van een HUIS, droog Hout, Voor de laatste maal burgerlijke stand. Zaailanden en Maaimeersch I Groot Theater Morieux LUISTERRIJK CONCERT, PHOTOGR APH1E. HOOI-en NAGRAS. Wijmbosschen met Vijvers BOUWGRONDEN, ZAAILANDEN, SCHOONEN BOUWGROND, MARKTPRIJZEN. Stad Aalst. Esplanadeplein. mem voorzien of het moeiëlijkei' is alle dagen eene zekere hoeveelheid spijs te nuttigen, vooraf aangeduid, dan wel zich te onthouden van itlle spijs. De wedding is aangegaan in de Cour im périale uau den fransche schouwburg eu maakt van af reeds veel ophef in deze stad. Kleine oorzaken zwtre gevolgen. Een persoon is beticht eenen bloempot, ol liever eenen pot met bloemen gestolen te hebben. De klager zegt, dat liet bewijsstuk zoo wat 40 centiemen waard was. Maar wet is wet eu dieverij is strafbaar cf het een kleintje of een groot is. Dat ondervond de betichte, toen hij vernam dat hij voor 8 dagen achter siotmoet, voor zij nen pot met bloemen Het weder. Een geleerde zegt hetgeni volgt :YVij mogen langdurige droogte verwach ten, welke zich zou uitstrekken tot einde Juli, en slechts van tijd tot tijd door onweders on derbroken worden. Wat ongeluksproteet Onze wedrennen of koersen. Men vraagt soms uitlegging over de engelsche woorden die men in de koersen gebruikt. Ziehier Betting. Plaats waar de weddingen worden aangegaan. Bookmakee. Bestuurder van een agent schap dat met iedereen weddingen aangaat te gen al de peerden die loopen. Handicap. Ren waarin al de paarden be laden worden met een last, in evenredigheid met hunne hoedanigheden en vroeger behaalde onder scheidingen. Handicapeb. Rechter die het gewicht moet bepalen dat ieder paard dragen moet in den handicap. Httntee. Jachtpeerd dat in de steeple- ct aseseD haagrenen loopt. Steeple-chase. Ren, waarin al de peer den hindernissen moeten overspringen, al; rivieren, iersche muren, drooge grachten, bai- reelen, enz. Tubf. Loopveld ofrenplaats. Grond met dik gras bedekt. OVERLIJDENS. C. DeVleminok.vr. Jacobs, z. her. 68 j. Sch. Fr. Boel, schoenm. 16 j., Sch. B. Verleysen, m. Luycx, z. her. 88 j. Mij 11). Fr. Brisard, m. Temmerman, bez. 83 j., Keizerlijke plaats. 3 kindereu ouder de 7 jaren. AALST 2 Juni. Per 1 heet. 32Jit. 5 Tarwefr. 19-50 a Masteluin17-00 Geerst00-00 Rogge14-00 Haver. per 100 kil. 15-00 Spelt00-00 Koolzaad per 100 kil. 00-00 Lijnzaad 00-00 Koolzaadolie. 00-00 Oijnzaadolie 00-00 Koolzaadkoeken. 00-00 Lijnkoeken. 00-00 Aardap. (roode de 100 kil. 7-50 Aardap. (geele) nieuwe. 0-00 Boter,de 3 kilogram. 6-54 Eijersde25 1-63 Vlas per 3 kilos 00-00 Viggenen per stuk, l8 soort 25-00 2" en. 21-00 19-00 00-00 15-00 16-50 00-00 00-00 00-00 00-00 00-00 00-00 00-00 8-50 0-00 7-63 1-82 00-0 20-00 Frankrijk. Voor het hof van Parijs wordt thans be handeld het proces van prins Stourdza, Rus sisch senator, tegen zijne zuster prinses Gort- schakoffen zijn broeder, die hij beschuldigt van verduistering van een aanzienlijk deel der nalatenschap van hunne in 1885 overleden moe der, die op 80 miljoen frank werd geschat. Men vond slecht 40 miljoen aan grond en domeinen, de rest (fondsen) was zoek. Prinses Gortscha- koff was alleen met hare moeder, toen deze te Baden stierfhaai- broeder beweert nu dat zij zich van de papieren der doode had meester gemaakt en de brandkas had doen openen door eenen smid, dien zij uit Parijs had doen komenhetgeen de dienstboden bevestigen. Zij zou de geheimhouding van haren tweeden broe der die haar te Baden was komen verrassen met 3 miljoen frank hebben gekocht. De