LONDEN EN IEHJ OORlOtrSJAMMER. Robert Van de Lanotte Een en ander. Voor Hoest, Bronchiet en Influenza m muemhiim Voor Maagpijn, Zondagrust. HUIS en GROND WOONHUIZEN Oil oei Dagboek eener Jonge Trouw. Landen en Meersch Perceel ZAAILAND Landen en Meerscl Vereenigde (Vijveraars WISSELAGENT Grondkrediel van Belyii Bloeozuiverende Pille; verrassenden aanval op de Engelsche vlieg- plaats Cliky bij Imbros. Er werden sterke ontploffingen en lang aanhoudende branden in de loodsinrichtingen veroorzaakt door voltreffers der zware bommen. Alle zeevlie gers zijn weibehouden teruggekomen- In den nacht vóór 28 Juli werd door ons geweervuur een vijandelijk vliegtuig afgeschoten, dat in de golf van Saros neerstortte. De neutraliteitskwestie. Den Haag, 27 Juli*De vroegere Bel gische minister van buitenlandsche za ken, baron Beyens, heeft in do Revue des deux Mondes - een artikel laten ver schijnen over de onzijdigheid van België. Baron Beyens is van meening dat Bel gië zijne neutraliteit gedurende den oor log moet behouden, maar dat bij het sluiten van den vrede, mot goedkeuring van Engeland en Frankrijk, de onzijdig- heidsakt van 1839 als vervallen zou ver klaard worden. Geene overeenkomst over België. Luidens Stockliolms Tidningen hebben Balfour en de Belgische ministerpresident redevoeringen gehouden, waaruit blijkt dat op grond der verklaringen van Hertling geene toenadering tusschen de strijdenden kan vastgesteld worden in zake België. Le Matin schrijftIn den loop der verloopen maand, verklaarde generaal Foch te Toulon dat Frankrijk in elk geval dit jaar, de beslissing van den oorlog zou brengen. Eene Pauselijke boodschap Lugano, 27 Juli. Volgens de dagbladen uit Rome melden, wordt in de middens van het Vatikaan gezegd, dat de Paus binnen kort eene boodschap over Polen zou open baar maken, volgens de berichten binnenge komen van den Apostolischen gezant Mon seigneur Ratti. Op 't Westerfront. Parijs, 30 Juli. De «Temps» meldt van het front Onze voorpostenstreek bij Reims ligt opnieuw onder zwaar Daitsch vuur. Ook Verdun wordt levendig door den vijand be schoten. Zekere teekens laten vermoeden dat wij niet ver meer verwijderd zijn van een tegenoffenaief der Duitschers. In 't Vatikaan. In Vatikaansche middens loopt het gerucht dat de Paus voorloopig, bij de oorlogsvoe renden geene nieuwe vredespoging denkt te ondernemen. Het Staatssekretariaat is ieverig bezig met den opbouw der diplomatische betrekkingen van den H- Stoel en de verschillende Staten. Men denkt dat beduidende besluiten aan staande zijn, waarover daarna eene Pause lijke boodschap zou verschijnen. Burgerlijke Stand der Stad Aalst. Geboorten Mannelijk geslacht 4) Vrouwelijk 3) Huwelijken A. Singelyn, hadel. met M. De Smet z. b. H. Van Coningsloo, Ietterz. met S. Mer- tens, stikster. P. Beeckman, vuurst. met L. D'Hondt, zijdebew. J. Miriot, smid met C. De Meyer, zijdebew. F. De Rop, z. b. met A. Ringoir br. Overlijdens C, De Coster, m. Masclé, schoenm. 72 j. Nazar str. E. De Triest vr Cobbe z. b. 22 j. Denderm.stw. E. De Vos kloosterz. 36 j. Brusselstw. P. Claessens, m. Gy- sens, garentw. 52 j. Doolhofstr. S. Poleyn z. b. 68 j. Vaartst. J. De Veylder schol. 9 j. Klottestr. 