MERKWEEROIGE GENEZING HOFSTEDEN NAAMSCHE MESSENMAKERIJ VASTE PRIJZEN. Behandelde ziekten Zaailanden en Meersschen, RAADPLEGINGEN. 1° Zijn lang bestaan. 20Zijn vocrtdurendeGenezingen. 3° Zijne radikale genezingen. Vel£?s*raat l Aer Bennesfeeff en GENT. Het voornaamste huis der twee Vlaanderen. Eerediploma Expositie van Gent 1899. Gemaakte Kleederen voor Keeren, Jongelieden en Kinderen, Kleederen voor Pensionaten, Adminïstratien, den rouw en Livreen LAKENS NIEUWIGHEDEN verkocht per meter VEEZENDING VAN STALEN KLEEDEREN OP MAAT in aclit xi i-en. Op aanvraag begeeft zich een snijder ten huize om maat te nemen en aanpassen, zonder verbooging van prijs. I'ranco verzendingen in geheel Belgie der aankoopen van af 20 Franken. G-esloten de Zon- en Feestdagen om X uur. 4° Zijne Natuurlijke methode. Huis S. LAMBRET VELDSTRAAT, 11, OZEISTT Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Lede, Hofstade en Schoonaarde. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal ter tnsschenkomst van zijnen ambtgenoot VER- BRUGGHEN, Notaris te Sint-Lievens-Hau- tem, openbaarlijk verkoopen, de volgende onroerende Goederen, te weten Stad Aalst. Eerste koop. Gemeente Lede. Tweede koop. Derde koop. Vierde koop. Vijfje koop. Zesde koop. Zevende koop. Achtste koop. Negende koop. Tiende koop. Elide koop. Gemeente Hofstade Twaalfde koop. Dertiende koop. Veertiende koop. Zestiende koop. Zeventiende koop. Achttiende koop. Negentiende koop. Gemeente Schoonaarde. Twintigde koop. ZITDAGEN InstelWoeuslag 19 September 1Qrv. Verblijf Woensdag 26 September 1JW* Aalst, R. Van Brantoghem, Vrijheidstraat 32. Aan Mijnheer den Bestuurder van het Gesticht Windelincx, 122, Gallaitstraat, Brussel. Welk geluk u te kunnen bevestigen dat ik gene zen ben en blijf van een kankergezwel en dat ik nu veel gezonder ben dan voor mijne behandeling Jjt sir Aan u 's ES het dat ik mijne onver hoopte gene zing schuldig ben. Terwijl ik in behan deling was, zegde men in mijn dorpdat ik mijne huisge noo- tenniet meer zou terug ge zien hebben, dat ik verloren was. En nogtans, heden ben ik gered door eene zoo eenvoudi e behandeling en zonder operatie. Nooit zal ik u genoeg kunnen bedanken, daar ik u het leven verschuldigd ben. Ik laat u toe mijn brief openbaar ie maken, en alwie nog zou twijfelen, kan zich met eigen oogen over mijne radikale genezing komen over tuigen. Uwe verkleefde en dankbare, Echtgenoote Patfoort, Fr., landbouwster, te Houthem-bij-Veurne. Het liestic.1t Windelincx te Urussei OPGERICHT IN I860 in het Gesticht Windelincx, 122Gallaitstraat, Brus sel, alk dagen, van 11 tot 1 uur. Voor werklieden en bedienden, alle Zondagen ten 11 ure. De tram nemen aan de staties en biljet vragen voor de Gallaitstraat, n0 122. Zich niet vergissen van nummer of laten mis leiden. De zieke die niet komen kan, mag schrijven of iemand zenden om zijne ziekte uit te leggen. Op aan vraag, zendt men gratis en franco aan ieder een boekje uitleggende De natuurlijke geneesmethode van kanker, klieren, geheime ziekten, speen, enz. Het Gesticht Windelincx onderscheidt zich door Inderdaad, het was Dr A. Windelincx, vader, die in 1860, met deze natuurlijke geneesmethode begon. In 