advo- katen der beschuldigden beweeren, dat de moeder voor hare dood, de drij miljoen vooi haren zoon had bestemd. Amerika. In Ilanover (Amerika) bestaan verscheidene fabrieken, die ro ge-koffie maken. De ïogge wordt een nacht in koud water geweekt, at alsdan vervangen wordt door versch water en tot het kookpunt toe verhit wordt. Is het graan gebersten, dan wordt het afgegoten en drie maal in kokend water gewasschen dan laat men het droogen op warme ijzeren platen en men brandt en maalt dan rogge als gewone kof- fieboonen. Het poeder moet om zijnen geur te bewaren, in goed sluitende vaten bewaard wor den. Met gewone koffie vermengd kan het een smakelijken drank geven. Men heett in Rus land ook beproefd koffie van tarwe, gerst en spelt te maken. Een herbergier en een boer te Ausonia (Vereenigde-Staten) hielden een wedstrijd in het eten van rauwe eieren, om een inzet van 100 dollars. De herbergier slokte elk ei naar binnen met een glas witten wijn de boer had de eieren zonder iets er bij. Het gevolg was, de herbergier na zijn 21e met toebehoonn dronken in slaap viel, en dat de boer overwon na 35 eieren geëten te hebben. Hij beweert het wel tot honderd te kunnen brengen. Nederland. Zondag- 3 »Xmii van Parijs schitterende Schilder-, Werktuig-en Gezicht- kundige Yertooningenals Schilderachtige Reizen, Ongeweerten op Zee, Leeuwen- en Witte Beeren-Jachten, Zelfbewegende Perso nen, Beroemdheden, enz., enz. Alle dagen ten 8 ure 's avonds, schitterende Vertooningen. De Zon-en Feestdagen, ten 3 8 ure, groote Yertooning. De ondergeteekeude noodigt het publiek uit die Vertooningen, clie tot heden nog niet te zien waren, bij te wonen. Morieux (Van de Voorde). PRIZEN DER PLAATSEN Zetels, fr. 1,50; P, 1 fr.; 2", 60 c.; Galerien 40. Ziet de affichen en programma's. In de Soerabaija Courant vinden wij een vreesèliik drama verhaald, dat voor het omme gaande gerecht te Bangil (Nederlandscli Indie) in behandeling is. Een inlander, weduwenaar met 6 of 7 jarig dochtertje had eene nieuwe gade genomen. Weinige dagen later komt de vader thuis van het velden verneemt van zijn kind dat de stiet- mama in zijne afwezighe.d Heli minder orde- deliik had gedragen De vader vond dat mir.- der goed en onderhield daaroycr zijne vrouw. Een dag of later weder van het veld thuisko mende, wordt hij door de vrouw onthaald op ziin gelief le rawoon (eene inlandsche soen) aan welke hij eenen bij zonderen smaak vim t. Hij zegt haar dit en te gelijk vraagt hij waar het kind is. Antwoord zij speelt daar buiten. Maar de toon waarop dit gezegd wordt, geelt hun achter loclit Hij gia;, zoeken, en zijn kind buiten niet ziende, gaat hij in de keuken, bij onderzoekt blijkt hem dat in den soepketel een kiuderbeen ligt. eu onder de arnben (eene lage balelibulen) vindt hij bet hoofd van zijn kind. Onmiddelijk snelt hij naar binnen, trekt mei en steekt liet wijt dood, waarna hij aangeeft De Gemeente Erembodegem. Groote zaal van d'beer Adolf Preynaert, Brusselsehesteenweg. te geven door de Fanfarenmaatschappij "St. Cecilia,» met de medewerking van verscheidene liefheb bers der Stad Aalst en Mr en Mmo Bataille, van Brussel, op Zondag 3 Jur.i 1888, om 3 1/2 ure namiddag. Prijzen der plaatsen Eerste plaats 1 fr. Tweede plaats 50 centiemen. Het goed gekend Huis B. JACOBS en Ce, van Gent, laat het publiek vau Aalst weten als dat hij Zondag toekomende bij de gezus ters Yan Maldeben, Klapstaat, St. Lucas, 12 Portretten zal maken, ter gelegenheid bieden wij eenieder die een dozijn visietkaarten Irat maken aan 8 fr. een schoon groot portret aan voorgedenkenis. Hopende dat 't geëerd publiek Instel, Maandag 11 Juni Verblijf, Maandag 2b Juni Telkens om 2 ure namiddag, ter De Vier Winden, hij de", heer Leo Perre- man, te Aalst, op de Keizerlijke plaats. Voor nadere inlichtinge vervoege men zich ter studie van bovengenoemden Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke plaats, 26, alwaar er gestadig kapitalen te bekomen zijn aan ge matigden intrest mits grondpand. 