AVONDFEEST, VISIETKAARTEN KANADABOOMEN MEUBELS, MEUBELS, ZAAILANDEN, HUIZEN, Terstond te huren De Balsempillen Prijskamp op den Bak. Indien gij hoest, BURGELIJKEN STAND MARKTPRIJZEN. Te bekomen ten bureele dezer 120 KOOPEN BOOMEN, Uit der hand te koop Herbergiers opgepast. Men verzekert dat binnen kort een zeer streng onderzoek zal gedaan worden, om zich te overtuigen of de wet op het verbod van looden buizen aan de bier- pompen is nagekomen. Zij die hunne looden buizen nog niet zouden vervangen hebben door buizen die de wet toelaat, zullen voor de recht bank gedagvaard worden en zeer zware boeten te betalen hebben, 't Ministerie heeft geld noodig. Brussel. Moord en zelfmoord. Een bandeiaai uit de Van Arteveldestraat, M. B... had sedert lang liefdebetrekkingen aange knoopt met Leonie Van D... oud 25 jaren. Haar vader hield toen nog herberg in de Zuid- straat doch woout thans in de Limnander- straat, te Cureghem. Het meisje verliet weldra het ouderlijk huis, betrok eene kamer te St-Gillis en schonk er het leven aan een knaapje, fhans drie jaar oud. Vóór eenige dagen, kwam Leonie met haar kind opeene kamer wonen in de Dakgootstraat. B... besloten samen te sterven en teekenden esn schrift in dezen zin. B... bracht vervolgens den nacht met zijne vriendin door. M Van Eyen-De koster, de bewoner van het huis, verwittigde 's morgens de politie omdat de kamer gesloten bleef en men hem niet ant woordde. De deur werd opengebroken. Op den grond lagen de lijken van B... en van Leonie en nevens hen twee revolvers. Het kindje lag in het bed te slapen en was bedekt met een rooden sluier. Men stond hier voor eenen moord gevolgd van zelfmoord of wel voor twee moorden. Het parket werd verwittigd alsook de bloed verwanten der slachtoffers. De broeder van B... bieei onverschillig voor de lijken staan. De va der van Leonie was echter zoodanig ontroerd dat men hem naar huis moest brengen. Donderdag morgen, ten half elf ure, werden de zegels op de kamer gelegd, in afwachting der aankomst van het parket. Nadere bijzonderheden.) M. Nagels, substituut van den prokureur des konings, heeft dezen middag, in het huis der misdaad een eerste onderzoek geopend, dat een uur heeft geduurd. Dokter Requette vergezelde hem. Uit dezes verklaring blijkt dat Bruggeman het meisje den hals heeft doorgesneden met bare toestemming. De dood moest schier oogen- blikkelijx geweest ziju. Dan heeft Bruggeman zich door den kop ge schoten bij middel van een revolver van klein kaliber. De kogel is langs den rechterslaap in de her sens gedrongen. Mevr. weduwe Bruggeman heeft het lijk van haren man geëischt. Datgene van Leonie Van Dyck, werd naar het doodenhuis overgebracht. Het arm kind werd in het weezenhuis opge nomen. In de Noordstatie 'werd maandag avond een kerel aangehouden, die handel in blanke slavinnen dreef. Hij had er twee bij die hij naar Amsterdam moest voeren. Hij heeft een medeplichtige te Brussel, die ook zal vervolgd worden. CHOCOLAT BARON, ANTWERPEN is overal gevraagd. Audenaarde. Over vier weken kwam een schoenmaker van Meidon van uit de stad om huiswaarts te gaan. Hij dompelde in de Schelde, waarschijnlijk aan de brug der