ten noordwesten van Chateau - Thierry werden afgeslagen. Legergroep hertog Albrecht Ten noorden van het Rijn-Marne-kanaal drong Beiersche landweer in de Fransche stellingen ten noordwesten van Bures en bracht twee officieren en 40 man als gevan genen terug Uit een vijandelijk eskader, dat óp den 24 Juni ten oosten van Soissons, tot aan de Aisne om bommen te werpen doordrong, werden vijf toestellen neergeschoten. Gisteren werden er 12 vijandelijke vlieg tuigen en drie kabelballons neergehaald. Luitenant Udet behaalde zijn 33e, 34* en 35', luitenant Kirschstein zijn 27e, luitenant Rumey zijn 24s, luitenant Vestens zijn 23* en luitenaut Bellik zijn 2le overwinning in de lucht. BERLIJN, 26 Juni. Ambtelijk bericht Nieuwe duikbootsuksessen in het sperge bied om Engeland 16,800 brutoregisterton. Van de in den grond geboorde schepen wer den drie bewapende stoomschepen aan de oostelijke kust van Engeland uit goed be schermde konvooiën weggeschoten. BERLIJN, 25 Juni. Ambtelijk bericht van hedenavond Van de gevcchtsfronten niets nieuws. Uit Fransche bron PARIJS, 24 Juni. Ambtelijk bericht van 3 uur 's namiddags Wij hebben een aanvalspoging in de streek van Antheuil, tusschen de Marne en Reims afgeslagen. Tegen 11 uur 's avonds heeft de vijand opnieuw een aanval gedaan op de Italiaan- sche stelling van Bligny. Na een Ievendigen strijd is de vijand met ernstige verliezen vol komen teruggeslagen. Er zijn gevangenen in handen der bondgenooten achtergebleven. De geschutstrijd is vrij levendig in Woe- vre en in de Vogeezen. Op het overige front valt niets te vermel den. Ambtelijk bericht PARIJS, 24 Juni. van 1I uur 's avonds Een op zich zelf staande krijgsverrichting heeft ons in staat gesteld onze stellingen op de hoogvlakte benoorden Le Port te verbe teren wij hebben 70 gevangenen gemaakt. F.en vijandelijke tegenaanval, die onmid dellijk werd ingezet, is afgeslagen. De geschutwerkzaamheid is vrij levendig geweest tusschen de Aisne en de Marne. Oostenrijksch-Hongaarsch - Uit Oostenrijksche bron. WEENEN, 25 Juni. Ambtelijk bericht Gisteren was het gebergte front tussciien Asiago en de Piava wederom het tooneel van hevige gevechten. De vijand deed al het mogelijke om de op 15 Juni verloren hoogte stellingen te heroveren. Op de Monte di Val Bello, Kol del Rosso, bij Asotone, Salerolo en op den Monte Persika werd gisteren ge durende het grootste gedeelte van den dag verbitterd gevochten. De Italianen werden overal, op talrijke punten door tegenaanval, teruggeworpen. De ingekomen berichten schilderen de boven allen lof verheven dap perheid van de aan den strijd deelnemende voetvolk- en ruiterij troepen. Te vermelden zijn de voetvolk-regimenten nr. 9 (Galicië), nr. 53 (Kroatië nr. 114 'opper Oostenr.', nr. 129 (Sïlezië) en het Bosnisch-Herzego- winische regiment nr. 4. In het Montello-gebied en ten zuiden daar van deed de vijand met patroeljes verken ningen aan de Piava. In het vak van San Dona had de troep die de verwisseling van oever onzer afdeelingen dekte, tijdens de jongste dagen hevige aanvallen af te slaan onze beweging kon hier ook planmatig en zonder verliezen aan oorlogsmateriaal uitge voerd worden. Sedert den 15 Juni heeft de Italiaan over de 50.000 gevangenen, waaronder ongeveer 1100 officieren verloren de gezamentlijke verliezen van den vijand zijn bij geringe schatting met 150,000 man te berekenen. ROME, 24 Juni. Ambtelijk