1883, deed zijn zoon en opvolger, in de Gallaitstraat, 122, het hotel bouwen dat den titel draagt van Gesticht Windelincx en waar de genees- en artsenijkundige diensten voor het gemak der raadvragers vereenigd zijn. Inderdaad, men volgt in het Gesticht eene logische methode, gesteund op ontegenspreke lijke grondregels. Men gebruikt er slechts goed beproefde geneesmiddelen. Er is hier geen spraak van proefnemingen te doen, zooals nieuwe begin- ders moeten doen. De genezingen zijn de vrucht van eene halve eeuw ondervinding. Inderdaad, wanneer men in de gewone en popu laire geneeskunde zich tevreden stelt met de voel- bare of zientbare teekens of veropenbaringen der ziekte te doen verdwijnen in de natuurlijke genees methode. steunt men zich op de teekens der ziekte, en verre van heD te bestrijden, valt zij slechts de oorzaken der ziekten aan. Juist daarom is het dat in het Gesticht Windelincx duizenden genezingen in den waren zin van het woord, 't is te zeggen radikale, van alle soorten van kwalen, worden bekomen. De grondregels van deze uitmuntende methode kunnen als volgt uitgelegd worden Al wat leeft bezit een levensvermogen, eene levenskracht, eene natuurlijke genezingskracht. Deze kracht helpen, dit gent zend vermogen versterken, het leiden volgens zijne genezende poging: ziedaar den grondregel van de methode. Daaruit vloeit voort dat het onzinnig is de natuurlijke pogingen der ziekte, door de natuur zelf opgewekt, tegen te werken, te verzwak ken of te maskere.i, dat het integendeel logiek is de ziekteteekens te steunen en te helpen in den zin hunner zelf standige genezende pogingen. In strijd met wat algemeen gedaan wordt, kan men dus niet straffeloos oude wonden doen toegroeien, eene verouderde ettering, uitloop of druiping opproppen, een gezwel, eene klier uitsnijden, eene lupus uit lepelen,!-r—t--• doen zettelijke geven onder voorwendsel van in eens te genezen. Derwijze de ziekten behandelen, is zich blootstellen aan hervallingen, verwikkelingen, bloedvergifting, zelfbesmetting. Om de waarheid te zeggen, het is beter de ziekte aan de natuur over te laten, dan zich zoo te behandelen. Ook, de natuurlijke genees methode, in liet Gesticht Windelincx gebruikt, faat gansch anders te werk. Zij vernietigt stilaan e gezwellen, de zieke klier en laat aan de natuur de zorgen over de zieke en doode deelen uit het lichaam weg te jagen, zij verzuivert het bloed, het vergif der geheime ziekten wordt uit het lichaam gejaagd. De aanstekelijke vloeiingen wor den schadeloos, 't is te zeggen gezond. Van dan af, genezen zij krachtens deze wet dut de natunr zelf elke wond sluit, alle ettering, eiken uitloop stelpt wan neer deze gezond, overbodig en dus nutteloos geworden is. Zoo langzaam doch zeker genezen, dat is radi- kaal genezen zonder gevaar, zonder hervalling, zonder verkwikking en volgens de regels der natuurlijke geneesmethode, die uitzondering in het Gesticht Windelincx worden toegepast. Indien gij eene ziekte hebt die niet geneest, of blijft voortlijden omdat uwe ziekte slechts half werd genezen en daarom gedurig terugkomtindien gij een der volgende kenteekens gewaar wordt pijn, zwakte, vermoeinis, zenuwachtigheid of