Oorlog in ten Ballet OORLOGSBERICHTEN. OORLOGSJAMMER. LHHDEN EN HIEEB8GH Robert Van de Lanotte STAiSIlllWk Woontiuizeii, Land en meereen Voor Hoest, Bronchiet en Influenza Voor Maagpijn, In België en Frankrijk Uil hel Dagboek eecer Jonge Trouw. Italiaansche Oorlog Zondagrust. en HOFSTEDE Landen en Meersch WOONHUIZEN WOONHUIZEN Vereenigde Nijveraars, WISSELAGENT Grondkvediel van België §S BALSIMPILLIS Bloedzuiverende Pillen ITALIË. De teering in korten tijd geneesbaar In de pei s wordt veel geschreven over eene ontdekking door lioogleeraar Lo Monaco bestuurder van het geneeskundig Academie te Rome, gevonden. Het middol is eenvoudig en uiterst goedkoop en elk geneesheer kan het toe passen, namelijk onderhuidsche inspui tingen eener oplossing van vijf kubieke centimeter saccharose (riet- of bectsui- ker) en vijf kubieke centimeter gedistil leerd water. De hoeveelheid wordt één of tweemaal daags ingespuit van den derden of den vierden dag wordt de uitwerking op den teringlijder merkelijk zichtbaar de hoest neemt af of houdt op, koorts en over vloedig zweeten verdwijnen en de eetlust keert terug. Er zal nu natuurlijk moeten ondervon den worden, of die beternis van hl ij ven - den aa fd is. 't Ware te wenschen, want de wreede tering heeft tijdens den schomclijken oorlog eene vreeswekkende uitbreiding genomen. Uit Duitsche bron. BERLIJN, 17 Juli. Leger van kroonprins Rupprecht v. Beieren. Met den avond flakkerde' de gevechtsbe drijvigheid op. Bij verkennersaanvallen ten zuid-westen van leperen namen wij gevange nen. Ten zuid-oosten van Hébuterne her haalde de vijand zonder gevolg zijne aan vallen. Legergroep van den Duitschen Kroonprins. Op het terrein van Savières en ten westen van Ch&teau-Thierry plaatselijke gevechten. Ten zuid-westen van Courtemont schoven wij onze linie vooruit tot aan den Surmelin- sector. De vijand voerde met sterke krachten hevige tegenaanvallen tegen ons front op den zuidelijken oever van de Marne. Zijne aan vallen stortten gedeeltelijk na verbitterde gevechten, onder de zwaarste verliezen, voor onze linies ineen. Op den noordelijken oever van de Marne werden de suksessen van den eersten aanvalsdag vergroot. Na afweer van Fransche tegenaanvallen, wierpen wij den vijand tot op de hoogten ten noorden van Venteuil terug en vochten ons doorheen de Rodemat- en Königs-bosch. Wederzijds de Ardre wierpen wij den vijand uit het Reimscfte bergland tusschen Nanteuil en ten noorden van Pourcy. Ten noorden van Reims is de toestand onveranderd. Wij hou den de vijandelijke linies onder sterk vuur en verbeterden onze stellingen aan de Römer- baan en aan de Suippes. Ten noord-westen-van Massiges namen wij eenige versterkte hoogten. Het getal gevangenen is reeds tot meer dan 19.000 gestegen. Over het gevechtster rein werden gisteren opnieuw 38 vijandelijke vliegtoestellen en twee kabelballons neerge schoten. Luitnant Menkkoff behaalde zijnen 37e en 38e, luitnant Loewenhardt zijnen 37e, opper- luitnant Loerier zijnen 26u, luitnant Bolle zijnen 22' en vizefeldwebei Thom zijnen 21e luchtzege- Uit Fransche bron PARIJS, 16 Juli. Officieel De slag tusschen Chateau-Thierry en Reims duurde gister in den laten namiddag en in den avond met verdubbelde hevigheid voort. De vijand, die zijn inspanningen richtte op vermeerdering zijner winst, deed hevige aanvallen. De strijd was bijzonder verbitterd zuidelijk de Marne en in de streek van ChAtillon. De Fransch-Amerikaansche troepen boden den vijand prachtig weerstand en deden herhaalde malen tegenaanvallen. Zuidelijk de Marne kon de vijand de linie St. Agnan-La