2 kinderen onder de 7 jaren. Van 's middags tot middernacht, eenige dienstdoende apotheek, op Zondag 4 Oogst M. Meganck, Leopoldstraat. OPENBARE VERKOOPING van een te Schoonaerde. De Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal namens wien het behoort in het openbaar verkoopen GEMEENTE SCHOONAERDE. Eeh HUIS en GROND gestaan en gelegen op Rimeir, gekadastreerd wijk eenige num mer 929a, met eene grootte van'één aar palende ten ooste aan den heer Gustaaf Van Lippevelde, ten zuide aan dame weduwe Jan Baptiste Eeckhout, ten weste den heer Fallon-De Keyser en ten noorde aan de straat. Onmidaeliike ingebruiktreding. EENIGE ZITDAG Donderdag 29 Augusti 1918, ten een ure namiddag ter herberg Het Koopmanshuis bij den heer Petrus De Winne, te Schoonaerde, Hoek. N. B. De kooper is verzocht ter verkooping mede te brengen zijn trouwboekje of het extrakt uit zijnen geboorteakt. OPENBARE VERKOOPING van te Meldert en Baardegem, De Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal op nagemelden zitdag in liet openbaar verkoopen Gemeente Meldert. Eerste koop. Een huis en grond, ge staan en gelegen aan de Parijsstraat, groot 1 aar 19 centiaren en gekadastreerd wijk B, nr 331 n, met eene grootte van 1 aar 10 een. palende ten ooste aan koop twee, ten zuide aan den heer Philips-Mergan, ten weste aan de straat en ten noorde aan koop drij. Be woond door den heer Louis Van de Velde. Tweede koop. Een huis en grond, ge staan en gelegen op het Parijsveld, groot 6 aren 85 centiaren en gekadastreerd wijk B nummer 329a en deel van 330a, palende ten ooste aan de Kerkfabriek van Meldert, ten zuide aan den lieer Philips-Mergan, ten weste aan koop èén en met eenen losweg over koop één aan de Parijsstraat, en ten noorde aan koop drij en aan den heer Phile mon De Block-Pieters. Bewoond door den heer Joannes Everaert. Derde koop. Een huis en grond, ge staan en gelegen aan de Parijsstraat, groot 1 aar 90 centiaren en gekadastreerd wijk B, nummer 331g en deel van nummer 330a, palende ten ooste aan den heer Philemon De Block, ten zuide aan koopen een en twee, ten weste aan de straat en ten noorde aan den heer Jan Baptist Van Gijsegem en voor noemden heer Philemon De Block. Bewoond door juff. wed Roelandt. Vierde koop. Een huis en grond, ge staan en gelegen aan de Kleine Drieschstraat, op het Querrelsveld, gekadastreerd wijk C, nummer 15Ik, met eene grootte van 4 aren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Constant Robyns-Claessens, ten weste aan de straat en ten noorde aan den heer Jozef De Cock-De Paepe. Bewoond door M. Henri Verhasselt. Vijfde koop. Een perceel land met woonhuis, gelegen op Kokerij en gekada streerd wijk A, nr 528 en 529a, met eene grootte van 27 aren, palende ten ooste aan den lieer Benedikt Qallaert-De Bisschop, ten zuide aan den heer Frans De Mey-Van den Eede, ten weste aan de Oliemeerschbeek en ten noorde aan den heer Petrus Joostens- Timmerman. Gebruiker M. Louis Aelbrecht. Zesde koop. Een perceel land, gelegen op het Hnwelsveld, gekadastreerd wijk B, nummer 480c, met eene grootte van 25 aren, palende ten ooste aan den heer Jozef Crabbé ten zuide aan den heer Egidius Ledegen, ten westé aan juffrouw wed. Benoit Van der Borght en ten noorde aan den heer Jozef Crabbé voornoemd. Gebruiker M. Petrus De Maagt. Zevende koop. Een perceel land, gele gen op het Aleirbroekveld, gekadastreerd wijk B, nr 408a, met eene grootte van 16 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan juffrouw Maria Clauwaert en broe der, ten weste aan de lieeren Petrus en Dé- siré De Droog en juffrouw wed. Verbeke- Mergan en ten noorde aan den weg en den heer Jan Fasseel Verbeken. Gebruiker M. Frans Buyl. Achtste koop. Een perceel