188S estaminet OPENBARE VERKOOPING te Aalst, Hoogstraat. ZITDAGEN. Inst, 1, Verblijf, Zaturdag 2 Zaturdag 16 Juni 1888. an Aalst ons met hunne tegenwoordi heid zal onze groetenissen willen vereeren, bieden wij met alle hoogachting aan B. JACOBS, en Cie zich op de inlandsche policie rechter zal den vader moeten veroordoelen en kan het hooggerechtshof hem dan slechts in de genade van den laudvoogd aanbevelen. YENDITIE VAN te Aaist-Schaarbeek en Mijlbec-k. 1° binnen Aulst-Schaarbcek, Kerrebroek, om 1 uur namiddag. 2° binnen Aalst, Nieuwstraatpoort, om 2 I ure namiddag. 3° Aalst-Mijlbeek, Pontstraatpoort, om 4 uren namiddag Van den 25 Mei tot den 1 Juni 1888. GEBOORTEN OPENBARE VERKOOPING van welbeplante 16 Mannelijk 8 Vrouwelijk 8 HUWELIJKEN. en goede A. Van den Brempt, bleekersg. met llombuit. dagl. A. Matthieu, tw. met M. Franck, dagl. B Gillade, metsersg. met C. Amant, tw. Hendrickx, bed. met Fr. Kelders, hr. J. Muylaert, kleerm. met M. feamuel, dagl. Th. Zaailanden ea Schoor, te Moerzeke en Buggenhout. Studie van den Notaris VERBRUGGHEN, te Sint-Lievens-Hautem. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste te St-Lievens-Hautem en Oosterzeele. De Notaris A.-L. VERBRUGGHEN, te Sint-Lievens-Hautem, zal op de hierua be paalde zitdagen, openbaarlijk verkoopen Gemeente St. Lievens-Hautem. 1° Koop. 13 aren 96 centiaren Grond en Boomgaard, met de gebouwen van Stallingen en Schuur erop te bevinden, gelegen aan de Paar- demarkt, sectie C, deel van nummers 96b, 97a en 99. 2e Koop. 43 aren 98 cn Zaailand, op bet Hoeksken, sectie C, noord-deel van nummers 117 en 118. 3C Koop. 43 aren 98 cn Zaailand, gelegen als voorgaande, sectie C, zuid-deel van nummers 117 en 118. 4" Koop. 39 aren 84 cn Zaailand, gelegen op het Brugge veld, sectie C, nummer 91. 5" Koop. 35 aren 94 cn Maaimeersch, aan de Hauwerzeelestraat, sectie 0, nummer 59. 6' Koop. 16 aren 15 c. Zaailand, geschikt voor Bouwgrond gelegen op Meirestichel, sectie A, nummer 223a. 7" Koop. 62 aren 93 cn Zaailand, op Meire stichel, sectie A, nummer 213a. 8" Koop. 32 aren 75 cn Zaailand, op Meire stichel, sectie A, oost-deel van nummer 218. 9® Koop. 32 aren 76 c™ Zaailand, op Meire stichel, sectie A, west-deel van nr 219 eu geheel ur 218. 10" Koop. 40 aren 13 cnZaailand,opd'Hoeve, sectie D, nummer 524a. 11® Koop. 35 aren 56 cn Land, gelegen als voren op d'Hoevekouter,sectie D, nummer 570. Gemeente Ocsferzeele. 12" Koop. 20 m en 40 cn Maaimeersch, gele gen te Oosterzeele, aan de Drieschstraat, ge naamd de Gootjens, sectie A. nummer 426. Alles hij plakbrieven breeder beschreven. In gebruiktredi' g na het scheren en weren van den oogst 1888. EENIGE ZITDAG OPENBARE VERKOOPING Meersschen en Bosschen, gelegen te Vlierzele, Smetlede, Gijsegem en Aalsfc-Scliaarbeke. Gemeente Vlierzele. Eerste koop. Tw»ede koop. Derde koop. Vierde koop. Vijfde koop. Zesde koop. Zevende koop. Achtste koop. Negende koop. Gemeente Smetlede. Tiende koop. Gemeente Gijsegem. Elfde koop. 1888 Maandag 4 Juni 1883, om 2 