bericht. Opgedrongen tegen den oever van de Piava, op een strook front, die steeds klei ner werd, onophoudelijk beschoten door het geschut en de vliegtuigen, begon de vijand in den nacht van 22 op 23 Juni, na zich enkele uren wanhopig gehandhaafd te heb ben, op den rechteroever van de rivier zijn terugtocht naar den linkeroever. De over tocht, onder het doodelijk vuur van ons ge schut, werd gisteren voortgezet, beschermd door een sterk machinegeweervuur en door dekkingstroepen, die na een hardnekkigen tegenstand met goed gevolg door onze troe pen, welke hen op de hielen zaten, werden teruggedreven. De Montello en de rechter oever van de Piava, met uitzondering van een klein gedeelte bij Mussille, waar de strijd nog voortduurt, zijn weer in onze handen. Een aantal gesneuvelde Oostenrijkers be dekken het slagveld en dit bewijst de dap perheid en de groote zelfopoffering van den vijand. Uit Bulgaarsche bron. SOFIA, 26 Juni. Aan het Macedonisch front ten westen van Ochiida verstrooiden onze vooruitgedrongen eenheden door vuur, versterkte Fransche infanterie-afdcelingen. Op de Cervera Stena en ten oosten van Cerna vijandelijke vuuraanvallen.Ten zuiden van Husa en ten westen van Doiran was het wederzijdsch artillerievuur tamelijk levendig. In den omtrek onzer stelling ten westen van Serres namen onze patroeljen Grieken als krijgsgevangenen In het Wardar-dal trof ons luchtafweergeschut een vijandelijk vliegtuig, dat brandend voor onze loopgrachten neer stortte. Uit Turksche bron KONSTANTINOPEL, 26 Juni. Aan het Palestinafront slechts gering artillerie vuur. Ten oosten van de Jordaan werden door ons sterke vijandelijke verkennersafdee- lingen verdreven. De aanval van muiters tegen Hedschas en op den weg in den sektor van het Amankalat en BesaI mislukte door de tegenaanvallen onzer troepen. Anders niets van belang. aan alle oorlogsvoerende volkeren ge richt heeft, werden niet in overweging genomen. Ze mochten niet ruchtbaar gemaakt worden. Zij gelden piet als een passend thema voor openbare bespre kingen. De woorden van den Paus werden met stilzwijgendheid beantwoord ener is geen scherpere vorm van verachting, als de verachting die zich door stilzwijgendheid uitdrukt. Ondertusschen werd de bloei onzer jongelingschap, en wordt nu de Moei van onze rijpe mannen weggemoord. Het is een groot ongeluk, dat de gele genheid tot het sluiten van eenen eer vollen vrede bij overeenkomst meer dan eens verzuimd werd. Het schijnt dat zelfs op de laatste kon- ferencie te Versailles een vredesaanbod afgewezen werd. Hoe zal men tot eone overeenkomst geraken, als men den tegenstrever elke maal een bedrieger noemt zoodra vaii vredesbespreking ge sproken wordt. Intusschen gaat de slachterij voort in het eerste oorlogsjaar waadden de legers van Europa tot aan de knoesels in het bloed, in het volgende oorlogsjaar steeg hel bloed tot aan de knieën ;.zeer spoe dig zal het komen tot aan de teugels der paarden. De vraag naar cenen vrede door over eenkomst kon echter niet sterker uitge drukt worden dan in de Vredes-Nota van Z. H. den Paus, die door Engeland niet beantwoord werd. Lord Deurnare antwoordde in naam derregecring dat de Entente zich had aangesloten bij het beslissend antwoord van Wilson aan den Paus en dus geen afzonderlijk antwoord noodig had geoor deeld. L. Van den Steen, we Meuleman, zb. 68 j. wonende te Vlierzele. M. Blanckaert, m. Smekens, katoensp. 