7 Hopstaken, RENTENIERSHUIS Te huren. t Eiken, Esschen en Beuken, Uit ter hand te koop. V BURGELIJKEN STAND MARKTPRIJZEN. B. Soliouppo-Van der Taelen, aai) dan voet van een der zijtof ekens der kerk. Eene menigte ruiten van de huizen rechtover de kerk werden verbrijzeld. Slechts een der groote kerkvensters is stuk geslagen. I)e dader is onbekend. De ontroering is groot. De bom maakte bij hare ontploffing een die pen put in den grond. Men heeft er geen spoor van teruggevonden. Te oordeelen naar hare gevolgen, moet zij eene lading van 6 kilogr. beat hebben en een 60tai dynamielkar loezen. De put in den grond door de ontploffing der bom veroorzaakt is veertien centimeters diep. Rond de kerk lagen vele overgroote steeuen bestemd tot de herstelling der kerk. Door het geweld van den schok zij de mees ten geborsten en in twee, drie broken gevallen De huizen op de place Saint Jacques gelegen langs den kant waar de bem werd geplaatst hebben veel geleden. Al de ruiten van de Ta verne Saint Jacques werden aan stukken ge slagen. De groote spiegelruiten bleven echter geheelop het oogenblik der ontploffing speel den eenige personen in dit hotel met d 1 kaar ten. De schok was zoo geweldig dat eenigen hunner op den grond werden geslingerd. Ieder een vluchtte verschrikt ir. den hof. De patroon van dit koffiehuis, M. Ni arlet, die achter het buffet stondbekwam niet het minste letsel en werd zelfs den schok niet ge waar. Anders was het gesteld met eene vrouw, zich bevindend op eene kamer der eerste ver dieping. Zoo hevig was de schok dien zij onder ging, dat zij geruimen tijd na de ontploffing nog bleef voortweenen van de uitgestane ont roering. Bij M. Ronard, in het huis nr 20, werden insgelijks de ruiten verbrijzeld, alsook in het huis nr 22, bewoond door M. Picard. M. Pety de Thozée, gouverneur, de heer Gerard, burgemeester, de prokureur des Ro llings, M. Bocquet, de heer onderzoeksrechter vergezeld van zijn griffier, de hoofdcommissa ris van p ditie. andere commissarissen en ad- junkren, enz. kwamen spoedig ter plaats. De place Saint-Jacquss werd door policie- agent n afgesloten, zoodat het publiek op af stand van de kerk werd gehouden. De plaats zelve waar de bom werd nederge- logd, werd door werklieden met een houten omringd. -- Nieuwe dynamietaanslag te Luik. Donderdag avond, om 10 ure, is in de rue de la Paix. «enen nieuwen dynamietaanslag gepleegd die verschrikkelijke gevolgen heeft gehad. De bom was geplaats geworden tegen het huis bewoond door Dr Renson, en ijne echtgenoote- Dr Renson, die nog jong is, is de zoon van den heer Burgemeester van Montegnée «u de neef van den heer Renson, raadsheer bij het hof van beroep, die gewoonlijk de as3isen voorzit, en tegen wien, twee iaren geleden, een aanslag, gelukkig zonder gevolg, werd ge pleegd. Dr Benson kwam rond 11 ure met zijne vrouw te huis. Dr Bodort, die in de rue d'Avroy woont, vergezelde hem. Hij gaf hun de hand ■en zette zijnen weg voort. Nauwelijks had hij drie stappen gedaan of eene schrikkelijke ont plotfing deed zich hooren, gevolgd van brekende ruiten en geschreeuw. In eetieu oogwenk stond de straat vol rook. De schok was zoo geweldig dat de gaz in de rue de Ia Paix was uitgedoofd. De ontploffing werd in al de wijken der stad gehoord. Dr Renson is zeer erg aan de beenen, het ge laat ce het hoofd getroffen. Een zijner beenen is gebroken, Hij heeft stukken glas in den buik en in de ongeu gekregen. Men vreest voor zijn gezicht. Mad. Renson is min erg gekwetst. Zij 38 gewond aan het gelaat. Dr Bodart heeft won - der. aan het gelaat, handen en de beenen. Een