Chapelle-Monthodon-Zuider- rand des wouds van Bouquigny niet over schrijden. Wij namen in deze streek een duizendtal gevangenen. Noordelijk de Marne hielden wij den vijand op, van den zuider rand van Chatillon tot den zuidoostelijken rand van het Rodemet- bosch. Op de overige linie geen bemerkens- waardige verwisseling. In den loop van den naverteld door X naar een beroemd verhaal. (40® Vervolg). Nadat de gewichtigste zaken in orde ge bracht waren, sloeg Frederik voor eene kleine reis te doen naar Berlijn om aan de bekla genswaardige Tante Cornelie een bezoek te brengen. Ik willigde in. Voor den duur onzer afwezigheid gaf ik mijn zoontje aan Tante Marie 's goede zorgen over. Ik hoopte dat het haar een weinig zou verstrooien en terug ten goede brengen zoo het kind een tijd lang bij haar verbleef. Den eersten November verlieten wij Wee- nen. Te Praag onderbraken wij onze reis om te overnachten. Den dag daarna, in plaats van naar Berlijn heen te trekken deden wij eene nieuwe bedevaart. Allerzielendag sprak ik toen mijn oog viel op de dagteekening van een nieuwsblad dat men ons in het gasthof bracht onder het ontbijt. Allerzielendag herhaalde Frederik. Hoeveel dooden liggen er niet hier op het naaatbijliggende slagveld, wien dezen nacht ondernam de vijand geen aanvalspo- ging. Op het front oostelijk van Reims kon de vijand, door de vruchtelooze poging van gister uitgeput, onze dekkingsstrook niet overschrijden in de linie Prunay-Zuider rand van het bosch noordelijk den Romeinschen hierweg tot Suippes de streek noordelijk van Souain en Perthes-Ies Hurlus. De gevechts stelling werd nergens aangevallen. Volgens verklaringen van gevangenen zijn de vijandelijke verliezen op den eersten slag dag buitengewoon hoog. Uit Engelsche bron LONDEN, 16 Juli. Officieel: De Nieuw-Zeelanders deden een gevolg rijken vooruitstoot in de nabijheid van Hébuterne, waarbij zij meer dan 30 man gevangen namen en 12 machiengeweren buitmaakten. Wij verbeterden een weinig onze linies in den sector van Villers-Breton- neux. In de nabijheid van Loker namen wij eenige gevangen. De vijand drong in twee onzer nieuwe voorpoststellingen in de nabij heid van Hébuterne binnen, doch werd er dadelijk door tegenaanval uit verdreven. Wij namen eenige gevangenen. Oostenrijksch-Hongaarsch - Uit Oostenrijksche bron. WEENEN, 17 Juli. - Ambtelijke mede- deeling Zuidelijk van Asiago vermochten twee Engelsche compagnies tijdelijk in onze gra ven binnen te dringen. Zij werden na korten strijd teruggeworpen In het Brenta dal brachten ondernemingen van patroeljes 30 gevangenen en twee ma chiengeweren in. De verliezen van den vijand in de laatste gevechten op den Solarolo blijken buitenge woon zwaar geweest te zijn. In een smallen frontsector werden meer dan 500 Italiaan sche lijken geteld. Uit Italiaansche bron ROME, 16 Juli Officieel De gevechtsbedrijvigheid hield zich in het algemeen binnen matige palen. Gister vroeg versterkte zij bijwijlen in eenige sektors. In de streek noordelijk den Grappa behaalden onze afdeelingen met grooten zwier eenige terreinvoordeelen, bemeesterden zeven ma chinegeweren en namen drie officieren en 91 man gevangen. In het Brenta-dal werden twee vijandelijke kleine posten op de vlucht geslagen door onze patroeljes, die eenige gevangenen namen en een machiengeweer buit maakten. Binst den dag en in den nacht waren onze vliegers en deze der bondgenooten, alsook de bestuurbare leger- en marine-luchtschepen zeer bedrijvig. Er werden 12 vijandelijke vliegtuigen afgeschoten. Uit Bulgaarsche bron. SOFIA, 15 Juli. Van den generaalstaf: In de streek van Bitolia, aan verscheidene punten in de Cerna-bocht en Zuidelijk van Hoema was de vuurbedrijvigheid wederzijds bijwijlen tamelijk hevig. Westelijk de Wardar verjoegen wij door vuur een sterke afdeeling vijandelijke infanterie. Zuidelijk de Belasitza namen onze verkennersafdeelingen verschei dene Engelschen gevangen. