ZAAILANDEN, BOUWGRONDEN, Bosschen en Meersschen, Compagnie Hollandaise allerbeste HOOIGRAS, Zondagrust. Zie nolarieele Annoncen op de 4^e bladzijde. BURGERLIJKE STAND, GROOTE MARKT N» 7, ROOI- en NAGRAS van schoone MEUBELS, Van's middags tot 's middernacht. Heden Zondag 23 Juni 1901, dienst doende apotheker M. De Valckeneere, Esplanade. Van den 14 tot den 21 Juni 1901. GEBOORTEN Mannelijk 8 1ft Vrouwelijk 10 HUWELIJKEN. 08C. Van de Velde, geneesh. met J. Van Lierde, z. b. J. Vinck, scbrijnw, met L. Verbestel z. b. H. Van de Steen, machiuist, met S. Schoonjans, z. b- OVERLIJDENS. A. Van der Smissen, m. Lefebvre, band., 67 j., K«i-c. pl.G. Da Moor, W'Snel, scheepmaker, 63 j., Acbterstr. C. Schoon jans, m. Vinck, herberg. 54 j., St. Jorisstr. H. Van Langenhoven, vr. De Cock, z. b. 59 j.,Hoveniers8tr. B. Simoens, w. Van Geert, b. 75 jSt. Jobsteeg. M. Van Styvendael z. b. 16 j., Zoutstr. O. Van Jghern, landb. 26 j., Kerrebr. 3 kinderen onder de 7 jaren. Hoofdbureel Hooikaai 57, Brussel. Hulphuis s AALST. Groote verkoop van Margarine met premië aan 0,73 0,85 0,90 0,95 en 1,10. Elke kooper van een halve kilo margarine ontvangt 3 witte bons als geschenk. Vraagt onze Reclaam Koffie aan 1,08 den halven kilo met premié. Vraagt onze Koffiie Java Liberia aan 1,26 den halven kilo met premié. Spécialiteit van het huis (Transvaal Elixir) aan 1,90 de flesch met premië. Gerookte Hesp l,te kwaliteit met geheele 1,15 den kilo. Vraagt do Vitello, vervangt de Natuurboter. Van Zaterdag 22 Juni tot Zaterdag 6 Juli inbegrepen, geven wij aan eikoen die voor 2 fr. en meer koopt een schoon extra geschenk. OPENBARE VERKOOPING van te Denderleeuw. De Notaris VAN HAM, te Ninove, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester DE PAUW, Notaris te Aalst, op MAAMDAG 24 JUNI 1901om 2 ure namid dag, openbaarlijk verkoopen. 21 koopen Hooigras, wassende langs de ri vier den Dender op eenen meersch genaamd den Patersmeersch gelegen te Denderleeuw, achter de Kerk, toebehoorende aan Mijnheer Corneille Van Branteghem te Aalst en Mada me Dierikx-Vau Branteghem te Geeraardsber- gen. De aanwijs zal gedaan worden door Joannes Temmerman, te Denderleeuw. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits stel lende goede en gekende borg en betalende 't ongeld komptant. De Notaris DE PAUW te Aalst, zal open baarlijk verkoopen op Woensdag 26 Juni 1801, om 2 ure stipt namiddag, ter herberg van d'heer Van Fraenen, Sasmeester te Her- derseni. 1* Het schoon en goed Hooigras, wassende op den meersch te Mespelaere, Hoeksken, eenige sectie nummers 388 en 396, groot 2 Hectaren 23 aren 36 centiaren. Verdeeld in 14 koopen. 2° Het schoon eu goed Hooigras, wassende langs de rivier den Dender op den meersch genaamd Lippevelde, te Mespelaere aan den Tragel. Verdeeld in 24 koopen. Beide meersschen eigendom van d'heer Edmond l)e Lattre te Aalst, zijn sinds dertien jaren niet meer gemaaid geweest, daar zij met koeibeesten belegd werden. De Notaris DE PAUW, te Aalst, zal op Vrijdag 28 Juni 1901, om 8 ure voormid dag overgaan tot de openbare veiling van Meu bels en roerende voorwerpen te Aalst, ten huize vroeger bewoond door d'heer Petrus Joannes yeerefcoow^ in de BotefiUftMi 2, Venditie van te Vlierzele en Smetlede. De