voorbijganger is lichtelijk gekwetst. Al de ruiten der huizen van de rue de la Paix zijn gebroken. De policie heeft stukken„eener doos gevonden, waarin zich een stuk karton bevond, waaropmen leest Salonique r. Men heeft twee kerels in de richting der Guillemin- statie zien vluchten. Hoei. Zaterdag morgend had een schrikkelijk drama plaats te Landenne-sur- Meuse. De meid van den eerw. heer Stiénon pastoor, heeft vijf revolver schoten gelost op dezes moe der en zuster. Mev. Stiénon werd gekwetst aan d6 zijde en aan het kaaksbeen. Hare wonden zijn echter niet doodelijk. Hare dochter werd gekwetst aan de zijde en aan het kaaksbeen. Hare wonden zijn echter niet doodelijk. Dan plaatste de meid den loop van eene ka rabijn in haren mond en trok den haan over. De dood was oogenblikkelijk. Men had de meid doorgezonden en deze wilde zich hierover wreken. Het parket van Hoei is ter plaats geweest. Mej. Stiénon, de zuster vau den pastoor, is aan hare wonden bezweken. Schrikkelijke mijnramp te Bois-du-Luc. Begrafenis der slachtoffers. Greheimzinnig-e zaak Nieuwe ontgraving {Nieuwe bijzonderheden.) Van den 27 April tot tien 4 Mei 1894. GEBOORTEN Mannelijk 5 1R Vrouwelijk 11 HUWELIJKEN. F. Van Vacreubergh, wever, met S. Weireld*, /onder beroep. --L. D'Huese, schrijnwerker1, met J. Van den Steen, breister, A. De Vor, landbouwer, met C. Vau Mechelen, dienstm. E. Ganzeman, mets-r, met M. Stalpaert, herberg. A. Mertens, vleeschhouwermei M. Bracke, zonder beroeD. OVEBLIJDENS. J. Marchal, broeder dor christelijke leerling*, 60 j., Keizerlijke Plaats. Tb. Meert, man De Maèseneer, wer tuigk. 35 jSaskaai. J. De Cock, weduwenaar Hofman, eigenaar, 78 j., Molenstraat. P. De Schaepdryver, man Provost, handelaar, 78 j., Znu'straatpoort. S Van dor Gucht, weduwen1 Vau den Hauwe, kunstschilder, 70 j., Zoutstraat. G. Vati Geem, weduwenaar De Meyer, landbouwer-, 77 j.-, Brusselscbestéenweg. J. De Witte, man Vinck, metser, 30 j., Koeistraat. D. Sehollaert, weduwenaar De Brucker, zondet beroep 85 j., Kerrebroeck. 3 kinderen onder de 7 jaren. AALST 5 Mei Ver 1 heet. 23 lit 50 cent. Tarwe Masteluin per 100 kil. Rogge. Haver. Spelt Geerst Aardap. (roode de 100 kil. Acrdap. (geele) nieuwe. Boter,de 3 kilogram. E j ts de 25 Viaper 3 kiios Vi~f enen per stuk, 1 14-50 12-50 i i-oó soort 27-50 2* 35-00 Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Allerlaatste venditie van 'J3tiitenl»ii<l. Frankrijk. De anarchisten van Parijs hebben vrijdag avond eene vergadering gehouden. Gezien de kranige houding van den compagnon Etnile Henry hebben zij besloten, zou hij ter dood wordt veroordeeld, hem onmiddellijk te wre ken. Men mag zich dus aan bommen verwachten. De kalmte die Eemille Henry vrijdag toonde heeft hem ook geen oogenblik verlaten. De v -rdediging, of liever (want hij begon met te zeggen, dat hij zich niet wilde verdedigen) de verklaring van zijnon overgang tot liet anarchisme en van zijne a anslagen werd uitge sproken als bepleitte hij een aDders zaak, en werd onder groote stilte aangehoord. De rede van den advokaat Hornbostel miste veel van baren indruk teu gevolge van bet sterk Marseillaansch accent van den spreker. Bijna vijftig minuten duurde de beraadsla ging der Jury. Met de meerderheid van stem men werd door haar op alle vragen bevestigend geantwoord. Over de verzachtende, omstandigheden werd gezwegen cn zoo sprak het Hof de ter doodver- oordeeÜDg uit. Een En avant, courage Vive Vanarchie met heldere 3tem geroep°n, was het antwoord van Henry, terwijl hij tusschen de wachters dooi-, de banken o verst ipte naar den uitgang. Op uitdrukkelijk verlangen van den veroor deelde waarbij ten slotte de verdediger zich neerlegde, werd Mad, H-*nry niet a's getuige voor haren zoon gehoord. Men moet opklimmen tot Cartouche, Mat. drin, Baekeland of Jan de Licht om nog een ke- relaan te treffen die het stieltje van Moordenaar dief, aftiuugelaar en cent nophsler zoo perfekt wist in praktijk te stellen als onderpastoor Biuneau van Entrammes (dep. Euro, Frank rijk), Ziehier wat den gekruinden substituut wordt ten laste gelegd 1" Brandstichting in de pastorij van Astellé. 