MERKWEERD1GE GENEZING HOFSTEDEN tte»-Ayjftste de %!<fe NAAMSCHE MESSENMAKERIJ 1° Zijn lang bestaan. 2„Zijn voortdurendeGenezingen. 3° Zijne radikale genezingen. Het voornaamste huis der twee Vlaanderen. VASTE PRIJZEN. 4° Zijne Natuurlijke methode. Behandelde ziekten Zaailanden en Meersschen, RAADPLEGINGEN. «V** n °"aaf 1 Aer Bennesteeg in GENT. Eerediploma Expositie van Gent 1899. Gemaakte Kleederen voor Heeren, Jongelieden en Kinderen, Kleederen voor Pensionaten, Administratien, den rouw en Livreen LAKENS NIEUWIGHEDEN verkocht per meter KLEEDEREN OP MAAT in uclit nr-en. Op aanvraag begeeft zich een snijder ten huizo om maat te nemen en aanpassen, zonder verboogiug van prijs. Francoverzendingen in geheel Belgie der aankonpen van af 20 Franken. Gesloten de Zon-en Feestdagen om 1 uur. Huis S. LAMBRET VELDSTRAAT, 11, GENT Bij sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Xiede, Hofstade en Schoonaarde. De Notaris DE WINDT te Aalst, zal Ier tu8schenkoiii8t van zijüen ambtgenoot VER- BRUGGHEN, Notana te Sint-Lievens-Hau- tem, openbaarlijk verkoopen, de volgende onroerende Goederen, te weten Stad Aalst. Eerste koop. Gemeente Lede. Tweede koop. Derde koop. Vierde koop. Vijfde koop. Zesde koop. Zevende koop. Achtste koop. Negende koop. Elfde koop. Gemeente Hofstade Twaalfde koop. Dertiende koop. Vijftiende koop. Zeventiende koop. Negentiende koop. Gemeente Schoonaarde. Twintigde koop. ZITDAGEN Instel Woensdag 19 September .nnn Verblijf Woensdag 26 September Telkens om 2 uren namiddag ter herberg gehouden door d'heer Ferdinand Vagekhende, te Lede, aan de Statie. Aalst, R. Van Brantegbem, Vrijheidstraat 32. Aan Mijnheer den Bestuurder van het Gesticht Windelincx, 122, Gallaitstraat, Brussel. Welk geluk u te kunnen bevestigen dat ik gene zen ben en blijf van een kankergezwel en dat ik nu veel gezonder ben dan voor mijne behandeling Aan u is het dat ik mijne onver hoopte gene zing schuldig ben. Terwijl ik in behan deling was, zegde men in mijn dorp dat ik mijne huisge noo- tenniet meer zou terug ge zien hebben, dat ik verloren was. En nogtans, heden ben ik gered door eene zoo eenvoudi e behandeling en zonder operatie. Nooit zal ik u genoeg kunnen bedanken, daar ik u het leven verschuldigd ben. Ik laat u toe mijn brief openbaar te maken, en alwie nog zou twijfelen, kan zich met eigen oogen over mijne radikale genezing komen over tuigen. Uwe verkleefde en dankbare, Echtgenoote Patfoort. Fr., landbouwster. te Houthem-bij-Veurne. Het tittbticut Windelincx te Brussel O PC» RICH T IN I860 in het Gesticht Windelincx, 122Gallaitstraat, Brus sel, alle dagen, van 11 tot 1 uur. Voor werklieden en bedienden, alle Zondagen ten 11 ure. De tram nemen aan de staties en biljet vragen voor de Gallaitstraat, 122. Zich niet vergissen van nummer of laten mis leiden. De zieke die niet komen kan, mag schrijven of iemand zenden om zijne ziekte uit te leggen. Op aan vraag, zendt men gratis en franco aan ieder een boekje uitleggende De natuurlijke geneesmethode van kanker, klieren, geheime ziekten, speen, enz. Het Gesticht Windelincx onderscheidt zich door Inderdaad, het was Dr A. Windelincx, vader, die in 1800, met deze natuurlijke geneesmethode begon. In 1883, deed zijn zoon en opvolger, in de