Notaris DE WINDT, te Aalst, zal op Maandag 24 Juni 1901 verkoopen Om 1 uur nanoen het Hooigras wassende op den meersch van het Hof te Strijmoersch te Vlierzele. En om 3 nren nanoen te Smetlede-oud Smet lede het Hooi- en Nagras der meersschen van weduwe Cumont. Gewone voorwaarden. VENDIT I E te AALST, Denderstraat, ten huize van Juf vrouw Math. Letellier op Vrijdag 28 Juni 1901, om 9 ure voormiddag, door het ambt van den Notaris BRECKPOT te Aalst. Om uit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van te Hofstade, Gijsegem, Wichelen, Cherscamp, Lede en Aalst-Schaarbeke. De Notarissen BRECKPOT en DE PATTW te Aalst, zullen ten verzoeke van wie het be hoort, openbaarlijk verkoopen, met gewin van palmslagen en gelagen, de volgende Goederen te weten Ingesteld fr. 2900. Ingesteld fr. 620. Ingesteld fr. 620. Ingesteld fr. 4000. Ingesteld fr. 960. Ingesteld fr. 440. Ingesteld fr. 500. Ingesteld fr. 1420 Ingesteld fr. 420. Ingesteld fr. 820. Gebruikt door Frans Be Bie sa J, 8, Van Geert, Ingesteld fr. 750. Gebruikt door Frans De Swaef. Ingesteld fr. 800. Gebruikt door Leander Huylebroeck. Ingesteld fr. 2220. Gebruikt door Leander Huylebroeck. Ingesteld fr. 300. Ingesteld lr. 1000. Ingesteld fr. 480. Gebruiktdoor Judocns Bruylant. Ingesteld fr. 800. Gebruikt door Petrus Bruylandt. Ingesteld fr. 2000. Ingesteld fr. 1000. Gebruikt door Constant Van den Bogaerde. Ingesteld fr. 500. Ingesteld fr. 1000. Gebruikt door Gustaaf Derde. iDgesteld fr. 300. Gebruikt door Coleta Hendrikx. Ingesteld fr. 860. Gebruikt door Charles Vagenhende. Ingesteld fr. 500. Ingesteld fr. 2020. Gebruikt door Frans De Neve. Ingesteld fr. 1200. Ingesteld fr. 1300., Ingesteld fr. 1321. Ingesteld fr. 1200. Ingesteld fr. 1200. Ingesteld fr. 1000. Ingesteld fr. 2000. Gebruikt door Petrus De Knyf. Ingesteld fr. 970. Gebruikkt door Charles Van Caelenbergh. Ingesteld fr. 8C0. Gebruikt door Henri De Beul. Ingesteld fr 300. Gebruikt door Frans Louis De Taey. Ingesteld fr. SOo. Ingesteld lr. 500. Gebruikt door Jan Moerenhaut. Ingesteld fr. 130O. Ingesteld fr. 900. Ingesteld fr. 500, Ingesteld fr. 1500, Gebruikt door Charles Janssens. Ingesteld fr. 300, In Regie. Hout- en boomprijs 80 fr, Ingesteld fr, 200. ZITDAGEN Instel Vrijdag 14 Verblijf Vrijdag 28 Juu* 190t* Telkens om 1 uur nanoen ter Estaminet Aux quatre Yents, bij den beer Frue&i Ladeuze-Perreman te Aalst,, Keizerlijke p'&ata 65„ GEMEENTE HOFSTADE. 1.Koop. Eeue partij Land te Hofstade, op de Eeckhouterenberg, sectie A nummer847 a, groot vol gens meting 23 aren 83 centiaren, palende oost den steenweg van Dendermonde naar Aalst, zuid de kin deren Pannekoek, west de erven Joseph De Grauw en anderen en noord de erven Moeyersoen. Gebruikt door Charles Huylebroek. 2. Koop. Eene partij Laud, te Hofstade, op den Eeckhouterenberg, gecadastreerd sectie A. nummer 671 a met eene grootte van 21 aren 80 centiaren, pa lende oost den ijzerenweg, zuid Gustaaf Mathys west de kinderen Pannekoek en Adolf De Rybel en noord Serafien Bruylant. Gebruikt door de weduwe Casimir Evereart. 3. Koop. Eene partij Land te Hofstade, in het Oversbroeck, gecadastreerd sectie A nummer 963, met eeue grootte van 8 aren 70 centiaren, palende oost en zuid de kinderen Camiel Daelman, west Fran cois Eeckhout en noord de kinderen Adriaan De Somer. boomprijs 30 fr. Gebruikt door de weduwe Leander Reniers. 