onna tuurlijke opvliegenheid, zweeien, puisten, uitslag, koorts, uitloop, ettering, verlies van bloed of welk organisch verlies ook, bloedbederf, gezwel, wonde, fistel, opzwelling der aders, speen, klieren, gezwellen, lupus, kanker, enz.; indien gij vruchte loos allerlei geneesmiddelen gebruikt hebt, en bij zonder wanneer men u als laatste hoop eene operatie aanraadt, twijfel niet langer, neemt uwe toevlucht tot de natuurlijke geneesmethode, on derwerpt uw geval aan de geneesheeren van het Gesticht, en zij zullen u zeggen wat u te doen staat. •M Fijne tafelmessen, rijke en gewone, dessertmessen, fruitmessen, opsnijraessen) keukenmessen, messen voor vleeschliouwers, tafelmessen met hoornen hecht lemmer (Louis XV) te beginnen van 20 franks het dozijn. Dezelfde met ebbenhouten hecht, te beginnen van 12 franks. Groote keus van pennemessen, ponjardt-n en jachtmessen. Snoeimessen, snoeimesjes en eetmessen, bijzondere modellen voor den tuinbouw. Scharen voor alle gebruik, voor kltêrsnijders, kleermakers, naaisters, voor bureelen en magazijnen. Specialiteit van Naamsche, Engelsche, Zwitsersche en Zweedeche Bcheer- meBsen, als proef verkocht te beginnen van 3 frauks. Veiligheidsscheermessen (Le Rapide) de eenige waarmede men zich kan scheren zonder zich te snijden, op proef verkocht aan 9 franks. Tondeuzen voor het haar met drie sneden, gewaarborgd 10 fr., met on breekbare veer 14 fr. Tondeuzen voor den baard, 9.00 fr. Tondeuzen voor paarden, te begiuneD van 7 fr. Tondeuzen voor honden 5.50, 6,50, en 900. Tafel- en dessertgereedschap in wit en in verzilverd metaal, oestervorken en vorken voor slakken, koffieservies gènickeleerd en verzilverd, vleeschsc'aotels in nickel met zilver belegd, glasBchoteltjes voor wijnflesechen en karaffen, fruitkorfjes, boterpotten en ringen voor servetten. Eenige depositaris der knauwmachien Carrier, geperfektiouneerd door den geneesheer Chaussi- nand, onmisbaar voor oude lieden om het vleesoh snel te brijzelen op de teiloor, als proef verkocht 15 franks. Engelsche, FraiiBohe en Zweedsche missen imkerij. Slijping en herstelling. Eene behuisde, besohuurde en bestalde Hofstede met medegaande Lochting, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeek, Ledeliaan, tegen 't Sas van Aalst, bij kadaster bekend sectie C nummer 71a en 72a met eene gezamentlijke grootte van 21 aren fcO centiaren, palende ten zuiden de gezegde Ledebaan, ten westen de weduwe Charles Sehollaert en kinderen, ten noor den Frans De Smedten ten oosten Joseph De Boeck. In gebruik van jaar to jaar bij de weduwe Laere- _mau en zoon mits 190 franks. Een perceel Zaailand gelegen te Lede, Sterrewal, aan de Suikerstraat bij cadaster bekend sectie A num mer 202 met eene grootte van 87 aren 10 centiaren, palende ten oosten d'heer Notaris De Pauw, ten oos ten de erven Van Langenhove, d'heer Notaris De Pauw, Frans Verbeeck, Frans Van Hauwermeiren, Coletto Daelman en Frans Daelman, ten westen de Suikerstraat en ten noorden de kinderen D'üaeseieer als gebruikers. In gebruik bij Frans D'haeseleir, Frans De Smeit en Leopold De Winne, mits S5 franks 'sjaars. Verdeeld van oost naar west, onder voorbehoud van samenvoeging in drij