LOUDEN EN PIEEBSG» Robert Van de Lanotte m BALSEMPiurn WoonHüizen, Land en meersen WOONHUIZEN WOONHUIZEN Voor Hoest, Bronchiet en Influenza Voor Maagpijn, Zondagrust. en HOFSTEDE Landen en Meersch Perceel ZAAILAND Landen en Meersch Vereenigde IVijveraars. WISSELAGENT "TaNDV UUI^r'^^ciri^ma'ir. Grondkvediel van Belyiè Bloedzuiverende Pillen Burgerlijke Stand der Stad Aalst. Geboorten Mannelijk geslacht 2) 4 Vrouwelijk 2) Huwelijken P. Callebaut, bed. met E. Eemans, zb. C. Kieckens, polit. met I. Morels, tw. A. Ver- straeten, tw. met C. Bisschop, tw. O. Ver- beeck, blokm. met A. Bursens, zb. .F. Bom- beeck, zijdebew. met V. De Groodt. tw. C. Thomas, kleerm. mitM. Bekaert. stikster. L. De Brucker, werkm. met I. De Buysscher, tw. F. Van der Poorten, nikleerder, met A. Petit, breister. E Temmerman, tw. met L.Van den Steen, tw. O. Van Varenberg, smid, met "M. Dierickx, breister. Overlijdens H. Saey, vr. Van den Hauwe, zb. 3ij. Den- derm. stw. E. Petit, m. Huylebroeck, dag- bladl. 66 j. Withuisstr. F. Ma'tthieu, m Van de Velde, schoenm. 57 j. Nazarethstraat. L. Hellinckx, vr. De Clercq, zb. 65 j. Zonnestraat. J. Aelbrecht, wed. Van de Perre. zb. 76 jaar moorselb. P. Roclandt, tw. 18 j. Langestraat. E. Hnnninck, landb. 22j. won. te Kerkxken. P. Van Geit, m. Grafmeyer. facteur in hop, 76 j. Houtkaai. S. De Cock, vr. Bekaert, zb. 31 j. Gasthuisstr.C. Beernaert, m. I.ievsns, werkm. 47 j. won. te Herzele. - C. Van der Snickt, vr. Spillcbaut, zb. 63 j. Groenstr. E. Hofman, zb. 49 j. Brusselschesiraat. 4 kinderen onder de 7 jaren. Van 's middags tot middernacht, eenige dienstdoende apotheek, op Zondag 28 Juli, M. Van Caelenberg, Leopoldstraat. Hij Licitatie. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST TE EREMBODEGEM. De Notaris PAUL EEMAN, te Moorse], daartoe benoemd bij vonnis der rechtbank van Dendermonde. zal, overeenkomstig de voorschriften der wet van 12 Juni 1S16, openbaarlijk verkoopen EERSTE REEKS STAD AALST. Een WOONHUIS met aanhoorigheden en grond, gestaan engelegen in de Brabant straat, geteekend nr 5, gekadastreerd sektie A, nummer 1598, groot 1 aar 20 centiaren palende aan de Brabantstraat, den heer Corneel Van Styvendael, dame wed. De Bruyn en kinderen en dame wed. D'Haese en kinderen, allen te Aalst. Bewoond door M. Petrus Goevaerts. TWEEDE REEKS STAD AALST. Eerste koop. Een WOONHUIS met aanhoorigheden en grond, gestaan en gele gen in de Brabantstraat, nr 13, gekadastreerd sektie A, nrs 1634a en 1504R, groot 90 cen tiaren palende aan de Brabantstraat, koop 2 hierna, dame wed. De Bruyn en kinderen, de heeren Benoit de Brauw en August Lenoir, allen te Aalst. Bewoond door M. Domien de Schryver. Tweede koop. Een WOONHUIS met grond, gestaan en gelegen in de Brabant- straat, nr 15, gekadastreerd sektie A, nr T593» groot 60 centiaren palende aan de Brabantstraat, den heer Auguste Ltiycx te Hamme, dame wed. De Bruyn en kinderen te Aalst en koop 1 hiervoren. Bewoond door M. Daniël Van Droogenbroeck. Derde koop. Een perceel I.AND, gele gen op Mijlbeek, aan de Peerdekensstraat of Hoorekensveld, gekadastreerd sektie E, nr 320c, groot 29 aren 50 centiaren; palende: aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, MM. I^eon en Cyriel De Coen en M. Achille Beman te Aalst. Gebruikt door Mijnheer Schockaert. Vierde koop. Een perceel MEERSCH. gelegen op Mijlbetk, aan de Peerdekens straat, gekadastreerd sektie E, nr 324c, groot 14 aren 80 centiaren; palende: aan de Peerdekensstraat, den lieer Achille Beman en de heeren Leon en Cyriel De Coen, allen te