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. Geboorten Mannelijk geslacht 2) Vrouwelijk 7) Huwelijken J. De Waen, handel, met A; Van der Meirsch, corsetm. A. Bonner, politieag. met J. Van de Meersche, fabriekw. L. D'Hoir, meubelm. met A. De Moor z. b. D. Coen, werkm. met M. De Moor, bobijn- ster. O. Moykens, bed. met S. Van Hol der, kleerm. E. Wellekens, bed. met J. Hoffman, z. b< J. Kiekens, werkm. met L. Arys, tw. Overlijdens E. Van Nuffel, vr Bauwens, z. b. 39 j. Gr. Bollew. P. D'haese, m. Verhoeven, werkm. a. sp. 27 j. Gentschenstw. G. Mergan, m. De Gent, winkelier, 32 j. Kte vereeringsdag der grafsteden niet eens te goede komt... vermits zij geene grafstede hebben... Wie zal hen hier bezoeken Ik zag hem eene wijle zwijgend aan. Dan half luide Wilt gij Hij knikte. Wij hadden elkaar verstaan, en eene uur later waren wij op den weg naar Chlum en KöniggrStz. Welk een aanblik De deemstering was reeds ingevallen toen wij te Chlum aankwamen, en vandaar, arm in arm, in zwijgend sidderen, op het slag veld toetraden. Er viel een met kleine sneeuwvlokjes gemengde nevel en de kale takken der boomen bogen onder het schril klagend gefluit van een killigen November wind. Massas graven en graven van massas ten allen kanten. Eenzaam was het op dit oorlogsveld niet. Velen, velen had de Allerzielendag hierheen gebracht uit het bevriend en uit het vijan dig land aller, gekomen om neder te knielen op de plaatsen waar hunne liefsten gevallen waren. Ook de trein die ons hier heen had gevoerd, was met andere treuren den gevuld geweest en zoo had ik reeds uren lang om mij hooren jammeren en kla gen. Zoutstr. M- Ruyssinck, modem. 26 j. Dirk Martensstr. M. Schockaert we De Malderé z. b. 80 j. Lindenstr. A. De Bock, katoenbew. 18 j. Ledebaan. J. V. den Broeck, scholier, 12 j. Oud.d.m stw. J. Wagner m. Hurth, brouwer, 60 j. stoofstr. K. üyttendaele, scholier 7 j. Dend m.stw. P. Barrez, m. Moortgat, smid 24 j. KI. Bollew. M. Beeckinan, 9 j. Breedestr. A. Coppens, wr Herman, z. b. 73 j. I.eo- poldstr. B. Smekens, z. b. 20 j. Moor- selb. P. De Leeuw, werRm. 25 j. wonen de te Okegem. P. Durieux, katoenbew. 34 j. Duivek.str. 5 kinderen onder de 7 jaren. Van 's middags tot middernacht, eenige dienstdoende apotheek, op Zondag 21 Juli, M. Ghyssclinckx, Molenstraat Bij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST TE EREMBODEGEM. De Notaris PAUL EEMAN, te Moorsel, daartoe benoemd bij vonnis der rechtbank van Dendermonde, zal, overeenkomstig de voorschriften der wet van 12 Juni 1816, openbaarlijk verkoopen EERSTE REEKS STAD AALST. Een WOONHUIS met aanhoorigheden en grond, gestaan en gelegen in de Brabant straat. geteekend nr 5, gekadastreerd sektie A, nummer 1598, groot 1 aar 20 centiaren palende aan de Brabantstraat, den heer Corneel Van Styvendael, dame wed. De Bruyn en kinderen en dame wed. D'Haese en kinderen, allen te Aalst. Bewoond door M. Petrus Goevaerts. TWEEDE REEKS STAD AALST. Eerste koop. Een WOONHUIS met aanhoorigheden en grond, gestaan en gele gen in de Brabantstraat, nr 13, gekadastreerd sektie A, nrs 1694a en 1594B, groot 90 cen tiaren palende aan de Brabantstraat, koop 2 hierna, dame wed. De Bruyn en kinderen, de heeren Benoit de Brauw en August Lenoir, allen