9* Diefstal aldaar. 3° Tweede brandstichting aldaar. 4° Moord op de weduwe Bourdaix. 5° Diefstal ten nadeule der weduwe. 6" Moord op den pastoor van Entrammes, 2 Januari 1894. 7. Diefstal ten nadeele van pastoor Fricot. 8. Dieftsal ten nadeele van pastoor Pointeau. 9. Aftruggeling van 1,000 fr. ten nadeele eener kwezel. 10. Verduistering van 3,000 fr. ten nadeele van een boer. 11. Verduistering van 1,500 fr. ten nadeele eener oude pastoorsmeid. 12° Aftruggeling van 3,000 fr onder god vruchtig voorwendsel, ten nadeele van een pachter. 13° en 14°. Andere verdui. teringen en ont vreemdingen van gelden. Zoo die kerel zijn geschoren knikker op de schouders houdt, mag hij van geluk spreken. Vier vau de veertien beschuldigingen zijn vol doende om met de gewijde kruin door den bril i van 't schavot terecht te komen. Eerstdaags raat de nieuwe Cartouche voor 't assisenhof verwezen worden. EN 2000 BOONSTAKEN, te AALST, aan de Eaudewijnskaai, nevenst het fabriek der II eeren Leclercq op Maandag 7 Mei 1894, om 2 ure namiddag. OPENBARE VËÏÏKOOPING van binnen St. Lievens-Hautem. De Notarissen VERBRUGGHEN, te St. Lié- vens-Hautem en DE SAKGHER te Bottelaere, zullen, onder bevoegd ambt, den Woensdag 9n Mei 1894, nm 9 ure voormiddag, open baarlijk verkoopon 102 zuivere Eikjes, ten meerderen deelé van 1 meter a 1 meter 30 cn omtrek, waaron der verscheidene lasschen, pornphouten en wel geschikt voor kuipers en al ander gerief. 7 sclioone Esschen van 1 1/2 meters omtrek; Staande in eenen bosch, wijk Bruisbeke. En 85 schooue Beuken, waaronder vele van I 1/2 a 2 meters omtrek. Maande iti eenen bosch wijk Smalkouter. Te beginnen met de Eiken, staande wijk Bruisbeke. "Verlxooping een schoon van te Aalst, Statiestraat. De Notaris DE WINDT te Aalst ral krach tens bevelschrift van den lieer Voorzitter dei? rechtbank van eersten aanleg zit/ing houdende te DeDdermonde in date 22 Februari laatst, met tusschen komst van Meester VAN ASSCHE Notaris te Gent openbaar verknopen Een schoon WOONHUIS met Hof, Koets poort, Remissie en Paardenstal te Aalst, in de Statiestraat, pr-teekend N° 13 gecadastreerd sectie C N° 997b groot 200 meters vierkant. Slechts gebracht 8570. fr. Bewoond door Mijnheer H'ppoliet Govaert a 700 fr. 'sjaarstot 31 December 1894. Tweede zitdag voor definitief verblijf i DONDERDAG 10 MEI 1S94, om 3 uren namiddag in h^t u Hotel des Arcades tö Aalst, Statieplein. Een RUIS met Magazijn, Poort en Stal, te Aalst, Cumontstraat 7Acb te be vragen bij den heer Dr DEWINDTf Nieuwstraat. Lange Zoutstraat 3, Aalst, Besten Roltabak, Rooktabak en Snuif. Depot der Fabriek Evariste De Bruyn Aalst. Door uitscheiding van bedrijf. Het vollpd'g schoon en onlangs nieuw HER» BERG GERIEF, der bierbovengemelde Esta» minet liet Brouwershuis, bestaande in Buffet n et Étagère cn twee Pierpompen, tafels, Stoe len, Canapés, Groot»n Billard, verschillige an dere Spelen enz., enz., aan zeer voordeelige conditiën. Zich te bevragen bij M. Emiel Verntmmen Anchaeriter bovengemelde Estaminot. Zaterdag morgend, rond 5 ure, daalden 16 mijn werkers in den