4. Koop. Eene partij Land te Hofstade op de Biest, sectie A nummer 648, groot volgens titel 45 aren 15 centiaren, palende zuid Frans Moens, west den Steenweg, noord J. B. Van Hauwermeiren en oost Madame De Pauw. Gebruikt door Domien De Croock. 5. Koop. Eene partij Land, te Hofstade, op het Lindeveld, seotie C. nummer 354, groot 9 aren 50 centiaren, palende Oost Joseph Clinkaert, zuid Do mien De Prez, west M. Van der Sloten en noord M, Leon Gheeraerds. Gebruikt door Alfons Blondeel. 6. Koop. Een perceel Bouwgrond te Hofstade, wijk Kortenhoek, op het Torensveld, sectie 0 num mers 304 a en 305, groot volgens meting 10 aren 07 centiaren, palende oost Edouard De Grauwe, zuid de kinderen Camiel Daelman, west Edouard De Grau we en J. B. De Wit en noord den Steenweg. Gebruikt door Alfons De Coen. 7. Koop. Eeue partij Land te Hofstade, op de voorste Baardebrug, sectie C nummers 593 eu 594, groot volgens meting 12 aren, palende oost de kinde ren Leo Coppens, zuid Frans Clinckaert. west de Hospicen Van Aalst en noord M. Monfils. Gebruikt door Joseph Reniers. 8. Koop. Eene partij Land te Hofstade. op de achterste Baardebrug, Bectie C nummer 5"3, groot volgens meting 28 aren 29 centiaren, palende oost de weduwe Joannes Meirschaut, zuid Bernard Matbys, west de weduwe Petrus Erauw en noord de kinderen J.B. Pannekoek. boomprijs 10 fr. Gebruikt door Petrus Van Caeckenbergh. 9. Koop. Eenen Bosch, te Hofstade, op den Kei- zersdries, sectie C nummer 569, groot volgens meting 21 aren 85 centiaren, palende oost de kinderen An- selmus van Hauwermeiren. znid Albien Daelman west Anselmns Daelman en noord de kinderen Felix De Vos. In Regie. boomprijs 60 fr. 10. Koop. Eene partij Land te Hofstade, in het voorste Denderland, sectie B, nummer 283 e, groot volgens titel 72 aren 75 centiaren, palende oost Jean De Swaef, zuid den Tragel der vaart, west Frans Eeckhout en noord Madame weduwe Moeyersoen. boomprijs 70 fr. Ingesteld fr. 3000. Gebruikt door Alexander Coeman en J. B. De Swaef. 11. Koop. Eene partij Land te Hofstade, in het voorste Denderland, sectie B nnmmer 288, groot 14 aren, palende oost de kinderen Pannekoek, zuid den Tragel der vaart, west. Donatus Van Gijseghem en noord Madame weduwe Jan Moeyersoen. boomprijB 30 fr. Gebruiktdoor de weduwe Frans Vau de Meersche, 12. Koop. Eene partij Meersch te Hofstade, in het Denderland, sectie b, nummer 268, groot 36 aren 45 centiaren, palende zuid de weduwe Frans Mathys, west deg Beekdyk en noord Petrus Kuys, boomprijs fr. 110, Ingesteld fr. 1000. 13. Koop. Een peroeel Land te Hofstade, in het achterste Denderland, sectie b nummer 39, grootvol- gens meting 25 aren 12 centiaren, palende oost vol gende koop, zuid M. Janssens, west en noord Mada me weduwe Louis Burny. 14. Koop. Een perceel Land te Hofstade, in het achterste Denderland. sectie b nummer 38 A groot volgens meting 25 aren 52 centiaren, palende oost met de helft van den Groenenweg volgende koop zuid M. JansBens, west voorgaanden koop en noord Mada me weduwe Louis Burny. 