meersch, gelegen op het Huwelsveld, gekadastreerd wijk B, nr 548bis, met eene grootte van 17 aren 40 cent-, palende ten ooste aan den heer Karei Philips-Timmerman, ten zuide en ten weste aan den heer Eugène Moens de naverteld door X, naar een beroemd verhaal. (41e Vervolg). Het was mij als konde ik met hem mede- voelen, als konde ik terzelvertijd als hij en dezelfde gedachten denken die zijn gebogen hoofd doorkruisten Gij mijne arme dapperen... gestorven.. en waarom Wij hebben toch den zege niet behaald... mijn Venetië! verloren... zoo veel, zooveel verloren... ook uw jong leven.. En gij hebt dit zoo bereidwillig gegeven... voor mij... O, kon ik het u terug geven Ik, voor wat mij aangsat, ik heb toch dat offer niet verlangt... voor uw land, gij, mijne landskinderen, zijt gij in dezen oorlog ge voerd geworden... En niet door mij... al geschiedde het ook op mijn bevel... heb ik niet moeten bevelen Niet om mijnentwille zijn de onderdanen daar... neen om uwent wille ben ik op den troon geroepen... en elke uur ware ik bereid geweest voor het welzijn van mijn volk te sterven... O, hadde ik toch den aandrang van mijn hart gevolgd en nimmer Ja gezegd wanneer allen rondom mij Oorlog Oorlog riepen... Doch kon ik daaraan wederstaan God is mijn getuige, ik kon niet Wat mij drong... wat mij dwong... ik weet het zelf niet zeer juist meer enkel zooveel weet ik toch nog... het was een on wederstaan bare drukkihg van buiten... van_ u zeiven, mijne lieve doode krijgslieden...' O, hoe treurig, treurig, treurig... wat hebt gij toch niet al geleden en thans ligt gij hier op andere rust- velden, door kogels en sabelhouwen, door cholera en typhus nedergeslagen... O, hadde ik maar neen kunnen zeggen... Gij hebt er mij nog om gesmeekt,Keizerin Elisabeth... O, hadde ik het toch maar gezegd 1... Het gedacht is mij onverdraaglijk dat... ach,'tis eene ellendige, onvolmaakte wereld... te veel, te veel jammer 1... Immer nog, terwijl ik zóó voor hem dacht, bleef mijn oog op zijne trekken rusten, en nu, ja, het was te veel, te veel jammer, nu bedekte hij zijn aangezicht met beide handen en brak in een heftig geween uit f Dit geschiedde op Allerzielendag 1866, op het doodenveld van Sadowa De stad Berlijn vonden wij in vollen jubel. En toch troffen wij nog zoo menige, diep nedergeslagen ongelukkigen aan, namelijk die welke een onvergetelijke doode op de Boheemsche slagvelden hadden liggen. Hase en ten noorde aan juffrouw wed. Pe trus Crabbé en kinderen en juffrouw Euphra sia Vereecken en broeders Gebruiker. M. Emmanuël De Ridder. Negende koop. Een perceel land, op den Truyenbosch, aan de kasseide van Mel dert naar Moorsel, groot een hektaar 5 aren 45 centiaren en gekadastreerd wijk D, nr 1 10n, met eene grootte van 1 hektaar 6 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de kal- seide, ten zuide aan juffrouw Louisa Calle- baut, ten weste met half baan aan den heer "Notaris De Vis en ten noorde met half baan aan juffrouw Justine De Vis en verders aan grond der gemeente Meldert. Gebruikers MM. Charles-Louis Wille, Frans Van Bie- sen. Joannes Moens en Jozef Cooreman. Verdeeld in 4 loten alsvolgt Eerste lot ten noorde, groot 22 aren 94 cent., met eene breedte van 37 meters 20 centimeters ter straat. Tweede lot, daarboven ten weste groot 20 aren 25 cent. Derde lot, van 'toosten naar 't westen, groot 30 aren 66 cent., hebbende eene breedte ter straat van 22 meters. Vierde lot, ten zuide, groot 31 aren 60 