24 j. Ledebaan. F. Van Moorter, m. Spins, landb. 89 j. Linden- straat. V. Gysens, vr. Van Sande, zb. 21 j. Moorselbaan. A. Van der Eeken, vr. Mergan, 57 j. Moorselbaan. T. De Gols, huisschilder, 40 j. Hertstraat. 2 kinderen onder de 7 jaren. Zondagrust. Van 's middags tot middernacht, eenige dienstdoende apotheek, op Zondag 30 Juni, M. Renneboog, Nieuwstraat. naverteld door X, naar een beroemd verhaal. (.37* Vervolg). De cholera riepen wij uit. Ik denk ja,... wij dienen den moed te hebben het bij den rechten naam te noemen. De zoogenaamde bloedloop die onder de hier ingekwartierde soldaten uitbrak en die reeds twintig man neergeslagen heeft. het is de cholera. In het dorp heerscht de grootste schrik, want de dokter die uit de stad over gekomen is, heeft onverholen gezegd dat die schrikkelijke ziekte nu zonder twijfel de bevolking alhier aangetast heeft. Wat is dat vroeg ik luisterend men hoort luiden Het is het doodsklokje, Mevrouw de Baronnes, antwoordde de schoolmeester. Er ligt weer iemand op sterven... De dokter heeft verteld dat in de stad de doodsklok niet meer ophoudt te weergalmen. Wij zagen allen elkander starlings aan, bleek, zonder een woord te spreken. Hier bevonden wij ons weder voor de dood en ieder van ons zag de knokkelige hand Engeland en het Pauzelijke Vredeswerk Londen, 26 Juni. In eene der laatste zittingen van het Heerenhuis, trad Lord Grey in eene lange redevoering op tegen de vijandig houding der Engelsche regee ring jegens allo pogingen van Z. H. den Paus. Lord Grey wees er op, dat de laatste vredesnota van den Paus door de Engel sche regeeriug niet beantwoord werd en dat tusschen Engeland, Frankrijk en Italic geheime overeenkomsten bestaan die eene deelneming van den H. Stoel aan de vredes-konferencie zouden onmo gelijk maken. De weigering der Entente de Pauzelijke nota te beantwoorden, zegde hij, is eene der treurigste episoden van onzen tijd, de dringendste aanwakkeringen die Z. H. boven het hoofd van een dierbaar wezen uit gestrekt. Laat ons vluchten stelde Tante Marie voor. Vluchten waarheen antwoordde de onderwijzer. Rondom is de ziekte reeds overal verspreid. Verre, verre weg... over de grenzen. Daar zal wel allen doorgang afgesne den zijn... er is niet te ontkomen. Maar dat is schrikkelijk Men zal toch de menschen niet beletten een besmet land te verlaten Toch wel, en zeker! De gezonde streken moeten tegen de besmetting gevrij waard worden. Wat te doen Wat te doen kreet Tante Marie de handen wringend. Den wil Gods afwachten, antwoordde mijn vader met eenen diepen zucht. Gij zijt anders zoo gelaten in uw lot. Marie, ik begrijp uwen angst niet om weg te vluch ten. Het lot des menschen valt op hem, waar hij ook zij... Maar toch, zou ik het veel liever zien, kinderen, dat gij afreist, en gij Otto, dat gij geen fruit meer aanraakt. Ik zal aanstonds aan Bresser* teiegra- feeren dat hij ons ontsmettingsmiddelen zendt. sprak Frederik. Wat er daarna volgde, kan ik niet meer in De parlementaire bijeenkomst in den Havre, vastgesteld op 21 Juli, zal een zuiver consultatief karakter hebben. De leden der regeering zullen haar slechts in kwaliteit van parlementslid bijwonen. Een officieel verslag zal er niet van verschijnen. Het program der werkzaamheden omvat levensmiddelenvoorziening, rapporters Em- pain en Focquet het ekonomische vraag stuk, rapporter Devèze