loten, te weten Eerste lot29 a. 03 e. ten oosten. Op te leggen beomprijs 200 fr. Tweede lot29 a. 03 c. te midden van den blok. Op te leggen boomprijs 135 fr. Derde lot29 a. 03 c. ten westen, aan de Suiker- straat. Op te leggen boomprijs 110 ir. Een pereeel Land en Weide, gelegen te Lede, Ster rewal, bit cadaster bekend sectie A nummers 236, 237 en 238 met eene gezamentlijke grootte van 94 aren, palende ten oosten d'heer Baron de Broqueviüe en Petrus Geerts, ten zuiden M. Josse Boëyé, ten westen de kalseide en daarover d'heer Notaris De Pauw en ton noorden de erven Blondeel. In gebruik bij Vincent De Smedten Leo Van Over- deuborger, mits 115 fr. te zamen 'sjaars. Verdeeld in noord en zuidhelft onder voorbehoud van samenvoeging. Op te leggen boomprijs voor de noordhelft 50 fr. Een perceel Zaailand en deelken water te Lede, UsmBt, bij cadaster bekend sectie A nummers 420, 421, 422, 423 en 424 met eene totale grootte van 1 hectaar 22 aren, palende ten oosten M. Josse Boëyé, ten zuiden Frans Van den Nest als gebruiker, ten westen Madame de baronnes de la Faille en ten noor den M. Moens en d'heer Notaris De Pauw. In gebruik bij Alois Coppons, Alois Van Hauwer meiren en Hippolyte Triest te zamen mits 185 ir. 'sjaars. Verdeeld van noord naar zuid onder voorbehoud van samenvoeging in 4 loten te weten Eerste lot 30 a. 50 c. ten noorden, begrijpende bel deel water. Op te leggen boomprijs 50 fr. Tweede lot30 a. 50 c. neven het eerste lot. Derde lot 80 a. 50 c. neven het tweede lot. Vierde lot 30 a. 50 c. ten zuiden der partij. Een perceel Meersch met Losweg, gelegen te Lede, HosBeleer, bij cadaster bekend sectie A nummers 281 en 282 met eene grootte van 27 aren 70 centiaren palende west d'beer Vrederechter Baeten te Horzel e, noord- oost en zuid d'beer Frans Verbeke. In gebuik bij Leo Van Overdenborger mits 50 fr. 's jaars. Op te leggen boomprijs 715 fr. Een perceel Zaailand gelegen te Lede, Vogelenzang bij cadaster bekend 6ectie A nummer 340b, met eene grootte van 1 hectaar 04 aren 50 centiaren, palende ten oosten M. Kervyn de Lettenhove, ten zuiden brans Verbeke. ten westen d'beer Joss Boüyé en ten noorden d'heer burgemeester Coppens, de kinderen Beelaert, de weduwe De Smedt, de kinderen Cop pens en de kinderen Van Langenhove. In gebiuik bij Frans Verbeke en Frans Daelman, te zamen mits 160fr. 'sjaars. Verdeeld van noord naar zuid, onder behoud van Bamen voeging, in drij deelen te weten Eerste lot 34 a. 38 c. ten noorden, neven den ei gendom der kinderen Van Langenhove. Op te leggen boomprijs 50 fr. Tweede lot 34 a. 83 c. te midden der partij. Op te leggen boompirijs 120 fr. Derde lot 34 a. 83 ten zuiden der partij neven den eigendom van Frans Verbeke. Op te leggen boomprijs 110 fr. Een pereeel Land te Lede, Suikerstraat, bekend bij cadaster sectie A nummer 45, met eene grootte van 30 aren, palende oost en noord d'heer Joseph Moens, west Abbeloos en zuid de Smksr6traat. In gebruik bij Charles Louis De Winne, mits 50 fr. 