centiaren, hebbende eene breedte ter straat van 22 meters. Tiende koop. Een perceel land, gele gen op het Querrelsveld, gekadastreerd wijk C, nr 199c, met eene grootte van 9 aren 10 centiaren, palende ten ooste over den weg aan den heer Judocus Taeleman-De Coninck, ten zuide aan den heer Jan Baptist Verton gen, ten weste aan den weg en den heer August Van Nieuwenborgh en ten noorde aan juffrouw Adeline Everaert. Gebruiker M Petrus Stylemans. Tiende koop. Bis. Een perceel land, gelegen op den Hooring, gekadastreerd wijk C, nr 95e, groot 13 aren 50 cent. palende of gepaald hebbende oost de baan, zuid Maes- schalck, west Benoit Van den Bossche en noord de losbaan Gebruiker Petrus De Troch. Gemeente Baardegem. Elfde koop. Een perceel land, gelegen op het Vossenhol, gekadastreerd wijk D, nr 183a, met eene grootte van 30 aren 20 cent. palende ten ooste aan den heer Benoit De Vos, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Meldert, ten weste aan dame De Schaepdryver-Moens, juffrouw Gabrielle De Schaepdryver en den heer Karei Van der Straeten en ten noorde aan de heer Pieter De Vis-Van den Bossche. GebruikerM. Frans Buyl. Twaalfde koop. Eenen blok zaailand, gelegen op het Vossenhol, groot 2 hektaren 55 aren 25 cent. en gekadastreerd wijk D, nrsl95en 196, met eene grootte van twee hektaren 48 aren 60 cent., palende ten ooste aan den weg van Meidert naar Baardegem, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Meldert, ten weste aan de kerkfabriek van Meldert en de kinderen Baeten-Van Langen- hove en ten noorde aan dame Mollaert-Joos- tens en den heer Omer Mollaert. Gebruikers MM. Ludovicus De Maeseneer, Joannes Jacobs, Jozef De "Smedt, Frans Kinder mans, Alfons Sablon, Benoit Buyl en Egidius De Maeseneer. Verdeeld in 8 loten alsvolgt Eerste lot, ten zuide, groot 32 a. 5 cent. Tweede lot, daarneven, groot 32 aren 12 centiaren. Derde lot. daarneven, groot 33 a. 12 cent. Vierde lot.daarneven, groot 34 a. 30 cent. Vijfde lot.daarneven, groot 32 a. 51 cent. Zesde lot, daarneven, groot 31 a. 42 cent. Zevende lot.daarneven,groot 30 a. 2 cent. Achtste lot, ten noorde, groot 29 a. 71 cent. De loten 12 en 3 hebben eene breedte ter straat van 21 meters 50 centimeters het lot 4 van 23 meters de loten 5, 6 en 7 van 22 meters en lot 8 van 24 meters. Dertiende koop. Een perceel land, ge legen op de Wolfspenninck-, gekadastreerd wijk E, nr 46e, met eene grootte van 6 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Petrus Kindermans-Steppe, ten zuide aan de gemeente Meldert, ten weste aan juffrouw Maria Philips en ten noorde aan dame Dé- siré Heynderickx Van der Jeught en juff. Amelia Van Damme. Gebruiker M. Louis Van de Velde. Veertiende koop. Een perceel land, ge legen op de Wolfspenninck, gekadastreerd wijk E, nr 13c, met eene grootte van 16 a., palende ten ooste aan den heer Petrus Ja cobs-Van den Eede, ten zuide aan de ge- Ons bezoek bij Tante Kornelie was aan gemeld. Met een kloppend hart betrad ik de woning van Mevrouw von Tessow. Ik wist dat haar pracht van een zoon, haar Godfried, heur alles geweest was, en ik kon de smart niet doorgronden die de arme moeder thans terneder moest drukken. ik moest mij enkel voorstellen dat mijn Rudolf, nadat ik hem groot gebracht had... Neen, dit gedacht kon ik zeker niet uitdenken. Wat ik verwachtte, geschiedde Toen wij bij Tante Kornelie intraden,, toen zij mij omarmde, braken wij beiden, zij en ik, in tranen los. Ook Frederik bleef