ure namid dag, ter herberg van d'heer Alfons De Donc- ker, aan het Dorp, ie St. Lievens-Hautem. VENDITIE VAN eene groote hoeveelheid te Aalst. LOUIS BUEKENSZaakwaarnemer te Aalst, zal aldaar op Maandag 4 Juni 1888, om 3 ure stipt namiddag, ter Afspanning "De Drij Koningen, bij d'heer Jean Roe- landt, Keizerlijke Plaats, ten aanzoeke van wien het behoort, door het ambt van Deur waarder VAN MUYLEM, openbaarlijk ver koopen Meer dan 4000 metersdroogEiken, Beuken, Ol men Notelaren, Esschen en Kanada Hout, van alle dikte en lengte, alsook eene groote hoeveel heid Eiken, Duigen voor tonnen, geschikt voor Schrijnwerkers, Kuipers, Meubel-en Stoelma kers, enz. Verdeeld in loten t'elks gerieve. Dit op gewone voorwaarden en lijd van be taling mits stellende goed gekende en solvabele horgen. zonder uitzondering en betalende het ongcld komptant. Aalst-Schaarbeke. Twaalfde en laatste koop. Ziülageii Instel, Donderdag 31 Mei Verblijf, Donderdag 14 Juni) Pij daadlijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van t» ie Lede, aan den Wichelschensteenweg. Kantoor van den Notaris DE WINDT, te Aalat, Keizerlijke plaats N° 49. uit der hand te koop Lij gedeelten of in 't geheel te Oordegem, Dorp, 433a, 434a, en 436, groot volgens meting 1 heotaar 10 aren 20 centiaren, palende oost den volgenden koop zuid koop drij,west Mijnheer J. B. Oste-De Greve, en noord Mijnheer Martin Verbeek-Lemmens en de Dobbel streekstraat. Onverhuurd. Boomprijs fr. 774.0 2" Koop. Henen Wijmbosch met Vijvers, beplant met Wilgen en Kanada Doornen, te Moerzeke, wijk Akkerhoofd, bekend bij kadaster sectie A, nummers 437 en 438 groot volgens meting 1 heotaar Oo aren 40 centiaren, palende oost Mijnheer Eugene Bosschaerts- Van der Maeren, zui l Mijnbeer Albert Stobbelaer en koop drij, west koop een en Mijnheer Verbeecks Lemmens en noord de Dobbelstreekitraat. Onverhuurd. Boomprijs fr. 744.00 8° Koop. Eeneu Wijmbosch met Vijvers, beplant met Wilgen en Kanada Boomen, te Moerzeke, wijk Akkerhoofd, bekend bij kadaster sectie A, nummers 469, 470, 471 en 472. groot volgens meting 1 heotaar 55 aren 40 centiaren, palende oost Mijnbeer Albeit Stobbelaers, zuid mijnheer Ad. D'hollander en Mada me weduwe J. Van Assche, west Mijnheer L. Ctre- nier- Van Grootven, noord Mijnheer Oste-Dc Greve en de koopen een en twee. Onverhuurd. Boomprijs fr. 924.00 4e Koop. Eenen Wijmbosch met Vijvers, beplan met Wilgo en Kanada Doornen, te Moerzeke, wijk Akkerhoofd, bekend bi) kadaster sectie A, nummer 515, groot volgens meling 29 aren, palende oob Mijnheer Maurice Beeckmaii, zuid Mijnheer i W au ters en noord de Grasweestraat. Onverhuurd. Boomprijs fr. 246.00. 5c Koop. Eenen Wijmbosch, te Moerzeke, wijk't Nieuwbi'oek, bekend bij kadaster sectie O, nummers 1043 en 1044, groot volgens metidg o4 aren 7e centiaren, palende: oost den Binnendijk van 't Nicuwbroeck daarover de Schelde, zuid Mijnheer Frederik Van Kerckhove-De Naeyar, west Mijnheer G. D'hollander en noord denzelven. Onverhuurd. 6" Koop. Eene partij Zaailand, te Moerzeke, wijk f Nieuwbro'ek, groot volgene meting 43 aren 30 cen tiaren, zildde bet noordelijk deel van nummer 739, der sectie des kadasters palende oost den Schelde- dijk en daarover de Schelde, zuid koop 7, west Mijn heer Alf. Vermeulen de Gourcy fii noord do beek. In pacht bij weduwe Frans Wanters mits fr. 65.00 s aars. - Koop. Eene partij Zaailand te Moerzeke, wijk 't Kieuwbroek, groot volgens meting 43 aren 30 centiaren, zijnde het zuidelijk deel van nummer 3J der sectie G dos kadasters, palende oost den öcnel- dedijk en daarover de Schelde, zuid Mijnbeer Pb. Ant. De Kepper, west Mijnheer Alf. Vermeulen de Gourcy, en noord koop 6, In pacht bij dezelve mits fr. 61.00 s' jaars. 