te Aalst. Bnvoond door M. Domien dc Schryver. Tweede koop. Een WOONHUIS met grond, gestaan en gelegen in de Brabant straat, nr 15, gekadastreerd sektie A, nr J593» groot 60 centiaren palende aan de Brabantstraat, den heer Auguste Luycx te Ham me, dame wed. De Bruyn en kinderen te Aalst en koop 1 hiervoren. Bewoond door M. Daniël Van Droogenbroeék. Derde koop. Een perceel LAND, gele gen op Mijlbeek, aan de Peerdekensstraat of Floorekensveld, gekadastreerd sektie E. nr 320c, groot 29 aren 50 centiaren palende aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst. MM. Leon en Cyriel De Coen en M. Achille Eeman te Aalst. Gebruikt door Mijnheer Schockaert. Vierde koop. Een perceel MEERSCH, gelegen op Mijlbetk, aan de Peerdekens straat, gekadastreerd sektie E, nr 324c, groot 14 aren 80 centiaren; palende aan de Peerdekensstraat, den heer Achille Eeman en de heeren Leon en Cyriel De Coen, allen te Aalst. Gebruikt door M. René De Gols. GEMEENTE EREMBODEGEM. Vijfde koop. Eene behuisde HOFSTE DE met aanhoorigheden en tuin, gestaan engelegen in de Kleystraat. gekadastreerd sektie A, nrs 3030, '3031, 3032, 3033A en 3c>35A> groot 24 aren 80 centiaren palende: aan de Kleystraat, MM. Désiré Franck te Aalst, Domien Temmerman, Jan Baptiste Van Geit en August Van Vaerenbergh, te Erembodegem en August Van Geit te Teralphene. Gebruikt door M. Alfons Gario. ENKELE ZITDAG Zaterdag 3 Augustus 1918, om 3 ure namiddag te Aalst, Groote Markt, ter zittingzaal van het Vredegerecht. De koopers zijn verplicht zich te voorzien van trouwboekje of uittreksel uit hunne ge- boorteakt. OPENBARE VERKOOPING van te Cherscamp, Lede, Haeltert en Liedekerke, door het ambt van den Notaris OSCAR TIB- BAUTte Aalst, op nagemelde zitdagen Drie zonen drie zonen de eene schooner en beter dan de andere alle drie heb ik bij Sadowa verloren, vertelde ons een gansch gebroken, oude man. Nog meer andere reisgenooten vermengden hunne klachten met de zijne deze had een broeder, die een echtgenoot gene een vader verloren.. Maar van al deze had geen enkel mij zulken diepen indruk gemaakt als het doffe, traan- Iooze Drie zonen, drie zonen van den armen oude. Op het veld zelf zag men van alle zijden, op alle wegen, zwarte gestalten gaan of knielen of moeilijk voortstrompelen, ter wijl zij soms luid snikkend ten gronde vielen. Slechts weinig alleen staande graven vond men er, en weinig kruisen of steenen die een opschrift droegen. Overal meer of minderbreedeaardhoopen.. ook daar waar de bodem niet opgeheven is, ook onder onze voeten liggen wellicht sol- datenlijken... Immer dichter daalde de nevel neder. Frederik, zet toch uwen hoed op gij zult eene koude vatten Maar Frederik bleef met ontblooten hoofde staan, en ik herhaalde mijn verzoek geen tweede maal. Thans waren wij aan de plaats gekomen waar de meeste soldaten vrienden en EENIGE ZITDAGEN: A. Voor de goederen gelegen te Chers camp en Lede. Maandag 19 Augusti 1918 Ten een ure namiddag ter herberg genaamd De Jager bij den heer Joseph De Clercq- De Saedeleer, te Lede, Boschstraat. B. En voor de goederen gelegen te Hael tert en Liedekerke. Dijnsdag 20 Augusti 1918 Ook ten 2 uur namiddag ter herberg ge naamd A la Place Impériale bij den heer Frans Van Mossevelde, te Aalst, Keizerlijke Plaats. N. B. De koopers zijn verzocht ter verkoo- ping mede te brengen hun trouwboekje of extrakt uit hunnen geboorteakt en degenen die kunnen genieten der vermindering van rechten (Landbouwwet) hunne contributie- biljetten. Volledig beschrijf toekomende week. OPENBARE VERKOOPING van te Meldert en Baardegem, door