oorlogsschade, rapporters Van Clee.npulte en Nolfver veer te land en over zee. rapporters Em- pain. Féron, Pechcr kapitaal en organisa tie van het krediet, rapporters Lorand en 1 heodoor marktenen ekonomische trakta ten, de rol van de dipiomatie en de konsu iaire agenten, rapporters Halot en Thié- bault arbeidskrachten, rapporters Hubin en Feullien inrichting van fabrieken, enz. en grondstukken, rapporter Ancion land bouwvraagstukken, rapporters Eerick, Foc quet en Pastur liet alkoolvraagstuk, rap porter Van de Perre militaire rechtspraak, rapporters Begerem en Pecher oorlogspo litiek, betrekkingen van de Parlementaire groepen tot de regeering, parlementaire kon trool, rapporters: Begerem, Neven en Hubin Burgerlijke Stand der Stad Aalst Geboorten Mannelijk geslacht l) Vrouwelijk 6) Huwelijken C. Gregoire, nijveraar met P. Parewyck, zb. G. Cooman, voerman met P. Mergan, zb. J. Van der Donckt, politieagent met I Van Stichel, tw. F. Hendrickx, espa- drillenm met P. Dierickx, zb. F. De Smet, 1 eersnijder, met P. Coppens, tw. - J. Bruylant, tteenk. met M. Weymeersch, tw. A. De Pryck, kleerm. met M Moock. stikster. Overlijdens A. Van de Wiele, scholier, 16 j. St-Jansstr. M. Strickx, zijdebew. 25 j. Korte Sint- Jansstr. M. Van den Eede, vr. Van Cauter, zb. 35 j. Paperodedries. A. Haeleydt, vr. Meert, zb. 64 j. Ledebaan. al zijne bijzonderheden vertellen, want de voorvallen rond het ontbijt waren het laatste dat ik in mijn dagboek in die dagen vermeld de. Slechts voor zoover mijn geheugen strekt, kan ik over het gebeurde der volgende dagen spreken. Schrik en vrees vervulden ons allen allen Vluchten Dit gedacht was mij ook geko men, vooral om mijnen kleinen Rudolf, in zekerheid te brengen Trots al zijn fatalis- mus hield mijn vader er aan dat de anderen zouden heenvluchten. Den volgenden dag zou de gansche familie afreizen. Hij alleen zou blijven om de lieden van het huis en de inwoners van het dorp niet te verlaten. Frederik verklaarde zonder mogelijke tegen spraak dat hij ook blijven zou en daarmede siond ook mijn besluit vast: vrijwillig zou ik nooit mij van de zijde mijns echtgenooten verwijderen. Tante Marie en de beide meisjes, alsook Otto en Rudolf, zouden zoo haastig mogelijk afreizen. Waarheen dat stond nog niet vast... voorloopig naar Hongarie, zoo ver mogelijk. De bruiden streefden in 't geheel niet tegen, maar begonnen daarentegen j ijverig in te pakken... Sterven... wanneer in de naaste toekomst de vervulling der innigste wenschen van het haat reeds wenkt, dan is OPENBARE VERKOOPING van goede te Ninove, Nieuwerkerken en Haeltert. De Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen STAD NINOVE. Eerste koop. Eenen blok Zaailand, ge legen op Het Schoorveld gekadastreerd sectie A, nrs 202, 203, 20a, 205, 206 en 207, met eene grootte van 14 hectaren 86 aren 40 centiaren en volgens meting groot 14 hecta ren 95 aren 82 centiaren, palende oost Mijn heer Camiel Liénart, zuid den steenweg van Ninove naar Aalst, west en noord Mijnheer Camiel Liénart. Verdeeld in Sloten Lot I. —2 hectaren 52 aren 20 cent. land, gelegen langs den westkant, hebbende eene tfrèedte ter straat van 64 m. 30 cent. en van achter 71 m. 50 cent. Gebruikt door de Wed. J. B. Osselaer, de Gebroeders De Brabander, Frans Verlinden en Petrus De Brabander. Lot II. 1 hectaar 89 aren 33 cent. land, daarnevens, hebbende eene breedte ter straat van 54 m. 40 cent. en