Aalst. Gebruikt door M. René De Gols. GEMEENTE EREMBODEGEM. Vijfde koop. Eene behuisde HOESTE DE met aanhoorigheden en tuin, gestaan en gelegen in de Kleystraat, gekadastreerd sektie A, nrs 3030, 3031, 3032, 3033A en 3035A, groot 24 aren 80 centiaren palende: aan de Kleystraat, MM. Désiré Franck te Aalst, Domien Temmerman, Jan Baptiste Van Geit en August Van Vaerenbergh, te Krembodegem en August Van Geit te Teralphene. Gebruikt door M. Alfons Gario. ENKELE-ZITDAG Zaterdag 3 Augustus 1918, om 3 ure namiddag te Aalst, Groote Markt, ter zittingzaal van het Vredegerecht. De koopers zijn verplicht zich te voorzien van trouwboekje of uittreksel uit hunne ge- hoorteakt. OPENBARE VERKOOPING van te Meldert en Baardegem, De Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal op nagemelden zitdag in het openbaar verkoopen Gemeente Meldert. Eerste koop. Een huis en grond, ge staan en gelegen aan de Parijsstraat, groot 1 aar 19 centiaren en gekadastreerd wijk B, nr 331h, met eene grootle van 1 aar 10 een. pajende ten ooste aan koop twee, ten zuide aan den heer Philips-Mergan. ten weste aan de straat en ten noorde aan koop drij. Be woond door den heer Louis Van de Velde. Tweede koop. Een huis en grond, ge staan en gelegen op het Parijsveld, groot 0 aren 85 centiaren en gekadastreerd wijk B nummer 329a eh deel van 330a. palende ten ooste aan de Kerkfabriek van Meldert, ten zuide aan den heer Philips-Mergan, ten weste aan koop één en met eenen losweg over koop één aan de Parijsstraat, en ten noorde aan koop drij en aan den heer Phile mon De Block-Pieters. Bewoond door den heer Joannes Everaert. Derde koop. Een huis en grond, ge staan en gelegen aan de Parijsstraat, groot 1 aar 90 centiaren en gekadastreerd wijk B, nummer 33lG en deel van nummer 330a, palende ten ooste aan den heer Philemon De Block, ten zuide aan koopen een en twee, ten weste aan de straat en ten noorde aan den heer Jan Baptist Van üijsegem en voor noemden heer Philemon De Block. Bewoond door juff. wed Roelandt. Vierde koop. Een huis en grond, ge staan en gelegen aan de Kleine Drieschstraat, op het Querrelsveld, gekadastreerd wijk C, nummer 151K, met eene grootte van 4 aren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Constant Robyns Claessens, ten weste aan de straat en ten noorde aan den heer Jozef De Cock-De Paepe Bewoond door M.Henri Verhasselt. Vijfde koop. Een perceel land met woonhuis, gelegen op Kokerij en gekada streerd wijk A, nr 528 en 529a, met eene grootte van 27 aren, palende ten ooste aan den heer Benedikt Callaert-De Bisschop, ten zuide aan den heer Frans De Mey-Van den Eede, ten weste aan de Oliemeerschbeek en ten noorde aan den heer Petrus Joostens- Timmerman. Gebruiker M. Louis Aelbrecht. Zesde koop. Een perceel land, gelegen op liet Hnwelsveld, gekadastreerd wijk B, nummer 480c. met eene grootte van 25 aren, palende ten ooste aan den heer Jozef Crabbé ten zuide aan den heer Egidius Ledegen, ten weste aan juffrouw wed. Benoit Van der Borght en ten noorde aan den heer Jozef •Crabbé voornoemd. Gebruiker M. Petrus De Maagt. Zevende koop. Een perceel land, gele gen op het Meirbroekveld, gekadastreerd wijk B, nr 408a, met eene grootte van 16 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan juffrouw Maria Clauwaert en broe der, ten weste aan de heeren Petrus en Dé siré De Droog en juffrouw wed. Verbeke- Mergan en ten noorde aan den weg en den heer Jan FasseeFVerbeken. Gebruiker: M. Frans Buyl. Achtste koop. Een perceel meersch, gelegen op het Huwelsveld, gekadastreerd wijk