's jaars. Op te leggen boomprijs 30 fr. Ecnen blok Land en Meersch te Lede, Vrijdag marktstraat en Hlikstraat, bij kadaster bekend sectie B Nummers 445, 446, 447, en 448 met eene totale grootte van 2 hectaren 79 aren 80 centiaren en groot volgens meting 2 hectaren 66 aren 82 centiaren palen de oost den Armen van Lede en M. Felix Ilayens, noord de Vrijdagmarktstraat, west de Blikstraat en jufvrouw De Backer en zuid zelve jufvrouw De Bac ker en de erven Mcerscbaert. Gebruik door Alois Coppens, Hippolyte Triest, W° Frans Van Hauwermeiren, Felix Baeyens en Beelaert Louis, gezamentlijk mits 350 fr. 's jaar. Verdeeld ïu 10 loten bij plakbrieven breedvoerig aangeduid. Een perceel Land te Lede, Kosebetraat, bij cadas ter bekend sectie B nummer 327b met eene grootte van 32 aren 40 centiaren, paiende ten zuiden Amand De Cremer, ten westen de weduwe Van hauwermeiren, ten noorden M. Charles Coppens en ten oosten de Boschstraat. In pacht bij Alois Fransen mits 35 fr. 'sjaars. Op te leggen boomprijs t>70 fr. Een perceel Meersch te Lede, Boschstraat, bij cadas ter bekend sectie B nummers 300 en 301 met eene grootte van 47 aren 40 centiareu, palende zuid de weduwe De Prez, west de kinderen Hippolyte Saey, noord Alois Fransen en oost de Boschstraat. In gebruik bij Alois FranBen mits 50 fr. 'sjaars. Een perceel Land te Lede, Doorn, bij cadaster be kend sectie E nummer 413 met eene grootte van 34 aren 80 centiaren, palende 1en westen de weduwe Bened. Vermeulen, ten noorden de weduwe De Mus ter als gebruikster, ten oosten gezegde weduwe Ver meulen, en ten zuiden de oude Wichelschestraat. In gebruik bij de weduwe B' Vermeulen, mits 60 fr. 's jaars. Een perceel Land gelegen te Hofstade, voorste Deuderland, bij cadaster bekend sectie B nummer 304 met eene grootte van 33 aren 60 centiaren, pa lende ten westen enten noorden d'beeren gebroeders Callebaut, ten oosten d'heer bargemeester Possemiers en ten zuiden den Tragel van den Dender. In gebruik bij Frans Linthout mits 50 fr. 's jaars. Op te leggen boomprijs 180 fr. Een pereeel Land te Hofstade alsvoren, bij cadas ter bekend sectie B nummer 311, met eene grootte van 17 aren 80 centitren, palende ten noorden d'heer burgemeester Possemiers, ten westen het Armgoed van Hofstade, ten noorden den volgenden koop en ten oosten den Tragel van den Dender. In gebruik bij M. Possemiers mits 30 fr. 'sjaars. Een perceel Land te Hofstads, nevenvoorgaande, bij kadaster bekend sectie B nummer 510 met eene grootte van '21 aren 30 centiaren, palende t' n zuiden M. Possemiers, ten westen het Armgoed van Hofsta de, ton noorden voorgaanden Koop en ten oosten den Tragel van den Dender. In gebruik bij B' De Gussem mits 50 fr. 's jaars. Op te leggen boomprijs 90 fr. Vijftiende koop. Een pereeel Land te Hofstade, Castelijnveldeken, bij cadaster bekend sectie B nummer 123 met eene grootte van 25 aren 80 centiaren palende ten noorden Armgoed van Hofstade, ten oosten de kinderen Van der Heyden, ten zuiden de kinderen J.-B. Panne- koek, en ten westen over den landweg de weduwe Charles Matthys. In gebruik bij Leander Huylebroeck mits 25 fr. 's jaars. Op te leggen boomprijs 50 fr Een perceel Land te Hofstade, Koningshof, bij ca daster bekend sectie B nummer 67 met eene grootte van 48 aren 60 centiaren, palende ten oosten Madame Burny en de weduwe L. Vau Hauwe, ten zuiden Ma dame Burny, ten westen Jean Sonck en tun noorden de Kluyzestraat. In gebruik bij Petrus Reynsaert mits 90 fr. 