Gallaitstraat, 122, het hotel bouwen dat den titel draagt van Gesticht Windelincx en waar de genees- en artsenijkundige diensten voor het gemak der raadvragers vereenigd zijn. Inderdaad, men volgt in het Gesticht eene logische methode, gesteund op ontegenspreke lijke grondregels. Men gebruikt er slechts goed beproefde geneesmiddelen. Er is hier geen spraak van proefnemingen te doen, zooals nieuwe begin- ders moeten doen. De genezingen zijn de vrucht van eene halve eeuw ondervinding. Inderdaad, wanneer men in de gewone en popu laire geneeskunde zich tevreden stelt met de voel- VERZENDING VAN STALEN bare of zientbare teekens of veropenbaringen der ziekte te doen verdwijnen in de natuurlijke genees methode, steunt men zich op de teekens der ziekte, en verre van hen te bestrijden, valt zij slechts de oorzaken der ziekten aan. Juist daarom is het dat in het Gesticht Windelincx duizenden genezingen in den waren zin van het woord, 't is te zeggen radikale, van alle soorten van kwalen, worden bekomen. De grondregels van deze uitmuntende methode kunnen als volgt uitgelegd worden AI wat leelt bezit een levensvermogen, eene levenskracht, eene natuurlijke genezingskracht. Deze kracht helpen, dit genezend vermogen versterken, het leiden volgens zijne genezende poging: ziedaar den grondregel van de methode. Daaruit vloeit voort dat het onzinnig is de natuurlijke pogingen der ziekte, door de natuur zelf opgewekt, tegen te werken, te verzwak ken of te maskere .i, dat het integendeel logiek is de ziekteteekens te steunen en te helpen in den zin hunner zelfstandige genezende pogingen. In strijd met wat algemeen gedaan wordt, kan men dus niet straffeloos oude wonden doen toegroeien, eene verouderde ettering,uitloop of druiping opproppen, een gezwel, eene klier uitsnijden, eene lupus uit- ;len, i zettelijke vloeiing te staken,of eene peerderemedie geven onder voorwendsel van in eens te genezen. Derwijze de ziekten behandelen, is zich blootsteilen aan hervallingen, verwikkelingen, bloedvergifting, zelfbesmetting. Om de waarheid te zeggen, het is beter de ziekte aan de natuur over te laten, dan zich zoo te behandelen. Ook, de natuurlijke genees methode, in het Gesticht Windelincx gebruikt, gaat gansch anders te werk. Zij vernietigt stilaan de gezwellen, de zieke klier en laat aan de natuur de zorgen over de zieke en doode deelen uit het lichaam weg te jagen, zij verzuivert het bloed, het vergif der geheime ziekten wordt uit het lichaam gejaagd. De aanstekelijke vloeiingen wor den schadeloos, 't is te zeggen gezond. Van dan af, genezen zij krachtens deze wet dut de natunr zelf elke wond sluit, alle ettering, eiken uitloop stelpt wan neer deze gezond, overbodig en dus nutteloos geworden is. Zoo langzaam doch zeker genezen, dat is radi- kaal genezen zonder gevaar, zonder hervalling, zonder verkwikking en volgens de regels der natuurlijke geneesmethode, die uitzondering in het Gesticht Windelincx worden toegepast. Indien gij eene ziekte hebt die niet geneest, of blijft voortlijden omdat uwe ziekte slechts half werd genezen en daarom gedurig terugkomtindien gij een der volgende kenteekens gewaar wordt pijn, zwakte, vermoeinis, zenuwachtigheid of onna tuurlijke opvliegenheid, zweeren, puisten, uitslag, koorts, uitloop, ettering, verlies