15. Koop.Eene partij Land te Hofstade, wijk Nederhase, sectie b, deel vau nummer 37, groot vol gens meting 61 aren 50 centiaren, palende oost da weduwe Frans Matbys, zuid deu volgenden koop, west met den helft van den Groenenweg voorgaanden koop en M. Janssens eu noord Madame weduwe Louis Burny. 16. Koop. Een perceeltje Meersch, te Hofstade, wijk Nederhase, sectie b, deel van nummer 37, groot volgens meting 6 aren 03 centiaren, palende oost den beer doctor Mertens, zuid de beek, west M. Janssens en noord den voorgaanden koop, de weduwe Frans Mathys eu Madame weduwe Louis Burny. boomprijs 500 fr. Gebruikt door Leander Huylebroeck. 17. Koop. Eene partij Land te Hofstade, in het achterste Denderland sectie B nummer 213, groot vol gens meting 27 aren 18 centiaren, palende oost de er ven Van den Broeck, zuid den Tragel der vaart, west de erven Riuckhout en noord de erven Mathys. Gebruikt door Frans Verspeet. GEMEENTE GIJSEGEM. 18. Koop. Een perceel Land vroeger te Herder- sem, thans te Gijsegem, in het Denderland, groot 10 aren 50 centiaren, palende oost den heer doctor Mer- tens, zuid den Tragel der vaart, west M. De Coninck en noord Frans Coppens. boomprijs 60 fr. 19. Koop. -Eene partij Land te Gijsegem, op het Kruisveld, gecadastreerd sectie B nummer 265, met eene groote van 23 aren 80 centiaren, palende oost jufvrouw Steeman, zuid de weduwe Leo Vau Hauwer meiren, west de kinderen Joseph Van Cauter en M. DuboiB en noord de kinderen Domien Landuyt. 20. Koop.Eene partij Land te Gijsegem, om trent den Hoek, gecadastreeid sectie C nummers 32 33, groot volgens titel 37 aren 76 centiaren, palende oost Vital Muylaert, zuid het gescheed met Hofstade, west Joannes De Smet en noord juffvrouw Boèyé. Gebruikt door denzei ven. GEMEENTE WICHELEN. 21. Koop. Eene partij Land te Wichelen, op de Colokte, gecasdastreerd soctie A nummer 832 met ee ne groote van 20 aren 30 centiaren, palende oost de erven Cnudde, zuid Fr.Van Lippevelde, weBt Aohille Oosterlinck en noord den Steenweg van Wetteren naar Dendermonde. 22. Koop. Eene partij Land te Wiohelen. op het Berkelingsveld, seotie B deel van nummer 618, groot volgens titel 15 aren 38 oentiaren, palende Oost The- ophile Duerinck, zuid de weduwe AugustRoggeman west den heer doctor Mertens en noord de kinderen Jan D'Hooghe. Gebruiktdoor Charles Van Caelenberg. 23 Koop. Eene partij Land te Wiohelen, ge naamd het Weiken, gecadastreerd sectie B nnmmer 479, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren, pa- lendeoost de kinderen De Bruycker. zuid de beek en daarover de erven Cuudde, west de kinderen D' Hoo ghe en noord de kinderen Bayens en anderen. boomprijs 110 fr. Ingesteld ii. 400. Gebruikt door de weduwe Paulus De Baoker. 24 Koop. Eene partij Land te Wichelen, op den Ganzenpoel, gecadastreerd sectie A nummer 708a groot 24 aren 80 centiaren, palende oost deu Steen weg, zuid de kinderen Theodore Janssens en volgen de koop, west de kinderen Roggeman en noord de kinderen Theodoor Janssens. 25 Koop.Eene partij Land te Wichelen, op den Ganzenpoel, gecadastreerd seotie A nummer 710 met eene grootte van 20 aren, palende oost de kinderen Theodoor Janssens zuid de erven de Kerokhove de Denterghem, west Casimir De Bock en noord de kinderen Roggeman en voorgaanden koop. Ingesteld fr. 1200. Gebruikt door de weduwe Gustaaf Van Duerm. 