8" Koop. Eene partij Zaailand, te Moerzeke, wijk t Eiland, groot volgens meting 34 aren 60 centiaren, zijnde het derde deel uoord van nummer 1141, der sectie A d< s kadasters, palende oost Mijnbeer 1'an Haevermaet, zuid koop 9, west de Eilandstraat 3ord Jufvrouw AdèleHnart. 9* Koop. Eene partij Zaailand, te Moerze ke wijk 't Eiland, groot volgens meting 34 aren 60 centi aren zijnde het middendeel van nummer 1141 dei- sectie A' des kadasters, palende: oost Mijnheer J. I Haevermaet en Jufvtouw Marie Pauline Lemmens, zuid koop 10, west de erven Charles Van Mossevelde en de Eilandstraat en noord koop 8. De koopen 8 eu 9 in gebruik bij Henri Quidé, mits fr'. 140. 's jaars. KF Koor. Eene partij Zaailand te Moerzeke, wijk 't Eiland, groot volgens meting 34 aren 60 centiaren, lant de Pottëlsberghe 't Serclaes, Van der Stockt en noord koop 9. N° 163, palende oost mijnheer R. Stobbelaers, zuid koop 28, west koop 25 en noord miinheeren II. Y an Yperseele en Ch. De Smedt. 28° en laatste koop. Een perceel Zaailand te Buggenhout, wijk Kloostcrdraaiboom, groot volgens metiug42aren 10 eent. bekend bij kadaster sectie C deel van N° 163, palende oost mijnbeer R. Stobbe laers, zuid de kinderen van M. Gustaat De Coen-Yan der Koot, west koop 26 en noord koop 27. Geheelde voorschrevene blok land te Buggenhout is in verschillige deelen verhuurd aan Mart. Callaert, David Van Riet, Joanna Laureys, Dom. De Roeck, Frans Hamrecbts, Em. Baeyens, Jan Van Ham, Pieter Bosman, Baptist Van der Veten, Joannes D» Batselies, Domien Griek en Jan De Raedemaecker, mits fr. 500.00 's jaars. ZITDAGEN De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal, ten verzoeke van wie bet behoort niet gewin van palmslag en gela gen, openbaarlijk verkoopen Een Huis met Grond, dienstig voor Winkel, gestaan en gelegen te Aalst, in de Hoogstraat, gecadastreerd sectie A, nummer 1712, met eene oppervlakte van vijftig centiaren, palende of gepaald hebbende van de eene zijde aan het huis van Joannes Boone, van de andere zijde aan een huiB der erfenis van Antonius Van Nieuwenkove, en van aehtcr aan grond van een huis behoorende aan J. B. Van Humbeeck. Lest bewoond geweest door sieur Louis Meganck, thans onbewoond. Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg De Vier Winden, bewoond bij d'heer Leo Perreman, Keizer' lijke Plaats, te Aalst. Voor verder® inlichtingen vervoege men zich ten kan- joore van voornoemden Notaris DE PAUW, Keizer- [ijke Plaats, Nr26, alwaar er gestadig Geld te bekomen js aan geringen intrest, zijn De Notaris DE YY1NDT, te Aalst, zal, den Donder dag 21 Juni 1888, openbaarlijk verkoopen Het «oed Hooi en Nagras, wassende op de a meersch van den beer J. B. Dc Coninck te Gen» Het goed Hooi en Nagras wassende op den meersch, voortijds in gebruik geweest bij Petrus Van Mosse velde, eigendom van madame Cumont-De Graecker. te Brussel. Het zwaar en zeer goed Hooigras, wassende op de alom vermaarde Geesjensmeer ohen, eigendom van den heer generaal Y'erbrugghe te Antwerpen. Het alles verdeeld in koopen t'elks gerief. Gewone conditië en tijd van betaling mus borg te stellen. Ee Notaris DE V Y.UW, te Aalst, zal, ten verzoeke van wie het beboo npeubaarlijk verkoopen, met ge win van palms' cn gelagen, devolgende Goederen te weten. 