Doornijkstraat, en... hij^ver- smoorde. Over veertien dagen bevond een herbergier van Mooregem zich des nadits in de staf. Hij dompelde in de Schelde, waarschijnlijk aan de ijzeren brug, en... hij versmoorde. Dezer dagen om 8 1/4 ure des avonds ging een Ronsenaar van de groote Markt naar de richting der Doornijkstraat. Hij dompelde in de Schelde, aan de Maria-Louisakaai, en niet tegenstaande de pogingen der toegesnelde per sonen... hij versmoorde Het ongelukkige slachtoffer laat zes arme kinderen achter De machinist Declercq, gehuwd en vader des hui8gezins, is zondag avond omtrent 9 ure, in de statie van Schaarbeek door den reizigers trein verrast. Hij werd letterlijk vermorzeld. Nijvel, 8 Dec. Een jammerlijk onge luk is dezer dagen gebeurd op de buurtspoor wegliju van Wavre-Jodoigne. Een brouwers- wagen werd door eenen voorbijrijdenden trein getroffen en de voerman werd de beide beenen letterlijk vermorzeld de ongelukkige overleed een paar uren later. Nog de misdaad van Braine-l'Allcad Het slachtoffer, de oude Leontine Dagneauhad, de zonderlinge gewoonte de eenige honderde franks, welke zij gespaard had, op zich te dragen. Die omstandigheid moest haar het leven kosten. De moordenaar heeft haar gevolgd in een verlaten kelder, waar zij de gewoonte had voor werp n van weinig waarde te leggen, die zij rondhaalde. Hij heeft haar in dien kelder met een ge weerschot gedood, en ze daarna op een veld gesleept, op 300 meters afstand van de plaats der misdaad. De vermoedelijke dader is een kerel, Alex. Wansart, die sedert eenige dagen groote uitga ven deed. Hij en zijn vader zijn aangehouden. Schrikkelijke bijzonderheid De begraving heeft zaterdag plaats gehad, en onder de dra gers van het lijk bevond zich de vermoedelijke dader Buitenland. Frankrijk. Vreeselijke mijnramp te St-Eticnne. 80 slachtoffers. Het martelaarsboek der mijnwerkers is met eene bloedige bladzijde vermeerderd. Zondaa, rond 1,35 ure, seinde men uit St- Etiemie (Fjankrijk) dat er eene grauw vuur- ontplcfling kwam te ontstaan in den put der Manufactuur van St-Etienne. De bevolking stroomde ter plaats. De vrou wen en kinderen weenden, de mannen stonden verpletterd onder de smart. Onmiddelijk na de ontploffing die men ver in den omtrek hoorde, om 12 1/2 ure steeg eene dikke rook uit de opening van den put en was er geen twijfel mogelijk of het grauwvuur had eene ramp veroorzaakt. Gelukkig dat er daags na het St. Barbara- feest, weinig werklieden in den put waren ge daald. Op een anderen dag ware de ramp veel grooter geweest. De verslagenheid is algemeen. In de eerste oogenblikken viel niet aan hulp brengen te denken. Werklieden fie in den put daalden, moesten onmiddellijk terug boven ko men. De put Manufacture is in gemeenschap met twee andere schachten. Doch instortingen in deze laatste, beletten het inrichten der hulp dienst langs daar. Men schat het getal dooden op ongeveer 80. Tot nog toe werden enkel 7 slachtoffers uit de mijn gehaald. Een enkel verkeert in doods gevaar De reddingswerken worden met koortsige haast ingericht. Men meent dat de andere slachtoffers gedurende de nacht zullen boven gebracht worden. De mijn is 200 meters diep. De verslagenheid is niet