put St-Emmanuel der koolmijm van Bois du Luc toen de bak op ongeveer 200 meters der opening omkantelde. Negen werden in de diepte geworpen en op den slag gedood. Zeven zijn er met eenige lichte kneuzingen van afgekomen. Gemoedelijke tooneelen hadden plaats toen de lij ken werden bovengehaald. Onder de dooden bevinden er zich twee huisvaders, de eene met twee en de andere met drie kinderen. Eenige werklieden hebben zich als ware helden ge dragen om hunne makkers van den dood te redden. Onder deze noemt men Jules Cauchmin, een jongeling van l&jaar. die den genaamde Hennebert langen tijd bij den arm in de ruimte hield en hem zou gered heb ben, ware een werkman op den ongelukkige niet ge vallen. Een slachtoffer, Hennebert, een jongeling van 19 jaar, ligt in de woning zijner moeder op een bed uit gestrekt. By de bedsponde waakt de weenende moeder.. - Het blauwe gelaat van den jongeling is met een doek om wonden dat de ijselijke wonde verbergt, aan den schedel bekomen. De moeder neemt de koude hand van haren zoon in de hare en zegt tot een bezoeker Het was een zoo moedige jongeling, mijnheer. Ondanks mijn aandringen wilde hij, kost wat kost, heden aan den arbeid gaan. Vrijdag nog is hij bijna verpletterd geweest en een nagel van zijn vinger werd afgerukt. Hij heeft den gaueohen dag met bebloede hand gewerkt. Zijn makker Jules Cauchmin, heeft alle mogelijke moeite gedaan om hem van den dood te redden, doch hij gelukte er niet in. Op dien stond treedt Jules Cauchmin vooruit. Zijn schouder en zijn arm zijn in een band gespalkt. Hij was het, die zijn vriend Hennebert, toen de ophaal- bak omkantelde, bij den arm greep en in de ruimte hield met ongemeene kracht. Hij zou zijn vriend van eenen gewissen dood hebbeu gered, ware een ander werkman van de hoogere verdieping niet in den val op Hennebert gestuikt, hem naar de diepte doende ploffen. Ds geneesheer verklaart dat de jongeling zijn schou der ontwrichtte, door het geweld dat hij deed om zijnen vriend boven den afgrond te houden. In het huis Davière is de ongelukkige die doodelijk gekwetst zijnde aan zij tie wonden bezweek, wanneer ij met den ophaalbak werd boven gebracht. I)edoodci8op afschuwelijke wijze verminkt. Zijn gelaat iï geplet, als badde het onder den plethamer gelegen. De schedel ib gekliefd van het voorhoofd tot aan de bovenlip, ontwaart men eene gapende wond een oog is gansch weggerukt. Het aanschouwen van dit gelaat is iets ijselijke Een der beenen van den jongeling is afgerukt. De moeder die bij het lijk weent, wil kost wat kost, het afgerukt been aan den bezoeker toonen. Een hartroerend tooneel voorwaar De toestand der gekwetsten is zoo voldoende moge lijk en alles doet veronders.ellen dat allen hunne wonden zullen overleven. De begrafenis der slachtoffers had plaats maandag morgend. Slechts een der slachtoffers, Eugeen Bro- gniez, werd zondag reeds te Houdeng-Goegnies begra ven, te midden van een grooten toeloop van volk. De pastoor der parochie sprak eene hartroerende lijkrede uit, De begrafenisplechtigheid van maandag morgend was indrukwekkend. Te Bois du-Luc werd er niet gewerkt, en ontelbare werklieden waren uit de nabu rige gemeenten gekomen. Rond 9 ure 's morgends verdronken zich 7 a 6000 personen in en rond de kerk waar zes doodskisten waren binnengebracht. liet bestuur der koolmijn en de overheden waren aanwezig, alsook verscheidene maatschappijen, met hunne vlaggen in rouwfloers. De pastoor kondigde aan dat de opbrengst der schaal bestemd was voor de families der slachtoffers. Ten 11 1/2 ure vormd de lijkstoet zich om de sterfe lijke overblijsels