niet met drooge oogen toen hij de treurende aan zijn hart drukte. Dan werd hij door de arme vrouw uitgevraagd over de beide veldtochten waar van hij den eene met, den andere tegen Godfried had medegemaakt. Honderden bijzonderheden moest hij aan halen en daarbij kon hij de arme beroofde moeder denzelfden troost geven dien hij mij eens uit den Italiaanschen oorlog had mede gebracht, namelijk dat de betreurde eenen spoedigen en smarteloozen dood gestorven was. Het was een lang, een treurig bezoek. Eer wij haar verlieten, voerde Tante Kor- nelia ons nog eens in Godsfried kamer, waar alles op zijne plaats gebleven was zooals hij ze bij zijne afreis had verlaten... (Wordt voortgezet). meente Meldert, ten weste aan den Armen van Meldert en ten noorde aan den Armen van Esschene. Gebruiker M. Alfons Sablon. Vijftiende koop. Een perceel land, ge legen op de Wolfspenninck, gekadastreerd wijk E, nr 44, met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Petrus Wauters-Van Audenhove, ten zuide aan den heer Frans De Gols-Van Mulders, ten weste aan den heer Petrus Willems-Van Damme enten noorde aan dame wed. August De Dobbeleer-Moens. Gebruiker M. Louis Van den Brande. EENIGE ZITDAG Maandag 12 Augusti 1918 Ten 9 ure voormiddag ter herberg van de kinderen Clauwaert, te Meldert, Hoogstraat. N. B. De koopers zijn verzocht ter ver kooping mede te brengen hun trouwboekje of extrakt uit hunnen geboorteakt en indien zij kunnen genieten van vermindering van rechten (Landbouwwet) hunne contributie- biljetten. OPENBARE VERKOOPING van te Cherscamp, Lede, en Haeltert De Notaris OSCAR TIBBAUT, te Aalst, zal op nagemelde zitdagen in het openbaar verkoopen. Gemeente Cherscamp, Eerste koop. Een perceel land gelegen op Boeygem, groot volgens titel 17 aren 57 centiaren en gekadastreerd wijk E, nr 480b, met eene grootte van 75 aren, palende ten ooste aan den heer Steen- hout-Poppe, ten zuide aan den heer Lemmens- De Moor en andere, ten weste aan de Boschstraat en ten noorde aan den heer Joseph De Kerpel-Mer* tens. Gebruiker den heer Gustaaf Dalschaert. Tweede koop. Een perceel land, gelegen op Tusschenbeek, groot volgens titel 61 aren 50 cent. en gekadastreerd wijk E, nr 504a, palende ten ooste aan de beek en daarover de gemeente Wiche len, ten zuide aan dame Polydore De Paepe en kinderen, ten weste aan den gracht en ten noorde aan den heer Désiré Steenhout-Poppe. Gebruiker dame weduwe Alfons Bauwens-Moerenliout. Gemeente Lede. Derde koop. Een perceel land, groot 48 aren 47 centiareD, gelegen in de Wan of Groote Kauler, gekadastreerd wijk C, nr342, met eene grootte van 47 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Armhureel van Lede, ten zuide aan den beer Jules De Smet en dame Karei Coppens-De Saedeleer, ten weste aan den weg en daarover de erven De Sehaep- meester en ten noorde aan juffr. Clementine Van Lippevelde. Gebruiker de heer August Annaert. Vierde koop. Ken perceel land, groot 53 aren 38 centiaren, gelegen op den Poortendries of Kleinen Kauter, gekadastreerd wijk B, nr 62, met eene grootte van 52 aron, palende ten ooste en ten zuide aan de Blikstraat. ten weste aan den lieer Albert de Kerchove d'Exaerde en ton noorde aan de straat. Gebruikers de kinderen B. D'Haese, Gemeente Haeltert. Vijfde koop. Een perceel meersch, gelegen aan het Boukensveld, gekadastreerd wijk C, nr 742, met eene grootte van 21 aren, palende ten ooste aan juffr. wed. Van Londersele-Goeman, ten zuide aan de