te beschrijven, met geweld wilden de echtgenooten des slachtoffers in de gebouwen dringen doch de soldaten weer hielden haar. De plaatselijke overheid, zoo administratieve en militaire is ter plaats. Men koestert weinig hoop nog levenden bo ven te brengen. Saint-Etienne, 7 December. Na ongeloof lijke krachtinspanning is het eindelijk gelukt in de mij n af te dalen en de eerste slachtoffers boven te brengen. Dit had plaats heden morgen ten 5 ure het getal slachtoffers is vier. Drij hunner zijn zwaar, maar niet gevaarlijk gekwetst. Langs eene andere mijn gelukte het tevens vier andere mijnwerkers insgelijks boven te brengen. Eindelijk bereikten de redders ook de over ledenen. Hun getal is nu geraamd op 58. Tiemcen, 6 Dec.Mad. Courcier, vrouw van den kapitein der pompiers, is zaterdag avond levend in haar bed verbrand. Het vuur was verooi zaakt door eene waskaars die op de nachttafel stond. Bologoe, 7 December. Heden morgen is te Marano eene buskruitfabriek ontploft. Er zijn dooden en verscheidene gekwetsten, waar onder drie ernstig. Fécamp, 7 December. Een schrikkelijke storm woedt. Eene visscherssloep is vergaan, vier zijn in gevaar, 24 visschers zijn verdron ken. Bulgariè. Sofia, 6 Dec. Een telegram uit Philippo- polis bericht dat er een moord is gepleegd in het Engelsch consulaat dier stad. Een Albanees en een Montenegrijn, beide be dienden in het consulaat, kregen twist en alvo rens zij konden worden gescheiden wat de laat ste dood geschoten door zijnen makker. De moordenaar is overgeleverd aan de over heid van Bulgarië. Rusland. Moskow, 9 dec. Eene vreeselijke ontplof fing heeft plaats gehad in eene steenkoolmijn te Nifka, iD Russisch Polen. In de instortende gangen werden 180 werk lieden en 40 paarden begraven. Waarschijnlijk zijn menschen en dieren allen omgekomen. Amerika. St. Paul's Mennesota, 6 dec. De muren vaneen gebouw, hetwelk onlangs doorbrand werd verwoest, zijn ingevallen, met het onge lukkig gevolg dat onder de puinen 10 werklie den dood gebleven en 15 gewond moesten wor den weggevoerd. Werkbeurs van Gent. Wekelijksch bulletijn van 5 tot 11 December 1891. VRAGEN Schoenmakers 4, timmerman, kuiper 1, ver- schillige stielen 16. Mannen Vrouwen en leerjongens 4 16 AANBIEDINGEN Schoen makers" 6, fabriekwerkers 12, dagloo- ners 4, verschillige stielen 50. Mannen Vrouwen en leerjongens 49. 23. LOKAAL "CONCORDIA» AALST. Werkmanskring VOORUITGANG DOOR 'T WERK. ter bevordering van de opvoeding en het onderwijs van 't volk. Luisterrijk op Zondag 13 December 1891, om 5 1/2 ure 's avonds, te geven door de leden der tooneelafdeeling, verscheidene liefhebbers en de medewerking der Fanfarenmaatschappij «OnderOns.» onder 't bestuur van M. Iï. Bogghé PROGRAMMA le Deel. 1° Openingstuk, „door de Fanfarenmaat schappij Onder Ons. 2° Gent, romance, woorden van E. Hiel, muziek van Van Gheluwe, te zingen doorM. F. SCHOILAERT. 3° Het Annoncenblad, boertige alleenspraak met zang door M. P. De Btjck. 4° Bïlo-Lolo, kluchtlied te zingen door M. F. De Vrint. 5° VOORDRACHT, Onderwerp Wat de grootheid van een volk uitmaakt. Tusschenpoos van 20 minuten. 