B, nr 548bis, met eene grootte van 17 aren 40 cent palende ten ooste aan den Keer Karei Philips-Timmerman, ten zuide en ten weste aan den heer Eugène Moens de Hase en ten noorde aan juffrouw wed. Pe trus Crabbé en kinderen en juffrouw Euphra sia Vereecken en broeders. GebruikerM. Emmanuel De Ridder. Negende koop. Een perceel land, op den Truyenbosch, aan de kasseide van Mel dert naar Moorsel, groot een hektaar 5 aren 45 centiaren en gekadastreerd wijk D, nr 1 ION, met eene grootte van 1 hektaar 6 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de kal- seide, ten zuide aan juffrouw Louisa Calle baut, ten weste met half baan aan den heer Notaris De Vis en ten noorde met half baan aan juffrouw Justine De Vis en verders aan grond der gemeente Meldert. Gebruikers MM. Charles-Louis Wille, Frans Van Bie- sen, Joannes Moens en Jozef Cooreman. Verdeeld in 4 loten alsvolgt Eerste lot ten noorde, groot 22 aren 94 cent met eene breedte van 37 meters 20 centimeters ter straat Tweede lot, daarboven ten weste groot 20 aren 25 cent. Derde lot,- van 't oosten naar 't westen, groot 30 aren 66 cent., hebbende eene breedte ter straat van 22 meters Vierde lot, ten zuide, groot 31 aren 60 centiaren, hebbende eene breedte ter straat van 22 meters. Tiende koop. Een perceel land, gele gen op liet Querrelsveld, gekadastreerd wijk C, nr 199c, met eene grootte van 9 aren 10 centiaren, palende ten ooste over den weg aan den heer Judocus Taelemaii-De Coninck, ten zuide aan den heer Jan Baptist Verton- gen, ten weste aan den weg en den heer August Van Nieuwenborgh en ten noorde aan juffrouw Adeline Everaert. Gebruiker M- Petrus Stylemans. Tiende koop. Bis. Een perceel land, gelegen op den Hooring, gekadastreerd wijk C, nr 95e, groot 13 aren 50 cent. palende of gepaald hebbende oost de baan, zuid Maes- schalck, west Benoit Van den Bossche en noord de losbaan Gebruiker Petrus De Troch. Gemeente Baardegem. Elfde koop. Een perceel land, gelegen op het Vossenhol, gekadastreerd wijk D, nr 183a, met eene grootte van 30 aren 20 cent. palende ten ooste aan den heer Benoit De Vos, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Meldert, ten weste aan dame De Schaepdryver-Moens, juffrouw Gabrielle De Schaepdryver en den heer Karei Van der Straeten en ten noorde aan de heer Pieter De Vis-Van den Bossche. GebruikerM. Frans Buyl. Twaalfde koop. Eenen blok zaailand, gelegen op het Vossenhol, groot 2 hektaren 55 aren 25 cent. en gekadastreerd wijk D, nrs 195 en 196, met eene grootte van twee hektaren 48 aren 60 cent., palende ten ooste aan den weg van Meidert naar Baardegem, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Meldert, ten weste aan de kerkfabriek van Meldert en de kinderen Baeten-Van Langen- hove en ten noorde aan dame Mollaert-Joos- tens en den heer Omer Mollaert. Gebruikers MM. Ludovicus De Maesenecr, Joannes Jacobs, Jozef De Smedt, Frans Kinder- mans, Alfons Sablon, Benoit Buyl en Egidius' De Maeseneer. Verdeeld in 8 loten alsvolgt Eerste lot. ten zuide, groot 32 a. 5 cent. Tweede lot, daarneven, groot 32 aren 12 centiaren. Derde lot, daarneven, groot 33 a. 12 cent. Vierde lot,daarneven, groot 34 a. 30 cent. Vijfde lot, daarneven, groot 32 a. 51 cent. Zesde lot, daarneven, groot 31 a. 42 cent. Zevende lot,daarneven,groot 30 a. 2 cent. Achtste lot, ten noorde, groot 29 a. 71 cent. De loten 12 en 3 hebben eene breedte ter straat van 21 nieters 50 centimeters liet lot 4 van 23 meters de loten 5, 6 en 7 van 22 meters en lot 8 van 24 meters. Dertiende koop. Een perceel