der verongelukte mijnwerkers naar het kerkhof te brengen. De doodkisten der vi jf jonge lingen waren omringd door meisjes in het zwart ge kleed met witte sluiers. De zes doodkisten werden op eene, rei nevens elkander begraven. Te Rceulx en te S. Vaast had maandag insgelijks de begrafenis plaat» der twee andere slachtoffers. ANTWERPEN-GENT-LEUVEN. Generaal Van der Smissen en de polieiecommissarii vau Spa zullen door eene onderzoekscommissie wor den ondervraagd voor wat aangaat het spelen in deze stad, tijdens het verblijf aldaar van deu heer en me vrouw Joniaux. Volgens een blad meldt heeft de minister van open bare werken den heer Joniaux, die hoofdingenieur van bruggen en wegen voor de provincie Antwerpen is, hsvoleu tot nader bevel een verlof te vragen. Dinsdag morgend is men andermaal op bet gemeen tekerkhof, te Gent, overgegaan tot de ontgraving van bet lijk van Jank Van deu Kerel ove, om nog eenige ingewandenen deelenranbet lijk te nemen om aan het onderzoek der scheikundigen ouderworpen te worden. Om 10 u. 5 m. komt de heer De Visschere wetsdoc tor, op het kerkhof, waar zich reeds bevonden, de heeren bestuurder De Spiegeleire, Dhossche, adjunct policiecomrnissaris, Ev. Mys, bediende bij de snijka iner van het burgerlijk gasthuis en een loodgieters baas. Om 10 1/4 ure komt het parket aan, bestaande uit de heeren Würih, procureur de» konings, De Bock, onderzoeksrechter en Lusyne, greffier. Onmiddellijk wordt- door de putgravers den graf kelder geopend, de lijkkist naar boven gehaald en op eene berrie geplaatst. Het houten deksel wordt losge schroefd en terwijl door de loodgieters het lootten dekBel wordt opengemaakt, brengt de heer Mys zijne snijmessen, bokaals. enz. in orde en doet zijn witten voorschoot aan, alsof hij met den heer De Vis?chere tot eene heelkundige operatie ging overgaan. Om 10 1/2 ure is dn kist geopend de heer Mys giet een paar emmers acide pbénique over bet lijk en nu gaat men op7olgenlijk over toi. het uitsnijden en uit nemen der oogen, het hart, de longen, de lever, de milt, de blaas, het buikspierbed, de ingewanden en ten slotte spieren uit de bil. Om 10 ure 50 min. was het akelige werk afgeloopen en werd de kist weer dicht gemaakt. Een lint werd er om heen gebonden en daarop de zegel van den heer onderzoeksrechter geplaatst. Ook de bokaals warden opvolgenlijk verzegeld; de eerste bevat de oogen de tweede het hart, de longen en den lever de derde de milt, de blaas en het buik spierbed de vijfde de spieren ran de bil. TwiDt.ig minuten na 12 ure was de zending van het parket afgeloopen en werd het kerkhof, dat tijdens de operatie gesloten was, weder geopend. De bokaal» zullen te Leuven naar het laboratorium gebracht worden van den heer Bruylants, scheikun dige in de zaak van Mad. Joniaux. Mej. Marguerite Joniaux werd gekonfronteerd met den slotmaker, M. André Dezone, die haar dikwijls bij Mej. Ernilie had gezien en haar dus herkende als zij hem verzocht de kamer barer afwezige tante open te breken, zouder echter te vreten dat zij Mej. Mar guerite Joniaux was. M. Dezone, tegenover deze laatste gebracht, heeft herhaalde malen bevestigd, dat het zeer zeker Mej. Marguerite Joniaux was die zich in het huis van Mej Emiiie aanbood en hem gelastte met het openen dezes kamer. Even krachtdadig loochende Mej. Marguerite bij hare tante te zijn geweest, den slotmaker ooit te heb ben gezien. Door den onderzoeksrechter met vragen gekweld, antwoordde zij onverschillig lk herinner mij met van dit alles. Bez oek in de gevangenis Mev. Joniaux heeft dinsdag het bezoek ontvangen van hare moeder. M. Hetiri