1" Koor tienen Wijmbosch met Vijvers, beplant met Wib en Kanada Doornen, te Moerzeke, wijk Akkerhoofd, bekend bij kadaster sectie A, nummers zijnde het zuid deel van nummer 1141 der sectie A des kadasters, palende oost Jufvrouw Marie-Paulme Hem mens zuid Mijnheer den Burggraef Auguste de Nieu- west Mijnheer J. In gebruik bij Ed. De Clercq. mits fr. 50.00 's jaars. 11" Koop. Eene partij Zaailand te Moerzeke, wijk Hambroek, bekend bij kadaster sectie C, nummer 657a oroot volgens meting 31 aren 90 centiaren palende oost den dijk en daarover de Schelde, zuid Mijnheer L. Perlau-Daumerie, west denzelven en noord Mijn heer Jan Gh. De Meulenieester. In gebruik bij Em. Moernaut, mits fr. 50.00 'Bjaars 12" Koop. Eene partii Zaailand te Moerzeke wijk het Zwijn, bekend bij kadaster sectie G, num nier 157S. groot volgens meting 53 aren '80 centiaren palende oost Mijnheer Alf. Y'ermeulen de Gourcy en Madame weduwe David-Verbist, zuid koop 13, west het Armbestuur van Moerzeke en noord Mijnheer xYd, Goflinet-De Cock. In gebruik hij Bernard Van Locqueu. 13' Koop. Eene partij Zaailand te Moerzeke, wijk het Zwijn groot volgens meting 32 aren 50 centi aren, zijnde ketnoorddeel van nummer 1579 der sectie C des kadasters, palende oost dame weduwe David- Verbist, zuid koop veertien, west het Armbestuur van Moerzeke en noord koop 12. 14" Koop. Eene partij Zaailand, te Moerzeke, wijk het Zwijn, groot volgeis meting 32 aren 50 cen tiaren, zijnde het middendeel van nummer 15/9 der sectie C des kadasters, palende oost Dame weduwe David-Verbist, zuid koop 15, west het Armbestuur van Moerzeke en noord koop 13. 15r Koop. Eene partij Zaailand te Moerzeke, wijk het Zwijn, groot volgens meting 32 aren 50 eentzijnde het zuidelijk deel van N° 1579 der sectie G des kadas ters palende oost dame weduwe David-Verbist, zuid deheerenAd. Goflinet-De Gock en Ferd. Vertongen, west het Armbestuur van Moerzeke en noord koop 14. Deze drij laatste koopen in gebruik bij Ad' Verton gen mits fr. 175.00 's jaars. 16" Koor. Eene partij Schoor te Moerzeke, wijk De Kramp, bekend ten kadaster sectie C N° 7, groot volgens meting 23 aren 60 centiaren, palende oost mijnheer J. De Poorter-De Paepe, zuid de Schelde, west mijnheer J. Lemmens-\ anDiimnie en de kinderen J. Claus en noord dc Schelde. 17® Koop- Een perceel Zaailand te Buggenhout, wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting 32 aren 20 centiaren, bekend ten kadaster sectie G deel \an N° 163, palende oost koop 18, zuid koopen 20 en 21, west mijnheer Joseph Segers en noord mijnheer Guil. Herssens. 18" Roop. Een perceel Zaailand te Buggenhiut, wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting 32 aren 20 cent. bekend ton kadaster sectie G deel van N° 103, palende oost koop 19, zuid koopen 11, 22 en 23, west koop 17 en noord mijnheer De Pauw-De Blieck. 19' Koop. Een perceel Zaailand te Buggenhout, wijk Klootterdraaiboom, groot volgens meting 32 aren 20 centiaren, bekend ten kadaster sectie G deel van N° 163, palende oost koop 25, zuid koopen 23 en 24, west koop 18 en noord mijnbeer L. De Coster. 20" Koop. Een percoel Zaailand te Buggenhout, wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting 32 aren 60 centiaren, bekend bij kadaster sectie G deel van N" 163, palende oost koop 21, zuid mijnbeer R. Stob- belaars, west mijnheer Joseph Segers, noord koop 17. 