van bloed of welk organisch verlies ook, bloedbederf, gezwel, wonde, fistel, opzwelling der aders, speen, klieren, gezwellen, lupus, kanker, enz.; indien gii vruchte loos allerlei geneesmiddelen gebruikt hebt, en bij zonder wanneer men u als laatste hoop eene operatie aanraadt, twijfel niet langer, neemt uwe toevlucht tot de natuurlijke geneesmethode, on derwerpt uw geval aan de geneesheeren van het Gesticht, en zij zullen u zeggen wat u te doen staat. Fijne tafelmessen, rijke en gewone, dessertmessen, fruitmensen, opsnijmessen, keukenmessen, messen voor vleeBchhouwers, tafelmessen met hoornen hecht lemmer (Louis XV) te begiunen van 20 franks het dozijn. Dezelfde met ebbenhouten hecht, te beginnen van 12 franks. Groote keus vau pennemessen, ponjarden en jachtmessen. Snoeimessen, snoeimesjes en eetmessen, bijzondere modellen voor den tuinbouw. Scharen voor alle gebruik, voor kleérsnijders, kltêrmakers, naaisters, voor bureelen en magazijnen. Specialiteit van Naamsohe, Engelsche, Zwitsersche en Zweedsche scheer messen, als proef verkocht te beginnen van 3 franks. Veiligheidsscheermessen (Le Rapide) de eeuige waarmede men zich kan scheren zonder zich te snijden, op proef verkocht aan 9 franks. Tondeuzen voor het haar met drie sneden, gewaarborgd 10 fr., met on breekbare veer 14 fr. Tondeuzen voor den baard, 9.00 fr. Tondeuzen voorgaarden, te begiunen vau 7 fr. Tondeuzeu voor honden 5.50, 6,50, Tafel- en dessertgereedschap iu wit en in verzilverd metaal, ocstervorken en vorken voor slakken, koffieservies genickeleerd en verzilverd, vleeschschotels in nickel met zilver belegd, glasschoteltjes voor wijniiesechen en karaffen, fruitkorfjes, boterpotten en ringen voor servetten. Eenige depositaris der knauwmachien Carrier, geperfektionneerd door den geneesheer ChauBsi- naud, onmisbaar voor oude lieden om het vleesch snel te brijzelen op de telloor, als proef verkocht 15 franks. Engelsohe, Fransohe en Zweedsche messeamakerijSli.piug en herstelling. Eene behuisde, beschuurde eu bestalde Hofstede met medegaande Lochting, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeek, Ledebaan, tegen't Sas van AalBt, bij kadaster bekend sectie C nummer 71a en 72a met eene gezamentlijke grootte van 31 aren 80 centiaren, palende ten zuiden de gezegde Ledebaan, ten westen de weduwe Charles Schollaert en kinderen, ten noor den Frans De Smedten ten oosten Joseph De Boeck. In gebruik van jaar te jaar bij de weduwe Laere- man en zoon mits 190 franks. Ingesteld 2220 fr. Een perceel Zaailand gelegen te Lede, Sterrewal, aan de Suikerstraat bij cadaster bekend sectie A num mer 202 met eene grootte vau 87 aren 10 centiaren, palende ten oosten d'heer Notaris De Bauw, ten oob- ten de erven Van Langenhove, d'heer Notaris De Bauw, Frans Verbeeck, Frans Van Hauwermeireu, Coletto Daelman en Frans Daelman, ten westen de Suikerstraat en ten noorden de kinderen D'haeseieer als gebruikers. In gebruik bij Frans D'haeseleir, Frans De Smedt «n Leopold De Winne, mits S5 franks 's jaars. Verdeeld van oost naar west, onder voorbehoud van samenvoeging in drij loten, te weten Eerst» lot29 a. 03 c. ten oosten. 