Joniaux en zijn zoon Carl hadden haar mogen spreken eeuigen tijd te voren. Nog de morphine Mej. Emilie Ablay verklaarde eerst" onder een dat zij nooit morphine bezat dan degene haar voorgeschreven door baren dokter. Later zond zij een expressbrief naar den onder zoeksrechler, waarin zij beweerde eene vergetenheid te herstellenen zioh thans herinnerde dat Mev. Jo niaux haar verscheidene pakjes morphi lehad gegeven Deze morphine zou degene zijn aangekocht bij den 1 apotheker Vanden Bosch. Welnu, terwijl Mej. Emillie Ablay te Brussel werd ondervraagd over deu oorsprong der morphine door haar benuttigd, verklaarde Mev. Joniaux, te Antwer- j pen. dat zij potjes morphine aan hare zuster had be- Bteld. De magistratsn onderstellen dat de terechtwijzing welke de twee getuigenissen overeenbraoht uitgelokt werd door Mer. Joniaux die iemand naar hare zuster, te Brussel, zou gezouden hebben, om haar in te lichten over hetgeen zij (Mev. Joniaux) verklaard had. Op dit tijdstip was Mev. Joniaux nog in vrijheid. Onze lezers weten, dat bet parket Mej. Marguerite Joniaux verdenkt deze bode geweest te zijn, hetgeen M. Dezone, slotmaker bevestigt, zooals wij uitlegden. Houding van Mev. Joniaux bij deu dood Van M. Vanden Kerchove M. Ernest Michez, schilder, en zijne vrouw, wonende iu de Vau Luppenstraat, 43, te Ant werpen, hebben de volgeude verklaring afgelegd Een huurhouder uit de Nerviërstraat, kwam ons ten 10 'smorgens melden dat wij een zieke moesten gaan op passen bij de echtgenooteu Joniaux. Ten 11 ure, boden wij ans bij M. Joniaux aan. Op eene kamer der eerste vrdieping, op een bed, lag een zwaarlijvig peisoon, van gevorderden leeftijd. Hij ademde nog. De zieke was verschrikkelijk om te aanschouwen. Zwart bloed vloei-le uit zijn neus, zijn mond, zijne ooren. De tong hing ver U't den mond. Blauwe plek ken teekenden zich af op het lichaam. 't Is een oom van mijn man, zegde Mev. Joniaux. Een kwartuurs later, gaf de stervende den geest. Terwijl M. Vanden Kercliove in den doodstrijd lag, bevonden wij ons alleen (M. eu Mev. Michez) bij hem. In eene aanpalende kamer, spraken M. en Mev. Jo niaux luidop met elkaar. Na deu laatsten snik van M. Vanden Kerchove, kwam M. Joniaux in den doodka-mer met den hoed op het hoofd en een paraplu iu de hand. Wij lijkten den afgesrorvene, Mev. Joniaux toonde zich haastig, ongeduldig opdat meu hiermee gedaan zou maken. Dan vraagden wij aan Mev. Joniaux of wij het lin nen van den dooile mochten meenemen, volgens een Antwerpsch gebruik, Mev. Joniaux weigerde, maakte een pak van de beddelakens en de dekens en beval dat men het lijk naar eene andere kamer zou over brengen. Dan zond zij ons met zoo'n overhaasting weg dat wij nauwelijks den tijd hadden onze schoonen aan te trekken welke wij beneden aan de trap hadden gezet in de vestibule. Ongelooflijk Men beweert dat epn zoon van M. Jouiaux zich bevend in een geestelijk gesticht te Na men. De bestuurder stelde onlangs 'aan ziine leerlingen de volgende vraag Is M. Joniaux nog waardig in uw midden te b'ijven? Hat antwoord klonk met- eene groote meerderheid Ja. Dit belette niet, dat de bestu-ende commissie van het. gesticht den jongeling doorzond. Ofschoon wij, beter dan iemand, bij ondervinding weten wat baat er in het hart van 't geestelijk goedje schuilt, kunnen wij bovenstaande feit schier niet ge- looveu. Kan die jonge beer verantwoordelijk zijn voor de daden zijner moeder En deze moeder is slechts eene betichte 15-50 00-00 00-00 5-00 5-00 6-00 1-53 400 J5-50 14-00 11-25 17-ÓÓ 00-00 00-00 5-5Ö 5-50 7-36 1-71 5-00

De Dendergalm | 1894 | | pagina 3