heeren Gustaaf Schollaert en René Coppen3, ten weste aan den heer AJexis Roelandt, juiï. Marie Roelandt, koop zeven en den heer C.vriel Van Lon dersele en ten noorde aan koop zes. Gebruikers de kinderen J. B. Van Londersele. Zesde koop. Een perceel meessch, gelegen aan liet Boukensveld en gekadastreerd wijk C, nr 743 met eene grootte van 21 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Karei Baeten en dame Van Londersele en kinderen, ten zuide aap koop vijf, ten weste aan den heer Cyriel Van Londersele en ten noorde aan de kinderen Roelandt en den heer Lemmens-De Moor. Gebruikers de kinderen J. B. Van Londersele. Zevende koop. Een perceeltje land, gelegen op Haesenhroek, groot 5 areu 53 centiaren en geka dastreerd wijk C, nr 739a, met eene grootte van 5 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den lieer Alexis Roelandt, ten zuide aan de straat, ten weste aan den heer Cyriel Van Londersele en ten noorde aan koop vijf. Gebruikers de kinderen J. B. Van Londersele. Achste koop. Een perceel land, groot 14 aren 29 centiaren, gelegen op de Groote Haag en geka dastreerd wijk C, ur 1221, met eene gftjotte van 14 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan dame Roman, ten weste aan den heer Constant Sinaert en ten noorde aan dame Karei Sinaert-De Winne. Gebruikers de kinderen J. B. Van Londersele. EENIGE ZITDAGEN: A. Voor de goederen gelegen te Chers camp en Lede. Maandag 19 Augusti 1918 Ten twee ure namiddag ter herberg genaamd De Jager bij den heer Joseph De Clercq- De Saedeleer, te Lede, Boschstraat. B. En voor de goederen gelegen te Haeltert Dijnsdag 20 Augusti 1918 Ten twee ure namiddag ter herberg ge naamd A la Place Impériale bij den heer Frans Van Mossevelde, te Aalst, Keizerlijke Plaats. N. B. De koopers zijn verzocht ter verkoo ping mede te brengen hun trouwboekje of extrakt uit hunnen geboorteakt en degenen die kunnen genieten der vermindering van rechten (Landbouwwet) hunne contributie biljetten. OPENBARE VERKOOPING van een te Baardegem. De Notarissen TIBBAUT te Aalst, en NÈVE te Gent, zullen namens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Gemeente Baardegem. Een perceel Zaailand, op de Ticheldek- ken, of Meysberg, gekadastreerd sectie E, nummer 294 met eene grootte van 1 hectare 21 aren 90 centiaren en volgens meting 1 hectare 18 aren 84 cent. palende oost juff. Isabella 't Kindt, en M. Jan Michiels, zuid de heeren Frans De Gols, Joseph Crabbé, Pieter Fieremans, juffrouw Maria-Francisca Fieremans, de heeren Pieter Coppens en Jan De Bock, west de Poppel-Eckenweg en daarover de gemeente Meldert, en noord den heer Pieter Fieremans en het Bureel van Weldadigheid van Meldert. Verdeeld in 4 loten Lot I. 27 aren 56 cent., Land, gelegen langs den westkanten palende aan de Pop- pel-Eckewe<j met eene breedte van 43 meters. Gebruikt aoor de heeren Frans Willems en Joannes Thielemans. Lot II. 32 aren 36 cent.,Land, daarnevens. Gebruikt door den heer Joannes Thielemans. Lot III. 31 aren 07 cent. Land, daarnt vens. Gebruikt door de heeren Joannt Thielemans en Frans Willems. Lot IV. 27 aren 85 cent., Land daarnevei en palende aan den eigendom van Jutïrou Isabella't Kindten den heer Jan Mlchiel Gebruikt door den heer Joan. Thieleman ENKELE ZITDAG MAANDAG 12 AUGUSTUS 1918, om 10 uren voormiddag ter herberg der kir deren Clauwaert, te Meldert, Hoogstraat. N. B. De koopers worden verzocht hu trouwboekje of uittreksel van hunnen gebooi teakt mecle