's jaars. Verdeeld onder voorbehoud van samenvoeging en oosthelft en wcsthelft. Eene behuisde Hofstede met medegaande Lochting en Land, gelegen te Hofstade, Biesterveld bij cadaster beken sectie A nummers 906a, 908a, 911 en 919 met eene gezamentlijke grootte van 82 aren, palende zuid d'heer Doktor Mertens te Gijsegem, west Joseph Van Hauwermeiren en M. Van der Mailen, noord Benoit Van Gussem en Adriaan De Somer en oost over de straat de Biesveklstraat. In gebruik bij XavuerLatoir mits 280 fr. 'sjaars. Verdeeld onder voorbehoud vau samenv oeging in twee loten te weten Eerste lotDe Hofstede met een deel Lochting en Land met eene grootte van 45 aren 80 centiaren" pa lende oost met eene breedte van IS m. 40 ccntim. aan de BibSveldBtraat, zuid d'heer Dokter Mertens, west M. J. Van Hauwermeiren met eene breedte van 35 meters en noord bet volgen-de lot. Op te legge n boomprijs 136 fr. Tweede Lot Tot 35 aren 62 centiaren Lochting en Land, zijnde noorddeel van heel den eigendom en pa lende zuid bet F lot, west M. Van der Maelen met eene Ireedte van 33 m. lOcentim. noord Benoit Van Gussem en Adriaan De Somer en oost met eene breedte van 14 meters aan do Biesveldstraat. Op te leggen boomprijs 119 fr. Een perceel Land, tc Hofstade, Gollingsbosch, bij cadaster bekend sectie A N° 290 met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten westen d'heer Dok tor De Nayer, ten noorden de kinderen Petrus Goe man, ten oosten de weduwe Ch. Matthys en ten zuiden bet land gebruikt door G. D'haese. In gebruik bij Leo Schuddinck aan 70 fr. 's jaars. Een parceel Land te Hofstade, op het Rot, bij ca daster bekend sectie A N° 276 met eene grootte van 62 aren 30 centiaren, palende zuid d'heer Doktor De Nayer, west d'heer Joseph ltoels als gebruiker, noord Theodore Vau Hecke oostJFrans Sienaert en de kin deren Goeman. In gebruik bij J. B. De Smedt, de weduwe- Van Sinay, de kinderen Cb. Coppens en Adolf De Rybel mits gezamentlijk de pachtsom van 120 fr.'s jaars. Deze partij is onder voorbehoud van samenvoeging in twee loten verdeeld te weten EerBte lot31 aren 15 centiaren ten Doorden. Op te leggen boomprijs 115 fr. Tweede lot 31 aren 15 ceutraren ten tuiden. Op te leggen boomprijs 20 f. Een perceel Land gelegen te Schoonaarde, Dries- straatbij cadaster bekend eenige sectie Nummers 1587 en 1590 met eene grootte van 55 aren 20 centit aren, palende noord Alexander Van Gyseghem, oos- T'heodore Vlaeminck als gebruiker, zuid d'heer Nota ris De Pauw de erven De Grauw en Egidius Bonnae- rens en west August Geerts. In gebruik bij Godefroid Van den Broeck mits 60 fr. 'sjaars. Dc koopers zijn verzocht de contributie biljetten hunner goederen ter verkooping mede te brengen, om aan den Notaris, indien zulks noodig is te bewijzen dat ze van de voordeelen der wet, betrekkelijk den aankoop van landelijke onroerende goederen, kunnen genieten. Telkens om 2 uren namiddag ter herberg gehouden door d'beer Ferdinand Vagenhende, te Lede, aan de Statie. Voor verdere inlichtingen vervoege men zich bii voornoemde Notariseen DE WINDT en VERBRUG- GHEN.

De Dendergalm | 1900 | | pagina 4