21* Koop. Een perceel Zaailand te Buggenhout, wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting 27 aren 40 ceutiaren, bekend ten kadaster sectie G deel van N° 163, palende oost koop 22, zuid mijnbeer R Stobbelaers, west koop 20 en noord koopen 17 en 18_ 22" Koor. Een perceel Zaailand te Buggenhout, wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting 28 aren GO centiaren, bekend ten kadaster sectie C deel van N° 163, palende oost koop 23, zuid mijnheer U. Stob belaers, west koop 21 en noord koop 18. 23" Koop. Een perceel Zaailand te Buggenhout wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting28 aren aren 80 centiaren, palende oost koop 24, zuid mijn heer R. Stobbelaers, west koop 22 en noord koopen 18 en 19. 24" Koop. Een perceel Zaailand te Buggenhout, wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting29 aren 70 centiaren, bekend ten kadaster sectie G deel van N° 163, palende oost koopen 25 en 26, zuid mijnbeer R. Stobbelaers, west koop 23 en noord koop 19. 25° Koop. Een perceel Zaailand, te Buggenhout wijk Klooster draaiboom, groot volgens meting 36 arei 10 cent. bekend bij kadaster sectie C deel van N° 16d palende: oost koop 27, zuid koop 26, west koopen 24 en 19 m noord mijnheeren G. rieters en II. Yan Yperseele. 26" Koop. Een perceel Zaailand te Buggenhout. wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting 36 aren 10 centiaren, bekend ten kadaster sectie C deel van N° 163, palende oost koop 28, zuid de kinderen van M. Gustaaf De Goen-Van der Noot, west koop 24 en noord koop 25 27" Koop. Een perceel Zaailand te Buggenhout wijk Kloosterdraaiboom, groot volgens meting 42 aren 10 centiaren. 1 van De Notaris BREGKPOT, te Aalst, zal ter tusschen- kom6t van zijnen ambtgenoot den Notaris VERLOTE te Sint-Martens-Lennick, ten verzoeke van die het be hoort met gewin van palmslagen en gelagen, open- baarlijk verkoopen Een perceel Bosch, gelegen te Y'lierzele, in den Pa- pegem, groot 6 aren 30 ceutiaren, gekend bij kadaster tectie D, nummer 17, palende oost d'erven, van den lieer Louis Borreihau, zuid Bernardus De Rieclc, we» mijnheer De Keyser en noord Mijnheer Leiren» ta Gent. Op te leggen boomprijs fr. 100-80 Een perceel Bosch gelegen te Vlierzele, op de Ne- derkeide, groot 8 aren 20 centiaren, gekend bij kad»»- ter sectie B, nummer 43, palende oost den volgenden koop, zuid d'erven Baetens, west de Steene Kruis straat en noord Gerardus De Ryck. Op te leggen boomprijs fr. lOO-oO. Eene partij Land gelegen te Vlierzele, op dé Neder- heide, groot 44 aren 40 centiaren, gekend bij kadas ter sectie B, nummer 54, palende oost Franoiscus Van de Keere, zuid d'erven Baetens en andere, west den voorgaanden koop en noord genoemden Gerardus Do Ryck. Een perceel Land, gelegen te Vlierzele, op de Lang» bosschen, groot 6 aren 90 centiaren, gekend bij ka daster sectie B, nummer 435, palende oost, zuid en west voortijds den heer Dieriekx en noord Jufvrouw Catharina Blom. Eene partij Land gelegen te Vlierzele, op Strij- meersch, groot 50 aren 10 centiaren, gekend bij ka daster sectie B, nummer 70bis, palende oost de wedu we van Ferdinand Van de Keere, zuid madam» D» Graecker, west Jufvrouw Mathilde Arents, noord den Kerkweg of rede en daarover den volgenden koop. Eene partij Land gelegen te Vlierzele, op Strij- meersch, groot 31 aren 10 centiaren gekend bij kadas ter sectie B, nummer 268, palende oost den volgende» koop, zuid den voorgaanden koop, west Jufvrouw Mathilde Arents en noord de straat. Eene partij Land, gelegen te Vlierzele, op Strij- meerseh, groot 37 aren 50 centiaren gekend bij kada»- ter sectie B, nummer 267, palende oost de kinderen van