van achter 54 m. 40 cm. Gebruikt door Frans Verlinden. Lot III. 1 hektaar 82 aren 20 cent. land, daarnevens, hebbende eene breedte ter straat van 56 m. 50 cm. en van achter 54 m. 40 cm. Gebruikt door I-Tans Verlinden. Lot IV. 1 hectaar 99 aren 52 cent. land daarnevens,hebbende eene breedte ter straat van 63 m. 40 cm. en van achter 66 meters. Gebruikt door J. B. Baeyens en P. I. Van Laethem. Lot V. 1 hectaar 84 aren 97 cent. land daarnevens,hebbende eene breedte ter straat van 63 m. 40 cm. en van achter 66 meters. Gebruikt door P. J. Van Laethem, Wed. Jud. Baeyens, Th. Vernaillen en Camiel De Coen. Lot VI. 1 hectaar 90 aren 6 cent. land daarnevens,hebbende eene breedte ter straat van 73 m. 80 cm. en van achter 71 m. 50 cm Gebruikt door Ch.-L. Van de Perre, Ivo Staels, Petrus Buyl en Kamiel De Coen. Lot VII. 1 hectaar 71 aren 4 cent. land daarnevens,hebbende eene breedte ter straat van 73 m. 80 cent. en van achter 71 m. 50cm Gebruikt door Kamiel De Coen, Casimir Baeyens en Frans Van der Speeten. En lot VIII. 1 hectaar 26 aren 51 cent. land daarnevens, hebbende eene breedte ter straat van 61 m. 50 cm. en van achter 58 m. 20 cm. Gebruikt door Camiel De Coen en Jan D'Hooghe. GEMEENTE NIEUWERKERKEN. Tweede koop. Eenen blok Zaailand,ge legen op het Bergveld genaamd De Langevorenen gekadastreerd sectie C, nummers 266 en 242 B, met eene grootte van 4 hectaren 16 aren en volgens meting groot 4 hectaren 15 aren 65 cent., palende" oost Charles Maesschalck, zuid M. Ernest Bae- ten, Nicodemus Van Impe en anderen en den losweg naar de Bergstraat, west M. Ni codemus Van Impe en M. Ernest Baeten en noord M. Ernest Baeten en de Wed. Frans 't Kint. Gebruikt door Charles Maesschalck, René Ottoy, Benoit Weymeersch. Camiel Piron, Wed. Eduard De Smet-De Schutter, Remildus DeGraeve, Constant Maesschalck Domien Lauwereys, Edmond Piron, Petrus Redant, Gustaaf Ottoy en de Wed. J. B. Hoebeke-Coppens Verdeeld in 13 loten Lot I. 31 aren 77 cent. land gelegen langs den Oostkant. k°t H 31 aren 77 cent. land daarnevens III31 aren 77 IV 31 77 V31 77 V131 77 V1131 - VIII31 77 IX31 77 X31 77 XI31 77 - XII31 77 Derde koop. Een perceel land, gele op het Binnenbroeckveld, gekadastri sectie C, nummer 1102, met eene grootte 4aren 50 cent. en volge«s meting groo aren 31 cent., palende oost de Maeld zuid Frans Coppens, west het Armbi van Aalst en C. Langendries en noord miel De Windt. Gebruikt door Cvriel Vul der. Vierde koop. Een perceel land, gel op het Binnenbroeckveld, gekadastreerd tie C, nr 1105, met eene grootte van 30 20 cent. en volgens meting 33 aren 36 c Èalende oost Frans Coppens, zuid de fat >e Smedt-Van Impe, west Karei Sande« vensen noord het Armbestuur van A Pachters de Kind. Meuleman, bij mi: gebruikt door August De Gendt. Vijfde koop. Een perceel land, gele op het Binnenbroeckveld,gekadastreerd tie C, nr 1122, met eene grootte van 37 20 cent. en volgens meting groot 35 64 cent., palende oost Camiel De Wi zuid de kinderen Meuleman, west M. L Callebauten noord de Meirestraat. Pac den heer Adolf Schelfhout, doch bij mis gebruikt door de Kind. Martinus Meulen Zesde koop. Een perceel land, gel op het Binnenbroeckveld, gekadastreerd tie C, nummer 1127, met' eene grootte 35 aren en volgens meting 32 aren 50 c palende oost de erven De Windt, zuid miel Langendries, west Joannes De Schi en noord de Meirestraat. Gebruikt doo Wed. Bernard