2° Deel. 1° Openingstuk, door de Fanfarenmaat schappij Onder Ons. 2° Laat de zon in 't water schijnenkluch tige alleenspraak met zang door M. E. Druck. 3° Le doctor Isembart, kluchtlied, te zingen door M. F. De Vrint. 4° Fantaizie, door de Fanfarenmaatschappij Onder Ons.» 5° Gevraagd voor de Bruiloft, blijspel met zang in 1 bedrijf door J.Wyttinck. Van 4 tot den 11 December 1891. GEBOORTEN Mannelijk 12 00 Vrouwelijk 10 HUWELIJKEN. E. Van der Cammen, tw. met M. Van Geit, tw. J. Philip, voerman, met L. Buzs, tw. 0. Van den Steen, dagl. met E. De Meule- meester, tw. OVERLIJDENS. Fr. Limpeus, wedr Veudoodt, z. b. 84 j Vrijheidstraat. P. Capiau, we Priem, z. b. 86 jLeopoldstr. V. Wauters, dieustm. .56 j., Mijlb. M. De Brauwer, w° De Meyer, z. b. 78 j Lcopoiustraat. A. Mertens, rondl. 60 j., St. Job. C. Wille, vr. De Graeve, z. b. 52 jStoofstr, J. Valckenborgh, man Steenhaut, tw. 68 j., Schaarbeke. Fr. Beeckman, man Van Goethem, bed. 33 j. wonende te Erpe. M. Kindermans, z. b. 56 jKeizerstraat. 7 kinderen onder de 7 jaren. AALST 12 Dec. Per 1 heet. 23 lit 50 cent Tarwefr. 25-50 27-50 Masteluin23-50 24-50 Geerst00-00 00-C0 Rogge20-50 21-00 Haver. per 100 kil. 15-00 16-00 Spelt18-50 00-00 Koolzaad 00-00 00-00 Lijnzaad 24-00 00-00 Koolzaadolie. 00-00 00-00 Lijnzaadolie 00-00 00-00 Koolzaadkoeken 00-00 00-00 Lijnkoeken. 00-00 00-00 Aardap. (roode de 100 kil. 9-50 10-50 Anrdap. (geele) nieuwe. 0-00 00-00 B ff er, de 3 kilogram. 7-20 7-92 Eijers de 25 3-15 3-33 Vlas per 3 kilos 2-50 3-20 Vi-rrenen per stuk, 1' soort J 5-00 2" 20-00 32 zakken nieuwe hop fr. 95.00 tot 100.00 2® kwaliteit fr. 00 tot 00 Koophandelsrechtbank van Aalst. Door vonnis uitgesproken in date van 9 December 1891heeft de rechtbank de voor- loopige overeenkomst der bankbreuk, bekomen door Egidius Van Beneden, fabrikant in cigaren te Ninove, gerechtiglijk bekrachtigd. De Greffier, H. J. PAPPAERT. aan fr. 1,50 de honderd. i Zondag 13 December 1891, naar 15 franken, aan 10 centiemen per serie van 5 stuivers, ter herberg De Vergade ring, bij Karei Amantin de Korte- riddnrstraat. Begin van 5 tot 6 ure. AANZIENELIJKE VERKOOPING en 3 Eikjes, in de gemeenten Zonnegem, Vlierzele, Letterhautem en St. Lieven s-Hautem. Bij uitscheiding van bedrijf. VENDÏTIE van Landbouwershalam, Koeibeesten en eene groote hoeveelheid Beetwortels te Aalst, Zoutstraatpoort. Bij uitscheiding van bedrijf. VENDITIE VAN Landbouwershalam Beetwortels, Strooi en Loof te velde, te AALST, Postwegstraat. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST-MIJLBEKE. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal, ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van palmslagen en gelagen, openbaarlijk verkoo pen Eerste koop. Eene partij Land ook geschikt voor Bouw grond, gelegen te Aalst-Mijlbeke, op den Key- enberg, of Groenstraat, groot volgens meting 41 aren 82 centiaren, wezende de helft ter noordzijde van het peiceel Land gekend op het kadastraal plan sectie E nummer 391, met eene totale grootte van 82 aren 10 centiaren, en palende op zich zelve oost den heer Edward Muylaert en anderen, zuid den haer Joseph Van der Biest-De Groot, met gelijke grootte of met de wederhelft, west d'heer Be- noit Clinekaert, en noord de Groenstaaat en Mevrouw