26 Koop. Eene partij Land te Wichelen wijk Bo- hemen, gecadastreerd sectie B nummer 735a met eene grootte van 8 aren 60 centiaren, palende oost en zuid den Armen van Sohoonaerde, west Bernard Cautaert en noord de straat. 27. Koop. Eene partij Land te Wichelen, op het Seugeusveld, gecadastreerd sectie b nummers 306 307 en 308, groot 18 aren 80 centiaren, palende oost de kinderen Joannes Coen, znid de kinderen BayenB en Amandus Van den Abeele, west de straat eu noord de Hospicien van Gent. 28. Koop. Eene partij bouwgrond te Wichelen, omtrent de Kerk, gecadastreerd sectie b, nnmmers 431 en 432, met eene grootte van 8 aren, palende oost de kinderen Moens, zuid den Steenweg van Gent naar Dendermonde west Jan Aelbrecht en noord dc Schel de. Gebruikt door Charles Veldemau. 29. Koop. Eene partij Land te Wichelen, op den ganzenpoel, gecadastreerd sectie A nummer 740 met eene groote van 34 aren 20 centiaren, palende oost M. Janssens, zuid August. De Mol, west Josef De Pree en noord de erven de Kerchove de Denterghem. 30. Koop. Eene partij Land te Wichelen, aan de Riemeerstraat gecadastreerd sectie b nummer 1198 met eene grootte van 56 aren 60 centiaren, palende oost den Steenweg, zuid juffrouw De Letter, west de kindereu DomienVan Hauwermeiren en noord Paulus Luykx. Gebruikt door Charles Louis De Winne, Deze partij zal opgeroepen worden in 2 deelen te weten 1, deelde helft ten noorden. boomprijs 20 fr. 2. deel de helft ten zuiden. id. 20 fr.. 81. Koop.Eene partij Land te Wiohelen, ge naamd dén Leedsehenhosch, gecadastreerd seotie 1» nummers 1494 en 449 Bis, met eene grootte van 2T aren 60 centiaren, palende oost Mevrouw de la Faille zuid juffrouwen De Baoker, west juffrouw Emm* Boëyé en noord de baan. Gebruikt door Philemon Blondeel. 92 Koop. Eenepartij Land te Wichelen, op den Diefhoek, gecadastreerd sectie B nummers 696 en 69? met eeue grootte van 81 aren, palende oost de heek,, zuid de erven De Kerckhove de Denterghem, west Charles Luyckx en de kinderen Roggeman eu noord de kinderen Jan D' Hooghe. Gebruikt door Coustant Pieters, Amand De Vos ea J. B. Hoebeke. Deze partij zal opgeroepen worden ïn 2 deelen te- weten 1. Deel de helft ten noorden, deel van nummer- 697. 2. Deel de helft ten zuiden, deel van nummer 697 en nummer 696. 33. Koop. Eene partij Land te Wichelen, op het Seugensveld gecadastreerd sectie B nummer 344a met eene grootte vau 26 aren 70 oentiaren, palende oost den armen, zuid deu ijzeren weg, west de kinderen Joseph De Gheest en noord Van den Abeele en Vaa Hauwermeiren. Gebruikt door Joseph Verbeke. 84. Koop. Eene partij Land te Wiohelen, wijk Bohemen genaamd de Strijpen, gecadastreerd seotie B minim r 469 a met eene grootte van 42 aren, palen - de oost den Armen Van Wiohelen en de kinderen f rans Van Hauwermeiren, zuid den ijzerenweg, west Charles Luykx en noord de baan. 35. Koop. Eene partij Land. te Wichelen, ge naamd de Strijpen, gecadastreerd sectie B nummers 469 b en 470, met eene grootte van 28 aren 80 centia ren palende oost de weduwe Gustaaf van Duerm en en J. B. Luyckx, zuid de beek, west de kinderen Baeyens en de weduwe Charles Moens en noord den ijzerenweg. 