het ambt van den Notaris OSCAR TIB- BAUT, te Aalst, op nagemelden zitdag EENIGE ZITDAG Maandag 12 Augusti 1918 Ten 9 ure voormiddag ter herberg van de kinderen Clauwaert, te Meldert, Hoogstraat. N. B. De koopers zijn verzocht ter ver- kooping mede te brengen hun trouwboekje of extrakt uit hunnen geboorteakt en indien zij kunnen genieten van vermindering van rechten (Landbouwwet) hunne contributie biljetten. Volledig beschrijf toekomende week. OPENBARE VERKOOPING van Zaailanden en Bosch te GIJSEGEM en HERDERSEM. De Notarissen T1BBAUT en DE WINDT, beiden te Aalst, zullen namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Gijsegem. Eerste koop. Een behuisd, beschuurd en bestald hofstedeken, inet erve en fuin, gestaan en gelegen aan het Dorp, gekadas treerd sectie A, nummers '192 en I93a, met eene gezamentlijke grootte van 3 aren 40 c., palende oost mijnheer Joseph Van Steen-Van der Cruyssen, zuid de Meerschstraat, west mijnheer Petrus De Wilde en noord mijnheer Frans Clecmput-Van Gysegem. Bewoond en gebruikt door mijnheer Louis Van der Cruys sen. Tweede koop. Eene behuisde Hofstede, zijnde thans eene tweewoonst met erve en land, gestaan en gelegen aan den steenweg van Aalst naar Dendermonde, genaamd Heu velsboom, gekadastreerd sectie A, nummers 351 d en 351 e, met eene gezamentlijke grootte van 12 aren 10 cent palende oost den vol genden koop, zuid dame wed. Marcel De Clippele-Sonck en het Bureel van Weldadig heid van Gijsegem, west mijnheer Jan Van Hauwermeiren-Daelman en noord den steen weg. Bewoond en gebruikt door de heeren Isidoor Van Melckenbeek en Hector Coen Derde koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen nevens voorgaande koop, gekadas treerd sectie A, nummer 350a, met eene grootte van II aren 60 cent., palende oost dame wed. Jan Van Overstraeten-Mertens en mijnheer Jan Van Hauwermeiren-Daelman, zuid dame wed Frans De Kinipe-Bruylandt en dame wed. Marcel De Clippele-Sonck, west koop 2 en noord den steenweg. Ge bruikt door mijnheer Charles De Block. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen op het Camphof, gekadastreerd sectie B, nr 112, met eene grootte van 14 aren 40 cent palende oost juffrouw Celina Matthys, zuid mijnheer Frans Copp*ens-Van Landuyt, west mijnheer Jan Cochez en noord de Meu- Iebeek. Gebruikt door mijnheer Charles De Block. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen op het Camphof, genaamd Den Bordeelbosch gekadastreerd sectie B, vijandennevens elkaar begraven lagen. De plaats was omringd als een kerkhof. Hierheen stroomde het grootste aantal der treurenden, want het was veruit het waar schijnlijkste dat de beweende liefsten hier begraven werden. Het was om dit kerkhof dat de meeste veriatenen knielden en snik ten, en dat zij hunne bloemkransen en ge denkenissen hongen. Een groote, slanke man, met eene jeugdige gestalte, in een generaalsmantel gehuld kwam op dezen grafheuvel toe. De anderen weken eerbiedig van hunne plaats terug en ik hoorde eenige stemmen fluisteren. De Keizer... Ja, het was Frans-Jozef. De vorst van het land, de opperste krijgsheer was het, die daar op Allerzielendag gekomen was om voor zijne gedoode landskinderen, voor zijne gesneuvelde krijgers, een stii gebed te stor ten. Ook hij stond met onbedekten, gebogen hoofde daar, in smartvollen eerbied voor de majesteit des doods. Lang, lang bleef hij onbeweeglijk. Ik kon mijn oog van hem niet afwenden. Welke gedachten mochten toch door zijne ziel stroo men, welke gevoelens door zijn hart dan toch ik wist het een goed en medelij dend hart was ('t Vervolgt). nummers 