te brengen alsook hunne contr butiebiljetten indien zij van de verminderin en rechten kunnen genieten. OPENBARE VERKOOPING van te Aygem. De Notaris OSCAR TIBBAUT, ie Aalst, z op nagemelden zitdag in het openbaar verken pen Gemeente Aygem. Eerste koop. Een perceel land, gelegene het Geersveld, gekadastreerd wijk B, nummt 809, groot 60 aren 89 centiaren, palende of gt paald hebbende ten ooste aan den heer Frac Wynant, ten zuide aan de Hospiciën van Aali: ten weste aan den heer Ambroos Van Melcki beke en anderen en ten noorde aan de ervt Judocus De Vos. Gebruikers de heeren Fra: ciscus Raes en Franciscus Fonck. Tweede koop. Een perceel land, ook gel gen op het Geersveld, gekadastreerd wijk helft van nummer 8io, groot voor deze hei 16 aren 40 centiaren, palende of gepaald hd bende ten ooste aan den heer Franciscus Rae als gebruiker, ten zuide aan de hospiciën vj Aalst, ten weste aan de erven Sterck-Van Kr meulen en ten noorde aan den heer Petri D'Hondt. Gebruiker de heer Frans Raes. Derde koop. En een perceel meersch, g: legen in den Volkaert, gekadastreerd wijk J nummers 1466 en 1468, groot 23 aren, paleni of gepaald hebbende ten ooste aan den hei Melchior De Meyer, ten zuide aan den he; 1 Charles Baeten, ten weste aan den heer Frat Callebaut en ten noorde ook aan den heer D Meyer. Gebruikt door den eigenaar Mijnhei Livinus Fosselle. EENIGE ZITDAG Woensdag 21 Augustus 1918, ten a uren namiddag ter herberg van den he: Edmond D'Haens, aan de Statie te Erpe-Meir N. B. De koopers zijn verzocht ter verkoopii mede te brengen hun trouwboekje of extra uit hunnen geboorteakt en degenen die kunm genieten der vermindering van rechten (Lan bouwwet' hunne contributiebiljetten. Verzekering- teg-en brandgevaar. Hoofdagent M. ACHILLE EEMAX Albert Liénartstraat, 10, Aalst. Esplanadestraa.t, 8 AALST. Aan- en verkoop van Titels. Belgisdi rente, Stadsloten, enz. Uitgave van obb gatie 4 °/0, Gemeentekrediet 94 1/4, Cenln Gaz 4 1/2. Congo 4 °/0 1906 80,75 en: Uitbetaling van alle koepons. Vreemde ii belgisch geld. Hypotheckkas van Anlwei pen zonder kosten. Argentijnsclie cedille enz. LANDVETTEN Ach. Eeman Aalst. Te bekomen ten fabrieke KALI-SUPER geschikt voor Aardappel; Beeten, Klavers, enz. Men brengezakke mede. (Naaralooze Maatschappij). Uitgave en vernieuwing van olili gatiën aan 4 'sjaars. Uitbetaling da koepons zonder kosten. Leeningen mits hypotheek arte; haar met drijmaandelijksc'he afkortingei of op vasten termijn. Afdeeling Hulpbank leeningc aan 4 °/0 intrest 's jaars, voor onderhon der huisgezinnen beproefd door de lijds omstandigheden. Inlichtingen te bekomen in het bur« der Maatschappij, le Aalst, Leopold straat, 9. zijn de BESTE geneesmiddelen voorzeki van Fr. CALLEBAUT Apotheker, Botermarkt, Aalsl Fr. 1,26 de doos. Deze Pillen, aangezien hunne aangenaon smaak, mogen opgezogen worden Maagzuur, Gal, Slijmen, slechte Spijsvei tering. Verstoptheid, Speen, Puisten, enz gebruikt de van Fr. CALLEBAUT. Apotheker, Overdekte Botermarkt AALST. Fr. 1,00 de doos. In dezelfde Apotheek zyn te vc.-iirygeii Remedie voor Eksteroogen 0,50, Tandpij stillende druppols stillen onmiddelijk d tandpijn, 0,50 Pillen tegen de razend tandpyn, 1 fr. de doos. Pakken tcge het slecht boter geven der koeien fr. i,2i Pakken voor liet bevruchten van koeie en merrieön. Remedie tegen het sin der kiekens. Zekere remedie voor de cholera der kiekens, 1 fr. de 1/2 dooi 2 fr. de doos.

De Denderbode | 1918 | | pagina 2