36. Koop. Eene partij Land te Wichelen, ge cadastreerd sectie B nummers 704, 705 en 706, met eene grootte van 23 aren 30 centiaren, palende oost. en noord de Smalesbeek, zuid de kindoren Frans. Van Hauwermeiren en west J. B. De Geyter. 37. Koop. Eene partij Land te Wiohelen, op de Colckte, gecadastreerd sectie A nummer 785 B mot. eene grootte van 7 aren 20 centiaren, palende oost de weduwe Frederic De Keyser zuid den ijzerenweg, west August Van Lippevelde en noord Charles Derde. 38. Koop. Een perceel Land, te Wichelen, op de- Colckte, gecadastreerd sectie A nummer 785 a en sec tie B. nummer 3 met eene grootte van 10 aren 90 cen tiaren, palende oost de weduwe Frans Moens, zuid, David Van Hauwermeiren en noord den ijzeren weg. Gebruikt door denzei ven. 39. Koop. Eene partij land te Wichelen, op het. Boschveld, sectie B deel van nummer 776, groot vol gens til el 15 aren 37 centiaren, palende oost de: straat, zuid de kinderen AuguBt Roggeman, west de erven Constant De Bruyeker eu noord juffrouw Vaa Hauwermeiren. 40. Koop. Eene partij Land te Wichelen, ge naamd het Beeklingeveld gecadastreerd Sectie li nnmmer 520 a met eene grootte van 51 aren 40 oentla - ren palende oost de kinderen Jan D' Hooghe, zuid M. JanBSens-Beeckman, west de erven de Kerckhove de Denterghem en noord de weduwe AuguBt Rogge man. Gebruiktdoor Bernaerd Standaard en Frans Vaa den Abeele. Deze partij zal in 2 deelen opgeroepen worden te weten 1. deel de helft ten noorden. Ingesteld fr. 800, 2. deelten zuiden Boomprijs 240 fr. Ingesteld fr. 700. 41. Koop. Eene partij Bouwgrond te Wiohelen omtrent de Kerk, gecasdastreerd sectie b nummer 349» met eene grootte van 30 aren 60 centiaren, palende oost de Gemeenteschool en de Armen Van Wichelen, zuid do hospioien van Gent, west M. Mathys te Lede en noord den Steenweg van ,Gent naar Dendermonde. Gebruikt door Petrus Govaert. 42. Koop.Eene partij Land ,te Wichelen, op de Colckte, gecadastreerd sectie A nummer 79S bis, met, eene grootte van 20 aren 70 centiaren, palende oost de kinderen De Corte, zuid den weg, west Coleta De Bock en noord de erven Cnudde. Gebruikt door Charles Louis Coppietere, 43. Koop. Eene partij Laud te Wiebelen, op de Colckte, aan den Grendelgraoht, geoidastreord sectie A nnmmer 824, met eene grootte van 46 aren, palen de oost de weduwe Louis Van Hauwermeiren, zuid M. Charles Lienart, west het gesoheed met Chers camp en noord Edouard Eeckhout, Gebruikt door Gustaaf Derde, GEMEENTE CHERSCAMP, 44. Koop. Eene partij Land te Cherscamp, wijk Roeigem, oh het Vinkei, sectie E nummer 9, groot, 3/ aren 40 centiaren, palende oost het gesoheed met Wicheled, zuid de Weduwe August Roggeman, west den weg eu noord Desiré De Gheest. GEMEENTE LEDE. 45. Koop. Eene parti j Rosch te Lede, op den Rarrevoetschenhoek, gecadastreerd sectie E nummer 74, groot volgens titel 18 aren 45 centiaren, palende oost de weduwe Frans Lemmens,zuid de Heypias straat, west de kinderen Rernard De Raoker en noord de beek gescheed met Wichelen. STAD AALST. 46. en laatste Koop. t— Eena partij Meersch ge legen te Aalst-Schaerboke, genaamd den Dijkmeersch gecadastreerd Sectie C nummer 441, groot45 aren 20 centiaren, palende oost de erven Va Heek, zuid het Syp west de erven De Ruysoher eu noord de beek. Gebruikt bij Aug. De Vos.

De Dendergalm | 1901 | | pagina 3