Dommer. Gebruikt door den heer Joseph Van der Biest- De Groot. Dit perceel zal, behoudens samenvoeging, opgeroepen worden in drij deelen, te weten lst0 deel 13 aren 94 centiaren ten westen, 2d* deel 13 aren 94 centiaren, ten midden, 3de deel 13 aren 94 centiaren, ten oosten, Boomprijs fr. 5.00. Tweede koop. Eene partij Land gelegen te Aalst-Mijlbeke, op de Benedenste Drij velden, groot volgens me ting 36 aren 13 centiaren, wezende de zuidhelft van bet perceel Land gekadastreerd sectie E nummer 356 met eene groote van 70 aren 80 centiaren, en palende op zich zei ven oost de de keeren Joseph De Leeuw en J. B. De Gan- zeman, en andereu, zuid den beer Gustaaf Van de Meerssche, west d'heer Michel Van de Meerssche den heer J.-B. De Ganzeman en an deren en noord den heer Joannes De Prez. Gebruikt door den heer Joseph Van der Biest-De Groot voornoemd. Om er door de koopers m gebruik van te komen met de betaling der koopsommen. ZITDAGEN Instel, Zaturdag 19 December 1891 Verblijf, Zaturdag 2 Januari 1892 Telkens om 3 ure namiddag, ter herberg In de Roozen, bij den heer Alphonse De Smet-De Groot, te Aalst-Mijlbeke, aan den Moorselschensteenweg. Tot nadere inlichtingen vervoege men zich ter studie van genoemden Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke Plaats, N° 26, alwaar er gestadig kapitalen verkrijgbaar zijn mits goed bezet. Licitatie. OPENBARE VERKOOPING te Aalst. Eerste koop. Ingesteld fr. 60,000. Tweede koop. Ingesteld fr. 10,000. DERDE ZITDAG Maandag 21 December 1891. VERKOOPING van te Lede, Meire en Nieuwerkerken. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal op Maandag 14 December 1891, opeubaarlijk verkoopen 1° Om 8 ure 's morgens Te Lede Speckaert, 32 koopen Kanada Boomen, aan land van M; Charles Baelen. 2° Om 11 ure voormiddag, te Meire.: Mager- straat, Beek en Cauwbergh, 71 koopen Kanada Boomen, 2 schoone Olmen en 1 Populier, op eigendommen van Madame Cumont-De Craec- ker. 3° Om 3 ure namiddag, te Nieuwerkerken Edixvelde en Maai, 14 koopen zware Kanada Boomen, op landen van M. Baeten voornoemd. De te verkoopen boomen hebben meesten deels van 1 m. 50 c. tot 2 meters omtrek. 1° Een Huis in de Sint-Joorisstraat, wezende De Blauwpoort. 2° Groote Zolders in de Esplanadestraat, achter het huis bewoond door d'heer Louis Ruyssinck. 3° Achterhuis in de Esplauadestraat. Voor de conditiën bevrage men zich bij den Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke Plaats N° 26. Indien gij bevangen zijt, Indien gij aan keelpijn lijdt, Indien gij aangedaan zijt van 't is gelijk welke borstziekte gebruikt zonder uitstel te verkrijgen bij F. Callebaut, apotheker, Botermarkt, AALST Gij zult er welhaast verzachting en na eenige dagen volkomene genezing in vin den. Prijs der doos 1 fr. 25 centiemen. Men zendt ze ook franco door geheel bet land tegen een postmandaat van 1 fr. 30 c. Er is te verkrijgen in dezelfde apo theek Tandpijnstillende druppels 0,50. Remedie voor de eksteroogeu 0,50, Bij sterfgeval. Alle soorten van gereedschap voor onderne mers en andere stielen, zooals groote kaap-» stander cabestanaarde winde crie a vis alle soorten van kabels, ladders, schraven, kruiwagens, stellingplanken, sparren, blokka- trolens (moufles), bank voor schrijnwerker en verfmolen, alles wat den stiel betreft, alsook: vele bouwmaterialen, deuren, ramen, trappen, enz.; werktuigen voor meetkundige alles aan zeer gezinge prijzen. Zich te bevragen bij M* W* MICHIELS, Cumontstraat N° 9, te Aalst. Aalstersche Hop van 1889 fre. 55.00 a fre. 00-00 1890 beschikbaar 70.00 a 00 00 Poparinghe Stad hop van 1891 aan fr. 70 tot 100,00 Poperinghe gemeenten hop 1891 aan fr. 90 tot 95,00 van 208 koopen zware en gavige De Notaris A. L. VERBRUGGHEN, te St. Lievens- Hautem, zal, des noods onder bevoegd ambt, namens de nagenoemde eigenaren, op MAANDAG 14 DE CEMBER 1891, te beginnen om 9 ure 's morgens, openbaarlijk verkoopen Gemeenten Zonnegem en Vlierzele. Namens mijnheer Perlau, Raadsheer bij het hof van beroep te Brussel 100 koopen sohoone en zuivere Kanadas staande te Zonnegem in de Iiattestaart, te Vlierzele, aan eeDen meersch nabij den Grootenbroek en te Moorlegem aan den boomgaard en meersch der hofstede gebruikt bij de kinderen De Mulder. Ten verzoeke van Jan-Baptiste Elaut, te Vlierzele Moorlegem 2 Eikjes, ieder van omtrent 11/2 meter omtrek, staande op zijne hofstede. Binnen Letterhautem en St. Lievens-Hautem. Namens het Armbestuur van St. Lievens-Hautem 50 koopen zware Kanadaboomen, in de bosschen genaamd Dermisdaal en Witting. Ten verzoeke van vrouw weduwe van den heer Romaan BuysBe te Wetteren, en gezegden mijnheer Perlau. Aan de Meulebeek te Letterhautem 50 koopen zware Kanadas. Gemakkelijk vervoer. Men zal op stipte uur beginnen te Zonnegem in de Kattestaart, nabij den steenweg. Tijd van betaling mits borgstelling. De Zaakwaarnemer Lorris BUEKENS, te Aalst, zal ten verzoeke van den heer Eraneiscus Van Campen- hout, ten zijnen hove te Aalst, Zoutstraatpoort, op MAANDAG 14 DECEMBER 1891, om 9 uren stipt voormiddag, door bevoegd ambt, openbaarlijk ver koopen A. Meubels en Meubelaire voorwerpen bestaande in Kassen, Stoelen, Stoof met toebehoorten, Tafels, Spiegels, Horlogie, Kleerkas, Koffijpot en Molen, Moor,aarden Tellooren en Kommen, Tassen en Potten, Lepels, Vorken, Messen, ijzeren Potten en ijzeren-en aarden Kasserollen, Marmitten, Bollantaarn, Melk- kuip, Melkeemers en Teelen, Tobbens, Botervat, Vleeschkuip, Bedstoelen, enz., enz. B. Landbouwershalam als Spaden, groote Loof- braken, Handbraken, Bikken, Pikhaken, Zeissen, Dorschvlegels, Reeken, Rieken, Gaffels, Mesthaken Wanmolen met Ziften, Raapmolen, Kortewagens, Drankkuipen, Watereemers, Ilandkarre, Beerkuipen, enz. C. 2 scboone Melkkoeien, 3 Runders, en 6 Hoenders. D. Beetwortels, Hooi, Strooi, Mest en Aal. De beesten zullen om 1 1/2 ure nanoen opgeroepen worden en dezelve zullen van in den voormiddag zichtbaar zijn. Alles op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge en betalende de koopen van en onder de 5 franks comptant. De Zaakwaarnemer Louis BUEKENS, te Aalst, zal, ten verzoeke van Jufvrouw Maria-Josepha Cobbaert weduwe van den heer Franciscus Tolleneer, ten haren bove te Aalst, Postwegstraat, op Maandag 21 December 1891, om 12 uren 's middags, door het ambt van Deurwaarder VAN MUYLEM, openbaarlijk verkoopen A. Meubels en Meubelaire voorwerpen