600 fr. Op te leggen boomprijs200 fr. Tweede lot29 a. 03 c. te midden van den blok. Op te leggen boomprijs 135 fr. Ing. 640 fr. Derde lot29 a. 03 c. ten weste aan deSuikei- strant. Op te ieggen boomprijs 110 ir. Ing. 640 fr. Een perceel Land eu Weide, gelegen te Lede, Ster rewal, bil cadaster bekend sectie A nummers 236, 237 eu 238 met eene gezamentlijke grootte van 94 aren, palende ten oosten d'heer Baron de Broqueville en Betrus Geerts, teu zuiden M. .losse Boeyé, ten westen de kalseide eu daarover d'heer Notaris De Bauw eu ten noorden de erven Bloudeel. In gebruik bij Vincent De Smedten Leo Van Over- deuborger, mits 15 fr. te zamen 's jaars. Verdeeld in noord en zuidhelft onder voorbehoud van samenvoeging. Ing. 1260 fr. Op te leggen boomprijs voor de noordheltt 50 fr. Een perceel Zaailand en deelken water te Lede, Bumst, bij oadaster bekend sectie A nummers 420, 421,422, 423 en 424 met eene totale grootte van 1 hectaar 22 aren, palende ten oosten M. Josse Boëyé, ten zuiden Frans Van den Nest als gebruiker, ten westen Madame de baronnes de la Faille en ten noor den M. Moensen d'heer Notaris De Bauw. In gebruik bij Alois Coppens, Alois Van Hauwer- meiren en Hippolyte Triest te zamen mits 185 ir. 's jaars. Verdeeld van noord naar zuid onder voorbehoud van samenvoeging in 4 loten te weten Eerste lot 30 a. 50 c. ten noorden, begrijpende het deel water. Op te ieggen boomprijs 50 fr. '700 fr. Tweede lot30 a. 50 c. neven het eerste lot. 950 fr. Derde lot 30 a. .50 c. neven het tweede lot. 900 fr. Vierde lot 30 a. 50 c. ten zuiden der partij. 1050 fr. Een perceel Meersch met Losweg, gelegen te Lede, Bosseleer, bij cadaster bekend sectie A nummers 281 en 282 met eene grootte van 27 aren 70 centiaren palende west d'heer Vrederechter Baeteu te Hcrzele, noord- oost en zuid d'heer Frans Verbeke. In gehuik bij Leo Van Overdenborger mits 50 fr. 's jaars. Ing. 600 fr. Op te leggen boomprijs 715 fr. Een perceel Zaailand gelegen le Lede, Vogelenzang bij cadaster bekend sectie A nummer 340b, met eene grootte van 1 hectaar 04 aren 50 centiaren, palende ten oosten M. Kervyn de Lettenhove, ten zuiden Frans Verbeke. ten westen d'heer Joss<- Boëyé en ten noorden d'heer burgemeester Coppens, de kinderen Beelaert, de weduwe De Smedt, de kinderen Cop pens en de kinderen Van Langenhove. In gebruik bij Frans Verbeke en Frans Daelman, te zamen mits 160 fr. 'g jaarB. Verdeeld van noord naar zuid, onder behoud van samenvoeging, in drij deelen te weten Eerste lot 34 a. 38 c. ten noorden, neven den ei gendom der kinderen Van Langenhove. Ing. 950 fr. Op te leggen boomprijs 50 fr. Tweede lot34 a. 83 c. te midden der partij. Ing. 950 fr. Op te leggen boomprijs i20 fr. Derde lot 34 a. 83 c. ten zuiden der partij neven den eigendom van Frans Verbeke. Ing. 950 fr. Opteleggen boomprijs 110 fr. Een perceel Land te Lede, Suikerstraat, bekend bij cadaster sectie A nummer 45, met eene grootte van 30 aren, palende ooBt en noord d'heer Joseph Moens, west Abbeloos en zuid de Suiksrstraat. In gebruik bij Charles Louis De Winne, mits 50 fr. 