land, ge legen op de Wolfspenninck, gekadastreerd wijk E, nr 46e, met eene grootte van 6 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Petrus Kindermans-Steppe, ten zuide aan de gemeente Meldert, ten weste aan juffrouw Maria Philips en ten noorde aan dame Dé siré Heynderickx-Van der Jeught en juff. Amelia Van Damme. Gebruiker M. Louis Van de Velde. Veertiende koop. Een perceel land. ge legen op de Wolfspenninck, gekadastreerd wijk E, nr 13c, met eene grootte van 16 a-, palende ten ooste aan den heer Petrus Ja cobs Van den Eede, ten zuide aan de gé- meente Meldert, ten weste aan den Armen van Meldert en ten noorde aan den Armen van Esschene. Gebruiker M. Alfons Sablon. Vijftiende koop. Een perceel land, ge legen op de Wolfspenninck, gekadastreerd wijk E, nr 44. met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Petrus Wauters-Van Audenhove, ten zuide aan den heer Frans De Gols-Van Mulders, ten weste aan den heer Petrus Willems-Van Damme en ten noorde aan dame wed. August De Dobbeleer-Moens. Gebruiker M. Louis Van den Brande. EENIGE ZITDAG Maandag 12 Augusti 1918 Ten 9 ure voormiddag ter herberg van de kinderen Clauwaert, te Meldert, Hoogstraat. N B De koopers zijn verzocht ter ver- kooping mede te brengen hun trouwboekje of extrakt uit hunnen geboorteakt en indien zij kunnen genieten van vermindering van rechten (Landbouwwet) hunne contributie biljetten. OPENBARE VERKOOPING van te Cherscamp. Lede, en Haeltert De Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal op nagemelde zitdagen in hel openbaar verkoopen. Gemeente Cherscamp, Eerste koop. Een perceel land gelegen op Boeygein, groot volgens titel "/7 aren 57 centiaren en gekadastreerd wijk E, nr48ÖB, met eene grootte van 75 aren, palende ten ooste aan den lieer Steen- hoiit-Poppe, ten zuide aan den lieer Lcinmens- De Moor en andere, ten weste aan de Boschstraat en ten noorde aan den heer Joseph De Kerpel-Mer- tens. Gebruiker den lieer Guslaai Dalsohaert. Tweede koop. Een perceel lané. gelegen op Tussclieubeek,-groot volgens titel 61 afen 50 cent. en gekadastreerd wijk E, nr 504a, -palende ten ooste aan de heek en daarover de gemqlónte Wiche len, ten zuide aan dame Polydore De Paepe en kinderen, ten weste aan den gracht en ten noorde aan den lieer Désiré Steenhout-Poppe. Gebruiker dame weduwe Allons Baawens-Moerenhout. Gemeente Lede. Derde koop. Een perceel land, groot 48 aren 47 centiaren, gelegen in de Wan of Groote Kauter, gekadastreerd wijk C, nr342, met eene grootte van 47 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Armhureel van Lede, ten znide aan den heer Jules De Smet en dame Karei Coppens-De Saedeleer, ten weste aan den weg en daarover de erven De Sohacp- meester en ten noorde aan jull'r. Clementine Van Lippevelde. Gebruiker de heer August Annaert. Vierde koop Een perceel land, groot 53 aren 38 centiaren, gelegen op den Poortendries of Kleinen Kauter, gekadastreerd wijk B, nr G2, met eene grootte van 52 aren, palende ten ooste en ten zuide aan de Blikstraat ten weste aan den heer Albert de Iverchove d'Exaerde en ten noorde aan de straat. Gebruikers de kinderen B. D Haese, Gemeente Haeltert. Vijlde koop. Een perceel meersch, gelegen aan het Boukemveld, gekadastreerd wijk C, nr 742, mc-t eene grootte vau 21 aren, palende ten ooste aan juffr. wed. Van Londevsele-Goeman, ten zuide aan de heeren Gustaxf Schollaert en René foppens, ten weste aan den heer Alexis Roelandt, juff. Marie Roclandt, koop zeven en den heer Cyriel Van Lon- dersele en ten noorde aan koop zes. Gebruikers