Verhoeven. GEMEENTE HAALTERT. Zevende en laatste koop. Een per land, gelegen op het Eiland, gekadastri sectie B, nummer 528, met eene grootte 16 aren en volgens meting 15 aren 55 ce palende oost en zuid de Wed.Felix De K west de erven De Sadeleer en de Kindi Roeland en noord Désiré Perreman. bruikt door Leoriard Provost. ENKELE ZITDAG DIJNSDAG 2 JULI 1918. Om 9 uren voormiddag, ter herben naamd In het Zwitsersch Bierhuis »J houden door den heer Franciscus Bomoj Aalst, Kerkstraat. De koopers -worden verzocht hun trof boekje of uittreksel van hunnen geboorti mede te brengen, alsook hunne contribi biljetten, indien zij van de verminderint rechten kunnen genieten. Verzekering tegen brandgevaai Hoofdagent M. ACHILLE EEMA Albert Liénartstraat, 10, Aalst. Esplanadestraat, AALST Aan- en verkoop van Titels. Belgis rente, Stadsloten, enz. Uitgave van o gatie 4 °/o. Gemeentekrediet 94 1 4, Cen Gaz 4 1/2. Congo 4 1906 80,75 i Uitbetaling van alle koepons. Vreemd belgisc/i geld. Hypotheekkas van Anfw pen zonder koslen. Argentijnschc cedi enz. LANDVETTEN. - Ach.*Eema «'?V v.7T„Ï,L bekomen ten fabriek! KALI-SUPER geschikt voor Aardappi Beeten, Klavers, enz. Men brenge zakl mede. het waarlijk tienvoud sterven. De koffers werden in de eetzaal gebracht, zoodat met aller hulp de arbeid vlugger aan de hand zou gaan. Ik bracht een pale met Rudolfs kleederen op den arm bij. Waarom doet uwe kamenier dat niet vroeg mijn vader. Ik weet niet, waar zij ergens mag zit- len... ik schelde haar reeds verschillende malen en zij komt niet... daarmede bedien ik liever mij zei ven. Gij bederft uwe dienstboden, sprak mijn vader korzelig, en hij gaf een der aan- wezende knechten bevel het meisje overal te zoeken en haar oogenblikkelijk naar. hier te sturen. Na eenige minuten kwam de dienstknecht terug met een verschrikt wezen. Netti ligt in hare kamer... zij is... zij heeft... zij is. Kunt gij niet meer spreken, riep mijn vader barsch hem toe. Wat is het met haar Reeds.,, gansch zwart I Een angstkreet steeg uit ons aller mond. Het was dan toch daar dit ijselijk spook in onze eigen woon... Wat nu gedaan Kon men dat ongelukkig meisje zonder hulp laten sterven ('t Vervolgt). (Naamlooze Maatschappij). - Uitgave en vernieuwing van gatiën aan 4 0/o 'sjaars. üitbetaüngq<; koepons zonder kosten. Leeningen inits hypotheek a baar met drijmaandelijksche afkorting! of op vasten termijn. Afdeeling Hulpbankloeningl aan 4 intrest 's jaars, voor onderhol der huisgezinnen beproefd door de tijd omstandigheden. Inlichtingen te bekomen in het bure der Maatschappij, te Aalst, Leo nol straat, 9. Zijn de BESTE geneesmiddelen voorzek van Fr. CALLEBAU1 Apotheker, Botermarkt, A a 1 s Fr. 1,28 de doos. Deze Pillen,aangezien hunne aangenarat smaak, mogen opgezogen worden Maagzuur, Gal, Simmen, slechte Spijsve tering, Verstoptheid, Speen, Puisten, enz gebruikt de Bloedzuivekende Pieee van Fr. CALLEBAUT. Apotheker, Overdekte Botermarkt, AALST. Fr. 1,00 de doos. In dezelfde Apotheek zijn te vo,-Keggen Remedie voor Eksteroogen 0,50, i'andpy stillende druppels stillen enmiddelyk il tandpijn, 0,50 Pillen tegen de razend tandpijn, 1 fr. de doos. Paklcen tege het slecht boter geven dei koeien fr. 1,26 Pakkèn voor het bevruchten van koeiei on merrieën Remedie tegon het s der kiekens. Zokero remedie voor cholera der kiekens, 1 fr. de 1/2 dooi 2 fr. de doos.

De Denderbode | 1918 | | pagina 2