's jaars. Ing. 1200 fr. Op te leggen boomprijs 30 fr. Eenen blok Land en Meersch te Lede, Vrijdag marktstraat en Blikstraat, bij kadaster bekend sectie B Nummers 445, 446, 447, en 448 met eene totale grootte van 2 hectaren 79 aren 80 centiaren en groot volgens meting 2 hectaren 66 aren 82 centiaren palen de oost den Armen van Lede en M. Felix Bayene, noord de Vrijdagmarktstraat, west de Blikstraat en jufvrouw De Backer eu zuid zelve jufvrouw De Bac- ker en de erven Mcerschaert. Gebruik door Alois Coppens, Hippolyte Triest, Wu Frans Van Hauwermeireu, Felix BaeyenB en Beelaert Louis, gezamentlijk mits 350 fr. 's jaar. Verdeeld ïn 10 loten bij plakbrieven breedvoerig aangeduid. Ingesteld 9380 fr. Een perceel Land te Lede, Boschstraat, bij cadas ter bekend seotieB nummer 327b met eene grootte van 32 aren 40 ceDliaren, paiende ten zuiden Amand De Cremer, ten westen de weduwe Van hauwermeiren, ten noorden M. Charles Coppens en ten oosten de Bosohstraat. In pacht bij Alois Fransen mits 35 fr. 's jaars. Ing. hXM fr. Op te leggen boomprijs 570 fr. Tmnde koop. Een perceel Meersch te Lede, Boschstraat, bij cadas ter bekend sectie B nummers 300 eu 301 met eene grootte van 47 aren 40 centiaren, palende zuid de weduwe De Prez, west de kindereu Hippolyte Saey, noord Alois Fransen en oost de Boschstraat. In gebruik bij Alois Fransen mits 50 fr. 's jaars. Ingesteld 1250 fr. Een perceel Land te Lede, Doorn, bij cadaster be kend sectie E nummer 413 met eene grootte van 34 aren 80 centiaren, palende ten westen de weduwe Bened. Vermeulen, ten noorden de weduwe De Mun ter als gebruikster, ten oosten gezegde weduwe Ver meulen, en ten zuiden de oude Wiohelschestraat. In gebruik bij de weduwe B' Vermeulen, mits 60 fr. 's jaars. Ingesteld 1350 fr. Een perceel Land gelegen te Hofstade, voorste Deuderland, bij cadaster bekend sectie B nummer 304 met eeue grootte van 33 areu 60 centiaren, pa lende ten westen en ten noorden d'heeren gebroeders Callebaut, ten oosten d'heer burgemeester Possemiers en ten zuiden den Tragel van den Dender. In gebruik bij Frans Linthout mits 50 fr. 's jaars. Iug. 1250 fr. Op te leggen boomprijs 180 fr. Een perceel Land te Hofstade alsvoren, bij cadas ter bekend sectie B nummer 311, met eene grootte van 17 aren 80 centisren, palende ten noorden d'heer burgemeester BosBemiers, ten westen het Armgoed van Hoistade, ten noorden den volgenden koop en ten oosten den Tragel van den Dender. Ing. 700 f. In gebruik bij M. Bossemiers mits 30 fr. 's jaars. Veertieude koop. Een perceel Land te Hofstade, nevenvoorgaande bij kadaster bekend sectie B nummer 510 met eene grootte van 21 areu 30 centiaren, palende t' n zuiden M. Possemiers, ten westen het Armgoed van Hofsta de, ten noorden voorgaanden koop en ten oosten den Tragel van den Dender. In gebruik bij Bl De Gussem mits 35 fr. 's jaars. Ing. 700 fr. Op te leggen boomprijs 90 fr. Een perceel Land te Hofstade, Castelijnveldeken, bij cadaster bekend sectie B nummer 123 met eene grootte van 25 aren 80 centiaren palende ten noorden Armgoed van Hofstade, ten oosten de kinderen Van der Heyden, ten zuiden de kinderen J.-B. Panne- koek, eu ten westen over den landweg de weduwe Charles Matthys. In gebruik bij Leander Huylebroeck mits 52 fr. 's jaars. Ing. 1250 fr, Op te leggen boomprijs 50fr. Zestiende koop. Een perceel Land te Hofstade, Koningshof, bij ca daster bekend sectie B nummer 67 met eeue grootte van 48 aren 60 centiaren, palende ten oosten Madame Burny en de weduwe L. Van Hauwe, ten zuiden Ma dame Burny, ten westen Jean Sonck en ten noorden de Kluyzestraat. In gebruik bij Petrus Reynsaert mits 90 fr. 