Petrus Franoiscus Uyttendaole, west den voor gaanden koop en noord de straat. Eene partij Meersch gelegen te Vlierzele, wijk Strij- meerBcb of Zoghoek, groot 76 aren, gekend bij kaxla»- ter sectie G, nummer 19a, palende oost den heer advo- kaat Leireus, znid de Btraat, west de kinderen van Constant Fouquet en noord madame De Graecker. Y'erdeeld in 2 gelijke deelen helft ten oosten en helf ten westen. Eene partij Land gelegen te Vlierzele, op d'heid» groot 95 aren 90 centiaren, gekend bij kadaster sectj» B, nummer 53a, palende oost en zuid Petrus Van d» YVinkel, west madame De Graecker en noord dei Kerkweg of rede. Verdeeld in 3 gelijke deelen 1/8 ten oosten 1/8 ten midden en 1/3 ten westen. Eene partij Meersch, gelegen te Smetlede, groot 79 aren 40 centiaren, gekend bij kadaster sectie B, num mer 229, palende oost de beek, zuid mijn eer Leirens, west d'erven van den heer doctor Arents en noord verscheide. Op te leggen boomprijs fr. 40-00 Aide voorschrevene Goederen, zijn in gebruik bij Benedictus Fouquet te YTierzele, behalvens een deelj» die in gebruik is bij Benoit en Martha Rottiers. Eene partij Landen Meersch, gelegen te Gijsegom, op de korte Heide, groot 61 aren 60 centiaren, gekend bij kadaster sectie G, nummers 116 en 117, palend» oost den heer Matthys-Iluyl, eu de gemeente Hofstade, bekend ten kadaster sectie C deel van zuid dezelve gemeente Hofstade en de gemeente Lede, west d'erven Nys, noord d'erven van den keer Villain. Op te leggen boomprijs fr. 60-CO. In gebruik bij de weduwe Keymeulen te Hofstade. En eene partij Meersch nu ten deele Land, gelegen te Aalst-Schaarbeke, in den Hoonegem, groot 1 hec- t lar 21 aren 40 centiaren, gekend bij kadaster «ecti» C, nummers 44. 48 en 49, palende oost-derven van den heer Van den Bossche, zuid de beke, west d'erven D» Grauw en de kinderen Roelandt, noord d'erven I)» Man, d'erven van Bernardus Y'an der Hoyden en d'er ven Ilaleydt. In gebruik bij d'heer Auguste De Smet-De Y'lieger. Y'erdeeld in 3 gelijke deelen 1/3 ten oosten, 1/3 ten midden en 1/3 ten westen. Telkens om 3 uren namiddag, ter Estaminet A la TaverneVieknoise, bewoond bij den heer De Goc^, te Aalst, aan de Statie van den ijzeren weg. De Notaris DE WINDT, le Aalst, zal achtervolgens, bevelschrift van den beer Voorzitter der Rechtbank van l5t"n aanleg, zitting houdende te Dendermond» openbaarlijk verkoopen Eene ten deele door den brand vernielde Behuisde» Beschuurde en Bestalde HOFSTEDE, zes YY'ooningen er aanhangende en al het verder droogen groen Cijus- kateil zich bevindende op een perceel land, behoor- rende aan Mevrouw De Limou de SteenbruggbeteGcnt, gelegen te Lede, aan den steenweg van Wichelen, groot 05 aren 50 centiaren, palende oost gezegde steenweg, zuid sieur Do Sadeleer, westM. Dommer en noord M. Y'ital De Kerekhove. De hofstede is bewoond en gebruikt geweest door sieur Charles-Louis De Grauwe, cn do verdere wonin gen door vcscheidene. onmiddelijke in gebruik- of genottreding ENKELE ZITDAG MAANDAG 4 JUNI 1888, om 6 ure namiddag, ter herberg van den heer Ferdinand Vagenhende, te Lede aan de Statie. Voor kennis nemen van het kohier van laaten en alle verdere inlichtingen vervoege men zich ten kan- toore van gezegde Notaris DE YYaNDT, te Aalat Kei zerlijke plaats, N° 49. groot 7 aren 50 centiaren, palende Oust Autoine Bon- z, zuid den steenweg van Gent o heer llippolyte Galmart eu noord 'logaert. Men vervoege zich bij genoemden Notaris weit d»a lieer Alexander

De Dendergalm | 1888 | | pagina 3