de kinderen J. B. Van Londersele. Zesde koop. Een perceel meessch, gelegen aan het Boukensveld en gekadastreerd wijk C, nr 743 met eene grootte van 21 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Karei Baeten en dame an Londersele en kinderen, ten zuide aan koop vijl', ten weste aan den heer Cyriel Van Londersele en ten noorde aan de kinderen Roelandt en den heer Lemmens-De Moor. Gebruikers de kinderen J. B. Van Londersele. Zevende koop. Een perceeltje land, gelegen op Haesenbroek, groot 5 aren 53 centiaren en geka dastreerd wijk C, nr 739a, met eene grootte van 5 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den lieer Alexis Roelandt, ten zuide aan de straat, ten weste aan den heer Cyriel Van Londersele en ten noorde aan koop vijf. Gebruikers de kinderen J. B. Van Londersele. Achste koop. Een perceel land, groot 14 aren 29 centiaren, gelegen op de Groote Haag en geka dastreerd wijk C, nr 1221, met eene grootte van 14 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan dame Roman, ten weste aan den heer Constant Sinaert en ten noorde aan dame Karei Sinaert-De Winne. Oebruikers de kinderen J. B. Van Londersele. EENIGE ZITDAGEN: A. Voor de goederen gelegen te Chers camp en Lede. Maandag 19 Augusti 1918 Ten twee ure namiddag ter herberg genaamd De Jager bij den heer Joseph De Clercq- De Saedeleer, te Lede, Boschstraat. B. En voor de goederen gelegen te Haeltert Dijnsdag 20 Augusti 1918 Ten twee ure namiddag ter herberg ge naamd A la Place Impériale bij den heer Frans Van Mossevelde, te Aalst, Keizerlijke Plaats. N. B. De koopers zijn verzocht ter verkoo- ping mede te brengen hun trouwboekje of extrakt uit hunnen geboorteakt en degenen die kunnen genieten der vermindering van rechten (Landbouwwet) hunne contributie biljetten. OPENBARE VERKOOPING van een te Baardegem. De Notarissen TIBBAUT te Aalst, en NEVE te Gent, zullen namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Baardegem. Een perceel Zaailand, op de Ticheldek- ken, 01 Meysberg, gekadastreerd sectie 11, nummer 294 met eene grootte van x hectare 21 aren 90 centiaren en volgens meting 1 hectare 18 aren 84 cent. palende oost juli. Isabella 't Kindt, en M. Jan Michiels. zuid de heeren Frans De Gols, Joseph Crabbé, Pieter Fieremans, juffrouw Maria-Francisca Fieremans, de heeren Pieter Coppens en Jan De Bock, west de Poppel-Eckenweg en daarover de gemeente Meldert, en noord den heer Pieter Fieremans en het Bureel van Weldadigheid van Meklert. Verdeeld in 4 loten Lot I. 27 aren 56 cent., Land, gelegen langs den westkanten palende aan de Pop- pel-Lckewegmet eene breed te van 43 meters. Gebruikt door de heeren Frans Willems en Joannes Thielemans. Lot II. 32 aren 36 cent.,Land, daarnevens. Gebruikt door den heer Joannes Thielemans. Lot III. 31 aren 07 cent. Land, daarne vens. Gebruikt door de heeren Joannes Thielemans en Frans Willems. Lot IV. 27 aren 85 cent., Land daarnevens en palende aan den eigendom van Juffrouw Isabella't Kindten den heer Jan Michiels. Gebruikt door den heer Joan. Thielemans. ENKELE ZITDAG MAANDAG 12 AUGUSTUS 1918, om 10 uren voormiddag ter herberg der kin deren Clauwaert, te Meldert, Hoogstraat. N. B. De koopers worden verzocht hun trouwboekje of uittreksel van hunnen geboor teakt medé te brengen alsook hunne contri butiebiljetten indien zij van de vermindering en rechten kunnen genieten. OPENBARE VERKOOPING van te Aygem. De. Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal op nagemelden zitdag in het openbaar verkoo pen Gemeente Aygem. Eerste koop. Een perceel land. gelegen op het Geersveld, gekadastreerd wijk B, nummer 809, groot 60 aren 8g centiaren, palende of ge paald hebbende ten ooste aan den heer Frans Wynant, ten zuide aan deHospiciën van Aalst, ten weste aan den heer Ambroos Van Melcke- beke en anderen en ten noorde aan de erven Judocus De Vos Gebruikers ck heeren Fran- ciscus Raet en Franciscus Fonck. Tweede koop. Een perceel land, ook gele gen op het Geersveld, gekadastreerd wijk B, helft van nummer 810, groot voor deze helft 16 aren 40 centiaren, palende of gepaald heb bende ten ooste aan den heer Franciscus Raes, als gebruiker, ten zuide aan de hospiciën van Aalst, ten weste aan de erven Sterck-Vao. Key- meulen en ten noorde aan den heer Petrus D'Hondt. Gebruiker de heer Frans Raes. Derde koop. En een perceel meersch, ge legen in den Volkaert, gekadastreerd wijk A, nummers 1466 en 1468, groot 23 aren, palende of gepaald hebbende ten ooste aan den heer Melchioi De Meyer, ten zuide aan den heer Charles Baeten, ten weste aan den heer Frans Callebaut en ten noorde ook aan den heer De Mever. Gebruikt door den eigenaar Mijnheer Livinus Fosselle. EENIGE ZITDAG Woensdag 21 Augustus 1918, ten 2 uren namiddag ter herberg van den heer Edmond D'Haens, aan de Statie te Erpe-Meire. N B. De koopers zijn verzocht ter vei Looping mede te brengen hun trouwboekje of extrakt uit hunnen geboorteakt en degenen die kunnen genieten der vermindering van rechten (Land bouwwet hunne contributiebiljetten. OPENBARE VERKOOPING van Zaailanden en Bosch le GIJSEGEM en HERDERSEM. De Notarissen TIBBAUT en DE WINDT, beiden te Aalst, zullen namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Gijsegem. Eerste koop Een behuisd, beschuurd en bestald hofstedeken, met erve en tuin, gestaan en gelegen aan het Dorp, gekadas treerd sectie A, nummers 192 en 193a. met eene gezamentlijke grootte van 3 aren 40 c., palende oost mijnheer Joseph Van Steen-Van der Cruyssen, zuid de Meerschstraat, west mijnheer Petrus De Wilde en noord mijnheer Frans Cleemput-Van Gysegem. Bewoond en gebruikt door mijnheer Louis Van der Crurs- sen - Tweede koop. Eene behuisde Hofstede, zijnde thans eene tweewoonst met erve en land, gestaan en gelegen aan den steenweg van Aalst naar Dendermonde, genaamd Heu velsboom, gekadastreerd sectie A, nummers 351D en 351e, met eene gezamentlijke grootte van 12 aren 10 cent palende oost den vol genden koop, zuid dame wed. Marcel De Clippele-Sonck en het Bureel van Weldadig heid van Gijsegem, west mijnheer Jan Van Hauwermeiren-Daelman en noord den steen weg. Bewoond en gebruikt door de heeren Isidoor Van Melckenbeek en Hector Coen. Derde koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen nevens voorgaande koop, gekadas treerd sectie A, nummer 350a, met eene grootte van II aren 60 cent., palende oost dame wed. Jan Van Overstraeten-Mertens en mijnheer Jan Van Hauwermeiren-Daelman, zuid dame wed Frans De Kimpe-Bruylandt en dame wed. Marcel De Clippele-Sonck, west koop 2 en noord den steenweg. Ge bruikt door mijnheer Charles De Block. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen op het Camphof, gekadastreerd sectie B, nr 112, met eene grootte van 14 aren 40 cent palende oost juffrouw Celina Mattliys, zuid mijnheer Frans Coppens-Van Landuyt, west mijnheer Jan Cocliez en noord de Meu- lebeek. Gebruikt door mijnheer Charles De Block. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen op het Camphof, genaamd Den Bordeelbosch gekadastreerd sectie B, nummers 96 en 97, met eene grootte van 39 aren 10 cent., palende oost den heer notaris Schelfhout, zuid mijnheer Paul Van Royen- Van Hauwermeiren, west de kinderen Jan Wittman en den heer Pieter Boeykens Van Hauwermeiren en noord de Meulebeke. Ge bruikt door mijnheer Charles De Block. Gemeente Her der se m. Zesde koop. Een perceel Zaailand met waterpoel, gelegen in het Denderland, ge naamd Het Schof, gekadastreerd sectie A, nummers 553a en 554b, met eene gezament lijke grootte van 61 aren 40 cent palende oost het Bureel van Weldadigheid van Her- dersem. zuid mijnheer notaris De Vis, west dame Frans De Brandt-Muvlacrt en noord dame wed. Désiré Muylaert. Boomprijs 150 fr. Gebruikt door mijnheer Leo Muylaert. Zevende koop. Een perceel Zaailand en Bosch, gelegen op het Schof of Meeren- berg, gekadastreerd sectie A, nummers 561 en 559a, met eene gezamentlijke grootte van 42 aren 40 cent., palende oost mijnheer Karei Callebaut-Moens, zuid de kinderen Jan Verhelst-De Landtsheer, west de Disgenoot straat en noord juffr. Josephine Moens- Boomprijs 780 fr- Gebruikt door dame wed. Const. Van Geit Achtste en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen op het Hekhuis of Ziekhuis- kauter, gekadastreerd sectie B. num. 810, met eene grootte van 48 aren, palende oost dame wed. Constant Van Geit-De Smedt, zuid de kinderen Jan Verhelst De Landtsheer, west mijnheer Henri Haeins en noord den steenweg naar Aalst Gebruikt door dame wed. Constant Van Geit. ENKELE ZITDAG DONDERDAG 1 AUGUSTUS 1918, om 1 ure namiddag ter herberg In den Engel bij den heer Leo Muylaert, te Her- dersem, Dorp.. N. B. De koopers worden vriendelijk verzocht hun trouwboekje of het uittreksel van hunnen geboorteakt mede te brengen, en degenen die kunnen genieten van de vermin dering der rechten (Landbouwwet) hunne contributiebiljetten. Verzekering1 tegen brandgevaar. Hoofdagent M. ACHILLE EEMAN, Albert Liénartstraat, 10, Aalst. Esplanadestraat, 8 AALST. Aan- en verkoop van Titels. Belgische rente, Stadsloten, enz. Uitgave van obli gatie 4 °/o, Gemeentekrediet 94 1/4, Central Gaz 4 1/2. Congo 4 °/0 1906 80,75 enz. Uitbetaling van alle koepons. Vreemde in belgisch geld. Hypotlieekkas van Antwer pen zonder kosten. Argentijnsche cedules enz. Aalst. Te bekomen ten fabrieke KALI-SUPER geschikt voor Aardappels. Beeten, Klavers, enz. Men brenge zakken mede. (Naamloozo Maatschappij). Uitgave en vernieuwing van obli- gatiën aan 4 's jaars. Uitbetaling; der koopons zonder kosten. Leeningen mits hypotheek aflos baar met drymaandelijksche afkortingen of op vasten termijn. Afdeeling Hulpbank leeningen aan 4 °/0 intrest 's Jaars, voor onderhoud der huisgezinnen beproefd door de tijds omstandigheden. Inlichtingen te bekomen inliet bureel der Maatschappij, te Aalst, Leopold straat, 9. zijn de BESTE geneesmiddelen voorzeker van Fr. CALLEBAUT, Apotheker, Botermarkt, Aalst. Fr. 1,26 de doos. Deze Pillen, aangezien hunne aangename» smaak, mogen opgezogen worden Maagzuur, Gal, Slijmen, slechte Spijsver tering, Verstoptheid, Speen, Puisten, enz., gebruikt de van Fr. CALLEBAUT. ApothekerOverdekte Botermarkt, AALST. Fr. 1,00 de doos. I11 dezelfde Apotheok zijn te ve.-Kriigen Remedie voor Ekstoroogen 0,50, Tandpijn stillende druppels stillen onmiddclijk de tandpijn, 0,50 Pillen tegen de razende tandpijn, 1 fr. de doos. Pakken tegen het slecht boter geven der koeien fr. l,2o. Pakken voor liet bevruchten van koeien en merrieën Remedie tegen het snot, der kiekens. Zekere remedie voor den chol<ya der kiekens, 1 fr. de 1/2 doos, 2 fr. de doos.

De Denderbode | 1918 | | pagina 2