'e jaars. Verdeeld onder voorbehoud van samenvoeging en oosthclft en wcsthelft. Ingsteld 3220 fr. Eene behuisde Hofstede met medegaande Lochting en Land, gelegen te Hofstade, Biesterveld bij cadaster beken sectie A nummers 906a, 908a, 911 en 919 met eene gezamentlijke grootte van 82 aren, palende zuid d'heer Doktor Mertens te Gijsegem, west Joseph Van Hauwermeiren en M. Van der Maelen, noord Benoit Van Gussem en Adriaan De Somer en oost over de straat de Biesveklstraat. In gebruik bij Xavter Latoir mits 280 fr. 'siaars. V erdeeld onder voorbehoud van samenv oeging in twee loten te weteu Eerste lotDe Hofstede met een deel Lochting en Land met eene grootte van 45 aren 80 centiaren, pa lende oost met eene breedte van 19 m. 40 centim. aan de Biesveldstraat, zuid d'heer Dokter Mertens, west M. J. Van Hauwermeiren met eene breedte van 35 meters en noord het volgende lot. Ing. 3250 fr. Op te leggen boomprijs 136 fr. Tweede Lot Tot 35 aren 62 centiaren Lochting en Land, zijnde noorddeel van heel den eigendom en pa lende zuid het 1' lot, west M. Van der Maelen met eene I reedte van 33 m. 10 centim. noord Benoit Van Gussem en Adriaan De Somer en oost met eene breedte van 14 meters aan de Biesveldstraat. Op le leggen boomprijs 119 fr. Ingesteld 1520 fr. Achttiende koop. Een perceel Land, te Hofstade, Gollingsbosch, bij oadaster bekend sectie A N° 290 met eene grootte van 31 areu 90 centiaren, palende ten westen d'heer Dok tor De Nayer, ten noorden de kinderen Petrus Goe man, ten oosten de weduwe Ch. Matthys en ten zuiden het land gebruikt door G. D'haese. Ing. 2150 fr. In gebruik bij Leo Schuddfnck aan 70 fr. 's jaars. Een parueel Land te Hofstade, op het Rot, bij ca daster bekend sectie A N° 276 met eene grootte van 62 aren 30 centiaren, palende zuid d'heer Doktor De Nayer, west d'heer Joseph Roels als gebruiker, noord Theodore Van Hecke ooutJFrans Sienaert en de kin deren Goeman. Iu gebruik bij J. B. De Smedt, de weduwe Van Sinay, de kinderen Ch. Coppens en Adolf De Rybel mitB gezamentlijk de pachtsom van 135 fr.'s jaar». Deze partij is onder voorbehoud van samenvoeging in twee loten verdeeld te weten Eerste lot 31 aren 15 centiaren ten noorden. Ing. 1650 fr Op te leggen boomprijs 115 fr. Tweede lot 31 aren 15 centraren ten zuiden. Ingesteld 2400 fr. Op te leggen boomprijs 20 fr. Een perceel Land gelegèn te Schoonaarde, Drie»- straatbij cadaster bekend eenige sectie Nummer» 1587 en 1590 met eene grootte van 35 aren 20 centi aren, palende noord Alexander Van Gyseghem, oost Theodore Vlaeminck als gebruiker, zuid d'heer Nota ris De Pauw de erven De Grauw en Egidius Bonnae- rens en west August Geerts. In gebruik bij Godefroid Van den Broeck mits 60 fr. 'b jaars. Ingesteld 1600 fr. Dc koopers zijn verzocht de contributie biljetten hunner goederen ter verkooping mede te brengen, om aan den Notaris, indien zulks noodig is te bewijzen dat ze van de voordeelen der wet, betrekkelijk den aankoop van landelijke onroerende goederen, kunnen genieten. Voor verdere inliohtingen vervoege men zich bit voornoemde Notarissen DE WINDT en VERBRUG-

De Dendergalm | 1900 | | pagina 4