bestaande in Tafels, Stoelen, Stoof met toebehoorten, hangende Horlogie, koperen Moor en Koffijpot. dito Kandelaars ijzeren Pot, Lieve-Vrouw en Christusbeeld, eiken Kommode, Quinquets, Bascuel met gewichten, Koffij- molen, tinnen- en geleire Tellooren, Melktobbens, Botervat met staf, ijzeren Marmitte, Vleeschkuip, Vleescbblok, aarden Kommen, Tassen en Potten, Le pels, Vorken, Bollantaarn, Bakmouillie, Laurierboom, enz., enz. B. Landbouwershalam als Handkarre, Beirstnk, Spaden, Loofbraken, Pikken, Zeissen, Dorsohvlegels, Rieken, Reeken, Gaffels, Mesthaken, Raapmolen, Kortewagen, Drankkuipen, Beirkuipen, Slijpsteen, Snijpaard, Ladder, Landdraad, Egdeken, enz. C. Beetwortels, Strooi, Aardappels, Loof te velde, Mest en Aal, Brandhout en eene hoeveelheid Steen en Pannen. Alles op gewone voorwaarden en tijd van betaling mits st llende goede en gekende borge en betalende de koopen van en onder de 5 franks comptant. van De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal, ten verzoeke van wie het behoort met de pleegvormen der wet van den 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrede rechter des kantons Aalst, en met gewin van palm slagen, opeubaarlijk verkoopen, de volgende goede ren, te weten Een schoon en groot Renteniersbuis met groote Koetspoort, Stallingen, Remisie en Lusttuin, gestaan en gelegen te Aalst, ten voorhoofde in de Statiestraat en hebbende uitgang op het Esplanadeplein, gekend ten kadaster sectie C nummer 996rL met eene grootte van 10 aren 90 centiaren, houdende van de eene zijde aan bet huis van den heer Janssens-De Sehryver, van de anderen zijde en van achter aan huizen van den heer Cumont-P aider. Bewoond door deneigenaar denheer Cuviont-Faider Dit huis heeft Beneden Kelderkeuken, waschplaats, grooten voor- raadkelder, achterkeuken, twee wijnkelders en kolen kelder. GelijkvloersEetplaats, office, twee salons en spreek plaats. j.te verdiep Salon, drij slaapkamers, cabinet de toilette en badkamer. 2d6 verdiep Zes Slaapkamers, Verders drij mansardekamers, strijkkamer, twee zolders, achtergebouwen, als waschhuis, remisie, stal, kamer voor paardenknecht, hooizolder. En boven en beneden gerieflijke ingemaakte kassen. Zichtbaar den Maandag en Woensdag van elke week, van 2 tot 4 ure. namiddag. Groot gemak van betaling indien de kooper zulka verlangt. Een Huis met Magazijn te Aalst, op den Dam. ge kadastreerd sektie A nummers 7l5x en 715w met een grootte van 2 aren 80 centiaren, palende van voren aan de straat en de Vaart, van achter aan de huizen van jufvrouw Francisca Singelyn, van den eenen kant aan den eigendom van Madame Burny-Burny en van den anderen kant aan dengenen van den heer Constant Van Kerkhove. Het huis bewoond door jufvrouw weduwe Judocus Verleysen en het magazijn gebruikt door de maat schappij Werklieden Vereeniging of gemeenlijk gezegd Bazar. Om 3 ure namiddag, "ter Zittingzaal van het Vrede gerecht te Aalst, ten Stadhuize, Groote Markt. Voor nadere inlichtingen vervoege men zich ten kantoore van genoemden Notaris DE PAUW, te Aalst, Keizerlijke Plaats 26, alwaar er gestadig kapi talen in leening te verkrijgen zijn, mits goed bezet.

De Dendergalm | 1891 | | pagina 3