96 en 97, met eene grootte van 3! aren 10 cent., palende oost den heer notari Schelfhout, zuid mijnheer Paul Van Royen Van Hauwermeiren, west de kinderenJa Wittman en den heer Pieter Boeykens Va Hauwermeiren en noord de Meulebeke. G( bruikt door mijnheer Charles De Block. Gemeente Herdersem. Zesde koop. Een perceel Zaailand int waterpoel, gelegen in het Denderland, ge naamd Het Schof, gekadastreerd sectie A nummers 553a en 554b, met eene gezamenl lijke grootte van 61 aren 40 cent., palendi oost het Bureel van Weldadigheid van Hei dersem, zuid mijnheer notaris De Vis, weg dame Frans De Brandt-Muylaert en noor dame wed. Désiré Muylaert. Boomprijs 150 fr. Gebruikt door mijnheer Leo Muylaert. Zevende koop, Een perceel Zaailan en Bosch, gelegen op het Schof of Meeren berg, gekadastreerd sectie A, nummers 5G en 559a, met eene gezamentlijke grootte vai 42 aren 40 cent., palende oost mijnhee Karei Callebaut-Moens, zuid de kinderen Jai Verhelst-De Landtsheer, west de Disgenoot straat en noord juffr. Josephine Moens. Boomprijs 780 fr. Gebruikt door dame wed. Const. Van Geit Achtste en laatste koop. Een percee Zaailand, gelegen op het Hekhuis of Ziekhuis kauter, gekadastreerd sectie B, nunu 810 met eene grootte van 48 aren, palende oos dame wed. Constant Van Geit-De Smedl zuid de kinderen Jan Verhelst De Landtsheer west mijnheer Henri Haems en noord dei steenweg naar Aalst. Gebruikt door dami wed. Constant Van Geit. ENKELE ZITDAG DONDERDAG 1 AUGUSTUS 1918, om 1 ure namiddag ter herberg In dei Engel bij den lieer Leo Muylaert, te Her dersem, Dorp. N. B. De koopers worden vriendelijk verzocht hun trouwboekje of het uittreksé van hunnen geboorteakt mede te brengen, er degenen die kunnen genieten van de vermin dering der rechten (Landbouwwet) hunne contributiebiljetlen. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. ACHILLE EEMAN, Albert Liénartstraat, 10, Aalst. Esplanadestraat, 8 AALST. Aan- en verkoop van TitelsBelgisch* rente, Stadsloten, enz. Uitgave van obli gatie 4 o, Gemeentekrediet 94 1/4, Central Gaz 4 1/2. Congo 4 1906 80,75 enz. Uitbetaling van alle koepons. Vreemde in belgisch geld. Hypotheekkas van Antwer pen zonder kosten. Argentijnsche cedules enz. LAND VETTEN. Ach. Eeman, Aalst. Te bekomen ten fabrieke KALI-SUPER geschikt voor Aardappels, Beeten, Klavers, enz. Men brenge zakken mede. (Naamlooze Maatschappij). Uitgave en vernieuwing Van obli- gatiën aan 4 °/0'sjaars. Uitbetaling der koeponszonder kosten. Leeningen mits hypotheek aflos- baar met drijmaandelijksche afkortingen of op vasten termijn. Afdeeling Hulpbank leeningen aan 4 °/0 intrest 's jaars, voor onderhoud der huisgezinnen beproefd door de tijds omstandigheden. Inlichtingen te bekomen inliet "bureel der Maatschappij, te Aalst, Leopold- straat, 9. zijn de BESTE geneesmiddelen voorzeker van Fr. CALLEBAUT, Apotheker, Botermarkt, Aalst. Fr. 1,28 de doos. Deze Pillen, aangezien hunne aangename!) smaak, mogen opgezogen worden Maagzuur, Gal, Slijmen, slechte Spijsver tering, Verstoptheid, Speen, Puisten, enz,., gebruikt do van Fr. CALLEBAUT. ApothekerOverdekte Botermarkt AALST. Fr. 1,00 de doos. In dezelfde Apotheek zyn te vemrygen Remedie voor Eksteroogen 0,50, fandpijn stillende druppels stillen onmiddelyk de tandpijn, 0,50 Pillen tegen de razende tandpijn, 1 fr. de doos. Pakken tegen het slecht boter geven der koeien fr. 1,25. Pakken voor het bevruchten van koeien en merrieën. Remedie tegen het snot der kiekens. Zekere romedie voor den cholera der kiekens, 1 fr. de 1/2 doos, 2 fr. de doos.

De Denderbode | 1918 | | pagina 2